Módne obrázky s krátkymi vlasmi

Svet účesov je skutočne vzrušujúci, pretože kaderníci vždy žmýkajú svoje kreatívne šťavy, aby prišli s nové trendy účesy. Rozsah ich kreativity navyše nie je nijako obmedzený, a teda trendovejší a inovatívnejší krátke účesy nám vždy vychádzajú v ústrety. V tomto článku niektoré z trendy krátke účesy sú určené na to, aby ste ich v blízkej budúcnosti ocenili a možno aj športovali.

Veľmi očarujúci tupý Bob Cut

Tento fantastický tupý strih bob má tie krásne strapce a chladné vrstvené boky a chrbát. Tieto vrstvy zvyšujú objem a textúru tohto účesu. Rovnako tak tieto ofiny vytvárajú krásny vzhľad, ktorý je dosť ťažké ignorovať. Navyše výber medenej červenej farby pre tento účes je určite vhodnou voľbou. Tento tupý strih bobu by som v budúcnosti určite rád vyskúšal.

Veľmi očarujúci tupý Bob Cut

Fantastický tupý Bob Cut

Toto trendový tupý strih bobu je veľmi atraktívny a príjemný na pohľad. Má tie stredne hrubé pramene hnedých vlasov, ktoré sú skutočne lákavé a príťažlivé na pohľad. Tupé konce tohto úžasného strihu bob vytvárajú navyše jedinečnú príťažlivosť pre tento účes. Cool a vzrušujúce, tento strih bob je určite príjemným doplnkom nášho zoznamu trendových krátkych účesov.

Fantastický Blunt Bob Cut

Krásny klasický strih Bob

Tento klasický strih bobu je skutočne očarujúci a lákavý na pohľad. Má tie stredne hrubé pramene rovných čiernych vlasov, ktoré sú ušité úžasným strihom bob. Rovnako tak rovná ofina vytvorte veľmi príťažlivý a očarujúci vzhľad, na ktorý sa úžasne pozerá. Tento bob strih by som v budúcnosti určite rada vyskúšala.

Krásny klasický strih Bob

Úžasný chlapčenský strih Pixie

Tento milý a očarujúci strih pixie mi pripadá trochu chlapčenský. V dnešnej dobe však nie je nič úplne chlapčenské alebo dievčenské. Tento účes má jemné pramene zlatistých blond vlasov, na ktoré sa skutočne úžasne pozerá. Vzhľadom na jemné pramene je potrebné pridať vrstvy, aby bol pre tieto vlasy väčší objem a textúra. Tento účes je skutočne úžasný a očarujúci.

Úžasný chlapčenský strih Pixie

Unikátny a umelecký strih Pixie

Tento jedinečný strih pixie sa vyznačuje tými krásnymi prameňmi jemných vlasov, ktoré sú vyrobené úžasným spôsobom. Charakteristickými časťami tohto účesu sú dlhé umelecké ofiny, ktoré siahajú až po bradu. Rovnako tak špicatý top dopĺňa fantastickú ofinu. Tento účes je skutočne báječný a jedinečne atraktívny zároveň.

Unikátny a umelecký strih Pixie

Krásny strih Pixie od Anne Hathaway

Anne Hathaway, okrem toho, že má veľmi očarujúcu tvár, má talent na to, aby bol akýkoľvek účes, ktorý nosí, príťažlivý. Rovnako ako v tomto prípade, kde má športový strih pixie, ktorý vyzerá veľmi trendovo a lákavo. Má tie krásne ofiny, ktoré dopĺňajú krátke boky a chrbát. Určite by som rád športoval tento veľmi lákavý a príťažlivý účes.

Krásny strih Pixie od Anne Hathaway

Fantastický chaotický strih Boba

Tento chladný a atraktívny strih bobu je celkom milý a príťažlivý na pohľad. Chaotický vrch vytvára pre tieto vlasy väčší objem a textúru, zatiaľ čo krátke strany a chrbát dopĺňajú úžasný vrch. Chladné hroty navrchu dodávajú tomuto účesu pôvab a štýl. Tento strih bob je určite trendovým spôsobom nosenia strapatého účesu.

Fantastický Messy Bob Cut

Trendový strih Pixie s vrcholovým výstrihom

Tento úžasný strih pixie sa vyznačuje tými hrubými prameňmi krátkych vlasov, ktoré dodávajú tomuto účesu dostatočný objem a textúru. Špičatý vrchol navyše dodáva týmto už tak hustým vlasom ďalší objem. Rovnako sú po stranách a vzadu viditeľné ďalšie vrstvy. Nakoniec, zubaté ofiny dodávajú tomuto báječnému strihu pixie pôvab a štýl.

Trendový strih Pixie s vrcholovým výstrihom

Trendový klasický strih Bob

Tento klasický strih bobu je charakterizovaný zubatými strihmi strán a ofinou, ktoré dodávajú tomuto účesu jedinečnú kvalitu. Rovnako tak strapatý top je jednou z výrazných čŕt tohto účesu. Krásny a príťažlivý, tento strih bobu je skutočne skvelým trendovým spôsobom nosenia účesu.

Trendový klasický strih Bob

Cool a elegantný strih Pixie

Ak chcete chladný a uhladený strih pixie, toto je vaša najlepšia voľba. Je definovaná tými krátkymi prameňmi uhladených čiernych vlasov, ktoré sú umelecky spracované tak, aby vytvorili definitívne moderný vzhľad. Ofina je úžasne tvarovaná, aby vytvárala úžasný dojem. Tvar bokov a chrbta dodáva tomuto fantastickému účesu jedinečnú a umeleckú kvalitu.

Chladný a elegantný strih Pixie

Skvelý, ale úžasný strih Pixie

Tento medený červený strih pixie je skutočne úžasný a atraktívny na pohľad. Vyznačuje sa tým, zubaté ofiny, ktoré dodávajú tomuto strihu pixie pôvab a štýl. Rovnako tak sú tieto ofiny doplnené krátkymi vrstvenými bokmi a chrbtom. Tento účes je skutočne trendový, moderný a úžasný na pohľad.

Skvelý a pritom úžasný strih Pixie

Choppy Messy Bob Cut

Tento fantastický strih bobu je definovaný jemnými prameňmi blond vlasov, ktoré sú strihané a strapaté. Tento účes je chladný a očarujúci na pohľad a má všetku kvalitu báječného a trendového účesu. Chladné zubaté ofiny a strapatý top sa navzájom dopĺňajú. Rovnako tak, trhané strany a chrbát dodávajú tomuto úžasnému strihu bobu pôvab a štýl. Tento rozcuchaný účes by som v budúcnosti určite rada vyskúšala.

Choppy Messy Bob Cut

Úžasný strih Pixie s rozdrvenými treskami

Tento úžasný pixie sa vyznačuje fantastickými oprášenými ofinami a krátkymi stranami a chrbtom. Oprášená ofina prebieha v kontraste k elegantným bokom a chrbtu a vytvára umelecký účes, ktorý je skutočne jedinečný a atraktívny. Cool a vzrušujúce, tento účes je rozhodne trendový a úžasný na pohľad.

Úžasný strih Pixie s rozdrvenými ofinami

Elegantný geometrický účes

Tento účes je skutočne veľmi umelecký a jedinečný. Je definovaná týmito geometrickými stranami, ktoré jasne vytvárajú elegantný a úžasný vzhľad tohto účesu. Rovnako tak definitívnou črtou tohto jedinečného účesu sú jeho úžasné ofiny, ktoré sú zámerne navrhnuté tak, aby vytvárali geometrické vzory na doplnenie strán. Umelecký a atraktívny tento účes je skutočne úžasný a trendový.

Elegantný geometrický účes

About the author

Adblock
detector