Ako si dať urobiť tetovanie, ktoré nebudete ľutovať

Anna je spisovateľka, ktorá nosí mnoho ďalších klobúkov a má bohaté skúsenosti, z ktorých čerpá, niekedy vtipné, niekedy vážne..

Viete, že jeden chcete, ale ste pripravení?

To'je všetko na čo si myslel. Hovorili ste o tom roky a naozaj si chcete dať vytetovať. Povedali ste si, že jedného raz dostanete. Možno ty'Navštívil som obchod s tetovaním na ulici a zvažoval som, že si niečo zaobstarám, ale nikdy som nemal peniaze alebo som si nebol istý, čo chceš.

Predtým, ako zhodíte 100 dolárov alebo viac na veľmi trvalé umelecké dielo, zastavte sa a porozmýšľajte. Ak zmeníte názor, vyhralo to't zmyť. Môžeš'Vráťte sa do tetovacieho obchodu a povedzte, "Prepáč, ja nie'už to nechcem. Môžete si to dať dole??" Na tetovanie neexistujú žiadne zásady vrátenia!

Tetovanie je bolestivé, ale proces odstraňovania je oveľa horší, takže sa nad tým najskôr zamyslite. Existuje niekoľko vecí, ktoré chcete urobiť, a niektorým veciam, ktorým sa chcete vyhnúť're skutočne uvažovať o tetovaní.

Dos a Don'ts tetovania

Takže ste skutočne odhodlaní urobiť trochu atramentu? Dobre pre teba! Mám dve tetovania a milujem ich obe! Ale ak chcete skončiť s tetovaním vy'Budem milovať nasledujúce roky, sú veci, ktoré musíte urobiť, než sa pustíte do atramentu.

Urobte si prieskum.

Musíte nájsť seriózny obchod, ktorý robí kvalitnú prácu. Obchod na ulici môže byť blízko, ale ak vojdete dnu a bude to vyzerať ako obrázok pre reklamu na Terminex, možno budete chcieť hľadať niekde inde. Porozprávajte sa s ľuďmi, ktorých poznáte, ktorým sa už atrament robil. Opýtajte sa ich na ich skúsenosti, dobré aj zlé. Ľudia, ktorí majú niekoľko tetovaní, majú zvyčajne osobu, s ktorou idú, konkrétne tam'to je zvyčajne dobrý dôvod. Pozrite sa na webové stránky pre umelcov. Mnoho tetovačov má stránky na obľúbených stránkach sociálnych sietí, kde si môžete pozrieť ich prácu, klásť otázky, získať spätnú väzbu od klientov a zistiť, na aký štýl sa špecializujú..

Rozmýšľaj o tom, čo chceš.

Premýšľajte o tom dlho a tvrdo a potom o tom ešte porozmýšľajte. Chcete tetovanie, ktoré sa vám bude páčiť aj o 10, 20 alebo 40 rokov. Nájdite niečo, o čom viete, že ste vyhrali'Niekoľko rokov na ceste rastiete v nenávisť. Nájdite obrázky online alebo v knihách v obchodoch s tetovaním, aby ste získali predstavu o tom, čo chcete. Ak sa vám páči sfarbenie v jednom, ale štýl je trochu mimo alebo nápis nemá písmo, ktoré sa vám páči, poznamenajte si to. Dobrý umelec s vami bude pracovať, a ak im dáte dobrú predstavu o tom, čo hľadáte, spravidla vám môžu niečo nakresliť a spolupracovať s vami na jemnejších detailoch..

Počúvajte umelca.

Ak sú zruční, skúsení a úprimní, budú vám schopní poskytnúť prehľad a rady. Môžu navrhnúť zmeny v detailoch a veľkosti a môžu vám dať vedieť, či vami navrhované miesto bude obzvlášť bolestivé. Vedia veľa o tom, čo robia. Budú vám môcť povedať, či je umenie, ktoré chcete na predlaktí, príliš veľké pre daný priestor, a navrhne jeho zníženie..

Mal som kresbu toho, čo som chcel pre svoje posledné tetovanie, a človek, ktorý to urobil, vzal túto kresbu a urobil to oveľa lepšie. Počúval moje nápady a urobil to väčším, ako som si kedy dokázal predstaviť. Verte svojmu tatérovi, ale dôverujte aj svojmu črevu. Ak nie'niečo sa ti nepáči, buď úprimný a povedz niečo.

Don'nezískajte iné'meno má vytetované na tvojom tele.

Neexistuje žiadna záruka, že s touto osobou budete navždy, a preto je trochu ťažké vysvetliť to po ceste. Nie je to dobrý nápad a niektorí tetovači vyhrali'ani to neurobiť Rodinní príslušníci sú ďalším príbehom. Ak chcete dostať svoju dcéru'meno alebo portrét vášho otca vytetovaný na vašom tele, že'je v poriadku Nikdy však nezískajte priateľku/priateľa'meno. To isté platí, ak ste v kapele. Táto kapela sa jedného dňa môže rozpadnúť a zostane vám neustále pripomínať všetko, dobré aj zlé.

Don'netetovať sa, keď si opitý.

Dať si vytetovať pána Potato Heada môže znieť ako vynikajúci nápad, keď vás niekto udrie úderom, ale nemusí to vyzerať tak vynikajúco, keď vyjde slnko a začne kocovina. Okrem toho je vo všeobecnosti zlý nápad nechať si tetovať, kým si opitý z iných dôvodov.

Alkohol vám zriedi krv, čo môže zhoršiť krvácanie a zvýšiť pravdepodobnosť prehriatia a mdloby. Telesná teplota stúpa, ak ste v strese a v reakcii na bolesť. Alkohol účinky iba zosilňuje. Nie, alkohol nezvyšuje vašu telesnú teplotu, ale skôr vám dáva pocit tepla a môže spôsobiť závraty. Renomovaní tetovači na vás odmietnu pracovať, ak ste opití.

Moje tetovanie

Moje skúsenosti

Myslel som si, že sa podelím o svoje skúsenosti, aby ste mali predstavu o tom, čo som riešil. Mám len niekoľko tetovaní, ale každý zážitok bol jedinečný. Nižšie som zahrnul obrázky svojich tetovaní a niektoré ďalšie umelecké diela od môjho obľúbeného tatéra.

Moje prvé tetovanie

Moje prvé tetovanie bolo pre mňa narodeninovým darčekom. Mesiac som bol na návšteve u svojej matky. Ona, moja sestra a môj nevlastný otec si nechali urobiť atrament v obchode, do ktorého som išiel, so zmiešanými výsledkami. Všetkým sa konečný výsledok páčil, ale v procese sa ich skúsenosti líšia. Moja sestra si už dala urobiť niekoľko tetovaní a povedala, že je to bezbolestné a neurobilo to'netrvá to dlho. Moja matka si dala urobiť niekoľko tetovaní pred niekoľkými rokmi, ale toto bolo o niečo väčšie ako jej predchádzajúca práca a povedala, že to bolo o niečo bolestivejšie. Môj nevlastný otec si nikdy nedal tetovať a povedal, že to dosť bolí. Každý reaguje na bolesť inak a nikto nezažije to isté.

Potom, čo moja sestra zomrela, sme sa všetci rozhodli, že si dáme tetovanie na jej pamiatku. Moja sestra milovala tučniaky a bola veľkým fanúšikom kreslenej postavičky Chilly Willyovej. Rozhodol som sa dať jej tetovanie Chilly Willy. Náklady boli zhruba priemerné (okolo 125 dolárov) a trvalo to asi hodinu. Toto tetovanie som si dal na zadné ľavé rameno. Zo začiatku to trochu bolelo, ale potom som mal pocit, že mi niekto dáva naozaj dobré škrabanie chrbta. Vlastne to bol dobrý pocit. Viem, že to môže znieť divne. Jediné, čo bolelo, bolo tieňovanie, ktoré urobil na konci. To bolo trochu bolestivé. Celkovo to bola dobrá skúsenosť pre moje prvé tetovanie.

Moje druhé tetovanie

Moje druhé tetovanie je veľmi odlišný príbeh. Tento som dostal pred niekoľkými rokmi. Môj priateľ vlastní obchod s tetovaním v Novom Mexiku. Odvádza skvelú prácu a v minulosti už urobil tetovanie iným mojim priateľom. Povedal som mu o tetovaní, ktoré by som si chcel dať ďalej, a on, že to chce urobiť. Bolo to niečo, čo bolo pre mňa veľmi zvláštne, a preto to chcel pre mňa urobiť.

Je to pamätné tetovanie pre môjho syna, ktorý zomrel. Je to aj pre môjho starého otca, ktorý zomrel na rakovinu, keď som bol na strednej škole, a nedávno pre môjho strýka, ktorý zomrel na infarkt. Všetci zdieľali rovnaké meno a priezvisko, a tak som išiel s iniciálkami J. B. Dúfam, že k tetovaniu jedného dňa pridám, aby každý, kto ho vidí, poznal troch skvelých ľudí, ktorým je na počesť. Samozrejme, to znamená výlet do Nového Mexika.

Keď som žil na juhozápade, nikdy nedostal šancu dať mi to tetovanie. Potom som sa rozhodol ísť do Yumy navštíviť priateľov a keď zistil, že idem dole, zletel aj on. Naozaj mi chcel dať to tetovanie. Priniesol so sebou všetko svoje vybavenie, tak som mu ukázal niekoľko obrázkov a on mi nakreslil veľmi krásne tetovanie. Upravil veľkosť tak, aby vyzerala najlepšie. Tento som dostal do stredu chrbta, medzi lopatky.

Tetovanie urobil priamo v mojom priateľovi's kuchyňou. Všetko bolo urobené veľmi profesionálne: rukavice, nové ihly, všetko sterilizované, celých deväť yardov. Bolo to však mučivo bolestivé. Donútil som ho zastaviť mnohokrát, pretože môj chrbát chcel len kŕče z tlaku a bolesti. Plakala som, kričala a správala som sa ako malé dievča. Priateľ mi dal niekoľko voľne predajných liekov proti bolesti a napil sa. Áno, obsahoval alkohol. Viem, čo som hovoril o tom, že si nenechám tetovať, keď si opitý. Nebol som't opitý.

Trvalo to takmer tri hodiny, pretože som ho stále nútil zastaviť, aby som sa dokázal vyrovnať s bolesťou. Povedal by som mu, aby prestal, párkrát sa nadýchol a potom pokračoval. Konečný výsledok bol úžasnejší, než som si kedy mohol predstavovať, a stál za každú bolesť a krik. To môže znieť ako veľa mučivého mučenia pre niečo, čo môžem'ani nevidím, ale stálo to za to. Nie každému to tak môže pripadať.

Moje celkové tetovanie

Milujem obe vyššie uvedené tetovania. Veľa pre mňa znamenajú. Aj vaše tetovanie by malo pre vás veľa znamenať. Predsa len, budú s vami veľmi dlho. Ak ste dokázali niečo, na čo ste skutočne hrdí a chcete si to uctiť, alebo si chcete uctiť niekoho, kto vo vašom živote skutočne znamenal zmenu, je tetovanie úžasný spôsob, ako to urobiť. Len sa uistite, že to budete stále milovať, keď budete starý a vráskavý. To'nikdy nie je sranda, keď k vám prídu vaše vnúčatá a pýtajú sa vás, prečo máte na ruke vytetovaný list, a musíte klamať, aby ste skryli skutočnosť, že ste 70-ročná babička s hrncom list vytetovaný na tvojom tele.

Ďalšie tetovanie od Chrisa Partaina

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2008 Anna Marie Bowman

Komentáre

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 31. augusta 2010:

tattoodesigns-som rád, že sa ti to páčilo !!! Nie som si istý, či mám k tejto téme ešte niečo povedať, ale ktovie…

tattoodesigns69 z Illinois 31. augusta 2010:

Výborný Hub na "tetovanie"! Materiál sa mi veľmi páčil. Pokračujte v tom aj naďalej!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 1. júla 2009:

Bard– Zapojte !!! Som rád, že môžem propagovať talenty niektorých veľmi obľúbených umelcov!!

Amanda– Tetovanie nie je't pre každého. Sme radi, že vás to zaujalo!!

Amanda Severn z Veľkej Británie 30. júna 2009:

Tetovanie nie je moja vec, ale ja'Videl som niekoľko zaujímavých v okolí. Môžu byť krásne, ale môžu aj vyzerať ako graffitti'nie sú poriadne premyslené. Je to zaujímavé centrum aj pre fanúšikov, ktorí nie sú tatami ako ja!

Steve Andrews z portugalského Lisabonu 30. júna 2009:

Našiel som tvoje centrum, pretože som priateľom tetovača Animal, ktorého meno tu dostane zásuvku! Bol by veľmi rád, keby sa jeho meno takto pohybovalo!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 21. mája 2009:

Lgali– Ďakujem veľmi pekne !! Toto je jedno z mojich obľúbených uzlov!

Lgali 21. mája 2009:

Skvelé centrum veľmi zaujímavá téma

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 21. mája 2009:

freeloader80– Ďakujem! Je to celkom zaujímavé.

freeloader80 21. mája 2009:

skvelé video na youtube.

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 3. mája 2009:

trooper22– Váš starý otec je múdry muž !! Udržať svoje identifikačné faktory na minime je skvelá rada pre tých, ktorí to potrebujú. Dakujem velmi pekne!!

vojak22 z Chicaga 3. mája 2009:

Môj starý otec kedysi povedal; "Nikdy si nenechajte tetovať tak, aby na to ľudia videli, a snažte sa, aby vám nevznikli zapamätateľné jazvy. Ak sa z nejakého dôvodu dostanete do problémov, ľudia povedia: Mal toto tetovanie alebo tú jazvu." Dostať sa do problémov nie je pre mňa problém, ale mať rušivú značku áno. Ak sa chystáte tetovať, urobte si niečo, čo pre vás niečo znamená, a umiestnite tam, kde to uvidia iba tí, na ktorých vám záleží.

Super príspevok)

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 21. apríla 2009:

jdmanuk– Nikdy som nevidel pána. Tetovanie so zemiakovou hlavou osobne. Video je celkom vtipné. Núti vás premýšľať nad niektorými ľuďmi vonku.

jdmanuk z Veľkej Británie 20. apríla 2009:

Naozaj dobrá rada – príliš veľa ľudí sa ponáhľa a ľutuje to potom. Ja'Nikdy som nevidel tetovanie hlavy zemiaka, ale video ukazuje, že takí ľudia existujú…

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 10. apríla 2009:

e cigareta– Dúfam, že vaša dcéra považuje informácie za užitočné. Myslím si, že ak plánovala tak dlho, má celkom dobrú predstavu o tom, čo chce, tak dúfajme, že sa jej to bude páčiť aj o niekoľko rokov.!!

e cigaretu 10. apríla 2009:

Veľký rozbočovač. Moja dcéra plánovala svoje tetovanie roky, len čakala na svoje 18. narodeniny. Ja'pošlem jej tento rozbočovač. Vďaka!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 26. marca 2009:

relawshe– Ďakujem! Skontrolujem to !! Pred niekoľkými rokmi som si nechal prepichnúť jazyk a keby som vedel, aké to bude bolestivé, možno by som sa do toho nikdy nedostal..

Rachel L. zo Seattlu, WA, 26. marca 2009:

Ďakujem za článok o tetovaní! Mám veľký kvetovaný s kresťanskou rybou na spodnej časti chrbta a MILUJEM ho! Tento článok sa mi veľmi páčil a bol plný veľmi dôležitých rád & tipy. Mám podobný článok o rade na piercing (mám pupok & nos prepichnutý) tu: https://hubpages.com/hub/Surviving-a-Body-Piercing

Ďakujem za rozbočovač! Je to veľmi dôležitý, trvalý prírastok do vášho tela, ktorý si vyžaduje veľa premýšľania, než to urobíte. Vďaka!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 13. marca 2009:

Šťastný a unavený !!! Vrátim sa domov, dám si čas na jedlo, hranie sa na počítači alebo si pozriem televíziu (chvalabohu za DVR !!!) a potom si ľahnem do postele. Ďakujem!! Rozmýšľal som, že to znova zmením, ale možno to chvíľu nechám tak!

blondepoet z Austrálie 13. marca 2009:

Wow, dobre ti, Anna, pokiaľ si šťastný, to je všetko, na čom záleží. Tiež sa mi páči tvoj nový displej a za to veľký palec hore 🙂

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 13. marca 2009:

BP- ďakujem !! Som rád, že sa vám páči vaše tetovanie! Bol som okolo, nie príliš na počítači! Job ide dobre! Práca v nemocnici a možno nástup do školy!

blondepoet z Austrálie 13. marca 2009:

Omg Gwendymom, môj zápasnícky kamarát't vyzerať dosť starý na to, aby mal 18 rokov. Wow. Tiež som videl váš zadok na stránke CW a sedí ako sladká socha slobody. Niet divu, že sa zoradia lol

blondepoet z Austrálie 13. marca 2009:

Milujem tvoje tetovanie. Mám malú ružu na boku, je malá, ale milujem ju. Zaujímalo by ma, kde ste mi chýbali. Ako pokračuje práca? Čo robíš Anna? 🙂

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 10. októbra 2008:

Ďakujem, Ananta! Skúsil som napísať beletriu, ale dostanem sa k určitému bodu, a to vyschne. Ja nie'neviem prečo. A ďakujem za komentár k avatarovi, ale myslím, že to teraz zmením späť! LOL

gwendy- Ďakujem !! Dúfam, že vaša dcéra je so svojim tetovaním veľmi spokojná, a to nielen dnes, ale aj o dvadsať rokov a dvadsať rokov potom a podobne. Ja nie'Nezačínajte všetko tak malé, pretože väčšina dievčat dostane na prvé tetovanie niečo veľmi malé, zvyčajne o niečo väčšie ako strieborný dolár. Milujem oboch a som rád, že som to zvládol.

gwendymom z Oklahomy 9. októbra 2008:

Som rád, že si to napísal. Prial by som si, aby som to mohol ukázať svojej 18 -ročnej dcére predtým, ako si dala tetovanie. Ale verím, že je s tým spokojná, len by som bol rád, keby si na začiatok dala niečo menšie.

Ananta65 9. októbra 2008:

Tvoje písanie je tiež dobré, Anna Marie. A myslím si, že máš skvele vyzerajúceho avatara! 🙂

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 9. októbra 2008:

no, cítim sa trochu lepšie. Som rád, že lieky pomáhajú !! Mimochodom, si skvelý spisovateľ !!! Jednoducho som to tam musel dať, aby to všetci ostatní vedeli!

Ananta65 9. októbra 2008:

* lol* ja'Sám ešte plánujem mať jeden, možno to tak je'je upokojujúca myšlienka?

Okrem toho, teraz s upravenými liekmi a všetkým, čo mám veci pod kontrolou. Väčšinu času mám;)

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 9. októbra 2008:

Ďakujem, Ananta, ale po prečítaní vašich poviedok sa trochu bojím a zaujíma ma, či sú tieto tetovania dobrým nápadom. 😉

Ananta65 9. októbra 2008:

Dobrá rada, Anna Marie!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 29. septembra 2008:

agvulpes- Ďakujem za komplimenty! Bolesť môže byť zlá v závislosti od toho, kde sa necháte tetovať, ale v žiadnom prípade nie ste zbabelec, keď to neurobíte !! Môže to bolieť a viem o niekoľkých ľuďoch, ktorí majú fóbiu z ihiel.

horúca dorkage- Každému svojmu, nie? Milujem umenie a milujem svoje tetovania, pretože majú veľký význam. Tiež sa mi páči koža vo farbe pokožky, ale tá moja je príliš bledá.

horúca dorkage z Oregonu, USA 29. septembra 2008:

Ak by som sa niekedy dal tetovať, bolo by to tučniaka Tuxa a bolo by to malé. Ale asi som vyhral't.

Páči sa mi, že koža je, dobre, y'vieš, PLEŤ farebná. Vďaka za zdieľanie.

Peter z Austrálie 18. septembra 2008:

G'deň Anne Marie,

Cobber, veľmi ťa milujem "Chilly Willy" (znie to trochu smiešne, ak to hovoríte nahlas).

Ja'často sme uvažovali o tetovaní, ale o tom, že sme zbožní zbabelci, a pri myšlienke na bolesť sa krčilo dosť dôrazne "NAH".

Dobrá informácia pre každého, kto uvažuje o tat.

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 17. septembra 2008:

Ďakujem Tebe a tebe'vitaj, Ryan!

Ryan Hupfer zo San Franciska v Kalifornii 17. septembra 2008:

p.s milujem tie fotky!

Ryan Hupfer zo San Franciska v Kalifornii 17. septembra 2008:

Ďakujem za skvelú odpoveď na požiadavku!

Cindy Lawson z Guernsey (Normanské ostrovy) 17. septembra 2008:

Skvelé vecičky, teraz mám tri a jeden môj dobrý kamarát tetovač mi ich robí doma, keď sa stretneme. Prvýkrát som to urobil na inom mieste v Londýne, ale on to pre mňa zosumarizoval. Oba moje ostatné urobil doma a zvládol ich bravúrne. Inšpirovali ste ma k napísaniu vlastného centra o tetovaniach, ktoré pre mňa urobil, pretože som ich nikdy neľutoval a milujem ich dodnes..

About the author