Neľutujte svoje ďalšie tetovanie

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

Plné tetovanie na chrbte 1 Korinťanom; s láskavým dovolením bmezine.com

Plné tetovanie na chrbte 1 Korinťanom; s láskavým dovolením bmezine.com

Existuje niekoľko bežných argumentov proti tetovaniu, "Ako ta poznas'budeš to tam chcieť navždy? Tetovanie je trvalé. Čo keby to?'je len fáza? Čo keď nie'nepáči sa ti to o 10 rokov? Čo budeš robiť, keď'máš 60 rokov a máš na sebe tetovanie?" Ľudia môžu povedať, "Vaše telo je krásne také, aké je, prečo by ste ho chceli ísť zničiť?" A ak ty'plánujete tetovanie s priateľom alebo milenkou, zabudnite na to. "Panebože, čo keď sa rozídete ?! Čo keď ti zlomí srdce ?! Čo keď nie si?'t priatelia odteraz o 10 rokov?!" Nechaj'tieto argumenty vyvracia jeden po druhom.

"Čo budeš robiť, keď'máš 60 rokov a máš na sebe tetovanie?!"

Majte 60 rokov a dajte si tetovať.

"Ako ta poznas'budeš to tam chcieť navždy? Tetovanie je trvalé."

To'je pravda Ja nie'neviem, že ja'budem to tam chcieť navždy. Ale to nie'nezáleží; Chcem to tam teraz, dnes. A kým dosiahnem starobu, ak Boh dá, ja'Toto tetovanie budem mať tak dlho, že sa stane mojou súčasťou.

"Čo keď nie'nepáči sa im ten obrázok/fráza/pásmo 10 rokov od nie?"

Teraz je to dôležité, takže dávajte pozor. Ty'máš úplnú pravdu. O 10 rokov som pravdepodobne vyhral'Nebudem počúvať rovnakú hudbu alebo byť tak posadnutý predstavami hviezd ako teraz, ale tetovanie bude pripomienkou doby v mojom živote, kedy sa mi tieto veci páčili, symbolom mladosti/experimentovania/slobody/atď..

"Vaše telo je krásne také, aké je, prečo by ste ho chceli ísť zničiť?"

Moje telo je krásne, ale vyhralo'Nie je nič menej krásne, ak ho zvýrazním atramentom. Moje telo je môj chrám, ale je to aj plátno. Buď ho nechám prázdny alebo ho ozdobím.

"Čo keď sa jedného dňa rozídete/nie ste'už priatelia?"

Len preto, že nie't last notn'to neznamená, že nie'nestane sa. Možno my'Vydržíme a možno sme aj vyhrali't. Osobne mám tetovanie – citát – ktoré zdieľam s ďalšími dvoma ľuďmi, z ktorých sa mi jeden v súčasnosti odcudzil a druhému ho nedarujem.'vôbec nehovoriť Chvíľu po rozpustení našej trojky ma prítomnosť tetovania mierne rušila. Keď som však nad tým premýšľal, čoskoro som sa s tým zmieril. Vždy existuje spôsob, ako to racionalizovať'pocity alebo činy spôsobom, ktorý dáva zmysel. Keď som si dal toto konkrétne tetovanie napustiť na kožu, bol som v neuveriteľnom okamihu svojho života. Dosiahol som dlho očakávaný zlom a nikdy som sa necítil zdravší ani živší. Dych čerstvého vzduchu, ktorý bol predtým znečistený. Tetovanie nemožno brať iba tak, ako by ste chceli; ich význam je oveľa rozsiahlejší. Môžu predstavovať ideály a nápady a môžu byť tiež medzníkmi v našom živote's cesta. To nie'bez ohľadu na to, čo bude ďalej, záleží len na tom, aby sa to vôbec stalo.

Tetovanie mojej priateľky Danielle hovorí:

Moja priateľka Danielle's tetovanie hovorí: "Ak ty'nikdy si tam nebol, môžeš'nepredstavuj si, aký to je pocit. a ak máte, môžete'predstav si, ako to nejde't." Môj citát urobený mojím vlastným rukopisom.

Keď som si ako 18 -ročný nechal vytetovať svoje prvé tetovanie, ako malú čiernu hviezdičku na dolnom bruchu, prisahal som, že to bude moje jediné. Bolelo to a trvalo to niekoľko dní, kým sa to zahojilo, čo znamenalo, že opasky okolo mojich nohavíc sa nosili nepríjemne. Ale o necelý mesiac neskôr som sa ocitol takmer mimo svoju kontrolu a túžil po inom. Keď som si dal druhé tetovanie na kríž, tentoraz som sa zaprisahal, že dostanem iba tetovanie, ktoré sa dá ľahko skryť, ak si to budem želať. Ale túžba stále prichádzala a teraz mám 13, z ktorých dve sú úplne viditeľné, a ďalšie na ceste budúci týždeň. To'je to úplná závislosť, ale je to tak'je to najbezpečnejšie, aké si viem predstaviť. Aj keď je to bolestivé, je to tak'je podivne príjemné zároveň.

Raz to povedal môj priateľ, "Tetovanie by nemalo'Nechápu to ľudia, ktorí si myslia, že ten okamih trvá navždy, ale tí, ktorí večne vidia všetky okamihy."

Pozrite si moje ďalšie články

  • Nápady na tetovanie: Hviezdy

  • Nápady na tetovanie: Slová & Frázy

Komentáre

NatNatNC zo Severnej Karolíny 6. marca 2013:

Milujem tetovanie a verím, že moje telo je plátno. Mám blízkeho priateľa, ktorý vlastní obchod s tetovaním, ale najskôr bol výtvarníkom. Chvíľu som sa učil a veľa som sa toho naučil. Nájde si čas na to, aby spoznal danú osobu, porozumel tomu, čo sa pokúša vyjadriť, a prišiel s najúžasnejšími kúskami. Ja'sledoval som ho, ako robí aj obávaný COVER UPS. Nikdy by som si nemyslel, že niektoré kúsky, ktoré urobil, boli zakrývajúce. Môžeš'ani nepovedať, čo boli predtým. Ľudia mi niekedy hovoria, že keď som'm 80 ja'Budem ľutovať tetovanie, ktoré mám, a úprimne povedané, nie'nemyslím na 80 I'Budem sa znepokojovať kvôli svojim tetovaniam. Ja'Budem sa viac zameriavať na veci, ako je dýchanie a nie cikanie do nohavíc! 🙂

Bea 12. novembra 2010:

Nedávno som sa dal tetovať a mama zúrila. Keď sa sťažovala, že moje telo je chrám, jednoducho som odpovedal "Moje telo je chrám, to áno, ale potrebovalo to novú výzdobu."

miD 12. júla 2010:

dobre premyslené a bystré o tetách. Sám som dostal 2 a viem, že ostatní budú súdiť ich a potom mňa, ale ak áno'čo budeš robiť potom?'nemusím byť môj priateľ.

jared 7. decembra 2009:

dobre povedané, spredu dozadu =]

devin 21. júla 2009:

(: naozaj si chcem nechať urobiť prvé tetovanie. Mám 19 rokov a mám strach, ale naozaj to chcem! Chcem také, ktoré nič neľutuje, neviem, kde, ale chcem, aby toto bolo moje životné motto. okolo mi vždy hovorí, aby som určité veci zastavil, pretože ich ľutujem, ale úprimne povedané, nikdy som neľutoval to, čo som urobil. áno, pozriem sa späť a hovorím, že to bolo hlúpe, ale pomohlo mi to naučiť sa lekcie života. a niektoré veci som sa nikdy nenaučil. urobiť znova a ďalšie mám. a toto tetovanie by pre mňa niečo znamenalo. a to'to je to, čo chcem. moja mama vždy hovorí, že nie'nechcem to robiť, pretože keď si v mojom veku ty'budem ľutovať, ALE! 1, no I not went, and 2, it was a part of my past that we can look back on and remember! Ďakujem (:

Ricky 16. júna 2009:

Hej, chcel som vám odporučiť túto skvelú stránku, ktorá vytvorila môj návrh arabského tetovania http://my-arabic-tattoo.com

ThePioneer21 z Liverpoolu 18. februára 2009:

tetovanie je úžasná forma sebavyjadrenia.

Úplne s tebou súhlasím- aj keď sa časy menia, a ty tiež, pohľad na tetovanie, ktoré bolo urobené pred 10 rokmi, vám pripomenie túto éru vášho života a dúfajme, že vám prinesie fantastické spomienky.

Veľký rozbočovač

meg 19. januára 2009:

Ďakujem, že si to napísal! Mám jedno tetovanie, ktoré úplne milujem (priamo pod golierom) a nové, ktoré mám'mám problém si zvyknúť, aj keď'Je to obraz, ktorý má pre mňa veľký význam. To bolo povzbudzujúce 🙂

kate 19. januára 2009:

Milujem to! mám svojho manžela'meno na mojom svadobnom prste. čoskoro bude bývalý manžel. ale ja nie'Vôbec neľutujem to tetovanie – miloval som ho tak veľmi a podobne'dôkazom lásky, ktorú som k nemu mal/mala. stal sa z toho urážlivý vzťah, takže teraz som'Dostávam fénixa s polovičným rukávom na ľavý biceps – 1. sedenie v stredu.

Chcel som to pred rokom, pretože'Takto som sa cítil k nemu a k môjmu novému životu s ním. ironické, že skutočný popol i'z ktorých vstávam, sú tí z nášho manželstva 🙁

Ash 20. februára 2008:

Ďakujem za argumenty:]

pretože (autor) z N. J. 7. júna 2007:

Je to úžasný nápad, premýšľal som, že by som niečo podobné urobil sám. Som posadnutý slovami. Väčšina mojich tetovaní sú frázy. mám "chcem len teraz" na krížoch, "zobuď svoje sny" na zátylku a citát v poľštine to znamená "všetko, po čom som túžil, už mám" ide mi okolo ramena. Jednoznačne by ste si mali zaobstarať.

des donnelly zo spoločnosti Co Tyrone …. 6. júna 2007:

vďaka za to, Cos … ja'chvíľu som premýšľal o tetovaní a tak niektoré z týchto dní … sú skutočne vyhlásením, možno vytvorím centrum s poéziou, jednu vložku vhodnú na tetovanie…

Ciao Drax

About the author