20 oválnych účesov pre lichotivý vzhľad v roku 2021

Ste pripravení vidieť niektoré z najlichotivejších a najobľúbenejších účesov v tvare oválnej tváre? Oválny tvar tváre je ideálny, pretože môže nosiť takmer každý účes! Iné tvary majú obmedzený výber účesov, pretože chcú skryť a minimalizovať určité črty tváre, aby vytvárali ilúziu vytúženého oválneho tvaru..

Len preto, že oválne tvary sú najuniverzálnejším tvarom, neznamená to, že môžete nosiť hocijaký účes, budete sa však chcieť vyhnúť výberu štýlu, vďaka ktorému by pôsobil dlhšie alebo širšie..

Takže pred ďalším stretnutím s vlasmi sa pozrite na tieto účesy v tvare oválnej tváre.

Moderný stredne dlhý bob

Moderný stredne dlhý bobInstagram @hugoalves_h

Tento moderný bob strednej dĺžky vyhovuje väčšine tvarov tváre, najmä oválnym a okrúhlym tvarom tváre. To, čo je na tomto dlhom bobu najlepšie, je jeho univerzálnosť. Tento bočne rozdelený lalok vyzerá elegantne s vlnami a vyzerá klasicky, ak je rovný. Maximalizujte jeho krásu skúmaním farby vlasov, ako je napríklad odtieň blond.

Curly Shag with Bangs

Curly Shag with BangsInstagram @salsalhair

Moderný kučeravý súlož s ofinou zlepšuje pohyb a tvar vašich kučier, ktoré dokonale priliehajú k oválnej tvári. Vrstvená ofina dodá vašim kučeravým vlasom objem a upúta pozornosť chrbtom k tvári.

Hranatý a elegantný Pompadour pre ženy s oválnymi tvárami

Hranatý a elegantný pompadour pre ženy s oválnymi tváramiInstagram @lynnmpalmer

Hranatý a elegantný pompadour pre ženy s oválnymi tvárami je výrazného vzhľadu a bude ho potrebné tvarovať každé 3-4 týždne. Majte na pamäti, že výrobky ako gél a lak na vlasy budú potrebné na vzdorovanie gravitácii v pompadoure.

Vrstvený Bob s voľnými vlnami

Vrstvený bob s voľnými vlnami pre oválne tváreInstagram @timpascoe_hair

S minimalistickým účesom, ktorý má rovnú základňu, vrstvený bob s voľnými vlnami kombinuje svoju charakteristickú krátku dĺžku, strihanú na brade, s rovným a geometrickým tvarom vizuálneho tupého.

Textúrovaná pixie v rozstrapatenom „počine“

Štruktúrovaný pixie v strapatom účese pre oválne tváreInstagram @nikitenko_elen_

Štruktúrovaný pixie strih v strapatom štýle je super štýlový, moderný a praktický. Je to typ strihu pre tých, ktorí sa neboja odvážiť a na rozdiel od toho, ako to vyzerá, je veľmi univerzálny: môžete mať menšie, väčšie alebo odreté ofiny..

Textúrovaný Bob pre tvár v tvare oválu

Textúrovaný bob pre tvár oválneho tvaruInstagram @kaansayar1

Textúrovaný bob alebo lob je skvelý vzhľad pre ženy s oválnou tvárou. Vrstvy pomôžu dodať extra telo a vlny pomôžu vyrovnať tvar. Štýl s veľkou valcovou kulmou na jemné vlny.

Vrstvený krátky strih pre vlasy po bradu

Vrstvený krátky strih pre vlasy po braduInstagram @vitosatalino_official

Vrstvený krátky zostrih na vlasy po bradu je skvelý strih, ktorý doplní každý životný štýl. Bočná časť ho robí dramatickejším a dáva vám možnosť nechať ho visieť nad oválnou tvárou.

Stredne dlhý strih s bočne zatiahnutými ofinami

Stredne dlhý strih s bočne zatiahnutými ofinouInstagram @annettewilkinsondesigns

Doplňte svoj tvar tváre o sexi dlhé strapce, ktoré môžu zvýrazniť lícne kosti. Pridajte sladkú a jemnú jahodovú farbu vlasov a bude vyhovovať vašim každodenným potrebám, ako je to v tomto stredne dlhom strihu s bočnými ofinou..

Elegantný konský chvost pre oválnu tvár

Elegantný konský chvost pre oválnu tvárInstagram @lukepluckrose

Menej je viac! Tento elegantný chvost nemusí byť príliš komplikovaný, ale rozhodne pôsobí strhujúcim dojmom. Bezchybnosť tohto dlhého a elegantného účesu vám pomôže zažiariť pri formálnej príležitosti. Byť jedným zo štýlov, ktoré vyhovujú vašim oválnym alebo podlhovastým tvarom tváre, je tiež výhoda! Funguje to lepšie vo vašich prirodzených dlhých a tmavých kaderiach.

Rovné vlasy s tupými ofinou

Rovné vlasy s tupými ofinouInstagram @emkaycollective

Tento nervózny moderný bob s tupou ofinou, strihaný nožnicami a nožnicami, vytvoril stylista Mikhaila Anderson zo Saskatoon, SK..

Ak ste stylista, Anderson radí: „S klientovou hlavou naklonenou dopredu urobte tupé strihy strihacím strojom, sekciu po sekcii začínajúc odspodu rovnakú dĺžku dookola. To vytvorí tvrdú hranu, ktorú hľadáte. To isté urobte s týmito ťažkými treskami v požadovanej dĺžke. Hlavu nakloňte opačným smerom, aby ste mohli svoju prácu skontrolovať a uistiť sa, že neobsahuje žiadne značky. Ďalej jemne zjemnite tupý okraj zdvihnutím vlasov o 90 ° od hlavy hrebeňom a hlbokým vrúbkovaním do okraja. Opakujte, kým sa nedosiahne požadovaný účinok. Nerobte tento krok pre ofinu. “

Ak uvažujete o tomto účese, Anderson hovorí: „Uistite sa, že ste pripravení na údržbu a údržbu. Styling je nevyhnutnosťou, či už sa rozhodnete žehliť alebo v exteriéri vytvoriť jemnú vlnu. Vždy odporúčam výrobok na tepelnú ochranu a buď lesklý alebo textúrny sprej v závislosti od konečného vzhľadu, ktorý hľadáte. Rozhodne to nie je hľadanie niekoho, kto sa chce umyť a ísť, pretože ofina potrebuje pozornosť každý deň. “

Dlhý bob (lob) s hlbokým bočným dielom a mäkkými kučerami

Dlhý bob (lob) s hlbokou bočnou časťou a mäkkými kučeramiInstagram @mainpointsalon

Dlhý bob (lob) s hlbokou bočnou časťou a mäkkými kučerami je sexy vzhľad. Kučery je možné dosiahnuť žehličkou a ak máte rovné vlasy, môže vám úprava účesu trvať trochu viac času. Jemné vrstvy v tomto strihu vytvárajú jemný pohyb pre oválne tváre s hustými alebo tenkými vlasmi.

Strih s dlhou vrstvou so záclonami na záclony

Strih s dlhou vrstvou so záclonami na záclonyInstagram @alexandrmaslovsky

Dlhý vrstvený strih so strapcovou ofinou je perfektný na vylepšenie dlhých vlasov, pretože vrstvy je možné vytvoriť rôznymi spôsobmi a bez odstránenia dĺžky prameňov. Je to vynikajúci účes pre oválne tváre.

Dlhé vlasy s vrstvami na oválnom tvare tváre

Dlhé vlasy s vrstvami na oválnom tvare tváreInstagram @hairbydezzides

Tieto dlhé rovné vlasy majú dlhé vrstvy, vďaka ktorým sú vlasy pekné a plné. Vytvoril ho kaderník Desiree Rendon z Fullertonu, CA. “Mojou najobľúbenejšou súčasťou tohto účesu s oválnou tvárou je, aký je hodvábny, uhladený, hladký a lesklý.” Môžete však pridať jemné vlny, aby ste ich upravili ako vlasy Jessicy Alby. “

Výrobky, ktoré Rendon odporúča na obnovu tohto vzhľadu, sú marocký olej, kondicionér na oplachovanie Pureology a krém na sušenie fúzov Pureology.

Vrstvený strih Pixie Bob pre vlnité zámky

Vrstvený strih Pixie Bob pre vlnité zámkyInstagram @andreabhair

Účes na miske pre oválne tvary tváre a vlnité vlasy je veľmi tradičný strih, ktorý sa znova a znova obnovil. Tento konkrétny strih urobil kaderník Andrea Bramchtein z Austinu, TX.

„Mojou najobľúbenejšou vecou na tomto strihu je všestrannosť spôsobu, akým ho môžete štylizovať. Je to zábavný spôsob, ako môže mať dievča krátke vlasy, ktoré nie sú pravidelným strihom pixie, “hovorí Bramchtein.

“Najprv odporúčam posúdiť váš typ vlasov,” vysvetľuje. “Môžete mať husté vlasy, ale tiež to môže byť v poriadku, takže musíte vedieť, s akými výrobkami s čím pracuje.” Vo všeobecnosti chcete používať výrobok, ktorý má stredné držanie a poskytne vám flexibilitu pri pohybe vlasov. “

Bramchtein hovorí, že osobne miluje miešanie vlasových krémov alebo olejov, ako sú Milk by Revere a Sumo Clay od Bumble and bumble. “Zmerajte množstvo, ktoré použijete, podľa typu vlasov,” hovorí.

Bob po plecia so strednou časťou

Bob po plecia so strednou časťou pre ženy s oválnymi tváramiInstagram @vero_benwell

Tento účes platinovej blond farby bob na oválnej tvári je tento rok veľmi trendy. Dosiahnite tento elegantný štýl po ramená tým, že budete mať dlhý tupý bob s tupými koncami. Lichotí tváram oválneho tvaru, preto by ste sa jej mali vyhnúť, ak je váš tvar dlhý alebo hranatý.

Perfektný strih Pixie pre ženy s oválnymi tvárami

Perfektný strih Pixie pre ženy s oválnymi tváramiInstagram @judeviola

Účesy na oválnej tvári vyzerajú úžasne na strihu pixie. Je to štýl, ktorý by chcel vyskúšať každý, ale len málokto sa odváži ho vyskúšať. Je skvelé, že sa hodí k oválnym tváram, dokonca aj na prvý pokus!

Super skratka

Super skratkaInstagram @shorthair.losangeles

Predstavujeme super krátky strih pre každú elegantnú a nervóznu dámu v meste! Takmer každý účes sa hodí k dlhej, oválnej tvári, dokonca aj k týmto nasekaným vlasom. Je to skratka, ktorá naznačuje odvahu a ktorá zodpovedá silnej osobnosti. Zamilujete si, ako nenáročné na údržbu a ako vyzerá v klasickom čiernom odtieni.

Stredne dlhé vlasy s bočnými strapcami

Stredne dlhé vlasy s bočnými strapcamiInstagram @meg.hair.atx

Vyberte si tieto stredne dlhé vlasy s bočnou ofinou pre trend v štýle vlasov, ktoré sa ľahko upravujú. Dajte zámkom niekoľko trhaných vrstiev pre jemnejší pohyb. Ofina robí svoju prácu správne a prináša sexy vzhľad. Stredný účes s bočnou ofinou najlepšie doplní okrúhly aj oválny tvar tváre.

Súlož po plecia s vlnami pre oválny tvar tváre

Súlož po plecia s vlnami pre oválny tvar tváreInstagram @accomando

Sústrih s vlnami po ramená dobre ladí s oválnymi tvárami, keď je spárovaný s jemným okrajovým závesom. Dodržiavajte dĺžku okolo kľúčnych kostí, aby toto strapaté ‘urobilo plnšie vyzerajúci výsledok. Ak máte ochabnuté alebo jemné vlasy, ale aj vlnité, požiadajte o tento moderný súlož s vlnami. Neviditeľné vrstvy vytvoria objem a je ľahké ich upravovať pre dámy na cestách.

Asymetrický bob s vrstvami na rámovanie tváre

Asymetrický bob s vrstvami na rámovanie tváreInstagram @hair.roullete

Asymetrický bob s vrstvami ohraničujúcimi tvár vyzerá veľmi elegantne a ostro! Je to určite optimálny šikmý strih pre oválne tváre! Nerovnosť vlasov je to, čo rámuje a zvýrazňuje čeľusť.

About the author