27 Edgy Undercut Designs pre ženy v trendoch v roku 2021

Vlastníte prvok prekvapenia v oholenom účese s jedným z týchto úžasných skrytých vzorov zostrihaných podrezaných vlasov. Ak máte divokú osobnosť a túžbu odhaliť svoju pokožku a svoju divokú stránku, radšej sa poraďte so svojim kaderníkom o nápadoch na podrezanie, ako je možné roztočiť tetovanie na vlasy. Odborné znalosti vášho stylistu sú kľúčové pre vytvorenie zložitého majstrovského diela, ktoré dokáže ohromiť každého.

Napríklad kaderník Dennis Colpitts spoločnosti BaBylissPRO v Stamforde, CT je presvedčená, že „jednoduché podrezané vzory a oholené strany s návrhmi na samiciach sú odvážne. Pridáva to na istote a umožňuje ženám vyjadriť sa cez vlasy. “

Podrezané vzory sú jednoducho cool a umožňujú toľko univerzálnosti! Akákoľvek dĺžka a textúra vlasov bude fungovať, pokiaľ budete mať sebadôveru, že ho budete nosiť. Upravte niektoré čiary a pridajte nádherné tvary, aby boli originálnejšie.

Prehľadal som Instagram pre tieto šialene kreatívne návrhy na oholených podrezaniach, ktoré vám vážne poskytnú veľkú inšpiráciu.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite túto kolekciu fotografií trendových vzorov podrezaných vlasov pre ženy!

Nádherný účes s podrezanými kvetmi vo vzore Mandaly

Nádherný účes s podrezanými kvetmi vo vzore MandalyInstagram @amanda_zenruf

Keď máte takýto nádherný dizajn mandalového kvetu, určite stojí za to nechať si oholiť väčšiu podrezanú hranu. Takéto kvetinové podrezanie by vyzeralo skvele s účesom updo ako vrchný drdol.

Elegantný podrezaný chvost pre malé dievčatko

Elegantný podrezaný chvost pre malé dievčatkoInstagram @princezzchik

Elegantný podrezaný chvost pre malé dievčatá môže byť zábavný spôsob, ako pridať štýl, najmä keď sa chcete pochváliť nejakým dizajnom/umeleckým dielom na zadnej strane hlavy. Môžete ľahko nosiť vlasy, aby ste zakryli dizajn. Počítajte s tým, že budete mať aspoň 4-6 mesiacov dorastu, aby sa vám všetky vlasy vrátili do chvosta. Malá cena za taký roztomilý štýl.

Chladný vzor podrezania Zig Zag

Chladný vzor podrezania Zig ZagInstagram @likeavocadobutnot

Chladný vzor podrezania cik cak je super svieži. Čistý prechod do pixie, orezania alebo podrezania na začiatku a cik-cak čiara na doplnenie štruktúry a tvaru vašej hlavy. Existuje toľko spôsobov, ako ich urobiť, a kreativita vášho stylistu môže žiariť. Opýtajte sa svojho stylistu, či im vyhovuje vyblednutie a dizajn, pretože to je bezpochyby špeciálna služba.

Štýl vrkoča s podrezaním

Štýl vrkoča s podrezanímInstagram @revampedbyveronic

Štýl zadného vrkoča s podrezaním je fantastický spôsob, ako odstrániť z vlasov objem a hmotnosť, najmä pri pridávaní vrkočov. Pridanie dizajnu do podrezania je spôsob, ako ukázať kreativitu a individualitu.

Podrezané zvieracou potlačou

Podrezanie s dizajnom potlače zvieratInstagram @bleachedandblown

Nie pre nesmelých, podrezanie so zvieracou potlačou určite urobí vyhlásenie. Budete si musieť vybrať stylistu, ktorý má skúsenosti s takýmto vzhľadom. Farba je umelecké dielo a jej dokončenie bude nejaký čas trvať. Na zachovanie strihu a dizajnu budú povinné časté výlety do salónu.

Unikátny dizajn voštinového podrezania

Unikátny dizajn voštinového podrezaniaInstagram @kelleidoscopehair

Voštinový podrezaný dizajn je zábavná voľba a je možné použiť akýkoľvek dizajn. Podrezanie je možné vykonať na akejkoľvek dĺžke vlasov alebo typu vlasov. Tieto návrhy je možné vykonať pomocou nožníc a určitého umeleckého talentu.

Zimný dizajn snehovej vločky

Podrezanie zimného dizajnu snehovej vločkyInstagram @kaylasaveda

Podrezanie zimného dizajnu snehovej vločky je pre vás, ak by ste chceli ukázať svoju divokú stránku, ale potrebujete aj možnosť ju skryť. Noste vlasy a je to vidieť. Pustite vlasy a sú skryté. Strihový strihový dizajn skutočne robí vyhlásenie.

Pixie Undercut Bob s dlhou ofinou a oholenou líniou

Pixie Undercut Bob s dlhou ofinou a oholenou líniouInstagram @tanyusha_younusova

Pixie podrezaný bob s dlhou ofinou a oholenou líniou je štýlom, ktorý smeruje k móde a je ideálny pre hladké rovné vlasy. Funguje to bez ohľadu na to, či sú vaše vlasy prirodzene hladké, alebo ak milujete úpravu vlasov týmto spôsobom. Podrezaný bob vyzerá divoko so silnou líniou vytesávajúcou čeľusť. Dôraz na oholenú líniu dodáva extra detaily. Dokonca robí siluetu tvaru hlavy ešte silnejšou.

Krásny diamantový dizajn a geometrický vzor

Krásny diamantový dizajn a geometrický vzorInstagram @tonys.page

Stylista Tony vytvoril tento zábavný a zábavný dizajn s podrezanými diamantmi. Milujeme, koľko presnosti a kreativity bola vložená do tejto nádhernej práce s podrezanými vlasmi!

Cool Tribal Design oholený podrez pre ženy

Cool Tribal Design, vyholené podrezanie pre ženyInstagram @lacey.san.nicolas

Rozhýbte svoje krátke cukríkovo ružové vlasy spárovaním s kontrastným čiernym geometrickým trojuholníkovým vzorom! Diskrétna technika podrezávania a kmeňovo oholený dizajn úplne poskytnú každému výhodu, pokiaľ máte istotu, že ho budete nosiť..

Báječný dizajn lotosového kvetu na podrezaní

Báječný dizajn lotosového kvetu na podrezaníInstagram @tim_cagle

Nechajte svoj podrezaný účes, dámsky dizajn, vyskakovať ako sedmokrásky s týmto nádherným kvetinovým výtvorom! Túto potlač lotosového kvetu pre vaše podrezanie je možné oholiť v niekoľkých oblastiach. Spárujte tento lotosový podrez s vrchným drdolom a vytvorte si elegantnú, ženskú atmosféru, ktorá je trochu nervózna.

Trendový radiálny dizajn na podrezanom účese pre krátke vlasy

Trendový radiálny dizajn na podrezanom účese pre krátke vlasyInstagram @dsa_thebarber

Toto podšikmené podrezanie ponúka návrhy, ktoré sú skutočne jedinečnou a modernou prácou, ktorá využíva zakrivené čiary a rôzne kontrasty. Takéto krátke účesy sú skvelé, ak chcete mať čistý a ostrý vzhľad.

Brilantná diamantová tlač na podrezané vlasy

Brilantné podrezanie diamantovou tlačouInstagram @nagybotond_b

Geometrický vzor ostrihaného účesu spojený s presnou gradáciou v tomto zastrihnutom zátylku oholenom do V je definíciou klasického umenia. Tieto prekrývajúce sa trojuholníky bez námahy vyžarujú elegantnú a sofistikovanú, napriek tomu modernú atmosféru.

Jednoduchý podrezaný dizajn s potlačou srdca pre kučeravé vlasy

Jednoduchý podrezaný dizajn s potlačou srdca pre kučeravé vlasyInstagram @v.luciano.bella

Jednoduchý a ženský dotyk oholeného zátylku robí rozdiel v prípade podrezaných vzorov. Tento nádherný dizajn srdca si určite získa pozornosť každého!

Úžasný dizajn tetovania hviezdnych vlasov

Úžasný dizajn tetovania hviezdnych vlasovInstagram @highclassbarbershop570

Vytvárajte gradienty hviezdneho dizajnu hraním s rôznymi dĺžkami vlasov vo svojom podrezaní! Toto skutočne epické umenie v podrezaní pre ženy by nebolo možné, keby ho nevykonal odborný stylista. Tento ostrý účes je pre odvážne a sebavedomé ženy.

Roztomilý dizajn aranžovania kvetov na strihu Mohawk Pixie

Roztomilý dizajn aranžovania kvetov na strihu Mohawk PixieInstagram @colemurray86

Tento dizajn je umenie divokých orchideí, ktoré sa perfektne hodí k podrezaniu funky ružového pixie strihu mohawk! Všimnite si upraveného účesu a konzistentnej dĺžky krátkych vlasov, ktoré sú zodpovedné za ohromujúci kontrast týchto podrezaných účesov!

Pôsobivý dizajn podrezania bočného lotosu Mandala

Pôsobivý dizajn podrezania bočného lotosu MandalaInstagram @angela_skullptures

Ukážte svoju punkovú, ale sladkú osobnosť s ružovými a žltými kvetinovými dielami na vyblednutom bočnom podrezaní. Môžete byť kreatívni so živými návrhmi bočných podrezaní, pokiaľ budete pripravení na zvýšenú údržbu, ktorú vyžadujú.

Spider Web Design pre ženy

Spider Web Design pre ženské podrezanieInstagram @vicesalon.fortsmith

Pavučinový dizajn pre dámske podrezania je zábavný spôsob, ako odstrániť veľké množstvo vlasov. Tento funky účes vytvoril majiteľ salónu Mel Winker z Arkansasu. Varuje: “Môže to byť náročné na údržbu a bude potrebné vyčistiť každé dva týždne.”

Winker verí, že nielen strih, ale aj farbu je na vyskúšanie pre všetky ženy. “Fialová je pri väčšine osvetlení tmavá a bohatá.” Pod slnečným svetlom vydáva nádherný purpurový lesk, “opisuje.

Vynikajúci účes s podrezanými listami

Vynikajúci účes s podrezanými listamiInstagram @a_vonhoffman

Podľa kaderníčky Ashley Von Hoffmanovej z Carlsbadu v Kalifornii „tento podrezaný listový design s prevrátenou líniou v tvare písmena V je organický. Je to, ako keby list vypadol priamo z vlasov. Pridajte trochu farby, aby tento oholený účes viac vynikol vo vašej prirodzenej farbe vlasov. “

“Tieto strihové strihy sú pre ženy s veľmi hustými vlasmi,” dodáva. “Pomáha to obmedziť používanie produktu, skrátiť dobu schnutia a dodať nádych akémukoľvek chvostu alebo uzlu.” Podrezané vzory sú tiež zábavné na zmenu pre každú sezónu, festival alebo špeciálnu príležitosť. “

Docela špirálovitý podrezaný dizajn s malým opletením

Docela špirálovitý podrezaný dizajn s malým opletenímInstagram @hairmastertanya

“Toto je klasický podrezaný účes.” Kontrastné krátke a dlhé samo o sebe púta pozornosť. Dizajn navyše zvyšuje podrezanie! Podrezané vzory na oholenom chráme iba z jednej strany ho robia jedinečným, “vysvetľuje Barber Tanya z Moskvy v Rusku..

Tanya vysvetľuje, že vďaka asymetrii tohto podrezaného účesu pre ženy je krk vizuálne predĺžený a zvýraznený je jeho krásny ohyb..

„Priemerná dĺžka podrezania je od 2 do 3 týždňov. Po uplynutí tejto doby vlasy rastú a dizajn sa stráca. Údržba bude vyžadovať pravidelnú návštevu salónu, “dodáva.

Krásny ženský sovy podrezaný dizajn na dlhých vlasoch

Krásny ženský sovy podrezaný dizajn na dlhých vlasochInstagram @a_vonhoffman

Ashley Von Hoffman, vlasová výtvarníčka v Carlsbade v Kalifornii, popisuje tento konkrétny vzor podrezania ako „nočnú sovu pod dlhými vlasmi“. Hoffman vysvetľuje: „Podrezania vo voľnom tvare sú miestom, kde dizajnové línie vytvárajú oholenú formu delenia. Na rozdiel od videnia tradičného delenia trojuholníka alebo polovice hlavy. “

Farebné jednoduché vzory podrezania sú úžasné. Farebné tóny zvýrazňujú podrezaný ženský dizajn a ako rastú, zachovávajú si svoje tvary oveľa dlhšie.

Hoffman ďalej hovorí: „Môže byť také oslobodzujúce zaoberať sa iba polovicou hustých vlasov, o 50% kratším časom na schnutie a styling, menším množstvom produktu potrebného na skrotenie hlavných a nekonečných možností stylingu. Podrezanie je možné oholiť aj na bokoch, ak sa chystáte s ďalším účesom zabaliť viac. “

Štýlový jednoduchý podrezaný účes na červenom medenom tóne

Štýlový jednoduchý podrezaný účes na červenom medenom tóneInstagram @luisatorres.hair a @colourandcurls

“Dievča na fotografii ukazuje nielen bzučivú stránku, ktorá ju odlišuje od ostatných, ale jedinečný dizajn je doplnkom k takému podrezaniu dlhých vlasov.” Jednoduchosť je kľúčová, pokiaľ ide o podrezané návrhy, “vysvetľuje senior holič a stylistka Luisa Torres z Portlandu, OR.

Luisa vám tiež odporúča, aby ste si podrezanie nenechali vziať zo zvyšku vlasov. “S žiarivými vlasmi a zospodu zospodu zodpovedajúcimi každému pristane vášmu štýlu podrezania.” Tieto podrezané dlhé vlasy sú tiež skvelým strihom pre ženy, ktoré sú trochu nervózne a milujú jasné farby. “

Courtney Sholes, tiež stylistka v Portlande, OR dodáva, že „podrezané vzory môžu byť umiestnené na niekoľkých miestach, v závislosti od návrhov, na hlave v rôznych veľkostiach, ako napríklad zátylok alebo boky. Podrezanie bude hlasné bez ohľadu na miesto, takže na to musíte pamätať, kým sa poriadne rozohníte. “

Pokiaľ ide o proces dospievania, Sholes hovorí: „Vlasy zvyčajne rastú iba o pol palca za mesiac, takže trvá dlho, kým sa dostanete k pôvodnej dĺžke. Vďaka tomu budete častejšie vidieť holiča alebo stylistu, aby ste si to rozbili na peknú zvládnuteľnú dĺžku, kým sa to neomrzí. Obvykle sa to deje každé 4 týždne. “

Obaja stylisti Hair MW súhlasia s tým, že „ak uvažujete o podrezaní, pochopte, že vďaka dizajnu sú náročné na údržbu! Asi každé dva týždne bude potrebné rozozvučať a prerobiť dizajn. Niekedy je pre veľmi zložité podrezanie potrebný obrys. K dispozícii je množstvo skvelých návrhov podrezania. “

Ohromujúci geometrický dizajn s podrezaním

Ohromujúci podrezaný geometrický dizajnInstagram @hairby.michellemarks

Ženské podrezané vzory, ako je geometrický alebo dokonca aztécky vzor s líniami, sú výrazné a zábavné. Tento má rovné čiary so štruktúrovaným pocitom, hovorí vlasová výtvarníčka Michelle Marks zo Santa Maria, CA.

Marks vás tiež nabáda, aby ste zvážili rast. “Sú zábavné a dizajn môžete meniť zhruba každé 3 týždne, pretože rýchlo rastie. Jedným z dôvodov, prečo sa väčšina žien rozhodne podstúpiť podrezanie, je zmenšenie hrúbky vlasov. Akonáhle je oholený dole, vyžaduje to veľkú váhu z hlavy. Keď si ženy oblečú vlasy, môžu skutočne predviesť svoj jedinečný štýl s podrezaným dizajnom. “

Veľkolepá podrezaná pixie s dizajnom morskej panny

Veľkolepá podrezaná pixie s dizajnom morskej pannyInstagram @madovey a @shearfabulous

“Nápady na dizajn podrezanej morskej panny majú rovnaké časti anarchie a pôvabu.” Nemáte radi dizajn podrezania šije vo vzore 2 proti 1? “ Pýta sa vedúca tímu a pedagógka Melissa Corleyová na Salon Red v Atlante, GA.

Corley tiež navrhuje, aby ste pri rozhodovaní, či je tento strih pixie pre vás, zvážili „životný štýl, údržbu a výber produktu. Podrezané vzory pre ženy rýchlo vyrastajú a spravidla ich bude potrebné prerobiť každé tri až štyri týždne. “

K.D. O’Hair, stylistka a členka tímu Melissa druhej úrovne, verí: „Každý by mal raz za čas riskovať vlasy, aby vyskúšal niečo iné. Môže to zmeniť celý váš život a zanechá vo vás niečo, čo milujete ešte viac. “ Dodáva: „Ak ste unavení, môžete si nechať navrhnúť podrezanie skryté za dlhými vlasmi. V prípade hustých vlasov v oblasti pod zátylkom môže skutočne trvať zbytočne veľa hmotnosti. Svoje podrezanie si tak môžete jednoduchšie štylizovať. “

Cool Triangle Nape Undercut Hair Design

Cool Triangle Nape Undercut Hair DesignInstagram @_hair_by_natalie_

Natalie Thonrton, hlavná stylistka v Mesa, AZ, odhaľuje stereotypy a hovorí: „Toto podrezanie je drsné, ale ženské a to je vždy cieľom návrhov podrezaných žien. Nemusíš byť chlapec, aby si si užil zábavu s nožničkami! “

Ďalej hovorí: „Ak sa nudíte s vlasmi, ale nie ste pripravení zbaviť sa dĺžky, podrezanie je spôsob, ako ísť! Dámske podrezané vzory môžu byť veľké a odvážne alebo malé a jemné. Ak rada nosíte vlasy, môžete odhaliť svoj podrezaný výraz, alebo to môže byť vaše malé tajomstvo. Nehovoriac o tom, že podrezania sú skvelý spôsob, ako prísť o nejaké extra vlasy pre dámy s hustými vlasmi! “

Populárny nápad na podrezanie trojuholníka

Populárny nápad na podrezanie trojuholníkaInstagram @joifulhair_makeup

“Skryté podrezanie môže skrývať prekvapivé vzory,” hovorí kaderníčka Cierra Joi Webster z Las Vegas, NV. “Ak sa chceš pochváliť dizajnovým podrezaním, stačí si dať vlasy do drdolu alebo do chvosta.” Tak či onak, podrezania sa dajú ľahko skryť. “

Pre ženy, ktoré by mohli váhať s podrezaným dizajnom, Webster hovorí: „Ak ste už dlho chceli tento strih, ale nikdy ste nemali odvahu, jednoducho to urobte. Na nudné vlasy je život príliš krátky! Ak však chcete zachovať dizajn nedotknutý, budete musieť každé dva týždne orezať podrezanie. Tento strih je ideálny pre ženy s hustými vlasmi, ktoré chcú mať textúrovaný bob, ale ich vlasy sú príliš objemné. “

Veľkolepý podrezaný kvetinový dizajn

Veľkolepý podrezaný kvetinový dizajnInstagram @dennisjosephbabyliss

“Toto je oholený bočný symetrický kvetinový dizajn na dlhých vrstvených vlasoch,” vysvetľuje tvorca štýlu a riaditeľ značky Dennis Colpitts z BaBylissPRO v Stamforde, CT. “Najväčšia časť tohto dizajnu je, že môžete dizajn buď vystaviť na noc, alebo ho zakryť tak, že necháte dlhé vrstvy spadnúť cez vrchol dizajnu.” V hornej časti oholenej strany je tiež integrácia dizajnu. “

Pokiaľ ide o štýl, Dennis dodáva: „Keď je dizajn čerstvý, použite na dizajn trochu pomády/vosku, ktoré pomôžu dodať hĺbku a kontrast kratších/dlhších oholených dĺžok. Dizajn začne rásť späť počas prvých 2 týždňov. Ak sa teda rozhodnete niečo zachovať, môžete pokračovať v získavaní rôznych vzorov, ako to zmeniť. Ak nechcete pokračovať, môžete oholenú stranu prikryť dlhšími vrstvami, kým vlasy rastú. “

About the author