Mechanika tetovacieho stroja

Jason Goodrow, inak známy ako "Goodboy," je licencovaný tetovací umelec, ktorý sa vo svojich článkoch delí o svoje znalosti so svetom.

Jeden z mnohých tetovacích strojov, ktoré používam.

Jeden z mnohých tetovacích strojov, ktoré používam.

Nechaj's Začíname!

V tejto konkrétnej lekcii tetovania budem diskutovať o dôležitosti poznania vášho tetovacieho stroja a jeho mechaniky, aby ste lepšie porozumeli jeho fungovaniu.

Údržba a oprava sú dva hlavné body tejto lekcie tetovania. Naučiť sa rozobrať a znova zložiť tetovací stroj je kľúčovým prvkom toho, ako bude váš tetovací stroj fungovať. Nie všetky tetovacie strojčeky sú rovnaké, takže zvládnutie základov zníži pravdepodobnosť paniky, ak váš tetovací stroj uprostred projektu prestane fungovať..

Predtým, ako skutočne začnete rozoberať svoj tetovací stroj, budete ho chcieť preskúmať a v prípade potreby si urobiť poznámky, aby ste mali pri začatí demontáže usporiadané všetky správne kúsky.

Pozrite sa na tetovací stroj, ktorý som zobrazil na fotografii vyššie. Jedná sa o plne funkčný tetovací stroj; Ak potrebujete vziať svoj tetovací stroj a zistiť, či nájdete bezprostredné rozdiely medzi tým mojím a tým, ktorý používate, to je to, čo by ste mali urobiť..

Okrem toho, že nevidíme na kondenzátor, je to skvelý diagram.

Okrem toho, že nevidíme na kondenzátor, je to skvelý diagram.

Schéma tetovacieho stroja

Vyššie som poskytol bočný pohľad na tetovací stroj s technickými termínmi pre každý komponent. Tetovací stroj na tomto obrázku je mierne odlišný od toho, ktorý používam. Hlavný rozdiel je v tom, že na tomto stroji je jarmo na zdvihnutie cievok do príslušnej výšky. Tiež by som označil jarmo ako podložku; ktorý sa nepovažuje za odborný termín, ale pochopíte, prečo sa používa.

Potom, čo ste si prezreli svoj tetovací stroj a urobili všetky potrebné poznámky alebo značky (hlavne pružiny), ste pripravení začať. V závislosti od toho, kde ste si zakúpili tetovací stroj, určí, aký typ nástrojov použijete na demontáž a opätovnú montáž tetovacieho zariadenia. Imbusové skrutky použité na mojom tetovacom stroji sú metrické, ale použil som aj stroje, ktoré používali štandardné merania; budete musieť zistiť, ktorý typ skrutky bol použitý na zostavenie vášho tetovacieho stroja.

Potom, čo ste zistili, aký typ skrutky máte, vyberte správne nástroje potrebné na demontáž vášho tetovacieho stroja. Potom rozložte niekoľko papierových utierok, aby ste na ne mohli položiť súčasti tetovacieho stroja a začať ho rozoberať; to vám pomôže udržať časti usporiadané a urobiť z ich opätovnej montáže hračku.

Poznámka: Uistite sa, že pracujete na čistom povrchu, takže ak vám časť spadne, ľahko ju nájdete.

Kde je môj palec na tomto obrázku, je miesto, kde sa skrutkuje váš kontaktný stĺpik.

Kde je môj palec na tomto obrázku, je miesto, kde sa skrutkuje váš kontaktný stĺpik.

Odstráňte O-krúžok.

Odstráňte O-krúžok.

Krok 1. Odstráňte kontaktný príspevok

Po rozložení papierových utierok pokračujte, uvoľnite kontaktný kolík a nastavovaciu skrutku a vyberte ich. Väčšinu nastavovacích skrutiek je možné utiahnuť alebo povoliť ručne alebo plochým skrutkovačom. Po odstránení týchto častí ich dajte nabok.

Pretože kontaktný stĺpik nie je mimo cesty, je načase odstrániť malý čierny O-krúžok, ktorý sa posúva pod prednú pružinu a obaľuje hlavu skrutky, ktorá drží na mieste tyč kotvy a prednú a zadnú pružinu dohromady. Na niečo dobré si dajte pozor, sú praskliny alebo vysušenie O-krúžku; to zníži silu vášho jarného úderu, takže ak to uvidíte, urobte si čas na jeho výmenu za nový.

Tu bol odstránený predný stĺpik viazania, pozrite sa na podložky a ako sú v poriadku. Pozrite sa na svoj tetovací stroj alebo na diagram, ktorý som uviedol vyššie.

Tu bol odstránený predný stĺpik viazania, pozrite sa na podložky a ako sú v poriadku. Pozrite sa na svoj tetovací stroj alebo na diagram, ktorý som uviedol vyššie.

Krok 2. Odstráňte predné väzobné stĺpiky

Ďalšia vec, ktorú chceme urobiť, je chytiť vašu sadu imbusových kľúčov alebo kliešte podľa toho, čo si vyberiete, pričom majte na pamäti, že nechceme poškodiť tetovací stroj alebo jeho pracovné časti. Vyberte správnu veľkosť imbusového kľúča a uvoľnite predný stĺpik väzby.

Keď sa na to chystáte, chcem, aby ste sa pozreli na to, ako sú kovové podložky umiestnené a ako nie sú umiestnené priamo v spojení s rámom tetovacieho stroja. Ak sa kovové podložky dostanú do kontaktu s rámom tetovacieho zariadenia, dôjde k jeho uzemneniu, čo spôsobí, že tetovací stroj bude zbytočný, kým sa tento problém nevyrieši..

Takmer každý tetovací stroj má gumové podložky, ktoré sedia pri ráme, čo výrazne znižuje pravdepodobnosť problémov s uzemnením, ktoré by ste mohli mať pri práci. Pokračujte a odstráňte predný väzbový stĺpik, aby ste nemali problémy so stratou skrutiek, znova prevlečte skrutku gumovými a kovovými podložkami späť na väzbový stĺpik, ktorý ste práve vybrali z tetovacieho rámu.

Odstráňte celú zostavu pružiny odstránením zadnej skrutky.

Odstráňte celú zostavu pružiny odstránením zadnej skrutky.

Krok 3. Odstráňte zostavu pružiny

Keď je predný stĺpik väzby odstránený, prejdeme k odstráneniu pružinovej zostavy stroja. Pružiny tetovacieho stroja diktujú niekoľko prevádzkových faktorov; pružiny sa dodávajú v rôznych hrúbkach a pružiny tetovacieho stroja je možné rezať určitými spôsobmi, ktoré generujú iný úder alebo pohon ihly. V ideálnom prípade sú pružiny, ktoré sú pripevnené k vášmu tetovaciemu stroju, v pripravenom prevádzkyschopnom stave a stačí ho naladiť a ste pripravení tetovať, ale častejšie budete musieť vykonať úpravu samotných pružín (ak možné) alebo ich vymeňte.

Rezanie novej pružiny môže byť pre začiatočníka náročné, pretože pružinu musíte dôkladne replikovať a na výrobu efektívnej pružiny sú potrebné určité nástroje. Uistite sa, že ste odstránili zadnú skrutku zostavy pružiny, aby ste si zatiaľ nemuseli lámať hlavu s opätovným pripevňovaním tyče kotvy a prednej pružiny. Vykonáte to LEN vtedy, ak potrebujete vymeniť pružinu.

Možno budete potrebovať niečo, aby ste držali viazací stĺpik, kým sa skrutka neodlomí.

Možno budete potrebovať niečo, aby ste držali viazací stĺpik, kým sa skrutka neodlomí.

Krok 4. Odstráňte zadný väzbový stĺpik

Teraz odstránime zadný stĺpik viazania, je to jednoduchý proces, ale znova sa pozrite na to, ako je zostavený stĺpik zadného viazania. Mali by ste mať gumové podložky, ktoré sú v priamom kontakte so strojom's rámom, potom kovovými podložkami na oboch stranách gumových podložiek a nakoniec medeným alebo kovovým konektorom drôtu, ktorý je pevne držaný na mieste skrutkou, ktorá prechádza rámom a potom sa konečne navlečie na samotný väzbový stĺpik. Zadný stĺpik viazania je jedným z primárnych miest, kde tetovací stroj získava svoju silu.

Odstráňte skrutky z cievok.

Odstráňte skrutky z cievok.

Kondenzátor a cievky.

Kondenzátor a cievky.

Krok 5. Odstráňte cievky

Teraz boli odstránené predné aj zadné stĺpiky viazania, čím sa uvoľnili oba drôty, ktoré pochádzajú z cievok tetovacieho stroja. To znamená, že je čas odstrániť samotné cievky. Teraz, ak nie ste oboznámení s tým, ako zvitok vyzerá zvnútra, predstavte si, že vezmete tenký medený drôt a omotáte ho malým valcom z ocele pomocou 200 stôp tejto medi. Nemysleli by ste si, že je možné namontovať toľko drôtu na taký malý valec, ale je to veľmi možné a rovnako tak vzniká magnetická energia, ktorá v konečnom dôsledku poháňa tetovací stroj..

Odstránenie cievok je teraz jednoduchý proces. Existujú dve skrutky, ktoré držia cievky na svojom mieste, každá jedna skrutka. Pokračujte a odstráňte tieto skrutky, pričom nezabúdajte, že po vybratí poslednej skrutky nespadne rám ani cievky stroja..

Odložte rám tetovacieho stroja a pozrite sa na svoje teraz odstránené cievky. Mali by ste si všimnúť drôt pre každú z cievok, ktoré sú pripojené k malému kondenzátoru, kondenzátor reguluje výkon, takže každá z dvoch cievok má rovnaký energetický výkon a ak vašim PS prúdi náhly nárast elektriny, kondenzátor sa vyhodí alebo praskne ako poistka, v dôsledku čoho váš tetovací stroj stratí výkon, v ktorom budete musieť vymeniť buď kondenzátor, alebo samotné cievky.

Rám.

Rám.

Krok 6. Odstráňte zostavu zveráka trubice

Teraz sme pripravení odstrániť rúrkový zverák tetovacieho stroja. Na tomto konkrétnom tetovacom stroji, ktorý používam, má jednoduchú motýľovú skrutku so samostatným zverákom na rúrky, ktorá pri utiahnutí motýľovej skrutky vyvíja tlak na trubicu. Malo by to trvať iba niekoľko sekúnd a keď budete hotoví, urobte si čas a rozobratý tetovací stroj usporiadajte tak, aby jeho opätovné zostavenie bolo jednoduchšie..

Teraz, keď je váš tetovací strojček úplne rozobraný, je načase všetko kriticky a zblízka preskúmať. Je tiež čas hĺbkovo vyčistiť váš stroj a vymeniť všetky diely, ktoré to potrebujú. Kedykoľvek musím rozbiť svoj tetovací stroj, je pravidlom vykonať hĺbkové čistenie a dávam si dobrý pozor, aby som bol dôkladný, myslím, že by ste mali aj vy.

Poznámka: Keď máte počítač vyladený a funguje presne tak, ako sa vám páči, nerozbíjajte ho; Zlomte to a používajte svoj báječne vyladený tetovací stroj.

Stroj je teraz usporiadaný v sadách, ako by som ho znova zostavil.

Stroj je teraz usporiadaný v sadách, ako by som ho znova zostavil.

Zbaliť sa

V prípade, že má niekto otázky, chcem pridať niekoľko vecí. Pružiny sú pre väčšinu ľudí najnáročnejšou súčasťou tetovacieho stroja. Ak má teda niekto otázku týkajúcu sa úpravy hĺbky ihly alebo predĺženia zdvihu stroja, zanechajte komentár, urobím všetko pre to, aby som to vysvetlil a poskytol niekoľko fotografií, ako ohýbať a strihať vlastné pružiny. Mnoho informácií som vynechal, ale typ informácií bude konkrétnejší a vaše otázky tiež. Teším sa na ďalšiu lekciu a budem hovoriť o riešení náročných klientov.

Vďaka za prečítanie!

Vyššie uvedený typ tetovacieho stroja ako demontovaný.

Vyššie uvedený typ tetovacieho stroja ako demontovaný.

Máte záujem o tetovanie? Začnite tu!

  • Začíname s tetovaním: Čo potrebujete na to, aby ste boli tetovaním?

Otázky & Odpovede

Otázka: Aké veľkosti a rozchodové pružiny sa používajú na farebný baliaci stroj, shader a vložku?

Odpoveď: Pokročilá otázka, pretože všetky tri sú rôzne techniky a spravidla vyžadujú rôzne nastavenia stroja a dokonca aj rôzne predné a zadné pružiny.

Otázka: Môžem zapojiť bežnú zástrčku na stenu pre skutočnú tetovaciu pištoľ?

Odpoveď: Nie, potrebujete elektrickú reguláciu, inak zariadenie jednoducho vybuchne a pravdepodobne vás zničí elektrickým prúdom.

© 2012 Jason Goodrow

Komentáre

Bohaté zbrane 18. júla 2017:

Som ohromený tým, koľko ste toho vložili. Ďakujem vám za váš čas a ohľaduplnosť k médiu tetovania. Prial by som si, aby som mal to šťastie, že ťa mám pred rokmi. Začal som štrngať v parku v štrnástich rokoch. Netušil som, prečo ma to umenie pohltilo. Na svoj vek som bol pokročilý v umení a bol som vysmiaty a vyhodený z obchodov. Mladým … Klobúk dole pred vami, pane, že ste to vrátili a možno niekomu meníte život…

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 5. novembra 2015:

Branden, ďakujem za prečítanie, tešíš sa na dobrú jazdu, máte sa čo učiť, ale na konci cesty to stojí za to..

branden 5. novembra 2015:

Práve som začal tetovať'Nechcem ísť ani dosť ďaleko, aby som to povedal, ale tieto články mi poskytli viac informácií a techník než týždňové nepretržité surfovanie po internete, takže sa vám chcem poďakovať a pokračovať v tom, čo robíte. Akékoľvek osobné rady, môžete ma kontaktovať na adrese sauceescobar1017 @gmail.com

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrália 4. októbra 2014:

Hej, Jason iv, pokúsil sa ťa vyhľadať pod vašim menom a štátom, a to's coming up neboli nájdené žiadne výsledky môžete ma prelistovať cez žiadosť o priateľstvo Allana Nohra ďakujem 🙂

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 1. októbra 2014:

Longview Wa, zúži to úplne nadol

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrália 1. októbra 2014:

Ahoj Jason,

Tam'je ich niekoľko pod týmto menom, ktorý je váš. Čo's ur dp

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 28. septembra 2014:

Ak máš facebook … tak priateľa … rád by som sa pozrel na niektoré tvoje práce … Jason goodrow je ten, koho v prípade záujmu hľadáš.

Jason

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrália, 28. septembra 2014:

Vďaka haldy. Áno, bez obáv, ako ich zverejním?

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington, 27. septembra 2014:

Od tmavého k svetlému, pokiaľ ide o tieňovanie …. opláchnite vodou medzi … don'nechajte ho uschnúť na špičke trubice … ak používate zoskupenie magnum shader, budete na tienenie chcieť použiť pohyb smerom dopredu … predstavte si to ako ťah štetcom … veľa šťastia a prosím uverejnite príspevok niektoré z vašich potetovaných bravčových koží by ich chceli vidieť.

Jason

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrália, 26. septembra 2014:

Ok úžasné ďakujem Jason I.'Pozriem sa na tie stroje a tiež sa pohrám s mojimi. Ano to'tak som čo najviac myslel praxou, moja mraznička je plná bravčových koží iv vytetovaných a len chcem, aby moja technika tieňovania atď bola taká dobrá, ako môžem. A naučte sa toľko rôznych techník, koľko môžem, pretože som o mnohých prečítal. Iv zatiaľ pracoval iba s šedou a čiernou. Ale chcem začať s nejakými farebnými kúskami, keď dostanem slušnú sadu farieb. Ja'bolo nám povedané, aby ste začali od najtmavšej po najsvetlejšiu a aby ste spustili ihlu a hodili vodu na čistenie medzi farbami, je to správne alebo?

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 26. septembra 2014:

Eikon je skvelé napájanie … môj návrh samozrejme je, že pretože sa stále učíte, je zaobstarať si ho s digitálnym displejom, aby ste pri behu svojich tetovacích strojčekov videli, s akým napätím pracujete … vážne to osobne cítim Paco Rollins tetovacie stroje sú celkom férové ​​… sú to vaše štandardné tetovacie stroje bez jarma … nie príliš ťažké, ani príliš ľahké, všetky vaše úpravy sa jednoducho vykonávajú pomocou vašich pružín … 10 silných cievok používam veľmi silne tlačiť ťažké skupiny ihiel … ale opäť môžete nastaviť napätie pružiny na zmäkčenie úderu … pokiaľ vám bude vedieť povedať, či je tetovací stroj dobrý podľa toho, čo by som si mohol prečítať … Som stará škola a samouk, takže by som povedal, že je to skôr, ako si to kúpite … zistite, aké stroje máte, tým, že ich roztrhnete, dáte znova dohromady … tiež aby ste nerozbili svoje gule, ale najskôr trafili kožu bravčového … najmenej 80 hodín … predtým ľudské tkanivo …. dôslednosť a budovanie dobrých návykov najskôr, ostatné už bude zapadnúť na miesto … tieňovanie je niečo, s čím zápasil každý tetovací umelec, a to preto, že musíte mať dobré tetovacie návyky a dobrú etiku. Ok dúfam, že to pomohlo!

Kontaktujte ma, ak potrebujete viac informácií alebo máte ďalšie otázky

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrália, 26. septembra 2014:

Ďakujem za odpoveď Jason.

Stroje iv ma stáli 200 dolárov za oba, ale boli použité z druhej ruky, nastavili som ich vďaka vašim návodom a fungujú dobre, ale idem si kúpiť vlastnú úplne novú sadu a naučiť sa, ako trochu lepšie tieňovať a na čo používať ihly. aký pohľad. Pozeral som sa na stroj, na ktorom je'Hovorí sa mu AL13 GALAXIE 11, mohli by ste mi povedať, či áno'je dobre Ja nie'nemyslím na míňanie peňazí navyše, pretože mojím dlhodobým cieľom je otvoriť si vlastný obchod jeden deň, aby som tiež mohol minúť peniaze na slušné vybavenie, ktoré'Bude to trvať skôr ako cheaty, ktoré vám poskytnú zlú kvalitu a prestávku. Tiež akékoľvek návrhy na slušné napájanie, pozeral som sa na jeden od eikonu, ale opäť som si nebol istý, ako to robím'neviem veľa. Pracoval som v obchode dva dni a učil som sa, ale urobil som niekoľko drobných a on povedal, že nie'nechcem učňa, neskôr som zistil, že je to kvôli tomu, že sa bál, aby som z neho neodviedol svojich klientov. Čo je veľmi nepríjemné, pretože učňovské školstvo nie je ľahké získať. Mojím plánom je cvičiť čo najviac, aby som mohol v obchode predvádzať slušnú prácu, a aby som mal slušné vybavenie a držím palce, aby som sa stal učňom. Moja priateľka má živnostenský list, aby som ju mohol objednať vyhodil od amerických dodávateľov. Ďakujem veľmi pekne za všetky rady a pomoc'v tomto odvetví je ťažké sa dostať

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 22. septembra 2014:

Ahoj! Eternal sú jednou z niekoľkých značiek, ktoré používam, nikdy som ich šedé pranie nepoužila, len počas tetovania premiešam svoje. Stroje sú zaujímavým učebným materiálom, o ktorom je potrebné hovoriť, a tiež je dôležité, aby ste ich čo najskôr porozumeli. Tetovacie stroje Paco Rollin používam už niekoľko rokov a niektoré majú viac ako desať rokov a fungujú skvele !. Nekupujte žiadne stroje, ktoré stoja 50 dolárov … väčšinou lacné't pracovať bez väčších opráv na nich. Ja nie'Neviem, aké sú zákony v Austrálii, ale na nákup od amerických distribútorov potrebujete väčšinou obchodnú licenciu. Spravodlivá cena v tetovacích strojoch sa pohybuje okolo 150,00 až 200,00 amerických dolárov … tieto spravidla vyrábajú aj iní tetovači. Atramenty na spoluprácu s … Starbrite, Eternal a Waverly pre vašu čiernu podšívku, tieňovanie a kmeňovú výplň. Dúfam, že to pomôže!

Jason

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrália, 21. septembra 2014:

Ahoj ako sa mas ja'Som vo svete tetovania nováčik a cvičím na prasacej koži. Dostával som svoje zásoby tetovania od spoločnosti protat, takže mám pokoj, že sú v dobrej kvalite. Iv si zatiaľ kúpil balíček večného atramentu Grey Wash a chce si kúpiť balíček farieb. Je večný atrament dobrou značkou na použitie alebo je tu ešte iný, na ktorý by som mal dávať pozor. Tiež dva stroje, ktoré mám, som kúpil svojmu priateľovi, ktorý je tetovač, ale nie sú špičkovej kvality a sú dosť staré. Díval som sa na nákup novej vložky a shadera, pretože neviem nič o strojoch, mohli by ste mi ukázať správny smer toho, čo'je dobrý stroj na nákup? A odkial Vopred ďakujem

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 18. júla 2013:

Uvidíte zrejmé rozdiely v líniách pri použití štandardných kôl v porovnaní s tesnejšími zoskupenými ihlami.

Užšie zoskupenie = jemnejšie čiary

Veľa štastia!

Krit 18. júla 2013:

Určite budem mať na pamäti všetko. Môžete mi prosím povedať ďalšie faktory, ktoré spôsobujú problém, s ktorým som sa stretol? jedným faktorom bol spôsob spájkovania ihly a akékoľvek ďalšie faktory, na ktoré môžete myslieť, spôsobujú nerovnomerné čiary…

a ešte jedna otázka, ja'm, ktorý v súčasnosti používa 7rl, bude mať prechod na 7rlt nejaký význam? čo je lepšie pre jemné čiary?

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 23. mája 2013:

Žiadny problém, pokiaľ ide o mňa'm znepokojené všetky otázky majú nejakú vhodnosť, pokiaľ sú zamerané na subjekt, nie sú rozptýlené náhodne. Videl som, že sa tetovaciemu zariadeniu stalo veľa podivných sračiek, čiastočne kvôli tomu, že boli lacné, ale tiež kvôli náhodným sračkám, keď si pamätám, že som tetoval veľký kus na klienta a boli sme zasiahnutí nárazovým prúdom, úplne som vypol napájanie a vyhodil kondenzátorom hore na tetovacom stroji, s ktorým som vtedy obkladal. Majte na pamäti, že vždy používam prepäťovú ochranu, takže množstvo elektriny, ktoré stále cestovalo dostatočne ďaleko na to, aby mi vyhodilo do vzduchu stroj, bolo šialené. Našťastie pre mňa som vášnivý skaut a mám náhradné diely na všetko. Nechal som si vytetovať batériu, ktorú som v skutočnosti tetoval. Ale to je lekcia neskôr na diskusiu. Nebudeš dlho nováčik, skús sa pokaziť na ľuďoch, ktorých nemáš'Neviem, uchovaj to v rodine a v priateľoch. Neskôr chlapík Veľa šťastia!

krk 21. mája 2013:

Naozaj vám musím poďakovať, pretože som túto otázku položil mnohým ľuďom … ale takmer každý ma nabádal, že som nováčik, ďakujem za rady, ktoré mi veľmi pomohli.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 21. mája 2013:

Áno, tieto romy nájdete občas, kúpil som škatule, kde boli všetky také. Vždy je najlepšie kontrolovať aj maličkosti. Dobrý úlovok!

krk 21. mája 2013:

Skontroloval som to a myslím, že som konečne dostal problém … Myslím, že ihla má problémy s spájkovaním, myslím tým, keď vložím ihlu so slučkou na ľavej strane …. ihla je hore, zatiaľ čo lišta je dole … myslím, že lišta by mala byť hore a ihla spájkovaná dole…

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 11. mája 2013:

Dobre, takže ďalšia vec, o ktorej môžem premýšľať, je skontrolovať, ako zasúvate ihlu do trubice, slučka ihly by mala byť na ľavej strane, pozrite sa na obrázky, ktoré mám pri nastavovaní vášho zariadenia. Stavím sa, že peniaze, že to bude pravdepodobne problém. Ak je vaša ihla správne zasunutá, skontrolujte spájku na ihle. Ak spájka jazdí po zadnej časti tuby, môže to tiež spôsobiť problémy s podšívkou. Pozrite sa na to tiež, jednoduchá chyba, ktorá však môže spôsobiť frustráciu všetkých typov. Veľa štastia!

krk 11. mája 2013:

ďakujem za návrh, určite by som sa pokúsil dať vám vedieť, ale zabudol som spomenúť jednu vec, v súčasnosti používam 7rl ,, a linesi do don'nevyzerať ako oni'znova vykonané pomocou 7rl … vyzerajú ako oni'znova sa robí pomocou 3rl alebo 5rl …. takže ma to naozaj rozčuľuje, vieš … Spýtal som sa veľa skúseného umelca..niekto hovorí, že sa chystám na plytčinu, ale to'nie je to tak … riadky sa stávajú tučnými, potom sa stenčujú a niekedy, ako som povedal, je iba pokrvná línia…

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 9. mája 2013:

Zdá sa mi, že je možné, že sa atramentová kazeta trochu upchala a tekutému atramentu bráni v správnom prúdení … musíte otrieť hrot trubice, aby ste pomohli vytiahnuť preťažený atrament, ktorý je v studni … môže to problém ihneď vyriešiť. Daj mi vedieť!!!

krk 8. mája 2013:

Dobrý deň, bolo to veľmi užitočné, ale ja'Mám problém, ktorý ani môj mentor nie je schopný vyriešiť …. i'tetujem už 2 roky a mám pevnú ruku … ale recenlty i'Mám problém … keď robím podšívku … najskôr sú moje výstelky jemné a odvážne … ale potom sa to pokazí … nie kvôli mojej ruke, ale … čiary sú niekedy svetlé alebo niekedy len krvná línia … nomatter, ako hlboko idem, … môžeš pomôcť.je to kvôli pružinám???

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 25. februára 2013:

Veľa šťastia, priebežne ma informujte a ak môžete posielať aj obrázky … toto bude skvelý spôsob, ako vyriešiť všetky podobné problémy ako vy..

les 25. februára 2013:

Ty'si úžasný človek! Vďaka! Dnes som dostal svoju súpravu a strávil som hodiny ladením. Teším sa na pokračovanie mojej praxe. 🙂

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 25. februára 2013:

Áno, dajte si pozor, niektoré atramenty sú len na načrtnutie, ale počúvajte, a to vám ušetrí čas a sklamanie. Čierny atrament ONE je jediný čierny atrament, ktorý použijete na podšívku, čiernu výplň a šedú farbu. Ak použijete atrament Starbright, nebudete musieť nič riediť. Pokiaľ ide o šedé pranie, môžete to zlomiť pomocou čierneho atramentu a vody. Väčšinou to tak rozoberiem.

3 diely čierneho atramentu / zvyšok atramentu naplňte vodou (toto je váš svetlý odtieň)

5 dielov vody / zvyšok atramentu naplňte vodou (toto je váš stredný odtieň)

celé čierne pre vaše najtmavšie tieňovanie.

Dúfam, že to pomohlo a ďakujem za prečítanie!

les 24. februára 2013:

Ja'Strávil som posledných pár hodín čítaním a sledovaním ďalších návodov a mal som ďalšiu otázku týkajúcu sa tieňovania, dúfal som, že by ste mohli odpovedať. Vidím čierny obrysový atrament. Čítal som, že tento atrament nepoužívate na tieňovanie. Môžem len nájsť "greywash" atrament. Čo je šedivka? je, že štandardný čierny tieniaci atrament používate na tieňovanie?

Potrebujete zaliať farebný atrament, aby bol použiteľný na tieňovanie?

Ja'ospravedlňujem sa za otázky, ste prvý umelec, s ktorým som sa stretol a ochotný sa podeliť o svoje znalosti. Je to veľmi oceňované. Naozaj to myslím vážne a pustiť sa do toho.

les 24. februára 2013:

Vďaka za informácie. Práve som si objednal sadu atramentu Starbrit, zdá sa, že tomu ľudia dávajú prednosť. Máte nejaké odkazy na niektoré odporúčané stroje, o ktorých si myslíte, že sú dobrou hodnotou bez toho, aby boli super drahé? Na ktoré dobré tipy si treba dávať pozor pri hľadaní novej zbrane? Vďaka za rýchlu odpoveď. Posledná vec, ktorú som chcel urobiť, bolo nechať sa odradiť. Kúpil som si veľa falošnej pokožky, aby som na nej cvičil, takže'Snažím sa urobiť všetko pre to, aby som sa pripravil na úspech.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 23. februára 2013:

Kvalita tam bohužiaľ nebude. Hovoril som ďalšiemu kolegovi tu na uzloch, že tieto stroje bývajú lacné a iba pre začiatočníkov. Nedoporučoval by som tetovanie s týmito strojmi, pokiaľ nepoužívate Starbright Ink alebo Eternal. Nižšia značka atramentov sa nelepí a väčšina začiatočníkov to nevie a bojuje a poctivo končí s prestávaním. Aby ste teda odpovedali na svoju otázku, pravdepodobne dostanete 3 vložky a 3 shadery a atrament nie je dobrá značka. Ale so 6 strojmi budete mať dostatok náhradných dielov, ak sa niečo pokazí, LOL, čo dúfam nie a získate skvelé stroje za pekelne veľa. Dúfam, že to zodpovedalo vašu otázku, a ak potrebujete viac informácií, dajte mi vedieť … môžeme tu napísať príspevok, aby si ho prečítal každý.

Ešte raz ďakujem za prečítanie a oceňujem skvelý komentár.

ripskya 15. februára 2013:

Ďakujem, oceňujem vstup. Pracoval som na zadnom diele pomocou 12mag, pričom je ťažké dostať sa do ružova bez prepracovania pokožky. Budem ďalej pracovať na ladení/úprave stroja. Ak môžem prísť na to, ako priložiť fotografie, urobím to hneď, ako to bude možné! Vďaka!

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 14. februára 2013:

Absolútne áno, veľa závisí od preferencií a poznám chlapcov, ktorí si stavajú vlastné ihly, ktoré im umožňujú prispôsobiť ihlu svojmu špecifickému štýlu tieňovania. Tu je obecným pravidlom, aj keď som sa takto dozvedel, 7 magnum je asi tak malých, ako chcete ísť (môžete použiť zakrivené magnety, ak chcete, ale mám pocit, že ak sa pokúšate zbaliť pevnú látku, je tu trochu viac práce vyplňte.) 9 magnumov je skvelých na stredne veľké kúsky a stále sa ocitnete pomocou 7 magnetofónu, aby ste sa dostali na ťažko dostupné miesta tetovania. Ak robíte pevný kus, ktorý má veľké medzery pevnej výplne, použite 15 magnum. Ak zistíte, že ťaháte mahcínu a 15 magnum nebalí atrament, bude pravdepodobne potrebné aktualizovať vaše zariadenie. Existuje veľa trikov a vaša otázka bola široká, takže dúfam, že to pomôže.

Ďakujem za prečítanie a priebežne ma informujete … ak máte obrázky svojej práce a máte otázky, som si istý, že vám môžem pomôcť.

ripskya 13. februára 2013:

Ahoj, požiadali ste o niekoľko žiadostí …, tak tu je: máte nejaké všeobecné odporúčania (okrem toho, že mi to len poviete)'s osobnými preferenciami) na typy shaderov, časopisov atď., ktoré sa používajú v rôznych situáciách?

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 30. januára 2013:

Pozrime sa, čo tu môžeme urobiť … čitatelia, ktorých to zaujíma, dúfam, že prečítanie tohto článku bude dobré. Prijatie žiadosti o priateľstvo [ted

Craig B. 30. januára 2013:

Áno, brat. Ja'Určite urobím nejaký prieskum pokožky. Priateľ ťa požiadal na Facebooku a ja'Hneď pridám niekoľko fotografií. Vďaka.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 29. januára 2013:

Áno, pravidlo hrúbky niklu neplatí len pre hĺbku kontaktného bodu, pretože ihly visia tak ďaleko, že keď je pružina v plnom stlačení, je bezpečné pracovať s trubicou (ak je to pre vás pohodlné). Radšej som ihlu zavesil. o niečo ďalej mám úplnú kontrolu nad hĺbkou ihly a sivým tieňovaním týmto spôsobom bez toho, aby som musel používať rôzne druhy prania. Urobte si aj domácu úlohu, koľko vrstiev má koža? Aké vrstvy je možné tetovať? Čo je stafylokoková infekcia? (súvisiace s tetovaním). Diplomové práce sú dobré otázky na mechanické zapnutie mysle. Don'neviem či to pomôže

Craig B. 28. januára 2013:

Ja'Budem ďalej pracovať a skúšať nové veci. Každý teda hovorí, že shaderové ihly by mali mať na konci tuby šírku niklu. Je to to, čo odporúčate? Ak mám zavesenú toľko ihly, priložím si tubu k pokožke a vpichnem ju tak hlboko, alebo viac zapracujem na špičkách, ako je podšívka? Myslím, že sa pýtam, keď hovoríte, že možno nepôjdem dostatočne hlboko, ako hlboko by som mal ísť? Ja'Tiež získam niekoľko fotografií, ktoré si môžete pozrieť na Facebooku. Este raz dakujem.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington, 27. januára 2013:

áno, magnety sú cesta … mohol by to byť úsek … tiež pri tetovaní sa môžete podvedome nedostať dostatočne hlboko do kože, urobil som to, poučil som sa zo svojich chýb, tiež keď používate mags, vymetiete stroj od seba kefovacím pohybom.

Daj mi vedieť človeče

Craig B. 27. januára 2013:

Moja líniová práca je dobrá. Na podšívku používam vložku a na tieňovanie tieňovač. Oni'v žiadnom prípade nie sú špičkovými strojmi, ale oni'v poriadku. Ja'mal som malý úspech pomocou magnumov. Ja'vyskúšali sme chybový kolík, zakrivený, 7 s, 9 s a plechovku'nezdá sa, že by ich prinútili pracovať. Ja'mali sme väčší úspech s bytmi, ale ani tie nie sú skvelé. Keď som'Keď sa tetujem, vždy sa snažím poriadne sa natiahnuť, ale možno áno'dostatočne sa nenaťahujem ?! Nastavím to na Facebooku a pošlem vám pár fotiek. Ďakujem Jason, veľmi si vážim tvoj čas!

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 25. januára 2013:

Takže … ako funguje vaša linka? Aký typ atramentu používate? Používate na lemovanie vložku a používate tieň na zatienenie? Tiež aký typ shadera používate (7 magnum, 9 magnum, 15 magnum) alebo používate na zatienenie okrúhly shader. Aj keď tetujete sami, je oveľa ťažšie dosiahnuť trojbodový úsek, ktorý je potrebný na správne zabalenie atramentu, podšívku alebo tieňovanie. Požiadajte o priateľstvo na FB a pošlite mi pár fotiek svojho zariadenia a atramentu a tetovania, ktoré ste práve urobili … to mi môže pomôcť, aby som vám pomohol. Facebook.com/gmantattoo

Craig B. 25. januára 2013:

Ahoj Jason. Ja'mám problém dostať sa do dobrej čiernej farby. Ja'Skúšal som rôzne napätia pružín, ako ste navrhovali, rôzne napätia a rôzne rýchlosti. Ja'Zaujímalo by ma, či podľa vašich skúseností vy'narazil som na nejaké tipy alebo veci, ktoré by som mohol skúsiť dosiahnuť, aby bola hladká čierna. Môžem to tam dostať, ale nie'je to škvrnité, pretože sa to hojí a naozaj to musím zapracovať, takže sa nakoniec skartujem. Všetko, čo vás napadne, by mohlo pomôcť mne'som dost frustrovana. Ešte raz ďakujem.

Craig B. 19. januára 2013:

Ďakujem pekne Jason.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 18. januára 2013:

Zadné odpruženie je ťažké vysvetliť a pokiaľ ide o vylomenie stroja, ktorý ukazuje stupne a výšky, nie som tiež schopný urobiť, ale tu je moje poznanie. Čím menšia je rozteč, na ktorej sedí vaša zadná pružina, tým je úder mäkší … toto je jedna z vecí, ktoré odlišujú shadery a vložky … ďalšia vec je, že napätie v zadnej pružine pomáha ovládať zdvih vášho stroja. . Vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je zaobstarať si cín o priemere 18 a vyrobiť pár prameňov. Na vyhladenie vašich výrezov potrebujete súpravu cínových nožníc rovného strihu, pár klieští a jemný pilník. Šablónu už máte, pružinu na vašom stroji … stačí teda zladiť jednu, vystrihnúť, nasadiť a uvidíte, ako to funguje … Čo sa týka čierneho tieňovania, vždy ma naučili trochu zvýšiť rýchlosť tieňa. pri práci v oblasti šedého prania, ale pri balení čiernej farby je váš prístup rovnaký ako pri práci s farbami.

Dajte mi vedieť a veľa šťastia ďakujem za prečítanie dobrej otázky, ktorej by mal každý venovať pozornosť.

Craig B. 17. januára 2013:

Mám pár vecí. Po prvé, máte nejaké tipy na zistenie dobrého napätia zadnej pružiny. V tom, čo ja'Pri čítaní sa to zdá veľmi dôležité pri prevádzke stroja, napriek tomu je málo informácií o tom, ako zistiť, či máte správne napätie. Za druhé, pri balení plnej čiernej by som mal stroj spustiť mäkký ako shader alebo tvrdší, viac ako na balenie farby? Dakujem bracho.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 17. januára 2013:

Budem, ale keďže to život má práve teraz, bol som veľmi zaneprázdnený, ale veľa vecí mi napadlo, o čo sa podeliť, takže ak máte niečo konkrétne, čo by ste chceli riešiť, potom sa opýtajte, urobím, čo môžem, aby som poskytol niekoľko odpovedí na ty. Ďakujeme za prečítanie a nezabudnite v prípade potreby odkázať bacxk na hodiny.

Ešte raz ďakujem,

Jason

Craig B. 17. januára 2013:

Ahoj Jason. Volám sa Craig. Práve sa učím tetovať a narazil som na tvoje hodiny. Chcel by som sa vám poďakovať za to, že ste si našli čas a podelili sa o svoje skúsenosti. Budete aj naďalej uverejňovať lekcie alebo iné články o tetovaní? Ešte raz ďakujem.

About the author