Ako sa dať tetovať bez ľútosti a vyhnúť sa trvalým chybám

Mám veľa tetovaní, vrátane plných rukávov na oboch rukách, a hoci väčšinu svojich tetovaní milujem, je tu jedno alebo dve, ktoré ľutujem..

Nikdy by ste túto krásku neoľutovali!

Ty'Nikdy by som neľutoval túto krásu!

Thundermama

Tetovanie bez ľútosti

Mám veľa tetovaní – niektoré úplne milujem a jedno alebo dve úprimne ľutujem.

Keby som mohol nejako cestovať v čase a povedať svojmu 26-ročnému neinfikovanému ja, čo viem teraz, dnes by som vyzeral úplne inak. Don'Nechápte ma zle – stále by som mal veľa tetovaní, jednoducho by som robil veci inak. Viac premýšľania, ako ísť s farbením.

S ohľadom na to zdieľam múdrosť, ktorá môže pochádzať iba z toho, že som potetovaná mama, aby som budúcim priaznivcom tetovania pomohla získať takú, ktorú nikdy nebudú ľutovať..

Myslím si, že väčšina vecí sa dá zhrnúť do zoznamu 10. (Hej, fungovalo to na prikázania, tak prečo nie tetovať?) Väčšina ľudí si v hlave zavesí 10 myšlienok a tých, ktorí môžu'Obvykle pre nich nemáte skvelý inteligentný telefón, na ktorý by ste nezabudli.

1. Nikdy sa nenechajte tetovať z rozmaru.

Ja'poviem to znova: Pred atramentom premýšľajte. Ty'Myslel by som si, že by to bol zdravý rozum, ale bol by si prekvapený počtom ľudí, ktorí majú na boku alebo na bicepse smiešne tetovania a nemajú na to absolútne žiadny iný dôvod., "Moji priatelia dostali jeden a ja som chcel získať tiež." Atrament kvôli atramentu je smiešny. To'nie je ako kupovať trendový sveter; to's na celý život … alebo aspoň dovtedy, kým si ho nebudete môcť dovoliť nechať laserom. Na tetovanie bez ľútosti musíte najskôr trochu použiť mozog.

Sentiment je krásny, ale toto nie je dobré tetovanie.

Sentiment je krásny, ale toto nie je dobré tetovanie.

márnicový súbor

2. Nikdy nezískajte kreslenú postavičku.

Vážne, a "Tigger" tetovanie nie je nikdy dobrý nápad; v skutočnosti to'si jeden ty'určite ľutovať. Viem, že sú to tvrdé slová, ale videl som toľko zlých tetovaní, že to potrebujem objasniť. Bez ohľadu na to, aký veľký význam pre vás má kreslená postavička teraz, buďte si istí, že ste vyhrali'necítime sa rovnako za 10 rokov.

Keď si na celý život necháte vytetovať obrázok, musíte myslieť nadčasovo a zmysluplne. A nedaj bože, aby ste si vybrali tatéra, ktorý nie je'vo svojich remeslách veľmi dobrí. Predstavte si, že by ste sa svojmu zle nakreslenému Bartovi Simpsonovi pokúsili vysvetliť svojmu budúcemu zamestnávateľovi.

3. Nikdy sa nenechajte tetovať tam, kde vám narastie veľa vlasov.

Mám super úžasného priateľa, ktorý si nechal vytetovať svoje jediné tetovanie na pamiatku narodenia jeho syna. Pri tomto porušil dve pravidlá: Dostal kreslenú postavičku Jacka Jacka z filmu Úžasňákovi a dostal ju na veľmi chlpatú hruď..

Samotné tetovanie je celkom dobre urobené a je sladkým dôkazom lásky k jeho synovi, ale vlasy, ktoré z neho klíčia, sú úplne strašidelné. Kreslené dieťa pučiace z drôtovitých vlasov nie je nikdy dobrý nápad.

Tetovanie nie je ako elektrolýza: Vlasy dorastú. Ak sa teda umelec musí dostať dovnútra, aby našiel vašu kožu až po atrament, potom áno'pravdepodobne to nie je ideálne miesto.

4. Nikdy si nedávajte tetovanie na prsia alebo brucho.

Ženy: OBSLUŠÍTE TO! Aj keď nie'Ak neplánujete mať deti, vaše telo sa zmení a ovisne a rovnako aj vaše tetovanie. Tento rok mám 40 rokov a môžem svedčiť o gravitácii a trikoch, ktoré hrá s vašim telom. To'Je to smutné, ale pravdivé a žiadne množstvo dotykov nemôže napraviť vážne naťahovanie spôsobené tehotenstvom. Niektorí ľudia si odskočia, niektorí nie't. Chcete to risknúť? Nehovoriac o faktore triedy. Zamyslite sa nad tým, koľko právnikov poznáte s tetovaním na prsiach?

Pekné, ale čo keď Jim vypadne z obrazu?

Pekné tatt, ale čo keď Jim vypadne z obrazu?

5. Nikdy nezískajte meno milenca alebo manžela.

Funguje to niekedy? Ja nie'Nezáleží na tom, ako dlho ste s niekým, nechať si na seba vytetovať meno je ako požiadať o niečo zlé. Ak zúfalo hľadáte niečo, čím by ste si navzájom pripomenuli svoju nehynúcu lásku, vyberte zodpovedajúci symbol a umiestnite ho na nenápadné miesto. Tak sa to dá vysvetliť vášmu ďalšiemu partnerovi, ak by veci nefungovali so súčasnou láskou vášho života.

6. Urobte si tetovanie na pamiatku svojich detí.

Ja nie'nepoznám jedinú osobu, ktorá ľutuje tetovanie, ktorým si ctí svoje dieťa. (Aj keď je to chlpatá kreslená postavička.) Láska pre naše deti je večná, buďte preto kreatívni a vyberte si niečo, čo vás prinúti myslieť na svojho malého anjelika a vyčarí vám úsmev na tvári vždy, keď sa naň pozriete. Jedno z mojich obľúbených tetovaní je dieťaťa'Odtlačok ruky pri narodení, pod ktorým je posunuté ich meno a dátum narodenia. Hrdý otec si dal toto tetovanie na vnútorné predlaktie a jeho teraz 16-ročná dcéra je stále dojatá jeho láskyplným gestom.

Poznámka: Videl som tiež veľký počet portrétov ľudí's deťmi a ja som naozaj na zábere, či je to dobrý nápad. Fotorealizmus je veľmi ťažké nájsť a vyžaduje si špeciálneho tetovania. Som oveľa väčším fanúšikom písma alebo symbolu na pamiatku dieťaťa. Nechajte fotorealizmus pre skutočné fotografie, pokiaľ nie vy'máte to šťastie, že to doviedla umelkyňa ako Kat Von D.

Milá poklona.

Milá poklona.

7. Nie "Dohoda" Tetovanie.

Teraz nie je čas byť lovcom výhodných ponúk. Ak niekto účtuje výhodné ceny v suteréne, tak'asi nie je moc dobrý. Niekedy je v živote dôležité zaplatiť za veci špičkový dolár, a toto bude jeden z tých časov. Berte to ako umeleckú investíciu. Urobte si domácu úlohu, vyhľadajte najlepšieho umelca vo svojom okolí a nerobte to'Keď sa dozviete cenu, vyklopte sa a hľadajte niekoho lacnejšieho. Dobrý tetovač stojí za peniaze. Mám lacné tetovanie a človeče, ľutujem to.

8. Plánujte stavať na svojom tetovaní.

Jednou z chýb, ktorých som sa ako nováčik dopustil, bolo neplánovanie budúcnosti. V 26 rokoch som si myslel, že budem jednorazový typ človeka. Chlapče, mýlil som sa. Tetovanie je návykové, ale v dobrom dar'druh rehabilitácie.

Mal som trochu šťastia, že na návrhoch, ktoré som si vybral, sa dalo stavať. Keby som mal veci naplánované ešte lepšie, vyzeral by som teraz oveľa chladnejšie a nie tak higgledy-piggledy patch-worky. Trochu nadhľad nad témami a umiestnením by veľmi pomohol.

Toto tetovanie starne dobre. Škoda, že to ten človek vidí len málokedy.

Toto tetovanie dobre starne. Škoda, že to ten človek vidí len málokedy.

9. Vyberte si miesto, ktoré's Ľahko skryté.

Ja nie'riaďte sa mojimi vlastnými radami. V skutočnosti sú všetky moje tetovania na super viditeľných miestach. Svoj prvý som dostal na vonkajšiu stranu pravého zápästia a tam'nie je malý. Ľutujem to? Nie, ale mám ten luxus, že som umelecky hlúpy oriešok, ktorý rád chodí do rytmu vlastného bubna. Väčšina ľudí nie't vybrať si životnú cestu, vďaka ktorej bude úplná hlúposť v poriadku a väčšina z nich nie je'nie je pripravený vyrovnať sa s následkami.

Úplné odhalenie: Priznám sa, že svoje tetovanie pred starou mamou budem skrývať až do dňa, keď na žiadosť mojej matky zomrie. A áno, keď som mal v pulzujúcej horúčave oblečené svetre, trochu som svoje rozhodnutie oľutoval. Prial by som si, aby existoval decentný krycí make-up, ktorý by som namiesto toho mohol použiť.

Ide o to, že ak vy'Ak sa chystáte tetovať, zvážte, či by ste s umiestnením boli diskrétni. Tiež vám odporúčam, aby ste si vybrali miesto, ktoré uvidíte, aby ste si ho mohli užiť. Dodnes nemám žiadne tetovanie na chrbte, pretože by som nechcel'nie je možné ich vidieť.

Zamyslite sa však nad svojim budúcim zamestnaním, imidžom, ktorý chcete premietať, a preboha, čo si bude babička myslieť?

10. Udržujte svoj dizajn jednoduchý.

Toto je možno najdôležitejšia rada, ktorú môžem poskytnúť. Jednoduché návrhy vždy dopadnú najlepšie. Tetovanie starne s vašou pokožkou – linky krvácajú, rozmazávajú sa a farby miznú. Čím bude vaše tetovanie ozdobnejšie a komplikovanejšie, tým bude väčšia pravdepodobnosť, že bude pôsobiť ako zmätok.

Hovorím zo skúsenosti. Na ľavé predlaktie som si nechal vytetovať nádherný strom života a potom som sa cítil nútený vyplniť priestor okolo neho. Výsledkom je príliš komplikovaný dizajn, ktorý je ťažké rozoznať. Udržujte preto svoje návrhy čisté a jednoduché s hrubými čiarami a jednoduchou farebnou schémou (ak farbu vôbec používate). A don'Nebojte sa nechať veľa miesta.

Nebojte sa, buďte atramentoví.

Don'neboj sa, buď atramentový.

Veselé tetovanie!

Moje posledné slovo je nepreháňať veci. Časť tetovania bez ľútosti je len na to. Viem, že som ťa o to požiadal "premýšľajte, než začnete písať," ale nie do takej miery, aby vám to bránilo chopiť sa dňa a dosiahnuť to, čo chcete. Tetovanie je spôsob, ako oslavovať a užívať si život. Vytvorte si preto plán a nájdite niečo, čo by ste chceli'Budem hrdý na to, že ho budeš mať po celý život na tele, a necháš sa napustiť atramentom!

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2013 Catherine Taylor

Komentáre

Kristine 11. júna 2019:

Veľmi dobre napísané a vtipné. Dakujem za nazor. Obe moje tetovania (jedno v 18 a jedno v 40) boli rozmarné. Som rozhodnutý, že môj ďalší bude veľkolepý a slávny a bude to najkrajšie, čo ja'mám. Ja'Snažím sa nájsť perfektný nápad a veľa čítam.

Tereza H. z USA, FL 6. mája 2019:

Úžasné!!

Gasson 12. novembra 2018:

dakujem za tipy.

Kas Winter 24. februára 2018:

Úžasný príspevok. Milujem humor. Milujte myšlienky, ktoré boli súčasťou tohto dielu. A vynikajúce informácie.

Napustený Boh 29. apríla 2017:

Dobrý príspevok! Ak môžem doplniť tému manžel'mená …. To'je to veľmi vážna vec. Ak ty'nie ste si istí, či to získate– don't. Tetovanie môže mať niekoľko úžasných výhod. Odporúčam podrobne sa pozrieť na túto tému a až potom sa k nej dostať. Pre teba to najlepšie!

Doktor Wilson 20. marca 2017:

Číslo 1 je dosť zlá rada, dúfal som, že áno'Mal by som možnosť tetovať sa na svojej ceste do Írska. Tam som narazil na tetovací salón. Tak som si dal Clover Tattoo. Ja'm Škótsko-írsky, takže bez viny. Ukázalo sa, že som sa nielenže stretol s najlepším umelcom, ale tiež som skončil s návštevou jedného z najvyššie umiestnených tetovacích umelcov v celom Írsku! WOW!

Číslo 4 je subjektívne.

Nikdy? Bozk smrti? pištoľ!

Môže sa niečo pokaziť? Samozrejme.

Prečo banka pri zlyhaní byť šokovaná neúspechom?

Mám svoju terajšiu manželku'meno počas zoznamovania.

Logika je za tým pomerne jednoduchá.

Ak sa rozídeme, čokoľvek nie'nezmení vplyv'je vyrobený v mojom živote.

EnsoHeals 13. februára 2017:

Pre budhistov a pravdepodobne aj pre iné náboženstvá je tetovanie pod pásom nie.

Mez Láska 19. októbra 2016:

Viem, že je to starý článok, ale ja'm umelec, ktorý urobil tetovanie srdca s menom "Jim" v banneri. Všimli ste si odtlačok labky? Jim je jej pes.

Enso 15. mája 2014:

3. Muži – Nikdy sa nenechajte tetovať tam, kde vám narastie veľa vlasov.

To znamená, nikdy si nedaj tetovať, bodka 🙁

Catherine Taylor (autor) z Kanady 17. marca 2013:

Wow, 14 sa zdá byť na tetovanie dosť mladý. Úprimne povedané, som prekvapený, že nájdete umelca, ktorý prácu urobí za vás. Pamätajte si, že čo'Je pre vás dôležité, aby ste mali 14, nemusí mať rovnaký význam, keď vy'si dospelý. Veľa štastia!

AnnaHlučnosť 11. marca 2013:

V máji, na moje 14. narodeniny, som chcel dostať symbol srdca (textový so znamienkom nerovnosti a číslom 3) na nohu, ale po prečítaní tohto textu som'Dostanem to na predlaktie. Tiež Ja'zmenšíme ho z 5 na 8 na 1¼ o 2.

Ja'dorovnávam to s mojou mamou's.

Elizabeth Hanks z Queen Creek 25. februára 2013:

Ver mi, ja'som v pokušení! Moje prvé tetovanie, aj keď má pre mňa VEĽA významov, bolo urobené dosť príšerne … Takže, tetovanie'Výčitky svedomia ma držali pri zemi … aj keď by som pravdepodobne mohol zarecitovať najmenej štyri, ktoré by som chcel budúci rok dostať! Nájsť dobrého tatéra je asi najdôležitejšia rada'uberám z tvojho článku!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 25. februára 2013:

Veľká vďaka elle! Sú veľmi návykové, ale ste veľmi múdri a čakáte, kým nenájdete dizajn s významom, než sa pustíte do iného.

Elizabeth Hanks z Queen Creek 24. februára 2013:

Skvelé tipy! Zatiaľ mám len jedno tetovanie, ale ja'odo dňa, keď som to dostal, viem, že chcem viac ton! Nemohol som'nepoviem vám, koľkokrát som'musel som si pripomenúť, že nie'Na tetovanie nepotrebujem tetovanie, pretože … Zakaždým, keď príde priateľ s novým, musím si pripomenúť: 'Ty nie'Zatiaľ ste si nevybrali, čo chcete pre svoju ďalšiu … buďte trpezliví'prídem na to!'

Teraz, keď som'Som tehotná, musím chvíľu počkať … ale myslím, že ďalšia, ktorú dostanem, bude spomienka na jej narodenie! Možno cutesie tootsie stopa alebo niečo ^^ my'uvidím!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 17. januára 2013:

Veľká vďaka Sharkey, taká veľká chvála. Zdá sa, že máte vynikajúci plán tetovania a intuitívne poznáte tieto prikázania. Dakujem za zdielanie.

Jayme Kinsey z Oklahomy 17. januára 2013:

Veľmi úžasná rada! Milujem tetovanie a jedno na každom ramene je jednoduché, dá sa ľahko skryť (dokonca aj v lete) a je symbolom, ktorý bude mať celoživotný význam. (môj zverokruh a spomienka na mojich stratených príbuzných.) Jediný dôvod, prečo to neurobím'Nemám viac, pretože som ešte nenašiel dokonalého "Ďalšie" tetovanie. Hľadám jedno, ktoré bude dodržiavať všetky tieto prikázania! Hlasovanie a zdieľanie!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 17. januára 2013:

Ďakujem veľmi pekne za prečítanie a komentovanie Glimmer Twin. Ak som prestal tetovať prsia len jednej osobe, odviedol by som dobrú prácu.

Claudia Mitchell 17. januára 2013:

Toto je skutočne užitočné centrum. Ja'O pár rokov budem mať päťdesiat a vždy som mala tajnú túžbu dať si urobiť malé tetovanie. Nie som si istý, či niekedy budem a určite to vyhralo'nebuď na prsiach! Hore a užitočné.

Catherine Taylor (autor) z Kanady 17. januára 2013:

bb – ďakujem veľmi pekne za komentáre a za to, že ste stále jedným z prvých ľudí, ktorí sa zastavili v mojich centrách. Ste fantastickou podporou a milujem váš nápad ísť komediálnou cestou. Rozmýšľam o tom pre svoje ďalšie centrum.

CC – I'm s vami, prečo si dať tetovanie môžete'nevidíš? Ďakujem za vloženie a komentár. Takže sa teším na ďalšie tvoje písanie.

Európa – som rád, že neľutujete, oh, ako si moja matka želá, aby som sa pri jednej zastavil.

kidscrats – ďakujem za čítanie, veľmi si vážim komentáre, obzvlášť keď čítate – zaujímavé je, že tu nie sú tetované osoby. Vďaka bohu za lasery!

učí – ďalší veľký podporovateľ a ja'Rád by som si myslel, že je to dobrá rada, ďakujem!

detské remeslá z kanadskej Ottawy 16. januára 2013:

Dobrá vec je, že ich teraz môžete odstrániť … ale áno'je to dlhý proces!

Dianna Mendez 16. januára 2013:

Skvelá rada pre tých, ktorí uvažujú o tetovaní. Videl som nejaké porušenia vašich bodov a nie je to tak'nie pekné na pohľad! Dúfam, že sa to dostane k tým, ktorí to potrebujú.

detské remeslá z kanadskej Ottawy 15. januára 2013:

Snažím sa dodržiavať 10 prikázaní, ale môžem'ani sa nevidím, že by som bol tetovaný kvôli tomu alebo kvôli čomukoľvek inému. Aby som si pripomenul, že dodržujem 10 prikázaní, musím sa spoliehať na svoju pamäť a dobré správanie 🙂

europewalker 15. januára 2013:

Rozumné tipy na tetovanie. Mám len jedno tetovanie a manžel ich má niekoľko, nič neľutujem. Ak ty"premýšľajte, než začnete písať" potom by tvoje rozhodnutie o tetovaní malo byť v poriadku.

Carole Claude Saint-Clair z Austrálie 14. januára 2013:

Hah! Ja'Som rád, že som asi pred 10 rokmi, keď som dostal prvé tetovanie, intuitívne dodržal 8 z týchto prikázaní. Ja nie'nemám žiadne deti a ja'Som rád, že myšlienka natrieť moju mačku'meno mi vtedy ešte nikdy neprišlo na myseľ. Vec je však taká, že namiesto umiestnenia prvého tetovania [2 palce x 6] na miesto, ktoré by sa dalo ľahko skryť, dal som mu to rovno na zápästie.

Jéj! Ako som to videl, čo'd je bodom tetovania, kde, nebyť hadieho muža, I'nikdy som to nevidel?

Každopádne, ako sa ukázalo, nikdy som toto rozhodnutie neoľutoval 🙂

Bill Holland z Olympie, WA, 14. januára 2013:

Myslel som si, že to bude hlúpe centrum, ale ukázalo sa, že to má niekoľko veľmi cenných rád. Dobrá práca priateľu!

About the author