Recenzie na produkty následnej starostlivosti o tetovanie (atrament Fixx, Tattoo Goo a After Inked)

Ako komentátor a spisovateľ tetovania sa spolieham na svoje osobné skúsenosti a čas práce v tetovacom štúdiu.

Stará škola, tetovanie lebky z cukru

Stará škola, tetovanie cukrovej lebky

Narkomani na atramente

Moje skúsenosti ako komentátora a spisovateľa tetovania, ktorý pracoval v tetovacom štúdiu, mi umožnili otestovať mnohé pleťové vody po starostlivosti a zistiť, ktoré z nich fungujú najlepšie. Nasleduje prehľad mojich troch najlepších možností pleťových vôd: Ink Fixx, Tattoo Goo a After Inked..

Atrament Fixx vs. Tattoo Goo vs. po atramente

Lotion pre následnú starostlivosťFormSizePribližné náklady na poznámku

Atrament Fixx

Masť alebo pleťová voda

1,4 oz salva, 2,5 oz mlieko

7 dolárov

Kompletne prírodné

Tattoo Goo

Masť alebo pleťová voda

.75 oz salva, 2 oz mlieko

6 dolárov (2 oz mlieko), 3 doláre (0,75 oz salva)

Obľúbený priemyselný produkt

Po napustenom

Lotion

2,5 oz

17 dolárov

Vegánske a bezlepkové

Atrament Fixx Tattoo Prírodná maska ​​a pleťová voda

Atrament Fixx je úplne prírodné mlieko, ktoré neobsahuje žiadne z hlavných zložiek spôsobujúcich alergie, ako je lanolín, ropa a vonné látky, o ktorých je známe, že dráždia čerstvé tetovanie. Bol vyvinutý pre amerických tetovačov v spolupráci s dermatológmi.

Dodáva sa v dvoch formách: masť (1,4 oz) a pleťová voda (2,5 oz).

Masť má základ zo včelieho vosku so sójovým olejom, pričom pleťová voda je na vodnej báze a neobsahuje žiadny olej. Inak sú si hlavné zložky veľmi podobné: vitamíny A a C a extrakt z hroznových jadierok, zložka, ktorá je údajne 50-krát účinnejšia pri zvlhčovaní pokožky ako vitamín E. Extrakt z hroznových jadierok je tiež protizápalový, pomáha znižovať opuchy a antioxidant, ktorý pokožku chráni a posilňuje'omladzuje sa sama.

Moja recenzia:

Pleťová voda má príjemnú, prirodzenú vôňu a je jemná a ľahká s konzistenciou, ktorá ju ľahko nanáša na citlivé tetovanie. Rýchlo sa vstrebáva a necháva vašu pokožku hydratovanú dlhšie ako väčšina ostatných pleťových vôd.

POZNÁMKA: Spoločnosť Tattoo Goo získala atramentový fixx.

Batmanov rukáv. Komiksové tetovanie

Batmanov rukáv. Komiksové tetovanie

Kali v Londýne

Pleťová voda Tattoo Goo

Tattoo Goo je jedným z najznámejších pleťových vôd, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu. Potom, čo bol dlhší čas vyvíjaný a zdokonaľovaný, je to produkt, ktorý mnohí kožní špecialisti a nadšenci pre tetovanie odporúčajú používať aj na citlivú pokožku..

Dodáva sa v dvoch formách: masť (0,75 oz alebo 1,5 oz plechovky) a pleťová voda (2 oz).

Masť je 97,5% prírodná a obsahuje prémiovú zmes triglyceridov a voskových esterov nachádzajúcich sa v olivovom oleji, kakaovom masle a oleji z pšeničných klíčkov, ktorá udržuje pokožku hydratovanú. Neobsahuje lanolín ani ropu, zložky, ktoré môžu upchať póry a tiež stiahnuť atrament z pokožky. Obsahuje vitamín E, ktorý pomáha koži sám sa opravovať. Rozjasní aj staršie tetovanie.

Lotion obsahuje 95% úplne prírodných zložiek a je nemastným roztokom na vodnej báze, ktorý je ľahký a rýchlo sa vstrebáva pokožkou a účinne zvlhčuje vaše tetovanie. Obsahuje množstvo zmäkčovadiel a zvlhčovačov pokožky, ako aj upokojujúce a hojivé prostriedky. Toto mlieko stimuluje hojenie a tiež oživuje farbu v existujúcom atramente. Vo svojom novom zložení tiež obsahuje panthenol, vitamín, o ktorom je známe, že pomáha udržiavať vlhkosť. Neobsahuje alkohol, ropu, lanolín, minerálne oleje a vonné látky.

Moja recenzia:

Zistilo sa mi, že je ľahké nanášať pleťovú vodu, aj keď mala hustejšiu konzistenciu, takže vtieranie trvalo trochu dlhšie. Hneď ako sa vtiera do pokožky, okamžite som si všimol jej účinky. Je ideálny pre citlivú pokožku a jeho vlastnosti zlepšujúce farbu a hojenie pomáhajú skrátiť obvyklý čas hojenia, ktorý je pri novom tetovaní často potrebný.

Lotion After Inked Tattoo Aftercare Lotion

Po napustenom je pleťová voda (2,5 oz tuba), ktorá je 100% vegánska (bez produktov pochádzajúcich zo zvierat) a je bezlepková. Je schválený tetovacími umelcami a štúdiami na celom svete.

Tento výrobok má základ aqua (čistená voda) a syntetického včelieho vosku. Má tiež krásnu, prírodnú vôňu, ktorá pochádza z citrusového oleja.

Medzi ďalšie účinné látky patrí olej z hroznových jadier, bambucké maslo a jojobový olej. Olej z hroznových jadierok je protizápalový a je zdrojom vitamínov E, C a B, zatiaľ čo bambucké maslo a jojobový olej pomáhajú udržiavať pokožku vlhkú..

Moja recenzia:

Zistil som, že je to veľmi účinné mlieko, aj keď má skôr konzistenciu glycerínového typu. Zistil som, že to pomohlo mojej pokožke rýchlejšie sa uzdraviť a upokojiť pokožku, zmierniť niektoré nepohodlie spojené s tetovaním. Tiež to krásne voňalo!

Pleťové mlieko som mohol ľahko votrieť do tetovania a moja pokožka zostala zvlhčená, kým neprišla na rad ďalšia aplikácia.

Krásne tetovanie kvetov na rameno

Krásne rameno tetovanie kvetov

Nápady na tetovanie

Prečo je starostlivosť o tetovanie dôležitá

Tetovanie môže byť drahý zvyk. Či ty'dostal si jednu alebo stovku, ty'investovali ste do svojho umeleckého diela značné množstvo času a peňazí.

Keď však vyjdete z tohto štúdia, stane sa to'je na vás, aby ste sa uistili, že vy a vaše tetovanie zostanete zdraví. Váš tetovač by mal ponúknuť niekoľko tipov na následnú starostlivosť, ale majte na pamäti, že ak dôjde k poškodeniu v dôsledku zlej starostlivosti, nie je povinný ho akýmkoľvek spôsobom opravovať..

Po napustení atramentu je vaše nové tetovanie ranou, ktorú je potrebné zahojiť. Správna následná starostlivosť je v prvých dvoch týždňoch bezprostredne dôležitá. Je dôležité, aby ste z neho nedostali cudzie telesá a aby bola pokožka vlhká (ale nie príliš vlhká), aby sa pokožka mohla správne hojiť.

Aby tetovanie vyzeralo rovnako dobre ako pri prvom atramente a aby sa zabránilo infekcii (nové tetovanie's nepriateľom číslo jeden), musíte vykonať niekoľko základných procedúr následnej starostlivosti, ako napríklad:

 1. Umyte ju jednu až dve hodiny po návrate domov zo salónu.
 2. Naneste na ňu pleťovú vodu.
 3. Znovu naneste striedmo striedmo niekoľkokrát denne.
 4. Umývajte ho večer a ráno.
 5. Zabráňte vniknutiu cudzích telies (napríklad vata z oblečenia alebo posteľnej bielizne).

Môžete na tetovanie použiť akékoľvek mlieko alebo krém??

Používajte iba krém alebo pleťovú vodu po ošetrení, špeciálne vyrobenú na tetovanie. Ostatné pleťové vody obsahujú chemikálie, alkohol a parfumy, ktoré môžu byť dráždivé.

Po tisícoch dolárov za tetovanie som sa'dozvedeli sme sa, že trochu dodatočných nákladov na najlepšie tetovacie mlieka stojí za to, aby vyzeral čo najlepšie.

Pozrite sa na to ako na investíciu a tetovacie mlieko ako vosk na leštenie vášho nového auta alebo surfu.

Návod na použitie pre všetky pleťové vody, masti a krémy:

Naneste tenkú vrstvu niekoľkokrát denne. Don'Nepoužívajte príliš veľa, pretože príliš vlhká pokožka zhoršuje hojenie. Vaše tetovanie by malo mať veľmi jemný lesk a byť iba veľmi mierne vlhké na dotyk. Nadmerný lesk alebo klzkosť je znakom príliš veľkého množstva produktu.

Ako sa starať o svoje nové tetovanie

Ak chcete mať úspešné tetovanie, je nevyhnutné cvičiť s dobrou technikou následnej starostlivosti. Súčasťou je používanie prvotriedneho mlieka a udržiavanie správnej úrovne vlhkosti potrebnej na to, aby bol váš čerstvo natretý dostatočne vlhký, aby sa z neho nevytvárali poškodzujúce chrasty..

Hneď po tetovaní:

 1. Akonáhle sa dostanete domov (alebo asi po dvoch hodinách), odstráňte obväz a jemne zmyte všetku krv a plazmu, vylúhovaný atrament a špinu antibakteriálnym prostriedkom na tetovanie alebo mydlom bez vône alebo alkoholu. Ak zistíte, že obväz je prilepený, spustite ho studenou vodou, aby sa uvoľnil. Don'vytrhni to! Na umývanie použite studenú vodu a ruku. Nikdy nepoužívajte handričku.
 2. Vysušte papierovou utierkou (nepoužívajte uterák ani handričku, pretože môžu obsahovať baktérie). Nechajte uschnúť na vzduchu.
 3. Naneste veľmi malé množstvo masti, masti alebo pleťovej vody.
 4. Znovu naneste malé množstvo svojho obľúbeného produktu následnej starostlivosti trikrát alebo štyrikrát denne, aby bol zvlhčený a skrátil sa čas hojenia..
 5. Umyte raz ráno a raz večer. Prvých pár dní bude pravdepodobne vytekať číra tekutina alebo plazma. Toto je normálne. Okolo nej a do postele by ste mali nosiť voľný strih. Ak sa na ňu oblečenie prilepí, spustite ho vodou, aby sa uvoľnil.

Existujú samozrejme rôzne názory na to, ako sa oň najlepšie starať. Môj názor je však taký, že ak vy'Mali ste šťastie na úžasné tetovanie, mali by ste urobiť ďalšie investície a kúpiť si tubu pleťovej vody. Vaše tetovanie sa vám poďakuje, pretože sa rýchlo zahojí a kožné bunky sa doplnia zdravými, opravenými bunkami.

 • Recenzie na najlepšie súpravy krémov na starostlivosť o tetovanie

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Eddie 20. mája 2016:

krém emla je najlepší krém

About the author