Tipy a triky, ako sa vysporiadať s bolesťou tetovania

V minulosti som sa musel vyrovnať s bolesťou tetovania a rád by som sa so svojimi čitateľmi podelil o svoje skúsenosti a tipy.

Jedno z mojich tetovaní

Jedno z mojich tetovaní

Nechaj'priznajme si to: tetovanie bolí. Každý má iný prah bolesti a bolesť je súčasťou celého zážitku. Ak môžeš't zvládnuť bolesť, možno budete chcieť zvážiť tetovanie. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, ak ste ju nikdy nedostali, je pripraviť sa. A najlepší spôsob, ako to urobiť, je vopred sa vzdelávať.

Niektoré tetovania ubližujú viac ako ostatné?

Moja dcéra je tetovačka a sama ich mám a môžem vám povedať, že existujú určité časti tela, ktoré bolia viac ako ostatné, a to znamená, že pri bolesti je potrebné vziať do úvahy niekoľko faktorov..

Ak vás, tetovanie bude pravdepodobne bolieť viac'Ste tenký a máte menej svalov. Ihla na koži a kosti bude bolieť viac, ako keby tam bola'Je tu určitý vankúš, a preto vás napríklad lýtko bude bolieť menej ako horná časť chodidla.

Hydratácia pomáha

Predtým, ako si dáte tetovanie,'budem potrebovať veľa oddychu Pite tiež veľa vody. Udržujte sa hydratovaní a nepite alkohol ani neužívajte žiadne lieky na riedenie krvi, ako je aspirín. Alkohol a aspirín môžu spôsobiť, že budete viac krvácať, a preto bude pre umelca ťažšie vidieť, čo majú'robím. Zostaňte triezvi a rovní. Obchody vás nebudú tetovať, ak si to myslíte'pil som.

Mysl nad vecou

Naučil som sa trik: zhlboka sa nadýchnuť a vydýchnuť, keď je ihla na koži. Don'Zadržte dych, aj keď môžete byť v pokušení. Neprestávaj dýchať. To'je to ako keď cvičíte – dvíhate alebo namáhate výdych. Držte dych v pokoji a snažte sa nesústrediť na bolesť. Niektorí ľudia sa na to pozrú'hotovo, zatiaľ čo iní sa radšej nepozerajú. Pre niekoho je vzhľad menej bolestivý a pre iného bolí viac. Záleží to na tebe. Môžete sa rozptýliť počúvaním hudby. Keď vojdete, vezmite si so sebou zariadenie. Niektoré obchody budú mať televíziu na rozptýlenie.

Následná starostlivosť robí všetok rozdiel

Keď to'všetko je hotové, udržiavajte to čisté. Poklepte ho čistou, vlhkou handričkou a naneste A. & D (masť a chránič pokožky z vyrážky z plienky) alebo aby bola dezinfikovaná. Nekupujte biele A & D masť, získajte číry žltý druh. Čokoľvek robíte, NEPOUŽÍVAJTE vazelínu na nové tetovanie. Tiež don't ísť do bazéna alebo sa opáliť vonku. Prvých pár dní musí zostať krytý.

Tetovanie bude "kôlňa," a každý deň zotrie trochu viac tmavého atramentu. Pokračujte v jemnom utieraní teplou vlažnou vodou, kým sa nezmestí'je uzdravený, čo by malo trvať niekoľko dní. Ak áno, zavolajte do obchodu'liečenie trvá dlhšie alebo si všimnete, že tečie. Poznáte svoje telo. Dávaj pozor. Mohlo by to byť infikované. Považujte svoju ranu za zranenie alebo zranenie, pretože to'to, čo je pre vašu pokožku. Postarajte sa o to ako také.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Rosana Modugno (autor) z USA 13. marca 2013:

A ďakujem za prečítanie & komentovanie.

Maruf Haider 13. marca 2013:

Vynikajúci koncept. Vďaka za zdieľanie.

Rosana Modugno (autor) z USA 8. novembra 2012:

To naozaj závisí od toho, kde to na svojom tele získate, a samozrejme od vašej tolerancie voči bolesti. Ale ak jeden naozaj chcete a vždy ste chceli, choďte do toho. Žiješ len raz. Ľutujem, že som svoje prvé tatko nedostal skôr. 🙂

Rosana Modugno (autor) z USA 19. júla 2012:

Ďakujem veľmi pekne za váš komentár. Pitie veľa vody nie je'niečo, čo počujete veľa tatových radcov. Vďaka výskumu som zistil, že to pomáha, a samozrejme, že som to vyskúšal sám. Ja'Videl som niekoľko článkov online, ktoré uvádzajú, ako by ste mali užívať lieky na zmiernenie bolesti, a to ma skutočne rozzúrilo. Rituál tetovania zahŕňa bolesť. Myslím, že ak ty'urob to, potom to urob poriadne. A ak môžete'neber bolesť, potom nie'nedaj sa tetovať. Opýtajte sa sami seba, prečo ho vlastne získavate, ak áno'je to tak 🙂

Michelle Keiperová 19. júla 2012:

Páči sa mi, ako stresuješ, keď si udržiavaš hydratáciu. Mnoho ľudí jednoducho nie'Nechápete, ako hydratácia alebo jej nedostatok ovplyvňuje vašu pokožku. Tiež sa mi páči, že ste poukázali na Žiadny alkohol a Žiadny asprin. Nikdy som nedostal tatko, ale dávam správu na tvár a viem veľa o koži a alkohol a asprin určite spôsobia, že budete krvácať viac..

About the author