Podrobné tipy pre pripojenie napájania tetovaním

Jason Goodrow, inak známy ako "Goodboy," je licencovaný tetovací umelec, ktorý sa vo svojich článkoch delí o svoje znalosti so svetom.

To som ja tetovanie.

To'tetujem si.

Ako skontrolovať svoj základný tetovací stroj

 • Ak ste si kúpili tetovaciu súpravu, vždy je najlepšie si svoje vybavenie skontrolovať. Ty'nechaj sa prekvapiť, čo nájdeš.
 • Skontrolujte všetky skrutky na vašom zariadení. V priebehu času môžu vibrácie spôsobiť, že sa tieto skrutky uvoľnia, čo spôsobí chybný chod stroja.
 • Medzi kontaktnou skrutkou stroja a prednou pružinou by ste mali mať asi desetinovú šírku.
 • Nakoniec (a to je moja preferencia), než sa pustíte do nastavenia, vezmite si šmirgľovú tkaninu a niekoľkokrát prejdite po kontaktnej skrutke. Tým sa odstráni nahromadený uhlík na konci kontaktného bodu a umožní sa lepší elektrický kontakt.

Toto je model napájacieho zdroja, ktorý momentálne používam. Funguje rovnako dobre ako 200 dolárov p.s. a ušetrí mi 120 dolárov.

Toto je model napájacieho zdroja, ktorý momentálne používam. Funguje rovnako dobre ako 200 dolárov p.s. a ušetrí mi 120 dolárov.

Aký zdroj napájania by ste mali použiť?

Na výber je veľa napájacích zdrojov, ale každá značka ponúka to isté: kontrolovaný tok elektriny z ich produktu do vášho zariadenia. To vám umožní tetovať oveľa stabilnejšie a rýchlejšie, ako keby ste to robili bez napájania. (Pamätajte si šijaciu ihlu a niť s indickým atramentom? Áno, je to oveľa rýchlejšie.)

Toto ja'Som si istý: Bez ohľadu na to, ktorý si vyberiete, bude v zásade fungovať ako ostatné ostatné na trhu. Každá značka a model ponúkne rôzne fyzické vlastnosti, ale jej základný účel je rovnaký.

Potrebujem digitálne zobrazenie napätia?

Niektoré zdroje napájania nezobrazujú napätie, ktoré je na výstupe. Ak máte jedno z nich – iba číselník -, nebojte sa. To'Bude to stále fungovať dobre, ale budete sa musieť uistiť, že to je isté'je správne nastavený (pozri nižšie).

Čo musím skontrolovať, aby som sa uistil, že je stroj mechanicky správne nastavený?

Skontrolovať…

 • na šírku medzery medzi kontaktnou skrutkou stroja a prednou pružinou.
 • že prepojovací kábel je pevne zapojený do príslušných zásuviek.
 • že ihla je správne vložená do tetovacej trubice.

Tieto faktory urobia obrovský rozdiel vo výkone vášho stroja. Keď sa ubezpečíte, že je všetko nastavené správne, ste pripravení na ďalší krok.

Digitálny displej môže byť trochu drahý.

Digitálny displej môže byť trochu drahý.

Ukazovateľ voltmetra (pre časovače ole).

Ukazovateľ voltmetra (pre časovače ole).

Kontrolný zoznam na nastavenie napájania

 1. Zapnite napájanie (PS).
 2. Uistite sa, že je váš nožný pedál a kábel klipu zapojené do správnych zásuviek.
 3. Znova skontrolujte pripojenie klipového kábla k vášmu stroju: Ak je všetko v poriadku, podržte stroj v tetovacej ruke a zošliapnite pedál. Ak nedostanete okamžitý zvuk, pravdepodobne to znamená, že napätie nie je dostatočne vysoké. Pomaly otáčajte voličom, kým nezaznie rovnomerný, neprerušovaný zvuk.
 4. Keď je stroj v prevádzke, vizuálne skontrolujte, ako ďaleko ihla vychádza z konca trubice's tip. Preferujem dlhšie ťahy na mojej vložke a shaderi. Nerád ťahám špičku skúmavky na kožu klienta a slepo tetujem linku vložkami nastavenými na krátky zdvih. S dlhším zdvihom máte kontrolu nad všetkým, čo ihla robí. Vyžaduje si to veľa praxe a skúseností, ale prínos je úžasný. Ak teda bežíte na tetovacej vložke s kratším zdvihom, mali by ste nastaviť ihly tak, aby viseli nad trubicou 1/16 palca. Ak chcete dlhšie, potom by vám ihla mala vychádzať asi o 1/8 palca a ihly zavesíte takmer v jednej rovine s trubicou..
 5. Potom otočte svoj tetovací stroj smerom k sebe, aby ste videli predný pohľad na váš stroj. Mali by ste vidieť bradavku tyče kotvy, ktorú ste vložili do slučky svojej tetovacej ihly. Malo by sa pohybovať veľmi rýchlo hore a dole – v skutočnosti tak rýchlo, že by ste nemali vedieť rozoznať slučku na ihle.
 6. Kým je stroj v prevádzke, vaša ihla by mala vychádzať 1/8 až 3/16 palca. Myslite si, že to nie je veľký rozdiel, ale táto malá medzera medzi kožou a špičkou ihly umožňuje tatérovi viditeľne vidieť čiary aplikovanej šablóny..

Sotva rozoznáte ihly visiace nad špičkou trubice.

Sotva rozoznáte ihly visiace nad špičkou trubice.

Ako naladíte svoje zariadenie bez digitálnej čítačky na zdroji napájania

 • Pri pohľade na vsuvku tyče kotvy, pracujúcu pod extrémne silným zdrojom žiarivkového svetla, ak PS poskytuje perfektný tok elektriny, si všimnete, že sa vsuvka tyče kotvy pohybuje na obrázku 8.
 • Nepoznám presný technický žargón, ale v zásade ladíte svoj stroj podľa fluorescenčného svetla, ako keby to bolo časovacie svetlo..
 • Ak vidíte, ako na tetovacom stroji beží stroj na obrázku 8, je pravdepodobné, že je stroj pripravený na tetovanie.

Pod žiarivkami nechajte tetovací stroj v prevádzke. Ak beží perfektne, uvidíte viditeľný obrázok 8 na bradavke armatúry.

Pod žiarivkami nechajte tetovací stroj v prevádzke. Ak beží perfektne, uvidíte viditeľný obrázok 8 na bradavke armatúry.

Ďalší spôsob ladenia bez digitálneho displeja alebo žiarivky

Ak na svojom PS nemáte žiarivkové osvetlenie alebo digitálny displej, záverečné doladenie urobíte po starom.

 1. Najprv sa uistite, že je vaše zariadenie správne nastavené. Akonáhle budete pripravení, držte nohu stlačenú na pedáli.
 2. Začnite zapínaním voliča napájania, kým nebudete počuť bzučanie zariadenia. Akonáhle počujete to bzučanie, venujte pozornosť tomu, ako vaša ihla vyzerá, keď sa začína pohybovať pohybom hore a dole. Teraz tetovací strojček ladíte podľa ucha a oka. Váš stroj by mal bežať hladko.
 3. Ak je váš zdroj napájania príliš vysoký, bude to znieť ako veľmi nahnevaný sršeň a z kontaktnej skrutky a prednej pružiny budú lietať viditeľné iskry. Ak sa to stane, pomaly otáčajte voličom napájania, kým iskry neustúpia a stroj bzučí mäkším spôsobom.
 4. Ak to chcete otestovať, pri bežiacom stroji si trite palec o bradavku tyče kotvy. Tetovací stroj trochu zapadne. Keď však palec vyberiete, okamžite sa obnoví jeho stabilný bzučivý zvuk. Ak sa tetovací strojček zasekne a po stlačení pedála sa nereštartuje, je pravdepodobné, že kontaktnú skrutku bude potrebné trochu vyleštiť alebo budete musieť trochu upraviť nastavenie výkonu..
 5. Teraz k vizuálnej časti ladenia: V prvom rade sa snažíte skontrolovať, či sa vám ihla nepohybuje. Ak vidíte, ako sa ihla v skúmavke poskakuje, môže to mať niekoľko dôvodov – možno budete musieť pridať gumičku, možno ste zle vložili ihlu do trubice alebo je vaša sila príliš vysoká. Podľa toho sa teda prispôsobte. Keď je perfektný, je čas na tetovanie.

Tu je môj zdroj, ktorý neodoberá žiadny elektrický prúd.

Tu je môj zdroj, ktorý neodoberá žiadny elektrický prúd.

Toto je zdroj napájajúci elektrický prúd. Všimnite si digitálneho displeja a napätia, ktoré môj stroj ťahá.

Toto je zdroj napájajúci elektrický prúd. Všimnite si digitálneho displeja a napätia, ktoré môj stroj ťahá.

Čo napájacie zdroje s digitálnymi displejmi a nastaveniami pamäte?

Porozprávajme sa veľmi stručne o napájacích zdrojoch, ktoré majú digitálne displeje a nastavenia pamäte. Rozhodne preferujem tieto typy PS.

 • Zo zvyku dbám na to, aby moje tetovacie strojčeky boli najskôr vyladené mechanicky. Funguje to skvele, pretože PS, ktorý používam, má zabudované nastavenia pamäte, aby si pamätal, aké napätie je nastavené pre konkrétny typ tetovacieho zariadenia (liner/shader). Existujú rozdiely a uvidíte, čo tým myslím, keď začnete a stanete sa sebavedomejšími vo svojich schopnostiach a znalostiach.
 • Na digitálnom displeji PS sa mi najviac páči to, že vidíte, aké napätie používate, a tiež môžete zistiť, či je kondenzátor chybný, pretože napätie sa bude líšiť od normálu. Pre lenivých môžete vizuálne nastaviť aj nastavenia napájania.

Online lekcie a návody pre začínajúcich tetovačov

 • Mechanika tetovacieho stroja: Základná prehliadka vášho tetovacieho stroja, aby ste porozumeli mechanike jeho činnosti.
 • Začíname, nastavenie a pripravenosť na tetovanie: Základný podrobný sprievodca nastavením.
 • Tipy na ohýbanie zadných a predných pružín pre tetovacie stroje: Pretože správne ohnutie pružín skutočne dodá vášmu tetovaciemu stroju potrebnú silu, aby svoju prácu vykonalo správne..
 • Sterilizačné postupy v tetovaní: Don'tento mimoriadne dôležitý krok nepreskočte.
 • Začíname s tetovaním: Zoznam očíslovaných krokov, ktoré je potrebné vykonať pri prvom tetovaní.
 • Učňovská odborná škola v tetovaní, ako ju získať a prečo ju potrebujete: Naozaj potrebujete byť učňom, aby ste sa stali tetovacím umelcom?

To je lekcia pre tento deň. Nezabudnite, že ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, napíšte ich nižšie a ja vám rád zodpoviem všetky vaše otázky. Porozprávajte sa s vami čoskoro!

– Muž

Otázky & Odpovede

Otázka: Moja zbraň iba cvakne. Nie je žiadny zvuk, len pomaly klope hore a dole. Aké by boli vaše predstavy o tom, čo je zlé??

Odpoveď: Jarná úprava znie asi ako prílišné napätie.

Otázka: V súčasnej dobe používam ten istý presný zdroj napájania pre moje tetovanie, o ktorom ste povedali, že ho používate. Do druhého dňa som nikdy nemal problém. Bol som uprostred tetovania, keď zrazu napätie vyskočilo až na 19,99. Keď som sa pokúsil pohnúť ciferníkom, buď to nešlo'nezmení sa, alebo by jednoducho začalo klesať a cúvať a nikdy neprestať. Ako to opravím??

Odpoveď: Skontrolujte, či nemáte spálenú poistku, môže to byť také jednoduché.

Otázka: Na aké napätie mám nastaviť vložku na tieňovanie tetovania?

Odpoveď: Na začiatku si myslím, že váš stroj by mal bežať okolo 6,6 voltov vložky aj shadera.

Otázka: Čo robí nožný pedál na tetovacom stroji?

Odpoveď: Váš nožný pedál jednoducho preruší obvod, takže napája vaše stroje.

Otázka: Je normálne, že napätie trochu klesá alebo je nestabilné pri zošliapnutí pedála?

Odpoveď: Nestabilné … to znamená, že kolíše, keď len držíte pedál? Potrebujem viac informácií, prosím.

Otázka: Čo by som mohol použiť na výrobu pružinového systému tetovacej pištole, pretože niekto ukradol všetky moje veci okrem kusu zbrane?

Odpoveď: Kalená oceľ, rozchod 20 mm pre prednú a zadnú pružinu … budete ju musieť rezať a pilovať alebo dierovať.

Otázka: Niekedy keď ja'm tetovanie atramentom nie'Zdá sa, že to ide dovnútra, je to kvôli uhlu I'm tetovanie?

Odpoveď: Možno, ale 45-stupňový uhol je to, o čo sa snažíte, pokiaľ ide o dobrý tok atramentu.

Otázka: Prečo môj stroj na cievky znie ako vybitá batéria bez ohľadu na to, na akom napätí je?

Odpoveď: Niekoľko vecí … zadná pružina môže byť zlomená, chýba vám o-krúžok pre vašu prednú pružinu, môžete mi poskytnúť viac informácií?

Otázka: Boli by obrázok 8 na bradavke armatúry od seba ďalej, aby ste zistili, či váš tetovací stroj beží príliš vysoko? A ak príliš pomaly, tak bližšie k sebe?

Odpoveď: Nie, máte to dozadu … ak stroj beží príliš vysoko, obrázok 8 bude tesnejší … ale tiež môžete mať nesprávne nastavenú pružinu.

Komentáre

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 4. marca 2020:

Od výrobcu môžete získať miliardy dolárov viac ako pravdepodobne

crazyjay756473055 25. februára 2020:

kde môžem získať drôtovaný diegram pre napájanie

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 8. novembra 2019:

Jeremy Potrebujem viac informácií o tvojej situácii

Jeremy 5. novembra 2019:

Skrutka, ktorá dotiahne kontaktnú skrutku, sa stále láme

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 10. marca 2019:

Názory sú povolené, ale ľudia vekov minulosti poznačili svoju pokožku všetkými druhmi materiálu vyrobeného z rôznych článkov a prepáč, priateľu, nejde len o umenie.'o význame skutočnej tradície urobiť z tela svoje telo, ako by ste radi neplatili 100 dolárov za môjho otca'meno, ktoré by mohlo s indickou atramentovou ihlou a niťou za menej ako päť dolárov…

Harley Thornton 30. apríla 2018:

Používam napájací zdroj Hurricane Hp2.

Ale môj najväčší problém a pre môj život môžem'prísť na to .. ako udržať atrament v hrote, keď tetujem (každých niekoľko sekúnd sa musím ponoriť do atramentu) viem, že'nemá pravdu.

A spravidla používam trik s niklom a desetníkom

Dime pre lineárny nikel pre odtieň/farbu,

Napájací zdroj som nastavil na 6,8 alebo 7,3 V na tienenie a balenie a spravidla 9,4 V na linkové práce..

A len tip pre vás začiatočníkov.

Ak máte na zdroji napájania nastavený správny V a vaše zariadenie je správne naladené, nemali by ste'nemáš veľa problémov s tetovaním.

Ja'Nie som žiadny profesionál, je to môj 4. rok v tetovacom priemysle, ale viem o tom veľa.

Jediné, čo zdôrazňujem, je, ako udržať atrament v hrote? Ak mi niekto vie dať nejaké rady, tak'budem super dakujem

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 2. septembra 2017:

Ospravedlňujeme sa, trvalo to dlho, kým som sa vrátil k vám. Rotačné stroje pracujú úplne inak. Videl som, ako s nimi pracujú iní chlapci, ale zdá sa, že farba vypadáva, čo mi hovorí, že to chce prax a pravdepodobne správnu rotačnú súpravu. hore … ja nie'Nemáte dostatok skúseností na to, aby ste ich mohli odovzdávať oprávnene, ale ako na všetkom, uistite sa, že zapracujete na niečom alebo na niekom, komu nebude vadiť, ak bude neskôr opravovať..

Dave 09.08.2017:

Ahoj, nájdenie tvojho blogu Skvelé, môžete použiť rotačné stroje na tieňovanie alebo sú najlepšie na podšívku Mám stigmatický, bizarný rotačný stroj, ale mám aj štyri stroje na cievky dračieho jastraba, ktoré by ste mi poradili ako najlepšie pre začiatočníkov

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 17. júla 2015:

LOL, priateľ, každý stroj má svoj vlastný konkrétny zvuk … rovnako ako auto … pokiaľ budete počuť pevné bzučanie bez zvukových medzier v tomto bzučaní … to by bolo ideálne to, čo hľadáte. Ale ďalšie premenné sú … čo je pružinová pažba … aké je vaše napätie v pružinovej súprave … ako zarovnať vedenie s ihlou alebo zo špičky? Veľa premenných, na ktoré sa môžete pozrieť … ale pozrite sa aj na ďalšie lekcie, pretože rozdiel je v tom, ako ich nastavíte.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 7. júla 2015:

Nie som si teda istý, čo znamenajú ps15/ a ps17 …. ale ak začínate, odporučil by som vám kúpiť stroj na tetovanie liniek a tieňov. Ak sa nemôžete rozhodnúť z katalógu, máte, možno bude lepšie nakupovať na ebay … alebo dokonca na Amazone … tetovacie stroje sú za veľa peňazí … ale vy nie'nechcem kupovať ani najlacnejšie. Dúfam, že to pomôže vašej veci.

Ďakujem za prečítanie

Jason G.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington, 27. mája 2015:

Človek, to naozaj znie ako problém zeme … zlomený vodič (spona na kábel/nožný pedál) Ak máte poruke voltmetr, môžete skontrolovať elektrickú kontinuitu a tiež zistiť, či je vaše napájanie zlé. Budete musieť mať zapojený nožný pedál a uistiť sa, že ho pri použití voltmetra stláčate … uistite sa, že prepojovací kábel, ktorý ide do vášho zariadenia, nie je zapojený, pretože tam budete testovať voltmetr …. ak sú tie bočné testy dobré, vypnite pedál tam, kde ste testovali voltmetr. Ak je dobrá aj táto strana .. potom máte zlomený vodič na sponke alebo je na tetovacom stroji problém s uzemnením …. skontrolujte podložky na stroji … môže to byť jednoduchý problém.

Dúfam, že to pomohlo

Jsngoodrow

Vidiecky orezaný kanak 26. mája 2015:

Hej, ďakujem za odpoveď, takže ok, áno, mám napájací zdroj pre digitálny displej n. Bežne to beží okolo 7,4'stále sa učím a vždy budem ochotný dozvedieť sa viac, ďakujem za pomoc, a tak som sa pokúsil spustiť novú zbraň, aby som to vyskúšal n, ktorý vyhral'Dokonca ani práca, otázka je teraz taká, ako keď spájam šnúry, všetky šou sa rozsvietia dobre, ale akonáhle sa zasunú spony, svetlo vyhrá't nezobrazovať na kábli svetelné bodové počasie Prepínam z linkového bodového odkazu na shaderový bodový odkaz svetla don'Pokračujte tak, ako by malo byť, ale to sa stane iba vtedy, keď pripojím zbraňový stroj na zastrihnutie káblových hrotov, až kým k nemu nepripojím všetky svetlá.'choď, ale kontrolka pedálu stále zobrazuje n displej napájania stále tam len svetlo pre pripojenie klipového kábla zhasne, aj keď stlačím pedál na spustenie pištole, ak vieš nejakú predstavu o tom, čo by mohlo byť zle, daj mi vedieť, pls by bola veľká pomoc nerád by som kupoval všetky nové zariadenia n tieto veci boli len niečo jednoduché, tak mi, prosím, dajte vedieť, ak máte nejakú predstavu o mojom probléme, zatiaľ čo ďakujem za dobré krmivo

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 20. mája 2015:

Skontroloval by som, či nemáte na stĺpiku a prednej pružine nahromadený karbón …, ktorý sa často stáva a môže spôsobiť, že váš tetovací stroj nebeží. Bude sa lepiť … alebo niekedy iskriť, alebo niekedy nada … tak si vezmite kúsok šmirgľovej handričky a vyčistite kontaktný bod (stĺpik) a dokonca narazíte na prednú pružinu, ak uvidíte uhlík alebo dokonca hrdzu … AK uvidíte hrdza … zbavte sa pružiny, nie je to dobré. Je to zriedkavé, ale nie tak vzácne, že vám odpálil kondenzátor na tetovacom stroji … to však poznáte, pretože by to vydalo celkom dobrý praskavý zvuk a pravdepodobne malú svetelnú šou. Rovnaký koncert skontrolujte všetky body, ktorými prechádza elektrina … koniec vášho kábla môže byť uvoľnený alebo zlý, to isté s nožným pedálom. Ak si myslíte, že je všetko v poriadku, začnite napájaním … rozsvieti sa kontrolka, ale máte displej s napätím? Ak je to tak, na čom bežne používate svoje nastavenia napájania … Dajte mi vedieť, či to pomohlo … ďakujem za prečítanie!

jsngoodrow

vidiecky orezaný kanak 20. mája 2015:

Hej, prepáč, zaujímalo by ma, či sa napájací zdroj rozsvieti n, zdá sa, že beží dobre, ale žiadna z mojich zbraní na ňom vôbec neprebieha n ive ich používalo veľa predtým, než ich n malo dobré, zatiaľ čo n robilo niekoľko drobností s um n stále prestať nový len útočisko't použitý niekoľko mesiacov, len som premýšľal, či by ste mi mohli pomôcť n dajte mi vedieť, čo môže byť v tom problém …. žiadne spôsoby, dúfajme, že niekto môže pomôcť, ďakujem -krajina orezala kanak

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 14. apríla 2015:

Fuj! zabavte sa, keď sa učíte jeho celkom dobré veci.

Amber 14. apríla 2015:

Vlastne som to len opravil! Ďakujem za rýchle odpovede a za zaslanie veľmi užitočných lekcií!!!

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 14. apríla 2015:

Tiež skontrolujte, či je zadná pružina príliš napnutá … na to, na čo práve myslíte, sa s pružinami ľahko zabudne.

Amber 13. apríla 2015:

Áno ja'pohrával som si s kontaktnou skrutkou a prednou pružinou, aby bežal. Zvíťazil môj stroj'neutekaj, ak áno'má menej ako 10 … prečo je to tak??

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 13. apríla 2015:

Ahhh, chápem … takže možno skontrolujte svoju prednú pružinu … znie to ako veľké napätie a neuvoľní ju, kým sa nepohnete s kontaktnou skrutkou. Ver mi, ak si v tom nový'asi bude niečo o čom, do pekla, hovorí, tiež aký je váš výkonový pomer, keď bežíte tetovací stroj na napájacom zdroji … ak má obrazovku.

Amber 13. apríla 2015:

Ja'prepáč, nebol som'Veľmi jasné, haha, myslel som to tak, že ak zložím nohu z pedála a znova naň stlačím, vyhralo to't znova zapnúť, musel by som urobiť celú rutinu kontaktnej skrutky

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 13. apríla 2015:

Dobrý deň, Amber, prečítajte si znova túto lekciu, ale poviem vám, že na to, aby bol stroj v chode, musíte jednoducho držať nohu na pedáli … je to len preto, aby ste mohli ovládať, keď tetovací stroj beží, alebo ak sa jednoducho musíte zastaviť, aby ste klienta vymazali. Prečítajte si prosím … Mám lekcie o tom, ako nastaviť svoj stroj od úplného začiatku. Dúfam, že to pomohlo!

Ďakujem za prečítanie!

Gman

Amber 13. apríla 2015:

Dobrý deň, chcel by som vedieť, prečo sa môj tetovací prístroj vypne po tom, ako zložím nohu z pedála? Aby sa znova zapol, nechám nohu na pedáli a kontaktnú skrutku naskrutkujem na koniec prednej pružiny, kým nezacvakne, a zaskrutkujem ju späť do stredu prednej pružiny a opäť funguje dobre. Čo mám urobiť, aby môj tetovací stroj pokračoval v prevádzke???

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 21. marca 2015:

Bob, pozri sa prosím na moje ďalšie lekcie, o tom je veľa informácii, vrátane fotografií.

Ďakujem za prečítanie

Mike 17. októbra 2014:

Hej, G-Man, skvelé čítanie, a chválim ťa za pomoc nováčikom.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 20. septembra 2014:

Ak poistka nie je prepálená v napájacom zdroji, pošlite ho späť … to môže byť všetko.

babyhatchet 17. septembra 2014:

Práve som dostal svoj stroj a zapojil som ho a do zariadenia sa nedostáva žiadna energia. Nie som si istý, čo mám robiť

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 9. septembra 2014:

Možno budete musieť skontrolovať kondenzátor, ktorý je na stroji, môže byť nesprávne spájkovaný alebo úplne chybný … Prvá vec však je skontrolovať voltmetrom, keď stlačíte pedál a zistíte, aké je skutočné napätie bez zariadenia. v prílohe by vám to malo povedať, že váš napájací zdroj je dobrý alebo zlý …. dúfame, že to pomohlo!

Mike 09.09.2014:

Kúpil som si nový klip, pretože môj stroj nedostával žiadnu energiu, ale stále nedostával dostatok energie na spustenie zariadenia. Čo iné to môže byť??

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 4. augusta 2014:

Nie ste si istí, aké sú elektrické odchýlky, ale väčšina obchodov s tetovaním bude pre svoje napájacie zdroje pracovať 110 V. Najprv mi teda zistite odchýlky a povedzte mi pár vecí.

Aký typ tetovacieho zariadenia používate

Aký je váš zdroj napájania?

Sú vaše pružiny správne nastavené

Pokiaľ ide o obloženie, všeobecným pravidlom pre obrysy je 7-8 liner bug pin alebo dlhé zúženie, ktoré kedy dávate prednosť, a podšívka by mala bežať na 6,7 ​​voltov

Pozrite sa aj na ďalšie lekcie, ktoré som zverejnil. Vaša tyč ihly by mala ísť iba jedným spôsobom's/ zlomená jar … nikdy neviem

Potrebujem teda informácie, prosím, ak sú seriózne, pošlite ich.

Vďaka

naivný 4. augusta 2014:

Dobrý deň, kúpil som si novú súpravu z jedného zo serverov I'm z južnej Afriky mám malý problém so zatienením podšívky I'nie som si istý, aké napätie má napätie Shen používam tieňovanie wen a koľko ihiel shud používam wen out podšívku Mám tiež problém s tým, že sa atrament nechytá Musím dvakrát prejsť svoje obrysy, aby sa stmievalo, prosím pomôžte

Johne581 16. júla 2014:

Môj brat odporučil, aby sa mi táto stránka páčila. Kedysi mal úplnú pravdu. Tento príspevok mi skutočne urobil deň. Nemôžete jednoducho zvážiť, koľko času som strávil týmto informáciám! Vďaka! dedcdacedeac

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 9. apríla 2014:

Vaša vložka bude mať kratšiu prednú pružinu a trochu strmší sklon asi 45 stupňov a váš shader bude mať dlhšiu prednú pružinu a rozstup bude plytší, asi 30 stupňov … dúfam, že to pomôže, vezmite si tiež pohľad na moje ďalšie hodiny veľa dobrých informácií!!!

kaki hemam 9. apríla 2014:

Ako môžeme rozlíšiť rovnaké dva stroje ako vložky & shader..v skutočnosti som si kúpil dva stroje, takže stále mätúce, tj. ktorý stroj by mal byť lineárny/ktorý stroj by mal byť shader ….. pomôžte mi z toho…

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 21. februára 2014:

Dúfam, že máte doklad…

jonh 8. januára 2014:

v prvom rade sa vám chcem poďakovať za vašu pomoc,

moja úcta k vám …. pre začiatočníkov som si kúpil dva tetovacie stroje, jeden shader a jeden liner. Mal som dojem, že uhly kontaktných bodov tienidla aj vložky musia byť v jednom o'hodiny, mýlim sa ??? …. a ešte jedna vec, ktorá sa môže zdať hlúpa, ja'm z Európy a ja mám úplne rovnaký napájací zdroj ako ten váš, ii musím tetovať v rovnakých voltoch ako ty? 6 -6,8 ?? pokračuj v dobrej práci

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 17. septembra 2013:

Zdá sa, že vaše pružinové napätie je silné … možno budete musieť pružinu trochu oslabiť … don'nepreháňajte to, inak by ste to mohli zlomiť! Dajte mi vedieť, či to pomôže, alebo potrebujete ďalšie informácie

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 15. septembra 2013:

nie som si istý, ale takmer to vyzerá, že sa uzemňujete niekde vo svojom zariadení … chybný vodič v pedáli, porty na pripojenie pedála v p.s. to'sám … nehovoriac, že ​​by to mohla byť zlomená pružina … existuje veľa premenných … tiež skontrolujte, ale možno z nejakého dôvodu sú vaše porty špecifické pre to, čo je do neho zapojené …. dajte mi vedieť, či to pomôže!

steven 15. septembra 2013:

Hej, v zásade mám tetovacie zariadenie niekoľko mesiacov a nikdy som nemal problémy so spustením strojov pred dneškom, keď som išiel nastaviť, zapojil som všetko perfektne a teraz zakaždým, keď stlačím pedál, zdá sa, že sa moje volty spomaľujú. /idem dole, som taký zmätený, čo sa deje, takže by ste mi mohli, prosím, pomôcť

mnohokrat dakujem

steven

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 26. júla 2013:

Keď počujem, ako niekto hovorí o cvičnom papieri, predpokladám, že ide o kožu. Vynechali ste niektoré kľúčové komponenty, ktoré vám môžu pomôcť pri riešení vášho problému. Po prvé .. je váš stroj naladený na to, čo hovoríte, ale pri behu, aké napätie pri ňom bežalo, tiež, človeče, vaše ihly mohli byť nesprávne vložené … to je veľmi častá chyba, potom aký štýl tieňovania ste používali? a aký typ shadera (guľky alebo magnumy), a potom opäť obzvlášť pochádzajúci zo súpravy, aký typ atramentu … to sú vaše hlavné starosti. Dúfam, že to pomôže!

Mark 25. júla 2013:

Hej, mám otázku. Kúpil som si sadu nie tak dávno a začal som cvičiť na cvičnom papieri a môj najlepší priateľ mi dovolil urobiť jednu na neho, ale keď som to urobil na koži, všetko bolo vyladené správne. Na napájanie som použil asi 6,5 na podšívku. a 7 pre tieňovanie. Zdá sa, že stroje zneli správne a všetko išlo hladko. Ale keď som to začal robiť na jeho koži, bolo pre mňa ťažké načrtnúť obrysovú čiaru jeho kmeňového kusu, ktorý prešiel niekoľkými zákrutami, aby prešiel po každej čiare, len aby zostal v jeho koži. Potom som to začal tieňovať čiernou farbou a prešlo každým tvarom zhruba 6 alebo 7 krát, aby sa mu to prilepilo na kožu. Potom, čo som skončil, sa na druhý deň osprchoval, a keď to zotrel, tvary mali škvrny, ktoré nie sú úplne zafarbené, a čiary neboli.'t úplne tam. Čo môžem urobiť, aby som vytvoril pekné, pevné čiary? A ako môžem lepšie zatieniť obyčajnou čiernou alebo akoukoľvek inou farbou?

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 21. júla 2013:

Toto číslo určuje textúra pokožky a spôsob nastavenia zariadenia. Ja nie'Nemáte konkrétne magické číslo, pretože mnoho tetovačov používa rôzne stroje a rôzne zdroje napájania, ako aj rôzne tieniace techniky. Nezahŕňa to typ atramentu, napätie pružiny a druh kontaktného bodu, ktorý používate (mosadz, meď alebo oceľ). . Akonáhle ste vyladili svoj stroj, hoci akékoľvek číslo napätia by malo byť v súlade s tetovaním, majte na pamäti, že by ste nikdy nemali bežať nad 7 voltov, pokiaľ netlačíte masívnu skupinu magnumov, a ak práve začínate, budete chcete sa držať ďalej od tých, kým nebudete mať dostatok skúseností s rôznymi tieniacimi technikami. Dúfam, že to pomohlo!

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington, 27. marca 2013:

Väčšina z toho bude závisieť od veľkosti nábojov a magnumov, ale v ideálnom prípade by to malo byť konzistentné napätie, pri ktorom spustíte svoje stroje.

Begner 26. marca 2013:

Mám túto otázku .. okrúhle shadery a magnumy bežia na rovnakom napätí? alebo rôzne?

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 25. marca 2013:

Ak niekto ladí váš stroj a používa viac ako 7 voltov, s používaním zariadenia by som veľmi váhal. Väčšina profesionálov vám povie to isté, čo ja. Ak ste začali lacno, možno ste skončili s veľkým počtom zariadení, ktoré nefungujú. Je to zriedkavé, ale videl som to niekoľkokrát. Ak by som to bol ja, začal by som od začiatku, nastavil by som tvoje stroje, ako to navrhujem v lekciách, a tiež skontroluj, či sa v nich nevytvára uhlík, najmä potom, čo si spustil svoj tetovací stroj tak, ako máš. Veľa štastia! Informujte ma.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 24. marca 2013:

Môže nastať niekoľko problémov a nie vždy to bude súvisieť s napájaním. Každý profesionálny tetovač, s ktorým som sa kedy stretol, prevádzkuje svoje stroje v rozmedzí 6,0 – 6,8. Ak máte problémy so zariadením, ktoré nefunguje pri týchto nižších napätiach, môže to súvisieť s rozchodom vašej pružiny, vašim kontaktným bodom, je mosadz alebo kov? Skontrolovali ste, či kontaktný bod nespôsobuje pri vysokom napätí nahromadenie uhlíka? Tiež, ak je to lacnejší stroj, môže bežať iba na týchto vyšších napätiach, ale kvalita tetovania bude prekážaná. Je tiež veľa vecí, ktorým by ste mali venovať pozornosť. Najprv sa uistite, že vaše kontaktné body sú v správnych uhloch, ako navrhujem v mini lekciách. Vaša vložka bude na jednej 'o' hodiny a váš shader bude asi o tretej 'o' hodiny. Liner s dierou na šírku desaťcentimetra a váš shader s medzerou na šírku niklu. Ver mi, kládol som tie isté otázky a dokonca som o informáciách pochyboval. Vo väčšine prípadov to nebude váš napájací zdroj, ale problém bude v tom, ako je váš stroj vyladený. Dúfam, že to pomohlo. Zopakujte si prosím tieto lekcie, ktoré môžu pridať. Vďaka za prečítanie!

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 25. januára 2013:

Ahoj, Craog B, mal v podstate rovnakú otázku ako ty, takže sa riaď pokynmi, ktoré som mu dal, a uvidíme, čo pre teba môžem urobiť..

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 4. januára 2013:

Dobrý deň, Despina, ak sa vám páčim a môžem si to dovoliť, kúpte si nový. Sám som sa s týmto problémom nikdy nestretol, ale pár vecí ma napadne. Niekedy vám často nevadí, ako prúdi elektrická energia zo steny napájacím káblom a potom "regulátor" ktoré znižujú množstvo, ktoré bude prúdiť samotným zdrojom energie, to sa môže po rokoch používania pokaziť a väčšina podobných vecí sa samozrejme vyrába v Číne, pretože tam, kde sa lacno vyrábajú. Ďalšou vecou sú niektoré z týchto P.S. majú poistky a môže byť pripravené na vyskočenie. Roztrhol som tento konkrétny p.s. okrem toho a porovnal som s ostatnými, ktoré používam. Ak ste šikovní, rozoberte to a skontrolujte, či nemáte prekrížené drôty, niekedy sa veci s vekom vyrovnajú. Ďalšou otázkou pre vás je, ako dlho máte túto jednotku, pretože som k nej musel objednať nový kábel a používam ju už viac ako 7 rokov. Tu je typ adaptéra, ktorý som našiel, dúfam, že to pomohlo.

model: ADS-24S-12-1224GPCU

VSTUP: 100-240V 50-60Hz

VÝSTUP: 12 V

Dajte mi vedieť, či to pomohlo alebo nie!

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 22. septembra 2012:

Na vytváranie hladkých rovných čiar musíte použiť niekoľko techník. Veľa začne veľkosťou trubice, ktorú používate … Ja používam 1' rúrkový úchop, to mi dáva tendenciu lepšie ovládať chvenie čiar, najmä pri zakrivených čiarach. Ďalšia vec s líniovou prácou …. urobte si aspoň trojbodový úsek, pomôže to atramentu vstúpiť do pokožky hladšie pri práci s tetovaním, takže existuje niekoľko tipov, ktoré sa postarajú o pár vecí … poznámka, aj keď budovanie sily v ruke trvá, tak sa rozcvičte, najskôr si vezmite pero, vložte ho do svojho zariadenia a urobte si šablónu ručne, výsledky vás potešia, urobil som to a ak som si nedal tetovať, nájdite spôsob, ako si zahriať moju tetovaciu ruku pred odchodom do práce. Dúfam, že to pomôže.

Gman

Mário 5. septembra 2012:

Ahoj mam otazku? Teraz by som chcel, ak máte nejaké tipy alebo spôsoby, ako by som mohol cvičiť, aby som robil perfektné rovné čiary. Nie som zlý, ale na kmeňových územiach sú dlhé rady a len ťažko sa držím rovno

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 14. augusta 2012:

Super, 8 sa mi tiež zdá vysoká. Skúste nechať stroj bežať jednu minútu bez prerušenia. Potom pokračujte a upravte sa, majte na pamäti, že nemusí rýchlo preniknúť do pokožky ako vložka, takže zvukom budú iné. Daj mi vedieť

G-Man

obloha 14. augusta 2012:

ahoj, dakujem za rady,'je to vlastne tieniaci stroj, ktorý môžem'Zdá sa, že to nemám správne nastavené, ja'podarilo sa mi to fungovať bez iskier, potom, čo som zistil, že môj ps bol zlomený a vymenený, zdá sa však, že funguje len na veľmi vysokom nastavení (okolo 8ish), zatiaľ čo moja vložka funguje okolo 4, ja'očividne robím niečo zle, len nie'neviem čo.

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 12. augusta 2012:

Ahoj Sky … takže to znie ako problém s nastavením počítača. Vysvetlenie bez nejakého typu obrázku môže trvať trochu viac. Buďte teda trpezliví. Ak ide o podšívkový stroj, pozrite sa na uhol alebo rozstup kontaktnej skrutky. Moje stroje na obloženie sú nastavené asi na 2 o'hodiny, takže ak je rozstup vypnutý, môže to spôsobovať problémy … tiež skontrolujte, či kontaktná skrutka zasahuje aj priamo na okraj prednej pružiny, ak je nastavená príliš vzadu, stane sa to isté. Toto je niekoľko vecí, na ktoré by ste sa mali pozrieť a ako som povedal, mám stroj, na ktorom musím vymeniť pružinu, takže budem pokračovať a vyrobím túto lekciu pre každého. Vydrž!!!

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 12. augusta 2012:

Ahoj Adam …, aby som zodpovedal niekoľko otázok, ktoré si položil. Vaša ihla pri plnom prieniku by mala vstúpiť iba do tretej vrstvy dermis, alebo zjednodušene asi 1/8 palca. Tetujem už niekoľko rokov a radšej si odpracujem ihlu, takže to znamená, že nechám ihly zavesiť koniec trubice asi o 1/16 palca a potom odtiaľ ovládam hĺbku ihly. vstup do kože technikou, ktorú som sa naučil od iného výtvarníka. Takže keď váš stroj beží, malo by to vyzerať, že vaša ihla vyjde takmer o 1/4 palca … toto je pokročilejšia technika … pre začiatočníkov navrhujem vylamovať nejaký druh predmetu z melónu alebo zemiakov a precvičiť si to niekoľkokrát, kým nebudete schopní atrament doň zapracovať, bez príliš veľa problémov. Informujte ma

obloha 10. augusta 2012:

ahoj mozem'Zdá sa, že jednému z mojich strojov nefunguje správne, buď mi iskria alebo nič, ja'Som začiatočník, takže si nie ste istí, ako to napraviť

adambritsch 10. augusta 2012:

Som len začiatočník s tetovaním a nie som umelec ani sa tým nechcem stať, len používam na seba zbraň a zisťujem veci. Som trochu zmätený z toho, ako hlboko by mala ihla preniknúť a ako. to znie ako pravidlo palca 'desetník pre linky, nikel pre tieň'. ak je to správne, potom moja otázka znie: nastavíte hrot a tubu tak, aby ste mohli hrot potiahnuť po koži, alebo by to malo byť 1/16". znie to, že aj keď ste písali, váhali ste spomenúť tieto hĺbky najmä pre nováčikov. ďakujem aj za príspevok, bolo to užitočné. -Adam

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 2. augusta 2012:

Najprv si teda nenechajme vytetovať kohokoľvek iného, ​​kým nevymyslíte svoje zariadenie … znie to, akoby ste svoje zariadenie v zásade zle poskladali a nemali správne nastavenia napájania. Zachytenie ihly znamená nedostatočný úder … buď je pružina zlá, alebo nie je správne nastavený napájací zdroj. Odlupovanie a potom jednoduché odlupovanie naznačuje opäť jarné problémy, takže začnite od nuly, netetujte nikoho iného, ​​kým nebudete mať všetko uvedené a pozrite sa na moje lekcie, ako nastaviť tetovací strojček pre prípad, že by vám niečo chýbalo..

Informujte ma

Heather 2. augusta 2012:

Práve som dostal novú súpravu a zdá sa, že sa ihla zasekáva, a potom, keď sa tat zapráši a odlupuje …'neberie & bez ohľadu na to, čo to je. Čo môžem urobiť alebo by som mal urobiť, aby som to vyriešil?

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 24. júla 2012:

Skontrolujte pružiny a kontaktné body

About the author