25 krátkych trendových účesov

V rokoch 2012 – 2013 krátke účesy s mnohými najnovšími štýlmi a technikami sú v trendoch. Jeho ďalšie strihy a štýly sú vymyslené zo dňa na deň nielen pre dievčatá, ale tiež sa zmenili účesy a účesy pre chlapcov. Pre dievčatá sú najlepšie štýly krátkeho účesu uvedené nižšie, čo môže byť užitočné pre dievčatá, ktoré si chcú osvojiť najnovší trend účesu.

Všetci dobre vieme, že v tomto roku najobľúbenejší účes pre dievčatá sú krátke účesy s množstvom rôznych štýlov a trendov. Blond farba na vlasy je tiež obľúbenou farbou vlasov tohto roku.

Krátke trendy strihy 2013

Kelly Carlson je známa hollywoodska celebrita a je tiež veľmi štýlovou a trendovou dámou. Tento rok, aby vyzerala viac štýlovo a trendovo, nosí krátky trendový účes, ktorý ich robí štýlovejšími a trendovejšími.

Trendové krátke kučeravé účesy

Účes Bob je jedným z trendových účesov vôbec. Tento rok väčšina trendových dám prijala tento trend, aby vyzerala roztomilo, decentne a štýlovo.

Roztomilé trendové účesy bobov

V roku 2013, tento trend nesie aj väčšina štýlových a trendových žien. Ľahko sa nosí krátky zostrih s rôznymi štýlmi a trendmi, len aby vyzerali jedinečne a trendovo.

Trendové krátke účesy pre ženy 2013

Väčšina mladých trendových dievčat nosí tento trendový účes s akýmkoľvek blond odtieňom farby vlasov. Farba blond vlasov je tento rok najobľúbenejšou a trendovou farbou.

Trendové krátke účesy pre dievčatá

Ako všetci dobre vieme o tomto trende, že blond farba vlasov je populárna medzi trendovými dievčatami, či už použijete tmavší alebo svetlejší tón..

Trendové krátke blond účesy

V trendoch sú aj rovné a krátke vlasy. Dievča na obrázku nižšie vyzerá v tomto krátkom rovnom strihu príliš trendovo a štýlovo. Tiež dodáva vlasom strapatý vzhľad.

Trendové krátke rovné účesy

Čierne ženy môže tiež ľahko niesť akýkoľvek trend krátkeho účesu s akýmkoľvek štýlom, aby vyzeral viac sexy a trendy.

Trendové krátke vlasy pre čierne ženy

Krátke zrážky vyzerajú na okrúhlych tvárach štýlovejšie a krajšie.

Trendové krátke účesy pre okrúhle tváre

Bob je jedným z najlepších krátkych trendových účesov tohto roku.

Trendové krátke účesy bobov 2013

Krátke trendy účesy

Krátke trendy účesy

Krátke trendy účesy-1

Krátke trendy účesy-2

Krátke trendy účesy-3

Krátke trendy účesy-4

Krátke trendy účesy-5

Krátke trendy účesy-6

Krátke trendy účesy-7

Krátke trendy účesy-8

Krátke trendy účesy-10

Krátke trendy účesy-11

Krátke trendy účesy-12

Krátke trendy účesy-13

Krátke trendy účesy

About the author