33 veľmi ostrých účesov, ktoré je možné skopírovať v roku 2021

Nápadné účesy sú predovšetkým o ostrých líniách, podrezaní a výrazných farbách. Ak chcete odhaliť svoju nervóznu stránku, potom sú tieto účesy a farby práve pre vás.

Na upútanie pozornosti nie je potrebné hojdať sa s dúhovým mohawkom. Jednoducho vyskúšajte niektoré ostrejšie účesy tým, že vystúpite mimo svoju zónu pohodlia. Výmena vlasov je zábavný spôsob, ako objaviť svoju zaujímavú verziu, a je to všetko o detailoch. Celebrity ako Rihanna, Lady Gaga, Ashlee Simpson, Miley Cyrus & Halle Berry a inšpirovala milióny žien, aby si osvojili ostrý vzhľad. Skúste jeden z týchto veľmi ostrých účesov, vďaka ktorým sa vám budú otáčať hlavy.

Super krátky Bob

Super krátky BobInstagram @hairbyjessical

Šikmý vrstvený strih čeľustí ponúka objem a textúru, ktorá úžasne dopĺňa tenké a jemné vlasy. Tento jednoduchý, ale ostrý účes funguje dobre na akejkoľvek štruktúre vlasov, vlnitých, kučeravých alebo rovných!

Super tmavé vlasy s vrkôčikmi z rybieho chvosta

Super tmavé vlasy s vrkôčikmi z rybieho chvostaInstagram @glamwithdenise

Ktokoľvek môže určite vytvoriť tento elegantný slávnostný štýl! Roztomilé voľne spletené vrkôčiky, ako sú tieto, sa krásne hodia aj k tým najjednoduchším čiernym vlasom a stále dodávajú okraju a zaujímavosti pre celý vzhľad..

High Bun with a Twist

High Bun with a TwistInstagram @freshlengths

Prámiky na vrchnom uzle sú vzrušujúcim štýlom, ktorý môžete vytvoriť pre každú príležitosť. Predvádza vaše ohromujúce črty tváre a rozjasňuje tvár a dodáva vám ženský a svieži vzhľad.

Všimnite si Fauxhawk

Všimnite si FauxhawkInstagram @harlotofhair

Popustite uzdu svojej kreativite a premeňte ju na realitu ako tento super úžasný dlhý fohawk! Je to jeden z najdrsnejších strihov, aké tu uvidíte! Oku lahodiace umelecké dielo, ktoré vyhovuje iba tým odvážnym a sebavedomým, ako roztočiť tento jedinečný účes..

Otáčanie hlavy updo

Otáčanie hlavy updoInstagram @iulianurlan

Mohlo by sa zdať ťažké vykonať tento nádherný špičkový drdol, ale v skutočnosti to dokáže každý! To je skvelé na dlhých vlasoch a perfektné, ak chcete mať krásny objem.

Super krátky podrezaný Bob

Super krátky podrezaný BobInstagram @noralanaca

Šikovný spôsob, ako zvládnuť vysoké udržiavacie farby, je namaľovať ich na kratšie vlasy! Tento konkrétny strih vyžaduje menej času na styling, ale napriek tomu budete vždy vyzerať trendy a nápadne.

Pompadour s oholenými stranami

Pompadour s oholenými stranamiInstagram @evandellbespokebarber

Najľahší a najchladnejší spôsob, ako dostať vlasy z tváre – tento super štýlový krátky strih je pre odvážne a moderné ženy, ktoré chcú vyzerať elegantne a pritom zábavne a energicky..

Veľmi hlboká bočná časť

Veľmi hlboká bočná časťInstagram @igobygina

Tento štýl delenia je ideálny pre okrúhle alebo oválne tváre a ľahko vytvára ilúziu dĺžky a symetrie. Týmto pohľadom môžete predviesť aj svoj vrstvený strih a rozmery novej módnej farby.

Jednorožecké vrkoče

Jednorožecké vrkočeInstagram @katkolors

Copové chvosty sú bežným prúdom, ale keď ich natriete týmito dúhovými pastelmi, budete mať určite ostrý účes, ktorý vám budú závidieť všetky!

Edgy dlhé vlasy s opleteným copom

Edgy dlhé vlasy s opleteným copomInstagram @hairby_chrissy

Tento štýl je ďalší ľahko vytvoriteľný vzhľad a môžete ho získať iba tak, že urobíte voľný rybí chvost a necháte dlhý koketný bočný okraj voľný. Krásne funguje s dlhými, upravenými vlasmi, ktoré môžu kontrastovať s kúskami.

Dlhé strapaté plážové vlasy

Dlhé strapaté plážové vlasyInstagram @cosmoqueen_madison

Q&Autorka štýlu, Madison Lea Ann

Hairstylist @ Tony’s Hair Co. v The Colony, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad sa mi naozaj páči len pre čistý fakt, že bol taký odvážny, ale napriek tomu vyzeral tak prirodzene. V apríli som ju vzal z dospelej balayage. Povedala mi, že chce byť super blondínka, ale stále sa jej páčilo, že keď rástla, neexistovala žiadna definovaná čiara a že nemohla povedať, že rastie tak rýchlo. Preto som sa rozhodol urobiť časť balayage a časť zeleň. Vyladil som to radom Shades EQ, ktorý milujem, pretože vždy pomôže spojiť farbu. Teraz, múdro, neurobili sme toho veľa, pretože má rada dlhé vlasy, takže som jej skrátil konce a urobil vrstvy, nič fantastické.

Pokiaľ ide o styling, vždy som vložil detangler do vlasov všetkých svojich klientov, ktorým som vykonal farebné služby, či už je alebo nie je super zamotaný. Tiež používam fénovací výrobok! Vždy je to iné, záleží na tom, čo chcem vidieť, aby som dosiahol konečné výsledky. Na tento vzhľad som použil aj 1-palcovú kulmu a potom som po nej prešiel prstami, aby som rozbil kučery a dokončil jej vzhľad..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Toto môže nosiť takmer každý, kto sa môže stať blondínkou. Teraz, ak si upravujete vlasy každý deň alebo dokonca často, to je miesto, kde sa dostávame do starostlivosti doma. Ak chcete, aby zostal v dobrej kondícii, musíte použiť dobrý profesionálny šampón a kondicionér. Pretože ak nakupujete v obchode s potravinami, povedzme napríklad, nemôžem vás ubezpečiť, že svoju prácu zvládne, a tiež vás nemôžem uistiť, že to, čo je v ňom, je skutočne pravda. (Najdôležitejšie sú šampóny bez síranov a chránené pred farbením). Tiež niekedy s vlasmi určitých ľudí neudrží „toner“ tak dlho, takže vždy odporúčam purpurový alebo modrý šampón na domáce použitie..

Teraz je bezoplachový kondicionér vždy dobrý nápad, ak ste taká blondínka, pretože chcete, aby zostala hydratovaná a zvlhčená, aby nevyschla a nebola krehká. Tepelná ochrana spolu s ňou je ešte lepšia! Ak si chcete vlasy upravovať akýmkoľvek horúcim nástrojom, vždy používajte tepelnú ochranu. Údržba tohto vzhľadu je v skutočnosti celkom jednoduchá, ak máte všetky správne produkty! S týmto vzhľadom môžete tiež veľa urobiť. Noste ho prirodzený, zvlňte ho a dokonca ho narovnajte. Môžete ho nosiť v vrkočoch alebo vo vrchnom uzle. Je to taký celkom prirodzený odvážny vzhľad, že s ním môžete robiť čokoľvek a ľudia vás za to budú stále chváliť!

Big Bold Afro

Big Bold AfroInstagram @aggie_hair

Q&A so štýlovým tvorcom, Aggie

Nezávislý kaderník v PG County, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o obrovský purpurový afro účes so strapatými kudrnatými kučerami. Chcel som, aby to vyzeralo ako 5-dňový zvrat. Najlepšie na tomto vzhľade je, aké je veľké, odvážne a živé. Vystrihla som ho a upravila, aby mi orámoval tvár a tiež zvýraznil črty tváre.

Každý, kto zvažuje tento vzhľad, musí byť ochotný ho nosiť s dôverou. Je to veľmi „tam vonku“ a pritiahnete veľa pozornosti, takže buďte na to pripravení. Pokiaľ ide o údržbu a výrobky, voda je váš najlepší priateľ. Stačí ho postriekať vodou, rozmotať prst a odstrihnúť zblúdilé kúsky. Na dosiahnutie tohto vzhľadu som použila 5 balení purpurových háčkovaných vlasov. Tiež som ho vyčistil, aby bol menej definovaný a oveľa väčší. Mám okrúhlu tvár a milujem si okolo nej rámovať vlasy. Ak máte dlhú tvár, stredná časť bude vyzerať skvele. Bočné diely budú fungovať aj pre kohokoľvek, ak si nie ste istí, ako ho upraviť/orámovať.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes nepotrebuje špeciálnu príležitosť, môže to byť váš každodenný vzhľad, najmä ak milujete hranie s farbami a veľkými vlasmi. Funguje to aj na festivaloch, umeleckých podujatiach a fotografovaní. Nezabudnite, že voda je váš najlepší priateľ! Trocha dovolenky v kondicionéri je tiež v poriadku, len to nepreháňajte. V neposlednom rade ho noste sebavedomo!

Jet čierne retro kučery

Jet čierne retro kučeryInstagram @hairkitty13

Q&Autorka štýlu, Ronella Santhumayor

Kaderník na voľnej nohe v Bombaji, India

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento konkrétny štýl je jedným z mojich obľúbených. Je to veľmi boho, retro ako vlasy. Môžete ho nosiť ako ležérny účes alebo ho môžete spárovať s kravatou alebo šatkou, aby ste získali extra ostrý retro vzhľad. Funguje to dobre s niekým, kto má dlhé vlasy so strednou až silnou hustotou, ktoré nie sú príliš vrstvené. Jej vlasy majú tmavý odtieň takmer čokoládovo hnedej farby, ktorý ladí s jej odtieňom pokožky. S týmto štýlom však dobre fungujú svetlejšie odtiene alebo melírované vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak sa chystáte vytvoriť taký účes pre seba, mali by ste mať vlasy, ktoré nie sú príliš rovné, ťažké ani ochabnuté. Vlasy by mali mať miernu drť, ktorá môže držať kučery. Na vytvorenie zrna by ste si mali vlasy dobre pripraviť.

Začnite tým, že rovnomerne nanesiete malé množstvo vlasovej peny na vlhké vlasy (používam vlasovú penu Schwarzkopf Taft.) Potom vlasy vyfénujte, aby boli úplne suché. Použil som 22-palcový sudový kliešť a vlasy som zvisle zopol v jednom smere smerom od tváre. Dokončite sprejom na vlasy alebo lesk. Trochu si vlasy prehoďte, poškriabajte ich prstami a voila, máte veľké retro vlasy. Ideálne na koktailovú párty alebo večer.

Retro úľ

Retro úľInstagram @tessbradleyhairstylist

Q&Autorka štýlu, Tess Bradleyová

Stylista @ Douglas J Salon v Rochester Hills, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem, ako sa obliekali ženy do každodenného života. Mojím cieľom pre tento vzhľad bolo použiť farbu vlasov a šatník na modernizáciu retro tvaru a vytvoriť aktualizovanú verziu každodenného pôvabu z roku 1950. Najväčšou súčasťou tohto vzhľadu je, ako žiarivá farba vlasov skutočne zvýrazňuje odvážny tvar.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl určite zmení hlavu, ale je možné ho prispôsobiť tak, aby vyhovoval mnohým rôznym tvarom tváre, textúre vlasov a osobnému štýlu. Výška v tomto štýle predlžuje oblé alebo hruškové tvary tváre, ale môže byť menej prehnaná, aby vyhovovala aj dlhším tvarom tváre..

Použil som podložku do vlasov, aby som vytvoril extra plnosť, výšku a dlhovekosť. Túto techniku ​​je možné použiť aj pre klientov s jemnejšími vlasmi, aby vytvorili ilúziu väčšej plnosti. Hustovlasí klienti mohli ako výplň do vlasov použiť vlastné vlasy.

Niekto s retro/rockabilly výzorom by to mohol hojdať každý deň, v noci to zabaliť do šatky, aby mu to vydržalo celý týždeň. To by tiež vyhovovalo niekomu s klasickejším štýlom, najmä na svadbu alebo špeciálnu príležitosť.

Bolo by ťažké dosiahnuť tento vzhľad na vlasoch kratších ako ramená, ale talentovaná stylistka s vášňou pre úpravu vlasov má veľa kreatívnych riešení. Zavolal by som do miestnych salónov alebo by som hľadal na Instagrame, aby som našiel stylistu, ktorý je nadšený klasickými stylingovými technikami. Ak uvažujete o vyskúšaní niečoho nového, hovorím, choďte do toho! Styling je úžasný spôsob, ako vyskúšať niečo nové a vyjadriť svoj štýl svetu. Prečo sa na tom nezabaviť!

Neuveriteľne chlpatý stredný strih pre staršie ženy

Neuveriteľne chlpatý stredný strihInstagram @melodynelson2000

Q&Autorka štýlu, Sandra Ulloa

Stylista @ The Lab A Salon v San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

V dnešnej dobe existuje toľko variácií súloží. V dnešnej dobe sa starám o veľa umeleckých typov a plné ruky práce s hudobníkmi. Zvlášť tento súlož, ktorý je na Ame, je odpojený. Vzhľadom na to, že má jemnejšie vlasy po bokoch a chrbte, nemôžem si vziať príliš veľkú dĺžku ani vrstvy. Je vždy tak trochu top ťažká.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento typ odpojených súloží odporúčam na jemnejšie až stredné typy vlasov a ak nechcete ich rannému stylingu venovať veľa času. Strihám väčšinou za sucha. Jej vlasy sú neúprosné, takže jemná textúra je kľúčová, bez výrazných línií. Milujem suché rezanie. Je to ako prispôsobiť strih vašej hlavy.

Farba: Balayage Wella Lights 20v s B3, L’Oreal Majiblonde 20 V s B3, L’Oreal 6n + 7bg-10v

Pozerám sa na módu svojich klientov, ale úprimne, dievčatá, ktoré bežne žiadajú tento druh strihu, si už módu uvedomujú. Nikdy som nemal ženu, ktorá by ma oslovila s týmto strihom a ktorá by to už nedokázala vytiahnuť. Myslím, že tento strih sa veľmi dobre hodí k vysokej móde, punku, rockeru, boho chic a trendu, všetky vyššie uvedené pasujú do súloža.

👉 Pozrite sa na ostrejšie zrážky pre staršie dámy

Dlhý asymetrický strih

Dlhý asymetrický strihInstagram @hairstylisterikalynn

Q&Autorka štýlu, Erika Volivitch

Hairstylist @ Hair Design od Eriky Volivitch v Orange County, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Strašne ma bavilo robiť tento strih a farbu. Milujem asymetrický účes, pretože vďaka nemu vynikne a je odlišný od toho, čo je „normálne“. Strih vyzerá super roztomilý, rovný aj stočený!

Táto klientka robila túto farbu už nejaký čas, pretože ju tak dobre nosí! Má túto drzú osobnosť, aby mohla ísť s týmto „drzým“ účesom. Na jej sýto červenú základnú farbu používam farbu Keune a potom na jasne červené konce Pravana. Teraz pre túto farbu som na jej koncoch musel použiť bielidlo, aby som vytvoril jasne červený balayage look. Ale pokiaľ je váš klient v poriadku držať krok s prípadnými ošetreniami doma, aby boli tieto konce zdravé, potom do toho! Jej základ je tiež červený, ale sýto červený.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Jej tvar tváre je viac oválny/diamantový. Krátke účesy vyzerajú skvele, takže pri dlhých účesoch ich tvár nevyzerá ešte dlhšie. Jej vlasy sú prirodzene pekne rovné, len s miernymi vlnkami, takže pre ňu je celkom ľahké ísť rovné alebo natočené. Pretože je to pre túto klientku krátke, jej kučery zostanú naozaj dobre bez malého až žiadneho laku na vlasy.

Doma má dobrú výživu pomocou stylingových produktov Keune: 2-fázový zvlhčujúci sprej (na vlhké vlasy po sprche, pred fénovaním) & lesklé sérum (pred alebo po fénovaní). Raz za týždeň používa doma aj hĺbkovú kondicionérku Keune: Keune Care Line Vital Nutrition. Na šampóny a kondicionéry používa Keune Care Line Vital Nutrition. Je to klientka, ktorá sa dobre stará o svoje vlasy doma a naopak, necháva jej farbu vlasov dlhšie medzi návštevami salónu! Starostlivosť o jej vlasy navštevuje salón zhruba každých 5-6 týždňov.

Long Shag with Micro Bangs

Long Shag with Micro BangsInstagram @shelbyscissorhands

Q&Autorka štýlu, Shelby Grassman

Stylista @ Bishops Clifton Heights v Cincinnati, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes je strapatý zažitý súlož. Najväčšia vec na tomto strihu je, že dodáva môjmu modelu vysoko módny ostrý vzhľad bez toho, aby bol potrebný nadmerný styling.

Strih je skutočne všestranný a prispôsobiteľný akejkoľvek hlave vlasov! Pre môj model je tiež veľmi ľahké upraviť štýl a je to určite vzhľad „vstaň a choď“. Nehovoriac o tom, že je to skutočne zábavný spôsob, ako zmiešať veci s dlhými vlasmi!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja rada na dosiahnutie tohto vzhľadu je postoj. Som jedným z tých stylistov, ktorí veria, že ak niečo chcete (strih, farba atď.), Mali by ste to urobiť! Môžete to rozhýbať, ak máte sebadôveru. Samozrejme, tiež by som povedala, že s takýmto strihom si väčšina ľudí bude upravovať vlasy a používať výrobky na dennej báze..

Moja modelka má to šťastie, že má prirodzene vlnité vlasy, pretože tento strih skutočne oživuje a umožňuje jej ho natoľko neupravovať. S týmto účesom sme sa však trochu obávali o jej hustotu, má jemné vlasy a nie veľa. Upravili sme ju na jej prirodzené vlny pomocou Osis ‘Bouncy curls’ a ‘Tame wild’ a rozptýlili. Potom som vzal žehličku a zdokonalil niekoľko malých kúskov, aby som získal leštenejší vzhľad.

Hlavným konečným výrobkom, ktorý sme použili, bol textúrny prášok od Osis s názvom „Dust It“. Použil som to na vlasy a popraskal som ich po kučerách a ofine, aby som jej skutočne dodal tú strapatú sexy „rock n roll“ atmosféru..

Moderný francúzsky Bob

Moderný francúzsky BobInstagram @daniellebadgerhair

Q&Autorka štýlu, Danielle Badger

Hair Designer @ This or Die Salon v Los Angeles, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento krátky strih je Mod Bob s rovným okrajom. Na tomto mám najradšej to, že z neho môžete urobiť uhladený, tajomný a sexy alebo zábavný a hravý (ako na fotografii). Táto konkrétna klientka odstrihla asi 8 palcov prerastenej farby a so správnym strihom to vyzerá, že práve dostala čerstvú balayage farbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak premýšľate o trendoch vo vlasoch, ako je tento, položte si otázku – ste zábavný a zábavný človek s nadhľadom? Tento vzhľad môže nosiť väčšina ľudí. Je to len o tom, ako to upravíte, a o tom, aké krátke/dlhé sú okraje. Okraje ho robia hranatejším, ak je krátky a odvážny, v porovnaní s dlhším treskom.

Chaotický pixie s dlhými bočnými nárazmi

Chaotický pixie s dlhou ofinouInstagram @nikitenko_elen_

Skúste ostrý pastelový pixie s podrezaním. Je jemný, ale sexy krátky účes a je ideálny pre dievčatá na cestách!

Edgy indie holiaci strojček

Ostrý účes ako nezávislý britvaInstagram @yvette.angelique

Q&Autorka štýlu, Yvette Angelique

Stylistka @ Yvette Angelique Sola Studio v Sunnyvale, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o ostrý, nezávislý, žiletkový účes s fúkaným štýlom pomocou žehličky. Farba je minimálnym zmiešaním ombré s akvamarínovou kombináciou. Páči sa mi, že to vyzerá bez námahy!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Veľkou vecou, ​​ktorú by ste mali zvážiť, by bola údržba farby. Vyhľadajte výrobky a naučte sa, ako sa o ne starať doma.

Raz alebo dvakrát týždenne použite šampón a kondicionér bez parabénsulfátu a tiež proteínovú masku na vlasy v závislosti od zdravia vašich vlasov. Umyte studenou vodou 2-3 krát alebo menej týždenne.

Pred pôsobením tepla (fén, žehlička, kulma, atď.) Naneste tepelne chrániaci stylingový výrobok a udržujte teplo na nízkej úrovni. Dokončite lakom na vlasy bez alkoholu. Medzi umývaním môžete použiť suchý šampón.

Tento vzhľad je pre nekonzervatívny typ dievčat.

Nie tak jemne žltá

Obrázok nie tak jemného žltého ostrostí účesuInstagram @hairbyjessbash

Q&Autorka štýlu, Jess Basham

Hair Artist @ Heatwave Salon v Ridgecrest, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako zábavný, nervózny a jedinečný. Je to určite „nie taká jemná žltá“. Môj klient je taký zábavný a má taký krásny tón pleti. Dala mi na svojich vlasoch voľnú ruku a ja som vedel, že táto voľba farby je nutnosťou!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Nie veľa ľudí môže nosiť neónové žlté vlasy, ale ja som vedel, že ona môže! Nechal by som každého, kto chce túto farbu, aby vedel, že jeho vlasy je potrebné pred nanesením kreatívnej farby najskôr zdvihnúť do bledožlta a ošetriť mnohými rôznymi druhmi rekonštrukčných a kondicionačných služieb..

Následná starostlivosť spočíva v použití šampónu na ochranu farieb spolu s použitím tepelne ochranných prípravkov na úpravu účesu. Použil som všetky stylingové a farbiace prostriedky Redken na jej vlasy s 1-palcovou žehličkou na jej vlny.

Teal and Black asymetrický strih

Teal and Black asymetrický strihInstagram @andreareneevalle

Q&Autorka štýlu, Andrea Valle

Hairstylist @ Hair Loft Studio v New Orleans, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako silný, silný a divoký, napriek tomu stále ženský. Prišla dnu s jednou vykrojenou stranou a druhou s dlhším úderom do ramena, čo som si okamžite obľúbil. Vyčistil som existujúci rez a vytvoril uhol s odstupňovaním pre plnosť na dlhšej strane. Mala na to najlepší tvar tváre.

Zúžil som kratšiu stranu, takže miešanie a spájanie oboch strán bola moja úplne obľúbená časť. Hlavne to nosila s čistou dôverou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Nápadné účesy pre krátke vlasy sú pre ľudí, ktorí chcú urobiť vyhlásenie a neboja sa byť odvážni! Krátke strihy, ako sú tieto, sú rozhodne náročné na údržbu, pokiaľ ide o to, aby kratšia strana vyzerala svieža.

Pokiaľ ide o štýl, verím, že je to dosť nízka údržba. Stačí pridať kučery a malý sprej na textúru a pokračovať!

Hranatý asymetrický pixie

Obrázok nervózneho asymetrického pixieInstagram @hair_by_aubrie

Q&Autorom štýlu je Aubrie Davidson

Licencovaný stylista @ Perfect Image Hair Design v Columbuse, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako nervózny účes v strihu pixie. Je tiež veľmi univerzálny!

Na tejto fotografii to máme vyhladené s určitou textúrou na vrchu, ale môžete tiež pridať zábavnú voľnú vlnu alebo ju dokonca vyfúknuť a vyčesať späť na zábavnú pompadour! Diel môžete zmeniť alebo ho nosiť plochý a hladký. Vzhľady sú nekonečné!

Tento pixie je asymetrický, čo je na ňom najobľúbenejšie. Dlhé strapce vpredu proti tesnému vyblednutiu skutočne robia zábavný a hranatý vzhľad!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes je ideálny pre niekoho s dlhšou tvárou. Moja klientka má dlhší oválny tvar tváre a to ju skutočne zvýrazňuje! Musíte byť spokojní s tesnou líniou vlasov a malou expozíciou pokožky hlavy, aj keď tento strih je možné upraviť!

Obľúbenou súčasťou môjho klienta je dĺžka na okraji. Chceli sme pixie, ktorá predviedla svoju krásnu tvár a štíhly krk bez toho, aby ju celý tak skrátil. Dlhší strapec jej umožňuje pohodlnú dĺžku vpredu a pritom jej dáva výhodu!

Aby sme dosiahli tento štýl, použili sme pred sušením fénovaním Aquage Uplifting Foam a Aquage Seaur Texturizing Spray. Po vysušení sme prevliekli plochú žehličku a rozdelili ju pomocou pasty Aquage Transforming Paste, aby sme skutočne odhalili holiacu časť účesu. Skončili sme s Kenra Volume Spray, aby sme jej vydržali celý deň!

Tento strih sa najlepšie dosiahne s hustejšou textúrou vlasov. Ak nechcete stráviť celé dopoludnie vlasovou rutinou, rýchle a jednoduché účesy, ako je tento, sú skvelou voľbou!

Drsný asymetrický Bob

Edgy asymetrický účes BobInstagram @hayleyhairxoxo

Q&Autorka štýlu, Hayley Elizabeth

Hairstylist / Owner @ Prism Beauty Bar v Tyler, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako nervózny asymetrický bob s oholenou stranou.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je dôvera, ktorú dáva svojim hosťom. Moja obľúbená vec na samotnom účese je textúra a objem.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Prvá vec, ktorú by som povedala hosťovi, ktorého zaujíma tento strih, je, že strih je záväzok. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, ostré krátke účesy sú v skutočnosti viac starostlivosti ako dlhé vlasy! Klient by mal prichádzať na úpravu vlasov každé dva týždne, aby vyzeral čistý, najmä s oholenou stranou, a prísť na pravidelné strihanie vlasov každé štyri až šesť týždňov..

Keď uvažujete o bobovi ako stylistovi, chcete vziať do úvahy tvar tváre, pretože nechcete svojmu hosťovi dať účes, ktorý by zvýrazňoval jej najlepšie vlastnosti. Tento krátky, štruktúrovaný bob je ideálny pre tváre v tvare srdca a môže ho nosiť kučeravý, vlnitý alebo rovný.

Tiež, pre väčšinu ostrý bob vzhľad, hosť absolútne potrebuje, aby si urobil čas na fénovanie a úpravu účesu pomocou stredne okrúhlej kefy (použil som stredne okrúhlu kefu Paul Mitchell Neuro). Pri vzdelávaní svojho hosťa v technikách sušenia fénom tiež dbám na to, aby vedel, aké výrobky použiť na dosiahnutie tohto vzhľadu doma. Vždy je najlepšie kúpiť si výrobky, ktoré si môžete vziať domov, od stylistu, a nie z miestneho obchodu s kozmetickými potrebami, pretože dokážeme našich klientov poučiť o tom, ako ich používať špeciálne pre rôzne typy vlasov a textúry. Podporuje tiež stylistu!

Pretože zobrazený hosť má jemné vlasy, použil som rad Paul Mitchell Invisible Wear. Začali sme so šampónom a kondicionérom, aby sme dodali objem a lesk. Na úpravu účesu som použila bič Invisible Wear Volume a dokončila som jej vzhľad lakom na vlasy Invisible Wear Undone..

Textúrovaný lak na vlasy je POVINNÝ pri všetkých ostrých účesoch!

Vibrujúce & Divoká ružová pastelová pixie

Vibrujúce & amp; Divoká ružová pastelová pixieInstagram @theberrys4_

Q&Autorka štýlu, Chelsea Marie Berry

Stylista @ Harlow Salon v Nashville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako veľmi ostrý vzhľad „buďte svojim štýlom“. Moja najobľúbenejšia časť na tom je, ako si nemôžete nechať ujsť túto osobu, keď ju miniete. Je to živé a divoké.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak ste niekto, kto má flexibilitu vo vašom účese a máte radi rozcuchané povrchové úpravy rovnako ako čisté, tento vzhľad by pre vás mohol byť dobrou voľbou. Tento strih by bol skvelý pre rovné, vlnité, kučeravé alebo jemné až stredné typy vlasov. Tento štýl by bol skvelý pre tvary diamantov, srdca, oválne, okrúhle alebo hranaté tváre.

Čas štýlu pre tento vzhľad bude taký krátky alebo dlhý, ako sa vám páči. Rozhodne odporúčam výrobok na zdvíhanie koreňov. Môj obľúbený je Milkshake’s Texturizing Spritz. Odporúčam tiež dobrý bezoplachový kondicionér, ako je šľahačka Milkshake, a na vydržanie milujem tvarovaciu penu Milkshake. To všetko sa deje na vlhkých vlasoch.

Ak po úprave používate teplo, odporúčam tepelnú ochranu, ako napríklad Heat Defender od Tigi. Dokončite texturizačnou pastou, ako je texturizačný krém Milkshake. Udržujte vlasy čisté a uhladené, alebo si ich rozčesajte tak, že si ich trochu spletiete.

Hranatý podrezaný dizajn

Hranatý podrezaný dizajnInstagram @jane.society

Q&Autorka štýlu, Jane Yi

Hairstylist @ Society A Salon v Sumner, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je odvážny, nervózny a určite točí hlavu! Milujem, ako to niekomu dáva možnosť zmeniť svoj vzhľad tým, že si jednoducho hodí vlasy do drdola. Akonáhle sú vlasy odstránené, nemôžete vidieť dizajn!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je možné dosiahnuť takmer na akejkoľvek dĺžke, type a štruktúre vlasov. Môže začať tak vysoko, ako aj nízko, ako chcete, ale zvyčajne odporúčam jeden, dva alebo tri chrániče nožníc na perfektnú dĺžku, aby ste vytvorili dizajn. Ak nie, môžeš ísť aj dlhšie.

Niekto s extrémne hustými vlasmi, ktorý sa chce zbaviť nadváhy, môže podrezať! Tiež som poskytol malé podrezania svojim krátkym bobovým klientom, ktorí majú nízke vlasové línie. Údržba je o niečo náročnejšia, pretože je taká krátka a rýchlo rastie, ale to znamená, že môžete začať odznova a vyskúšať rôzne prevedenia.!

Ovocná prúžková guma

Účes Fruit Stripe GumInstagram @lx3zombies

Q&Autorka štýlu, Melissa Maria

Owner @ Seven Sins Salon v Lakewood, CO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Na tejto farbe mám obzvlášť rád, že je na mojom mužskom klientovi. Kozmetický priemysel už roky hanbí mužov a ženy za to, že prišli o farbu vlasov. Táto farba posilnila dôveru tohto klienta. Keď odíde niekto, kto je úplne šťastný a má odvahu skákať do takej jasnej, teplej a žiarivej farby, cítim sa altruisticky a úspešne..

Môj salón je miesto, kde by sa ženy a muži všetkých vekových skupín mali cítiť dobre vo svojom vzhľade, aj keď to znamená myslieť mimo škatuľky! Kto predsa chce byť „normálny“? Nemali sme veľa plánov pre túto farbu, takže opísať ju je trochu ťažké. Musel som porovnať, povedal by som, že je to ako ovocná prúžková guma na kyseline.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Rada, ktorú by som dal niekomu, kto zvažuje ísť s farebným vzhľadom, by mala byť, aby dbal na údržbu a údržbu. Vytvorenie takej farby môže trvať tri až sedem hodín, v závislosti od dĺžky vašich vlasov a toho, ako svetlo dokážeme získať. Aby bolo možné vytvárať farby, ako sú tieto, je dôležité zosvetliť vlasy okolo oranžovej na svetlo bielo žltý podklad (bez poškodenia).!

Priame farbivá so špeciálnymi efektmi nie sú trvalé! Sú polotrvalé, čo znamená, že neprenikajú do kutikuly vlasov. Farbí a sedí iba na vrchu kutikuly, čo znamená, že farba vydrží len asi tri až šesť týždňov. Údržba týchto farieb nie je najľahšia. Ak chcete, aby tieto farby vydržali čo najdlhšie, musíte sa umyť v studenej vode, umývať iba jeden až dvakrát týždenne, používať bezsulfátový šampón a bezglycerínový kondicionér, vyhýbajte sa chlórovaným bazénom a vyhýbajte sa tepelný styling.

Takúto farbu môže nosiť každý, ale najdôležitejšou vecou, ​​ktorú si musíte zapamätať, je kvalita a hodnota. Musíte nájsť kaderníka, ktorý má skúsenosti s vedením týchto farieb a nikdy nečakajte, že sa niečo také urobí na poslednú chvíľu. Vždy je veľmi dôležité konzultovať a jasne pochopiť proces, koľko budete míňať a výhody a nevýhody takejto farby..

Hranaté fialové a zelené podrezanie

Hranaté fialové a zelené podrezanieInstagram @arienneba

Q&Autorka štýlu, Arienne Alvarado

Certifikovaná Aveda & Licencovaný kozmetológ @ Ari’s Hair Lab v Mathis, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Ak by som mal pomenovať tento štýl, nazval by som ho „Edgy Elegance“. Napriek tomu, že farby sú trochu neortodoxné, domnievam sa, že ak sú vlasy urobené dobre a sú dobre upravené, neexistuje dôvod, prečo by sa farba vo vlasoch, ktorá nie je „prirodzenou“ farbou, mala považovať za neprofesionálnu. So správnym oblečením a správnym make -upom môžete tento look ľahko vziať z každodenného nosenia na večer. Je to všetko o tom, čo s ním spárujete, čo môže dodať vzhľadu jemnosť alebo eleganciu.

Jediná vec, ktorú na tomto vzhľade milujem, sú farby. Účinok, ktorý majú na seba a na samotný štýl, je neuveriteľný. Štyri farby, ktoré sme použili vo vlasoch mojej klientky, dodávajú jej štýlu hĺbku a rozmer, ktoré jej v skutočnosti pomohli vykúzliť jej mohawka spôsobom, ktorý by nedokázal urobiť jednou plnou farbou..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Najmä tento vzhľad je niečo, čo môže dosiahnuť každý, kto je ochotný venovať si čas údržbe mohawku. Mnoho ľudí verí, že je to všetko o tvare tváre, pokiaľ ide o to, aký štýl by ste mali mať. Pre mňa to tak nie je. Verím, že ak máte sebadôveru na to, aby ste skrášlili svoj vzhľad, potom aj svoj vzhľad!

Pokiaľ ide o údržbu mohawka, musíte byť ochotní sa buď naučiť oholiť boky hlavy, alebo byť ochotní prísť do salónu najmenej dvakrát mesačne, aby váš štýl vyzeral čo najlepšie. Pokiaľ ide o výrobky, ktoré by ste na to potrebovali, jeden alebo dva to jednoducho neskončí. Na pohľad tejto klientky sme na vyfénovanie použili Redken Pillow Proof Express Primer, líniu termálnych podkladov pre jej kadere v našom salóne, texturizačný sprej Sexy Hair’s Play Dirty, akonáhle bol zvlnený, a dokončili sme vzhľad lakom na vlasy Sexy Hair’s Spray a Stay strong hold..

Tento vzhľad je pre ňu obzvlášť ľahký na udržanie, pretože je veľmi hustá a hrubé kučeravé vlasy. V prípade jemných alebo rovných vlasov je jednoduchšie mať mohawk. Budete musieť trénovať vlasy, aby vypadávali určitým spôsobom a používať rôzne produkty.

Vždy sa snažím povzbudiť svojich zákazníkov, aby využili šancu na nový účes, pretože nikdy neviete, či to zmení váš vzhľad alebo štýl k lepšiemu. Jedna vec je však istá, vždy sa budete čudovať, ako by ste vyzerali v takom roztomilom malom účese, ak mu nedáte šancu!

Super krátka blondínka a Jet Black Pixie

Super krátka blondínka a Jet Black PixieInstagram @jothepro.vb

Q&Autorka štýlu, Jo’Kita Johnson

Hairstylist @ Hair Cuttery v Virginia Beach, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako dvojfarebný strih pixie s textúrou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja rada pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad, je byť zábavný a ochotný ísť von z krabice. Jedná sa o strih s veľmi nízkou údržbou, pretože ho musíte iba vysušiť, pridať trochu textúrnej pasty, aby sa rozbil, a potom ho rozdeliť.

Ak chcete vyzerať inak, milujete textúru a chcete, aby vám vlasy padali z tváre, potom sú ostré účesy ako tento štruktúrovaný pixie určené pre vás.!

Smaragdovo zelený krátky ostrý účes

Smaragdovo zelený krátky ostrý účesInstagram @thebeautygenie_

Q&Autorka štýlu, Esther Spicer

Majiteľ mini salónu & Kaderník @ Salon Lofts – Roswell Marketplace v Roswelle, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Opísal by som to ako smaragdovo zelený faux pixie. Páči sa mi, ako je zelená tónovaná a bohatá zelená je určite jednou z ťažších farieb, ak nie je živosť správna.

Tiež mám rád rozmanitosť v štýle. Aby sme vytvorili ilúziu krátkeho účesu, nemuseli sme jej ostrihať žiadne dlhé vlasy. Keď ju teda vytiahne, bude mať stále dlhé vlasy len roztopené do zelena v ombré štýle. Je to taká zábava môcť zmeniť svoj vzhľad bez záväzku.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Brazilian Bond Builder (B3) používam v každej chemickej službe, ktorú robím, aby som zaistil integritu vlasov po každej službe. Vždy odporúčam, aby si moji klienti zobrali domov šampón a kondicionér, aby udržali vo vlasoch vytvárač väzby, čo tiež pomáha farbe zostať žiarivejšou než ostatné šampóny bezpečné pre farby..

Vlasy som predbežne zosvetlila na úroveň 9, vysušila som ich a na zeleno som namiešala vlastnú zmiešanú farbu Pulp Riot. Pokiaľ ide o štýl, fénujem olejom Surface orange bassu, ktorý slúži ako tepelná ochrana a udržuje vlasy hydratované, a tiež neónovým vyhladzujúcim krémom Paul Mitchell, ktorý dokáže vyhladiť aj najodolnejšiu textúru. Na izoláciu a kontrolu vlasov som použila tvarovací krém Paul Mitchell Tea Tree, pričom som splietala boky.

Na vrch som použil 1-palcovú kulmu na vyhladenie a vytvorenie rozcuchaného zvlneného efektu, pričom som striekal lak na vlasy Kenra’s Volume na objem a vysoké držanie. Tento štýl môže ľahko vydržať až týždeň, osviežte ho suchým šampónom a v noci zabaľte vrchnú časť, aby kučery boli v poriadku..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl je ideálny pre hostí, ktorí majú určitú textúru, ale neradi si robia vlasy. Pretože sa budete musieť dotýkať iba vrchu, ušetrí vám to ráno veľa času. Je to skvelé pre niekoho, kto miluje zmeniť svoj vzhľad, ale nie je pripravený ostrihať si všetky vlasy. Myslím, že sme boli všetci zvedaví, ako budeme vyzerať s pixie.

Zelená je skvelá pre niekoho s funky štýlom alebo odvážnou osobnosťou. Očakávajte, že otočíte hlavy a budete oslovení vľavo a vpravo, keď budete hojdať akúkoľvek zábavnú farbu vo vlasoch!

Vždy majte na pamäti, že žiarivé „módne“ farby budú oveľa náročnejšie na údržbu ako prirodzené odtiene. Rozlúčte sa s horúcou sprchou, urobte zo suchého šampónu svojho najlepšieho priateľa a príďte ho každé štyri až šesť týždňov opraviť. Celkovo vzaté, táto údržba navyše stojí za to. Akonáhle pôjdete do jednorožca, už sa nevrátite!

Tmavozelené ostré vlasy po plecia

Tmavozelené ostré vlasy po pleciaInstagram @jacoblinden

Q&Autor so štýlom, Jacob Linden

Stylista & Kolorista @ Urban Nirvana v Charlestone, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je skutočne jedinečný a funky nervózny vzhľad! Žiarivé vibrácie človeka nechávajú premýšľať, či sa najskôr pozrieť na farbu alebo účes. Farba je očarujúca tým, že sa topí do tejto viacrozmernej machovej zelene, ktorá je mojou obľúbenou súčasťou celého štýlu..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na udržanie a obnovu tohto vzhľadu odporúčam použiť sprej na textúry, ako je Shu Uemura Texture Wave. Práve sprej na textúru dodáva vlasom plný a vrstvený vzhľad pre tento konkrétny štýl.

Odporúčam tiež mať po ruke olej, najlepšie Kerastase Elixir Ultime Oil. Tento konkrétny olej urobí množstvo vecí, napríklad dodá vlasom lesklý povrch, dodá lesk a zvýrazní farbu..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Toto je štýl, ktorý môže okúzliť každý, v závislosti od nálady a pocitu jednotlivca. Farba je vynikajúca a môže vydávať niekoľko fasád. Môže hrať úlohu centra pozornosti štýlu jednotlivca alebo môže byť odsunutý tak, aby zmierňoval štýl, ktorý potrebuje hlbší tón..

Ofina sa používa na odhalenie funkcií u klienta s užšou tvárou, zatiaľ čo krátke vrstvy poskytujú množstvo objemu pre vkusné a ostré účesy, ako je tento..

Inšpirované anime

Účes inšpirovaný animeInstagram @karelsilvester

Q&Autor štýlu: Karel Silvester

Kaderník @ Kinki Kappers v Alkmaare, Severné Holandsko,

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

K tomuto vzhľadu som sa inšpirovala Anime a myslím si, že je to odvážny a nervózny účes.

Na tomto vzhľade sa mi najviac páči to, že skutočne vyvoláva myseľ ľudí. Niektorí to milujú, niektorí nenávidia a niektorí si to obľúbia.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na suchý a drsný podklad som použil prášok (Kinki’s Super Power Powder), ako aj matný íl (Lock Stock & Barrel’s Ruck A), aby to viac držalo. Odporúčam neumývať si tieto vlasy viac ako dvakrát týždenne a poriadne si ich vyhupnite z postele.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl odporúčam svojim odvážnejším zákazníkom, tým, ktorí sa neboja vyniknúť a byť iní. Plusom je aj mať hrubšie vlasy. Túto techniku ​​vrstvenia je možné použiť aj na laloku vpredu. Vrstvy by ste mohli skutočne zvýrazniť použitím rôznych farieb pre každú vrstvu.

Môj klient na fotografii už nejaký čas hojdá boba a hľadal niečo iné. Vpredu je klasický asymetrický bob, vďaka ktorému chrbát ešte viac vynikne. Táto klientka má 60 rokov a je oveľa chladnejšia ako väčšina mojich klientov vo veku 20 rokov!

Edgy Platinum Blonde Streaks & Červené tipy

Edgy Platinum Blonde Streaks & amp; Červené tipyInstagram @lizfridaymuah

Q&Autorka štýlu, Liz Friday

Kaderník & Make up umelec @ Štúdio pre atómové vlasy v Ladner, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je nervózny, redakčný a módny. Všetko je to o všestrannosti a textúre.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je kontrast. Je hladký a elegantný okolo tváre a na chrbte je veľa vrstiev a textúr.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pretože tento vzhľad je o textúre, určite by som odporučil texturizačný sprej alebo pastu na styling, ako aj silný lak na vlasy, aby držal všetko na svojom mieste. Pokiaľ ide o údržbu, objemový šampón a kondicionér by krásne fungoval.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je pre náročného klienta, ktorý hľadá perfektnú alternatívu, ale nositeľného účesu.

About the author