Obrázky krátkych trendových účesov

Ste pripravení na vzhľad, ktorý určite zmení váš život a váš pohľad na všetko, čo sa práve deje? Potom by ste sa mali pozrieť na krátke účesy ktoré sú momentálne v móde. Áno, možno je načase rozhodnúť sa pre typ strihu, vďaka ktorému budete pôsobiť menej jednoducho, modernejšie a nápadnejšie. Chcete, aby sa na vás ľudia pozerali, keď idete okolo, však? Potom nie je nič jednoduchšie, ako získať číslo skvelého stylistu, ktoré dokáže zmeniť vzhľad. Najťažšia časť je tá, kde musíte hľadať všetky druhy účesov a vybrať si ten, ktorý sa vám najviac páči. Táto časť je náročná, pretože existuje toľko štýlov, že by ste nevedeli, kde začať. Dnes máte šťastie, pretože sme vytvorili zoznam najhorúcejšie účesy ktoré sú práve v trende. Jediné, čo musíte urobiť, je pozrieť sa a vybrať si.

Krátke pixie vlasy

Napriek tomu, že vám tento strih vlasov nemusí pripadať ako a pixie účes stačí sa pozrieť bližšie. Je to skutočne dlhšia verzia pixie účes že sme všetci zvyknutí, pridal trochu objemu a chaotický efekt. Je to skvelé!

Trendy krátke pixie vlasy

Zdroj

Trendový krátky Bob

Ak chcete trendový účes, ktorý je jednoduchý, ale ktorý má skutočne veľký vplyv na váš celkový vzhľad, mali by ste sa určite pozrieť na strihy bobov. Rozhodnutím pre krátky bob budete určite vyzerať skvele!

Trendové krátke Bob vlasy

Zdroj

Krátky asymetrický účes

Ak chcete verziu pixie vzhľadu, ktorá vám pomôže rozhodnúť sa pre originálnejšie účesy, potom by ste si mali nechať ostrihať vlasy týmto spôsobom. Dlhší prameň vlasov vám umožní upravovať vlasy po celý čas inak.

Trendový krátky asymetrický účes

Zdroj

Krátke vlasy s ofinou

Keď sa pozriete na tento účes, neuvidíte len ryšavé vlasy alebo bob. Vidíte kombinované prvky, vďaka ktorým je vzhľad skutočne zaujímavý a nádherný. Máte tiež objem a veľkú ofinu!

Trendové krátke vlasy s ofinou

Zdroj

Športové vlasy

Ak ste typ človeka, ktorý rád cvičí, mali by ste sa rozhodnúť pre účes, ktorý vám umožní behať a vykonávať najrôznejšie činnosti bez toho, aby ste sa obávali, že sa vám vlasy budú neustále dotýkať tváre..

Športové krátke vlasy

Zdroj

Asymetrické krátke Bob vlasy

Toto je skutočne zaujímavý účes, ktorý sa často nevidí. Možno ho používate na módnych prehliadkach, ale je to tak. Stačí si nájsť skvelého kaderníka, ktorý vám bude schopný vziať vlasy a pracovať na umeleckom diele!

Asymetrické krátke vlasy

Zdroj

Krátky strih s krátkym treskom

Toto je typ strihu, pre ktorý by ste sa mali rozhodnúť, ak chcete vyzerať nebezpečne a odvážne zároveň. Pridajte si správne okuliare a môžete byť v Bondovom filme! Skráťte vlasy a vychutnajte si vzhľad!

Krátke vlasy s krátkym treskom

Zdroj

Sexy krátky zostrih

Jedná sa o typ bobu, ktorý umožní, aby bola polovica vašej tváre trvale zakrytá, skutočnosť, ktorá nikomu nedovolí, aby sa vám mohol pozrieť do oboch očí súčasne. Budete pôsobiť tajomne a sexi!

Sexy krátke vlasy

Zdroj

Krátke skalné vlasy

Aj keď si môžete myslieť, že Elvisov vzhľad je len pre mužov a že sa s ním nemôžete hrať, stačí sa pozrieť na tento účes. So správnym prípravkom na vlasy budete môcť vyzerať skvele už za niekoľko sekúnd!

Dámske rockové vlasy

Zdroj

Vlasy celebrít

Toto je typ strihu, ktorý dotvára naozaj pekný ombre. Zaujímavosťou na ňom je fakt, že ide o jednoduchý zostrih. Musíte sa len uistiť, že ste sa rozhodli pre rovnú čiaru, a to je všetko!

Trendy vlasy celebrít

Zdroj

Jednostranný pixie

Na jednej strane hlavy budete mať dlhšie vlasy a na druhej strane budete mať skutočne krátke vlasy. Jedná sa o skutočne moderný prístup k pixie účesu, ale vzhľadom na svoj veľký objem vyzerá naozaj dobre!

Krátke jednostranné vlasy

Zdroj

Strapaté krátke vlasy

Teraz, aj keď by ste mohli veriť, že je to typ vzhľadu, ktorý je skutočne ťažké dosiahnuť, stačí sa pozrieť na skvelú farbu vlasov a na fakt, že je upravených len niekoľko prameňov vlasov. So správnym produktom bude vyzerať fantasticky!

Trendy strapaté krátke vlasy

Zdroj

Biela pixie

Napriek tomu, že vlasy sú po stranách a vzadu naozaj krátke, budete ťažiť z veľkého objemu a zo skutočnosti, že vaše vlasy budú mať oveľa inú farbu, než akú vidíte každý deň na ulici..

White Pixie Cut

Zdroj

Vrstvené vlasy

Toto je určite dlhšia verzia pixie účesu a kvôli mnohým vrstvám máte oveľa väčší objem, ako by ste mali bez vrstiev. Môžete pôsobiť sexi a roztomilo zároveň bez prílišných problémov.

Tredny vrstvené vlasy

Zdroj

Pôvodný strih

Tento účes je skutočne len o líniách. Rovné čiary a vrstvy k sebe veľmi dobre ladia, najmä ak vrstvy zafarbíte do rôznych odtieňov. Ak chcete originálny vzhľad, potom je táto cesta určite správna. Zavolajte teda svojmu stylistovi!

Pôvodný strih

Zdroj

About the author