18 mladistvých účesov pre ženy nad 60 rokov so sivými vlasmi

Existuje celý rad účesov pre ženy nad 60 rokov so sivými vlasmi, ktoré si vyžadujú nízku údržbu a pôsobia mladistvým dojmom. Môže to byť dlhý alebo krátky strih a musí zodpovedať tvaru vašej tváre.

Správny účes ponúka dôveru a zároveň zaisťuje, aby boli vlasy zvládnuteľné. V závislosti od svojej skutočnej farby môže tiež poskytnúť úplne novú textúru vlasov!

Stylista Anna McKenna zo Saliny, KS dáva vlasom svojich starších klientov nový život. A zdieľa najdôležitejšie aspekty, ktoré musí 60-ročná žena so sivými vlasmi vedieť, než sa rozhodne pre čerstvú kotletu.

“Najprv je vedieť, čo bude strih alebo štýl znamenať pre váš životný štýl a údržbu,” poznamenáva. “Vaše šedé vlasy sa vám nebudú páčiť, ak ide o zarastený štýl, ktorý sa zdá byť zastaraný.”

Dodáva: „Druhé by bolo to, čo najlepšie vyzerá s tvarom vašej tváre. Musí vyvážiť tvar a profil vašej tváre. “

McKenna pokračuje tým, že tretím kľúčovým faktorom je naučiť sa jazzovať svoje zámky. “Pýtajte sa, ako to štylizovať.” Vedieť, ako vytvoriť vzhľad medzi schôdzkami a s akými nástrojmi a produktmi. “

Jej obľúbený produkt na prírodné sivé vlasy je šampón Redken Graydiant. Vysvetľuje: „Je to tonizujúci šampón bez toho, aby sa vaša prírodná biela alebo sivá zmenila na purpurovú. Pomáha to predchádzať žltnutiu kmeňov. “

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie účesov pre ženy nad 60 rokov so sivými vlasmi!

Stredne dlhý vlnitý sivý účes

Vlnité vlasy strednej dĺžky pre ženy nad 60 rokov so sivými vlasmiInstagram @kmello86

Stredne dlhé vlnité vlasy sa najlepšie upravujú pomocou ľahkých výrobkov. Pridávanie vrstiev môže vašim vlnám uberať nadváhu a vytvoriť tak objemnejší, stredne dlhý štýl.

Vrstvený Bob pre sivé, tenké vlasy

Vrstvený bob pre sivé tenké vlasy pre ženy nad 60 rokovInstagram @angstoghair

Vrstvený bob pre sivé, tenké vlasy je múdrou voľbou, ak chcete, aby vaše vlasy vyzerali hustejšie. Stredné vrstvy dodávajú jemnosť jemnosti a plnosti. K tomuto strihu pridajte ofinu, aby ste zjemnili tvár. Tenké vlasy by ste mali zastrihávať každé 3 týždne, pretože aj malá dĺžka ich zaťaží.

Krátky šedovlasý Bob pre staršie ženy s okuliarmi

Krátky šedovlasý bob pre staršie ženy s okuliarmiInstagram @brianhickman1

Krátky šedovlasý bob je elegantný vzhľad pre staršie ženy s okuliarmi. Klasický strih vyzerá najlepšie hladko a jednoducho a funguje skvele na akomkoľvek type vlasov. Na fúkanie peny a okrúhlej kefy vám to pôjde.

Vrstvená soľ a korenie, dlhý bob

vrstvený soľ a korenie dlhý bob účesInstagram @nikkibartram

Skúste bob so soľou a korením, ktorý je vrstvený, ak vašim vlasom chýba pohyb. Vrstvy zvýrazňujú rôzne tóny, pridávajú tvar a šmýkajú sa rovným vlasom. Pridaním bočne ofinutej ofiny by sa tento sivý účes dokončil bezchybne.

Dlhý bob s bočne zatiahnutými nárazmi

Dlhý bob s bočnou ofinou pre ženy 60+Instagram @nellcarmo

Krása dlhého bobu s bočnou ofinou spočíva v tom, že tvar zametá tvár a zakrýva vrásky na čele. Dlhšia vrstvená ofina pasie tvár, čo šedým alebo bielym vlasom dodáva nielen zjemňujúci efekt, ale aj eleganciu. Ak ho máte o niečo dlhší ako brada, vyhnete sa dôrazu na oblasť čeľuste (ak ide o oblasť záujmu).

Viac ako 60 sivých tupých bobov

šedý tupý bob pre ženy nad 60 rokovInstagram @stylistmatrix

Šedý tupý bob pre ženy, ktoré majú 60 rokov a viac, má veľmi klasickú dĺžku. Je to strih, ktorý priťahuje pozornosť k čeľustnej línii a lícnym kostiam. Na úpravu účesu použite žehličku a vlasy mierne ohnite smerom k krku. Na záver dodajte olej OI od Davines, ktorý dodá lesk a jemnosť.

Vlnitý šedý lob pre staršie ženy

vlnitý sivý lob pre staršie ženy nad 60 rokovInstagram @ash_winslow

Roztočte vlnitý sivý lalok pre staršie šesťdesiatničky pridaním kusových vrstiev, ktoré doplnia farbu a tvar vlasov. Na dosiahnutie farby vlasov so soľou a korením požiadajte o zvýraznenie a zosvetlenie, ktoré vytvárajú pohyb a hĺbku. Na úpravu účesu pridajte jemné vlny s 1/2 ″ valcovou kulmou, aby ste zvýšili rozmer a pohyb. Potom to dokončite sprejom na textúru R Co Trophy.

Dlhé vrstvené hnedé + sivé vlasy

dlhé vrstvené hnedé a sivé vlasyInstagram @megstevenshair12

Dlhé vrstvené hnedé a sivé vlasy sú lichotivým štýlom pre staršie ženy, ktoré chcú objem, pohyb a textúru. Je to alternatíva k prechodu z prirodzenej farby na sivú. Na dochutenie použite suchý šampón R CO Death Valley pre štýl, ktorý vydrží celý deň.

Čierna a strieborná plavba pre dámy

čierno -strieborná balayage pre staršie dámyInstagram @jackmartincolorist

Čierna a strieborná balayage pre dámy v seniorskom štýle bude kombinovať odtiene šedej so svetlými a svetlými časťami pre kontrast. Ide o to, pridať na dlhé vlasy slabé vlasy, ktoré budú ladiť s prirodzenou farbou vlasov. Požiadajte koloristu o techniku, ktorá bude na jeho dosiahnutie najlepšie fungovať.

Choppy Bob pre šedivé vlasy

trhaný bob na šedivenie vlasovInstagram @allbeauty_bykarli

Dajte strapatým bobom pre šedivé vlasy šancu, ak chcete všestranný trend a hravý vzhľad. Vyzerá to skvele, či už je to rovné, kučeravé, alebo ak chcete, umyte a choďte. Štiepaná textúra dodáva bobu s čeľusťami zábavu a lichotí väčšine tvarov tváre.

Kučeravé vlnité vlasy pre ženy nad 60 rokov

kučeravé vlnité vlasy pre ženy nad 60 rokovInstagram @mslameylynn

Krása kučeravých vlasov pre ženy nad 60 rokov spočíva v tom, že dodá väčší objem a pomôže zamaskovať rednúce vlasy. Skákavá povaha dodáva mladistvejší vzhľad!

Krátke špičaté pixie pre sivé vlasy

krátky špicatý pixie pre sivé vlasyInstagram @teresathehairstylist

Krátky špicatý pixie pre sivovlasé ženy kričí sebavedomie a drzosť. Túto nádhernú kotletu vyrobila majiteľka salónu a stylistka Teresa Adamsová z Arizony.

Podľa Adamsa sú žiletky a texturizačné nožnice najlepším nástrojom, ktorý je možné použiť na krátke sivé vlasy. “Sivé vlasy neprepisujem, pretože môžu pôsobiť hrubšie a krepovitejšie.”

Tento krátky strih pre staršie dámy, ktoré omrzia farbenie sivých zámkov a chcú ich iba rozsekať. „Je ľahké vytvoriť štýl a vždy vyzerá skvele! Tento štýl môže obliecť alebo urobiť štýlovým, aby zodpovedal jej osobnosti, ”hovorí Adams.

Robí to trikom, aby staršie ženy vyzerali mladšie!

Aby si Adams pripravil vlasy pred rozchodom, navrhuje Kevina Murphyho Smooth Again a Young Again. Jedná sa o vyhladzujúci krém a olej, vďaka ktorým sa sivé vlasy lesknú.

Na sušenie a vyrovnávanie zámkov používa sušič vlasov Dyson a kefu na vyhladzovanie diviakov.

“Potom vlasy zamlžim svojim obľúbeným texturizačným sprejom, akým je Bedroom Hair.” Je ľahký, ale vydrží dostatočne dlho a vonia úžasne! Niekedy nadväzujem trochou pomády na koncoch, aby som to ešte viac rozsekal, “vysvetľuje Adams.

Súvisiace: Pozrite si ďalšie krátke ostré strihy pre ženy po 60 -tke.

Chlpatý strih pre hrubé, sivé vlasy

huňatý strih pre husté sivé vlasyInstagram @rute_boazhair

Chlpatý strih pre husté sivé vlasy je vynikajúci pre staršie ženy, ktoré milujú jemný vzhľad! Má vrstvy, ktoré zaisťujú mimoriadny pohyb a textúru. Niektorí stylisti odporúčajú penu, ktorá dodá vrstvám dodatočný objem a definíciu. Tento súlož pre ženy nad 60 rokov má aj ofinu so strednými partiami, ktorá dobre orámuje tvár.

Textúrovaný súlož so sivou farbou vlasov Ombre

textúrovaný súlož so sivou ombre farbou vlasovInstagram @amazing___grayce

Štruktúrovaný súlož so sivou ombre farbou vlasov dodáva vlasom plnosť a textúru. Oveľa lepšie to vyzerá s voľnými kučerami, ktoré predvádzajú objemný štýl. Ombre je tiež elegantným doplnkom. Vďaka tomu celý tento nápad na vlasy vyzerá mladšie.

Prirodzene sivá pre staršie ženy s jemnými vlasmi

prirodzene sivé vlasy pre staršie ženy s jemnými vlasmiInstagram @elegantly_disheveled06

Krátky účes, ktorý je u starších žien s jemnými vlasmi prirodzene sivý, ukazuje dôveru. Môže to byť taký krátky odstupňovaný bob, ktorý vyrobila kalifornská stylistka Krystal Aguiar. Vytvorila čisté, presné línie pre obvod a ľahkú textúru na koncoch.

Tento účes má veľa všestrannosti. V závislosti od textúry je ľahké ju spravovať, čo milujú staršie ženy. Aguiar vysvetľuje: „Môžete ho nosiť rovný, okrúhly, vlnitý a kučeravý.“

Pri vylepšovaní štýlu navrhne stylingový krém alebo zvlnený krém. Takýto produkt určite zvýši textúru. “Teraz, ak plánujete fúkať alebo ohrievať, použite koreňový výťah a tepelnú ochranu,” dodáva.

Súvisiace články: Pozrite si ďalšie účesy pre ženy nad 60 rokov s jemnými vlasmi a pozrite sa na tieto obľúbené strapaté strihy pre staršie dámy

Šedá pixie s jemnými ofinou pre ženy nad 60 rokov

sivý pixie s jemnou ofinou pre ženy nad 60 rokovInstagram @stacy_stylist

Sivé pixie s chrumkavou ofinou pre šesťdesiatročné ženy vytvárajú krátky zostrih a drzý look! Táto kotleta od stylistky Stacy zo Severnej Karolíny je najlepším príkladom tohto druhu trendu vlasov.

“Tento štýl hovorí:” Som dostatočne sexy, odvážna, odvážna a sebavedomá, aby som objavila svoju ženskosť, “opisuje. Hodí sa k žene s veľkým typom osobnosti, ktorá je odvážna a odvážna.

Na vytvorenie takého vzhľadu na kratších vlasoch Stacy používa predovšetkým svoju predstavivosť a ruky. “Používam ich na vytvarovanie vlasov do polôh, ktoré sú podľa mňa zaujímavé a kreatívne.”

Stacyina rada číslo jeden pre tých, ktorí to chcú skúsiť, je „Poraďte sa. Pýtajte sa a nikdy nepredpokladajte. “ Ak patríte k týmto dámam, prediskutujte so stylistom svoj životný štýl, časovú dostupnosť a prácu.

Nakoniec, Stacy hovorí: „Kúpte si profesionálne stylingové výrobky a nástroje navrhnuté stylistom.“

Operený sivý Bob

operený sivý bob pre staršie ženyInstagram @racheltaylor.official

Operený sivý bob je krátky popol sfarbený do popola, ktorý ukazuje veľa pohybu. Kaderníčka Rachel Taylor z Pensacola, FL uviedla do života tento nádherný vrstvený účes!

“Boby sú veľmi štýlový vzhľad, ktorý všetky zrelé ženy môžu rockovať.” Môže byť prispôsobený pre tenké, stredné alebo husté vlasy, “upozorňuje Taylor.

Na dosiahnutie tohto bobu s pernatými vrstvami odporúča použiť 2/3-palcovú okrúhlu kefu a tepelný vyhladzovací stylingový výrobok. „Ak chcete získať maximálny objem a výšku, presmerujte všetky sekcie.“

Curly Bob pre ženy nad 60 rokov

kučeravý bob pre ženy nad 60 rokovInstagram @strih.intenzita

Ideálny kučeravý bob pre ženy nad 60 rokov môže predviesť skákaciu textúru a definíciu. Tento krásny účes vytvorila stylistka Jennifer Peters zo salónu Shear Intensity.

Táto kotleta je pre ženy, ktoré chcú vyskúšať dlhší strih pixie, ale nevedia ho stiahnuť, pretože sa im vlasy hromadia a zaberajú. Peters k tomu pridal skrytý podrez. “To pomáha odstrániť nadváhu a objem, ak sú kučery silné,” poznamenáva.

Peters navrhuje, aby ste pri tomto strihu „vždy používali sérum na lesk a vyhladzovací krém“. Dodáva: „Omotajte si svoje kučery okolo prstov, aby ste ich nasmerovali tak, ako chcete. Nedotýkajte sa svojich strieborných vlasov, keď sú suché, pretože sa budú rozpínať a krepovatiť! “

Našli ste tu niečo? Pozrite sa na naše účesy pre ženy nad 60 rokov!

About the author