15 príkladov najlepších nápadov s vysokým chvostom, aké ste kedy videli

Vysoký chvost je účes, ktorý má všetky vlasy zozbierané a zaistené do sekcie v hornej časti hlavy. Ležérne + športové + elegantné = je neuveriteľné, ako všestranný je tento účes s chvostom! Hollywoodske hviezdy Alison Brie, Elle Fanning a Zendaya predvádzajú svoje vysoko módne vysoké chvosty!

Chystáte sa na akciu s dlhými šatami? Noste ho elegantne a rovno! Majte však na pamäti, že obrovské plážové vlny vyzerajú rovnako úžasne pre vašu každodennú módu. Keď zladíte vysokého poníka s ofinou, vrkočmi a roztomilými vlasovými doplnkami, budete pôsobiť ešte jedinečnejšie!

Toto rýchle updo je praktickou voľbou, ktorá vám ušetrí leňošenie. S trochou produktu na držanie, lesk alebo objem budete vyzerať báječne a pripravene na použitie v priebehu niekoľkých minút.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie trendových nápadov s vysokým chvostom!

Vysoký chvost s ofinou

Vysoký chvost s ofinouInstagram @naanafurlan

Tento elegantný účes mohla stiahnuť iba rímska bohyňa. Rozcuchajte vlasy vedúce k uzlu a pridajte niekoľko vĺn pre objemný chvost s ofinou.

Vysoký polovičný chvost

Vysoký polovičný chvostInstagram @quiquemagana

Tento vysoký chvost vytvára dokonalú ilúziu plnších vlasov. Navyše, v tomto polovičnom copu s rozpustenými vlasmi môžete urobiť viac stylingu, aby ste získali väčšiu univerzálnosť.

Vysoký poník s hlasitosťou

Vysoký chvost s účesom VolumeInstagram @deisypinzonmakeup

Ponytails často vynechajú decentný účes. Viete však, že aj tento jednoduchý viazaný štýl je možné využiť na mnoho spôsobov? Využite tento elegantný prístup. Vlny, farby a telo môžu z bežného chvosta určite urobiť vyhľadávaný štýl.

Vysoký cop z copu

Vysoký cop z copuInstagram @braidedbynicks

Jedinečný spôsob, ako ochutiť normálny uviazaný chvost! Použite svoj cop ako sponu do vlasov pre svoj chvost a zažehlite si čierne vlasy.

Chaotický vysoký chvost s kučerami

Chaotický vysoký chvost s kučeramiInstagram @tannerkb

Chaotický vysoký chvost s kučerami je cez deň elegantný a v noci dramatický. Prejdite od dôvtipu k zmyselnosti pridaním pútavých šperkov pre extra lesk.

Formálny vysoký chvost s prameňmi na ohraničenie tváre

Formálny vysoký chvost s prameňmi na ohraničenie tváreInstagram @tammyzhairboutique

Tento formálny chvost s prameňmi ohraničujúcimi tvár vytvorila kaderníčka Tammy Skulander z Austrálie. “Je to len elegantnejší a elegantnejší pohľad na naše každodenné chvosty,” hovorí Skulander. “Tento perfektný vysoký chvost je veľmi univerzálny a vyhovuje mnohým ženám.”

Skulander hovorí, že na to, aby ste si nechali urobiť tento vysoký chvost do copu, budete potrebovať dĺžku a hrúbku vlasov. “Ak nemáte dostatočnú dĺžku, zaobstarajte si skvelú sadu predlžovacích vlasov na vlasy. V skutočnosti má tento štýl aj niekoľko clip-in predĺžení vlasov, ktoré dodajú na objeme a trocha väčšej dĺžke, “dodáva.

Kučeravý vysoký chvost

Účes s kučeravým vysokým chvostomInstagram @salonleah

Tento kučeravý chvost, ktorý je vysoký, je zábavný a prirodzený, napriek tomu čistý. Vytvoril ho kaderník a špecialista na parochne Leah Loksen z Crown Heights, NY.

Na styling, Loksen hovorí, že použijete svoje prirodzené kučery alebo vlasy rozptylíte kučeravým krémom. “Niektoré kudrlinky môžete opraviť železom 3/4”. Upravte svojho vysokého poníka vyrobením dvojitého skladaného poníka. Vďaka tomu budú vaše vlasy v prípade potreby dlhšie. “

“Dráždi každého poníka, aby vyzeral väčší,” vysvetľuje. “Uhladený chrbát s diviačími štetinami.” Zachovajte chĺpky vášho dieťaťa lakom na malú štetku alebo zubnú kefku. Vysoký chvost s kučerami je jedným z tých, ktoré musíte vyskúšať pre kučeravé dievčatá. “

Vysoký poník v dizajne francúzskeho vrkoča

Vysoký chvost v dizajne francúzskeho vrkočaInstagram @braidedbycj

Tieto holandské vrkoče vo vyššom chvoste vytvoril vlasový zapletač CJ z Austrálie. “Používajte predĺženia vrkočov, ktoré majú všetky druhy farieb,” hovorí CJ. “Pridajte vlasové prstene ako malú funkciu na dokončenie vášho štýlu.” Najlepšia časť na tomto vysokom poníkovi je dlhý farebný hrubý chvost. “

“Dievčatá často nevedia, aký typ vrkoča chcú, ale chcú chvost,” vysvetľuje CJ. “Požiadajte svojho stylistu, aby vytvoril čokoľvek, čo sa vám páči, a urobte z toho chvost.” – Choďte s vrkôčikmi zospodu alebo niektorými s vrškom aj zospodu. “

Väčšina žien nechá konský chvost viac ako týždeň. Údržba nie je príliš náročná. Stačí vyčistiť hrebeňom so širokými zubami. Môžete to dať do drdolu a budete mať aj úplne iný štýl.

Perfektný vysoký chvost nekĺže ani sa ľahko nespojí, pretože je pripevnený v pleteninách. Ak ich chcete vyjsť, odstráňte celý štýl.

Vysoký chvost Genie s ofinou

Vysoký chvost Genie s ofinouInstagram @miss.nae

Zabaľte všetko do dobre rozčesaných vlasov a určitého postoja. Vyzerajte ako fontána krásy s touto variáciou chvosta vyzerajúceho bohyne.

Vysoká väzba z konského chvosta

Vysoká väzba z konského chvostaInstagram @vchairstudios

Jedná sa o zábavnú, koketnú väzbu z vysokého chvosta. “Najlepšia časť tohto super elegantného chvosta je farba nadstavcov a ich dĺžka,” hovorí kaderníčka Valerie Castille z Los Angeles, CA.

Keď uvažujete o tomto vysokom poníkovi, Castille hovorí, že začnite svojim typom a dĺžkou vlasov. “Na dosiahnutie dokonalého vysokého chvosta budeš potrebovať vlasy po plecia.”

“Vyrovnajte si vlasy žehličkou.” Použite pomádu/ovládač, lak na vlasy, ihlu a niť a dve gumičky. Vyššie chvosty sú pre dievča, ktoré je na cestách. Je to chvost s veľmi nízkou údržbou, ktorý trvá asi týždeň, “dodáva.

Vysoký pletený chvost

Pletený vysoký chvostInstagram @shelbyweatherholtzhair

Tento perfektný vysoký chvost je kombináciou nervózneho a bohémskeho štýlu. Tento konkrétny poník vytvoril kaderník Shelby Weatherholtz z Readingu, PA. “Najroztomilejšou časťou tohto vysokého poníka sú akcentové vrkoče a vlasové prstene na strane updo.” Bez tohto príslušenstva by to bol len akýsi základný chvost, “vysvetľuje Weatherholtz.

“Uistite sa, že máte dostatok vlasov na napodobnenie tohto chvosta s bočnými vrkočmi, alebo sa určite bude prekladať inak,” dodáva. Dĺžka umožňuje mäkší tok. Toto pôsobí proti ostrosti vrkočov a doplnkov. “

Weatherholtz verí, že textúrny sprej bude vašim cieľom, aby ste získali plnší vysoký chvost. „Objemové prášky na vlasy tiež pomôžu získať výšku a plnosť! Skúste sprej na suchú textúru Maroccan Oil a Puff Me. “

Chaotický vysoký poník pre vlnité vlasy

Chaotický vysoký chvost pre vlnité vlasyInstagram @hannahmorris.hmua

Tento strapatý vysoký poník je štýlom bez námahy, ktorý je ideálny pre rovné až vlnité vlasy. Ručne ho vyrobila študentka kozmetológie Hannah Morrisová z Ohia.

“Tento vysoký chvost je klasický a nositeľný štýl,” hovorí Morris. “Alebo to môže byť oblečené na večeru pre dievča alebo len na nedeľný brunch s vašimi najlepšími.”

Morris chce, aby ste sa zamysleli nad tým, ako sa budete upravovať okolo tohto chvosta. Čo treba zvážiť:

  1. Ako tesné alebo voľné chcete, aby boli vaše kučery
  2. Ako vysoko chcete, aby bol váš chvost položený na hlave
  3. Aký objem by ste chceli
  4. Ak by ste chceli, aby vám tvár orámovali nejaké voľné kúsky.

Čím sú vlasy dlhšie, tým vyššie môže chvost dostať. Najlepšie výsledky dosiahnete v salóne so suchými vlasmi.

Pokiaľ ide o výber produktov, Morris navrhuje, aby ste pred natáčaním vlasov začali s tepelnou ochranou. “Potom pracujte s texturizujúcim lakom na vlasy, aby ste kučerám dodali objem a matnú textúru. Akonáhle sú vlasy vo vyššom chvoste, navrstvte lak na vlasy so stredným až vysokým držaním, ktorý je matný. Nechcete tomuto koníku dodať lesk. Tento chaotický vysoký chvost je všestranný štýl, ktorý je ideálny pre váš špeciálny deň, ”vysvetľuje.

Dlhý vysoký chvost

Dlhý účes s vysokým chvostomInstagram @montana_hairstylist_

Tento dlhý vysoký chvost je ostrý a elegantný. Vytvorila ju senior kaderníčka Montana Reynolds z Austrálie.

“Ak chcete hladké účesy s vysokým chvostom, vyskúšajte stylingový gél Keune,” hovorí Reynolds. “Poskytne vám elegantný chvost a lesklý povrch pozdĺž hlavy, ako aj mikro pletence, ktoré ich udržia na mieste a pevne. Dokončite poníka trochou prachu, aby sa zdvihol a podržal. “

Elegantný vysoký chvost

Elegantný vysoký chvostInstagram @ru_makeup

Tento super vysoký chvost je elegantný a všestranný, inšpirovaný celebritou Arianou Grande! “Je to perfektný účes a dodáva každému outfitu divoký vzhľad!” Je perfektný s výstelkou krídla alebo výraznou červenou perou, “hovorí nezávislý kaderník Ru Blackwell z Austrálie.

Najdôležitejšie je určite vyrovnanie vlasov ako prvé!

“Ak máte kratšie vlasy, dá sa to ľahko dosiahnuť predĺženým chvostom,” vysvetľuje Blackwell. “Silk of Morrocco práve vydal niekoľko krásnych, ktoré sa tak ľahko nanášajú!” Ak máte dlhé vlasy, tento štýl je jednoduchšie vytvoriť pomocou dvoch častí vlasov vpredu a vzadu. Potom ich spojte v korunke. “

Pre dokonalý chvost vám Blackwell odporúča použiť pružný sprej na vlasy na uhladenie detských chĺpkov pri česaní a obkresľovaní línie od ucha po korunku. “To vám pomôže nájsť perfektnú polohu pre váš chvost. Omotajte malú časť vlasov okolo sponky do vlasov a pripnite ju sponkou Bobby pod ňou, potom ste pripravení ísť, “dodáva.

Konský chvost vysoký

Účes s vysokým konským chvostomInstagram @braidbar_skg

Tento ružový vysoký chvost z cornrowa vytvoril Eirini Terse, profesionálny pletenec z Grécka. “Je to svieži dievčenský štýl a vyzerá dobre takmer vo všetkých tvaroch tváre,” hovorí Terse.

Ak potrebujete účes, ktorý je ľahký na mesiac, Terse verí, že je to tento vysoký chvost chvosta. „Svojmu pletenému chvostu môžete tiež pridať farby. Ako výrobky môžete na pokožku hlavy použiť gél na kontrolu okrajov olivového oleja a bambucké maslo, “dodáva.

About the author