Trendové krátke účesy 2013

Svet účesov je úžasný svet, plné farieb a štýlov, a rozhodne veľmi umelecký a inovatívny svet. Kaderníčky vždy hľadajú nové účesy a ich kreatívne šťavy, myslím, nikdy skutočne nedôjdu. Každú chvíľu tam sú nové trendy účesy ktoré vychádzajú a časom určite môžeme očakávať viac. V tomto článku niektoré z trendy krátke účesy sú prezentované tak, aby ste ich ocenili a mali z čoho vyberať.

Fantastický asymetrický strih Bob s rôznymi prednosťami

Toto fantastický asymetrický strih bobu je skutočne krásny a atraktívny na pohľad. Na bokoch má chladné vrstvy, ktoré zvyšujú jeho textúru a objem. Rovnako tak odlesky gaštanovohnedej a medená červená v zásade k tomu pridajte štýl a nuansy krátky účes. Asymetrické strany navyše definujú tento očarujúci strih bobu. Navyše, krásne a zvodné ofiny dodávajú tomuto úžasnému asymetrickému strihu bobov príťažlivosť a šarm.

Fantastický asymetrický strih Bob s rôznym zvýraznením

Zdroj

Očarujúci strih Pixie

Tento očarujúci strih pixie má stredne hrubé pramene hnedých vlasov s melírom medenej blond. Boky a chrbát sú strihané nakrátko, pričom bočné ofiny sú skutočne atraktívne na pohľad. Po stranách a vzadu sú vrstvy na zvýšenie objemu a textúry vlasov. Tento nádherný strih pixie, chladný a príťažlivý, je skutočne trendovým účesom.

Očarujúci strih Pixie

Zdroj

Cool a chlapčenský vlnitý strih Pixie

Na prvý pohľad som si myslel, že model je chlapec, kvôli chlapčenskému vzhľadu, ktorý vytvára tento strih pixie. Napriek tomu vo svete účesov nie je nič chlapčenské ani dievčenské. Každý môže športovať a nosiť, čo sa mu páči. Tento strih pixie sa vyznačuje tými jemnými prameňmi vlnitých vlasov. Pretože sú vlasy veľmi jemné, je potrebné zvýšiť textúru a objem a to robia vlnité vlasy. Cool a očarujúce, tento chlapčenský strih pixie je tiež trendy.

Cool a chlapčenský vlnitý strih Pixie

Zdroj

Očarujúci a krásny neporiadny Bob Cut

Tento úžasný strih bobu je spracovaný chaotickým spôsobom a vytvára očarujúci a lákavý efekt. Tento účes má hrubé pramene čiernych vlasov a strapatý spôsob, akým je upravený, mu dodáva väčšiu textúru a objem. Jednou výraznou črtou tohto účesu sú krásne ofiny, ktoré sú v kontraste k strapatému vrchu a chrbtu. V budúcnosti by som určite rád športoval tento lákavý a atraktívny strapatý strih bobu.

Očarujúci a krásny neporiadny Bob Cut

Zdroj

Messy Pixie Cut Winony Ryderovej

Wynona má husté vlasy, čo je v tomto strihu pixie veľmi zrejmé. Skrátila to a zanechala stopu hrotov hore aj vpredu. Vrchná časť je usporiadaná chaoticky, zatiaľ čo boky a zadná časť pekne dopĺňajú vrchnú časť. Cool a očarujúce, tento strih pixie je naozaj trendy.

Messy Pixie Cut Winony Ryderovej

Zdroj

Krásny vlnitý strih Boba

Tento fantastický strih bobov je skutočne trendový a ponúka krásne vlnité pramene vlasov a vyklopiteľné strany. Objem a textúra vytvorená vlnami a chaotické usporiadanie stačia na to, aby bol tento strih bob očarujúci a atraktívny. Rovnako tak, chladné česané ofiny a vyklápacie strany definujú tento lákavý strih bobu.

Krásny vlnitý strih Bob

Zdroj

The Amazing Blonde Pixie Cut

Tento očarujúci a lákavý strih pixie má tie krásne pramene stredne hrubých blond vlasov. Zubatá ofina vytvára veľmi očarujúci vzhľad, ktorý je dosť ťažké ignorovať. Rovnako tak chladné boky a chrbát pekne dopĺňajú zubatú ofinu. Tento pixie strih je príťažlivý a báječný a je skutočne veľmi trendový a štýlový.

Úžasný blond strih Pixie

Zdroj

The Awesome Brushed-up Pixie Cut

Tento roztomilý a očarujúci strih pixie má oprášené stredne hrubé pramene vlasov, ktoré sú skutočne úžasné a vzrušujúce na pohľad. Kartáčovaný top dopĺňajú elegantné boky a chrbát. Cool a očarujúci, tento strih pixie je dobrým doplnkom nášho zoznamu trendových účesov.

Úžasný brúsený pixie strih

Zdroj

Očarujúci a príťažlivý neporiadny Bob Cut

Tento strih bobu je definovaný tými jemnými prameňmi svetlých blond vlasov. Boky sú groteskne usporiadané, zatiaľ čo vrchol vyžaruje nonšalantnú kvalitu. Ofina, ktorá pokrýva celé čelo, je skutočne očarujúca a úžasná na pohľad. Tento lákavý chaotický strih bobu, chladný a nedotknutý, je skutočne veľmi trendový.

Očarujúci a lákavý strapatý Bob Cut

Zdroj

Úžasný geometrický asymetrický strih Bob

Necítite sa ohromení týmto fantastickým strihom bobov? No určite vás ohromí samotný štýl a šarm tohto fantastického účesu. Boky sú asymetrické, zatiaľ čo ofina a boky tvoria geometrické vzory, ktoré sú na pohľad skutočne lákavé. Neexistuje iný výstižnejší prívlastok na opis tohto asymetrického strihu boba ako slovo „úžasné“.

Úžasný geometrický asymetrický strih Bob

Zdroj

Krásny a očarujúci klasický strih Bob

Tento chladný a očarujúci strih bob je definovaný týmito krásnymi prameňmi jemných svetlých popolavých hnedých vlasov. Rovnako tak ofina dodáva tomuto účesu štýl a pôvab, zatiaľ čo boky ofinu pekne dopĺňajú. Cool a očarujúce, tento strih bob je naozaj lákavé a trendy.

Krásny a očarujúci klasický strih Bob

Zdroj

Báječný a krásny Bob Cut

Tento strih bob má tie hrubé pramene čiernych vlasov. Rozhodujúcim znakom tohto krásneho strihu boba sú úžasné symetrické strany a ofina. Geometrický vzor vytvorený bokmi a ofinou je skutočne úžasný a lákavý. Tento strih bobu je rozhodne veľmi trendový a štýlový.

Báječný a krásny Bob Cut

Zdroj

The Fantastic Cool and Alluring Bob Cut

Tento zvodný strih bobu sa vyznačuje tými elegantnými stranami, ktoré sú v kontraste k vlnitému vrcholu, ktorý kulminuje vetrom zmietanou ofinou. Boky sú úhľadné a elegantné, zatiaľ čo vrch je trochu rozcuchaný. Napriek tomu tento kontrast vytvára očarujúci štýl, ktorý je rozhodne veľmi trendový a vzrušujúci na pohľad.

Fantastický chladný a zvodný Bob Cut

Zdroj

Platinový blond strih Pixie

Toto veľmi trendy platinový blond pixie strih je skutočne úžasné a očarujúce na pohľad. Má tie krásne pramene stredne hustých blond vlasov, ktoré sú ušité z a pixie účes. Boky a chrbát sú skrátené, pričom ofina je pružná a štýlová. Tento nádherný strih pixie je chladný a očarujúci a je skutočne trendový a štýlový.

Platinový blond strih Pixie

Zdroj

About the author