Fotky trendových krátkych účesov

Kedykoľvek si vyberiete ten správny účes, vždy prekypujete sebavedomím a vaša tvár bude vyzerať úžasne atraktívne. Z tohto dôvodu tu uvádzame niektoré z najtrendovejšie krátke účesy roku 2013:

Krátky sofistikovaný účes

Tento krásny účes je fantasticky nádherný. Na pohľad nečesané vlasy ukazujú nádych slobody a nedostatku predstierania, čo rozhodne vypovedá o vašej postave. Krásne a lákavé, tento účes môžete určite vyskúšať a získať úžasný úžasný vzhľad.

Krátky sofistikovaný účes

Perky krátky hnedý účes

Tento druh účesu je úžasne cool a krásny. Bočné vlasy majú strapatú stranu, ktorú zdanlivo fúka vietor. Je to skutočne očarujúce a veľmi atraktívne.

Perky krátky hnedý účes

Cool, úchvatný a prepracovaný účes

Tento účes je úžasne chladný a fascinujúco atraktívny. Poskytuje vám nonšalantný prístup, ktorý je úžasne nádherný a lákavý. Rovnako vám to poskytne aire sebavedomia, ktoré je drzo sebavedomé.

Cool, úchvatný, prepracovaný účes

Cool krátky lesklý účes

Tento chladný krátky lesklý účes je očarujúco lákavý. Poskytne vám chladné nonšalantné ložisko. Bočné účesy vám navyše určite dodajú pokoj, ktorý je atraktívny a lákavý. Tento účes si určite zamilujete.

Cool krátky lesklý účes

Cool chaotický blonďavý účes

Tento účes je veľmi príjemný a veľmi ženský. Neprejavuje to žiadnu atmosféru predpojatosti. Poskytne vám sofistikovaný úžasný úžasný vzhľad, ktorý je fantasticky príťažlivý a atraktívny. Tento účes budete určite milovať športovať.

Cool strapatý blond účes

Vzdušný strapatý účes

Tento krásny účes je úžasný a atraktívny. Poskytne vám chladné a atraktívne správanie, ktoré je rozhodne spoľahlivým hitom. Zdanlivo prirodzene neupravené vlasy dodávajú menej náročný vzhľad, ktorý je krásny a zvodný. Skutočne prekvapivo fantastické!

Vzdušný strapatý účes

Čistý a upravený krátky účes

Z tohto účesu vyžaruje určitá sofistikovanosť, ktorá je lákavá a príjemná. Vlasy sú úhľadne upravené tak, aby pôsobili upravene a upravene. Rozhodne vám poskytne fantasticky moderný vzhľad, ktorý je priateľsky úžasný a atraktívny.

Čistý a upravený krátky účes

Krátky strih Pixie

Tento účes je určite atraktívny a veľmi ženský. Krátky chrbát a boky podliehajú nádherne atraktívnemu účesu s bočnými predkami, ktorý je veľmi roztomilý a lákavý. Mäkká splývavá ofina, ktorá čiastočne skrýva jedno oko, vám dodá atmosféru tajomstva, ktorá je príťažlivá a zvodne lákavá.

Krátky strih Pixie

Cool vlnitý účes

Toto chladný vlnitý účes predvádza atraktívne lákavý účes, ktorý dodáva vašej tvári zvodný vzhľad. Úžasne krásne, dáva vám drzo uhrančivý vzhľad, ktorý je rozhodne očarujúci a podmanivý. Tento účes si určite zamilujete.

Cool vlnitý účes

Blonďatý chladný blond účes

Nič rozhodne nedefinuje vašu osobnosť bezprostredne tak, ako váš výber účesu. Tu je účes, ktorý je úžasný a jednoduchý. To vám dodá atmosféru vzdorne nonšalantného charakteru. Toto môžete určite vyskúšať nový účes pre zmenu.

Cool blonďavý účes s bočnými časťami

Sassy Sofistikovaný pohľad

Tento účes je neuveriteľne krásny. Krásne vlasy s bočnými partiami uvoľňujú zvodný vzhľad. Sofistikovaná a príťažlivá, vaša nádherná tvár bude výrazne vylepšená týmto skvelým krásnym účesom. Je to fantasticky atraktívne a očarujúce.

Sassy Sofistikovaný pohľad

Krátky účes Sassy s mokrým vzhľadom

Tento krásny účes s mokrým vzhľadom je úžasne nádherný a očarujúci. Dodá vašej tvári prirodzene chladnú auru, ktorá je rozhodne príťažlivá a drzá. Tento účes si určite zamilujete pre zvodnú zmenu.

Krátky účes Sassy s mokrým vzhľadom

Top účes Cool Featherlike

Toto je skvelý odklon od čistého dlhého účesu pre dievčatá. Orezané boky a chrbát sú v kontraste s energickým vrchom. Efekt je nádherný a spektakulárne jedinečný, čo vám dáva sofistikovaný vzhľad, ktorý je nápadne očarujúci.

Cool Účes podobný periu

Efektívny a upravený krátky účes

Tento krásny efektný a uhladený účes je fantasticky uprataný a milý. Poskytuje čistý vzhľad tváre plný sofistikovanosti a šarmu. Krásne a úžasne fantastické, určite si zamilujete túto slicked, ale atraktívnu moderný účes.

Efektívny a upravený krátky účes

Strihaný veľmi krátky účes

Tento upravený krásny účes je skvelým odklonom od bežného dlhého účesu žien. Čisto oholené boky a chrbát sú v kontraste so strihaným vrchom, ktorý umožňuje jasne vymedziť vašu tvár. Je to veľmi očarujúce a netradičné. Rozhodne vám umožní, aby vaša skutočná krása prirodzene žiarila.

Strihaný veľmi krátky účes

Krásny asymetrický strih

Tento krásny účes je fantasticky atraktívny a očarujúci. Dodá vašej tvári nový chladný vzhľad, ktorý je ženský a príťažlivý. Mierne krátke vlasy s drôtovitým zakončením vám poskytnú očarujúce magnetické ložisko, ktoré je zvodne podmanivé.

Krásny asymetrický strih

Chaotický mokrý krátky účes

Toto nádherný účes vyzerať úžasne nádherne a nenáročne. Zdanlivo nečesané vlasy vám dodávajú ospalý chladný vzhľad, ktorý je veľmi chladný a atraktívny. Je to určite očarujúci spôsob, ako upraviť vlasy, aby ste získali nonšalantný zvodný vzhľad.

Chaotický mokrý krátky účes

About the author