21 najlepších účesov pre ženy nad 60 rokov, aby vyzerali mladšie (trendy 2021)

Najlepšie účesy a účesy pre ženy staršie ako 60 rokov, aby vyzerali mladšie, sú strihané, farbené a upravované spôsobom, ktorý zvyšuje prirodzenú textúru vašich vlasov a dopĺňa vaše črty tváre.

Vďaka dnešným technikám strihania a farbenia si dámy nad 60 rokov už len ťažko budú hľadať perfektný vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, vďaka ktorému sa budete cítiť mladšie, žiarivejšie a vaše ochabnuté vlasy plné života. Pokiaľ ide o štýly vlasov nad 60 rokov, na výber je množstvo rozmerových farieb, objemných strihov a dokonca aj rôznych dĺžok. Čo môže efektívne vylepšiť vaše pramene, aby vyzerali hustejšie a zdravšie.

Majte na pamäti, že cieľom je perfektne prispôsobiť strih vášmu tvaru tváre, pleti, štruktúre a typu vlasov a individuálnej osobnosti. Týmto spôsobom je zaručené, že získate pohodlný a moderný účes, ktorý môžete prijať.

Ste pripravení nájsť nápad na účes, vďaka ktorému budete vyzerať mladšie? Pokračujte v posúvaní, aby ste sa inšpirovali týmito fotografiami najmladších účesov pre ženy nad 60 rokov!

1. Zoštíhľujúci strih pre okrúhlu tvár pre ženy nad 60 rokov

Zoštíhľujúci krátky zostrih pre ženy nad 60 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @angstoghair

Krátky účes funguje najlepšie pre ženy nad 60 rokov so zaoblenými tvárami. Tento nádherný bob účes pre ženy nad 60 rokov je skvelou voľbou pre staršie dámy, ktoré hľadajú zmenu.

2. Vlnitý stredne dlhý súlož

vlnitý stredne dlhý súlož pre ženy nad 60 rokovInstagram @jayne_edosalon

Stredne dlhý strapec je najlepší strih pre staršie ženy po 60-tke s vlnitými vlasmi. Vyzerá to lichotivo s ofinou a umožnilo by to niekomu, aby vyzeral o desaťročie mladší. Táto kotleta je tiež ideálna pre vlnité zámky. Chlpatý má vrstvy, ktoré môžu zlepšiť pohyb stredných vlasov.

3. Nádherný dlhý účes pre staršie ženy

Nádherný dlhý účes pre staršie ženyKredit: Instagram @glam_by_eevie

Dlhý účes s ofinou pomôže skryť vrásky na čele, aby ubral niekoľko rokov na vzhľade ženy po 60 -tke.

Ak vás zaujíma, či vďaka dlhým vlasom vyzeráte staršie, odpoveď je áno, ak máte veľmi jemné a tenké vlasy.

Pokiaľ máte dostatočne hrubé vlasy, môžete si ich stiahnuť. Pre inú možnosť zvážte pridanie blond melíru a dlhých vrstiev pre modernejší nádych.

4. Elegantný blond krátky Bob pre 60 -ročné ženy

Elegantný blond krátky pán pre 60 -ročné ženyKredit: Instagram @hairbylisagallagher

Krátky šikmý bob s vrstvami je najlepší krátky strih pre ženy nad 60 rokov. Uhol vám dodá vzhľad dlhších vlasov a vrstvy dodajú prirodzene rednúcim vlasom objem.

Krátke účesy môžu každej 60-ročnej žene poskytnúť dostatočnú dĺžku na úpravu a malé ofiny jej dodajú skutočný mladistvý nádych a jednoduchá údržba.

5. Choppy Grey Pixie Crop pre staršie dámy

Choppy Grey Pixie Crop pre staršie dámyKredit: Instagram @barehare_x

Účes s orezanou textúrou pre staršiu dámu ťaží z trhaných vrstiev. Je ideálny pre ženy, ktoré chcú mať ostrihané vlasy. Tento strihaný strih je jedným zo štýlovejších účesov pre ženy nad 60 rokov, ktoré hľadajú inšpiráciu na to, aby vyzerali mladšie.

6. Asymetrický strih Pixie pre ženy nad 60 rokov

Asymetrický strih Pixie pre ženy nad 60 rokovKredit: Instagram @belllbelle

Rozhodnite sa pre asymetrický pixie. Pokiaľ máte vlasy staršie ako 60 rokov, nechajte ich ostrihať nakrátko, aby ste udržali vlasy v mladosti a rozjasňovali ich! Tento asymetrický krátky pixie strih s kúskami hnedého béžového akcentu je úplným osviežením pre vaše šesťdesiatničky, staršie ženy!

👉 Pozrite sa na ďalšie asymetrické zrážky pre ženy nad 60 rokov.

7. Dlhý bob po plecia s ofinou pre staršie ženy

bob po plecia s ofinou pre ženy nad 60 rokovInstagram @colorqueensalon

Hej, dámy po šesťdesiatke! K moderným účesom pre ženy po šesťdesiatke patrí zostrih po plecia.

Môžete vyzerať o 10 rokov mladšie s moderným huňatým dlhým bobom s ofinou, ktorý je skvelý na skrytie vrások na čele a využitie mladosti.

Potom si zafarbite vlasy tmavovláskou a urobte super pozoruhodný lob! Tento závesový okraj tiež dodáva glam, pretože rozjasňuje tvár a dodáva mladistvú žiaru ženám, ktoré dosiahli 60 rokov.

👉 Pozrite si ďalšie obrázky krátkeho bobu s ofinou pre ženy nad 60 rokov.

8. Objemný strih pre ženy s jemnými vlasmi

Objemný strih pre ženy s jemnými vlasmiKredit: Instagram @studio106hairsalon

Účesy pre jemné vlasy nad 60 rokov môžu pôsobiť plnšie pridaním odleskov a vrstiev, aby vytvorili väčšiu dimenziu.

Táto krásna hlava melírov a niekoľko kúskov na rámovanie tváre odvádza skvelú prácu, pretože vyzerá atraktívne a skrýva vypadávanie alebo rednutie vlasov.

9. Účes po bradu s kučerami pre staršie ženy

Účes po bradu s kučerami pre staršie ženyKredit: Instagram @hairbyrosalita

Účesy pre viac ako 60 rokov s ofinou vytvárajú oživujúci vzhľad. Choďte skrátene a sexi s blond melírovanými plážovými vlnami v strihu po bradu. Zvážte pridanie tmavých blond odleskov, ktoré zakryjú vaše prirodzené sivé vlasy.

10. Zúžený zaoblený bob s operenými vrstvami

Zúžený zaoblený bob s pernatými vrstvami pre ženy nad 60 rokovInstagram @grazifariahair

Jednoduchý zaoblený bob vyzerá skvele na každej krásnej staršej žene po šesťdesiatke. Je úžasné, ako tieto operené vrstvy môžu poskytnúť účesom starším dámam po šesťdesiatke lepší tvar a extra objem.

Keď máte šedivejúce vlasy, prirodzene sa u vás vyskytujú farebné variácie, ktoré pri správnom zafarbení vám môžu poskytnúť najprirodzenejšie vyzerajúcu farbu a rozmer bez toho, aby ste museli vykonávať vysokú údržbu. “

Málo času? Rozhodne to nie je štýl, ktorý by ste mohli umývať a ísť, a v závislosti od štruktúry a hrúbky vašich vlasov môže pri úprave pernatých vrstiev trvať viac úsilia..

11. Nádherný klinový strih pre ženy nad 60 rokov

Nádherný klinový účes pre ženy nad 60 rokovKredit: Instagram @missevetashery

Účesy na klinoch sú perfektné, ak ste žena po šesťdesiatke a chcete na styling nenáročnú rutinu! Ak si chcete ostrihať vlasy, porozprávajte sa o tomto kline so svojim stylistom.

Tashery Rivas, kozmetička v salóne a kúpeľoch VIVID v Clevelande, OH, vytvorila tento účes, ktorý je ideálny pre staršie dámy, ktoré sa môžu zobudiť a vyraziť na deň..

Jej najlepšia rada pre šesťdesiatničky, ktoré zvažujú takto krátke účesy? “Uistite sa, že ste otvorení zmenám; tento strih vyžaduje objem a táto farba vlasov je módnou farbou, takže na zachovanie živosti používajte výrobky bezpečné pre farby. “

12. Edgy Silver Pixie Cut pre tenké vlasy

Nápaditý strieborný pixie strih pre ženy po 60 -tkeInstagram @rileyjean_hair

Jednoduchý, ostrý strieborný pixie strih pre ženy nad 60 rokov s prirodzene sivými vlasmi môžete rozhýbať. Rozhodne to nie sú vaše typické babské vlasy.

Pixie účes na tomto obrázku bol zostrihaný tak, aby pôsobil sassy. Aby ste zakryli svoje biele vlasy, požiadajte svojho kaderníka, aby umiestnil niekoľko fólií čiernych svetiel, ktoré dodajú určitý rozmer..

Budete musieť vziať do úvahy údržbu tohto strihu. Zvlášť tento strih sa môže veľmi rýchlo dostať z tvaru na krku, takže sa uistite, že váš kaderník ponúka medzi výstrihmi strihy na krku..

Nechajte si svoje prirodzené sivé vlasy, nie sú vôbec v starostlivosti. V skutočnosti jemné slabosti a farebné škvrny rastú veľmi dobre.

Upraviť tento ostrý účes pre ženy nad 60 rokov je veľmi jednoduché. Môžete použiť hlinu, krém, penu, objemový sprej alebo dokonca pomádu.

13. Moderný tupý bob pre viac ako 60 rovných vlasov

Moderný tupý bob pre viac ako 60 rovných vlasovKredit: Instagram @staceybrookshair

Jedná sa o moderný účes, ktorý je tupým strihom bobu pre ženy nad 60 rokov. Bola vytvorená stylistkou Stacey Brooks z Randolph’s Salon v Clarkston, MI.

Stacey povedala: “Milujem ostrú štruktúru tohto vzhľadu a to, ako kontrastuje s niekoľkými mäkkými kúskami textúry pre tenké vlasy.”

Skvelý účes pre ženy po šesťdesiatke by mal vždy pekne hrať s farbou pre ženy postupujúce vo veku. “Vzhľadom na získanie bezproblémového rozmeru pomocou niekoľkých múdro umiestnených zvýraznení,” dodala.

Stacey odporúča tento krátky účes zrelým dámam so strednými až hustými vlasmi. Stacey povedala, že toto je prispôsobiteľný vzhľad. “Tento štýl vlasov si môžete prispôsobiť okrajom alebo výraznou prednou stranou v celej dĺžke.” Dôraz na plný obsah – čím menej textúry a vrstiev tadiaľ prejde, tým bude vzhľad výraznejší. “

Stacey uviedla, že tento krátky štýl pomôže vyvážiť oválne, podlhovasté, diamantové a srdcové tvary tváre. Ale ak nemáte tieto tvary tváre? “Krátke bobové účesy a účesy pre staršie ženy, ako je tento, by zveličovali šírku štvorcových, trojuholníkových a okrúhlych tvarov tváre, čo je krásne pre odvážny vzhľad,” poznamenala.

14. Soľ a korenie, krátky skladaný bob

Krátky skladaný Bob na 60 -ročnú ženuKredit: Instagram @glauco_queiroz

Tento krátky skladaný bob je jedným z klasickejších účesov pre dámy po šesťdesiatke.

„Strih na tejto fotografii je všestranný sivý účes, kde si môžete vybrať, či chcete textúru aktivovať alebo nie. Promócia bola spracovaná podľa lebečnej štruktúry z okcipitálu, čím sa dosiahla harmónia s trojuholníkovým geometrickým tvarom, “povedal Glauco Queiroz, tvorca a vlasový výtvarník v salóne Tramonto v Curitiba v Brazílii..

Najlepšie rady spoločnosti Glauco? “60 a viac žien sa nemôže pokaziť v tomto štýle soľ a korenie!” Vždy pamätajte, že tepelná ochrana pri sušení vlasov a finišer ako masť sú vždy potrebné. “

15. Klasický vrstvený strih s Balayage na zakrytie prírodných sivých vlasov

Vrstvený strih pre 60 -ročnú s prírodnými šedými vlasmiKredit: Instagram @colorme_sandy

Tento viac ako 60-ročný účes pre šedovlasé ženy vyzerá úžasne v kombinácii s blond a hnedými odtieňmi na zakrytie sivých vlasov. S týmto strihom sa vyhnete tomu, aby ste mali takpovediac helmu, trvalé vlasy.

Ak máte jemné rovné vlasy ako modelka na tomto obrázku, nechajte si od svojho kaderníka urobiť textúru plnšou a hustejšou pomocou správnych produktov a techniky strihania. Jej vlasy sú ľahké a vzdušné s množstvom strapcov, uhlov a vrstiev.

Strihy pre ženy nad 60 rokov s jemnými vlasmi fungujú lepšie pri pridávaní okrúhlych vrstiev pomocou techniky bodového strihania a objemového spreja a textúrnych sprejov na korene.

Čo sa týka tipu na styling? Jemné vlasy by mali byť fúkané pohybom nahor, aby poskytli zdvíhanie. Pomocou okrúhlych kefiek upravte vlasy tak, aby boli optimálne zdvihnuté. Pokiaľ ide o krátke účesy pre dámy 60 -tky s jemnými vlasmi, existuje veľa možností.

16. Krátky zostrih tváre s ofinou a okuliarmi

Face-Framing strih pre 60-ročné ženy s okuliarmiKredit: Instagram @yorkhair_

Toto je perfektný krátky zostrih, ktorý je vyrobený pre 60-ročnú ženu s okuliarmi.

Účes, na ktorý sa pozeráte, vytvorila kaderníčka Sylvia York z salónu Red Dahlia v Senoia, Georgia. “Je to zábavný a štýlový šedý účes.” Klasický bob bude vždy môj obľúbený, ale ak ho trochu popletiete, bude ešte lepší, ak máte viac ako 60 rokov, “povedala Sylvia.

Čo sa týka pridania ofiny? „Detská ofina je taká zábavná! Som veľkým fanúšikom ofiny. Nielen ofina, ale vyžaduje si to aj špeciálny druh ľudí, ktorí prekročili šesťdesiatku a nosia detskú ofinu. “

Styling krátkych vlasov pre ženy po šesťdesiatke je veľmi jednoduchý, ak sú správne ostrihané. Vyberajte si preto svojho kaderníka múdro.

Najlepšie na tomto krátkom účese je, že je tak prispôsobiteľný a dá sa nosiť mnohými rôznymi spôsobmi.

Zvažujete zachovanie svojej prirodzenej farby? Tu je to, čo povedala Sylvia „Dáma na obrázku je sivovlasá, ale nakoniec použila viac purpurového šampónu, aby zvýraznila svoju sivú farbu a dodala jej celkový purpurový odtieň. Nie je to zábavné? “

Keď zvažujeme krátke účesy pre ženy nad 60 rokov, Sylvia hovorí: „Skúste bob, pretože je to skvelý klasický účes, ktorý nikdy nevyjde z módy. Môžu ich nosiť mladé alebo staršie ženy. Existuje toľko rôznych bobov, takže nájsť ten pravý závisí od toho, ako rada nosíte vlasy. “

Boby sú také skvelé, že akékoľvek staršie dámy po šesťdesiatke si ich môžu prispôsobiť tak, ako radi nosia svoje vlasy.

Tu je niekoľko ďalších tipov, ktoré mi dala. “Ak chcete zjemniť veci okolo tváre, ofina je skvelá.” Vyberte si bob s ofinou, pretože má miernu údržbu a mal by byť zastrihávaný každé štyri týždne. “

Ak máte viac ako 60 účesov a myslíte si, že by ste si chceli dať bob, Sylvia hovorí: „Len to urob!“

17. Stredne dlhý účes s ofinou a vrstvami pre staršie ženy

Stredne dlhý účes s ofinou a vrstvami pre ženy nad 60 rokovInstagram @morati.hairden

Starnúce 60-ročné ženy s riedkymi alebo redšími vlasmi by mali siahnuť po trhaných, stredne dlhých vrstvách, aby vytvorili ilúziu hrubších, plnších vlasov. Pokiaľ ide o stredne dlhé účesy pre 60-ročnú ženu, máte možnosť pridať ofinu, ktorá vám pomôže vyzerať mladšie. Navyše to uľahčí údržbu tohto dokonalého účesu. Účesy pre veľmi tenké vlasy nad 60 rokov môžu mať nízke nároky na údržbu. Predtým, ako sa pustíte do jedného z týchto strihov pre ženy nad 60 rokov, sa určite porozprávajte so svojim stylistom.

18. Pixie Bob pre rovné vlasy

Pixie Bob pre rovné vlasyInstagram @tacolourga

Ak hľadáte jednoduchý, ale elegantný štýl, zvážte pixie bob pre rovné vlasy. Pixie bob funguje dobre na tenké vlasy, pretože jeho cieľom je lichotiť hlave, aby vlasy pôsobili hustejšie ako kedykoľvek predtým. Požiadajte svojho stylistu o stredne dlhé vrstvy a dlhú ofinu, aby ste z tohto účesu vyťažili maximum. Fénujte pomocou volumizing spreje pri použití odvzdušňovacej kefy.

19. Vrstvený bob pre dámy s hrubými vlasmi

Vrstvený bob pre dámy nad 60 rokov s hrubými vlasmiInstagram @headsabove

Vďaka svojmu klasickému tvaru je vrstvený bob pre dámy s hustými vlasmi vždy skvelou voľbou. Modernizujte ho tak, aby promócie v chrbte boli silné a zároveň predĺžili boky. Boby sú všestranné, dajú sa nosiť takmer v akejkoľvek dĺžke a dajú sa tiež ľahko upravovať.

20. Vlnitý bob s voľnými vlnami

Vlnitý bob s voľnými vlnami pre staršie ženyInstagram @romeufelipe

Vlnitý bob s voľnými vlnami dopĺňa ženy so štvorcovými a okrúhlymi tvarmi tváre. Poskytuje výšku cez korunu a zvýrazňuje oči a lícne kosti. Boby sú skvelým štýlom pre ženy nad 60 rokov. Vďaka krátkej dĺžke im ponúka veľa príležitostí na ľahký štýl, nech sa páči. Pridanie voľných vĺn dáva jemný zvodný vzhľad pre akýkoľvek vek.

21. Dlhý pixie s bočne zatiahnutými nárazmi

Dlhá pixie s bočnými ramienkami pre ženy po šesťdesiatkeInstagram @hair_designs_annamarie

Vyskúšajte dlhého pixieho muža s bočnou ofinou, ktorý umocní váš štýl. Bočne lemovaný okraj najlepšie funguje s nízkou bočnou časťou a dopĺňa okrúhle tvary tváre. Tento modernizačný tvar je plochý, takže nie je potrebný veľký styling. Tento strih funguje dobre buď na rovné alebo kučeravé vlasy.

22. Súlož so závesovými ofinami na dlhé vlasy

Súlož so strapcovými ofinami pre seniorov s dlhými vlasmiInstagram @karissabain

Vyskúšajte súlož s ofinou na dlhé vlasy, ak ste niekedy pripravení veci zosilovať. Záclonové ofiny zjemňujú tvár a na dlhých alebo oválnych tvaroch tváre pôsobia obzvlášť úžasne. Upravte tento súlož pre ženy nad 60 rokov pomocou vrstiev na rámovanie tváre a použite okrúhlu kefu nasmerovanú mierne od tváre.

About the author