33 mladistvých účesov a zrážok pre ženy nad 50 rokov v roku 2021

Hovorí sa, že „mládež sa mrhá na mladých“. Pokiaľ ide o vlasy po päťdesiatke, zdá sa, že je to pravda. V čase, keď sme zvládli svoju hrivu, sa to na nás začína meniť. Ako starneme, vlasy prechádzajú fázami a strácajú pigment, čo má za následok sivé vlasy. Textúra môže byť hrubá a drôtovitá. Navyše má tendenciu aj rednúť. To všetko môžu byť samy o sebe celkom náročné problémy s vlasmi. Ako teda vyhráte svoju vlastnú verziu hry „Hair Battle Spectacular“? Farbenie vlasov je úžasný spôsob, ako oživiť hĺbku, rozmer a lesk. Z vašej tváre to môže doslova uberať roky! Osviežte svoj strih krátkym vrstveným štýlom, ktorý okamžite dodá objem a telo pre mladší vzhľad.

Tu sú obrázky najlepších účesov pre ženy nad 50 rokov, vďaka ktorým budete vyzerať mladšie:

Elegantný zaoblený Bob s Wispy Bangs

Zaoblený bob s jemnou ofinou viac ako 40Instagram @hair_salon_by_hadis

Skúste zaoblený bob s jemnou ofinou, pretože je elegantný, ale zároveň nervózny. Jedná sa o podrezanie od recesie až tesne pod okrúhlu hlavu s asymetrickým mikro strapcom, všetko zviazané do klasického bobu. Silné línie zdôrazňujú jej kostnú štruktúru a upozorňujú na všetky jej najlepšie vlastnosti. Milujem manželstvo farieb a strihu v tomto vzhľade, pretože je silné a jemné.

Tento strih funguje dobre s hustými textúrami vlasov, pretože je podrezaný pod ním. Asymetrický mikro strapec je skvelý na to, aby skutočne otvoril tvár a predviedol oči. Tento strih je všestranný v štýle a môžete ho nosiť rovný alebo natočený. Je to moderný prístup ku klasike.

Blond Pixie Shag

Blond pixie shagInstagram / @savagestylist

Q&A s tvorcom štýlu Jennifer Savage

Hairstylist @ Atelier by Square Salon v Las Vegas, NV a Salon Santo Tomas v San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je pixie súlož. Je dlhšia ako klasický pixie, ale kratšia ako vrstvený bob s množstvom jemnej vzdušnej (chlpatej) textúry. Mojou najobľúbenejšou vecou na tomto štýle je všestrannosť štýlov, ktoré má jeho nositeľ. Tvar je štruktúrovaný a prežitý, vďaka čomu je styling hračkou s minimálnym úsilím a množstvom možností.

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Kým sú vlasy mokré, naneste na ochranu pred teplom štvrtinové množstvo Kerastase Ciment Thermique. Nasledujte množstvo Kerastase Mousse Bouffante vo veľkosti citrónu pre dlhotrvajúce telo a kontrolu. Po zaschnutí použite kulmu na vlasy 1/4 palcov Hot Tools 1 na kauzálne zvlnenie veľkých častí vlasov, pričom konce nechajte von. Skončite s mojím absolútne obľúbeným sprejom na zahusťovanie za sucha Oribe. Tento sprej dodáva poburujúce telo a drží pri zachovaní modernej flexibilnej povrchovej úpravy. Suchý zahusťovací sprej môžete použiť aj nasledujúci deň ako revitalizátor štýlu a suchý šampón.

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Tento vzhľad je úžasný pre každú ženu nad 50 rokov, ktorá chce prijať mladistvý „zažitý“ vzhľad bez toho, aby obetovala sofistikovanosť. Pixie súlož je skvelá pre všetky tvary tváre, vrátane dlhších tvárí, ktoré môžu mať niekedy problémy s kratšími štýlmi. Všetky textúry vyzerajú skvele aj s týmto vzhľadom! Je to úplne vynikajúca možnosť pre modernú ženu, ktorá chce vyzerať sviežo a trochu funky.

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Môj tip pre 50-ročných, ktorí chcú tento štýl, je nebáť sa uvoľniť! Natočte veľké časti vlasov. Nastriekajte suchý texturizačný sprej a prstami masírujte, oddeľujte a zjemňujte kučery. Ak to nevyzerá perfektne, nebojte sa! Tento vzhľad je o tom, ako vyzerať očarujúco ležérne.

Zábavný Bob radu A s vrstvami

Je to zábavný, elegantný štýl bez námahy, s nízkymi nárokmi na údržbu a dokonale zvýrazňujúci črty tváre. Je to účes posilňujúci dôveru!

Na pomoc pri vytváraní a udržiavaní tohto účesu by som odporučila použiť ľahkú stylingovú penu. Funguje to skvele, keď dodáva tejto pláži vlnitý, nevrátený vzhľad, ktorý je v súčasnosti veľmi populárny.

Ak máte radi v oblasti koruny určitý objem, vlasy presmerujte dopredu a vyfénujte od korienkov po končeky. Nechajte vlasy vychladnúť a potom ich jemne prevráťte, aby ste získali skvelý objem a tvar.

Tento vzhľad je skvelý pre ženy nad 50 rokov s rovnou až vlnitou textúrou. Ak sú vaše vlasy jemné, vďaka tomuto objemnému strihu budú vaše vlasy pôsobiť plnšie. Ak máte husté vlasy, je možné ich upravovať a rednúť, čo uľahčuje údržbu. Na tomto vzhľade je skvelé, že je možné ho prispôsobiť tvaru vašej tváre a hlavy. Môžete pridať okrajový alebo dramatickejší uhol alebo ísť subtílnejšie s menším počtom vrstiev. Môj model má tvár v tvare srdca, ale tento vzhľad môže vyzerať skvele na takmer každom tvare tváre.

Fotografovanie svojmu stylistovi je najlepší spôsob, ako štýlom komunikovať to, čo chcete. Ak hľadáte nádherné účesy s nízkymi nárokmi na údržbu, bude to pre vás to pravé.

Úžasne šikmý Bob

Šikmý bob pre ženyInstagram @kyndallkopphair

Zachovajte si elegantný vzhľad vďaka svojim prírodným korienkom, vďaka ktorým sú celé svetlejšie blond vlasy s krátkym výstrihom nádherné.

Dlhý blond Bob

Dlhý blond BobInstagram @marisaramirezbeauty

Tento strih predstavuje moderný „súlož“. Na tomto účese mám najradšej to, aký je všestranný.

Tento strih a štýl boli navrhnuté tak, aby boli univerzálne a dali sa ľahko upravovať. Požiadajte svojho stylistu o moderný súlož a ​​nechajte vrstvy trochu dlhšie okolo tváre. S týmto strihom môžete naniesť trochu zvlneného krému a vysušiť na vzduchu, aby ste získali voľnejší plážový vzhľad.

Pre typ vlasov môžu byť hrubé, vlnité a kučeravé.

Sivý korenie Bob

Grey Pepper Bob pre ženy po 50 -tkeInstagram @ashleigh_gottliebglass

Q&Autor so štýlom, Ashleigh Gottlieb Glass

Kúpeľný obchod Stylist @ Progressions Salon v North Bethesda, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je veľmi univerzálny a môže byť vhodný pre takmer každý tvar tváre. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že bude navždy a vždy bude vo veľkom štýle.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pokiaľ ide o farbu, je to jej prirodzená sivá a pre ženy 50 a viac, ktoré chcú šedivieť, musia byť pripravené odhodlať sa dospieť/prejsť.

Toto je jeden z klasickejších strihov pre ženy nad 50 rokov, ktoré chcú byť tiež v trende. Pri úprave tohto vzhľadu ho môžete nechať čistý a vyleštený alebo vytvoriť textúru pre zábavu.

Pútavý pohľad na blondína Boba

pútavý dlhý blond bob pre dámy nad 50 rokovInstagram @class_estetica

Pridanie mierneho objemu vyzerá rovnako dobre ako elegantný u žien vo veku, pretože dáva vzhľad hustých vlasov. Tento asymetrický strih po bradu je jedným z najlepších príkladov krátkych účesov a strihov pre ženy 50+.

Sivé operené vrstvy

Strih so sivým perím pre ženy nad 50 rokovInstagram @hair_by_claudiat

Predstavujeme skutočne rozkošný strih, ktorý vám vezme vek z vášho vzhľadu! Siahajúc po bradu, nehovoriac o tých roztomilých bočných ofinách, doplňte jej okrúhlu tvár tým, že bude pôsobiť dlhšie..

Hravý skladaný Bob

Hravý skladaný bob pre 50 a viac žienInstagram @danielle.hairstylist

Krátke zrážky pre ženy nad 50 rokov môžu tiež vyzerať zábavne a mladistvo. Zvážte hravý skladaný bob, ako je toto majstrovské dielo. Ak máte jemné, tenké zámky, niekoľko vrstiev zvýrazní pohyb a textúru. Okoreňte to ešte viac pridaním svetlomodrých odleskov okolo tváre.

Romantické voľné updo

Romantické voľné updo fora 50 rokovInstagram @emshepmua

Tento vynikajúci, ale ľahko dosiahnuteľný štýl vyzerá perfektne na svadbu a iné formálne noci, ktorých sa zúčastníte. Vlasy krásne nadvihne a dodá im objem.

Vlasy po plecia

Vlasy po ramená pre dámy nad 50 rokovInstagram @andrea_gildedfox

Vrstvené stredne dlhé zrážky pre ženy nad 50 rokov vyzerajú krásne, keď sú upravené vlnami. Pridanie textúry a vĺn je úžasný spôsob, ako dodať vašim vlasom plnosť. Skúste pridať detskú ofinu, aby ste vyvážili dlhú alebo oválnu tvár.

Roztomilá krátka plodina

Roztomilá krátka plodina pre ženy, ktorým bolo 50 rokovInstagram @taylorhanrahair

Q&Autorka štýlu, Taylor Hanrahan

Kaderník & Chemický špecialista v salóne Greenline v Covingtone, KY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

No, opísal by som tento krátky strih pre ženy po 50 -tke ako ľahko upraviteľný, a pritom stále s okrajom. Vieme, že keď veľa žien chodí po krátkych účesoch, obávajú sa, že nedokážu zmeniť svoj štýl.

Strih ponecháva uši viditeľné, zúžené vzadu, pod bokmi a v hornej časti s nožnicami na tvarovanie. Vrch sme prerezali tak, že sme prerezali mnoho z jej vrstiev, aby sa vrch stenčil a dodal textúre.

Farba je tmavo hnedá (vzorec uvediem nižšie) a niekoľko vyskakovacích upozornení z predchádzajúcej balayage, ktorú sme urobili minulý rok v júni. Tieto zvýraznenia boli ladené do popolavej brunetovej farby úrovne 6.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Máte vlasy strednej hustoty, a hoci vo vlasoch nepotrebujete prirodzenú vlnu, nezaškodí ich mať! Tento štýl by fungoval dobre s akýmkoľvek tvarom tváre, ale keby mal môj klient viac okrúhlej tváre, nechal by som boky trochu dlhšie..

Najlepšie na tomto štýle je, ako je ľahký. Moja klientka si vlasy sušila na vzduchu aj sušičom vlasov-hovorí, že tak či onak, s trochou produktu je ľahké dosiahnuť požadovaný vzhľad! Natočili sme a narovnal jej vlasy a obaja vyzerajú neuveriteľne.

Životný štýl klienta s týmto účesom je teda aktívny (pretože je veľmi ľahké ho upravovať), ostrý (hrajte sa s ním! Noste jedinečné náušnice a upozornite na svoj štýl!) A módny (je trendový, je zábavný a môžete si ho vytvoriť podľa seba).

Stredne dlhý strih s dlhými vrstvami

stredne dlhý strih s dlhými vrstvamiInstagram @thehairartista

Tento krásny stredne dlhý účes s prirodzenými odleskami a jemným vrstvením vyzerá tak očarujúco v každom uhle. Kompletné s roztomilými bočnými ofinami na doplnenie tejto nádhernej hrivy po ramená.

Nadčasové vrstvené sivé vlasy

Nadčasové vrstvené sivé vlasyInstagram @finallylisahair

Q&Autorka štýlu, Lisa Monaco Bodreau

Majiteľ & Master Colorist/Cutter @ Nakoniec Lisin kadernícky salón v Southbridge, Massachusetts

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vrstvený bob by som opísal ako „nadčasovú krásu“. Pre mňa tento strih nevadí ženám nad 50 rokov, pretože vaša vnútorná krása žiari. Dobré účesy pre ženy sú základom ich štýlu a farby. Bez účesu všetko ostatné nesvieti.

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Svoju bielu si udržiava každodenným používaním šampónu Matrix So-Silver a týždenným čistiacim ošetrením tvrdou vodou Malibu. Na jej styling som pred sušením použila Matrix Boost Gloss a Matrix Volume Builder. Potom som jej vlasy nastavil na valčeky na suchý zips pre objem a žiadne zvlnenie. Skončila som s Proforma Spray a lesklým sprejom Sugarshine.

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Tento strih a štýl fungujú dobre na rôznych tvaroch tvárí a životnom štýle z mnohých dôvodov. Hrany exteriéru som orezal, aby som vytvoril jemnosť a jednoduchosť stylingu. Vnútro jej vlasov je v korune odľahčené aj žiletkou.

Tento štýl je vhodný pre všetky 50 -ročné ženy. Môžete sa tiež len vysušiť pomocou okrúhlej kefy a dokonca ju nenastaviť na ležérny vzhľad.

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Nájdite stylistu, ktorý je známy účesom a prispôsobením strihu svojmu tvaru tváre, štruktúre vlasov a času, ktorý na ňom chcete stráviť. V našom každodennom salónnom živote sme bombardovaní nerealistickými obrázkami zo sociálnych médií. Nájdite ten, ktorý vám vyhovuje!

Klasický vrstvený pixie bob

vrstvený pixie bobInstagram @ells_marie

Q&Autorka štýlu, Elaine Giering

Senior [email protected] Anthony Ashley Hair Design v Allentown, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je vrstvený pixie bob. Milujem, že je to skvelý spôsob, ako nosiť strih pixie, ktorý rastie a nemusíte sa báť procesu jeho rastu. Milujem, že je to zábavné a sexy, ale stále konzervatívne.

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Pred sušením vlasov som použil Surface Jump Mousse-root lift a Surface Awaken zahusťovací krém-na vlasy pre celkový objem a hrúbku. Po zaschnutí som použil Surface Push Powder na korene na textúru a lifting a povrchovú teóriu Flexibilný lak na vlasy pre ľahké držanie a lesk..

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Táto jedna z najlepších účesov žien nad 50 rokov, ktorým rastie pixie strih a prechádza touto trápnou fázou dospievania. Tento strih je skvelý pre hrubé a jemné vlasy a akýkoľvek tvar tváre a tón pleti by na tento strih perfektne fungoval.

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Tento strih bude musieť byť strihaný každé štyri až šesť týždňov, aby si udržal tvar a zabránil jeho vzniku. Používajte správne produkty, aby ste si mohli rovnaký vzhľad salónu znovu vytvoriť doma!

Vrstvy na rámovanie tváre pre jemné vlasy

Face-Framing Vrstvený strih pre ženy nad 50 rokov s jemnými vlasmiInstagram @hexgirlhair

Q&Autorka štýlu, Bailey Elizabeth

Kaderník @ Japa Salon v Stillwater, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to veľmi objemný, textúrovaný a jemný invertovaný bob účes. Starším ženám s jemnými vlasmi, naberanie objemu pridaním krátkeho, pernatého vrstvenia smerom hore, skutočne pomôže vašim vlasom pôsobiť hustejšie. Rovnako ako pridaná textúra z holenia.

Najroztomilejšia je určite zadná časť jej strihu. Naozaj sa mi páči, koľko textúry vidíte, a skutočne to pomáha vytvárať pohyb v kratšom štýle, akým je ona.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl by som odporučil žene staršej ako 50 rokov, ktorá sa dokáže odhodlať používať nejaký výrobok! Lak na vlasy alebo pomáda pre štruktúrovanejší vzhľad a objemové produkty sú naozaj skvelé! Pre tých, ktorí majú jemnejšie vlasy, je určite dôležité používať výrobky, ktoré držia tento štýl.

Celkovo je tento strih skutočne jednoduchý na údržbu a prácu. Je ideálny pre ženu, ktorá hľadá niečo ľahké, ako sa naučiť štýlovať, ale napriek tomu má niečo trendové. Je to tiež skutočne skvelý strih pre tých, ktorí majú širší alebo viac štvorcový tvar tváre, pretože pomáha budovať objem smerom von z oblasti chrámu a nahor, aby skutočne zoštíhlil a predĺžil tvár..

Blond vlasy s dlhými vlnami

Blond vlasy s dlhými vlnami pre ženy po 50 -tkeInstagram @rogerriverascabeleireiro

Tento vzhľad je jemne maslová blondína. Najlepšia vec na tom je, ako svetlo dopadá na svetlejšie blondínky, aby odhalilo nielen jej krásne črty, ale tiež vytvára skvelý pohyb a predvádza klasický dlhý vrstvený účes..

Jedná sa o účes pre ženy nad 50 rokov, ktoré hľadajú prirodzenejšiu farbu s nízkymi nárokmi na údržbu a aby odrážala ich životný štýl. Vpredu to nechávam svetlé a pridávam niekoľko jemných vrstiev, ktoré jej tvarujú tvár.

Elegantný vlnitý bob

Elegantný účes Wavy Bob pre staršie ženy nad 50 rokovInstagram @lauraloveshairrr

Q&Autorka štýlu, Laura Jarrell

Profesionálny kolorista @ Regis Salon v Barboursville, WV

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Myslím, že tento pohľad je zábavný a drzý! Je to strih, ktorý sa dá nosiť v akomkoľvek štýle. Môže to byť dlhé a jemné, krátke alebo dramatické a všetko medzi tým. Tento obrátený bob môže vyzerať úžasne rovný, vlnitý alebo v najtesnejšom zvlnení! Myslím, že môj obľúbený štýl je vlnitý.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Prevrátený bob je jedným z účesov pre ženy nad 50 rokov, ktoré sa dajú ľahko stiahnuť. Ak však máte okrúhlejšiu tvár, navrhujem, aby bola dĺžka vpredu niekde za bradou, aby predĺžila tvár. Až po chrbát môžete ísť tak krátko, ako chcete! To je krása obráteného bobu, ktorý môže vyzerať úžasne s menším počtom vrstiev alebo s ľubovoľným počtom vrstiev!

Krátky & Vlnité vlasy s textúrou

vlnité vlasy s krátkou textúrou pre ženy nad 50 rokovInstagram @genevieve.troutman.hair

Taký pozoruhodný štýl, ako vstať a ísť! Tu je skratka

Piecey Pixie Cut

štýlový pixie strih pre ženy nad 50 rokovInstagram @platinum.prince_

Úhľadné boky a zátylok – rozhodnite sa pre čerstvejší vzhľad ako tento úžasný kusý strih pixie, ktorý lichotí starším dámam po päťdesiatke! Toto je jeden z tých superľahkých účesov pre ženy nad 50 rokov so sivými vlasmi. S hmlou texturizačného spreja výsledok vytvorí viac pohybu a elegantný povrch. Ak chcete lepšie obnoviť tento objemný krátky účes, ukážte aj svoje stylistické obrázky.

Dlhá pixie s trhanými treskami

dlhý pixie s trhanou ofinou na 50 -ročnú ženuInstagram @blonde_hair_savage

Pre všetky lichotivé dámy nad 50 rokov je tu trend vlasov, ktorý pozdvihne vašu prirodzenú krásu! Vyzerajte nervózne a mlado, keď sa chválite týmto nádherným dlhým pixie s trhanou ofinou. Zlaté odlesky fungujú najlepšie u žien nad 50 rokov a dodávajú punc mladosti. Keď máte oválnu, kosoštvorcovú alebo srdcovú tvár, môžete si tento textúrovaný dlhý pixie určite pohupovať!

Krátky kučeravý štýl Bob

Krátky účes Curly Bob pre ženu po 50 -tkeInstagram @andrea_gildedfox

Tento krátky účes je ideálny pre ženy s kučeravými vlasmi. Dĺžka a textúra udržujú kučery skrotené a zároveň dodávajú objemu. Rovnako ako kvety začínajú kvitnúť, sem -tam začnú vypadávať sivé chĺpky.

Vlastná plodina Pixie

strih pixie plodín pre ženy po 50 -tkeInstagram @manhattanhairco.rd

Hľadáte krátky zostrih, ktorý by sa hodil k vašim prírodným sivým zámkom? Vyskúšajte tento vlastný strih pixie, ktorý vám ponúkne ostrý, ale ženský vzhľad. Kotleta vyžaduje malé až žiadne úsilie na úpravu a vytiahnutie. Je to krátky strih, ktorý je najľahší pre ženy po päťdesiatke s rovnými alebo vlnitými vlasmi.

Roztomilý krátky strih Boba

roztomilý krátky bob strihInstagram @amandaarmstrong360

Choďte na tento roztomilý krátky strih a zaraďte svoje farebné vlasy do triedy. Jeho vrstvy, tvar a ofina – to všetko vyhovuje rysom väčšiny starších žien. Krásna kotleta, ako je táto, funguje skvele na hustých stromoch, ak je trochu rozstrapatená a štruktúrovaná. Alebo ho jednoducho noste rovno a uhladene, ako je to na obrázku vyššie.

Skrátený rez soľou a korením s okuliarmi

krátky zostrih pre 50 -ročnú ženu s okuliarmiInstagram @mthairdesign

Vychutnajte si tento trend vlasov a noste svoje každodenné špecifikácie! Športujte túto skratku soli a korenia s okuliarmi pre maximálnu sofistikovanosť. Vďaka úhľadnému strihu a farbe vlasov je to jeden z ideálnych krátkych účesov pre ženy nad 50 rokov s okuliarmi.

Shaggy Long Bob with Curtain Bangs

Chlpatý dlhý bob s ofinou pre ženy nad 50 rokovInstagram @hirohair

Chlpaté, vrstvené dlhé bôby so strapcovou ofinou sú najlepšie účesy pre ženy po 50. Prečo? Vyzerá to plnšie, trendy a budí dojem mladosti. Stredne dlhý účes, ako je tento vrstvený dlhý bob, vyzerá dobre aj s bočnými ofinami. Ak sa rozhodnete predviesť svoje čierne zámky, použite lesklejší efekt.

Edgy Long Pixie pre tenké vlasy

ostrý dlhý pixie strih vo vašich 50 -tich rokoch s tenkými vlasmiInstagram @lisakthefoundry

Nápaditý dlhý pixie pre tenké vlasy ako stvorený pre zrelé dámy po päťdesiatke! Vychutnajte si tento vzhľad, ak máte tenké a rovné vlasy. Upravte ho pomocou dostatočnej textúry, aby ste vytvorili výťah a objem a dodali vašim bielym a sivým vlasom nadýchaný pocit.

Dlhé vlasy so záclonami na záclony

dlhý účes so závesovou ofinou pre dámy po 50 -tkeDlhé vlasy so záclonami na záclony

Niet pochýb o tom, že to môže byť jeden z najlepších dlhých účesov pre ženy po 50 -tke! Pri hľadaní všestranného trendu vlasov? Tieto dlhé vlasy s ofinou vás nesklamú. Noste ho, ako len chcete – či sa vám páči rovný alebo s plážovými vlnami – nie je problém! Ak máte 50 rokov a svetlé blond vlasy, môžete začať šialene!

Moderný klinový bob s ofinou

Moderný klinový bob s ofinouInstagram @lunarshear

Tento moderný klinový bob s ofinou je perfektný a vhodný pre ženy nad 50 rokov. Ponúka vrstvy, ktoré dodajú vašej jaseňovo -karamelovej blond hrive život, keď budú mať štýl textúry. Ak chcete vzhľad, ktorý dodáva plnosť, nenechajte si ujsť športový, ktorý je rovnako lichotivý ako tento klinový účes.

Strieborný bob po bradu

Odstupňovaný bob po bradu na strieborných vlasochInstagram / @jessicalakishair

Q&A s tvorcom štýlu Jessica Lakis

Hairstylist @ Headlines Salon and Spa v Edmontone v Kanade

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento bob je veľmi všestranný účes. Či už je to kučeravý alebo rovný štýl, ostrá čiara vytvára taký vybrúsený čistý vzhľad. Je to nadčasový účes pre staršie ženy, ktorý nikdy nevyjde z módy!

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Na tento štýl som použila Aveda Pure Abundance Style Prep, aby som vytvorila plnosť jej jemných vlasov. Na korene som použila Aveda Volumizing Tonic na zvýšenie objemu a na záver lak na vlasy Aveda Air Control.

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Tento štýl je skvelý pre všetky typy vlasov, ale najmä pre jemné vlasy, pretože môže pôsobiť plnšie. Je skvelý na väčšinu tvarov tváre, najmä na oválne.

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Ak máte viac štvorcový alebo okrúhly tvar tváre, odporúčam tento vzhľad nosiť o niečo dlhšie vpredu a mať dĺžku aspoň za líniu čeľuste na predĺženie tváre..

Sivá krycia blondínka Balayage Lob

blond balayage lob pre ženu po 50 -tkeInstagram @brettsmithhairatame

Kto potrebuje takú textúru a pohyb? Tento sivý krycí blond balayage lob ponúka vrstvy, ktoré zvýrazňujú farbu vlasov. Ako jeden z najlepších strihov pre ženy nad 50 rokov je tento účinný a veľmi štýlový na zakrytie sivých vlasov. Zosúlaďte tento kotleta s dĺžkou po krk s bočnými ofinami, aby ste získali mladistvejšiu atmosféru.

Krátke špicaté vlasy

krátke ostrihané vlasy pre ženy nad 50 rokovInstagram @nicolehickshair

Vďaka krátkym cípovým vlasom, ktoré svedčia o odvážnosti! Ako päťdesiatročný omračovač si zamilujete, ako ľahko sa dá táto pixie kotleta upraviť, aby na vás pôsobila drzo. Všetko, čo potrebujete, je suchý sprej na textúru, aby ste predviedli vrstvy a náznaky blond odtieňa na vašich tmavohnedých zámkoch. Ak ste žena staršia ako 50 rokov a zvažujete krátky účes na transformáciu, povedzte to áno.

Sassy stredne dlhý bob

Sassy stredne dlhý bobInstagram @bchaircreations

Predstavte si, že si stiahnete stredne dlhý účes, ako je tento. Je ľahké ho ovládať ako krátke vlasy a je univerzálny pre väčšinu štýlov, ako sú dlhé vlasy. Vylepšite ho začlenením svetlých a slabých svetiel a dosiahnite taký veľkolepý rozmer. Kto teraz dostane tento drzý stredne dlhý bob?

About the author