Tetovanie: Forma sebavyjadrenia

Holly miluje tetovanie a pracovala v rôznych prostrediach, z ktorých niektoré boli priateľské k tetovaniu a niektoré neboli..

Aj keď je to veľa atramentu, dá sa ľahko zakryť pracovným oblečením.

Aj keď je to veľa atramentu, dá sa ľahko zakryť pracovným odevom.

Súdiac knihu podľa obalu

Aj keď to nie je správne, je pravda, že niektorí ľudia vás budú súdiť podľa vášho vzhľadu. Pred tetovaním by ste to mali zvážiť. Mnoho spoločností má kódy obliekania, ktoré uvádzajú, že zamestnanci musia na pracovisku zakryť všetky tetovania. Ak nie ste schopní pokryť tetovanie a je to viditeľné na pohovore, mohlo by vám prísť o prácu, na ktorú máte kvalifikáciu.

V niektorých prostrediach sa nepovažuje za profesionálne vyzerajúce, že vám tetovanie vykúka z goliera košele a ovíja sa okolo krku. Možno sa nedostanete tam, kde by ste mohli byť, ak nie ste schopní zakryť nejaký ten farebný atrament, ktorým ozdobíte svoje telo.

Vaše telo je prázdne plátno.

Vaše telo je prázdne plátno.

Význam za umením

Tetovaním si môžete povedať, čo chcete. Môže to byť jednoduché a milé, alebo to môže mať skrytý význam. Vezmite si napríklad dúhové tetovanie – je to symbol krásy, nevinnosti a čistoty? Alebo je to výraz sexuálnej orientácie?

Premýšľajte dlho a tvrdo, než sa rozhodnete pre dizajn, ktorý je vhodný pre vašu súčasnosť aj pre vašu budúcnosť.

Premýšľajte dlho a tvrdo, než sa rozhodnete pre dizajn, ktorý je vhodný pre vašu súčasnosť aj pre vašu budúcnosť.

Jednoducho zapíšte svoj vzťah k Jerrymu Springerovi

Aj keď ste možno zamilovaní až po uši, voľba mať niekoho natrvalo'meno napustené vo vašom tele sa vám môže niekedy vrátiť a prenasledovať vás. Nechaj'priznajme si to: ľudia sa rozchádzajú. Manželstvá sa končia Naozaj chcete byť prilepený k svojmu ex'meno si máš navždy vytetované na tele? Počkajte aspoň, kým nebudete mať deti, a pomenujte dieťa podľa svojho manžela. Potom, keď sa vzťah skončí, sa na vás bude vzťahovať dôveryhodné ospravedlnenie "Navždy & Vždy Amanda" alebo "Snívať o Nickovi" vytetované cez chrbát.

Neustále sa vás budú pýtať, "Prečo ste to dostali??"

Bez ohľadu na tetovanie budete musieť ľuďom, ktorí ho vidia, odpovedať na otázky o ňom a buď ho obdivovať, alebo mu chcú porozumieť. Keď ty're 21 a choďte do Las Vegas, čo sa tam stane, tam nemusí zostať. V skutočnosti vás Vegas môže nasledovať domov a nikdy vás neopustí. Keď ste starí a siví, keď pobehujú vnúčatá, môžu sa zastaviť a opýtať sa vás, pričom sa pozerajú na kreslenú postavičku, ktorú ste si vybrali v nie príliš triezvej noci v obchode s tetovaním, "Čo'to je babka? kvôli čomu si to chcel získať?"

Tetovanie don'neopustím ťa Sú stále prítomné, aj keď kocovina prichádza a odchádza. Drž sa ďalej od obchodov s tetovaním, keď nemáš schopnosť premýšľať, než sa rozhodneš, alebo to budeš do konca života vysvetľovať. Čo bolo vtipné na 20, nemusí byť také zábavné, keď máte 80 – je to len malá vec na zamyslenie.

Zber atramentu

Najlepšia vec na živote je vedieť si ju prežiť po svojom a zažiť rôzne veci. Vaše telo je prázdne plátno a zdobenie tohto plátna je skvelý spôsob, ako sa vyjadriť. Na tetovanie sa kedysi hľadelo buď ako na niečo, čo cyklisti reprezentovali svoj gang, alebo na zločincov, ktorých dostali vo väzení. Teraz to už neplatí.

V dnešnej dobe ich majú matky, majú ich učitelia v škole, majú ich lekári a majú ich športovci. Kľúčom k tetovaniu je nájsť niečo, čo nerobíte'Nevadí ti žiť s ním do konca života. To naozaj nie'nezáleží na tom, čo si niekto iný myslí o tom, čo sa rozhodneš dať si na kožu, pokiaľ nie si v poriadku so spôsobom, akým ťa ľudia môžu (alebo nemusia) súdiť.

Nikdy som nebol typ, ktorý by farbil medzi riadkami, ale som tiež človek, ktorý chce byť rešpektovaný kvôli svojim schopnostiam, ktoré neboli posúdené skôr, ako dostanem šancu uspieť. Preto keď som sa rozhodol, navrhnem si tetovanie a uistím sa, že má osobný význam. Chcel som si byť istý, že je to niečo, čo ma baví a čo môžem v prípade potreby zakryť a nikto by nikdy nevedel, že to tam je. Nech ste ktokoľvek, ale moja rada je taká: neobmedzujte osobu, ktorou sa stanete, a príležitosti, ktoré budete mať po ceste.

Komentáre

Moulik Mistry z Burdwanu, Západný Bengálsko, India, 22. februára 2010:

Mám rád tetovanie, ale nemám'nemám žiadny – veľmi zaujímavý článok, ďakujem…

Holly (autor) zo štátu Lone Star 22. februára 2010:

Ďakujem Sage- Ďakujem za prečítanie a komentovanie 🙂 Dajte mi vedieť, ak sa dostanete do obchodu s tetovaním- zaujíma vás, čo by ste dostali:) \

hc

Sage Williams 21. februára 2010:

HC-Veľmi dobre napísané centrum, rád som si ho prečítal. Mne osobne sa vždy páčilo tetovanie, keď je vkusne urobené a má nejaký osobný význam. Nikdy som sa však nedostal do tetovacieho salónu. Moja dcéra má veľmi krásnu.

Pokiaľ ide o pracovisko, vychovali ste niekoľko veľmi dobrých rád.

Dobrá práca!

Sage

Holly (autor) zo štátu Lone Star 20. februára 2010:

Ďakujem Cagsil,

Mám rád tetovanie-keď je originálne a nie je úplne hlúpe. Prečo by niekto chcel dávať na svoje telo niečo, čo už má milión ľudí (môžeme povedať BaBa — Ovce). Vaša predstava je iná-dostali by ste ich na vnútornú stranu ruky alebo na vonkajšiu stranu? Len sa pýtam, pretože som počul, že oblasť nad lakťom na vonkajšej časti paže je veľmi citlivá, takže ak si dávate veľké tetovanie, je to dlhotrvajúca bolesť. Ďakujem za tvoj komentár 🙂

hc

Raymond D Choiniere z USA 20. februára 2010:

Hej, spravodajca, ja'Nikdy som sa nedostal k tomu, aby som dostal tých dvoch, ktorých chcem, ale potom mi opäť veľa ľudí povedalo, že som blázon. Chcel som dva rôzne druhy mečov, jeden dole na každú ruku. Avšak, nikdy som to neurobil. Ďakujem za zdieľanie. Bolo to skvelé centrum. 🙂 Palec hore! rovnako ako v Rate Up. 🙂

Holly (autor) zo štátu Lone Star 20. februára 2010:

Mtsi1098,

Ďakujem za váš komentár. Tetovanie je trochu kontroverzné, že? Som rád, že som si dvakrát rozmyslel, či si nejaké zaobstarám, keď som ich chcel, aby som ich mal..

hc

mtsi1098 20. februára 2010:

Skvelá práca na kontroverznej téme … ide vhodne k mužským náušniciam a k tomu, do ktorého ucha ich vložiť … V jednom časopise som raz videl tetovanie, ktoré bola reklamou pre spoločnosť Sony … Bol to cool vyzerajúci Vaio na malá žena'späť … ďakujem

Holly (autor) zo štátu Lone Star 19. februára 2010:

Ďakujem Madison22, ako vždy ste veľmi milí a láskaví so svojimi komentármi. Som rada, že ste mali možnosť prečítať si túto.

🙂

Madison z NYC 19. februára 2010:

Veľmi dobrá a rozumná rada. Milujte svoje rady o tom, kto ste. Ďakujem:-)

Holly (autor) zo štátu Lone Star 18. februára 2010:

hypnoduda,

Ďakujem za komentár-som rád, že súhlasíte. Tí, ktorí navždy milujú tetovania a označovanie sa menom inej osoby sa môže príliš často vracať a kousať vás do zadku…

🙂

tonymac04,

Ďakujem za komentár, vážim si to. Tetovanie don'Naozaj ma to netrápi- len si myslím, že príliš veľa mladých ľudí ich má zo zlých dôvodov a neskôr to na ceste ľutujú. Ďakujem ešte raz za komentár

hc

Tony McGregor z Južnej Afriky 18. februára 2010:

Dobrá rada. Nikdy ma nelákalo tetovanie a často som sa čudoval, prečo ich ľudia majú. Poskytli ste odpoveď. Vďaka

Lásku a mier

Tony

Andrew z Talianska 18. februára 2010:

Mám rád tetovanie, inak by som nechcel'Nemám žiadne a prvý obrázok sa mi veľmi páči. Povedal si všetko správne, tetovanie sa musí robiť, pretože ich máš rád, nie pre módu, a musíš si pamätať, že oni'budem vždy s tebou. Takže držať sa ďaleko od večných milostných vecí je skvelá rada. Krásne a užitočné centrum. 🙂

Nan 17. februára 2010:

Dobrá rada, ale podnik môže prijať vašu formu expirácie a ako ste povedali, budete bez práce.

Holly (autor) zo štátu Lone Star 17. februára 2010:

dohn121,

Vďaka! Som rád, že som prispel niečím novým do komunity- ďakujem za zanechanie vašich komentárov 🙂

Veronika,

Cítim sa tak zle, keď dobré dieťa nie'nedostať príležitosti, ktoré si zaslúžia, pretože sa v 18 -tich rozhodli, že mi dajú na kolená I Luv …. Ľudia sa musia trochu rozhodnúť, než sa rozhodnú pre tetovanie. Ďakujem za komentáre

hc

Veronica Allenová z Gruzínska 17. februára 2010:

Toto je veľmi dobrá rada. Zvlášť sa mi páči, ako si ukončil toto centrum – "Buďte tým, kým ste-ale neobmedzujte osobu, ktorou sa stanete, a príležitosti, ktoré na ceste budete mať". Myslím si, že by bolo vhodné, keby si ktokoľvek všimol túto reklamu a potom sa ujal tejto formy prejavu.

dohn121 z Hudson Valley v New Yorku 17. februára 2010:

Ja nie'nemyslím si'sme doteraz narazili na všetky podobné centrá, ako je tento, takže vám ďakujeme, že ste povedali tým, ktorí skutočne uvažujú o tetovaní, aby si to dvakrát premysleli! Dobrá práca. Ja sám nie som fanúšikom, ale priznávam, že existujú nejaké tetovania, ktoré sú jednoducho nádherné na pohľad..

About the author