28 z najlepších účesov pre hranaté tváre v roku 2021

Niekedy je ťažké nájsť nové účesy pre hranaté tváre, ale nebojte sa, tvrdú prácu sme urobili za vás. Od krátkych po stredné až dlhé, odvážne až po jemné, jeden z týchto obľúbených účesov pre hranaté tváre vás bude inšpirovať k zmene vlasov v tejto sezóne!

Ako zistíte, či máte štvorcový tvar tváre:

Pozrite sa do zrkadla alebo na obrázok seba a pozorne si prezrite čeľusť. Hranaté tvary tváre majú hranatejšiu čeľusť a rovnejšiu bradu. Nájdenie dokonalého strihu pre hranaté tváre si vyžaduje určité experimentovanie. Poraďte sa so svojim stylistom, aby vám pomohol identifikovať niektoré z vašich najideálnejších možností.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie najlepších účesov pre hranaté tváre.

Krátky skladaný Bob

Krátky naukladaný bob na hranatej tváriInstagram @arsentovmasyan

Krátko naskladaný bob je jedným z najlepších krátkych účesov pre hranaté tváre, pretože vytvára ľahkosť tvaru tváre.

Súlož so záclonami

Chlpaté vlasy so závesovou ofinou pre hranaté tváreInstagram @jess_stanski_hair

Rozhodnite sa pre súlož s ofinou so závesom, aby ste dosiahli plný tvar rámu na štvorcovej tvári. Krása záclonových ofín je v tom, že sa krivia okolo najširšej časti štvorcovej tváre a pohybujú sa smerom von, čím sa spájajú do vrstiev chlpatého účesu a dodávajú rovnováhe tvar tváre..

Dlhé a elegantné s operenými vrstvami

Dlhé a elegantné s operenými vrstvami pre hranatý tvar tváreInstagram @melvinsirus89

Štýl, ktorý je dlhý a elegantný s pernatými vrstvami, je veľmi lichotivý. Okolo tváre je vyrezaný krásny uhol, ktorý vytvára záujem a jemnosť. Fúkajte smerom k tvári vyhladzovacím olejom a veľkou okrúhlou kefou pre elegantný lesklý povrch.

Textúrovaná pixie pre dámy so štvorcovým tvarom tváre

Textúrovaný pixie pre dámy so štvorcovým tvarom tváreInstagram @ayhanonluel

Pixie s textúrou je pre dámy so štvorcovým tvarom tváre a najmä pre ženy, ktoré majú pramene vo výške krku. Zápas začína od lícnych kostí a klesá po uhlopriečke na koniec dĺžky.

Bez námahy, dokonalé updo na štvorcovej tvári

Updo účes na hranatej tváriInstagram @roxanastefann

Pridajte objem bez námahy, perfektné updo na štvorcovej tvári, aby vám poskytlo výšku, ktorá okamžite dodá vašej štruktúre dĺžku. Udržať vlasy trochu štruktúrované a strapatejšie je skvelý prístup k updo, nechajte niektoré vrstvy okolo tváre vypadnúť a získajte skutočný elegantný štýl bez námahy..

Stredne dlhý strih s bočnými ofinami

Stredne dlhý strih s bočnými ofinamiInstagram @diegomarcsant

Stredne dlhý účes s bočnou ofinou dodáva kontúram tváre trocha zvodnosti. Ak chcete vytvoriť ilúziu oválneho tvaru tváre, zamerajte dĺžku ofiny tak, aby sedela okolo oblasti lícnych kostí. Vytvoríte tak dokonale štvorcový strih tváre. Stredne dlhá kotleta je tiež univerzálna, ideálna pre uponáhľaný životný štýl.

Stredne dlhý štýl pre kučeravé vlasy

Stredne dlhý štýl pre kučeravé vlasy a hranaté tváreInstagram @ashadoeshair

Choďte na stredne dlhý štýl pre kučeravé vlasy, aby ste zvýraznili všetky svoje objemy. Tento účes najlepšie vyhovuje tým, ktorí majú požehnané hranaté tváre. Stredne dlhá s kratšími zaoblenými vrstvami umožňuje vlasom odskočiť a zjemniť ostro šikmé tváre. Vďaka tomu prinavrátite rovnováhu medzi vašou tvárou a vlasmi.

Strih kľúčnej kosti s jemnými vlnami pre jemné ázijské vlasy

strih kľúčnej kosti s jemnými vlnkami pre jemné ázijské vlasyInstagram @salsalhair

Strih kľúčnej kosti s jemnými vlnami pre jemné ázijské vlasy vyzerá klasicky a pekne. Vďaka vrstvám je najlepším účesom pre hranatú tvár. Pohyb zjemňuje čeľusť a upozorňuje na lícne kosti.

Strih kľúčnej kosti s mäkkými vlnami

kľúčna kosť strihaná jemnými vlnkamiInstagram @kanebowenhair

“Pre tento strih kľúčnej kosti s jemnými vlnami hrá tvar tváre dôležitú úlohu,” hovorí majiteľka salónu a stylistka Kane Bowen zo Seattlu, WA. “Tupý bob na žene s veľmi silnou čeľusťou môže často pôsobiť príliš hranato.” Choďte teda so stredne dlhým lobom a suchým strihom pre vizuálnu textúru a pohyb. Potom ho upravte pomocou jemných plážových vĺn, “vysvetľuje.

Bowen hovorí, že tento strih kľúčnej kosti je veľmi univerzálny pre tých, ktorí majú jemné až stredné vlasy. “Dokončite vlnitý štýl sprejom na textúru, aby ste zvýšili objem a oddelenie,” dodáva.

Dlhé vrstvy na laloku s oddelenými bokmi

Dlhé vrstvy na bočnom delenom lalokuInstagram @belximenes

Účes s bočnými lúčmi a dlhými vrstvami je obľúbeným dĺžkovým štýlom. Dlhé boby sú skvelou voľbou pre ženy so štvorcovými tvarmi tváre. Vlasy zasiahnu všetky správne miesta. Udržiavanie ofiny po bradu tiež dopĺňa tvar tváre. Kľúčové sú tu dlhé vrstvy.

Lob Cut pre hranaté tváre

LOB Strih pre hranaté tváreInstagram @borisboriswho

Skúste doutnajúci rez lobu, ktorý dodá výške a zoštíhli širšiu tvár. Všeobecne sa verí, že kratšie strihy majú tendenciu rozširovať tvár, ale ide o tvar, ktorý je pridaný k štýlu. Hlboká časť až po dĺžku po plece dáva výške hranatej tváre. Tento dlhý strapatý bob predlžuje vzhľad tvaru tváre.

Štýlový strih Pixie

štýlový pixie strihInstagram @juliana.key

Toto je štýlový pixie strih zladený s diamantovým blond odtieňom pre ženy so štvorcovou tvárou. Tento trend vlasov je stelesnením elegancie a odvážnosti. Je ideálny pre sebavedomé dámy, ktorým nevadí odhaliť krk a ramená. Ďalšou dobrou vlastnosťou tohto strihu pixie je, ako ľahko sa upravuje.

Roztomilé krátke vlasy

Roztomilé krátke vlasy pre ženy so štvorcovými tváramiInstagram @bel_pipsqueekinsaigon

Rozkývané roztomilé krátke vlasy je možné urobiť s akýmkoľvek tvarom tváre – len získava správnu rovnováhu! Krátke vlasy pre hranaté tváre sú o tom, aby dĺžka sedela pod bradou a prešla po stranách tváre. Pridanie malého tvaru tesne za lícne kosti pozdvihne štýl na super elegantný.

Hlboká bočná časť pre dlhé vlasy

hlboká bočná časť pre dlhé vlasyInstagram @martafeschuk

Hlboká bočná časť pre dlhé vlasy na hranatej tvári je vždy skvelou voľbou. Toto je štýl, ktorý dodáva hrive objem v koreňoch. Jazzovanie dlhými vlnami môže zjemniť a doplniť hranatú štruktúru tváre. Skúste namaľovať kučery béžovým blond odtieňom, aby ste získali oveľa pôvabnejší okraj.

Krátky bob pre ženy nad 60 rokov so štvorcovou tvárou

Krátky bob pre ženy nad 60 rokov so štvorcovou tvárouInstagram @studio_marteena

Bočný krátky bob pre ženy nad 60 rokov s jemnými vlasmi najlepšie vyhovuje štvorcovému tvaru tváre. Otvára tvár a namiesto toho upozorňuje na lícne kosti. Ideálny krátky účes pre ženy nad 60 rokov je niečo štruktúrované. Vďaka tomu budú kučery pôsobiť plnšie a lepšie.

Hranatý šikmý Bob s ofinou

Hranatý šikmý BobInstagram @wayne.french.77

Hranatý ostrihaný Bob po ramená a trhaná bočná ofina sú všetko, čo potrebujete, ak máte tvár v tvare štvorca. Zlatá farba vlasov perfektne vyhovuje dámam so svetlou pleťou. Čo je na tom bláznivé, je to, že to tiež zameriava vašu kľúčnu kosť.

Pozrite sa na viac šikmých bobov s nápadmi na účesy s ofinou.

Rozstrapatené stredné vrstvy s ofinou

strapaté stredné vrstvy s ofinouInstagram @brianaguilarhair

Niekoľko rozstrapatených stredných vrstiev urobí ďalší krásny účes pre hranaté tváre. Zlepšenie pohybu vlasov vlnami zakrýva širší tvar tváre. Tento účes s textúrovanými vrstvami ponúka aj ofinu, ktorá pomôže predĺžiť hranatý tvar tváre.

Stredne dlhý strih s tupými ofinou pre hranatú tvár

Stredne dlhý strih s tupými ofinou pre hranatú tvárInstagram @atakangelisli

Požiadajte o strih strednej dĺžky s tupou ofinou, ktorý dodá symetrii tváre rovnováhu. Ofina skrášľujúca obočie môže spôsobiť, že vaša tvár bude vyzerať dlhšie, ak máte menšie čelo. Udržujte jemnosť v stredných dĺžkach a vytvorte trendový účes pre hranaté tváre.

Stredný účes so strednou časťou

Stredný účes so strednou časťouInstagram @chris.hill

Stredný účes so strednou časťou je obľúbeným strihom bez námahy. Stredná časť je ideálna pre tváre v tvare štvorca. Ak potrebujete textúru vlasov, jednoducho naneste sprej s morskou soľou na vlhké vlasy a nechajte uschnúť. Ak sú vaše vlasy super rovné, možno ich budete musieť rozdrviť rukami, aby mali určitú textúru.

Vrstvený Bob s úplnými strapcami

Vrstvený Bob s úplnými strapcamiInstagram @rayvoltagebeauty

Vyberte si vrstvený bob s plnými strapcami, aby vyhovoval štvorcovej tvári. Ofina s ofinou má takmer vzdušný pocit, že je najjemnejšia nad čelom, čím sa vyvažuje silnejšia čeľusť. Pridanie vrstveného účesu pre hranatú tvár skracuje šírku pre štíhlejší efekt.

Vlnité vlasy po plecia

Vlnité vlasy po pleciaInstagram @stebunovhair

Vlnité vlasy po plecia sú skvelým strihom pre hranatú tvár, pretože kučery zjemňujú lícne kosti a čeľusť. Vrstvy vytvárajú pohyb a šírku, čo z neho robí skvelý účes pre ženy so štvorcovými tvárami. Tiež môžu byť pridané dlhé tresky pre extra zvláštny nádych.

Dlhé vrstvy rámujúce tvár pre hranaté tváre

rámovanie tvárí dlhé vrstvy pre hranaté tváreInstagram @yukistylist

Tieto dlhé vrstvy na rámovanie tváre určujú trendy! Vyzerá to sofistikovane, je to dlhý účes pre hranatý tvar tváre. Vlnité vrstvy okolo tváre sú tým, čo zjemňuje ostrú čeľusť. Je to roztomilé bez ohľadu na to, kde je rozdelené na stred, mimo stred alebo na stranu.

Tieto dlhé vrstvy rámujúce tvár pre hranaté tváre majú veľa vnútornej textúry. Strih a štýl ručne vyrobil špecialista na suché strihy Yuki z Beverly Hills v Kalifornii.

“Bol strihaný za sucha a štylizovaný 1,5 -palcovou kulmou.” Na dokončenie bol použitý suchý texturizačný sprej od spoločnosti Milbon, “vysvetlil Yuki. “Tieto vrstvy na rámovanie tváre fungujú pre ženy, ktoré nechcú tráviť veľa času úpravou vlasov.” Je to tiež pre ženy, ktoré majú prirodzené dlhé vlasy a chcú si udržať dĺžku, ale nemajú pohyb. ”

Lichotenie promovaný Bob

Lichotenie Odstupňovaný Bob pre hranatú tvárInstagram @satorisalonspahi

Skúste lichotivý odstupňovaný bob, ak ste žena so štvorcovým tvarom tváre. Vlasy padajúce tesne pod bradu zjemnia okraje. Mäkká ofina je tiež skvelý nápad. Odstupňovaný bob funguje dobre na akejkoľvek textúre vlasov a ľahko sa upravuje.

Moderný strih zo 60. rokov

Moderný strih zo 60. rokov na hranatej tváriInstagram @rute_boazhair

Moderný strih zo 60. rokov má v mieste špičky vrstvy objímajúce tvár a má hranatý tvar tváre. So štvorcovými tvárami je ideálne zoštíhliť oblasť líc a čeľustí. Pridajte teda pohyb pomocou vrstiev a orežte tvár na všetkých správnych miestach. Nechajte vlasy uschnúť na vzduchu po zmrštení v penovej myši, aby získali dodatočnú textúru!

Voľne rozpustné dlhé vlasy s dlhým treskom

Voľne rozpustné dlhé vlasy s dlhým treskomInstagram @victorkeyrouz

Voľne rozpustené dlhé vlasy s dlhou ofinou sú ďalšou dokonalou zhodou so štvorcovým tvarom tváre. Dosiahnite štýl pridaním dlhých vrstiev, ktoré tečú z dlhých ofínových závesov a tvarujú tvár úplne nadol. To nielenže zoštíhli širšiu tvár, ale zvýrazní elegantný štýl kučier.

Moderný súlož s bočnými strhnutými nárazmi

moderný súlož s bočnou ofinouInstagram @salsalhair

Tento moderný súlož s bočnými ofinami má štruktúru, ktorá vyhovuje štvorcovému tvaru tváre. Vrstvy a vlny poskytujú prirodzene vyzerajúci pohyb, ktorý zjemňuje silnú čeľusť. Ak má tento stylový strih štýl s trochou textúry, vyzerá veľmi roztomilo, bez toho, aby ste sa o to pokúšali.

Bob A-Line pre rovné vlasy a hranaté tváre

Bob A-Line pre rovné vlasy a hranaté tváreInstagram @curtinhobrasil

Bob A-line pre rovné vlasy vytvára objem bez námahy. Toto je ideálny strih na hranatú tvár. Vďaka ilúzii hrúbky vyzerá tvár štíhlejšie. Obvod rezu môže dokonca zjemniť ostrú čeľusť!

Moderný, prežitý súlož pre hranatú čeľusť

Moderný, prežitý súlož pre hranatú čeľusť pre hranatú tvárInstagram @stacie.saltstrands

Moderný vstavaný súlož so štvorcovou čeľusťou prejde tvárou a zjemní všetky uhlové oblasti. Klasická stredová časť a doplnená textúra z mäkkého vrstvenia dodá vašim dĺžkam na šírke. Udržiava celkovú rovnováhu vo vašich zámkoch, aby ste zaistili perfektný strih štvorcového tvaru tváre.

About the author