Takže chcete začať kariéru v tetovaní: Tu je návod

Keď som začal tetovať, takmer ma to stálo kariéru, pretože mi nebol ukázaný správny spôsob, ako veci robiť. Tu'to som sa naučil.

Ako začať s tetovaním tým, že sa naučíte navrhovať pre telo.

Ako začať s tetovaním tým, že sa naučíte navrhovať pre telo.

Allef Vinicius cez Unsplash

Žiadne skúsenosti, žiadny problém!

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa pokúsiť preniknúť do odvetvia tetovania, ale iba niekoľko z týchto spôsobov vás prevedie správnou cestou. Priznám sa, že keď som začínal s tetovaním, nebol mi ukázaný správny spôsob robenia vecí a takmer ma to stálo kariéru..

Všetky cesty, ako sa stať úspešným a rešpektovaným tetovacím umelcom, začínajú prvým krokom: učňovským školstvom. A ako mnoho ďalších vecí v tomto svete, urobiť prvý krok nie je vždy jednoduché. Tetovač pri výbere učňa a pri tom zváži veľa vecí'Nie je to také jednoduché, ako položiť veľa otázok áno alebo nie na vopred stanovenom zozname. Existuje niekoľko otázok, ktoré vždy položí potenciálnemu učni..

Takže bez ďalších okolkov sú tu veci, ktoré by ste mali vedieť ešte predtým, ako urobíte ten prvý krok. To sú veci, ktoré by mal každý vedieť, než sa obráti na obchod a požiada ho o učňovské vzdelanie.

Ako začať ako tetovací umelec?

 1. Rozvíjajte umelecké schopnosti. Ak nemáte prirodzený talent, tak áno'Nikdy sa nenaučím dobre kresliť. Ak však máte talent, štúdium, učenie sa a precvičovanie vám pomôže rozvíjať svoje schopnosti. Skutočne si urobte čas na zdokonalenie svojej lineárnej práce, tieňovania, kompozície atď. To môže zahŕňať návštevu umeleckej školy, hodiny vyučovania a/alebo hľadanie iných spôsobov, ako sa naučiť základné umelecké zručnosti, ktoré získate.'Budem musieť byť tetovač.
 2. Vybudujte portfólio. Predtým, ako sa budete môcť obrátiť na ateliér na učňovské vzdelávanie, vy'budem potrebovať portfólio. Budovanie skvelého portfólia vyžaduje oveľa viac času a úsilia, ako by ste si mohli predstavovať. Ďalej uvádzam niekoľko tipov, ako zostaviť dobrý.
 3. Učeň s profesionálnym tetovaním. Čítať Tetovanie: Ako ho získať a prečo ho potrebujete – ďalšie informácie o tom, ako si vybrať umelca, s ktorým chcete pracovať.
 4. Získajte certifikáciu pred licenciou a získajte licenciu. Požiadavky sa líšia štát od štátu, preto si overte svoje miestne licenčné požiadavky.
 5. Nájdite si štúdio, ktoré'Prevezmem ťa. Mohlo by to byť miesto, kde ste sa učili, alebo to môže byť niekde inde.

Ako sa naučiť tetovať doma

Kreslenie je jedna vec … ale tetovanie skutočného tela je druhá vec. Tu'ako začať budovať svoje tetovacie schopnosti.

 1. Kreslite na kontúrované predmety a povrchy podobné koži. Po vás'cvičil som na papieri, ty'Chcem prejsť na 3D objekty. Niektorí praktizujú kresbu na ovocie (napríklad melóny alebo grapefruity) alebo iné okrúhle neživé predmety, niektoré netoxickým atramentom alebo henou na častiach tela..
 2. Cvičte, cvičte, cvičte. Ako umelec sa od vás bude očakávať, že budete pracovať v mnohých rôznych štýloch, a môžete sa učiť iba tým, že budete robiť. Začnite s ceruzkami, prepracujte sa k perám a nakoniec si vyskúšajte ruku v tetovacom stroji.
 3. Cvičte s nástrojmi. Predtým, ako si vezmete ten tetovací strojček, odporúčam vám ho zavesiť s váženým perom alebo ceruzkou. To vám pomôže rozvíjať silu a zručnosť ruky. Na to, aby stroj prenikol pokožkou, má tendenciu nanášať atrament ťažší ako pero. Ty'Budem chcieť cvičiť pridaním troch uncových závaží do pera. Experimentujte aj s prenosmi a prenosmi. YouTube má samozrejme veľa užitočných videí.
 4. Experimentujte so strojovým zariadením. Keď sa budete cítiť pohodlne, môžete investovať do lacného stroja a cvičiť na ovocí, koži alebo iných predmetoch. Zvyknite si na pridané vibrácie a na to, ako pôsobia na vašu ruku (a líniu). Môžete tiež nastaviť svoj stroj pomocou ceruzky alebo pera alebo cvičiť. Odporúčam cvičiť na falošnej koži, bravčovej koži alebo ošípaných ušiach, ktoré si môžete kúpiť online alebo u mäsiara.

Ako ty'vy rozvíjate schopnosti kreslenia a používania nástrojov, vy'Tiež sa budem chcieť zamerať na vytváranie tetovaní, ktoré sadnú na telo, čo nie je't také ľahké, ako to znie.

Ako môžem cvičiť tetovanie?

 1. Cvičte každý deň na papieri a potom pokračujte v cvičení na materiáloch podobných koži a zakrivených predmetoch (ako ovocie). Ďalšie nápady nájdete v článku Ako tetovať: Cvičenie pre začínajúcich tatérov.
 2. Najprv si precvičte tetovanie perami a hennou.
 3. Cvičte na sebe, potom na priateľoch.
 4. Investujte a cvičte s tetovacím strojom.
 5. Získajte výučný list.
 6. Ponúkame bezplatné tetovanie na cvičenie.

Ako si vyrobiť tetovanie, ktoré pristane telu

Predtým, ako budete môcť uspieť v umení tetovania, musíte si uvedomiť niekoľko vecí o ľudskom tele, aby ste z neho mohli čerpať..

1. Ľudské telo nemá žiadne priame čiary.

Ako to teda ovplyvňuje vás a váš štýl kresby? Ovplyvňuje vás to dosť, najmä ak na vytváranie väčšiny kresieb použijete pravítko, pretože posledná vec, ktorú chcete do tetovania vložiť, je veľa rovných čiar. Telo sa neustále ohýba a sťahuje svaly a je takmer vždy v pohybe, takže rovné čiary budú takmer vždy pôsobiť zakrivene.

Ďalšou vecou, ​​od ktorej sa budete chcieť držať ďalej, sú dokonalé alebo sústredené kruhy. Je ťažké ich tetovať a väčšina umelcov vyhrala'nedotýkajte sa dielu, ktorý vyžaduje viac ako niekoľko dokonalých kruhov. Nielenže sú tvrdé, ale kruhy sa deformujú, keď sa telo ohýba a uvoľňuje.

2. Každý dizajn by mal byť vhodný pre konkrétne telo a časť tela.

Toto je jeden z prípadov, kedy sa pravítko bude hodiť pri vytváraní dielov z portfólia a pomôže tiež mať priateľov rôznych tvarov a veľkostí. Táto technika sa bežne nepoužíva a ja'som skutočne šokovaný, že nie't. Pokračuj v čítaní…

Predstierajte, že ste tetovač a narukovať dve ženy "klientov," rôznej výšky a postavy. Nechaj's hovoria, že sú obaja vo vašom obchode na tetovanie spodnej časti chrbta – bežne sa označuje (nevhodne) ako "trampské pečiatky". Podľa týchto krokov zdokumentujte logickú metódu svojich schopností návrhu a tieto fotografie a návrhy je možné použiť vo vašom portfóliu.

 1. Pripravte si fotoaparát a pravítko.
 2. Nechajte jednu ženu zdvihnúť košeľu a odhaliť spodnú časť chrbta, zatiaľ čo druhá drží pravítko k druhej's späť. Odfoťte každú ženu's spodnej časti chrbta, ktorá ukazuje pravítko. Vytlačte tieto fotografie ako polovičné strany, pričom druhú polovicu stránky ponechajte prázdnu (tu prejde váš vlastný návrh blesku).
 3. Získajte pomocou krajčíra presné miery hornej a spodnej časti oblasti s možnosťou tetovania's zvinovací meter. Tieto merania by mali začínať pri chrbtici a postupovať smerom k bokom.
 4. Pomocou týchto meraní vytvorte a "ohraničujúca oblasť" na kus papiera. Uistite sa, že vziať do úvahy tvar hornej časti každej ženy's zozadu a uhlom, v ktorom kmeň prechádza k bokom. Nie všetky ženy majú rovnakú postavu a pri navrhovaní tetovania budete chcieť buď vylepšiť alebo zľahčovať jej tvar, podľa toho, čo chce..
 5. Choďte na rysovaciu dosku a vytvorte na hárku papiera napustený obrys tetovania, potom ho 100%skopírujte na prenosový papier, vystrihnite, preneste tvar do spodnej časti chrbta a urobte ďalšiu fotografiu. Zahrňte tento vlastný dizajn vedľa fotky, ktorú ste urobili v kroku č. 2.
 6. Ak zaradíte tieto návrhy do svojho portfólia, uveďte niekoľko komentárov k svojej metóde, prečo ste k tomuto dizajnu prišli, ako ste ho upravili pre svoje telo a ako sa hodí pre každé dievča.'s dolná časť chrbta. Vysvetlite, ako váš návrh funguje pre jej konkrétnu, jedinečnú postavu.
 7. Nezabudnite sa každej ženy opýtať, či sa jej páči tento dizajn, ktorý ste nakreslili. Ak áno, uveďte ako referenciu vo svojom portfóliu jej meno a krátke vyhlásenie. Ak sa jej nepáči váš dizajn alebo sa vám nehodí na telo, je načase, aby ste pre ňu nakreslili niečo iné, pretože rovnako ako v obchode, návrhy nie vždy budú akceptované také, aké sú. Pomáha vám to byť pokorný. Ty'Hneď ako získate výučný list, budete musieť byť pokorní a počúvať poznámky a kritiku. Pokorne preto budujte svoje portfólio..

3. Navrhujte jedinečné tetovania pre jednotlivé telá (a časti tela), ako len môžete.

Aj keď do svojho portfólia vložíte iba asi 10 z týchto typov vzoriek, pomôže vám, ak urobíte 100 alebo viac týchto typov vlastných a špecifických kresieb. Vyberte len tie najlepšie z najlepších príkladov svojej práce.

Po vás'experimentovali sme s kresbou na telá, to'je čas zostaviť portfólio a navštíviť stáž.

Prvá otázka Oni'opýtam sa: "Máte umelecké portfólio?"

Keď sa ponoríte do tejto témy, existuje veľa (takpovediac) čiastkových otázok, ale toto bude vždy prvý krok. Tetovač, s ktorým hľadáte vyučenie, vás požiada o zobrazenie vašich umeleckých diel, aby mohol určiť, či máte stavebné kamene pre obchod. Na to sa dnes zameriame.

Kým sa tetovač pozerá na vaše portfólio, položí si niekoľko otázok. Vaše portfólio by mu malo ukázať, že odpoveď je 'Áno' na každú otázku uvedenú nižšie.

Odpovede, ktoré by malo ukázať vaše portfólio:

 1. Je táto osoba kreatívna?? Z týchto štyroch vecí, ktoré nemôžem naučiť – a nemôže ich učiť ani nikto iný – je to, ako byť kreatívny.
 2. Má táto osoba umelecký talent?? Pokiaľ ide o umelecký talent, buď na to máte, alebo nie't. To nie'nezáleží na tom, ako rád kreslíš; Ak ty'nie ste na tom dobre, vaše portfólio vyhralo't zapôsobiť.
 3. Kreslí táto osoba veci, ktoré ma dojímajú?? Pokiaľ 'pohybujúce sa' osoba ty'keď sa chceme poučiť, existujú jemné psychologické triky, ktoré môžete použiť, ale my'Budem o tom hovoriť ďalší deň.
 4. Kreslí alebo maľuje táto osoba v štýle, ktorý je kompatibilný s tetovaním? Vec, s ktorou vám môžem pomôcť, je prispôsobiť svoj súčasný štýl kresby štýlu kompatibilnému s tetovaním … čítajte ďalej!

Ako vytvoriť skvelé portfólio tetovania

Vaše portfólio by malo mať 50 až 200 vašich najlepších skíc a malo by ukazovať, že úplne rozumiete všetkým nasledujúcim myšlienkam.

1. Ukážte, kto ste, čo ste'ste dobrý v tom, aký ste profesionál.

Na úplne prvú stránku vášho portfólia budete chcieť vložiť malú esej o tom, kto ste, vaše kontaktné údaje, prečo sa chcete dostať k tetovaniu a aké ďalšie kreatívne alebo umelecké veci radi robíte. Viete, rovnako ako by ste sa predstavili anketárovi za 'normálne' prácu, ale na papieri. Ty'Budem mať celý čas na svete, aby som to vyleštil, ale pamätajte, vy'Pravdepodobne nehovoríte s podnikovým typom ľudí, takže sa trochu uvoľnite a nie'bozkávať príliš veľa zadkov.

2. Ukážte tetovanie, ktoré skutočne vyzerá ako tetovanie.

Kričí vaše umenie "tetovanie!"? Inými slovami, vyzerá to, že vaše umenie niekomu patrí'telo … alebo to vyzerá ako niečo, čo by ste dali do rámu? Aj keď existuje veľa štýlov tetovania, stále existuje spoločné očakávanie, ako by tetovanie malo vyzerať. Do svojho portfólia môžete zahrnúť niekoľko kúskov, ktoré nie sú tetovaním, aby ste predviedli svoje vysoké umelecké schopnosti, ale uistite sa, že väčšina vašich návrhov vyzerá tak, ako vyzerajú.'d robiť skvelé tetovania.

Neodporúčam vám kopírovať niekoho iného'do svojej knihy vložiť prácu, ale odporúčam vám, aby ste si vyhľadali umelecké diela od Sailora Jerryho (alebo toho (skutočného)) alebo Eda Hardyho a zistili, či dokážete napodobniť ich štýly. Pozrite sa na podšívku: Pozrite sa, kde sú čiary hrubšie a tenšie? Všimnite si, koľko pokrytia využívajú vo farbe a v tieňoch. Pozrite sa na kúsky, ktoré s vami hýbu, a pokúste sa na ne pozrieť z mechanického hľadiska.

3. Ukážte, že máte určitú originalitu.

Kopírovanie je skutočne zlý nápad. Nepoužívajte niekoho iného'prácu – obzvlášť niekoho slávneho – a pokúste sa ju vydať za svoju vlastnú. Ak skopírujete niekoľko kúskov, ktoré obdivujete, aby ste sa naučili základné techniky štylizácie, že'je to v pohode – mimika je predsa najvyššia forma lichotenia – ale nie'ani neuvažujte o ich vložení do svojej knihy. Nezabudnite, že väčšina profesionálnych umelcov videla VEĽA ďalších ľudí's prácou. Vie, že je rozdiel medzi obyčajnou kópiou Sailor Jerry alebo Hardy a niečím, čo im má vzdať hold..

Ponechajte si svoju prácu, pretože kopírovanie blesku do šablóny vás bude unavovať, než sa nazdáte. Okrem toho, kradnúť je kradnúť, a ak vy'ochotný ukradnúť niekoho iného'prácu, vlastník obchodu vás prevezme'd byť ochotný kradnúť aj v obchode.

začnite opatrovaním tetovania

Yohann Libot cez Unsplash

Ako vybudovať tetovacie portfólio

 1. Nakreslite 20 dokonalých strán plnofarebného blesku rôznej veľkosti. Potom vyberte 10 najlepších stránok, stránky, ktoré považujete za najlepšie z najlepších, a pridajte ich do svojej knihy.
 2. Nakreslite ďalších päť strán' stojí za to 'iba pretože' umenie (ukázať, že máte viac ako jednu stránku svojich záujmov a talentu)… a pridajte ich tiež. Niečo, čo ukáže druhé strany vášho umeleckého ja.
 3. Nezabudnite zahrnúť najmenej 50 svojich veľmi dobrých návrhov. Môžu byť zahrnuté na flash stránkach (skupiny návrhov) alebo ako samostatné kusy.
 4. Pokúste sa predviesť svoje najlepšie talenty, ale ukážte aj rôzne talenty. Pokúste sa ukázať, čo robíte dobre, ale tiež ukážte, že môžete dosiahnuť širší rozsah.
 5. Ak nie'Ak máte najmenej 50 skvelých návrhov, pokračujte v práci, kým to neurobíte. Don'uponáhľajte tento proces zostavením útleho portfólia alebo zahrnutím nie práve skvelých návrhov.

Ako sa stať tetovaním, ak môžete't Nakreslite

Niektorí ľudia si myslia, že na tetovanie stačí skopírovať riadky prenosu … ale oni'veľmi sa mýlim Malo by to byť zrejmé: Ak nemáte žiadne umelecké schopnosti, nebudete dobrým umelcom, a to platí aj pre tetovacích umelcov. Ak môžeš'Ak kreslíte rovnomerné čiary, vytvárate hladké tieňovanie, vytvárate vlastné návrhy alebo ak vám nie je jasné, ako farby spolupracujú, vaše tetovanie nebude nikdy veľmi dobré. Koniec príbehu. Neumelci sa možno môžu naučiť robiť prijateľné tetovanie, ale budú natoľko obmedzení vo svojich schopnostiach a schopnostiach, že bude pre nich ťažké zamestnať sa.'je ťažké účtovať peniaze za podobnú prácu.

V závere

Za tieto informácie zvyčajne účtujem 100 dolárov za hodinu … ale hodil som tu svetom kosť a prezradím vám niekoľko vnútorných tajomstiev, ako sa dostať do tetovacieho priemyslu. Tento článok nemá byť poučný o spôsobe tetovania, pretože toto remeslo by ste sa mali naučiť iba od skúseného tatéra a učiteľa..

Príklad niečoho, čo som zaradil do svojho prvého tetovacieho portfólia.

Príklad niečoho, čo som zaradil do svojho prvého tetovacieho portfólia.

Topánky Iacono

© 2012 Topánky Iacono

Komentáre

Esc4 nič 4. decembra 2019:

Nič sa nedá naučiť, všetko sa dá len naučiť

Ashraf 1. júna 2019:

Ahoj, som Ashraf .. Mám 19 rokov a mojim snom je byť v budúcnosti tetovaním a skutočne potrebujem pomoc, aby som vedel, ako je možné začať … pretože milujem umenie a veľmi dobre kreslím

Nie tento debil 09.09.2018:

Možno ja'som len a starý kurva. Ale som stará kačica, ktorú pravdepodobne nebudete počúvať. A prečo by si. Ale nepočúvajte tu tento stánok skratkára nového veku. Spočiatku nikto nemôže kresliť. Každý, kto tvrdí, že má talent, má niečo do činenia s tým, že sa stane tetovateľom, ktorý opakujem TATTOOIST, je krysa, ktorá oklamala šmýkačky, takže jeho šéf nie.'nemusím Ak si chcete vytetovať kresbu, nakreslite päť miliónovkrát obrázok, ktorý chcete nakresliť, kým nevyzerá, že by ste ho chceli. Potom si vyberte nový obrázok a nasávajte ho, kým to neurobíte't a potom si kúpte svoj zasraný stroj, vytetujte si kolená a klamte o tom. Každý umelec, ktorý vám povie, že to neurobili, je viac na hovno ako tento kretén. Potom choďte do akéhokoľvek obchodu, kde už desaťročie pracuje stály umelec, a otravujte z neho živé gule, až kým vám nepovie, aby ste mu vyčistili okenicu, pretože tam vždy dýchate jeho vzduch. Urob to. Potom nakreslite niečo z jeho. Nechajte sa za to slovne biť. Potom to nakreslite znova. Potom sa nechajte fyzicky poraziť. Peklo ťa vyhodí. Choď si od neho dať tetovanie. Povedzte mu, že sa to môže stať'neodchádzam. Vyhral'nestarať sa. Nakreslite jeho obrázok'je taký dobrý ako on a ukáž mu to. Dajte sa dokopy a pripravte sa na to, že z vás bude donekonečna chlapec. Keď nie si't drhnúť zelenú, takže zrejme na všetko nakreslite všetko. 1000 krát. Potom si jedného dňa vytetuješ lýtko v obchode bez opýtania sa ….. ak to všetko robíš a nie'od toho chlapa získať vážne vzdelanie. Nakopte mu zadok. Kým získate výučný list. Skončil si. Ak si to'Nestojí to za to, potom't začať. Peniaze nie'skvelé, že ľudia sú utorky nudné. Ak to naozaj chceš, urobíš to. Prosté a jednoduche. Žiadne množstvo talentu sa nevyrovná čistému odhodlaniu. To'čo robí tetovača.

rasel 31. augusta 2018:

Mám 35 rokov, chcel by som byť tetovačom, pretože ma inšpiroval môj priateľ, veľa zarába, Mám ešte šancu byť výtvarníkom, aj keď už mám 35 rokov?

rasel 31. augusta 2018:

Mám 35 rokov, chcel by som byť tetovačom, pretože ma inšpiroval môj priateľ, veľa zarába, Mám ešte šancu byť výtvarníkom, aj keď už mám 35 rokov?

Jorge 26. augusta 2017:

Ahoj Ana, tu som aj ja, mladý študent, ktorý chce byť tetovaním a veľa cvičím a kreslím! Ale našťastie môj otec je v tetovacom priemysle a ja som jeho učeň, ktorý začne môj tetovací život, navrhujem, aby si si našiel niekoho, kto by ti pomohol, pretože oni prešli tým istým, akým si prejdeme my 🙂

Ana 21. augusta 2017:

Ahoj! Takže ja'Trochu váham komentovať kvôli svojmu veku a ja'Nie som si istý, či odpoviete alebo nie, ale v súčasnosti sa pokúšam využiť príležitosť na to, aby som sa stal tetovaním. Ja'skúšal som rôzne druhy umeleckých diel tak dlho, ako si pamätám, a vždy som našiel tetovanie ako zaujímavú prax. Moja hlavná otázka je, ako ja, študent a nádejný tetovací umelec, môžem tak skoro splniť svoje ciele. Veľmi oceníte aj tie najjednoduchšie tipy. Vďaka!

Blerina 19. apríla 2017:

Ahoj, som kaderníčka a rada by som sa naučila robiť obočie a očné linky !! Nejaká rada, kde začať ..? Mám veľa klientov, ktorým sa tieto služby páčia, a ja nie'Nechcem robiť nič iné, len týchto dvoch. Ďakujem

Bill Barden 17. decembra 2016:

Chcem navrhnúť Nechcem robiť tetovanie.

Hviezda 10. decembra 2016:

Dobrý deň, chcem sa spýtať na váš osobný názor.

Vždy som sa chcel zapojiť do tetovania. Ja'kreslím už od batoľaťa a ako som starol, premýšľal som o tetovaní ako o profesii. no teraz ja'm 25, slobodná matka s dvoma deťmi, pracujem od pondelka do piatku a chodím na vysokú školu. Ja nie'nemáte veľa času venovať sa učňovskej príprave. Zvlášť počas futbalovej sezóny.

Myslíte si, že je pre mňa stále možné nájsť si učňovku a naučiť sa tetovať? Uvažoval by umelec vôbec o tom, že by ma prijal??

Sujan 22. septembra 2015:

Naozaj chcem začať tetovať.

Chcel som sa stať výtvarníkom od 15 rokov a dal som si tetovať.

Ale myslím si, že nie som taký dobrý v náčrte alebo kresbe.

Môžem začať tetovanie bez hodiny výtvarnej výchovy alebo tetovania??

Objednal som si súpravu tetovacieho stroja online. Čoskoro to dostanem.

Ako sa môžem naučiť tetovať??

Texaský psanec 23. júna 2015:

Veľmi pekné

práca

Corbin 28. mája 2015:

Skvelý článok! Ja'Mám záujem o tetovanie a začínam dávať dohromady portfólio, takže tento článok bol pre mňa skvelý! Ja'Som rád, že stále existujú ľudia, ktorí podporujú a prichádzajú do tohto odvetvia a sú ochotní poskytnúť užitočné rady! Ja'dúfam, že sa čoskoro dočkám ďalšej. Musím sa však opýtať, čo'je to veľké tabu s tetovaním? Mám stroje a súpravu a chcel som cvičiť na niečom legitímnejšom, ako je cvičná koža (ktorá sa zdá byť tenká a vôbec sa nepodobá skutočnej koži) alebo pomaranče, a tak som si natrel ruku. Len sa snažím zistiť každého'problém, keď to poviem legitímnym umelcom. Ja'Nenazývam sa tetovaním, poznám bezpečnú a čistú prax, pokiaľ ide o tetovanie, a ja'Naozaj sa dotýkam iba seba, ja'Zaujímalo by ma, aký je problém? Tiež, čo by ste odporučili pre techniku ​​tieňovania šedej prania?

Topánky Iacono (autor) zo severného New Jersey 5. apríla 2015:

Kľúčom k ostrým je veľmi ľahký dotyk pokožky bez oleja. Na čistenie nečistôt a oleja z pórov použite alkohol na trenie. Je pravdepodobné, že olej spustí atrament, pretože olej je tiež kvapalina. Ďalšou možnosťou sú chirurgické markery. Môžu byť objednané priamo od dodávateľov tetovania. Veľa šťastia!

irlanda 1. apríla 2015:

Ďakujem za radu! Včera som mal 18 rokov a v auguste pôjdem na komunitnú vysokú školu. Môj priateľ mi dovolil nakresliť anime na jeho kožu ostrými predmetmi, ale je to ťažké, pretože atrament prechádza všetkými časťami pokožky, ja som sa v tom už zlepšil a ja len musím získať skutočný stroj na cvičenie na mŕtvych ošípaných alebo niečo podobné. tento chlapík na Facebooku viem … nie je vôbec dobrý … ale stále získava klientov !? lol, ale stále sa snažte a nechajte svoje možnosti otvorené! Ďakujem

Topánky Iacono (autor) zo severného New Jersey 13. februára 2015:

Ja'veľmi sa ospravedlňujem, že vám tak dlho odpovedám … Bol som na ceste…

Irlanda, vo veku 17 rokov, OPRAVDU nikto nevie, aké je ich poslanie … možno vám bude súdené byť tetovačom, ale možno je tu aj niečo, čo ste ešte nezažili, aby vás posunulo týmto konečným smerom. Uvediem príklad … Jeden z mojich priateľov v škole bol geniálny … vynikal v športe, hudbe a najmä štúdiu. Zameral sa na Harvardskú univerzitu a chcel byť právnikom … no, aby som to skrátil, splnil sa mu sen. Prijali ho na Harvard, stal sa právnikom, ale nebol'splnený … po všetkej tej tvrdej práci a všetkých cieľoch stretávania sa a prekročení očakávaní, ho Boh povolal … spojil sa s cirkvou Born Born a stal sa kazateľom … hasn'odvtedy nie som šťastnejší.

Teraz som vám povedal ten príbeh nie preto, že by som vás chcel odradiť … ale skôr, ako si vyberiete akúkoľvek cestu, musíte sa pozrieť na niekoľko ďalších, aby ste sa uistili, že robíte to, čo chcete. Zoberte si ma napríklad … Bol som 3D animátorom, kuchárom, nástenným maliarom a tetovačom (na plný úväzok) … ale teraz som'robím tetovanie na čiastočný úväzok (vlastne len na čiastočný úväzok) a ja'jazdím na kamióne na plný úväzok. Robím to tak, že namiesto toho, aby som robil iba jedného klienta denne, každé dva týždne si vezmem jeden deň mimo kalendára a dám svojmu dispečerovi vedieť, že ten deň voľna potrebujem … keď som na cestách, moji klienti a tí ľudia ktorí o mne počuli ústne volanie a zanechávanie správ a na ten deň som si dohodol schôdzky na svojich zastávkach. To mi umožní zarobiť peniaze na preprave, a keď mám v ten deň voľno na reset, idem sa stretnúť s týmito ľuďmi do salónu a môžem odtiaľ vyjsť až s 5 000 dolármi na deň. Nastavuje ich môj asistent a ja ich takpovediac zrazím. Je tu, aby sa zaoberala umiestnením a šablónou, nastavením, čistením a niektorými výkresmi (môžete't kresliť a riadiť nákladné auto súčasne, ale vy'žasnite nad tým, čo sa dá robiť v kabíne na spanie (ako nákladný automobil môžete pracovať iba 11 hodín denne … pravidlá DOT).

Ide mi o to … don'neobmedzujte sa iba na jednu vec. Čím viac oblastí absolvujete školenie, tým máte väčšiu šancu na prežitie v tomto svete. Teraz, keď pochopíte, že budete musieť pracovať dva roky ako učeň, aby ste mohli dokonca premýšľať o tom, ako by som robil veci … a za predpokladu, že to tu myslíte vážne, radím vám:

Po skončení školy choďte na obchodnú školu. To'má pravdu, obchodná škola. Je to oveľa lacnejšie ako vysoká škola, a vy'Ľahšie sa mi bude vyplácať pôžičky. Kým to robíte, vyhľadajte si učňovku a don'odpoveď neber. Mnoho z týchto obchodov automaticky povie nie, aby otestovalo, ako vážne to myslíte. Ukážte najskôr svoju najlepšiu prácu vo svojom portfóliu a snažte sa odtiaľ zanechať čo najviac sexuálnych a drogových referencií … drogy a sex sú v flash arte bežnou témou, ale nie'nechcem vypadnúť ako posratý svojmu mentorovi … chceš vypadnúť ako ty'klinický a čistý. Tetovacie salóny majú byť čistejšie ako lekár's kancelária … prepichujete kožu a vstrekujete do nej pigment … je veľká šanca na infekciu a iba ten, kto to s remeslom myslí vážne, si urobí čas, aby predišiel rizikám. Títo chlapci tiež nie'nechcem byť zatvorený.

A medzitým sa spriatelite s povzbudzujúcim tímom na strednej škole a ponúknite mu, že nakreslíte svojho priateľa'čísla na lícach pre hru … je dobrým zvykom kresliť na kožu … pomôže vám to zvyknúť si na tretí rozmer pokožky, ktorý papier jednoducho nerobí'mať.

Veľa šťastia.

Irlanda 14. januára 2015:

Milujem byť tetovaním, kreslím anime/manga a štýl New school, ale nikto ma neberie vážne, pretože ja'm 17 🙁

Topánky Iacono (autor) zo severného New Jersey 1. novembra 2014:

Ja'Ospravedlňujem sa, že som tak dlho čakal na odpoveď … veci boli zaneprázdnené.

Po prvé, náboženstvo nemá nič spoločné s tetovaním. Možno máte zakázané ZARIADOVAŤ atrament, ale nemá to nič spoločné s DÁVANÍM atramentu. Uvažujte o tom takto, v židovskej a moslimskej viere majú veriaci zakázané jesť alebo manipulovať s bravčovým mäsom, pretože je 'špinavý' zviera … povedzme, že IBA práca, ktorú nájdete, je v lahôdkárstve a niekto si objedná pol kila bravčového karé nakrájaného na hrubé plátky … čím sa budete páčiť svojmu Bohu a budete vykonávať svoju prácu? Noste rukavice a plášť. V skutočnosti manipulujete s bravčovým mäsom. Ak to teda nie je proti niekomu INÉMU'Veríte v to, že dostanete atrament, a vy ich atramentom, skutočne hrešíte? Možno sa budete chcieť pre istotu poradiť s miestnou mešitou.

Ako moslimka nie'Neviem, aká je tvoja situácia … akí prísni sú tvoji rodičia, ak tvoja rodina nasleduje šaríu alebo niečo podobné. Naliehavo vás žiadam, aby ste zachovali čo najviac svojich tradícií, a to najmenej, kým sú ešte nažive, alebo aspoň kým s nimi stále žijete..

Teraz to nie je také nemožné, aby ste mali súčasne prácu aj učňovské vzdelanie … Záleží to ÚPLNE na tom, aká je vaša úroveň túžby. Niektorí ľudia pracujú na plný úväzok a chodia do školy na plný úväzok. Na jeho prvú polovicu si môžete dohodnúť brigádnické hodiny … väčšina prvej polovice zahŕňa čistenie a údržbu zariadenia. Teraz za týmto účelom robíte klinické veci … čistenie rúrok, strojov, káblov, pracovných priestorov a niekedy aj administratívne záležitosti na recepcii (kontrola identifikátorov, vyplnenie prehlásení atď.). Je to skoro ako v zubnej ordinácii.

Teraz, ak sú vaši rodičia takí mŕtvi proti vášmu želaniu byť tetovačom, možno môžete svoje umelecké diela predať ako bleskové umenie niekoľkým miestnym obchodom …'je to skvelý spôsob, ako sa dostať k dverám, keď je na to vhodný čas.

Teraz sa zákony o tetovaní v Holandsku môžu výrazne líšiť od zákonov v Amerike (odkiaľ pochádzam), naozaj neviem, holandské zákony o tetovaní som nepozeral. OBYČAJNE nájdete miestne zdravotné zákony týkajúce sa tetovania na miestnej, regionálnej alebo federálnej úrovni (podľa toho, čo platí) priamo na webe. Vyhľadávanie Google prinesie veľa výsledkov. Ale možno budete chcieť ísť do obchodu vo svojom okolí a opýtať sa, či to môžete pozorovať. Dajte im vedieť, že máte zakázané tetovať sa, ale fascinuje vás tento proces … v skutočnosti môžete napísať výskumnú prácu (aj keď práve nie ste v škole) pre svoju vlastnú prax (nie't that make a amazing hub?) a môžete si robiť poznámky o všetkých procesoch od stavby súprav ihiel cez piercing až po sterilizáciu až po samotné tetovanie. Ide o to, že ak vás toto remeslo zaujíma, mali by ste sa určite pozrieť na každú jeho stránku. Učenie nie je na škodu, a ak aktívne píšete písomku, je to niečo, čo môžete POUŽIŤ, keď a keď pôjdete na vysokú školu (keď som išiel na vysokú školu, nechal som si urobiť prvé štyri písomky ešte predtým, ako som vôbec začal). Z akéhokoľvek obchodu môžete získať najmenej 10 rôznych tém. Choďte aj do iných obchodov, v obchodoch sú jemné rozdiely v prevádzkových postupoch, ale vy'Všimnem si, že v zadných miestnostiach a pracovniach na tetovanie je veľa podobností.

Obvykle sa do tohto odvetvia nedostanú dvaja ľudia úplne rovnakým spôsobom … Ja nie'Nechcem vám hovoriť, aby ste išli proti svojej kultúre … ale ak máte pocit, že ste z nej už vyrástli, hovorím, choďte do toho, pokiaľ cítite, že je to pre vás to pravé..

A. 31. augusta 2014:

Ďakujem, toto je skvelé. Naozaj chcem byť tetovaním, umenie je moja vášeň a ja'Som ochotný urobiť všetko pre to, aby som sa stal (dobrým) tetovaním. Ide však o to, že napriek tomu, že by som ním chcel byť, sa skutočne bojím stať sa tetovacím umelcom. Po prvé, peniaze, ktoré môžu byť veľa, ale to'to nie je problém, ja'Som úplne v poriadku, keď platím tisíce za učňovské vzdelanie. Čo ma desí je, že moji rodičia to neschvália, nielen preto, že nenávidia tetovanie, ale aj preto'sú v našom náboženstve zakázané (my're muslim), takže ak získam výučný list, ja'Budem musieť žiť niekde inde, ale ak chcem mať šťastie niekde inde, tak áno'Budem potrebovať peniaze, aby som získal peniaze, ja'budem potrebovať prácu. Ale zdá sa byť nemožné mať prácu a zároveň učňovské vzdelanie, to by som nechcel'Ani neviem, akú prácu mám robiť, pretože ja'mám len 18 a nemám'nešiel na vysokú školu. Ale umenie je môj život, moja vášeň a chcem to robiť do konca života, ale ja'Budem si musieť vybrať medzi rodičmi (zahŕňa bezplatný prenájom domu, bezplatné jedlo atď.) alebo tetovanie (čo znamená byť chudobný a v zásade mať kde žiť).

Akékoľvek tipy na rádoby tetovanie dospievajúceho dievčaťa v zúfalstve (ktoré žije v Holandsku, môžem pridať)??

Topánky Iacono (autor) zo severného New Jersey, 27. júna 2014:

Nestačí vedieť, ako kresliť … ale je to veľká časť. Je to určite prvý krok … tak nakreslite svoje srdce … nakreslite nielen na papier, ale aj akékoľvek predmety, ktoré môžete …, ktoré vám pomôžu. Nakreslite všetky rúrky toaletného papiera, pomaranče, jablká … akýkoľvek zaoblený povrch, pretože ľudské telo nemá jeden rovný povrch. Do čerta, kedysi som čerpal z tých Candie's Tenisky, ktoré dievčatá v škole nosili, keď som bola malá … páčilo sa im moje výtvarné dielo a, nuž, stretla som sa s mnohými peknými dievčatami … pomohlo mi to zoznámiť sa s nimi … a, Mike, nie je zlé spoznať veľa dievčat … na tomto svete je viac žien ako mužov, takže viac vašich klientov budú pravdepodobne ženy.

michalovský princ 28. apríla 2014:

veľmi ma zaujímajú tetovania

a viem, že nie príliš kresliť, cvičiť kresliť denne…..

About the author