Kde nájsť inšpiráciu pre tetovanie

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

Citát z denníka mojej starej mamy, napísaný jej presným rukopisom

Citát od mojej babičky's denníkom, napísané jej presným rukopisom

Koľkokrát ste si o sebe mysleli, "Chcem ďalšie tetovanie, ale nemám'neviem čo?" Ja'Od tej doby, čo som si začal tetovať, som sa mnohokrát ocitol v tejto ťažkej situácii. Každý, kto má aspoň jeden, vie, že tetovanie je závislosť; aj keď sú bolestivé, vždy chcete viac – aj keď nie'neviem, čo dostať!

Upratoval som babku'v dome potom, čo zomrela, keď som v jej nočnom stolíku narazil na denník. Začala si ho uchovávať v roku 2008, keď jej prvýkrát diagnostikovali rakovinu prsníka v štádiu IV, a záznamy trvali nasledujúce dva roky, kým prehrala boj..

Moja babička a ja sme mali zväzok, ktorý jednoducho nebol'Typické je, že pochádza z takého vyššieho a silnejšieho miesta, že v porovnaní s ním zbledne všetky ostatné pozemské spojenia. Zachránila moje mliečne zuby, moje vlasy, moje detské šperky, moju krstnú sviečku; tak podrobne zdokumentovala každý môj míľnik'Myslel som si, že som jej prvorodené dieťa, aj keď očividne som nebol't. Nebol som'dokonca ani jej prvé vnúča, ale napriek tomu som bol vždy jej. Jej smrť bola v mojom živote taká hlboká strata, takže bolo pre mňa veľkým potešením nájsť si jej denník a prečítať si jej posledné myšlienky. Aj na samom konci a v neustálych bolestiach stále hovorila, "Boh je dobrý."

Takto sa k vám vkráda inšpirácia. Hneď som vedel, že si na mňa nechám vytetovať jeden z citátov z jej denníka a že to replikujem jej rukopisom. Nakoniec som dostal "Zem nemá zármutok, ktorý by Nebo nedokázalo vyliečiť" na moje predlaktie.

Tetovanie rukopisom

Knihy a poézia

Kedykoľvek čítam novú knihu, určite mám pri sebe pero, pre prípad, že by som chcel zdôrazniť niektoré časti. Robím to preto, aby som sa neskôr mohol vrátiť k citátom. Ja'Bol som vášnivým čitateľom od svojich štyroch rokov, takže nemám núdzu o obľúbené položky. Často si myslím, že ja'd keby som mohol, vytetoval by som si celý chrbát literárnymi citátmi. Existuje toľko fantastických autorov, ktorých diela sú plné úžasných citátov: Anaïs Nin, Jeanette Winterson, Henry Rollins, Friedrich Nietzsche, Jonathan Safran Foer, Audrey Niffenegger a Nicole Krauss sú len niektoré z mojich mnohých obľúbených..

Literárne tetovanie môže mať formu priameho citátu, alebo môže byť trochu vágnejšie, napríklad zmysluplné číslo stránky alebo logo na prebalu.

Poézia je ďalšou skvelou možnosťou. Knihy básní Rumi, Leonard Cohen, Hafiz, Walt Whitman, e.e. cummings a Robert Frost zaručene inšpirujú.

Návrhy citátov na tetovanie: knihy & Básne

  • Skalné dno sa stalo pevným základom, na ktorom som prestaval svoj život. – J. K. Rowlingová
  • My nie'nevidíme veci také, aké sú, vidíme ich také, aké sme. – Anaïs Nin
  • Neexistuje žiadny objav bez rizika a to, čo riskujete, odhalí, čo si ceníte. – Jeanette Wintersonová
  • A problém je, ak nie'Neriskujete nič, riskujete ešte viac. – Erica Jong
  • A začínam si uvedomovať, že všetky moje malé dnes's, spôsob, akým konám, povedie do mojich zajtrajškov. – Luke Davis
  • Keď si skutočný, tak nie'nevadí byť zranený. – "Králik Velveteen"
  • Lesy sú krásne, tmavé a hlboké, ale ja'mám sľuby, ktoré dodržím. A míle ma čakajú, kým spím. A míle ma čakajú, kým spím. – Robert Frost

Deti's Knihy & Ilustrácie

Spomeňte si na obľúbené knihy, ktoré ste čítali ako dieťa. Čo bolo také presvedčivé, že ste chceli prečítať a znova prečítať konkrétnu knihu? Deti'knihy sú zvyčajne určené na poučenie; niekedy je lekcia zrejmá, ako Shel Silverstein's The Giving Tree alebo Dr. Seuss' Lorax, ale inokedy je správa jemnejšia a my nie'Nechápem, čo to znamenalo, kým nebudeme starší. Králik Velveteen od Margery Williamsovej bol môj obľúbený v detstve, pretože som miloval zvieratá (plyšové aj skutočné) a bolo mi veľmi ľúto, že sa malý chlapec musel vzdať svojej milovanej hračky. Nebolo to'Kým som si knihu neprečítal, keď som bol starší, všimol som si témy týkajúce sa pocitu začlenenia a otázky, čo to znamená stať sa skutočným..

Tetovanie inšpirované deťmi's nerobí'Nemusí to byť nutne priamy citát z textu tak, ako je to v prípade románov a poézie. V skutočnosti by zábavnejším nápadom bolo získať ilustráciu od dieťaťa's kniha.

Obrazy, sochy & Ostatné umelecké diela

Ja'miloval som Salvadora Dalího'je surrealistickým umeleckým dielom od mladosti. Ja'Vždy som premýšľal o tom, aké by bolo skvelé, keby mi jeho topiace sa hodiny (ako je vidieť na jeho obraze Perzistencia pamäte) kvapkať z boku predlaktia, alebo aby si dali polovičný rukáv s jeho dlhonohými slonmi z filmu Pokušenie. Svätý Anton a motýle z jeho (Bez názvu) krajiny s motýľmi. Ja'Videl som krásne tetovanie zadnej časti Hviezdnej noci, ktoré urobil postimpresionistický umelec Vincent Van Gogh, keď hľadel von oknom svojho sanatória vo Francúzsku..

Ak je pre vás náboženstvo dôležité, vo veľkých umeleckých dielach založených na biblických príbehoch nie je núdza o nápady na tetovanie. Posledná večera od Leonarda da Vinciho, strop Sixtínskej kaplnky od Michelangela a Rafaela's Anjeli od Rafaela sú všetky obrazy, ktoré boli opakovane replikované v tetovacej forme.

Filmy

S mojím najlepším priateľom sme videli Aimee & Jaguára v divadle v roku 2000 a tak ho to zasiahlo (to'je úžasný film), o ktorom sme vedeli, že si z neho chceme nechať vytetovať citát. Chceli sme sa o tetovanie nejako podeliť a obaja sme milovali záverečnú scénu, kde hovorí Felice, "[Chcem ťa. Vy všetci. Všetko! Ale ja'uspokojiť sa s jediným okamihom, tak dokonalým, že by to trvalo celý život. Napríklad tento. Tento je tu super. Ja nie'nechcem navždy. Teraz chcem. Teraz! Teraz! Teraz! Chcem veľa 'teraz' a chcem ich, kým nezostarnem a zošediviem." A tak môj najlepší priateľ dostal, že nie'Nechcem navždy na jej hornej časti chrbta, a ja som chcel, aby som len teraz na mojej spodnej časti chrbta.

Inšpiráciu možno čerpať z čohokoľvek, ak otvoríte oči kráse okolo vás. Tak často sa ponáhľame životom, mylne si myslíme, že cieľ je odmenou, keď je to naozaj tak's ocenenie cesty, ktorá prináša najväčšiu radosť.

Komentáre

pretože (autor) z N. J. 30. júla 2012:

@angel115707 – Ďakujem veľmi pekne! Mohol by som sa ľahko nechať tetovať po celú dobu, lol, ale ja'Som rád, že na to prestanem myslieť, než sa do toho ponáhľam. Kým som si dal vytetovať nedávne tetovanie na počesť svojej starej mamy, bolo to už päť rokov'dostal som vôbec niečo. Ja'Som rád, že som čakal, kým sa mi podarí získať niečo skutočne zmysluplné. Ale samozrejme, teraz, keď som dostal tento, som'už rozmýšľam, čo ďalej!

Cristale Adamsová 30. júla 2012:

Páčia sa mi poskytnuté obrázky a informácie! Veľký rozbočovač!

Angel Ward z Galvestonu, TX, 30. júla 2012:

jedno z najlepších centier, aké som za chvíľu videl !!! Mám 2 tetovania a zdržiavam sa kvôli "návykové" vlastností, chcem viac. Napriek tomu to dnes vyzerá trochu tabu, myslím, že ľudia vnímajú tetovanie ako často odfláknuté umelecké diela alebo rebelské pruhy, ale vychovali ste toľko luxusu & úctivé nápady na tetovanie …. teraz naozaj chcem ďalší! Citát z tetovania znie tak úžasne!!

About the author