Vlastné vs. bleskové tetovanie: Prečo je lepšie vlastné tetovanie

Mám síce atmosféru od vedľa, ale ja'Mám štyri tetovania (a chcem ďalšie!). Don'Nesúďte knihu podľa obalu…

Venovanie času naplánovaniu vlastného dizajnu tetovania zaistí, že skončíte s niečím, čo je rovnako jedinečné ako vy. Získajte pár tipov, ako si navrhnúť vlastné tetovanie.

Venovanie času naplánovaniu vlastného dizajnu tetovania vám zaistí'Skončím s niečím takým'ste tak jedineční ako vy. Získajte pár tipov, ako si navrhnúť vlastné tetovanie.

Obrázok od coryr930 z Pixabay

Zabudnite na blesk – vlastné návrhy sú jedinou cestou!

Či ty'keď si dávate prvé alebo piate tetovanie, umenie, ktoré si dáte na telo, by malo byť rovnako originálne a jedinečné ako vy!

Skúste sa vyhýbať obchodom a všade naokolo ležať plagáty a bleskové knihy. Vyberte si bleskový dizajn a je pravdepodobné, že ste vyhrali'byť jedinou osobou, ktorá chodí po meste s rovnakým tetovaním motýľa alebo Betty Boop. A čo to o vás hovorí? Hovorí sa, že ste ukázali na obrázok v knihe a povedali ste, "Daj to na mňa." To'je to.

Jedinečný jedinec, akým ste vy, si zaslúži umelecké dielo, ktoré ho bude lepšie reprezentovať, nielen kópiu dizajnu v knihe, ktorú si mohlo vybrať aj mnoho ďalších ľudí.!

Pred odchodom do obchodu si preštudujte návrhy

Ja'nehovorím, že môžeš'nechoďte tam s myšlienkou. Možno naozaj chcete to tetovanie motýľa alebo Betty Boop. Ale nie't tetovač nech deleguje, aký dizajn nakoniec vyleptáš na svoje telo! Urob si domácu úlohu! Výskum!

Vyhľadajte obrázky, obrázky a návrhy, ktoré vás oslovia. Môžete prísť nato, že sa vám skutočne páči jeden dizajnový aspekt v jednom tetovacom dizajne, ale tiež ako iná časť iného tetovacieho obrázku. Zbierajte obrázky tetovacích častí a kúskov, ktoré sa vám páčia, a podeľte sa o ne s tetovacím umelcom, ktorý sa špecializuje na vlastnú prácu.

Títo chlapci a dievčatá sa z nejakého dôvodu nazývajú umelci. Ak im ukážete, čo sa vám páči, a budete diskutovať o tom, čo máte na mysli, určite nájdu spôsob, ako zlúčiť všetky vaše nápady do dizajnu, ktorý si môžete pred tetovaním prezrieť..

Moja pôvodná myšlienka tetovania vyzerala asi takto.

Moja pôvodná myšlienka tetovania vyzerala asi takto.

Flickr

Ako som si naplánoval tetovanie

Tu'je príkladom toho, ako som postupoval "projektovanie" jedno z mojich tetovaní. Vedel som, že chcem urobiť niečo čierne, s krútenými/jemnými čiarami, písmeno "J" (čo je iniciála niekoľkých ľudí, na ktorých mi záleží) a srdce, ale ahoj – čo'Ste taký kreatívny o srdci a písmene? Nie veľmi originálne, takže ak to bolo tetovanie, ktoré som chcel urobiť, chcel som sa uistiť, že vyjde presne tak, ako som si v hlave predstavoval.

Nájdenie správneho srdca

Začal som teda hľadať svoje srdce na internete. Stredné srdce na obrázku nie je'presne to isté, ale je to tak'je veľmi podobný tomu, ktorý sa mi páčil.

Ďalej som hľadal návrhy na spletitý list

Ďalej som hľadal návrhy na spletitý list "J."

Nájdenie správneho písmena "J"

Potom som musel nájsť "J" že chcem ísť v strede svojho srdca. Keďže srdce malo byť akési vírivé a dievčenské, potreboval som nájsť podobný "J" to by splynulo.

Nechaj'hovorí, že sa mi to páčilo "J" na tejto šálke kávy. To'je dosť blízko k tomu, čo som chcel.

Kombinácia prvkov v sviatočnom logu

Vlastne som sedel a chvíľu čmáral, kopíroval a sledoval srdce a J a uistil sa, že toto je naozaj to, čo som si chcel dať vytetovať na chrbát. Očividne ja'Nie som umelec, ale chcel som ísť do tetovacieho salónu s jasnou predstavou o čom Ja chcel, aby konečný produkt vyzeral.

Zdieľanie môjho plánu s umelcom

Dohodol som si stretnutie s umelcom, ktorý bol veľmi odporúčaný priateľom a prijal som moje chabé pokusy o náčrty tetovania. Vysvetlil som mu, že chcem točité čierne srdce s listom "J" v strede, a možno nejaké točenie a škrípanie za/cez srdce.

Hotový výrobok.

Hotový výrobok.

Moje hotové tetovanie

Jasné, ako som povedal, je to tak'Nie je to najoriginálnejšie tetovanie, ale keďže som bol ten, kto diktoval, aké prvky chcem zahrnúť do kresby, a nielen ukazovať na obrázok v knihe, vedel som, že to bude jedinečný svojho druhu.!

Všetky moje tetovania pochádzajú z návrhov, ktoré som niekde videl alebo na ktoré som prišiel sám:

  • Bleskový dizajn, ktorý sa mi páčil, ale chcel som ho trochu zmeniť (ankh so srdcom na vrchu namiesto obyčajnej slučky).
  • Moje srdce/iniciála (ako je tu popísané).
  • Hviezdy (tam'Nie je to nič originálne o hviezdach, ale mal som v mysli zvláštny nápad, kam som ich chcel dostať a ako by som ich chcel zatieniť).
  • Lastovička a kvety (opäť tetovanie lastovičiek nie je't veľmi originálne, ale špecifikoval som, ako chcem, aby bol zafarbený atď. a aký typ kvetov som chcel).

Čo robiť pred tetovaním

Pred tetovaním si zapamätajte:

  • Urobiť nejaký prieskum!
  • Vyberte si niečo také'má to pre vás zmysel a pozrite sa na knihy, časopisy a webové stránky, aby ste našli umenie, ktoré sa vám páči!
  • Nájdite vo svojom okolí vlastného umelca a podeľte sa s ním o svoje nápady. Požiadajte, aby bol urobený náčrt predtým, ako vás napadne nechať ihlu preraziť vašu pokožku.
  • Ak nie'nepáči sa vám skica, vykonajte zmeny alebo úpravy alebo v prípade potreby navštívte iného umelca!

Ja nie'nemusím ti hovoriť, že tetovanie je trvalé, takže so svojim dizajnom musíš byť úplne spokojný, skôr ako sa zamyslíš nad tetovaním!

Komentáre

Topánky Iacono zo severného New Jersey 3. júla 2012:

Súhlasím … a toto pochádza od niekoho, kto si robí vlastný blesk. Blesk používam iba na to, aby sa rozprúdila iskra myšlienky … Vždy to zmením pre konkrétnu osobu, ktorú som'pracujem na Veľký rozbočovač!

Malá Kim z akéhokoľvek mesta USA 14. marca 2011:

Mám 10 tetovaní a všetky nie sú jedinečné. Málokto však bude mať to, čo ja. Moje 2 kmeňové tigrie tigrie pruhy, ktoré viem, že nikto nemá, zákaznícka práca. Forever Tattoo v myse coral, fl. Anson je najväčší!!

About the author