Tetovacia etiketa a odpovede na vaše otázky pre tetovaných ľudí

Ako komentátor a spisovateľ tetovania sa spolieham na svoje osobné skúsenosti a čas práce v tetovacom štúdiu.

Tetovanie na chrbte dievčaťa s čipkou a ružami

Tetovanie na chrbte dievčaťa s čipkou a ružami

Tetovanie princeznej

Potetovaní ľudia sú nesmierne rozmanitou, zaujímavou a eklektickou partiou. Ty'Uvidím, ako dámam v strednom veku po ceste vykúkajú tetovania pod mikinami, farebné rukávy pri pokladniciach a za mnohými pultmi, tetovanie na hrudi na bokoch a samozrejme stereotypný, úplne potetovaný drsný chlapík.

Pamätajte si: Ľudia s úžasným tetovaním často zaplatili za svoje umelecké diela veľa peňazí. To'v podstate pre ich potešenie. V žiadnom prípade nebol nikto iný'počas procesu sa na chvíľu zváži názor.

Použite tohto sprievodcu s trochou sarkazmu a štipkou soli! To'sú určené na aplikáciu na náhodných ľudí, s ktorými sa stretnete v uliciach. Priatelia priateľov, tí, s ktorými sa rozprávate na večierkoch, a tí potetovaní ľudia, s ktorými pracujete a zarábate. Každý, kto má tetovanie. Prosím, používajte to múdro.

Tetovanie na slonej ruke

Tetovanie na slonej ruke

Azazel

Etiketa a pravidlá tetovania

 • Nikdy sa nikoho nedotýkajte'tetovanie bez súhlasu. V skutočnosti sa úplne vyhýbajte ich osobnému priestoru'takto je to len slušnejšie.
 • Dbajte na to, aby sa vaše nervózne prsty natiahli, aby si tetovanie nahmatali, rozotreli alebo zovreli. Don'niekoho neotáčať'končatinu, aby ste sa lepšie pozreli – to'Je to strašidelné a môže ľudí vystrašiť.
 • Zdržte sa požiadania o zobrazenie atramentu, ktorý je čiastočne zakrytý oblečením. To znamená, že nie'ísť niekoho ťahať's oblečením. Ty nie'neobíďte sa pri vyzliekaní náhodných cudzincov, však? No, toto je niečo podobné.
 • Zdržte sa poukazovaním na všetky nedostatky, chyby alebo pravopisné chyby, ktoré by ste mohli nájsť. Ver mi, nemajú'ani im nechýbali a oni to vedia'si tam.
 • Zachovajte si príbehy svojho otca's, váš priateľ's alebo váš druhý bratranec dvakrát odstránený'tetovanie pre seba. Oni nie'Naozaj o nich nechcem vedieť … majú svoje vlastné tetovanie, o ktorom by mohli hovoriť. Môžu sa zaujímať o vaše tetovanie, ak sa chcete podeliť, ale tam'Nie je potrebné predvádzať každé tetovanie, ktoré máte, a povedať mu príbeh.
 • Don'Nepýtaj sa, či chodia s inými ľuďmi len s tetovaním, pokiaľ nie ty'Chystám sa požiadať o rande. To je sakra zvláštna otázka. Potetovaný človek'je hlavným kritériom, rovnako ako všetky ostatné's, nemá randiť s idiotom.
 • "Chytili ste HIV z tetovania??" Vážne, čo do pekla?!

Čo je dobré požiadať a urobiť

 • Kedy ste si dali tetovanie?
 • Má pre teba tvoje tetovanie význam??
 • Kde si dal vytetovať??
 • Plánuješ si dať ešte tetovať?

Vyššie uvedené všeobecné otázky sú zdvorilé a nie príliš stalkerovo. Ak nie ste príliš prehnaní, vyhrala väčšina normálnych ľudí'nezabúdajte na rýchly rozhovor o svojom body arte. Koniec koncov, tetovanie nie je určené na to, aby bolo skryté pred svetom! Len si pamätaj, "pozri ale nie'nedotýkať sa."

Old School tatér

Old School tatér

Vyhnite sa kladeniu týchto otázok: Odpovede sú tu

Bolelo to?

Áno, samozrejme, že áno. Každý, kto hovorí, že sa nechá tetovať, to neurobil'ublížiť je veľký tučný klamár!

Keď sa človek nechá tetovať, prerazia ho stovky drobných ihličiek's kožou a naneste pod ňu atrament. To, čo je pre každého človeka jedinečné, je jeho prah bolesti a spôsob, akým sa s bolesťou vysporiadal.

Čo vaše tetovania, keď zostarnete?

Bude to starší človek s tetovaním, že'je to jednoduché! Pretože v dnešnej dobe má viac ako 50% ľudí tetovanie, bude sa stretávať s 50% starších ľudí, ktorí majú tiež tetovanie..

Áno, tetovanie je na celý život a starne, vráskavé a ochabnuté. Ale stále budú obrazovým príbehom osoby'život. Okrem toho, kto žije svoj život premýšľaním o tom, keď starne?

Máte prácu?

Za tetovanie sa muselo nejako zaplatiť! Potetovaní ľudia pochádzajú zo všetkých oblastí života a vo väčšine prípadov áno, budú mať prácu alebo v určitom okamihu prácu vykonávali..

Dobré tetovanie nie je lacné a môže stáť stovky dolárov. Mnoho pracovísk je voči tetovaniu tolerantných, najmä keď zamestnanci nereagujú priamo na zákazníkov. Keď dôjde k kontaktu so zákazníkom, často sa od osoby požaduje, aby bola diskrétna, alebo nie, a zakryje ich.

Tetovanie je v dnešnej dobe doslova všade!

Čo keď otehotniete a budete mať deti?

Potom budú mať tvar plážovej gule a budú chodiť ako kačice, pričom v nich vyrastie malý človiečik-to všetko s tetovaním. Vzhľadom k tomu, tetovanie don'Keď sa vám stane, že otehotniete, vaša známa bude tehotná aj potetovaná. Potom budú potetovaným rodičom.

Odpoveď na skutočnú otázku: Áno, tetovanie sa počas tehotenstva natiahne a nie vždy sa vráti do formy.

Ľutujete svoje tetovanie?

Ak by to urobili, pravdepodobne by to neurobili'to ti nepoviem! Aj keď áno, ľudia môžu svoje tetovanie ľutovať.

Príčin môže byť mnoho: nie'Ak odbočíte doprava, bolo príliš veľké alebo malé, na príliš viditeľnom mieste mohol zoznam pokračovať. Nech už je dôvod akýkoľvek, je to tak'je neslušné pýtať sa!

Čo by ste sa mohli opýtať

 • Koľko stálo tvoje tetovanie??
 • Ako ste prišli na bolesť z tetovania?
 • Páčil sa vám váš tetovač? Odporučili by ste ich? Hovorí sa, že medzi tetovacími umelcami a ich reputáciou je prvoradá.
 • Čo hovorí váš šéf na vaše tetovania?

Pred kladením týchto otázok si buďte sociálne vedomí, pretože sú trochu osobnejšie. Ak vám to človek povedal "napchať sa" alebo vyzerá ako oni'idem ti vraziť do nosa, don'nepýtať sa.

Ľudia s tetovaním sú rovnakí ako ktokoľvek iný, len si nechávajú na kožu vytetovať nejaké obrázky.

Niektorí potetovaní ľudia radi chatujú, iní nie tak veľmi. Rovnaký ako všetci ostatní na tejto Zemi.

Nie sú odborníkmi na tetovanie a môžu vám poskytnúť iba informácie o svojich vlastných skúsenostiach. Ak sa chcete dozvedieť viac o tetovaní, prečítajte si niektoré odkazy na tejto stránke.

 • Skutočne bolí nechať sa tetovať? Ako môžem zastaviť t…

  Uvažujete o tetovaní – Zaujíma vás, či to skutočne bolí a ako veľmi? Chcete vedieť, kde tetovanie najviac bolí? Zistite, čo môžete urobiť, aby vás to nebolelo, a užite si zážitok z tetovania.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

AVOldGuy 22. apríla 2015:

Dobré centrum, ďakujem za zdieľanie. Obdivujem krásny atrament, zastavil som ľudí len preto, aby som im povedal, že obdivujem ich umelecké diela, a povedal som im, aké sú krásne. Tiež sa pýtam na meno umelca a kde pracujú. S prosbou o stretnutie s niekým zatiaľ nemám dobrú skúsenosť's ink, dúfam, že som zdvorilý a nie príliš rušivý. S mojím obdivom je trochu sebectva; Plánujem sa nechať napustiť atramentom, preto si vediem zoznam výtvarníkov, ktorých tvorbu obdivujem; Stále žiadam, jednu – aby som videl dobrý atrament, a dve -, aby som ich pridal do svojho zoznamu.

Anne (autor) z Hobartu, Tasmánia ~ Austrália. (Trochu odlomené dno AUS) 26. septembra 2014:

Máte pravdu, Austinstar, pokiaľ ide o niektorých Tattoo Artist'Sú veľmi zlé – keby to videli aj iní ľudia a urobili by malý prieskum, kým ho získajú!

A nie je nič zlého ani na tom, že nemá tetovanie. Napriek tomu, ak sa niekedy rozhodnete, že by ste nejaký chceli, vaša predstava začať s malým je veľmi múdra.

Lela z niekde blízko srdca Texasu, 26. septembra 2014:

Jediným dôvodom, prečo som'Nikdy som si nedal tetovať, pretože sú také trvalé. Áno, môžete ich zmeniť alebo dokonca odstrániť, ale stále to zanechá jazvu. Myslím si, že niektorí tetovači sú skutočne talentovaní!

Niektorí ľudia majú skvelé tetovania, iní nie tak veľmi. A ako hovoríte, sú drahé. Nerád by som zaplatil niekomu veľké peniaze za mizerné tetovanie.

Asi by mal človek začať v malom a ísť odtiaľ. Možno to jedného dňa ešte zvážim.

dôležité veci 24. septembra 2014:

Ďakujem za toto centrum, naozaj. Ľudia sú niekedy takí otravní svojimi otázkami a zvedavosťou.

Tiež niekedy oni'sú ako: "Tvoje tetovanie je úžasné! Môžem urobiť fotografiu??" Panebože nie'nerob to.

Anne (autor) z Hobartu, Tasmánia ~ Austrália. (Trochu odlomené dno AUS) 21. septembra 2014:

Ďakujem Misterhollywood.

John Hollywood z Hollywoodu, CA 20. septembra 2014:

Vynikajúce centrum s množstvom skutočných informácií pre ľudí, ktorí možno nevedia o atramentovej etikete. Hlasoval!

Anne (autor) z Hobartu, Tasmánia ~ Austrália. (Trochu odlomené dno AUS) 7. septembra 2014:

Ďakujem, MoonRaye, určite by som to mal pridať – zatiaľ vyblednuté! Je zaujímavé, ako sme posadnutí tetovaním 🙂

Ďakujem za vaše milé komentáre!

MoonRaye z Floridy 5. septembra 2014:

Ešte jedna otázka, ktorú treba dodať, aj keď sa na mňa viac zameriava rodinný príslušník než široká verejnosť: "Už vybledli?" Nemám'Nemal som svoje tetovanie viac ako dva roky, ale z nejakého dôvodu ich mali'Očakávame, že sa v priebehu niekoľkých mesiacov zmení na svinstvo. Tak či onak, môžem sa vyjadriť k tomu, čo hovorí článok, predtým A potom, čo som si dal tetovať. Predtým, ako som ich dostal, som posadnutý myšlienkami mať ich, a tak kladiem veľa otázok priateľom, ktorí ich možno dostali – potenciálne naštvane. Hah! Ale pekne napísané hub. ^^

Ann Carr zo SW England 5. septembra 2014:

Veľký rozbočovač. Ja nie'nemám tetovanie, pretože to nemám'nemám rád bolesť a ja'nikdy som na žiadneho nemyslel. Moja dcéra má na členku motýľa, ktorý je krásny, a môj partner má dve tetovania. Jeho sú tam z veľmi dobrých dôvodov; jeden je srdce s krvnou skupinou, urobené vtedy, keď priateľ zomrel kvôli zdravotníkom, ktorí nevedeli, aká je jeho krvná skupina. Teraz to vyzerá ako paradajka, ale to'je zábava! Druhý bol vykonaný, keď bol v armáde a je znakom medicíny (dýka a had); to'Je celkom zachovaný a ľudia majú často záujem počuť príbehy.

Moja neter má draka; hlava začína v hornej časti chrbtice a chvost klesá po jednej nohe!

Ja'Nie som až tak nadšený z toho, aby som videl veci celého tela, ale nie't neposudzujte knihu podľa obalu; Na vytvorenie sveta je potrebné všelijaké a nepochybne majú veľa charakteru.

Zaujímavé a premyslené otázky a odpovede – ja'som si istý'sám som ich zažil niekoľko! Skvelé fotky.

About the author