31 moderných účesov Shag na rok 2021 (schválené stylistami)

Či už sú vaše vlasy dlhé, stredné alebo krátke, strapaté vlasy vyzerajú dobre vo všetkých dĺžkach. Usmernite svoju vnútornú rockovú hviezdu a pripravte sa na obdivovanie peria, textúry a objemu! Ostrihaný strih je silne vrstvený strih. Je to veľmi ostrý, trhaný a štruktúrovaný vzhľad bez vkusu zo 70. a 80. rokov.

Na krátkych vlasoch vám dodá viac strihaného vzhľadu a najlepšie funguje na tenké alebo jemné vlasy.

Pre stredne dlhé vlasy je ideálny pre ženy s okrúhlejšou tvárou.

Na dlhé vlasy, pridanie veľkého množstva vrstiev funguje skvele pre ženy s hustými vlasmi a môže ísť o operenlivejší vzhľad.

V prípade prirodzene kučeravých vlasov je to príjemný spôsob, ako osviežiť vlasy a uvoľniť kučery.

Upravte účes na súčiastku s texturizačnými sprejmi, hydratačnými krémami a olejmi a lakom na vlasy pre celodennú atmosféru..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si teda pozrite tieto fotografie ostrihaného účesu.

Moderný súlož s bočnými závesmi

Moderný súlož s bočnými závesmiInstagram @epikasalonandboutique

Moderný súlož s bočnými ofinkami je krásnou voľbou pre ženy, ktoré chcú svojim dĺžkam dodať určitý tvar. Súlož zvyšuje šírku tváre. To má ohromujúci účinok na lícne kosti, najmä tam, kde sa bočné okraje prelínajú s tvarovaním. Pre oblejšie tváre je trend chlpatých vlasov stále možný. Ako? Upravte dĺžku ofiny, aby sedela trochu dlhšie.

Soft Shag with Sombre

Jemný súlož s pochmúrnym výrazomInstagram @petercutshair

Jemný súlož s pochmúrnymi farbami je skvelý pre prirodzené úrovne 5 a menej. Vytvorenie jemnej brunety doplní pokožku bez toho, aby bolo potrebné vlasy príliš zosvetľovať. Stredne dlhé textúrované vrstvy vytvárajú mäkký súlož a ​​tiež pomáhajú predĺženým oblým tvarom tváre.

Mladistvý súlož pre ženy nad 60 rokov

Mladistvý súlož pre ženy nad 60 rokovInstagram @blonding_bri

Dokonalý mladistvý súlož pre ženy nad 60 rokov zahŕňa chúlostivú ofinu s mnohými dlhými vrstvami a objemnými vlnami. Strihaný strapatý účes sa ľahko udržiava, je hravý a veľmi mladistvý.

Lichotivý súlož pre ženy nad 50 rokov

Lichotivý súlož pre ženy nad 50 rokovInstagram @morganobrienhair

Lichotivý súlož pre ženy nad 50 rokov môže spôsobiť, že jemné vlasy budú vyzerať plnšie. Bočné ofiny a pridané vrstvy v štýle nádhernej vlny vytvárajú plnosť, ktorú ste hľadali vo vrstvenom súloži.

Atraktívny súlož pre ženy nad 40 rokov

Atraktívny súlož pre ženy nad 40 rokovInstagram @drethings

Atraktívny súlož pre ženy nad 40 rokov pozostáva z vrstiev ohraničujúcich tvár, ktoré vyblednú do dlhých krásnych vĺn. Styling účesov Shag môže byť jednoduchý, údržba jednoduchá a s pridanou textúrou perfektnou kombináciou objemu a dĺžky.

Long Layered Shag pre hrubé vlasy

Dlhý vrstvený súlož pre husté vlasyInstagram @jesssalvagepaints

Dlhý vrstvený súlož na husté vlasy pozostáva z trhaných vrstiev. Upravte si tento strih pomocou zvodných kučier a bočných ofín, ktoré vám pomôžu predĺžiť tvár a krk.

Veľmi kučeravý súlož Bob

Veľmi kučeravý súlož BobInstagram @curlfrann

Veľmi kučeravý súlož bob sa dá dobre urobiť na jemných alebo hrubých textúrach vlasov. Chlpaté kučery definujú strapatý účes s množstvom korunových vrstiev. Vytvorte štýl po častiach penou, potom gélujte na stredné dĺžky a konce, pričom difúziu naneste do sucha. Pridajte trochu oleja zahriateho v rukách, aby ste rozdrvili chrumkanie a zmäkčili kučery.

Choppy Blonde Shag with Curtain Bangs

Choppy Blonde Shag with Curtain BangsInstagram @rachelwstylist

Strihané účesy sú späť a trhaná blonďatá súlož s ofinou na záclony je rozhodne trendom vyskúšať. Kratšie dĺžky navrchu okolo koruny dodajú vlasom objem. Jemne štruktúrované okrajové záclony na účese vytvoria trochu väčšiu plnosť. Štýl s ¼ ”valcovou kulmou a spritzom s She-Bang-A-Bang od Evo.

Chlpaté vrstvy s hrubými nárazmi

Chlpaté vrstvy s hrubými nárazmiInstagram @cushla.hairdresser

Chlpaté vrstvy s hustou ofinou prinášajú prežitý strapatý účes bez námahy. Ideálne pre vlasy strednej hustoty, noste ich prirodzene vlnité alebo rozčesávajte vlny pomocou spreja s jemnou textúrou. Keď sú vlasy suché, vytvorte plnšiu ofinu pridaním textúry, vrstiev a dobrého púdru na zdvíhanie koreňov.

Trendový vrstvený súlož s operenými koncami

Trendový vrstvený súlož s operenými koncamiInstagram @karthik_1003_official

Trendový vrstvený súlož s operenými končekmi môže byť skvelý pre hrubovlasé ženy. Odstráni sa tým určitá váha, aby sa z tohto chlpatého chĺpka vysunuli konce ako pekné pierka. Účes Shaggy je pre pracujúceho profesionála s dlhými okrúhlymi vrstvami okolo tváre a stočeným chrbtom.

Moderný huňatý šikmý bob pre hrubé vlasy

Moderný huňatý šikmý bob pre hrubé vlasyInstagram @goodbeautybynatalie

Tento šikmý bobkový súlož ručne vyrobila kaderníčka Natalie Cericola. “Pri tomto strihu požiadajte o silné vrstvenie, aby ste odstránili hmotnosť a dodali textúre.” Namiesto nožníc požiadajte svojho stylistu, aby vám ostrihal bob. “

Cericola hovorí, že skvelou produktovou radou pre tento mäkký pernatý súlož je IGK. “Ak chcete vytvoriť tento vzhľad, použite Call Time ako základný náter na prípravu lákavých zámkov na tento vzhľad.” Pokračujte v práci s gélom z kokosového oleja Rich Kid, aby ste vytvorili lesklý povrch a zároveň dodali hydratáciu. Ak chcete tento vzhľad dokončiť, použite textúrnu pastu Broken Dreams, aby ste do základne pridali textúru a dokonalé množstvo posypu, aby ste získali pocit, že žijete, “vysvetľuje..

Krátke strapaté účesy vyzerajú dobre takmer na každom tvare tváre. Súlož nie sú pre ženu, ktorá chce vzhľad s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu. Vyžaduje si to viac času v zrkadle a používanie správnych stylingových nástrojov.

Nádherný krátky chlpatý bob pre moderné ženy

Nádherný krátky chlpatý bob pre moderné ženyInstagram @hirohair

Oživte svoj štýl nádherným krátkym huňatým bobom, ktorý je vynikajúci pre moderné ženy. Skutočne textúrovanie koncov bobu vytvára elegantnú huňatú atmosféru. Rozdeľte vlasy v opačnom smere, ako by ste bežne potrebovali, dodať dodatočný objem. Nahoďte niekoľko sudových vĺn a lak na vlasy, aby ste predviedli textúru. Shaggy bob účesy sú skvelé pre všetky tvary tváre a tento krátky bob shag pekne vyrastie, ak sa ho rozhodnete zmeniť..

Textúrovaný súlož s dlhým treskom

Textúrovaný súlož s dlhým treskomInstagram @braxtonthomashair

Zvážte textúrovaný súlož s dlhou ofinou pre letný a plážový štýl. Pridajte rozstrapatené vlny, aby ste zvýraznili taký dlhý súlož. Aby vaše strapce vyzerali sviežo, vyskúšajte šampón Evo’s Water Killer Dry.

Stredný zostrih s ofinou

Stredný zostrih s ofinouInstagram @hairartistrybydawn

Dosiahnite stredný zostrih s ofinou tým, že požiadate o pernaté a štruktúrované vrstvy. Na úpravu účesu zabaľte časti vlasov 1 ½ valcovou kulmou, aby konce neboli natočené. GHD a Babyliss sú cenovo dostupné stylingové nástroje pre tento plážový súlož. Nastriekajte vlasy konečným sprejom a nadýchajte sa pomocou prstov, aby ste ich rozčesali.

Krátky súlož s ofinou

Krátky súlož s ofinouInstagram @rachelwstylist

Krátky súlož s ofinou vám v skutočnosti môže ráno povedať: „Takto som sa zobudil“. Univerzálnosť účesu je nekonečná. Ofina môže byť umiestnená perfektne tak, aby vám pozametala obočie a zvýraznila oči. Existujú rozcuchané vrstvy, ktoré vlasy nadvihnú a dodajú im hravosť. Krátke strihy sú vhodné pre ženy s jemnými, strednými a hustými vlasmi.

Rozstrapatený krátky purpurový súlož

Rozstrapatený purpurový zostrihInstagram @biancaxglam

Tento textúrovaný zostrih zostrihla kaderníčka Bianca DiMillo zo West Hollywood, CA. “Má to vyzerať trhane a rozcuchane … ten nevkusný, práve vyvalený z postele.” Je perfektný pre každého, kto chce, aby jeho vlasy vyzerali elegantne rozstrapatené, “vysvetľuje.

“Styling súložových strihov je kľúčový,” hovorí DiMillo. “Kým sú vlasy mokré, vhoďte do nich produkt, ako je sprej s morskou soľou alebo Oil Non Oil od Davinesa, ktorý dodá objem a oddelenie a zdôrazní techniku ​​strihania žiletkou.” Akonáhle je suchý, zľahka od korienkov po koniec dávkujte s Puff Me by Design Hair, aby ste dodali rozcuchaný a strapatý vzhľad. Puff Me dodá vašim vlasom šmrnc, čo vám umožní potriasť si rukami a udržať tak štýl. Milujem to aj kvôli koreňovému zdvihu! “

Tento strih a štýl sú skvelé pre ženy, ktoré chcú ráno štýl s nízkymi nárokmi na údržbu a nevadí im opätovné nanášanie produktu každý deň. Strih jemných vlasov je zábavný, pretože dodá vášmu štýlu trochu života. “Potenciálne by to mohlo fungovať na hrubšie vlasy, ale uistite sa, že vám váš stylista vlasy primerane riedi, inak budete vyzerať ako huba,” dodáva.

Z tohto strihu budú najviac ťažiť oválne a okrúhle tváre. Vyhnite sa tomuto štýlu, ak máte štvorcovú alebo obdĺžnikovú tvár, pretože bude klásť dôraz na boxiness.

Soft Pixie Bob Shag

Mäkký pixie bob shag účesInstagram @hair.by.jenny

Tieto strapaté vlasy sú niekde medzi strihom bob a pixie. “Je to veľmi všestranné,” hovorí kaderníčka Jenny z Brooklynu, NY. “Pretože má toľko vrstiev, môžete ho štylizovať do neporiadku a textúry, alebo môže byť aj konzervatívnejší, keď ho potrebujete.”

Na úpravu tohto dlhého huňatého pixie, ako aj na ďalšie krátke účesy, Jenny hovorí, že vyskúšajte Badlands Dry Shampoo Styling Paste od R+Co. “Pretože má vlastnosti suchého šampónu, je ľahší a matný, čo je skvelé.” Mnoho ďalších stylingových pást môže veci odvážiť a pôsobiť mastne. Naneste ho kdekoľvek a vlasy bláznivo prilepte, aby ste zaistili rovnomerné rozptýlenie produktu, a potom ich môžete vytvarovať do požadovaného tvaru, “vysvetľuje..

Aby ste si tento účes udržali, v ideálnom prípade by ste si ho mali strihať každých šesť až osem týždňov.

Pretože moderný súlož má toľko vrstiev, tento strih je ideálny pre strednú až jemnú hustotu, pretože dáva ilúziu, že bude mať oveľa viac prameňov, ako v skutočnosti máte. Vyžaduje malý až žiadny styling, takže je ideálny pre ženy, ktoré chcú iba vysušiť na vzduchu a hodiť nejaký výrobok, aby mu dodal určitú textúru..

Hravý dlhý súlož

Hravý dlhý súložInstagram @petercutshair

Hravý dlhý súlož môže byť bez námahy a nenáročný na údržbu. Na udržanie tohto štýlu potrebujete iba ostrihaný účes každých 6 mesiacov. Pridaním dlhých štruktúrovaných vrstiev k dlhým vlasom sa vytvoria krásne štýly. Účesy Shag sú skvelé pre všetky dĺžky a variácie textúr.

Sexy dlhý súlož s ofinou

Dlhý súlož so strapcovými strapcami pre husté vlasyInstagram @raenikole

Toto je krásny a ležérny dlhý súlož s ofinou. Roztrhané vrstvy začínajú na lícnych kostiach, pôsobia ako ďalšie ústredné miesto a zároveň podporujú väčšiu textúru vlasov.

Tento štýl by mal byť viac na „nevrátenej“ strane stylingu, aby si zachoval chladnú a sexy atmosféru. Aby ste upravili tento vzhľad inšpirovaný Coachellou, pridajte do vlhkých vlasov tonikum, aby ste posilnili prirodzenú textúru vlasov, a vysušte ich pomocou difuzéra. Pomocou vyrovnávacej žehličky urobte mierny ohyb stredných dĺžok vlasov. Dokončite vyhladzovacou tekutinou Aveda Light Elements, aby sa vlny oddelili a dodali lesk. “

Aby ste si udržali tento strih, chodte každých šesť týždňov na zastrihávanie a navštívte svojho kaderníka pri trojtýždňovej hranici okrajových úprav. Niektorí stylisti medzi návštevami salónu robia ofiny zadarmo.

Ženy s jemnou až strednou hustotou sú ideálne pre tento moderný huňatý strih a sú skvelé pre každé dievča alebo ženu, ktoré by chceli prijať prirodzenú textúru svojich vlasov.

Stredne dlhý strapatý súlož

Stredne dlhý strapatý súložInstagram @hirohair

Ak milujete rozpustené vlasy, strapatý strapec vám dodá voľnú textúrovanú atmosféru, o ktorú máte záujem. Rovné ostrihané účesy ťažia z toho, že majú veľa úrovní vrstvenia. Tieto vrstvy môžu vašim zámkom dodať plnosť a život. Rovná ofina medzitým vyrovnáva tvar.

Súlož strednej dĺžky zo 70. rokov

Stredne dlhý zostrih zo 70. rokovInstagram @stebunovhair

Stredne dlhý zostrih zo 70. rokov zahŕňa mnoho rovnomerných a trhaných vrstiev. Súlož zo 70. rokov je najlepšia pre hrubšie vlasy s veľkým počtom textúr a nádhernými tečúcimi vlnami. To umožňuje rovnomerný objem a vaše vrstvy krásne prúdia.

Súlož na tenké vlasy

súlož na tenké vlasyInstagram @yukistylist

Tento strih je inšpirovaný zostrihom zo 70. rokov minulého storočia. Tento moderný huňatý štýl s ofinou zostáva relevantný už desaťročia, pretože sa neustále objavuje.

Najlepšia vec na modernom strihu pre tenké vlasy je, že má priniesť prirodzenú textúru. Čím menej sa štylizujete, tým je to lepšie!

Ak máte kučeravé/vlnité vlasy, začnite s bezoplachovým kondicionérom alebo s kondicionérom na úpravu vlasov a pokračujte s prípravkom na zvlnenie, ako je pena alebo krém. Ak máte malú až žiadnu vlnu, pridajte malý objem a textúru pomocou jednej z mojich obľúbených aplikácií, Kerastase’s Spray a Porter.

Tento strih je tak všestranný, že so správnymi úpravami ho môžu nosiť takmer všetky ženy.

Chlpaté vrstvy

Chlpaté vrstvyInstagram @sagebrush.inspiredbeauty

Získajte niekoľko strapatých vrstiev, aby ste dosiahli moderný strapatý účes pre ženy s dlhými vlasmi. Vrstvy v tomto súloži s plážovými vlnami určite zvýraznia objem a textúru. Nezabudnite na kúsky rámujúce tvár, aby ste vytvorili voľne tečúci a pernatý vzhľad. Pridajte niekoľko kudrliniek a dokončite Bumble and Bumble Thickening Dryspun Texture Spray. Sprej vytvorí okamžitý zdvih a objem.

Stredne dlhý súlož pre staršie ženy

stredne dlhý súlož pre staré dámyInstagram @hair_by_sonia_seattle

Jedná sa o stredne dlhý súlož, strih s množstvom vrstiev. Vrstvy sa odporúčajú pre objem a na zjemnenie funkcií okolo tváre.

Na jemné vlasy vždy používajte objemový šampón a objemový kondicionér. Skúste líniu Pure Volume od Pureology. V celom rozsahu používajte ľahký tepelný ochranný prostriedok. Pri korienkoch nastriekajte veľa peny. Vyskúšajte Wella’s Root Shoot v rade Eimi. V neposlednom rade použite niektoré dokončovacie spreje, ako napríklad Redken’s Quick Tease a Big Sexy Hair Spray and Play. Tiež urobte škádlenie v koreni škádľavou kefkou.

Tento účes je pre ženy, ktoré chcú vytvoriť objem a jemnosť okolo tváre, rovnako ako pre ženy s jemnými vlasmi. V tomto štýle bude každá žena s vysokými lícnymi kosťami, vysokým čelom a dominantnými črtami vyzerať skvele.

Dlhšie strapaté vlasy zo 70. rokov

Dlhšie strapaté vlasy zo 70. rokovInstagram @salsalhair

Chlpatý účes dlhších 70 -tych rokov dokáže rozoznať prirodzené vlny vo vlasoch. Je to štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý je možné strihať a pestovať krásny 6+ mesiacov. Dlhším vlasom prospeje strapatosť, ktorá im poskytne viac pohybu so stredne dlhými vrstvami. Účes s dlhým strapcom zjemňuje hranatý tvar tváre s ofinou, ktorá sa pásne po obočí a má jemné konce, vďaka ktorým oko a lícne kosti skutočne prasknú..

Roztomilý súlož pre staršie ženy

roztomilý súlož pre staršie ženyInstagram @chrismaddox_hair

Chaotický súlož kričí kričať dobrodruha, ktorý sa rozhodne riskovať. Teraz môžu staršie ženy v jednom z týchto divokých lalokov pôsobiť nervózne. Pri úprave účesu je balzam na vlasy Hairstory ideálny na to, aby dodal tomuto zvlnenému chlpáču viac tela a textúry.

Shaggy Layered Bob pre jemné vlasy

Shaggy Layered Bob pre jemné vlasyInstagram @mikerovstylist

Chlpatý vrstvený bob pre jemné vlasy vám určite dodá všetky štruktúrované vibrácie! Jemnejšie vlasy môžu ťažiť z účesu, pretože vrstvy dodajú šírku a rozšíria tvar vašej hrivy. Zamerajte sa na kratšiu dĺžku bobu, aby tvar zostal pevný a udržal si plnosť.

Moderný krátky kučeravý súlož s vrstvami

Moderný krátky kučeravý súlož s vrstvamiInstagram @hairbyfina

Zábavné a super 70. roky! Boby je možné tiež prepnúť tak, aby vykazovali mohutné, ale lichotivé vlasy.

Dlhý súlož na kučeravé vlasy

Dlhý súlož na kučeravé vlasyInstagram @dmitrrovaa

Dlhý súlož na kučeravé vlasy môže pomôcť rozoznať prirodzené vlny. Kučeravý zostrih dodáva víkendom atmosféru rock’n’rollu s určitou silou spevnenia koreňov pre telo alebo môžete byť oblečený a profesionálny počas týždňa pomocou jednoduchého stylingového balzamu, ktorý rozvedie vlny..

Wispy Shag with Choppy Bangs

Wispy Shag with Choppy BangsInstagram @nikolephelps

Ombré retro súlož s trhanou ofinou je hravé a zábavné. Vytvorila ju vlasová farbistka a stylistka Nikole Phelps z Chadds Ford, PA. “Každá hrúbka a dĺžka vlasov môže mať svoj vlastný ideálny strih, ktorý dodá modernú, retro atmosféru a textúru,” hovorí.

Pre styling Phelps navrhuje vyskúšať spálňu. Vlasy od Keven Murphy. “Je to perfektný texturizačný sprej, ktorý mu dodá vzhľad postele.”

“Úprimne povedané, tento chlpatý účes by mohol skutočne pochváliť mnoho typov vlasov,” dodáva. “U jemných a tenkých vlasov môže zvýšiť objem a vytvoriť textúru.” Kučeravejším vlasom môže dodať hebkosť. “

Dlhý vlnitý súlož pre hrubé vlasy

Dlhý vlnitý súlož pre hrubé vlasyInstagram @awaken.courage

S takýmto dlhým, moderným účesom pre husté vlasy, ako je tento, požiadajte svojho stylistu o väčšiu textúru, aby získala tento neuveriteľný vzhľad. Spárujte s nejakou trhanou ofinou a máte masívne trendový súlož.

About the author