Tetovania sa pomýlili

Milujem dobré tetovanie … ale keď vidím skutočne zlé, začne sa mi krčiť.

Čo je zlé tetovanie?

Možno uvažovať o tetovaní "zle" z mnohých dôvodov: zlé umenie, zlé zastieranie, zlé nápady a preklepy sú len niektoré zo spôsobov, ako sa dobré tetovanie môže pokaziť.

To, čo bolo pod týmto zakrytím, zlyhalo, je stále dobre viditeľné.

To, čo bolo pod týmto zakrytím, zlyhalo, je stále dobre viditeľné.

1. Zlý obal

Zamaskovať zlé tetovanie od zlého tetovača je pravdepodobne jedna z najhlúpejších vecí, aké som kedy videl, že sa robia..

Stáva sa to znova a znova, akonáhle máte svoje zlé tetovanie prekryté iným zlým tetovaním, ktoré ste vy'máme pravdepodobne smolu a napraviť ho bude skutočne ťažké.

Morálka príbehu je, že za jedno tetovanie zaplatíte trikrát … stačí zaplatiť peniaze a v prvom rade vykonať prieskum..

Nič neľutujte - možno okrem tohto nesprávne napísaného tetovania.

Nič neľutujte – možno okrem tohto nesprávne napísaného tetovania.

2. Pravopisná chyba

Miss tetovanie so špaldou sú neuveriteľne bežné a dá sa im ľahko vyhnúť.

Gramatika môže byť aj tetovaním'Ako sa hovorí, najväčší pád je, že to môže byť rozdiel medzi poznaním svojich sračiek a poznaním vás'do prdele.

Ty'Ak ste v konečnom dôsledku zodpovedný za hláskovanie svojho tetovania, váš umelec by vás mal vždy požiadať, aby ste si skontrolovali frázu alebo tetovanie predtým to'je napustený farbou na koži. Takže skontrolujte, dvakrát skontrolujte, Google a znova skontrolujte.

zlé-tetovanie-tetovanie-pokazené

3. Smiešne tetovanie

Zvíťazil každý slušný tetovač't si dajte na telo akékoľvek staré svinstvá, aby ste si rýchlo zarobili. Ak by ste si chceli vytetovať okuliare, každý slušný umelec by vám povedal, aby ste šli domov a dlho nad tým premýšľali..

Ak ty'Ak ste znova zahalení do tetovania, je pravdepodobné, že si užijete niekoľko zábavných alebo drzých, ale je to tak'Je úlohou každého slušného umelca rozlišovať medzi smiešnym a relevantným.

Tieto príklady sú dosť extrémne, ale existuje veľa smiešnych tetovaní.

zlé-tetovanie-tetovanie-pokazené

4. Zlý dizajn

Niektoré tetovania sú jednoducho zle navrhnuté, alebo ako ich rád nazývam – svinstvo!

Títo sú väčšinou ľutovaní a patria medzi prvé tetovania, ktoré si človek dá, väčšina ľudí, ktorých poznám, svoje prvé ľutuje.

Tetovač vám zvyčajne niečo navrhne, ak sa opýtate, nie'nehanbite sa im to povedať, ak nie'Nepáči sa mi to, alebo to chcete akýmkoľvek spôsobom zmeniť'je tvoje telo!

Tiež, ak vezmete dizajn a váš tetovací umelec vám povie, že by nie't urobiť dobré tetovanie, dajte na ich rady, oni sú výtvarníci, koniec koncov, robia to už dlho a vedia, čo ako tetovanie funguje (vo väčšine prípadov).

zlé-tetovanie-tetovanie-pokazené

5. Zjazvené tetovanie

Neskúsení alebo ťažkí tatéri môžu a zanechajú vám zjazvené tetovanie.

Vzhľad sa zvýši a bude sa im hojiť oveľa dlhšie, veľa farby môže vypadnúť a linky budú nejasné.

Nie je možné ich opraviť, zakryť ani odstrániť.

Toto silne zjazvené tetovanie absolvovalo 3 ošetrenia laserom a v konečnom dôsledku zanechá trvalú jazvu.

zlé-tetovanie-tetovanie-pokazené

6. Portrétové katastrofy

Chcete portrét svojho malého anjelika? Pamätný kúsok milovanej osoby, ktorý'zomrel Nech sú okolnosti akékoľvek, portréty musia byť dotiahnuté do dokonalosti.

Skutočne si musíte urobiť prieskum, pretože by ste sa mohli zaseknúť pri niečom, pri čom sa vám chce plakať, a nie v dobrom zmysle..

Niektorí umelci sú v portrétoch lepší ako ostatní, pýtajú sa na to a svoju prácu si vždy skontrolujú!

Ako sa môžem vyhnúť zlému tetovaniu?

 • Urobte si prieskum: Každý dôveryhodný tetovací umelec bude mať profil alebo stránku na Facebooku, účty Instagram, Twitter atď. Vyplnené obrázkami svojej práce. Sami môžete vidieť, aký druh práce robia.
 • Don'buď tesný: Tetovanie je trvalé, že'si na svojom tele do konca života, don'Nesnažte sa ušetriť tým, že pôjdete za niekým lacnejším'sú z nejakého dôvodu lacnejšie.
 • Don'nenechajte sa zaslepiť recenziami: Často narazíte na facebookovú stránku alebo webovú stránku plnú 5* recenzií a odporúčaní, ale nezabúdajte, že vlastník stránky má možnosť odstrániť všetky negatívne recenzie, čo 100% urobí. Veľa recenzií bude od rodiny a blízkych priateľov, ktorí sú zaslepení láskou. Nezabudnite na 'ovečky' ľudia, ktorí o tetovaní nemajú ani potuchy, by nechceli'Neviem dobre, ak im to udrie päsťou do tváre, urobia si prvé tetovanie a myslia si to'je fantastický.
 • Vždy používajte štúdio: Našťastie zákon konečne obmedzuje počet tetovacích umelcov, ktorí nie sú't registrované a to tetovanie z domu. Je to veľmi nezákonné, často nikdy neprešli učňovskou školou, nemajú licenciu a netetujú z čistého prostredia..
 • Pozrite sa do štúdia: Čistota je kľúčová, pozrite sa okolo seba a ak to štúdio nerobí'nezdá sa, že by ste škriabali, bežte do kopcov. Tetovači by nikdy nemali mať svojich miláčikov v štúdiu, ak vidíte akékoľvek nehygienické správanie, mali by ste ich vždy nahlásiť miestnemu oddeleniu ochrany zdravia a bezpečnosti. Možno len zachránite život.
 • Zaistite ich's licenciou: Všetci tetovači by mali mať licenciu na prácu, ich licencia by mala byť vystavená, ale ak áno'nie je, don'Nebojte sa ich požiadať, aby to videli. Ak vám niekto ponúkne tetovanie bez licencie, oznámte to polícii.
 • Skontrolujte ich pozadie: Skutočne prešli učňovkou? Verili by ste chirurgovi, ktorý nemal'neprešiel si lekárskou fakultou? Nie.
 • Ako dlho tetujú?? Čím dlhšie, tým lepšie, ak budú'stále idete a nerobíte obchody, lacné ceny a bezplatné ponuky, potom môžete upokojiť svoju myseľ. Tí najlepší umelci to robia už roky a účtujú si 50 GBP+ za hodinu.

Bežné chyby

 • Na niekom môžete vidieť tetovanie's stránku a myslíte si, že je vynikajúca…
 • Ale keď sa zamyslíte, keď ho priložíte k podobnému tetovaniu, začnete jeho chyby vidieť oveľa jasnejšie.
 • Google je váš priateľ, ak si myslíte, že konkrétne tetovanie je 'epické' potom skúste vyhľadať na Googli podobné tetovanie, až potom to uvidíte'je pravda 'epickosť'.

zlé-tetovanie-tetovanie-pokazené

Čo môžem robiť so svojim zlým tetovaním?

 • Laserové odstránenie tetovania: Je to nákladná možnosť, ktorá bude nejaký čas trvať. Tetovanie sa musí odstraňovať počas sedení počas určitého obdobia v závislosti od veľkosti a umiestnenia. Laserové odstránenie nie je dobré pre zjazvené tetovanie, pretože hrudka tam vždy bude.
 • Vráťte sa k umelcovi: Ak ty'nie ste spokojní s vašim tetovaním, musíte sa vrátiť k umelcovi a oni vám radi upravia akúkoľvek farbu'je vypadnutý (za predpokladu, že'nie je to kvôli vašej nedbalej následnej starostlivosti)
 • Odmietnuť zaplatiť: Teraz nie'nehovor to na ľahkú váhu, ale ak ty'nešťastie, že máte naozaj zlé tetovanie, musíte odísť, neplatiť a požiadať o radu.
 • Nahlásiť ich: Všetci tetovači musia mať licenciu, ak áno'V opačnom prípade im môže hroziť vysoká pokuta a väzenie. Ak váš umelec pracuje v ateliéri a zanechal vám zlé tetovanie, nahláste to licenčnej rade na miestnom úrade vlády a priložte fotografické dôkazy..
 • Súd pre malé nároky: Ak ty'Máte smolu z toho, že máte skutočne zlé tetovanie, môžete dať umelca na súd pre malé nároky, aby vám vrátil peniaze a náhradu, aby ste sa pokúsili svoje tetovanie opraviť..

Vždy pamätajte, že svojmu umelcovi musíte dať príležitosť na uzdravenie, akonáhle ho uzdravíte, než ich budete spájať a dávať im zlé meno bez vlastného dôvodu, polovicu času'je vaša následná starostlivosť, ktorá môže viesť k strate farby a medzieram atď., Niektorí ľudia vyberajú chrasty a čudujú sa, prečo vyzerajú po uzdravení príšerne.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2014 Centrála úspory peňazí

Komentáre

jenny 11. marca 2015:

Išiel som na povstalecké tetovanie zo závislosti, pričom sa umelcom darilo, až kým sa neobjavila jeho neskorá schôdzka, potom sa do 6 dní začal ponáhľať a jedna farba môjho tetovania zmizla. Teraz o 9 dní neskôr mám na svojom tetovaní vtlačenú kožu. oblasti, ktoré urobil potom, čo sa ukázala, pozrel som sa na jeho stôl a uvidel obrázok skrytý za niekoľkými nádobami, keby som to najskôr videl'Nechal som ho vytetovať, bol to nahý. Myslím úplne nahý obrázok dievčaťa, ktoré meškalo hodinu s vymenovaním. Urobil som veľa prieskumov o tetovaní a podľa všetkého, čo som videl, bude perfektným partnerom. bola zavádzajúca poznámka, musím ísť k niekomu inému, aby sa farby osviežili, zelená úplne zmizla, to bolo najhorších 120 dolárov, aké som kedy strávil, a myslím, že toto je moje desiate tetovanie, takže na túto tému nie som miláčik

A a L. 5. decembra 2014:

Ponúkame službu odstraňovania tetovania laserom a niektoré veci, ktoré vidíme, sú hlúpe !

Joe Young z Blythu, Northumberland, Anglicko, 26. mája 2014:

Detail v modernom tetovaní je úžasný a niektoré aj ja'videné hraničia s umeleckými dielami. Ale chyby sa stávajú a trvanlivosť tetovania znamená, že chyby sa zväčšujú. Tam'nie je to však ospravedlnenie pre zle nakreslenú alebo nesprávne napísanú prácu.

Skvelý príspevok ako vždy.

Rajeev r 21. apríla 2014:

môžem'neverte hlúpostiam, ktoré ľudia v dnešnej dobe robia, jednoducho wow! lol

Napriek tomu milujte svoj blog, pokračujte v skvelej práci.

Rajeev R..

Luvtoo Napíšte z Chicaga, IL, 20. februára 2014:

Toto je veľmi užitočné centrum. Želám si len, aby si to moja dcéra prečítala skôr, ako si nechá vytetovať. Má hrozné zjazvenie a aj keby niekomu dala odstrániť tetovanie, bude to vyzerať, ako by si prerezala zápästie. Pri pohľade na svetlú stránku mohol umelec aspoň kúzliť.

Harriet tuttonová 20. februára 2014:

Obrad moje tetovanie je uvedený vyššie. Nie som spokojný s tým, akým som nikdy nebol. Áno, v tom čase som sa sťažoval a nie, nechcel by som sa vrátiť, aby to bolo vyriešené, pretože to posral prvýkrát. Áno, súhlasím s fotografiou, ktorú som urobil'Tento môj blog o tetovaní má používať môj dom (súkromný majetok), pretože je to hovno tetovanie a ľudia si musia byť vedomí rizík

Danny jones 20. februára 2014:

Vynikajúci kúsok Claire, veľmi poučný, pokračujte v skvelej práci 🙂

About the author