Tipy a pomoc pri následnej starostlivosti o tetovanie

Whitney je odborníčkou na piercing a tetovanie so skúsenosťami vo svete úpravy tela.

Tetovanie

Ty'buď to čítate, pretože vy'mám práve nové tetovanie alebo ty'uvažujem o tetovaní. V každom prípade si musíte uvedomiť, že následná starostlivosť o tetovanie sa môže líšiť od osoby k osobe a od umelca k umelcovi.

Váš tetovač vám zvyčajne poskytne písomné pokyny, ako sa správne starať o svoje nové tetovanie. Ale to'najlepšie je byť pripravený a vedieť, čo ste'sa do toho dostanete, keď si dáte tetovať.

Aby ste sa vedeli správne starať o tetovanie, musíte vedieť, čo je tetovanie…

Moe: Tradície pokožky: AL

Moe: Tradície pokožky: AL

Čo je tetovanie?

Tetovanie je bodná rana, ktorá sa robí hlboko do kože a naplní sa atramentom. Tetovanie sa robí tak, že sa ihlou vpiješ do pokožky a vstrekneš do tejto oblasti atrament, čo zvyčajne vytvára určitý druh dizajnu..

To, čo robí tetovanie tak trvanlivým, je to, že oni'byť hlboký; atrament nie je'injekcia sa aplikuje do epidermis (horná vrstva kože), ale do dermis (druhá, hlbšia vrstva kože). Bunky dermy sú veľmi stabilné, takže tetovanie je prakticky trvalé.

Na začiatku sa tetovanie robilo ručne, pri ktorom tetovač prepichol kožu ihlou a atrament vpichol ručne. Aj keď sa táto technika stále používa v niektorých častiach sveta, väčšina obchodov s tetovaním používa tetovací stroj, ktorý je ručným elektrickým nástrojom, ktorý používa systém rúrok a ihiel. Na jednom konci zariadenia je sterilizovaná ihla, ktorá je pripevnená k skúmavkám obsahujúcim atrament. Nožný spínač sa používa na zapnutie zariadenia, ktoré pohybuje ihlou dovnútra a von, pričom tlačí atrament asi 1/8 palca (asi 3 milimetre) do vašej pokožky.

Váš tetovač bude vedieť, ako hlboko vpichnúť ihlu do pokožky, pretože ak nezachytíte dostatočne hlboko, bude to mať za následok slabé tetovanie a prehĺbenie môže spôsobiť krvácanie, intenzívnu bolesť a zjazvenie. Zistíte, že komplikácie súvisiace s tetovaním budú vo všeobecnosti závisieť od amatérskych výtvarníkov, kutilov a neformálnych tetovačov. Pamätajte si, že len preto, že obchod s tetovaním podniká a má zákazníkov a zamestnancov, nie je'to nutne neznamená, že sú čisté, sterilné a majú dobrú povesť.

Odporúčam vám, aby ste dôsledne zvážili nasledujúce tipy a rady týkajúce sa starostlivosti o tetovanie, pretože ak to neurobíte'Ak sa o svoje nové tetovanie budete správne starať prvé dva týždne, máte vyššie riziko infekcie a zjazvenia.

Následná starostlivosť o tetovanie

V závislosti od veľkosti tetovania a vášho tetovača's radou, obväz na novom tetovaní by ste mali nechať od dvoch hodín do noci. Obvykle chcete odstrániť obväz, keď sa dostanete domov, aby ste mohli tetovanie nechať dýchať. Ak stále krvácate, môžete zvážiť jemné natretie nového tetovania novou papierovou utierkou, aby krv nepretekla.'t bazén.

Pri odstraňovaní obväzu postupujte opatrne, pomalým odlupovaním obväzu. Ak sa vôbec drží, STOP! Nalejte studenú vodu medzi pokožku a gázu. Uistite sa, že nie't strčte svoje tetovanie pod faucet s plnou silou; pamätajte, je to ľahké. Počkajte niekoľko minút a pokúste sa znova odstrániť obväz.

Studená voda by mala uvoľniť vašu pokožku z obväzu bez toho, aby vytiahla akúkoľvek farbu. Pri tom pamätajte, aby ste z tetovania nevytiahli kožu ani chrasty, pretože by ste mohli vytiahnuť atrament, čo môže mať za následok nefarebné alebo matné medzery vo vašom tetovaní.

Akonáhle je obväz vypnutý, tetovanie veľmi jemne umyte končekmi prstov. Používajte jemné antibakteriálne mydlo alebo akékoľvek iné jemné mydlo bez deodorantov, zmäkčovadiel pokožky alebo iných prísad..

Mydlom jemne vtierajte tetovanie prstami.

Potom, čo tetovanie vyčistíte, na niekoľko minút ho jemne zalejte studenou vodou. Studená voda stiahne vaše póry, čo tetovaniu pomôže zdravo a rýchlo sa uzdraviť. Niektorí tetovači sa domnievajú, že studená voda pomáha farbe.

Zľahka tetovanie osušte mäkkým uterákom.

Opatrne naneste ľahký povlak A&D masť. Neaplikujte masť na príliš hustú, pretože vaša pokožka musí vedieť dýchať. Na zakrytie tetovania by mala stačiť malá kvapka masti, v závislosti od veľkosti tetovania. Končekmi prstov jemne vmasírujte malú časť masti do tetovania.

Môžete použiť Bacitracin alebo dokonca jemné mlieko bez prísad, pokiaľ je na vodnej báze, ako napríklad Corn Huskers Lotion. Ale keďže A. & Masť D neobsahuje nič iné ako vitamíny A a D na hojenie pokožky'je ideálnym balzamom na použitie pre nové tetovanie.

Prvé dva týždne po tom, ako si dáte tetovanie, ho držte čo najďalej od vody. Na umývanie nového tetovania používajte iba prsty. Uistite sa, že ho vysušíte mäkkým uterákom.

Nové tetovanie Don'ts

 • Tetovanie znova neobväzujte.
 • Nikdy nepoužívajte mydlá s prísadami, ako sú špeciálne vône, zmäkčovače pokožky atď. Uistite sa, že používate výrobky na vodnej báze, ktoré nie sú na ropnej báze..
 • Na čistenie tetovania nikdy nepoužívajte lufy, špongie, žinky, vaty, papierové utierky alebo čokoľvek iné, než prsty.
 • Nedávajte nové tetovanie pod faucet s plnou silou.
 • Pri sprchovaní, don'nenechajte vodu priamo zasiahnuť tetovanie.
 • Pri kúpaní sa don'Neponorte tetovanie do vody.
 • Don'povrch tetovania nenatierajte príliš hrubou masťou, pretože tak zadusíte pokožku, spôsobí jej zaparenie a zvýšenie rizika infekcie.
 • Žiadne trenie, drhnutie, vyberanie alebo škrabanie, bez ohľadu na to, ako veľmi to svrbí!

Potom, čo sa tetovanie uzdravilo

 • Akonáhle sa atrament dostane do vašej pokožky, môžete sa vrátiť k životu ako obvykle.
 • Ak sa chystáte byť nejaký čas vonku, nezabudnite na svoje tetovanie vždy použiť silný slnečný blok, pretože slnečné lúče tetovanie vyblednú.
 • Soláriá sa neodporúčajú, dokonca ani po zahojení tetovania. Ak sa rozhodnete ísť na solárium, tetovanie úplne zakryte.
 • Rovnako ako zvyšok tela, aj vaše tetovanie bude vyzerať lepšie a dlhšie, ak si zvyknete používať pleťové vody.
 • Ak nie ste spokojní s tým, ako tetovanie vyzerá (farba má medzery alebo je nerovnomerná), potom, čo sa vaše tetovanie úplne zahojí, vráťte sa k tetovačovi. Keďže tetovači chcú pre vás urobiť čo najlepšiu prácu, väčšina z nich s potešením vykoná opravu tetovania, akonáhle bude úplne nasadené..

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

MV8000 2. augusta 2012:

Ja'Uvažujem o tetovaní na ruke, toto by bolo prvé a tak by som nechcel'potom neviem, ako sa o to postarať. To mi skutočne pomohlo a dalo mi lepší pohľad na to, čo by som mal urobiť.

Tattova kríza! 22. júna 2012:

Sammy, ako sa ti atrament lepil za ucho? Tiež mám jeden, ale nezostane. Ten na mojom ramene je úplne v poriadku && uzdravený && v rovnaký deň. Prosím pomôžte. :/

Umelec 29. apríla 2012:

Najlepšie je urobiť tetovanie na voľnej koži; takpovediac, je uistiť sa, že umelec navlhčí oblasť pred začatím. On/Mal by vedieť, ako si podať atrament. Ak nie, potom s najväčšou pravdepodobnosťou pôjdu príliš hlboko. Na ťažkom mieste'Je pravdepodobné, že sa umelec pokúsi upraviť nastavenie svojho stroja. (nenazýva sa to pištoľou) *len slangovo … Pri ošetrovaní tetovania nechajte prvý deň/noc dýchať, potom odporučte na liečbu COCO maslo, ak je alergické, zľahka opláchnite vodou, ak použijete A + D .. uistite sa, že v ňom nie je železo, Zink. Ošetrujte tetovanie opatrne a nerobte to'na nadmerné používanie vody alebo iného zvlhčovača. Váš tetovač by vám mal povedať, čo je potrebné"ZÍSKAJTE JEDNÉHO OD TOHO UMELCA … nepoznajú správne opatrenia, ktoré je potrebné vykonať v rámci predbežnej alebo následnej starostlivosti. Bavte sa s novým tetovaním. a veľa šťastia.

vinny 17. apríla 2012:

@tiffany každý je iný, pokiaľ ide o toleranciu bolesti. Myslím si, že väčšina procesu nie je bolestivou bolesťou, ale skôr pocitom (tepla), ak to dáva zmysel. Moja skúsenosť bola skvelá a to, čo cítite počas tetovania, nie je bolesť, ale skôr rozrušenie než čokoľvek. Na základe toho, čo ste povedali, tetovanie nebude trvať dlho (pokiaľ nie je vaša ruka obrovská) umelci sú zvyčajne dobrí v tom, aby sa ubezpečili, že sa cítite pohodlne a že to, čo robia, vám neubližuje. len nie'nedostať sa do vlastnej hlavy a užiť si zážitok.

Audrey 7. apríla 2012:

Dávam si svoje tretie tetovanie na oblasť chodidiel a veľa ľudí hovorí, že je to najhoršie miesto na získanie. Moje nervy zabíjajú, je niečo, čím by som sa mohol pripraviť na bolesť ako Advil? Akákoľvek pomoc je veľmi cenená

william 17. novembra 2011:

don'Nechajte týchto ľudí, aby vám povedali, ako veľmi tetovanie bude bolieť. to závisí od každého človeka. Práve som dostal svoje prvé tatto asi pred týždňom na chrbát. to'je kríž s krídlami a beží priamo po chrbtici. naozaj to nebolelo, bolo to agresívnejšie ako čokoľvek iné. hlavne to vyzeralo, že som sa zabil na úpale a niekto s dlhou miniatúrou to stále škriabe.

Rhiannon 12. októbra 2011:

Dostávam 4 odtlačky mačacích labiek, ktoré mi kráčajú po lopatke, ale sú mi milšie pri chrbtici, toto je môj prvý výstrel. Dostávam ho 21. októbra, 18. augusta, za moju mačku, ktorá zomrela začiatkom tohto roka..

moja mama robí starostlivosť o tetovanie jednoduchou, ja nie'neviem, že by si nemohol'Nechajte vodu striekať priamo na ňu .. sprchovanie sa zdá byť náročné, hádam sa vždy môžem sprchovať tvárou v tvár, ale ja neviem. Keď alkohol vidí zriedenie krvi, znamená to, že tetovanie bude krvácať?

Karyn 15. augusta 2011:

Zaujímalo by ma, či tetovanie úspešne pokryje pavúčie žily alebo ich ešte zhorší?

Tiffany 3. augusta 2011:

Ja'Čoskoro dostanem jeden na počesť môjho otca'nedávne absolvovanie. Kdekoľvek v zápästí, v zadnej časti oblasti dlane. A mám veľmi nízky prah bolesti (druh, ktorý pri chôdzi po pláži potrebuje žabky). Môžem pred zákrokom užiť čokoľvek, aby som minimalizoval bolesť, ako voľne predajné lieky proti bolesti? Pomôže to? A bolí vás táto oblasť (od zápästia k zadnej časti oblasti dlane) viac alebo menej ako ostatné oblasti? Potrebujem tvoju radu Vďaka!

Robin 24. júla 2011:

Idem si dať vytetovať lýtko. Robil to ešte niekto? Zaujíma vás, či stredne veľké tetovanie zaberie viac ako jedno sedenie.

Jodie 4. júla 2011:

Mám dve, jednu na zátylku a pred niekoľkými dňami som mal načrtnutý polovičný rukáv a niekoľko zdieľaní. Bolestivé? Áno. Horný rukáv bolel od 6/10 do niekoľkých neznesiteľných častí (a ja som mal svoje 3 deti prirodzene, verte mi, že poznám bolesť.) Je to ako horúci nôž, ktorý sa vám znova a znova prerezáva cez kožu. Napriek tomu to ešte dokončím a pravdepodobne získam ďalšie, ktoré som plánoval získať!!!!!

Mishandi 2. júla 2011:

V stredu som si dal prvé tetovanie na rameno. Zaujímalo by ma, kedy bude v poriadku začať sa znova normálne sprchovať (ako keď to zasiahne priama voda)??

Nikki 08.06.2011:

Takže ja'Čoskoro si urobím prvé tetovanie. Ja'Dostávam Tribala po mojej pravej strane. Viem, že je to citlivá oblasť. Začína sa od môjho prsníka až po pás. Kde je najlepší tetovací salón v Sacramente?

Jay 5. júna 2011:

Takže ja'určite si dávam tetovanie cez hornú časť chrbta. A čo akné? Nie je to vôbec zlé, ale čo'je to najlepšie, čo môžete urobiť?

Matt 16. mája 2011:

Plánujem dostať majstrovskú hviezdu za obe ruky nad lakte. Trochu rodinná tradícia.

Claire 2. mája 2011:

Nechal som si minulý týždeň na zápästí urobiť 4. tetovanie narcisu. Milujem to, žiadna bolesť, tiež som si s tetovačom krásne pokecal, kým to urobil. Pretože z mojej skúsenosti to najbolestivejšie miesto musí byť na achilovej šľache. čo som si nechal okolo členka vytetovať ohnivého draka, takmer som sa rozplakal od bolesti!!!!

Rae, tvoje tetovanie by malo byť v poriadku s plávaním, pracujem ako plavčík, takže ma zvyčajne nájdu v bazéne..

sammy 1. mája 2011:

Svoj prvý som dostal asi pred tromi rokmi na zápästie, ktoré ma nikdy nebolelo, potom som si dal jeden na kríž, ktorý nebol.'Nebolo to také zlé, mal som za uchom malú hviezdičku, ktorá absualutly zabila: o a včera som si dal na nohu ďalšie tetovanie, ktoré bolo viac masážne ako bolestivé. X

Rae 17. apríla 2011:

Čoskoro sa plánujem dať tetovať, ale som plavec, takže'm neustále vo vode a prestávky don'nepríde často. Viem, že to hovorilo, že po odstránení prvého by ste nemali na tetovanie používať iba obväz, ale myslíte si, že by mi pomohol vodotesný obväz, pretože'Naozaj nedostanem prestávku a potom ju odstráňte'm z vody?

Amber 13. apríla 2011:

Ahoj, uvažujem o tetovaní, ale neviem sa rozhodnúť, kde myslím medzi tým, čo je tesne vedľa môjho boku, kde kosť ohraničuje panvovú oblasť a spodnú stranu chrbta, iba malé tetovanie, niečo ako 3 hviezdičky, začínajúc malým, stredným a veľkým. ale nie je to veľké, na ktorom mieste to bude bolieť viac? Nebojím sa bolesti, len sa čudujem, stále to idem dokončiť, ale neviem, ako by som sa dostal na chrbát, hviezdy sú pre moju prednú oblasť a čo by ste mali urobiť o sprchovaní?

Phil 27. marca 2011:

Ahoj Justin. Pokiaľ ide o bolesť, chrbát je najlepšie a najhoršie miesto. Ako tu niektorí povedali, lopatky sú veľmi znesiteľné. Akonáhle však zasiahne oblasť chrbtice, bolesť je veľmi akútna. Domnievam sa, že dôvodom je rezonancia pohybu tam a späť, ktorou ihla robí. Čo sa týka následnej starostlivosti. Mydlo je v poriadku, ak je tam'nie je vôbec cítiť Tam's niektorými chemickými prísadami vo vôňach. Postačí akákoľvek VŠETKÁ PRÍRODNÁ masť. Osobne používam weber. To's čistý vitamín E. Umývanie 3 krát denne a masť po dobu 3 dní, potom zvlhčujúci krém po dobu 4 dní, žiadne z mojich tetovaní sa nikdy neochablo. Okolo 4. alebo 5. dňa sa tenká vrstva odumretej kože jednoducho sama odlupuje. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, aby sa uzdravila, je nechať ho čo najviac vyvetrať. Vaša koža je živá. Nechaj to dýchať.

Justin 24. marca 2011:

Ahojte všetci. mám 17 a plánujem dostať na vrchnú časť chrbta veľkú kmeňovú sovu. Nie som zlý, pokiaľ ide o bolesť, ale zaujímalo by ma, aký je to vlastne pocit začať a s akou následnou starostlivosťou by som mal rozhodne ísť???

jessica 26. januára 2011:

plánujem dostať veľký bok po boku bedrovej kosti, ako veľmi to bude bolieť & Ako sa budem môcť bez problémov osprchovať?

kd nyc 18. januára 2011:

Práve som si dal tetovanie včera, prvé tetovanie vôbec a čítal som rôzne tipy pre následnú starostlivosť, teraz sa bojím, pretože nie't čo'je správne alebo nesprávne. Dúfam, že moje tetovanie nie'nenakaziť sa.

jason c 13. januára 2011:

zajtra dostanem jednu, pravú ruku medzi mojim bicepsom a tricepsom, vieš, kde sa to dotýka, ako sa to dotklo, takže sa domnievam, že to bude veľmi bolieť xD don't súhlasíš.

dik za rady

jsn

Sam 7. januára 2011:

Ja'som rád, že som našiel tento článok. Včera som si dal svoje prvé tetovanie na vonkajšiu oblasť chodidla a myslel som si, že viem veľa, a myslel som si, že môj umelec pokrýva všetko o následnej starostlivosti, ale chýbali drobné detaily..

Všetci mi hovorili, že nechať si vytetovať nohu bolí naozaj veľmi. Áno, bolelo to, ale dalo sa to vydržať. Ja'Povedal by som, že to bolo 6/10, v niektorých bodoch možno 7/10. Nie neznesiteľne bolestivé. Tešíme sa na ďalších pár!

Hxx 7. januára 2011:

Mám za uchom malého motýľa id a 1 a včera som dostal na chrbát dosť veľkého fénixa, ktorý má v niektorých bodoch id 7 alebo 8 … možno dokonca 9! to skutočne závisí od polohy, ale všetky do istej miery bolia! Ak je bolesť problémom, zmenšite ju alebo vôbec. dolnej časti chrbta a boku bolo najhoršie, skoro som tiež omdlel, ale ja'urob to všetko znova. Ľudia majú viac ako jedno dieťa, nie? lol uži si ppl 🙂

jackyR 20. decembra 2010:

V sobotu som mal prvé tetovanie na hornej časti chrbta medzi ramenami. Myslím, že je to dosť veľké na prvé tetovanie, ale mal som ruku v dizajne & Milujem to. Nemal som však rád, keď sa to robilo najmä na samotnej chrbtici, čo bolo VEĽMI bolestivé. Ak mám viac, vyhnem sa oblasti chrbtice. Plánujem mať jeden na vonkajšej strane pravého lýtka & prípadne ďalší krížik (vyhýbanie sa stredu, lol)

Madi 18. decembra 2010:

Včera som mal svoje 4. a najväčšie tetovanie, bolesť bola neznesiteľná (v krížoch) a dvakrát som omdlel! (aké trápne). Dobrý tip pre začiatočníkov, veľa cukru, než sa pustíte do tetovania, vám zníži hladinu cukru. Bolí to? Áno. Vrátil by som sa po inú? Áno. Po včerajších 5 hodinách agónnej bolesti, ako to urobiť, zvážil by som inú? Áno! SÚ návykové!

Niekto sa tiež pýtal na farbu, ktorá krvácala jeden alebo dva dni. Stačí ho umyť aspoň dvakrát denne, veľmi jemne a osušiť. Aplikácia veľmi jemného filmu pleťovej vody je veľmi dôležitá. Ak si to'do 3. dňa stále vyteká farba na obliečky alebo oblečenie'Pravdepodobne umelec kopal hlbšie, ako bolo potrebné. Nie'nemá to vplyv na výsledok, ale ak si to všimnete po 2 týždňoch'Keď vyschlo, že došlo k určitému zafarbeniu farieb, vráťte sa. Väčšina robí tento druh dotykovej IP zadarmo.

Veľa šťastia chlapci!!

KMartinez 14. decembra 2010:

Mám otázku, plánujem si dať vytetovať zadnú časť paží, triceps a oblasť zadných ramien. Dúfam, že to dostanem niekedy v januári, ale budem si môcť obliecť tričko a podobne? a veľmi dobre znášam bolesť, to mi neprekáža.

stm1691 4. decembra 2010:

Ľudia, prestaňte sa pýtať, či tetovanie bude bolieť !!!! 99% z nich áno !! Zamyslite sa nad tým, bolela by vám vpichovanie a vychádzanie ihly z kože? Alebo nie … Robíte matematiku. Ak ty'Vhodnejšie je nechať bolesť, aby ti dala druhú šancu dostať ju, don'nechápem

Candace 30. novembra 2010:

Dostávam ibištek na pravú nohu, že'Je to moje prvé tetovanie, bude to veľmi bolieť?

Julia 17. novembra 2010:

Idem si dať vytetovať na ucho (prednú a zadnú časť ucha). Ako to môžem udržať mimo vody, keď som'osprchujem sa?

Shanna 31. októbra 2010:

Bolesť pri tetovaní skutočne závisí od toho, kde ho získate, a od vašej individuálnej tolerancie voči bolesti. To'je pre každého iný. Ten, ktorý som dostal na nohu a za ucho, nie'vôbec ma to nebolelo. Na stupnici 1-10 som'd povedzme 3 pre nohu, 1 pre ucho. Práve som dostal jeden na vonkajšiu stranu chodidla pred dvoma dňami a bolesť pre toho bola najmenej 7 alebo 8. Pri následnej starostlivosti ho vždy párkrát denne umyjem antibakteriálnym mydlom, a to pomocou metódy popísanej tu. Potom prvých 24-48 hodín som vložil VEĽMI TENKÚ vrstvu bacitracínu alebo A&Dajte na to pozor. Dobre funguje aj krém Bactroban. Potom ho stále čistím, ako je uvedené vyššie, a nanesiem na neho pleťové mlieko bez oleja a bez vôní. Po niekoľkých týždňoch by mal byť váš tat väčšinou uzdravený !! Tiež NEROB'T poškriabať! Bude vás svrbieť, ale ak ho poškriabete a/alebo strhnete chrasty, môže atrament vytiahnuť. Veľa štastia!!

felicia 22. októbra 2010:

Práve som si nechal vytetovať prvé tetovanie na pleci, že nie'vôbec to nebolelo, ale toľko ľudí mi povedalo, aby som sa po starostlivosti staral o niečo iné, takže ja'som zmätený

Hannah 08. októbra 2010:

Ahoj, práve som si dala urobiť prvé tetovanie. Ako dlho trvá, kým sa uzdravia? A odpovedať na vašu otázku, ako veľmi to bolí, na stupnici. Nechal som si urobiť ten môj na zátylku a povedal som, že nie'nebolelo, ale štípalo to, na stupnici od 1 do 10 asi 3, povedzme osobne 🙂 x

jaj 30. septembra 2010:

ako bolestivé by ste povedali, že tetovanie bolo na stupnici od 1 do 10? chrbát/rameno/členok/zápästie atď

ďakujem xx

shona 30. septembra 2010:

Práve som dostal prvé tetovanie a premýšľal som, ako dlho trvá, kým z neho farba prestane vychádzať?

Whitney (autor) z Gruzínska 8. septembra 2010:

Noste voľnejšie oblečenie a nohavice noste o niečo nižšie alebo vyššie ako obvykle.

kell 08.09.2010:

tetovanie na boku, aby som sa prestal trieť z oblečenia, čo môžem urobiť, ak navrhnete, aby ste bandáž znova nenaväzovali?

tracy 08.08.2010:

sa nechal tetovať pred 8 dňami, denne sa pral&po použití bupetínu

každá sprcha, kedy ju mám prestať používať, tetovanie ešte nie je zahojené.

smfisher 30. júla 2010:

Úplný nesúhlas s používaním A. & D Masť alebo niečo podobné na nové tetovanie. Ako si povedal, surové tetovanie musí dýchať. Tieto masti nie sú nič iné ako vazelína, lanolín, minerálny olej – všetko, čo ranu udusí. A pleťové vody by ste mali používať iba po nej's uzdravený. Ak na nové tetovanie vôbec použijete čokoľvek, použite niečo ako Tattoo Tonic, ktoré používa olej z čajovníka a je prírodné.

MNM 25. júla 2010:

Ako dlho po tetovaní nohy musím čakať, kým si môžem opäť oholiť nohy?

Kirstie 25. júla 2010:

Pre Mohitu

Mal som tetovanie pred 2 rokmi na chrbte a nestalo sa tak'Nebolí ma to, ako som si myslel … bolesť závisí od teba a tvojho prahu bolesti, pre každého je iná.

Whitney (autor) z Gruzínska 12. júla 2010:

Nie. Tetovanie na perách je odlišné. Miznú veľmi odlišne. Tetovanie na perách sa uzdravuje slinami. Tam'Nie je nič, čo by ste skutočne mohli urobiť pre uzdravenie tetovania na perách, ale dúfate, že nie't zmizne v priebehu niekoľkých dní.

Taylor 12. júla 2010:

Ak si dám vytetovať vnútorný ret, tieto tipy stále platia..?

mohita 08.07.2010:

bude to bolesť, zatiaľ čo ja idem 4 tetovanie robiť na chrbte?

Whitney (autor) z Gruzínska 17. februára 2010:

Niežeby som o tom vedel. Len sa uistite, že si to váš tetovací umelec uvedomuje v prípade, že má nejaké návrhy.

Adri 16. februára 2010:

Chcem si teda dať urobiť prvé tetovanie na vonkajšiu stranu chodidla a mám skutočne citlivú pokožku..

About the author