Ako vytvoriť portfólio tetovania pre učňovskú školu

Keď som začal tetovať, takmer ma to stálo kariéru, pretože mi nebol ukázaný správny spôsob, ako veci robiť. Tu'to som sa naučil.

Ako zostaviť tetovacie portfólio, ktoré vám prinesie výučný list.

Ako zostaviť tetovacie portfólio, ktoré vám prinesie výučný list.

kevin laminto cez Unsplash

Ako vytvoriť skvelé portfólio tetovania

Ak chcete, aby sa na vás učivo z tetovania pozeralo vážne, ty'som prišiel na správne miesto. Ľudia kedysi len kreslili obrázky, priniesli ich do obchodu a požiadali o prácu, ale dnes to vyžaduje oveľa viac, aby sme získali učňovské vzdelanie. Vec, ktorá'To, čo vás odlíši od ostatných, nie je len váš umelecký talent, ale aj pozornosť k detailu, vaše organizačné schopnosti a skutočnosť, že rozumiete veľkosti a veľkosti. Tiež nie'nezaškodí, ak sa k tvojmu umeniu vyjadrí niekoľko priateľov, ktorí tvrdia, že akonáhle začnete s farbením, oni'rád by som urobil nejakú prácu.

1. Vytvorte vynikajúci obal

Najdôležitejšou súčasťou vášho portfólia je vaše krytie.

 • Bude to celostranová (8.5"x11") rozložená podobne ako v komikse … okrem toho budú kresby samozrejme nakreslené štýlom, ktorý je jasne identifikovaný ako tetovanie. V ideálnom prípade urobíte svoju obálku poslednou, pretože by mala zhrnúť váš umelecký štýl a byť najkomplikovanejším a najdôkladnejšie naplánovaným dielom vo vašom portfóliu.
 • Načrtnutie by malo byť urobené perom typu tekutý valček a na jeho vyfarbenie by ste mali použiť farebné ceruzky. (Na navrhnutie celého môjho blesku používam farebné ceruzky Crayola, ktoré sa dodávajú v balení 50 ks, pretože'je oveľa jednoduchšie miešať.)
 • V rámci vášho návrhu obalu by ste mali uviesť svoje meno a kontaktné informácie, pretože vaše portfólio je rovnako dôležité ako životopis.
 • Nechajte svoje obálky tiež niečo povedať o vás. Malo by to zobrazovať vašu osobnosť-a trochu tieňa a zvýraznenia zlého zadku'ublížiť.
 • Tu je ošemetná časť: Budete chcieť skombinovať štýl tetovania a pozadie, kde obaja rovnako vyniknú, ale nie'nestratiť sa jeden v druhom.

Ak chcete, ako prvú stránku pridajte obsah potom, ako budete s obsahom svojho portfólia spokojní.

Príklady obalov portfólia tetovania: Čo robiť a čo nerobiť

topánky-ilustrované-vaše-tetovanie-portfólio-predškolského stavu

Jordan Whitt cez Unsplash

2. Vytvorte a "Pracovná kniha" vlastných návrhov

Tomu hovorím časť portfólia "pracovná kniha" zo špecifického dôvodu: pretože väčšina vášho úsilia pôjde sem. Musíte dať potenciálnemu mentorovi myšlienku, že ste o tom skutočne premýšľali, že to je to, čo'si posadnutý a zanietený pre to – to ťa bude chcieť naučiť ťa. Vo svojej pracovnej knihe budete chcieť predviesť svoje najzávažnejšie a najoriginálnejšie návrhy tetovania.

Na dizajne, mierke a veľkosti záleží. Aby ste sa naučili tetovať, naučíte sa kresliť na vhodnú veľkosť a predmet. Aj keď nie'Ak nezískate nič, iba kresbu dokonalú, bude to v poriadku. Hloupý vzorec je skutočne jednoduchý a jeho päť krokov je uvedených nižšie:

 1. Nájdite si priateľa, ktorý vám pomôže ako model.
 2. Odfoťte oblasť, na ktorú sa má napustiť atramentom, pričom pravítko je umiestnené vedľa miesta, kam má ísť. Takže ak ty're navrhovanie tetovania na predlaktie, odfoťte svoj model'predlaktie s pravítkom vedľa pre referenciu.
 3. Akonáhle ste určili vhodnú mierku a miery, začnite kresliť tetovanie v správnej veľkosti, úplne napustené atramentom a zafarbené. Nakreslite, ako by ste skutočne chceli predať tento dizajn svojmu priateľovi.
 4. Výkres vytlačte na šírku.
 5. Nakreslite svoju kresbu na kúsok pauzovacieho papiera (ak vám to miestnosť dovolí), aby ste mohli tiež ukázať, že máte predstavu o tom, čo je potrebné lemovať čiernou farbou. Aj keď je čiara príliš hrubá na to, aby bola položená ihlou, je to tak'je v poriadku Dávate potenciálnemu mentorovi predstavu, že máte predstavu o tom, čo táto forma umenia očakáva od vášho zmyslu pre dizajn.
 6. Akonáhle máte trasovanie, vystrihnite ho a umiestnite vedľa pôvodného kusu. Akonáhle budete mať tieto dve stránky k dispozícii (kresbu a vyznačené čiary), umiestnite ich vedľa seba do svojho portfólia.
 7. Nechajte svojho priateľa, aby podpísal sľub, že sa príde tetovať akonáhle sa naučíte skutočne atramentovať.

Budete musieť použiť niekoľko z nich a zahrnúť do svojho portfólia iba svoje najlepšie návrhy. Rovnako ako redaktor časopisu, vy'budete chcieť mať na výber z niekoľkých, aby ste mali ten najlepší záber. Odporúčam urobiť aspoň 100 z nich a vybrať si tie, o ktorých si myslíte, že budú najpôsobivejšie na vloženie do vášho portfólia. Viac nápadov na tetovanie nájdete v článku Ako tetovať: Kresliace cvičenia pre začínajúcich tatérov.

topánky-ilustrované-vaše-tetovanie-portfólio-predškolského stavu

James Discombe cez Unsplash

3. Make It Flash!

Ukázať, že máte dobrý pocit z vlastného dizajnu tetovania, je veľmi dobrá vec. Chcete však tiež pridať trochu dizajnu vo forme flash stránok.

Všetky tetovacie štúdiá majú blesk na stene. Blesk má zákazníkom ukázať rôzne možnosti dizajnu a pomôcť im vybrať si alebo získať nápady pri rozhodovaní, aké tetovanie si dať. Keď sa pozriete na nasledujúce obrázky, uvidíte nejaký záblesk z mojej osobnej knihy. Všetky tieto obrázky boli vyrobené ručne ručne, obyčajnou ceruzkou a tušom a starými dobrými farebnými ceruzkami Crayola, aké sme používali v 5. ročníku výtvarnej výchovy..

Pre blesk neexistujú žiadne pravidlá, okrem toho, aby boli zaujímavé a pútavé.

Bleskové príklady

V závere

Nezabudnite si urobiť čas a zabaviť sa, kým ste'znovu vytvárať toto portfólio. Hovorím to, pretože keď príde čas, ty'začne sa od základov. Ty'Budem si musieť vybudovať kosti. Ako umelci máme zvyčajne jeden veľmi veľký spoločný problém: my'spravidla veľmi arogantný. Obvykle je to kvôli tomu, že s ceruzkami a perami dokážeme veci, ktoré zvládne málokto. Ale kým ty'budovanie portfólia, to'Je dôležité mať na pamäti, že každý v obchode dokáže presne to, čo môžete robiť s perom a ceruzkou, ako aj s tetovacou žehličkou. Chcete sa niečo naučiť od týchto ľudí a od vás'Nedostanú ich, aby ťa to naučili tým, že budú neznesiteľní blbci. Žijú takto a nie'nemusím nikoho brať's postojom. Buďte teda pokorní, počúvajte viac, ako hovoríte, a pýtajte sa, kedykoľvek to neurobíte'niečomu celkom rozumiem.

Ak ty'práve začínaš zvažovať kariéru tetovacieho umelca, ty'Budem si chcieť prečítať Takže chcete začať kariéru v tetovaní: Tu'šou. A ak ty'nie ste si istí, či skutočne potrebujete učňovské vzdelanie, prečítajte si učňovské školy pre tetovanie: Ako ho získať a prečo ho potrebujete.

Veľa štastia!

© 2012 Topánky Iacono

Komentáre

Borschtlovr 6. februára 2019:

Ja'Zaujímalo by ma, ako môžete predávať svoje umenie ako tetovač, ale objasňujem, že tento umelec vytvára umenie iba pre skutočného tetovača, ktorý ho môže použiť. Akékoľvek tipy budú veľmi cenené.

Dayia 27. mája 2018:

Mali by ste uviesť popis na výkresoch?

Sam 26. januára 2018:

Prečo nie'Chcete použiť perá alebo akvarel, ak je to možné? Aren'Tieto médiá boli považované za bližšie k skutočnému tetovaniu?

Shay Buchanan 12. novembra 2017:

Myslel som si, že je to skvelý vzdelávací obrubník, vďaka

Štítok 16. júla 2017:

Topánky, ktoré nemusia byť nenávistné, že pastelová farebná ceruzka je veľmi nekvalitná na použitie ako umelec s vyššou pigmentovou farbou, ktorú chcete použiť vodovou farebnou ceruzkou na lepšie premiešanie hranolovej ceruzky čokoľvek iné, len nie lacné lacné pastelky pre braček

Ak sa chystáte produkovať svoju prácu, ošetrujte ju tou najlepšou farbou

Povzdych 3. apríla 2017:

Je v poriadku pre začiatok kopírovať prácu iných umelcov, alebo by sme mali vytvoriť svoj vlastný originálny kúsok a definovať, kým skutočne sme?

Kim 20. februára 2017:

Milujem to ja'Dnes sa chystám založiť svoje portfólio. Vďaka

Melissa 10. decembra 2016:

celkovo koľko strán by som mal mať?

Kirsty 13. apríla 2016:

Myslím si, že je to báječné, milujem tetovanie, vďaka ktorému sa cítim tak skvele, ak raz budem láskou k tetovaniu 🙂 x

Topánky Iacono (autor) zo severného New Jersey 2. júla 2012:

katyzz, na to, aby tento svet prešiel, sú potrebné všetky typy 'okrúhly. jeden muž'bolesť je iná'radosť a všetko ostatné. Chcel som sa sústrediť iba na tetovací priemysel, ale možno áno'V blízkej budúcnosti sa ponoríme do ďalších oblastí. Ďakujem, že ste si našli čas.

katyzzz zo Sydney, Austrália, 2. júla 2012:

V tetovaní je zaujímavé umenie, osobne si myslím, že je to týranie tela,

Ja'rád by som videl inú formu vášho umenia, ktorá by ma zaujímala oveľa viac

About the author

Adblock
detector