24 roztomilých a jednoduchých účesov do školy, ktoré zvládne každý

Aj keď je zábavné zbierať si zásoby a nachádzať nové oblečenie na nový školský rok, ešte vzrušujúcejšie je osviežiť svoj vzhľad novým školským účesom. Keď sa v tejto sezóne vrátite na akademickú pôdu, urobte to s vlasmi. Ak hľadáte nápady, ste na správnom mieste!

Kývanie vlasov nemusí ráno pred školou trvať hodiny. Výber jedného z týchto jednoduchých účesov je kľúčom k tomu, aby ste čo najlepšie vyzerali, keď sa tento rok vrátite do školy. So správnym účesom alebo jednoducho správnym rýchlym stylingom budete mať zaručene skvelý rok! Tu sú najobľúbenejšie účesy do školy, na ktorých sa môžete inšpirovať!

Ľahký francúzsky vrkoč

Ľahký francúzsky vrkočInstagram @said.kate

Zapletené vlasy okorenené hnedými korienkami a blond končekmi. Môžete slobodne vládnuť škole bez akýchkoľvek zdržiavaní.

Jednoduchý holandský vrkoč

Jednoduchý holandský vrkočInstagram @noemi.espinosa.29

Posuňte svoju hru v oblasti pletenia na ďalšiu úroveň tým, že urobíte tento super ľahký štýl! Voľné vlny na koncoch dochucujú vzory vrkočov.

Jednoduchý nízky chvost

Jednoduchý nízky chvostInstagram @hairbychaya

Nekomplikované, ale s nádychom luxusu! Zviazanie vlasov dolu sa nezdá byť také nudné, vďaka prepracovanému copu, ktorý vedie k rozstrapateným končekom.

Zábavné dvojité francúzske vrkoče

Zábavné dvojité francúzske vrkočeInstagram @elizabeth_at_vain

Zachovajte to v realite, aj keď ste fantastickí. Pomáha udržať vlhkosť v zámkoch, najmä ak je vystavená vonkajšiemu teplu a sušeniu.

Rýchly horný uzol

Rýchly horný uzolInstagram @hairbytara_c

Q&Autorka štýlu, Tara Capone

Profesionálny kaderník & Koloristka @ Vlasy od Tary vo Websteri, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Vzhľad, ktorý som vytvoril, je elegantný, ale jednoduchý updo uzol s polovičným vrchom. Najprv som jej pripravil vlasy tak, že som ich natočil pomocou jedného z mojich obľúbených produktov od Aquage, volá sa Beyond Body. Je to tepelná ochrana, ale najviac milujem, že drží zvinutie celý deň, ale vlasy sú stále veľmi jemné. Potom som vzal časť od vrchu uší, šikmo hore a dozadu a vložil som ju do chvosta, pričom som vynechal niekoľko chĺpkov okolo jej línie vlasov, aby boli hebké. Potom som vzal chvost a skrútil ho takmer na koniec, nastriekol som na krútiaci prášok Puff Me a mierne ho roztiahol pre úplnosť..

Omotal som ho do tvaru kruhu, aby som vytvoril drdol/vrchný uzol a zopol som ho niekoľkými špendlíkmi bobby. Stále môžete viac zatiahnuť za drdol, aby ste ho ešte viac naplnili. Nakoniec som použil široký hrebeň na zuby po kučerách vzadu, aby boli voľnejšie viac ako vlnový vzor. Potom som nastriekol Aquage Finishing Spray, aby držal tento tvar.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento pohľad sa dá podľa mňa nosiť veľmi elegantne a tiež veľmi zábavne & bezstarostný. Horný uzol je výrokom. Verím, že to dodá sebavedomie, keď budeš mať takto upravené vlasy. Stiahnutím vlasov dozadu a od tváre môžete vyzerať mladšie. Tento štýl je skutočne perfektný od čohokoľvek, až po návrat do školy, na ples, svadbu, akúkoľvek špeciálnu príležitosť. Tiež vyzerá skvele, či sú vaše vlasy rovné, vlnité alebo veľmi kučeravé.

Dramatický Bob radu A.

Dramatický Bob radu A.Instagram @stylinbymak_17

Q&A so štýlovým tvorcom, Makayla

Kaderník @ Salón Beleza v Tulare v Kalifornii

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o drzú blondínku s dramatickým strihom A. Moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade je strih. Milujem vzhľad A-line, pretože mám pocit, že môže vyhovovať takmer každému bez ohľadu na vek a byť úžasne rozkošný.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam vytvoriť plážovú vlnu s čímkoľvek, čo vám najviac vyhovuje. Ja osobne milujem žehličku, pretože mi vydrží oveľa dlhšie a milujú ju aj moje klientky. Boli prekvapení, ako dobre ich vlny zostanú na svojom mieste aj niekoľko dní neskôr a stále vyzerajú dobre.

Akonáhle sa kučery ochladia, prejdem prstami a potom pridám pomádu a sprej na dokončenie.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad pre každého, kto miluje roztomilý a drzý vzhľad, pričom netrvá večne, kým ho dosiahne. Je to zrelý a sofistikovaný vzhľad pre mladé ženy a elegantný vzhľad pre ženy vyššieho veku.

Shag bez námahy

Shag bez námahyInstagram @rainerschneck365

Q&Autor so štýlom, Rainer Schneck

Majiteľ salónu @ Pinsalon v Dallase, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je nový súlož bez námahy. Milujem ten ležérny pocit. Naozaj to dodáva tej hravej, sexi, rock and rollovej atmosfére.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Asi u 80% svojich klientov používam vlastný Pin Salon Rootbooster. Je to ľahká pena na striekanie, ktorá poskytne veľkú kontrolu. Tiež vždy používam tepelnú ochranu, ako je Kerastase Nectar Thermique. Toto je zatiaľ môj obľúbený! Je super ľahký a vlasy sú lesklé, ale nie príliš jemné. Obvykle to dokončím malým neoblečeným a spálňou. Vlasy od Kevina Murphyho.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je ideálny pre klientov, ktorí chcú ľahký, ľahký a veľmi univerzálny vzhľad. Funguje to skvele s prírodnou vlnou a klientmi, ktorí majú dobré množstvo vlasov, pretože môžete odstrániť veľkú váhu. Možno ho použiť aj na jemnejšie vlasy, pretože dodá vlasom textúru a telo!

Tento vzhľad funguje takmer na všetkých tvaroch tváre, pretože dĺžku a rámovanie môžete veľmi ľahko prispôsobiť. Funguje skvele na klientov, ktorí radi používajú svoju prirodzenú textúru, ale zároveň si radi upravujú vlasy na špeciálne príležitosti. Vlasy bez námahy sú zábavné, sexy a ľahko sa replikujú!

Rozstrapatený & Dotykové

Strapatý & amp; DotykovéInstagram @coledoeshair

Q&Autor so štýlom, Cole

Dizajnér / produktový pedagóg @ Kitsap Gene Juarez v Silverdale, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad bol vytvorený väčšinou kvôli ľahkosti a všestrannosti. Moji klienti sú typom, ktorí chcú nosiť svoju prirodzenú textúru alebo používať horúci nástroj, takže s ohľadom na to sme šli do strednej dĺžky s rámovaním v dutinách tváre. Vrstvy sme udržali mäkké, ale rozbité pre veľa pohybu. Milujem to, pretože je to rozcuchané a dotykové. Nahodili sme niekoľko mäkkých zvinutí na vrch, len aby zmäkli okolo jej tváre.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na tento vzhľad sme použili všetky produkty Bumble a Bumble. Zistil som, že držať sa jednej produktovej rady funguje veľmi dobre na to, aby sa výrobky navzájom zahrávali. Na začiatku sme použili šampón a kondicionér Hairdressers Invisible Oil, len aby zjemnili a dodali farbe veľa lesku. Pokiaľ ide o styling, Curl Primer nám pomohol rozmotať sa. Aby Surf Infusion dodala trochu textúry, poskytla príjemný pocit z morskej soli bez pocitu sucha. Po osušení rukou som sa stočil do 1-palcovej kulmy a prstami vyhrabal kučery. Na záver som nastriekol konce City Swept Finish na oddelenie.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je ideálny pre každého, kto miluje zmeniť svoj štýl. Je skvelé, ak sa chystáte na plážový, letný, šumivý vzhľad a dojem. Ak sa radi dotýkate svojich vlasov a otáčate ich zo strany na stranu, je to vzhľad pre vás!

Tupý Bob

Tupý BobInstagram @lauradoesmyhair

Q&Autorka štýlu, Laura Myers

Kaderník a salón spolumajiteľ @ Salón HALO v meste Reno, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento klasický, tupý bob je moderný a vyzerá skvele na každom. Je to silný a nápadný vzhľad, ktorý je vyleštený, ale bez námahy. Ofina s ofinou upútava pozornosť na jej krásne oči a jaseňová blond farba zvýrazňuje jej prirodzenú krásu.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že dopĺňa osobný štýl kohokoľvek. Od vybrúseného po hipster, tento strih lichotí každému.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Počnúc mokrými vlasmi sme použili Unite Hair Blow & Sada sa mieša koktailom s olejom Unite U a potom sa suší fénom pomocou veľkej okrúhlej kefy, aby sa zdvihla a vyhladila, než prejde žehličkou. Textúru môžete tiež pridať prútikom. Na záver postriekajte texturizačným sprejom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Na bobe je skvelé to, že môže fungovať s každým s variáciami, v závislosti od tvaru tváre a štruktúry vlasov. Napríklad niekto s okrúhlou tvárou by chcel dlhý bob a niekto s kučeravými vlasmi by potreboval vrstvy a väčšiu textúru, aby sa vyhol „trojuholníkovej hlave“. Je to klasický strih, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Ikonický súlož

Ikonický súložInstagram @alexusestellehair

Q&Autor štýlu: Alexus Estelle

Stylista & Kolorista @ Salón Bugatti v Woodlands, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je moderný súlož. Moja obľúbená vec na tomto štýle je, že je to modernizovaná verzia ikonického strihu zo 70. rokov. Tento look môžete nosiť aj s ofinou. Je perfektný pre každého klienta, ktorý vyskúšal účes lob a chce skúsiť niečo nové.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Tento štýl vyzerá najlepšie, ak sú vlasy zdravé a lesklé, takže dobrý krém, ktorý nie je potrebný, je nevyhnutnosťou. Použila som ľahký hydratačný krém Oribe Supershine. Rád vlasy drsne vysuším alebo nechám uschnúť na vzduchu, aby som vytvoril živý vzhľad. Tento štýl je možné nosiť rovný alebo vlnitý, ale určite nechajte konce rovné, aby ste dosiahli moderný súlož. Kľúčom je veľa textúry, objemu a pohybu.

Na suché vlasy naneste v koreni objemový prášok. Použil som prášok Oribe Swept Up Volume. Na záver by som rád pridal produkt, ktorý by podržal a zapamätal si. Nastriekajte svoj obľúbený texturizačný sprej! Použil som suchý texturizačný sprej Oribe.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih je perfektný pre všetky textúry vlasov a tvary tváre a dá sa nosiť dlho aj krátko. Je všestranný a je možné ho prispôsobiť ľubovoľnému tvaru tváre prispôsobením strihu. Je dôležité ponechať vrstvy na dlhšej strane, ale úmerné dĺžke.

Ak sú vaše vlasy silnejšie, pridajte veľa vrstiev a odstráňte váhu. Ak sú vaše vlasy jemné až stredné, pridajte trhané vrstvy, aby ste vytvorili pohyb a textúru. Uistite sa, že prinesiete obrázky svojmu stylistovi!

Dámsky strih kľúčnej kosti

Dámsky strih kľúčnej kostiInstagram @jasminekokoszkahair

Q&Autorka štýlu, Jasmine

Senior stylista @ Salón Garbo A. & Kúpele v Austine, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Moja obľúbená vec na tomto štruktúrovanom strihu s dĺžkou kľúčnej kosti je spôsob, akým uvoľňuje váhu z jej dosť hustých vlasov. Husté vlasy môžu pôsobiť objemnejšie alebo „bublinkovo“, čím sú skrátené. V celom texte som použil konkávne vrstvenie a silné textúrovanie a tiež som zastrčil mierne odpojený zárez na zátylku tým, že som oholením čiary asi o 3/4 palca kratšej ako obvod a pridaním odstupňovania.

Toto je jedna z mojich obľúbených vecí, pretože robí objem a povzbudzuje vlasy, aby pekne ležali na kratšej časti bez toho, aby sa otočili smerom von..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Použili sme všetky výrobky Aveda. Denná oprava vlasov ponúka ochranu pred teplom a vyživuje vlasy pred úpravou, zatiaľ čo Confixor (gél so stredným držaním) ponúka lesklé a skákacie držanie. Pre tento pohľad som oba vyfúkala do vlasov a nadvihla korienky. Keď som zobral dosť veľké časti, pridal som ploché železné vlny a skončil s lakom na vlasy Air Control, aby som dosiahol objemný výsledok, ktorý je stále ešte možné čistiť štetcom.!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Ako som už spomenul, spôsob, akým bol tento strih vykonaný, funguje fantasticky pre veľmi husté vlasy a tiež posilňuje prirodzené vlny tohto hosťa. Napriek tomu, že som ju pre túto fotografiu štylizoval žehličkou, robí to málokedy! Je to typ vzduchu suchý na vzduchu a milujem strih, ktorý môže byť veľmi nenáročný na údržbu alebo je všetko hotové.

Jemnovlasí ľudia môžu z takéhoto strihu absolútne ťažiť, je to len iná verzia! Menej vrstvenia môže udržať konce plnšie a len malá časť textúry pod povrchom vlasov ich vyživí a dodá im väčší objem..

Textúrovaná plážová vlna

Textúrovaná plážová vlnaInstagram @kendallxfire

Q&Autorka štýlu, Kendall Marie

Hair Artist (Color Specialist) @Signature Hair Designers in North Augusta, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o vzhľad textúrovanej plážovej vlny. Milujem tento účes, pretože je ideálny na bežný deň alebo na večer. A pre dámy, ktoré sa vracajú do školy, je ich štýl veľmi rýchly!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na úpravu týchto vlasov potrebujete sprej na textúru, tepelnú ochranu, uhladzovací krém/olej, 1-palcovú kulmu, žehličku a lak na vlasy..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Plážové vlny môžu byť pre každého, kto má akýkoľvek tvar tváre a akúkoľvek textúru vlasov. V závislosti od dĺžky vlasov môžete dosiahnuť až 1,5 až 2 palcové kulmy a užiť si vlnu bez námahy. Samozrejme, je to oveľa jednoduchšie dosiahnuť na prirodzene vlnitých vlasoch alebo vlasoch, ktoré jednoducho dobre zvlnia. Vyššie uvedené produkty pomáhajú udržať a vydržať celý deň!

Textúrovaná lobka

Textúrovaná lobkaInstagram @hair_by_levi

Q&Autor štýlu, Levi Myers

Účes & Expert na farby, jemné a krátke vlasy @ Atlantic Studio 425 v centre Long Beach v Kalifornii

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad opisujem ako dlhý bob s textúrou. Táto klientka má na hlave veľa chĺpkov, takže aby som vytvorila jednotnejší vzhľad, použila som niekoľko techník na zníženie hmotnosti a objemu od stredných dĺžok po konce..

Milujem, ako málo námahy tento strih vyžaduje na úpravu! Aj keď to vyzerá úžasne stočené alebo uhladené, je to tiež sen dievčaťa, ktoré sa chce umyť a ísť.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Rád začínam objemovou penou pri korienkoch, ako je kulturista Kevina Murphyho alebo šľahačka Sebastian. Ľahký krém, pasta alebo dokonca jemná hlina môže byť príjemné oddeliť a definovať textúru na konci, v závislosti od toho, či je požadovaný lesklý alebo matný povrch..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Myslím si, že tento základný štýl je veľmi univerzálny. Prakticky každý môže nosiť dlhý bob s jemnými variáciami na prispôsobenie. Počas konzultácie vždy analyzujem typ vlasov a tvar tváre klientky a potom položím otázky o jej režime stylingu a životnom štýle. Strih dolaďujem podľa toho, čo dopĺňa jej vzhľad a životný štýl.

Časť toho, čo je na tomto štýle tak skvelého, je to, že jej dodáva svieži, aktuálny a ľahko upraviteľný vzhľad a zároveň si zachováva schopnosť stiahnuť si ju v chvoste, keď potrebuje. Ľahký vánok!

Dimenzionálna Balayage

Dimenzionálna BalayageInstagram @theosmomdoeshair

Q&Autorka štýlu, Carrie Miller Murtaughová

Kaderník / majiteľ @Studio 16 v Navarre, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je rozmerová balayage s nízkymi nárokmi na údržbu. Moja obľúbená vec na tom je, ako jemná a prirodzená farba vyzerá a ako sa nebude musieť vracať mesiace, pretože sme na jej základe nepoužili žiadnu farbu..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vrelo odporúčam šampón na báze fialiek pre všetkých svojich blond, balayaged alebo zvýraznených klientov, aby boli svetlejšie kúsky pekné a svetlé. Môj obľúbený je Fanola No Yellow Shampoo.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Táto farba vyzerá skvele na takmer každom, najmä na svetlých až stredne hnedých vlasoch. Vrelo odporúčam balayage pre tých klientov, ktorí preferujú životný štýl s nižšou údržbou.

Vlny Ombre

Vlny OmbreInstagram @hair_by_morgan

Q&Autor štýlu: Morgan Duncan

Kozmetička @ Vlasy od Morgana Duncana vo Venture v Kalifornii

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je v štýle ombré z plážovej vlny vytvorený technikou zvýraznenia asi dva palce od koreňa. Je ladená do krásnej karamelovej blondínky.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na dosiahnutie tohto štýlu použite 1,5-palcovú kulmu a zakončite ju kúskom Schwarzkopf’s Dust It, aby ste získali strapaté, strapaté kučery..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Táto farba vlasov je ideálna pre klienta, ktorý chce účes s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý počas celého roka nepotrebuje veľa pozornosti.

Potopené vlny

Potopené vlnyInstagram @studiocgsalon

Q&Autorka štýlu, Carrie Gridleyová

Majiteľ/stylista @ Štúdio CG Salon v Coeur d Alene, ID

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Milujem, že táto balayage ponúka veľmi zapadnutý, zažitý vzhľad, ktorý je práve teraz tak trendy. Ponúka tiež pohodlie menšej údržby pre klienta, čo je pre mnohých veľmi príťažlivé.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pretože je tento vzhľad typický pomocou zosvetľovača, tepelná ochrana je moje najlepšie odporúčanie chrániť vlasy pred tepelným poškodením. Tento vzhľad bol vytvorený aj pomocou Paul Mitchell Worked Up, ktorý je skvelým ľahkým pracovným sprejom, a Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Texturizing Sea Spray. Samotné kučery sú ploché železné vlny.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Balayage je skvelý vzhľad pre kohokoľvek, kto si len tak láme vlasy a rovnako aj pre kohokoľvek s bláznivým nabitým programom. Je tiež ideálny pre ľudí so všetkými typmi vlasov. Maľba vo voľnej forme vám umožňuje dosiahnuť ľahké, stredné alebo maximálne pokrytie v závislosti od požadovaného výsledku. Celkovo je táto technika farbenia vo všeobecnosti skvelou voľbou pre toľko ľudí!

Balayage Babe

Balayage BabeInstagram @kels_hairstylist

Q&Autorka štýlu, Kelsey VanderEnde

Kaderník @ Michauds Salon and Spa v Cloverdale, B.C., Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je jeden z mojich obľúbených vzhľadov. Milujem tento vzhľad, pretože je to perfektná zmes od prírodných vlasov po balayage. Balayage je najlepší spôsob, ako dodať vašim vlasom ľahkosť a hĺbku bez toho, aby ste si museli farbiť a zosvetľovať všetky vlasy..

Čo sa mi na tomto vzhľade tiež páči, je dĺžka jej vlasov. Je to ešte dosť dlho na to, aby to stiahla, ak potrebuje, a veľmi uľahčuje vkladanie kučier, takže veci sú rýchle a jednoduché na to, aby ste sa ráno pripravili..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Najlepším spôsobom, ako zachovať žiarivý a svieži vzhľad, je použiť purpurový šampón alebo kondicionér najmenej raz týždenne. Osobne je môj obľúbený purpurový kondicionér Blonde Angel Kevina Murphyho. Ďalším skvelým produktom na dosiahnutie tohto vzhľadu je pena, ktorá umožňuje telu a pohyb. Pridanie peny tiež umožní, aby kučery držali, a samozrejme vždy odporúčam použiť tepelnú ochranu, skôr ako urobíte akýkoľvek druh tepelného stylingu.

Na vytvorenie týchto kudrliniek som použil žehličku, pričom som kučery striedal v rôznych smeroch, aby boli vlasy plnšie a poskytovali väčší pohyb..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad každému, kto má prirodzené vlasy a chce len dodať trochu jasu bez toho, aby si musel každých pár mesiacov vlasy upravovať. Tento vzhľad je tiež skvelý pre niekoho, kto nemá rád veľkú dĺžku a bude jednoduchšie ho upravovať pomocou kratších vlasov.

Táto kratšia dĺžka vlasov je skvelá pre niekoho, kto má jemné vlasy a chce mať pocit, že sú plnšie. Je tiež ideálny pre osoby, ktoré majú príliš veľa vlasov a potrebujú si vlasy zosvetliť.

Prirodzený rozmer

Prirodzený rozmerInstagram @laurentreatshair

Q&Autorka štýlu, Lauren

Stylista / Mimoriadny odborník na vlasy / Špecialista na farby v štúdiu 2121 v Little Rock, AR

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je možné zhrnúť ako jemný, prirodzene vyzerajúci rozmer. Pre túto klientku to bolo prvé zosvetlenie na ceste k dosiahnutiu blond vlasov. Tento vzhľad by však bol vhodný aj ako konečný farebný výsledok!

Páči sa mi, ako sú svetlá rozjasnené, aby rozžiarili jej tvár, a ako jemne sa mieša ľahkosť, aby sa podobala prírodným, slnkom pobozkaným prameňom..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Navrhoval by som požiadať vášho koloristu o mäkké detské svetlá a jemné balayage zmiešané od prednej časti tváre smerom dozadu. Tiež by som požiadal vášho stylistu, aby zmenil kombináciu techník, aby doplnil štruktúru vašej tváre a upravil zloženie farby tak, aby lichotilo vášmu tónu pleti.!

Aj keď sme nezvýraznili veľkú časť jej vlasov, stále odporúčam používať šampón bezpečný pre farby, výživnú masku na vlasy (raz týždenne) a dennú ochranu pred teplom.!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Toto umiestnenie farieb lichotí takmer každému. Túto kombináciu babylight/balayage je možné použiť takmer v akejkoľvek základnej farbe, od takmer čiernej po blond! Počiatočný bod zvýraznení sa môže líšiť od klienta ku klientovi, aby sa vylepšili ich jedinečné črty tváre. Niektorí klienti napríklad vyzerajú najlepšie s odleskami, ktoré zvýrazňujú ich obočie, zatiaľ čo iní vyzerajú najlepšie s tým, že zvýrazňujú lícne kosti alebo líniu čeľuste..

Teplá Balayage

Teplá BalayageInstagram @md.hair.yyc

Q&Autorka štýlu, Mandy DeVo

Kaderník a vizážista @ Salón Red Bloom v Calgary, Alberta, Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Na tomto vzhľade mám najradšej to, ako melír používa teplé tóny na doplnenie tónu pleti a tmavších čŕt. Tiež sa mi páči, že tento štýl bol vytvorený pre svadbu v horskom jazere.

Skvelá vec na tejto farbe späť do školy je, že je skvelá na zavedenie farby. Dievčatá sa môžu vrátiť do školy s rozprávkovo sviežimi vlasmi!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie zvlnenia bola použitá 1-palcová kulma Hotcel Marcel. Tiež som použil Aveda Damage Remedy Leave-in a Aveda Volumizing Tonic. Po zaschnutí a stuhnutí som vlny vyčistil Wetbrush Pro a skončil s Aveda Control Force.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl odporúčam pre niekoho, kto miluje dosť uponáhľaný životný štýl. S touto jednoduchou farbou/strihom s nízkymi nárokmi na údržbu navštevuje salón každých 8 až 12 týždňov. Je schopná pripraviť túto vlasovú svadbu, pripravené na cvičenie a všetko medzi tým.

Texturované vrstvy

Texturizované vrstvyInstagram @gracehill.hairdressing

Q&Autorka štýlu, Grace Hill

Senior stylista a farbista @ Kaderníctvo Grace Hill v austrálskom Sydney

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o podšitú blondínku so štruktúrovaným dlhým vrstveným strihom. Moje obľúbené veci na tomto vzhľade sú jeho prirodzený vzhľad a štýl bez námahy.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vyskúšajte Kevina Murphyho vyzlečeného, ​​aby ste získali prirodzený vzhľad

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je najvhodnejší pre stredne silné až husté, dlhé rovné vlasy. Okrúhla, oválna alebo dlhá tvár bude tomuto vzhľadu dobre sedieť.

Vodopádové kučery

Vodopádové kučeryInstagram @curllovemiriam

Q&Autorka štýlu, Miriam McNamara

Stylista DevaCurl @ Curl Power Salon v Minneapolise, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je jeho tok a rovnováha! Milujem vodopádový efekt, ktorý majú jej kučery, kaskádovito do seba zapadajúce bez toho, aby ich zaťažoval prebytočný objem. V zásade ide o dlhý vrstvený strih, ale s tak hustými a kučeravými vlasmi môže byť ťažké ovládať ich prirodzený objem..

Po vykonaní tradičných dlhých vrstiev je dôležité vrátiť sa do vlasov a pridať ďalšie vrstvy okolo tváre a celej koruny, aby vlasy získali vyvážený, vodopádový efekt bez nadmerného objemu. Výsledkom je vzhľad, ktorý si zachová dĺžku bez zaťaženia a ľahko sa upravuje.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Tento vzhľad je navrhnutý tak, aby maximalizoval pôsobenie jej nádhernej prírodnej textúry s jednoduchým praktickým umývaním, ktoré je ideálne pre školské rána! Výrobky DevaCurl odporúčam pre maximálnu kontrolu vlhkosti, lesku a objemu.

Vyčistil som a upravil jej vlasy prípravkom No Poo a One Condition Decadence a upravil stylingovým krémom pre hydratáciu a lesk a Ultra Defining Gel pre dotykové, ale silné držanie, ktoré vydrží celý deň..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl odporúčam pre akýkoľvek tvar tváre a pre každého, kto hľadá jednoduchý a ľahko upraviteľný vzhľad, ktorý si zachováva dĺžku. V prípade potreby ho môžete stále stiahnuť do chvosta, ale je ľahké ho nechať vyzerať úžasne, keď chcete nosiť tieto kučery.!

S týmto strihom budú žiariť najmä vlny a kučery. Tento vzhľad funguje najlepšie pre husté, husté vlasy. Toľko vrstiev by som klientke s nižšou hustotou vlasov neodporúčala.

Tupý presný Bob

Tupý presný BobInstagram @prismahairstudio

Q&Autorka štýlu, Mona Lee

Spolumajiteľ @ Vlasové štúdio Prisma v Albuquerque, NM

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je tupý presný bob s retro atmosférou nového milénia. Moja najobľúbenejšia vec na vzhľade je všestrannosť. Tento špecifický štýl sú vlastne dva zrážky spojené do jedného. Pokiaľ ide o celý obvod, získate pekný a tupý jednodĺžkový vzhľad, ktorý je elegantný a moderný. Potom som bol schopný priniesť vlasy z hornej časti a ofinu a odpojiť sa do toho dramatického uhla, ktorý všetci chceme vidieť.

Poskytuje flexibilitu mať ostrý uhol a dlhé vlasy okolo tváre, pričom sa stále môžete stiahnuť späť do poníka.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Univerzálnosť je na tomto vzhľade to najlepšie. Môj obľúbený spôsob, ako upravovať akékoľvek z mojich bobov, je začleniť do vlasov nejaký typ textúrovaného produktu. To dáva správne množstvo textúry a objemu, ktoré je skvelé pre vzhľad v ten istý deň alebo druhý deň.

Na tento účel som použil výživný ošetrujúci olej Loma na ochranu pred teplom a elegantný povrch na koncoch a potom texturizačný sprej na vlasy číslo 4 pre objem a textúru v koreni..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad niekomu, kto má záujem alebo je ochotný sa odhodlať upraviť si vlasy, či už ide o hladké žehličky, kulmy, fény atď..

Tento vzhľad by bol skvelý pre niekoho, kto chce vzadu malý objem, ale napriek tomu chce zachovať veľa dĺžky okolo tváre. Je skvelý pre väčšinu hustých vlasov.

Morská panna súlož

Morská panna súložInstagram @callyjosalon

Q&Autorka štýlu, Cally Fredrickson

Kaderník @ Cloud 9 Salon & Denné kúpele vo West Fargo, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Strih je považovaný za súlož morskej panny. Tento strih je zábavný a hravý, a pretože neexistujú žiadne presné čiary, čím chaotickejší, tým lepší! Je to skutočne tradičná plážová vlna.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Môj obľúbený produkt, ktorý odporúčam použiť na tento strih morskej panny, by bol texturizačný sprej. „Liquid Dust“ od Unite a ich sprej „Texturiza“ sú dve z mojich obľúbených.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih odporúčam klientke s hustými vlasmi, ktorá sa chce zbaviť nejakej tej kilá navyše. Je to tiež skvelé pre klienta, ktorý má vlnu vlasov, pretože má byť upravený ako rozcuchaná vlna. Tento rez je dosiahnutý veľkým počtom rezov plátkov, takže neexistujú rovnomerné vrstvy.

Pretože to má byť trochu strapaté, bolo by to perfektné pre klienta, ktorý nemá veľa času na úpravu vlasov, ale napriek tomu chce vyzerať, že si na styling nájde čas..

Klasický promovaný Bob

Klasický promovaný BobInstagram @wwesleyjohn

Q&Autor so štýlom, Wesley Hanlon

Kreatívny režisér @ Sassoon Toronto v Toronte, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Vzhľad je klasický odstupňovaný bob s okrajmi a nádychom vrstiev. Dôvod, prečo som sa rozhodla urobiť tento vzhľad, bol ten, že som chcela navrhnúť strih, vďaka ktorému by jej oči ešte viac vynikli. To sa mi na tomto strihu páči najviac.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam ľahké mlieko na tepelnú ochranu alebo bezoplachový kondicionér, ktorý dodá lesk, ale ponechá veci ľahké a voľne sa pohybujúce.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih môže vyhovovať každému, ale pri výbere ťažkých ofiniek by váš tvar tváre mal byť dostatočne dlhý, aby sa k nemu hodil, pretože vám zaviera tvár. To znamená, že ak máte kratšiu a okrúhlejšiu tvár, navrhujem rovnaký strih bez okrajov alebo urobte okraje super ľahké a jemné (žiadna rovná čiara).

Myslím, že bob je najvhodnejší pre akýkoľvek životný štýl, pretože je to vzhľad, ktorý sa hodí k akémukoľvek životnému štýlu.

About the author