15 roztomilých chvostov s ofinou na kopírovanie do roku 2021

Konský chvost s ofinou je účes, pri ktorom sú vlasy stiahnuté z tváre, zozbierané v zátylku, zaistené kravatou alebo akýmkoľvek vlasovým doplnkom a vpredu štylizované ofinou. S týmto úplne nervóznym účesom urobíte veľmi ležérny vzhľad, ktorý každému padne do očí!

Sú dni, keď máte pocit, že by ste si chceli zopnúť všetky vlasy do klasického poníka – či už to bude deň v posilňovni, na slnku alebo keď jednoducho chcete vyzerať mimoriadne ostro a upravene – to však neznamená, že musíte robte to s menším štýlom.

Inšpirujte sa princeznou z chvosta Ariany Grande a modelkami Bellou Hadid a Ashley Graham a všimnite si, ako sviežo vyzerajú s týmto štýlom. Je to kvôli univerzálnosti, ktorou tento vzhľad disponuje.

Kľúčom je doplniť tvar a funkcie vašej tváre buď orámovaním ofiny, zmenou výšky chvosta, alebo sa pohrať s objemom a textúrou vašej hrivy. Aby sme vám pomohli dosiahnuť perfektný vzhľad, sú potrebné aj výrobky.

Dobrý deň pre vlasy si môžete ľahko urobiť s copmi s ofinou! Prezrite si túto aktualizovanú kolekciu a naučte sa rôzne štýly nosenia tohto očarujúceho vzhľadu!

Bočný chvost s ofinou

Konský chvost s ofinouInstagram @reese.weaves

Dobre oblečené ženy sa v týchto ofinách vedia zorientovať. Prihoďte smrtiaci chvost s ofinou a sledujte, ako s takou závisťou vyzerajú.

Konský chvost s tupými treskami

Poník s čínskymi treskamiInstagram @colorfulcreation

Vysoký poník s dlhou ofinou vytvára ilúziu menšieho čela pre drobnejší vzhľad.

Dlhý chvost

Dlhý chvostInstagram @curledcontoured

Bežný štýl, ktorý je však vhodný pre všetky príležitosti, pre všetky ženy. Tento rozhodne nediskriminuje.

Rýchly tkaný chvost

Rýchlo tkaný chvost s ofinou pre africké ženy s čiernymi vlasmiInstagram @phonytail_

Prirodzené vlasy pevne rozčešte do chvosta alebo drdola a potom zabaľte predĺženie na drdol. Ofinu podľa toho upravte gélom alebo sprejom pre bezchybné okraje.

Predĺžený chvost s voľnými treskami

Predĺžený chvost s ofinouInstagram @caraclyne.bridal

Body up predĺženia a pridať do chvosta pre plnšie konce. Skrútenie sa končí a ofina a doplnok pre elegantný vzhľad.

Elegantný chvost

Elegantný chvost s ofinouInstagram @gretakart_makeupartist

Pre dámu v pohybe majú konské chvosty taký primitívny vzhľad, ale vlny a vlasové doplnky dodávajú vzhľadu vzrušujúci nádych..

Konský chvost s dlhými treskami

Konský chvost s dlhou ofinouInstagram @frankandco

Ponytails sú veľmi podceňované; sú jedným z najľahších štýlov, ktoré je možné vykonať, napriek tomu predstavujú širokú škálu štýlových vzhľadov. Dlhé strapce a ofina na copoch poskytujú jemnejší vzhľad každému nositeľovi.

Pletený cop

Pletený cop s ofinouInstagram @stylist.taylormichelle

Nadčasový vzhľad pre moderné dievča. Korunkové vrkoče ukončujúce voľné vlny dodávajú chvostom s ofinou peknú formu.

Konský chvost

Cornrow cop s ofinou pre černoškyInstagram @temple_hairstyles

Prejdite malými pletenkami v slučke. Pridajte korálky a niekoľko farebných kravát a všetky parochne máte vytrhnuté

Chaotický chvost

Chaotický chvostInstagram @chrystaldhair

Q&Autor so štýlom, Chrystal Duffy

Svadobný kaderník v Perthe, Západná Austrália

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je plážový poník s okrajmi. Milujem štruktúrované vlasy s telom a nízky chvost sa hodí každému, najmä ak nemáte veľa vlasov, s ktorými by ste mohli pracovať..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl by fungoval na väčšine typov vlasov, pričom by sa mala vziať do úvahy dĺžka vlasov a to, ako dobre vlasy držia vlnu. Chaotický vzhľad vždy vyzerá skvele na vlasoch s farebnými variáciami. Pri vytváraní tohto vzhľadu budete chcieť použiť výrobky s textúrou. Postrek morskou soľou je skvelý na vytvorenie prirodzenej vlny, potom ho môžete pridať prútikom. Navrhoval by som najskôr zamávať celou hlavou a potom ju vyskočiť na poníka, ako by ste museli pracovať a oddeľovať časti, aby ste získali takú kusú textúru. Je to skvelé pre vlasy druhého alebo tretieho dňa!

Poník s bočnými strhnutými nárazmi

Poník s bočnými nárazmiInstagram @zuzana

Q&Autor so štýlom, Aki Mochizuki

Kaderníčka @ Carmine & Co kaderníctvo v Beaumaris, Victoria

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o rozcuchaný účes z chvosta s ofinou. Má textúru, ktorá vyzerá jemne, ale stále je pod kontrolou pre ľudí na cestách.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Hodí sa na akýkoľvek typ vlasov, ale musíte vytvoriť jemný vzhľad pomocou vĺn alebo kučier pomocou tepelných nástrojov. Vhodnými výrobkami sú prášok alebo super flexibilný sprej.

Vysoký džin chvost

Vysoký džin chvostInstagram @shayslaydit

Q&Autor so štýlom, Shanequa Smith

Hairstylist @ Hair Experts Salon v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes je ideálny pre svadby, plesy, narodeniny alebo zábavnú noc. Jednoduchý deň na pláži alebo len tak leňošenie. Milujem tento účes, pretože je taký univerzálny a dá sa štýlovo a elegantne nosiť pri akejkoľvek príležitosti. Opýtajte sa Ariany Grande, pretože aj to je jeden z jej obľúbených vzhľadov!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Milujem to, pretože je to skutočný účes, najmä pre ženy s krátkymi vlasmi, ktoré chcú dlhšie vlasy. Tento vzhľad je možné dosiahnuť na všetkých typoch vlasov. Moja modelka má vlasy 4c, takže som jej vlasy rovne vysušil. Skončil peknou žehličkou a potom bol už dostatočne zvládnuteľný, aby na mieste plesnivel. Akonáhle som dostal jej prirodzené vlasy na miesto, zaistil som ich a potom som pridal predĺženia. Zobral som si zdravú časť zo zadného chvosta a omotal som ju, aby som vytvoril efekt džina, a skončil som s chladnými detskými chĺpkami. Použil som sprej na držanie Got To Be Glued, lepidlo na vlasy Salon Pro, gumičky a špendlíky Bobby. V závislosti od typu vlasov a náležitej starostlivosti, ako napríklad držanie sa mimo teplých parných spŕch & nosiť šatku pred spaním, tento vzhľad môže trvať až dva týždne!

Vysoký chvost

Vysoký chvostInstagram @letitbeelise

Q&Autorka štýlu, Nichole Elise

Kozmetička @ Let It Be Lashes & Zámky v Tooele County, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Aby som popísal tento vysoký chvost s okrajmi, myslím, že je to zábavné a živé! Cítite sa drzý a vyčnievate z davu. Nie je to vaša každodenná farba alebo štýl vlasov. Milujem, že to nie je niečo, čo by každý nedokázal zvládnuť, a dosiahnuť túto farbu štýlom, ktorý milujem, je zábavný a zároveň elegantný, vyžaduje si to veľa práce a času..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak je to vaša požadovaná farba, musíte pochopiť, že to vyžaduje veľa času/trpezlivosti, veľa peňazí a realistické očakávania od toho, aké sú vaše vlasy v súčasnej dobe a v skutočnosti schopné sa k tejto farbe dostať. Konzultácia so svojim stylistom je nevyhnutnosťou.

Ak ste niekto, kto si umýva vlasy každý deň alebo pláva, nie je to farba pre vás tiež. Údržba je zásadná a správne produkty sú nevyhnutné, budete potrebovať tepelnú ochranu (Joico) a dobrý šampón a kondicionér (Olaplex č. 5 & 6), dobrý olej (marocký olej) a purpurový šampón (šampón a kondicionér Loma). Snažte sa udržať teplo na minime. Táto farba nie je pre každého a musíte vedieť, ako sa o ňu starať a uistiť sa, že viete, že je to záväzok.

Bočný poník

Bočný poníkInstagram @lauratamedmymane

Q&Autorka štýlu, Laura Blackwell

Associate Cutter @ Immortal Beloved vo Washingtone, DC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Pre mňa je tento bočný chvost s ofinou elegantný, ale nie taký obyčajný. Na nevestách konské chvosty naozaj vôbec nevidíte. Chce to mať hrubšie vlasy a nechcieť byť taká tradičná, ale vyniknúť oveľa viac. Váš vzhľad je zapamätateľnejší. Vždy počujem, ako ľudia hovoria „Nemôžem to zvládnuť“, a milujem hranie na druhej strane a vytiahnutie ľudí zo svojich komfortných zón. Áno, je to chvost, ale stále obsahuje prvky a detaily, vďaka ktorým nie je taký jednoduchý a jednoduchý.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Hrúbka a dĺžka vlasov je tu samozrejme veľmi dôležitá. To boli všetky jej prirodzené vlasy, ktoré veľmi uľahčujú život, ale som si istá, že by sa to dalo urobiť aj s predĺžením, ak máte vlasy aspoň pod ramenami. Milujem používanie suchého textúrneho spreja Oribe, aby som sa tam dostala a začala hrubovať vlasy. Hodvábne hladké vlasy môžu byť niekedy náročné na úpravu, pretože gravitácia ich chce jednoducho stiahnuť.

Odporúčala som tejto neveste, aby urobila nejaký melír, aby akýkoľvek účes, ktorý mala, ukázal rozmer a aby si už na dotyk vlasy drsne upravila. Toľko fotografií aktualizácií, ktoré vidím, je zvyčajne na blond vlasoch, pretože najviac ukazuje štýl. Medzi melírmi a možno aj textúrou alebo sprejom s morskou soľou môžete vlasy skutočne rozhýbať a nepadať.

Žijem pre Oribe „Zametaný“ alebo „Nafúkni ma!“. Tieto prášky siahajú do vašich korienkov (alebo možno do kučier alebo do vrkoča) a dodávajú taký takt a drť, že získate šialený objem a textúru! Funguje tiež ako suchý šampón na odstránenie mastnoty alebo tuku z pokožky hlavy. Vážne to najlepšie aj pre ofinu!

Pevne verím, že ktokoľvek si môže dovoliť čokoľvek, pokiaľ chce. Myslím si, že niekedy nevesty nechávajú svoje mamy príliš vážiť a nasmerujú ich k tomu, čo chcú, aby vyzerali ako ich „malé dievčatko“. Vždy vidím polovičné aktualizácie a drdoly, medzi čím bola táto nevesta, a než som začal s jej drdolom, mal som jej vlasy v chvoste a obaja sme sa na seba pozreli a dostali sme hviezdne oči a ako to už vyzeralo. Trochu som to ešte prehrala a zamilovali sme sa!

Kučeravý prírodný vlasový chvost

Kučeravý prírodný vlasový chvostInstagram @coralraeart

Q&Autorka štýlu, Coral Rae

Majiteľ kaderníctva / salónu @ Just Breathe Salon v Placentii v Kalifornii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem jej prirodzené kučery vylepšené strategicky umiestnenými melírmi, ktoré dodávajú hĺbku a rozmer jej dlhým kučeravým vlasom. Milujem, ako ľahko sa dá prstami prečesať kučery. Tieto ofiny s chvostom môžu byť skvelé pre každú príležitosť!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Niekedy môžu pracovné kučery vytvárať kučery. Menej je viac, pokiaľ ide o kučeravé vlasy.

Milujem Bumble and Bumble Curls Defining Creme, pretože zanecháva kučeravé vlasy hebké a nikdy nie sú tuhé. Dávam prednosť sušeniu na vzduchu na zneškodnenie, pokiaľ ide o kučery. Kučeravé vlasy bývajú na suchej strane.

Emulgujte malé množstvo prípravku Bumble and Bumble Curls Defining Creme v ruke a rozotrite ho vo vlhkých vlasoch, trochu ho zdrapte, aby ste ho skutočne definovali a získali zo svojich kučier maximum. Končekmi prstov zvýraznite ofinu okolo tváre.

Prstami si prechádzajte po vlasoch a zakláňajte hlavu dozadu (aby ste ju dostali blízko hlavy. Pri pohľade nadol sa vám urobí hrboľ alebo nebudete mať tesnú hlavu). Vlasy si voľne stiahnite až k zátylku, pričom z konského chvosta nechajte vypadnúť jeden palec široký účes. Zo sponky si urobte chvost, potom vezmite jeden palec vlasov a omotajte si ich okolo chvosta na zátylku, aby ste ich skryli. Zastrčte koniec vlasov (najmenej jeden palec pred koncom) do sponky na vlasy (zapínanie je priehľadná a ľahko kĺzavá gumička). Voila! Ľahký pony-chvost pre pracujúce dievča, ktoré chce ísť po práci do posilňovne.

About the author