19 lichotivých účesov pre ženy nad 60 rokov s okrúhlymi tvarmi tváre

Kto hovorí, že musíme mať nudné vlasy, keď vstupujeme do zlatých rokov? Zvlášť, keď známe ženy s okrúhlou tvárou nad 60 rokov, ako Oprah a Meryl Streep, skrášľujú nádherné účesy, pretože starnú ako víno. Na rozdiel od niektorých strihov, vďaka ktorým bude vaša tvár pôsobiť bacuľato, tieto účesy a strihy pre ženy po šesťdesiatke s okrúhlymi tvárami zoštíhlia plnšie líca a zdôraznia krásu a mladistvého ducha v nás všetkých!

Staršie šesťdesiatničky sa môžu chváliť svojimi vlasmi mnohými rôznymi spôsobmi, či už sú dlhé, stredné alebo krátke. Väčšina z týchto kotletiek je lichotivá, pretože dokáže skryť vrásky, vrásky na čele a nedokonalosti pokožky.

Manny Dominguez je stylista z Wildwood, FL, ktorý pracuje so zámkami viac ako dvanásť rokov. Dnes zdieľa niekoľko tipov. “V prípade okrúhlych tvárí im dávam dokonalú rovnováhu vzhľadom na ich štruktúru tváre.”

„Účesy, ktoré sa ľahko udržiavajú a upravujú, ako napríklad bob alebo lob, sú perfektné pre staršie ženy. Tieto strihy majú tendenciu predĺžiť tvár a dodať jej ostrejší vzhľad, “dodáva Dominguez.

Konzultácia je nevyhnutná! Nájdite si čas a prediskutujte so svojim stylistom svoj vlasový potenciál, životný štýl a rutinu.

Ideálne vlasové výrobky na použitie sú laky na vlasy so stredným až maximálnym držaním. Dominguez odporúča Control Addict od Redken. Navrhuje tiež hĺbkovo ošetrujúci a purpurovo tónovací šampón pre seniorov, ktorí majú rozmerné blond farby.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie zrážok pre ženy nad 60 rokov s okrúhlou tvárou.

Veľmi krátky pixie pre ženy nad 60 rokov s okrúhlymi tvarmi tváre

veľmi krátky pixie pre ženy nad 60 rokov s okrúhlymi tvarmi tváreInstagram @studio ___ 15

Veľmi krátky pixie pre ženy nad 60 rokov s okrúhlymi tvarmi tváre sa ľahko nosí a manipuluje s ním. V hornej časti má jemnú textúru, ktorá narúša zaoblenie tvaru tváre. Štýl pixie vytvára plnosť, aby vyhovovala seniorom s tenkými zámkami.

Kučeravé vlasy pre staršie ženy

Kučeravé vlasy pre staršie ženy s okrúhlou tvárouInstagram @whitneycoburn

Kučeravý účes pre staršie ženy je perfektný, ak sú vlasy už navrhnuté tak, aby boli kučeravé. Stredne dlhé vlasy sú skvelé, pretože dodávajú správne množstvo tela a kučery budú vyzerať bujne, akonáhle budú rozptýlené a natreté správnymi prípravkami na boj proti krepateniu. Profesionálny tip: Pri fénovaní na slabom ohni použite difuzér a prevráťte vlasy, aby vytvorili objem.

Pernaté vrstvy pre šesťdesiatničky

Pernaté vrstvy pre šesťdesiatničky s okrúhlou tvárouInstagram @kelsey_alteredimagessalon

Pernaté vrstvy pre šesťdesiatničky sa miešajú s akýmkoľvek typom tváre, textúry vlasov, farby vlasov alebo osobného štýlu. Údržbu rezu je možné vykonávať každé 2 mesiace, aby sa zachoval.

Účes Pixie pre staršie ženy s jemnými vlasmi

Pixie strih pre staršie ženy s jemnými vlasmi a okrúhlou tvárouInstagram @silverknitteranne

Pixie účes je ideálny pre staršie ženy s jemnými vlasmi alebo riedkymi vlasmi. Pixie strih vytvára plnší vzhľad s niekoľkými, krátkymi a trhanými vrstvami.

Bob pre ženy s rovnými vlasmi nad 60

Bob pre ženy nad 60 rokov s rovnými vlasmi a okrúhlou tvárouInstagram @michelle.s_pvd

Bob pre ženy s rovnými vlasmi, ktoré majú viac ako 60 rokov, môže vlasom dodať švih a zabrániť tomu, aby boli strapaté. Strihanie bobu po rameno alebo nad rameno umožní vlasom pohybovať sa a kývať aj bez vrstvenia. Je to spôsobené ľahším pocitom dĺžky.

Textúrovaný bob po bradu pre staršie ženy s okrúhlou tvárou

štruktúrovaný bob po bradu pre staršie ženy s okrúhlou tvárouInstagram @nellcarmo

Rozhodnite sa pre boky s textúrou po bradu pre okrúhle tváre, aby ste zúžili najširšiu časť vašej štruktúry. Textúrovaný tvar vizuálne poskytne definíciu a štruktúru. Ženy nad 60 rokov s okrúhlou tvárou by mali umožniť predĺženie sedenia o niečo dlhšie pod bradou.

Šikmý Bob pre staršie ženy s okrúhlou tvárou

uhlový bob pre staršie ženy s okrúhlou tvárouInstagram @elhamnikooe_haircut

Šikmý bob pre staršie ženy s okrúhlou tvárou vytvára zoštíhľujúci efekt, ktorý skracuje šírku siluety. Zoštíhľujúci efekt tiež predlžuje tvár. Keď získavate šikmý bob, zamerajte sa na dĺžku, ktorá sedí pod bradou, aby vyzerala modernejšie.

Shag Bob strednej dĺžky pre tenké vlasy a okrúhlu tvár

strapatý strih strednej dĺžky pre tenké vlasy a okrúhlu tvár pre staršie ženyInstagram @lindsaythecurlygrl

Stiahnutie chlpatého bobu strednej dĺžky pre tenké vlasy a okrúhlu tvár vám pomôže prijať voľnú textúru. Pohyb z vrstveného tvaru bobu kontúruje tvár a objíma ju na všetkých správnych miestach. Buďte pripravení na umývanie vlasov s takouto skvelou textúrou.

Vrstvený strih Pixie pre okrúhlu tvár

vrstvený pixie strih pre okrúhlu tvár viac ako 60 rokovInstagram @hairbykathymarie

Vrstvený pixie strih pre okrúhlu tvár dáva ilúziu užšej a vyváženejšej štruktúry tváre. Pre väčšiu textúru a štýl pracujte s voskom v spreji She Bang-a-Bang od Evo. Hotový účes bude super elegantný a mladšie vyzerajúci!

Podľa stylistky Kathy Padgettovej z Alabamy musí byť ideálny strih pixie pre okrúhlu tvár „texturovaný dlhými plátkami, aby obtekali tvary hlavy a tváre“.

“Tento vrstvený účes je dobrý pre ženu, ktorej krátke vlasy začínajú rednúť, pretože jej smerujú k tvári,” dodáva. “Navyše je ľahké a štýlové.”

Razored Shag Cut pre seniorov s okrúhlou tvárou

Ostrý súlož strih pre seniorov s okrúhlou tvárouInstagram @ashleenormanhair

Žiletkové strihy pre ženy s okrúhlou tvárou staršou ako 60 rokov sú skvelé pre vytvorenie modernejšieho štýlu, vďaka ktorému budú vlasy pôsobiť hrubšie. Tento konkrétny strih vytvorila kalifornská vlasová výtvarníčka Ashlee Norman. “Tento účes má záclonovú ofinu s vrstvami rámujúcimi tvár,” hovorí Norman.

Norman hovorí, že styling ofiny je zásadný, preto sa uistite, že vás stylista prevedie, ako na to.

“Pokiaľ ide o výrobky, použitie zahusťovacieho spreja je skvelé na kontrolu kravských škvŕn a úpravu účesu 2. deň.” Použitie spreja na textúry po tepelnom stylingu tiež pomôže vytvoriť objem v koreni a dodá mu rozžiarený, rozstrapatený vzhľad, “radí.

Dlhá trhaná pixie s ofinou pre ženy so sivými vlasmi

dlhá trhaná pixie s ofinou pre ženy po šesťdesiatke so sivými vlasmiInstagram @adamtoniandguybrisbane

Dlhá trhaná pixie s ofinou pre ženy so sivými vlasmi môže vášmu štýlu dodať asymetriu a zoštíhliť oblejšie proporcie. Predĺženie ofiny na zametanie jednej strany a vytváranie ofín s bočnými ťahmi môže vytvoriť ilúziu do širších oblastí. Vďaka tomu je krátky strih vzrušujúcejší, ak si uvedomujete oblejší tvar tváre.

Blond Pixie Bob pre plné tváre

blond pixie bob pre plné tváreInstagram @chez.luisa

Blond pixie bob pre plné tváre vyzerá lichotivo s preklopeným bočným delením. Výška otvára čelo a pridáva na dĺžke, čím sa zoštíhľuje štruktúra tváre. Neutrálne blond tóny kontúrujú vonkajšie okraje tváre pre jasnejší vzhľad. 60-ročné ženy s okrúhlou tvárou by mali zvážiť pixie bob kvôli jednoduchej údržbe.

Súlož so závesovými ofinami pre ženy 60+

súlož so závesovou ofinou pre ženy 60+Instagram @katiepdxhair

Súlož so závesovou ofinou pre ženy po šesťdesiatke je opakovanie 70. rokov bez námahy. Vrstvenie a textúra otvárajú tvár na lícnych kostiach. Vytvárajú šírku a sviežu mladosť. Ohromujúci tok dĺžky znamená, že to funguje pre ženy, ktoré majú radi dlhšie vlasy.

Vyštudovaný Bob s ofinou pre seniorov

vyštudovaný bob s ofinou pre seniorovInstagram @sisusalonsandbach

Odstupňovaný bob s ofinou pre seniorov s okrúhlou tvárou ponúka vzhľad plnších vlasov okolo zátylku. Na úpravu účesu by 60-ročné ženy s okrúhlou tvárou mali použiť sérum na konečnú úpravu Iles Formula, aby sa účes bez krepovatenia a ľahko udržiaval..

Edgy Pixie Bob s okuliarmi

nervózny pixie bob s okuliarmi pre 60-ročné ženyInstagram @angles.north.hill

Ostrý pixie bob s okuliarmi vyzerá skvele s ostrými bokombradami a dlhými vrstvami okolo koruny. Tie dodávajú strihu telo a plnosť u žien nad 60 rokov s okrúhlou tvárou, obzvlášť u žien s tenkými vlasmi. Pridajte stylingový vosk Box O ‘Bollox a vyfénujte ho difúzorom hore nohami. Navrchu vytvára pohyb a objem.

A-linka s podrezaním pre ženy nad 60 rokov s hrubými vlasmi

a-linka s podrezaním pre ženy nad 60 rokov s hustými vlasmiInstagram @roxxyourloxx

A-linka s podrezaním pre ženy nad 60 rokov je bobový štýl, ktorý je ideálny pre dámy s hustými vlasmi. Skúste experimentovať s odstupňovaným strihom, aby ste vytvorili mladistvý štýl. Podrezanie pomôže odstrániť veľkú váhu pod ním a vytvorí hladký tupý povrch. Ak chcete dosiahnuť hladký výsledok, vyskúšajte vyhladzovací olej na pozlátky R CO.

Strieborný vlnitý bob

stredne dlhý strieborný vlnitý bobový účesInstagram @grey.is. Nádherné

Krátky strieborný vlnitý bob je možnosťou pre staršie dámy s nízkymi nárokmi na údržbu. Účes má zvlnenie a farbu, vďaka ktorej budete objímať svoje prirodzené šediny! Vlny sú trendové a môžu pomôcť akejkoľvek farbe vlasov mať rozmerový výsledok.

Dlhý Bob so sivou Ombre

dlhý bobový účes so sivým ombre pre staršie dámyInstagram @greyhair_projectny

Dlhý bob so sivou ombre je jedným z trendov vlasov, ktoré sú pre dámy vo vyššom veku najlepšie. Vytvára prirodzenejší a leštenejší výsledok. Dĺžka, v ktorej sa dotýka kľúčnych kostí, dodáva strihu veľmi ženský a lichotivý okraj, najmä ak ste žena nad 60 rokov s okrúhlou tvárou..

Lob pre ženu staršiu ako 60 rokov s bacuľatou tvárou

dlhý bob pre viac ako 60 rokov s bacuľatým tvarom tváreInstagram @cindyhstyles

Vačky pre ženy nad 60 rokov s bacuľatou tvárou pôsobia predĺžene. Tento účes rámuje tvár, čím sa láme jej zaoblený tvar. Funguje tiež skvele na jemné a riedke vlasy, keď je upravený pomocou jemných vĺn. Dlhý bob poskytuje pridané vrstvy, pohyb a telo, aké nemá veľa účesov pre ženy nad 60 rokov s okrúhlou tvárou.

About the author