Námorník Eddie z Bonnie & Clyde’s Tattoo, Philadelphia

Ja'V tetovacej komunite pôsobím takmer 20 rokov. Eddie ma učí nové veci o umení vždy, keď s ním hovorím.

Námorník Eddie so svojou motorkou pred svojim obchodom, Bonnie & amp; Clydeov tetovací salón.

Námorník Eddie so svojou motorkou pred svojim obchodom, Bonnie & Clyde's Tetovací salón.

Bonnie & amp; Clyde's je tradičný obchod s tetovaním: pohodlný, čistý a príjemný.

Bonnie & Clyde's je tradičný obchod s tetovaním: pohodlný, čistý a príjemný.

Námorník Eddie a Bonnie & Clyde's tetovanie

Sailor Eddie som sa prvýkrát stretol na výročnom zjazde tetovania v Severnej Karolíne, ktorý sa konal v Greensboro, NC. Eddie bol jedným z najvzdialenejších tatérov, ktorí sa zúčastnili zjazdu. Mali sme šťastie, že ho máme, a dúfam, že sa vráti na budúce akcie.

Pri prvom stretnutí si môžete o Sailor Eddie myslieť, že je drsný alebo dokonca namyslený. Hovorí pravdu a hovorí svoj názor. Je pravda, že Ed je veľkorysý, priateľský a zábavný človek. Vo veku 50 rokov už má o svojom umení nahromadených viac znalostí a histórie, ako sa niektorí tetovači naučia za celý svoj život. Ak sa tým Eddie zamyslí, má na to právo. Nie sú't veľa pracujúcich tatérov, ktorí majú svoje dlhoročné skúsenosti.

Nedávno som cestoval do Philadelphie, aby som urobil niekoľko videonahrávok, a keď som bol v meste, zavolal som námorníkovi Edovi, či by som si mohol nájsť pár minút jeho času a pozrieť sa na jeho obchod. Počas našej krátkej návštevy sa podelil o množstvo historických fotografií a príbehov o svojom vývoji v tetovacom priemysle.

Námorník Eddie'Príbehy, znalosti, história a umelecké diela môžu naplniť sériu videí a článkov. Môj rozvrh dovolil len krátku návštevu jeho obchodu. Tam'Nevie, čo by sme sa ešte mohli naučiť od námorníka Eddieho, keby ste mali viac času sa pozerať a počúvať.

Sailor Eddie hovorí o minulosti, prítomnosti a budúcnosti svojho umenia

Vlastné tetovanie, ktoré dal urobiť Sailor Ed svojmu učňovi Suzie.

Vlastné tetovanie, ktoré urobil Sailor Ed na svojej učňovke Suzie.

Tradičné tetovacie umenie Isn't "Jednoduché"

Námorník Eddie vysvetlil, že podstata klasického tetovania závisí od troch vecí. Malo by byť farebné s hrubými čiarami, malo by byť na neho vidieť z celej miestnosti a malo by trvať večne. Mnoho tetovačov sa pokúša zachytiť to, čo si myslia, že je "klasický" štýl tetovania umŕtvením ich návrhov alebo zjednodušením kresby. Zjednodušenie umeleckých diel a dúfanie, že to vyzerá "tradičné" v skutočnosti bolí tradičný štýl tetovania, pretože dáva ľuďom falošnú predstavu o tom, ako by umenie malo vyzerať.

Námorník Eddie a jeho učeň Suzie vyšli von, aby si užili slnečné počasie.

Námorník Eddie a jeho učeň Suzie vyšli von, aby si užili slnečné počasie.

Dcéra Suzie trávi čas v obchode s ňou a Eddiem. Podporujú jej umelecké aktivity.

Suzie'Dcéra trávi čas v obchode s ňou a Eddiem. Podporujú jej umelecké aktivity.

Tetovanie je rodinný podnik

Námorník Eddie začal pracovať u svojich starých rodičov' obchod s tetovaním, keď mal päť rokov. Obchod s tetovaním považuje za skvelé miesto na vyrastanie dieťaťa.

Ja'Bol som v mnohých obchodoch, kde nie sú deti't povolené, aj keď je ich rodič platiacim zákazníkom. Našiel som Sailora Eda'názor detí v obchode je osviežujúci a poučný. Pre Eddieho bolo tetovanie vždy rodinnou firmou a on'necháva to tak.

sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo Jeden z podpisových dielov Sailor Eddieho. Tento dizajn chrbta je k dispozícii ako zavesiteľná potlač.

Jeden z námorníkov Eddieho's podpisové kusy. Tento dizajn chrbta je k dispozícii ako zavesiteľná potlač.

Nedávny zadný kus načrtol Sailor Eddie. Čoskoro ho pošle ako darček priateľovi v tomto odvetví.

Nedávny zadný kus načrtol Sailor Eddie. On'Čoskoro ho pošlem ako darček priateľovi v tomto odvetví.

Farebné ceruzky nad farbou

Keď nie je'Pokiaľ ide o tetovanie, Sailor Eddie je zaneprázdnený navrhovaním veľkých zadných dielov v tradičnom štýle. Kreslí ich skôr farebnou ceruzkou než farbou. Podľa jeho názoru farebné ceruzky "čítaj pravdivejšie" na to, ako tetovanie skutočne vyzerá v koži.

Niektorí zo Sailor Ed's návrhy výtvarného umenia sú k dispozícii ako výtlačky, ktoré je možné zakúpiť v jeho obchode. Väčšinu zadných pracovných miest, ktoré vytvára, rozosiela ako darček priateľom a kolegom z tetovacieho priemyslu.

Mám veľké šťastie, že som sa stal priateľom so Sailor Eddie. Ja'Som aktívny v tetovacej komunite takmer 20 rokov a Eddie ma učí nové veci o umení a jeho histórii takmer vždy, keď s ním hovorím. Okrem bohatstva znalostí, ktoré zdieľa, mám aj výtlačky niektorých z Eddieho's flash art a niektoré z jeho pôvodných diel.

Tradičný zadný diel

Zadný kus námorníka Eddieho natrel Dave Gibson v obchode Billa Loika v Deep River v Connecticute v osemdesiatych rokoch minulého storočia. Po takmer 30 rokoch je tetovanie stále dobre viditeľné na diaľku.

Námorník Eddie'jeho zadnú časť natrel Dave Gibson v Bille Loike's shop v Deep River, Connecticut, v osemdesiatych rokoch minulého storočia. Po takmer 30 rokoch je tetovanie stále dobre viditeľné na diaľku.

Umenie hrudníka námorníka Eddieho namaloval tetovací umelec Mike Wilson počas návštevy Edovho obchodu. Sailor Ed potetoval pri tej istej návšteve Wilsonov hrudník.

Námorník Eddie'umenie na hrudi namaloval tetovací umelec Mike Wilson počas návštevy Eda's obchod. Sailor Ed vytetoval Wilsona'hrudný kus pri tej istej návšteve.

sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo

Námorník Eddie's Pet Project

Okrem svojej záľuby v kreslení výtvarného umenia má Eddie vášeň pre podporu adopcie a záchranných prác pre psov. Námorník Ed'Pes, Bonnie, bol záchrana. Videl na ulici, ako sa niektorí chuligáni pokúšajú prinútiť ju k psiemu súboju. Ed vzal Bonnie domov a vyvolalo to v ňom vášeň pre záchranné práce pre psy.

Charitatívna organizácia "Pinups pre Pitbulls" sa začalo vo Philadelphii. Všimol som si, že mnoho tetovačov podporuje záchranu a adopciu psov, najmä u diskriminovaných plemien. Pinups for Pitbulls používa predaj časopisov a kalendárov na financovanie rôznych projektov, ktoré pomáhajú zvieratám, ktoré potrebujú záchranu, a na boj proti legislatíve špecifickej pre plemeno, ktorá sa nespravodlivo zameriava na býky a iné psy..

Opýtal som sa Eda, aké má myšlienky, prečo sa zdá, že sa tetovacia komunita zaujíma najmä o záchranu psov. Poznám veľa tetovačiek a obchodov v mojom domovskom štáte, ktoré podporujú charitatívne organizácie pre zvieratá. Hovorí, že Pinups for Pitbulls vybudovalo spojenie medzi horúcimi dievčatami, tetovaním, rockabillyskou hudbou a kultúrou a záchranou psov.

Jeho pes Bonnie je pre neho dôvodom, prečo Ed podporuje a propaguje záchranu psov. Bonnie má vlastnú samostatnú izbu v zadnej časti Eddieho's obchod. Deň trávi dobre najedená, staraná a stretáva sa s mnohými ľuďmi. Ed ponúka zľavy zákazníkom, ktorí mu do obchodu prinesú osemlibrovú tašku s krmivom pre psy alebo iné potrebné položky. Na Štedrý večer a ostatné sezónne sviatky prináša Sailor Ed všetky zhromaždené dary v podobe jedla, hračiek a prikrývok do miestnych útulkov a pomáha organizáciám pre psy..

sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo

Priateľstvo, vernosť, rešpekt

Aj keď nemám'Nie je známy Sailor Eddie a väčšina z mojich interakcií s ním prebieha prostredníctvom Facebooku'je dobrý človek, od ktorého sa dá niečo naučiť. Nielen o tetovacom priemysle, ale o živote a ľuďoch. Na Facebooku je Ed drsný, zmýšľajúci, panovačný a niekedy dokonca konfrontačný. Don'Nedovoľte, aby vám to však poskytlo nesprávnu predstavu o tomto mužovi. O úcte sa môžete od Sailor Eddie veľa naučiť. Dať to a dostať to.

Na internete, najmä na Facebooku, je veľa vtipov a memov o tetovaní a potetovaných ľuďoch. Po chvíli na to všetko začnete byť znecitlivení. Raz som znova zverejnil vtip o tetovaní a označil som v ňom niektorých svojich priateľov z tetovania. Eddiemu trvalo, kým ma upozornil, že je pre tetovaného človeka dosť hrubé a urážlivé, aby si robil srandu z iného človeka.'s tetovanie. Je to kontraproduktívne pre celú našu kultúru.

Rovnako ako všetci skutočne veľkí muži a ženy'Sailor Eddie, ktorá sa stretla v tetovacom priemysle, verí, že tí, ktorí sa venujú tetovaniu, sa musia správať vždy profesionálne a že ako tetovaní ľudia musíme byť priateľskí a úctivo reprezentovať svoju kultúru..

About the author