28 Krátkych trendových účesov

Bez ohľadu na to, každá žena chce zostať trendy. Tým trendovým myslím, že chcú byť v móde. Vždy chcú vyskúšať nové šaty, ktoré zrazu narastajú, chcú nosiť topánku, ktorá je v trende, chcú si kúpiť trendovú kabelku atď. V zásade chcú stáť s časom. Nechcú byť staromódni a chcú byť znevažovaní svojimi rovesníkmi. Milujú robiť módne vyhlásenia a milujú pozornosť, ktorá sa im dostáva. Ľudia sa ich pokúšajú napodobniť a zrazu sa z nej stane celebrita v kruhu. K tomu patrí aj jej účes.

Krátke účesy definovať ženu. Ľudia robia úsudky o žene len tým, že sa pozerajú na jej účes. Dôvodom je, že účes zohráva významnú úlohu pri vytváraní vyhlásenia o móde. 21. storočie sa rýchlo mení a každú chvíľu prichádzajú do módy nové trendy. Preto je dôležité rýchlo sa prispôsobiť trendu a nazývať sa štýlovým a moderným. Krátke vlasy sú trendom storočia a existuje mnoho štýlov, ktoré môžete vyskúšať, najmä ak máte krátke vlasy. Tu je pár skvelých krátkych účesov, ktoré sú momentálne v móde.

Pokiaľ ide o krátke účesy, strihy pixie by sa vždy nachádzali na vrchu. Pixie strihy sú elegantné, trendy a nádherné. Jedná sa o skutočne roztomilý účes, ktorý má kratšie vlasy vzadu a po stranách a dlhé vlasy vpredu. Sila tohto účesu sa dá ľahko odhadnúť, pretože tento účes nosili významné osobnosti ako Mia Farrow, Ruby Rose a Katy Perry. Štýl vyžaduje nízke nároky na údržbu a podporuje rôzne farby. Medzi skvelé farby tohto účesu patrí blond, biela, hnedá atď.

Neporiadok je ďalším trendom storočia. A nie je to len špinavé dnes, je to tiež neporiadne účelovo. Ženy sa skutočne pokúšajú dať si rozstrapatené vlasy schválne. Niektorí si môžu myslieť, že ste vyšli priamo z postele. Ale to sú ľudia, ktorí o móde nemajú ani potuchy. V skutočnosti veľa žien vyzerá, akoby prešli po dráhe na letisku a nie na módnej prehliadke. Ale je to jeden účes, ktorý vyzerá sexy, cool a uvoľnene. Dosiahnutie strapatých vlasov je celkom jednoduchá úloha. Musíte začať základným náterom a vysušiť vlasy. Fénovanie vlasov je kľúčom k dosiahnutiu strapatých vlasov a akonáhle ich upravíte, máte skvelý a módny účes..

Vrstvy nikdy nevychádzajú z trendu ani v 21. storočí. Dôvodom, prečo sa mnoho rozhoduje pre vrstvy, je jeho schopnosť zvýšiť objem a textúru vlasov. Ak máte kratšie vlasy, vrstvený strih je pre vás veľkou výhodou. Mäkké vlny sú celkom novým trendom a doháňajú sa po celom svete. Mäkké vlny majú vlnité vlasy až ku koncom. Mäkké vlny pôsobia prirodzene a dodajú vám skvelý štýl. Sfarbenie vĺn je v súčasnosti tiež trendom, pretože väčšina si vyberá blond alebo hnedé odtiene.

Existuje mnoho ďalších skvelých účesov, ktoré môžete vyskúšať zo zoznamu nižšie:

1-Krátky trendový účes

1-Short-Trendy-Hairtyles-315

2-Pixie strih blond

Pixie Cut Blonde, Pixie Blonde s krátkymi vlasmi

3-strapaté krátke vlasy

Strapaté krátke vlasy, Bob trendovo vrstvené vlasy

4-vrstvový rez

Vrstvený strih, roztomilý trendový bob Pixie

5-Mäkké vlny

Mäkké vlny, stredná farba hnedých vlasov

6-

Vlasy Bob Pixie vrstvené

7-

Krátke vlasy Pixie 20

8-

Pixie krátke vlasy

9-

Hairtyles Krátky klin na vlasy

10-

Ross 2013 Rok mladý

11-

Bob Hairtyles vrstvený zvlnený

12-

Krátke vlasy Trendy Pixie

13-

Vlasy Balayage Blonde Trendy

14-

Kudrnaté vlasy Jeden tip

15-

Pixie Brown Messy Cut

16-

Karamel vrstvený Bob Blonde

17-

Blond vrstvené vrstvy Hairtyles

18-

Hair Balayage Burgundy One

19-

Vrstvený krátky bob blond

20-

Celebrity Tyra Hair 35

21-

Kučeravé vlasy krátke hnedé

22-

Vlasy vrstvené podľa Balayage

23-

Farba vlasov jesenné účesy

24-

Bob Hair Hairtyles Messy

25-

Kučeravé vlasy Bob vrstvený

26-

27-

28-

About the author