16 moderných špirálovitých účesov, ktoré ženy práve získavajú

Špirálová permutácia je trvalá vlna, kde tvar zvlnenia má rôzne veľkosti a dĺžky. Tento účes, ktorý zasiahol slávne 80. roky, je opäť v prevádzke, ale teraz so svojimi modernými zvratmi!

Špirálové kudrlinky sú vytvárané zvislým valcovaním vlasov na tyč perm. Dlhé zámky sú najlepšie pre dokonalú špirálovitú perm, takže vám môže poskytnúť väčší objem, ako bude mať bežná perm.

Predtým, ako si zaobstaráte špirálovitý perm, odborník na kučeravé vlasy, Dennis Mero z Orlanda, FL odporúča položiť si tieto kľúčové otázky. “Koľkokrát budem potrebovať perm a účes ročne?” Budem si môcť zafarbiť vlasy? Musím zmeniť svoje vlasové produkty a rutinu? “

Keď dostanete trvalé povolenie, „musíte sa naučiť, ako sa starať a udržiavať si vlasy každý deň,“ hovorí Mero. “Jednou z najväčších chýb, ktoré vidím, sú ženy, ktoré chcú byť vlnité alebo kučeravé, pretože si myslia, že to bude jednoduchšie ako mať rovné vlasy.” Môže to byť, ale iba vtedy, keď sa naučíte, ako sa starať a udržiavať svoje úplne nové vlasy. “

Na začiatok Mero navrhuje zaobstarať si dobrý šampón a kondicionér, ktorý vyhovuje vašej pórovitosti. Hovorí: „Váš šampón a kondicionér sú ako plyn pre vaše auto. Bez toho nemôže fungovať a bude fungovať zle, ak použijete nesprávny druh. “

Pred ďalším termínom pre vlasy si pozrite tieto obrázky najobľúbenejších a moderných špirálových účesov.

Špirálové kučery s predĺžením

špirálové kučery perm s predĺženímInstagram @curlsbybebonia

Ozdobte niektoré špirálové kučery predlžovaním, ktoré zvýši textúru a tvar vlasov. Rozšírenia dodávajú vlasom maximálny objem a extra dĺžku. Sú perfektné na dosiahnutie prirodzeného, ​​plnšieho tela vlasov a vyzerajú najlepšie potom, ako sú vlasy suché.

Špirála Perm na vrstvenom pixie

Špirálová perm na vrstvený pixieInstagram @stylelyss_

Špirálová permutácia na vrstvenom pixie dodáva vlasom veľa tela a štýlu, napriek tomu, že vyžadujú nízke nároky na údržbu. Pred permutáciou vezmite do úvahy dĺžku hore. Dĺžka tohto strihu sa zvykne zmenšovať s novo pridanými kučerami, takže sa nebojte nechať ho na vrchu o niečo dlhšie a v prípade potreby po trvalom prestrihnite viac. Ľahko sa upraví zvlneným krémom alebo sprejom na dokončenie umývania a použitia alebo na vysušenie použite difuzér..

Naskladaná perm na kratších vlasoch

Skladaná špirálová perm na kratších vlasochInstagram @aaronscottlacy

Ak budete mať na kratších vlasoch naukladanú permu, môže vašim kučerám dodať veľa štruktúry a vyhnúť sa oblejším tvarom. Použitie trojuholníkového tvaru zaistí, že budete mať väčšiu dĺžku tváre. Tiež zvýši váhu vo vašich kučerách vzadu. Takýto štýl by skvele fungoval na oblejších tvaroch tváre.

Špirála Perm Bob na afroamerických vlasoch

Špirála Perm Bob na afroamerických vlasochInstagram @syeda_bombom

Špirálový perm bob na afroamerických vlasoch neprestane priťahovať pozornosť. Perm je technika, ktorá zaručene zjemní vývrtku a krovinatú textúru. Ak hľadáte štýl perm, ktorý ponúka skákaciu hranu, nebudete ľutovať, že ste si ho obliekli.

Rovné špirály na piggyback

piggyback špirálová perm na rovné vlasyInstagram @carleesbeauties

Neuspokojte sa s obvyklými dlhými, čiernymi vlasmi a preskúmajte, čo môžu špirálové permeability urobiť, aby vašim vlasom dodali sviežu atmosféru. Tieto rovné špirálové špirály vám poskytnú prirodzene vyzerajúcu textúru. Úplne si dajte prirodzené vlasy a stále budete robiť vyhlásenie.

Voľné špirály pre krátke vlasy

voľná špirálová perm na krátke vlasyInstagram @tatianamutu.km

Perfektné spárovanie klasického strihu bobu a perm trvá jeden sladký účes! Váš jemný hnedý odtieň bude v týchto voľných špirálách pre krátke vlasy takto viac zdôraznený.

Kučeravé a vlnité perm na tenké vlasy

kučeravá a vlnitá špirálová perm na tenké vlasyInstagram @jehmes_johnes

Toto je dokonalá kučeravá a vlnitá perm na tenké vlasy, ktoré zvýšia vašu eleganciu a dodajú vašim dlhým a jemným prameňom život..

Tesné špirály na dlhých vlasoch

tesná špirálová perm na dlhé vlasyInstagram @regis_superstitionsprings

Vzhľadom k tomu, perm vec sa vracia, nemali by ste byť nikdy z módy. Dnes si už nemusíte vyberať medzi plnším čiernym účesom a pridanou eleganciou. Tieto tesné špirály na dlhých vlasoch prinášajú to najlepšie z oboch svetov.

Čiastočné špirály pre dlhšie vlasy

čiastočné špirálové permeability pre dlhšie vlasyInstagram @hairbyalyssa1111

Nápadné čiastočné špirály pre dlhšie vlasy, ako sú tieto, si zaslúžia, aby sa ukázali svetu. Zamerajte sa na tento vzhľad tým, že spojíte svoje zvlnené kučery s tmavo mahagónovo červenou farbou, aby ste dosiahli výrazný povrch.

Dlhé špirály s voľným zvlnením

voľný kader špirálová perm na dlhé vlasyInstagram @hairsbyveera

Vaše dlhé hnedé vlasy môžu byť nádherné samy o sebe, ale počkajte, kým ich neuvidíte natrvalo. Dodajte svojmu štýlu väčšiu textúru a objem s týmito dlhými voľnými špirálami. To je druh vzrušenia, ktoré vo svojom živote potrebujete.

Stredne bočne pozametané perm

špirálová strana pozametaná perm na stredných vlasochInstagram @hairby.clarissa

Kombinácia voľných kučier a prsteňov môže vytvoriť krásny účes. Tieto zvraty fungujú ruka v ruke a vytvárajú stredne bočne vyžmýkanú hranicu na jazzovanie vašich hnedých zámkov.

Stylistka z Oklahomy Clarissa Mendez prišla s niekoľkými tipmi na úpravu tohto vzhľadu. Hovorí: „Choďte na oblúkový anjel od Deva Curl, aby ste dosiahli dokonalú a objemnú povrchovú úpravu.“

Mäkké špirály na stredne dlhých vlasoch

mäkká špirálová perm na stredne dlhé vlasyInstagram @sikesfxandvividlox

Formovanie dobrého tela a veľa pohybu znamená, že ste dosiahli tie skákacie zauzlenia. Tieto jemné špirály na stredne dlhých vlasoch sú pripravené predvádzať sa každý deň. Farbenie vlasov svetlohnedou farbou môže vášmu štýlu dodať mierny jas.

Dĺžka tela po rameno

špirálové telové perm na vlasy po ramenáInstagram @timstarhair

Permanentka na plece, ktorá kričí sebavedomie a krásu! Voľné kučery dodajú vašim blond vlasom potrebnú textúru a tvar.

Beach Wave Perm pre jemné vlasy

špirálová permutácia na plážové vlny pre jemné vlasyInstagram @beauty1on1salon

Zvýšte hĺbku svojich dlhých, tmavých stromov, aby ste dosiahli hrubší povrch. Táto plážová vlnová perm pre jemné vlasy určite vloží nadšenie do vášho súčasného vzhľadu.

Blond vlnitá perm

vlnitá špirálová perm na blond vlasochInstagram @saloninsite

Nič neprekoná kúzlo dodané kombináciou stredne dlhých kudrliniek a klasickej blondínky. Pohyb a plnosť v tejto blond zvlnenej perme vdýchne život vašim jemným kučerám.

Veľké voľné špirálové kučery pre hrubé vlasy

Veľké voľné špirálové kučery pre husté vlasyInstagram @_beautyfrom.ashes

Nebojte sa požiadať o príliš veľký objem svojich stredne dlhých hustých zámkov. Jedná sa o ultimatívne veľké voľné špirálové trvalé kadere pre husté vlasy, ako sú tie vaše. Vaše hnedé kučery budú tak plné života, ktorý vyhovuje vašej veselej atmosfére.

About the author