Trendy strihy pre krátke vlasy

Ak ste pripravení ostrihať vlasy kratšie, je načase zamyslieť sa nad tým, pre akú zmenu sa rozhodnete. To znamená, že predtým, ako stylistovi umožníte čokoľvek odstrihnúť, musíte sa dobre pozrieť na svoje možnosti. V skutočnosti je to najdôležitejšia časť zmeny vzhľadu, pretože môže ovplyvniť váš celkový vzhľad. Ak teda chcete byť so svojim výberom spokojní, vezmite do úvahy aj ďalšie faktory. Jedna z vecí, ktoré napríklad ovplyvňujú váš vzhľad, je vaša pleť. Tiež na sekundu nemyslite na to, že čím dlhšie vlasy budete mať, tým lepšie budete vyzerať. Toto má ďaleko od pravdy. Všetko je to kombinácia prvkov, vďaka ktorým bude všetko vyzerať lepšie, ako si dokážete predstaviť. A dobrý účes vždy tromfne ten, ktorý vám umožní udržať si dlhé vlasy. Uistite sa teda, že ste sa rozhodli pre a skvelý účes a uži si to!

Vrstvený Bob

Toto je veľmi dobre vyzerajúci účes ktoré budete milovať, pretože vrstvy vám vždy pomôžu upraviť vlasy tak, ako si prajete. Toto je určite a trendový účes že by ste to mali skúsiť, ak chcete vyzerať tak dobre!

Trendy strihy pre krátke vlasy

Zdroj

Viacvrstvová pixie

Keď sa pozriete na tento účes, prvá vec, ktorú si všimnete, je fakt, že zdôrazňuje jej nádherné oči. Ak chcete dosiahnuť rovnaký efekt, stačí sa rozhodnúť pre vrstvený pixie a potom si výsledok užiť.

Trendy strihy pre krátke vlasy

Zdroj

Viac vrstiev

Toto je ďalší Pixie účes, ktorý môžete v dnešnej dobe vidieť na ulici, ale dosiahnuť ho nie je také jednoduché. Kaderníčka musí byť schopná zastrihnúť vaše vlasy vo viacerých vrstvách, aby vyzerali tak nádherne. Získať vzhľad!

Trendy strihy pre krátke vlasy

Zdroj

Špicatý pohľad

Keď sú vlasy na temene hlavy dlhšie a ostatné sú extrémne krátke, uistite sa, že si ich upravíte tak, aby vyzerali fantasticky. Napríklad ostrý vzhľad je pre tento účes viac než vhodný.

Trendové krátke účesy a farby

Zdroj

Rovno Bob

Prvá vec, ktorú si na tomto účese všimnete, je skutočnosť, že je rovný, jednoduchý a elegantný zároveň. Núti vás to zamyslieť sa nad tým, že žena na obrázku je sexi a tajomná.

Nové trendy krátke účesy

Zdroj

Ostrý pohľad

Ak sa pozriete bližšie na účes ženy na obrázku, všimnete si, že pod špičkami kudrliniek vidíte, že jedna strana jej hlavy má skutočne krátke vlasy. To rozhodne môže byť certifikované ako nervózny vzhľad!

Krátke účesy Tupé ofiny

Zdroj

Trendy strih krátkych vlasov

Módne obrázky s krátkymi vlasmi

Zdroj

Ostré krátke vlasy

Trendy Edgy krátke účesy

Zdroj

Blond krátke trendové vlasy

Krátke blond trendy účesy

Zdroj

Platinové vlasy

Čím sú vlasy kratšie, tým je jednoduchšie ich upravovať. Môžete ho nastylovať tak, aby bol čo najviac rebelský ako modelka na obrázku. Musíte sa len uistiť, že máte na to, aby ste vypadli. Vyfarbi to aj veľmi svetlo!

Trendové nové krátke účesy

Zdroj

Červený Bob

To je vlastne veľmi zaujímavý bob účes, pretože má toľko vrstiev a veľký objem. Červená farba vlasov je navyše ešte príťažlivejšia. Ak chcete vyzerať takto sexi, dajte si vedieť!

Krátky zúžený účes Bob

Zdroj

Extrémne krátke vlasy

Toto je typ trendového vzhľadu, ktorý vidíte na ulici a ktorého údržba je mimoriadne jednoduchá. Nemusíte si česať vlasy, ani používať žiadne stylingové prostriedky. Hlavné zameranie bude na vaše vlastnosti!

Trendové veľmi krátke účesy 2014

Zdroj

Sexy Bob

Prvkami, ktoré prispievajú k tomuto sexi looku, sú červený rúž, odtiene, blond farba vlasov a fakt, že bob strih je rovný a má veľký objem. Je to skutočne trendový vzhľad, pre ktorý by ste sa mali rozhodnúť!

Krátke trendy vlasy na rok 2014

Zdroj

Červené vlasy

Čím kratšie vlasy, tým zaujímavejšie budete pôsobiť. Teraz, ak máte tiež červené vlasy, potom bude sexy efekt dvojnásobný. Nezabudnite ho upraviť tak, aby sa každý mohol zamerať na vaše vlastnosti. Pokúste sa udržať vlasy rovné!

Trendy strihy pre krátke vlasy

Zdroj

Mokrý pohľad

Krátke vlasy a mokrý vzhľad spolu veľmi dobre ladia. Najdôležitejšia vec, ktorú musíte pochopiť, je, že čím viac si zakryjete tvár, tým budete pôsobiť tajomnejšie. Uistite sa preto, že ste sa rozhodli pre správny prípravok na vlasy!

Trendové krátke účesy s ofinou

Zdroj

About the author