21 z najlepších trendov v oblasti skladaných účesov tejto sezóny

Skladaný strih znamená, že ide o ženský strih, ktorý sa vykonáva vrstvením, aby sa vytvoril vzadu plný a zaoblený tvar. Stohovanie vlasov vytvára tonu objemu, ktorý je perfektný, ak chcete mať väčšiu hustotu a vhodne tvarované telo pre svoju hrivu..

Počet vrstiev určuje, aké objemné chcete, aby vaše zámky boli. Aj pri dlhých vlasoch funguje vrstvenie vrstvením rovnako ako pri krátkych strihoch na kontúrovanie vlasov.

Túto geniálnu metódu nosia televízne hviezdy Kris Jenner, Kerry Washington, Kristen Stewart a Victoria Beckham vo fotoaparáte aj mimo neho! So všetkými ostatnými nervóznymi prvkami môžete pridať skladaný strih – textúru, farbu, ofinu, rozchod – výsledok je bez problémov uspokojivý!

Kaderníčka v Arkansase Kiera Fariesová zobrazuje jej diela strednej a krátkej dĺžky, ktoré používajú stohovanie a vrstvenie. Vďaka presným schopnostiam a prevedeniu a správnemu uhlu, ktorý je vhodný pre tvary tváre jej klientov, odborne vytvára vzhľad posilňujúci dôveru!

Snívate o vlasoch, ktoré kričia objemom a hĺbkou?

Pred najbližším stretnutím s vlasmi si preto pozrite tieto obrázky obľúbených skladaných zrážok.

Skladaný operený Bob Cut

Skladaný operený Bob CutInstagram @cabelosfhabioribeiro

Skladaný operený bobový strih je skvelý pre štíhle tvary tváre. Vlasy odtekajú z tvárí a vytvárajú šírku. Stohovanie vzadu dáva elegantný vzhľad. Fénovanie s okrúhlou kefou vytvára jemnosť.

Fialové tóny na poskladaných vlasoch

Fialové tóny na poskladaných vlasochInstagram @styled_by_carolynn

Na naukladané vlasy pridajte niekoľko purpurových tónov, aby ste strih skutočne zvýraznili. Fialové odtiene je možné pridať semipermanentnou farbou, čo je super nízka údržba. Skladané účesy sú báječné a fungujú na akomkoľvek type vlasov alebo vekovej skupine. Ak chcete aktualizovať svoj štýl, je to víťaz.

Naskladaný trhaný bob s červenými odleskami

Naskladaný trhaný bob s červenými odleskamiInstagram @headrushdesigns

Skladaný trhaný bob vyzerá s červenými odleskami oveľa dramatickejšie. Pod červenou farbou môžu byť potrebné svetlé odtiene, v závislosti od požadovanej farby červenej. Červené farby rýchlo miznú, takže na domácu údržbu bude potrebný farebný šampón.

Shaggy Skladaný Bob pre tenké vlasy

Shaggy Skladaný Bob pre tenké vlasyInstagram @shmoakin_hair

Ak máte tenké vlasy, chlpatý skladaný bob má chrbát. Táto dĺžka je dlhšia ako pixie, ale kratšia ako konvenčný bob, a preto vaše vlasy pôsobia hustejšie. Požiadajte svojho stylistu o malé bodové strihanie nožnicami a máte víťaza. Stylingová pasta môže tomuto vzhľadu dodať textúru.

Hnedý zvýraznený bob so skladanými vrstvami pre brunetky

Hnedý zvýraznený Bob so skladanými vrstvami pre brunetkyInstagram @emily_studiosevenhair

Hnedý melírovaný bob so skladanými vrstvami pre brunetky je skvelý strih pre zrelé ženy so sivými vlasmi. Zatiaľ čo najdôležitejšie body pomôžu skryť sivé odrasty, skladaný brunetový strih dodáva záujmu. Chcete elegantný účes? Tento jeden je pre teba.

Super krátky skladaný účes

Krátky skladaný strih PixieInstagram @igor_yggor

Pixie bob je jedným z najlepších krátkych účesov pre ženy. Tony stohovania vzadu a textúra v celom strihu ho robia jedinečným a nervóznym. Jednou z najlepších vecí, ktoré majú krátke pixie boby, je univerzálnosť, ktorú môžete jednoducho upraviť pridaním iného produktu, kudrliniek atď..

Veľmi krátky skladaný Bob

Veľmi krátky skladaný BobInstagram @hair_by_laurenchivers

Veľmi nakrátko skladaný bob funguje dobre na všetky typy vlasov. Zvlášť to vyzerá skvele na okrúhlych tvaroch tváre. Je to všestranný účes a môžete ho nosiť rovný, natočený alebo zastrčený za uši.

Skladané vrstvy s bočnými ofinami pre rovné vlasy

Skladané vrstvy s bočnými ofinami pre rovné vlasyInstagram @gbhdesign

Dlhé pramene na tomto krátkom a skladanom strihu dodávajú vzhľadu pozoruhodnú rovnováhu. Tento naukladaný bob s ofinou funguje perfektne s rovnými vlasmi, najmä ak už nechcete elegantný tupý strih. Vrstvené skladané zrážky vyzerajú najlepšie, keď sú spárované s niekoľkými vrstvami a visiacou ofinou pre jemný efekt na tvári. Takýto bob s bočnou ofinou zaručene dodá dámam svieži, ostrejší štýl.

Skladaný šikmý strih Bob s vlnitou textúrou

Skladaný šikmý strih Bob s vlnitou textúrouInstagram @hotsaucehair

Toto je v súčasnej dobe jeden z najlepších krátkych skladaných účesov. Tento krátky šikmý účes vyzerá takto bacuľato, obzvlášť vzadu. Vďaka viacerým vrstvám a zvlnenému usporiadaniu v tomto šikmom bobu môžete stále nechať vlasy rozpustené okolo tváre, čím dosiahnete lichotivý efekt..

Skladaný asymetrický strih

Skladaný asymetrický strihInstagram @hairby_stephh

Tento naukladaný zostrih vlasov na zadnej strane dodáva celému vzhľadu jeho štruktúru, zatiaľ čo rastúce krátke lemovanie v oblasti chrámu predstavuje vzrušujúcu funkciu. Jedná sa o krátky asymetrický bob s naskladanými vrstvami, čo robí skvelý účes pre husté vlasy.

Vrstvený, skladaný strih pre krátke kučeravé vlasy

Vrstvený, skladaný strih pre krátke kučeravé vlasyInstagram @hair_by_marlo

Vrstvený, skladaný strih pre krátke kučeravé vlasy je ideálny pre kučeravé dievčatá. Dlhšie vrstvy zabránia nafúknutiu kučeravých vlasov. Nalejte trochu gélu a nechajte svoje kučery zaschnúť do špirál.

Skladaný odstupňovaný účes

Skladaný odstupňovaný účesInstagram @lilyandlocks

Vyrazte do odrazu pomocou stohov a kúskov vrstvených vlasov, ktoré sa tiahnu okolo vašich vlasov, sústredených hlavne na zadnej strane. Pridajte nejakú operenú ofinu, aby ste zosvetlili celý naukladaný účes a dosiahli vyváženú postavu. Tento skladaný vrstvený bob určite bude lichotiť starším ženám s okrúhlymi tvarmi tváre.

Krátky skladaný strih Pixie

Krátky skladaný strih PixieInstagram @colorbyriley

Pixie bob je jedným z najlepšie skladaných účesov pre ženy, ktoré majú strieborné a tenké vlasy. Vďaka tomuto skrátenému strihu pixie môžu vaše tenké vlasy pôsobiť dlhšie a zdravšie. Navrstvite pre väčšiu textúru a štruktúru, pričom platinové a karamelové blond farby ešte viac pomôžu prezentácii.

Skladaný invertovaný účes

Skladaný invertovaný účesInstagram @hairdesignbysonya

Obrátené strihy len ukazujú dlhšie predné vlasy ako na sebe. Kratšie zámky v spodných vrstvách umožňujú plnší tvar tohto skladaného obráteného bobu. Takto naskladané boby pôsobia na strednú až vysokú hustotu vlasov.

Elegantný dlhý skladaný účes

Elegantný dlhý skladaný účesInstagram @hair_by_nikkirenee

Zvýšenie objemu a dĺžky robí báječný dlhý skladaný účes! Vrstvy dodajú vlasom telo a dodajú vašim dlhým vlasom charakter, doplnené jemnými vlnami a nádhernými balayage melírmi.

Tento dlhý skladaný účes je nádherná zmiešaná karamelová blond balayage s dlhými vrstvami a uhlami okolo tváre.

Kaderníčka Nikki Fasano z Katmarie Salon v Middletown, NY navrhuje: „použite bezsulfátový šampón a kondicionér, ktorý pomôže udržať vašu skladanú blond balayage vyzerajúcu matnú a tvár.“ Ďalej hovorí: „Používanie purpurového šampónu najmenej raz týždenne zruší akúkoľvek pýchu, ktorá sa môže objaviť. Aby vrstvy vyskočili, upravte štýl sušičkou a kulmou. “

Textúrovaný skladaný bob pre jemné vlasy

Textúrovaný skladaný bob pre jemné vlasyInstagram @ton_schmidel

Ak máte jemné vlasy, skvelou voľbou je štruktúrovaný Bob účes. Dlhšie vrstvy pomáhajú udržať objem v spodnej časti, takže vaše vlasy vyzerajú hustejšie. Skladaný účes bob dáva plnosť v korune. Melír tiež pomáha dodať telu jemné vlasy.

Stredne dlhý skladaný strih v chaotickom štýle

Stredne dlhý skladaný strih v chaotickom štýleInstagram @missyshair.yyc

Stredne skladané zrážky sú bezstarostné a prirodzené. Tento lob po plecia dostal štýl a korenie, napriek tomu je veľmi nenáročný na údržbu.

Stylistka Melissa Mossfeldt z Calgary, CA verí: „Tento stredne dlhý skladaný strih funguje pre mnoho tvarov tváre a typov vlasov. Objem v tomto stredne skladanom bobovom reze je možné vytvoriť alebo odobrať v závislosti od hrúbky. “

Elegantné dlhé Bob účesy, ako sú tieto, tiež vyzerajú úchvatne na hnedých zámkoch s blond balayage farbou vlasov alebo len na blond melíroch. Extrémna textúra v tomto dlhom skladanom bobe môže zdôrazniť tieto žiarivé tóny.

Krátky skladaný klinový účes na jaseňových blond vlasoch

Krátky skladaný klinový účes na jaseňových blond vlasochInstagram @hairbycrystaldawn

Krátky stohovaný klinový strih by mal mať kontrast.

Stylistka Crystal Dawn od Crystal Weiss – Hair and Makeup in Suffolk, VA to hovorí o klinovom skladanom účese: „Mám pocit, že tento štýl je vhodnejší pre stredne až jemnejšie vlasy. Stále sa to dá zvládnuť aj s hustými vlasmi – len to trvá dlhšie a musíte to preriediť. Riedenie mu pomôže zrútiť sa a získať požadovaný vzhľad. “

Dodáva: „Tento strih sa môže hodiť akémukoľvek tvaru tváre a štruktúre vlasov. Odporúčam predĺžiť ho vpredu v závislosti od tvaru tváre a možno bude potrebné ho skrátiť trochu inak, aby padal tak, ako sa vám páči! “

Skladané účesy ako Bob sú však o niečo náročnejšie na údržbu. Spodok má tendenciu rásť rýchlejšie a budete musieť chodiť do salónu častejšie, aby ste to udržali.

Skladaný účes s ofinou

Skladaný účes s ofinouInstagram @blacksheepsalonaz

Skladaný strih s ofinou je zábavný a hravý a na zvýraznenie strihu môžete urobiť toľko zábavných farebných odtieňov! Peekaboos sú pre ženy, ktoré majú rady farby s nízkymi nárokmi na údržbu a tieto typy zrážok.

Na schôdzku s vlasmi vždy prineste takýto obrázok. Tiež dajte svojmu kaderníkovi vedieť, aká je vaša každodenná vlasová rutina. Na krátkych vlasoch je krásne to, že ak sú správne ostrihané, môžete ich rozčesávať rozcuchané, kučeravé alebo uhladené!

Majiteľka salónu a stylistka Miranda Asadoorian zo salónu Black Sheep Salon v Mese, AZ, hovorí: „Správne výrobky sú vždy nevyhnutné na dosiahnutie cieľa, ktorý chcete. Pre túto ženu sme rýchlo vysušili fénom a potom sme ju zakončili Amikovým vandalským objemovým sprejom, ktorý jej dodal určitú výšku a textúru! “ Dodáva: „Skladané účesy s ofinou sú perfektné pre dievča, ktoré je na cestách a chce vyzerať spolu s minimálnym úsilím.“

Roztomilý skladaný strih Áčka

Roztomilý skladaný strih ÁčkaInstagram @faithmarie223

Jedná sa o skladaný zostrih vlasov. Pridaním určitej textúry rôznymi technikami tvarovania a zúžením zátylku vytvára ilúziu objemu, nehovoriac o sexi siluete! Tento krátky skladaný bob si zamilujete, pretože je to moderný spôsob skladaných zrážok.

Kaderníčka Faith Parsons zo salónu Eclektica v Kansas City, MO ponúka trochu rady pre ženy, ktoré zvažujú áčkový bob a skladaný účes. “Navrhujem dôkladnú konzultáciu s vašim stylistom.” Na internete je toľko krásnych štýlov. Je ťažké nechcieť ich všetkých, ale musíme byť realistickí a urobiť pre každú hlavu vlasov to najlepšie. “

Po konzultácii zvážte vlasovú líniu na zátylku. Je to niečo, čo bude potrebné pokryť? Je vpredu dostatočná hustota vlasov na vytvorenie čistého uhla?

Tiež pri strihaní tohto krátkeho sú hlavné štýly polovičné, štylizované ofiny (vrkoč, krútenie atď.), Rovné alebo štruktúrované. Ženy, ktoré milujú dávať svoj zámok do strapatého drdolu a vybavovať veci, by sa mali tomuto strihu vyhnúť.

Po zvážení všetkého pred kotletou sa tento roztomilý a-line skladaný účes ľahko upraví. Je to super horúce a lichotivé takmer pre každého! Na zjemnenie a definovanie použite textúrnu gélovú penu Techni Art Transform a Techni Art Liss Control na ľahké vyhladenie a definovanie. Dva produkty. Tak ľahké!

Účes so skladanými chrbtom pre hrubé vlasy

Účes so založeným chrbtom pre hrubé vlasyInstagram @hairby_ericabranch

Skladaný účes pre husté vlasy je taký drzý, trendový a zábavný! Napodobnite vzhľad tým, že požiadate o skladaný bob s jemnými vrstvami.

Autorka štýlu Erica Branchová v štúdiu Impressions Hair Studio v Saralande, AL, verí: „Skladané účesy pre husté vlasy sú o niečo náročnejšie na údržbu, ale stojí to za to! Choďte každých päť týždňov na opravu a ostrihanie. “ Ďalej hovorí: „Pri krátkych vlasoch sú strihy nevyhnutné, pretože vyrastá zo štýlu, keď je príliš dlhý.“

About the author

Adblock
detector