39 lichotivých účesov pre rednutie vlasov (obľúbené do roku 2021)

Nájsť najlepšie účesy na rednutie vlasov môže byť výzva. Ale so správnym účesom a radom produktov môžete vytvoriť vzhľad posilňujúci objem, na ktorý by žiarlili aj dievčatá s najplnejšími a najhrubšími vlasmi! Pozrite sa na tieto trendové fotografie a nájdite svoju ďalšiu inšpiráciu, ktorá oživí vaše riedke a ploché vlasy.

Vrstvený Bob alebo Lob

Vrstvený Bob alebo LobInstagram @hairbycassandrazoe

Q&Autorka štýlu, Cassandra Olson

Hairstylist @ Vogue Salon v Laguna Beach, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad bol vytvorený z inšpiratívnej fotografie, ktorú môj klient priniesol z Chrissy Teigen. Začal som vhadzovaním plnej hlavy spadnutých svetiel do fólie. Použil som akúsi balayage techniku ​​a potom som použil dva rôzne tonery od korienkov po konce.

Účes bol o niečo viac prispôsobený môjmu klientovi. Má jemné vlasy, a tak som chcel vytvoriť niečo, v čom žije, ale stále je štruktúrované. Vytvoril som jej tvarový bod vyrezaním obvodu/vrstiev a textúrovaním hotového vzhľadu. Milujem, ako vytváranie dimenzie pomocou farby a vrstvenie bobu môžu oživiť jemné vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Verím, že veľa ľudí by mohlo uvažovať o nasledujúcom vzhľade – pomerne nenáročná farba a strih vlasov. Tón svetiel by som určite prispôsobil klientovi. Verím, že tento účes sa najlepšie prejavuje na jemných/stredných typoch a klientovi, ktorý si buď urobí čas na vytvorenie textúry pomocou produktov, ako sú spreje na textúru alebo spreje s morskou soľou..

Viacvrstvová pixie

Viacvrstvová pixieInstagram @vallorie

Q&Autorka štýlu, Vallorie Byars

Špecialista na farby na vlasy @ Studio Vallorie v Nashville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes je zábavný sexi asymetrický vstavaný pixie. Rád robím takéto zrážky, pretože pre hostí je to bez námahy, takže by mali byť schopní so svojim štýlom urobiť tak málo alebo toľko, koľko chcú, a napriek tomu vyzerať báječne. Zobrali sme ju tiež k žiarivej ľadovej blondínke, aby si dala rozvlniť vlasy a pristúpila k strihu a predviedla detaily..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že tento strih a farba sú skvelé pre niekoho, kto má každodennú nenáročnú údržbu, ale je v poriadku, keď ho upraví minimálne za 6 týždňov. Tento strih nemá žiadny vek ani demografický charakter, môžete ho skákať ako 13-ročný alebo 70-ročný a pokiaľ sa budete cítiť sami, všetci ostatní to budú vidieť..

Všetko, čo potrebujete, je neuveriteľný šampón bezpečný pre farby, ako je Evo’s Ritual Salvation, po ktorom nasleduje platinový kondicionér Fabuloso, aby sa vyhli nadbytočným teplým tónom. Uterák osušte a nastriekajte suchý sprejový vosk Evo Shebang-a-bang, nechajte ho uschnúť na vzduchu a vyfénovať a pridajte trochu viac Shebang-a-bang, aby ste získali toľko textúry, koľko chcete. Využite šancu zabaviť sa a objímte to, že ste sexy!

Bočný zametaný Bob

Bokom zmietaný BobInstagram @amanda.galmiche

Q&Autorka štýlu, Amanda Galmiche

Špecialista na farbičky / predlžovania vlasov v St. Pete, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je ľahký a decentný. Je moderný a ľahko upraviteľný pre každodenný ležérny vzhľad, ale dá sa nosiť veľmi hladko pre elegantnú nočnú udalosť. Farba má jednoducho zvýrazniť klientovi prirodzené chladné brunetové podtóny.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčam držať sa blízko svojej prirodzenej farby vlasov. Pretože sa jedná o jeden odtieň, nie o rozmerovo zvýraznený vzhľad – odrastová čiara by bola krutá, keby nebola v tesnom spojení s prírodným.

Textúrovaná lobka

Účes s lobom s textúrouInstagram @hairby.tia

Q&Autorka štýlu, Tia Ault

Kaderník / majiteľ salónu @ Rogue Salon & Kúpele v Snowflake, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento textúrovaný lob je jedným z mojich obľúbených u klientov s jemnými vlasmi, ako aj u tých, ktorým rastú krátke vlasy. To dáva tomu neforemnému vyrastaniu po dĺžke nejaký štýl. Bezšvové vrstvy vytvárajú extra zvýšenie objemu, ktoré každý miluje. Zakorenená blondínka je skvelou voľbou pre tých, ktorí milujú byť svetlejšou blondínkou, ale nechcú, aby z nich vyrástlo také drsné. Je ideálny pre tých, ktorí chcú blond farbu s nízkymi nárokmi na údržbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad môžu nosiť všetky typy vlasov, vrátane rovných alebo kučeravých. Zistil som, že to vyzerá najlepšie s nejakým typom vlny alebo zvlnenia. Odporúčam použiť 1-palcovú kulmu alebo tyčinku na jemné vlasy, ktoré majú problémy s natáčaním a 1,25 palcov pre všetky ostatné typy vlasov. Vzhľad ukončujem suchým textúrnym sprejom. Obvykle používam Unite Texturiza. Tento stredne držiaci sprej dodáva textúru, objem, & plnosť. Držte plechovku vo vzdialenosti 8 až 10 palcov & nastriekajte na suché vlasy.

Dlhé bobové kučery

Dlhý bob účes s kučeramiInstagram @faithinshears

Q&Autorka štýlu, Courtney Major

Študent @ AVEDA Institute Nashville v Nashville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Popísal by som tento vzhľad ako silného tvaru s kudrlinami s nízkou údržbou. Milujem, že je to taká skvelá kombinácia štruktúrovaného obvodu s trojuholníkovým jednorazovým strihom, ale stále má strapatý štýl s mäkkými kučerami, ktoré vytvárajú rovnováhu..

Tento strih a štýl je univerzálny pre širokú škálu tvarov tváre. Strih je ideálny pre niekoho, kto chce so svojimi vlasmi urobiť odvážne vyhlásenie, a napriek tomu ich nechať zaneprázdniť, pretože má veľmi zaneprázdnený životný štýl.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre tento vzhľad odporúčam Aveda Invati Advanced Shampoo, Conditioner a Scalp Revitalizer, aby dodali hrúbke a zabránili lámaniu, ktoré ovplyvňuje to, ako vaše vlasy vyzerajú. Pripravte si uterákom sušené vlasy s Aveda zahusťovacím tonikom a Phomolientom.

Ploché zabalenie vlasov odstráni väčšinu vlhkosti. Potom rozdeľte vlasy na vlasy a okrúhle vlasy prečešte, pričom kefu otáčajte hore a dole po prameni vlasov, aby ste vytvorili základ zvlnenia. Pri uvoľňovaní vlasov stočením kefy vytvoríte zvlnenie. V prípade potreby na zvlnenie použite 1-palcovú žehličku Marcel. Dokončite štýl s Aveda Air Control pre flexibilné držanie a odolnosť proti vlhkosti.

Hravý strih Pixie

hravý strih pixie na rednutie, jemné vlasyInstagram @chrismaddox_hair

Jeden z najlepších účesov je strih pixie s textúrou. S týmto štýlom môžete kombinovať krátke, čisté strany a mať zábavnú textúru, ktorá je na vrchu dlhšia.

Existuje mnoho možností pre styling, ktoré vám umožňujú zmeniť svoj vzhľad. Môžete ho nosiť rovno, s vlnami alebo ho ozdobiť. Môžete sa hrať s týmto štýlom a mať každý deň iný vzhľad.

Tento štýl je ideálny pre staršie ženy, ktoré neradi robia veľa s vlasmi, ale napriek tomu chcú vyzerať mlado. Tento účes bude ladiť s takmer akýmkoľvek tvarom tváre a textúrou vlasov.

Veľmi prirodzené a prežité

Veľmi prirodzený a žil v účeseInstagram @laurenpaynehair

Q&Autorka štýlu, Lauren Payne

Vlasový ateliér Balayage Color / stylista @ Work of Art v Los Feliz, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Môj klient má veľa jemných vlasov. Keď za mnou prišla, mala prepracované vlasy a boli viac blond, ako chcela. Pridal som popolavú neutrálnu úroveň 6 svetlohnedej základnej farby s použitím koreňa Goldwell. Roztavil som koreň na slabé svetlá a potom ho leskol neutrálnym béžovým odtieňom Redken ekv.

Chcela si zachovať svoju dĺžku, a tak som na koncoch odstrihla iba palec, ale pridala som veľa textúrovaných vrstiev, aby som to trochu upravila. Predné uhly boli vyrovnané a zmiešané s predchádzajúcim zlým účesom.

Použil som Pureology Color Silk Bodifier od korienkov po končeky, aby poskytol objemný výfuk. Použil som tiež Hydrate Air Dry Cream od stredov po končeky, aby som vlasy chránil pred teplom a poskytol hladký povrch bez krepatenia. Skončila som s fénom Dyson a stredne veľkou kefkou na vyklopené vlasy a objem. Na tomto vzhľade mám najradšej to, ako ukazuje jeho prirodzenú krásu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je dosiahnuteľný a je veľmi prirodzený, zažitý. Momentálne milujem celý zažitý trend. Zostali sme veľmi blízko k jej prirodzenej farbe vlasov. Práve sme to vylepšili odstránením akejkoľvek tuposti a pridaním živších tónov. Tiež sme zostali veľmi blízko jej rovnej textúry s hladším štýlom.

Jej vzhľad zostáva verný vlasom, s ktorými sa narodila, a myslím si, že je to dobrá rada pre každého klienta, ktorý zvažuje tento vzhľad. Zostaňte v ríši svojej jedinečnej krásy a nechajte svojho stylistu vylepšiť vaše prirodzené tóny a textúry.

Hravá textúra

Účes s hravou textúrouInstagram @melanie.s.stylist

Q&Autorka štýlu, Melanie Stipdonk

Master Hairstylist @ Pomme Salon v Kelowne, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je skutočne ideálny pre prirodzene kučeravé vlasy, ktoré sa uvoľňujú a vyjadrujú. Existuje veľa textúr, ktoré vám pomôžu získať skutočne zábavný a hravý pohyb. Nie je potrebné veľa stylingu a najlepší styling bude pravdepodobne vykonaný na vašom vankúši!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Jedna vec, ktorú je potrebné pri krátkych zrážkach zvážiť, je, ako strih bude dopĺňať váš tvar tváre. Dávajte si veľký pozor na oblasti, ktorými sa chcete pochváliť, ako sú oči, lícne kosti a čeľusť. Najlepší tvar tváre pre tento konkrétny strih je štvorcový, v tvare srdca, okrúhly a oválny.

Styling je jednoduchý. Začnite s mokrými alebo vlhkými vlasmi a pridajte nejaký sprej na textúru, olej a/alebo pomádu, potom si dajte malý zábal a zamerajte sa na roztomilé kúsky okolo tváre, aby ste zvýraznili svoje najlepšie vlastnosti. Toto je ideálny strih pre každodenný styling s nízkymi nárokmi na údržbu, ale s veľkým vplyvom. Ak dodáte svojim vlasom výšku, budete sa cítiť vyššie a dlhšie, zatiaľ čo ich styling s ofinou bude ovládať dĺžku vašej tváre a čela, ak vás to znepokojuje..

Tento strih je skvelý pre vlasy, ktoré sú hrubšie v blízkosti korienkov, ale zdá sa, že smerom ku koncom rednú. Odstrihnutie týchto špinavých koncov zvýši vašu estetiku a prinesie vám množstvo komplimentov.

Súlož na rámovanie tváre

Shag Hair-FramingInstagram @cecicoonhair

Moderný súlož je úžasný spôsob, ako predstierať objem, pretože všetky textúry dodávajú život aj tým naj neživejším vlasom.

Q&Autorka štýlu, Ceci Coon

Stylista @ Marquee Salon v Oaklande, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento zostrih je záberom na moderný súlož. Zameriava sa na vrstvy ohraničujúce tvár, ktoré vytvárajú jemnosť okolo tváre a objem v korunke

Je to strih, ktorý funguje v akejkoľvek dĺžke alebo hustote jednoduchým nastavením počtu vrstiev, ktoré by niekto mal na základe celkového tvaru/štýlu, pre ktorý sa chystá..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý strih pre niekoho, kto sa pokúša rozvlniť vlasy a dodať pohybu. Styling je ľahký, pretože ho možno sušiť na vzduchu soľným sprejom a/alebo vyhladzovacím krémom, alebo ho môžete sušiť fénom pomocou zahusťovacieho spreja alebo peny, aby sa na korune vytvoril trochu väčší vztlak..

Zistil som, že moderný súlož funguje pre všetky tvary tváre a typy vlasov, pretože si môžete vybrať, kde zvýrazníte objem alebo šírku a kde zvýrazníte alebo vytvoríte vlnu. Myslím si, že je to skvelý strih pre niekoho, kto neradi trávi veľa času na vlasoch, ako aj pre niekoho, kto oceňuje dobrý vzhľad, ale má nízke nároky na údržbu..

Textúrovaný strih Pixie

Textúrovaný účes Pixie CutInstagram @mainstreethaircompany

Q&Autorka štýlu, Ellen Poulos

Stylistka @ Main Street Hair Company v Lisle, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih pixie má štruktúrovaný vzhľad. Strih predvádza všetko vrstvenie, pričom okraje necháva mäkké. Je to klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na úpravu účesu určite použite textúrovú pastu na vlasy, keď sú mokré, a potom nasledujte pomádu na suché vlasy, aby ste definovali strih..

Všestranný tupý Bob

Všestranný tupý účes BobInstagram @headkase_dxb

Q&Autor štýlu: Ali Keogh

Majiteľ @ Headkase Salon v Dubaji, Spojené arabské emiráty

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl by som nazval tupým bobom. Vložil som do nej textúru, ale bez vrstvenia, a preto mám tento vzhľad tak rád.

Je to všestrannosť, ktorá klientovi uľahčuje zvládnutie. Bez vrstiev sa dá rýchlo a ľahko upravovať pomocou rýchleho a jednoduchého sušenia fénom pre ženy na cestách, ale môže vyzerať krásne a štýlovo s mäkkou vlnou, ktorá mu dodá pohyb a eleganciu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri takýchto plných zrážkach musíte vždy myslieť na prirodzený objem a pohyb, ktorý už máte. Tento strih môže fungovať s väčšinou textúr, ale ak máte silné a nepoddajné vlasy, mojou radou by bolo nechať ich trochu dlhšie, pretože budú odskakovať a pôsobiť trochu trojuholníkovo, čo nie je pre väčšinu tvarov tváre veľmi vhodné..

Pracujte čo najviac s prirodzenou textúrou a pracujte s pohybom, ktorý máte, pomocou produktu ako je Hair.Resort v spreji od Kevina Murphyho. Aby som dosiahol vlny na obrázku, použil som veľkú plochú žehličku na nízku teplotu a voľne ju prepracoval cez vlasy. Vždy pamätajte na to, že pri natáčaní žehličkou chcete, aby smerovala nadol k podlahe a jemne ju držala, aby ste sa vyhli škvrnám na vlasoch. Dokončite soľným sprejom a trochou prachu lesklého spreja a pokračujte vo svojom dni.

Odstupňovaný Bob radu A pre ženy nad 50 rokov

Odstupňovaný účes Bob v tvare AInstagram @hair__bysam

Q&Autorka štýlu, Samantha Terlizzi

Hairstylist @ Be Inspired Hair Salon in Long Beach, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o asymetrický bob, ktorý je odstupňovaný alebo naskladaný vzadu.

Moja obľúbená vec na tomto krátkom účese pre ženy nad 50 rokov je, že sa dá nosiť rovno s objemom v korune alebo natočená 1-palcovou žehličkou, aby sa vytvorila plážová vlna..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vlasy by mali byť stredné až jemné a upraviteľné, aby nosili tento vzhľad. Odporúčam ošetrenie keratínom, ak sú vlasy príliš hrubé alebo hrubé.

Na jemné, kučeravé vlasy odporúčam Goldwell Kerasilk Repower Volume Plumping Cream. Vyfénujte 1-palcovou okrúhlou kefou, pričom vlasy natočte pod.

Hĺbka s popovými farbami

Roztomilý účes s farebným popomInstagram @the.hairstylist.v

Q&Autorka štýlu, Vivian

Farbiar / kaderník @ Michael Blunt Salon vo Fresne, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Našim cieľom s týmto vzhľadom bolo vytvoriť väčšiu hĺbku pomocou farebných škvŕn. Vytvorili sme balayage look s nejakým rozmerom, hlavne sme vytvorili viac jasu okolo tváre. Výsledok bol ako svätožiara, s jemnými tónmi ťahajúcimi sa za chrbtom vlasov a vyšším kontrastom okolo línie vlasov..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aby ste dosiahli tento štýl, navrhujem pridať do vlhkých vlasov nejaký uhladzujúci lusterizer. Na pomoc pri krepovatení a nevhodnosti som použil TIGI S Factor Smoothing Lusterizer. Akonáhle sú vlasy úplne suché, môžete buď nastriekať na ľahký flexibilný lak na vlasy alebo textúrnym sprejom vytvoriť svetlejšiu textúru. Joico’s Hair Shake funguje dobre.

Pomocou 1 1/2-palcovej kulmy omotajte vlasy okolo suda a na špičke nechajte asi pol palca vlasov. Vykonajte to úplne dokola bez toho, aby ste sa dotýkali kudrliniek až do konca. Po dokončení môžete ľahkým olejom, ako je R+Co Tinsel, prejsť prstami a nastriekať trochu viac laku na vlasy..

Tento štýl funguje pre každého, pretože kučery pôsobia prirodzene a skutočne s nimi môžete manipulovať, aby ste vytvorili požadovaný vzhľad.

Mierne odstupňovaný Bob s textúrou

Chladný mierne odstupňovaný bob s textúrouInstagram @drayas_styleroom

Q&Autorka štýlu, Andrea Ramirez

Mentor Stylist / Master Color Expert @ Limon Salon v San Jose, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o krehký odstupňovaný bob s textúrou. Milujem to, pretože je to klasický tvar, ktorý je možné štylizovať rôznymi spôsobmi.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pre tohto klienta s hrubými vlasmi odporúčam Oribe’s Supershine ihneď vyfúkaný balzam. Skončili sme s Oribeho suchým textúrnym sprejom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je ideálny pre klienta s mierne nižšou údržbou, ktorý má rád živé vlasy.

California Beach Babe

Zábavný a textúrovaný plážový vzhľadInstagram @timdbarneshair

Q&Autor so štýlom, Tim Barnes

Hairstylist @ Jayrua Glam Hair Salon v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Vzhľad by som popísal ako kalifornský plážový babe look. Moja obľúbená časť je, že je to zábavný textúrovaný vzhľad a že sa to ľahko robí! Ako deň pokračuje, vlasy získavajú väčšiu textúru a väčšiu zábavu.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam Pravana Volumizing Foam and Maroccan Oil Texture Spray Wax, aby mal plážový efekt. Na uvoľnenie vĺn použite 1 palcovú natáčku alebo prútik.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

To je perfektné pre jemné až stredné vlasy. Pokiaľ ide o tón pleti, dá sa nosiť celoplošne.

Pretože je dĺžka tesne za ramenom, väčšina tvarov tváre by sa mala zhodovať. Nezabudnite vlasy neprekrývať, inak prídete o tvar účesu.

Faux Bob

Rozkošný faux bobHair by PK Design Team, Makeup Betty Mekonnen for Paul Kenneth Salon & Kúpele, Woburn, MA.

Tento strapatý kučeravý vzhľad spojený s krásnou blond farbou vlasov je zábavný aj drzý! Táto kombinácia strihu a štýlu je dokonalým spôsobom, ako dať najjemnejším vlasom extra textúru a hrúbku.

Ako štýl:

 1. Na uterákom vysušené vlasy naneste zahusťovaciu penu.
 2. Vyfénujte vlasy pomocou difuzéra. Otočte sušičku na najvyššiu teplotu, ale najnižšiu silu.
 3. V prípade potreby pridajte malú kulmu pomocou malej kulmy.
 4. Do koreňovej oblasti naneste objemový prášok.
 5. Vytraste to a pripravte sa na zábavu!

Odporúčané produkty:

Zahusťovací krém Label.m dodáva tenkým vlasom extra hustotu a mäkké držanie. Nezabudnite, že málo znamená dlhú cestu.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad najlepšie nosia tváre v tvare srdca, zatiaľ čo vlasy jemné až tenké a prirodzene vlnité až kučeravé uľahčujú obnovu tohto štýlu..

Krátky zostrih so strapatými vlnami

Krátky zostrih so strapatými vlnamiInstagram @therealmelissab

Roztomilý bob zvýraznený prírodnými vlnami v strednej časti od stylistky Melissy. Tmavý až svetlý ombre dotvára celú vizáž.

Jednoduchý horný uzol

Jednoduchý účes s horným uzlomInstagram @adina_pignatare

Vyžarujte eleganciu a vlasy si udržujte z tváre tým najkrajším možným spôsobom: rozcuchaný vrchný uzol spreneverený zlatými špendlíkmi, aby bolo všetko jemné.

Vrstvené plážové vlny

Vrstvené plážové vlnyInstagram @alexcalvohair

Stylista Alex vytvára harmonickú kombináciu brunetových a ľadových blond vlasov. Tento vzhľad, samozrejme, nikto iný ako uvoľnené chaotické zámky nedokončí.

Meď Ombre “

Najroztomilejšia medená farba vlasovHair Hailey Lubbock, Makeup Lizzy Watson for Veľký salón a kúpele Williama Wesleyho, Davenport, IA

Pridanie svetlej medi na končeky jej dodá extra štýl a textúru. V spojení s dlhšími vrstvami a tupým podkladom vytvára váhu aj v tých najjemnejších textúrach.

Ako štýl:

 1. Po umytí vlasov šampónom a kondicionérom na zväčšenie objemu naneste zahusťujúci krém alebo penu.
 2. Vyfúkajte suché vlasy veľkou lopatkovou kefou a nadvihnite pri korienkoch, aby ste získali ďalší objem.
 3. Akonáhle sú vlasy suché, použite na uhladenie koncov žehličku nastavenú na najnižšom stupni tepla.
 4. Dokončite sprejom s ľahkým leskom.

Odporúčané produkty:

Nájsť objemový šampón a kondicionér, ktorý je bezpečný aj pre farby, je pre tento štýl veľmi dôležité. Skúste Biolage Uplift v ich novej kolekcii Raw. Jeho prírodné zložky sú šetrné k vašej farbe a rednúcim vlasom!

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Vlasy po ramená, ktoré sú prirodzene rovné, spárované s tvárou v tvare srdca, sú ideálne na obnovenie tohto vzhľadu.

Teal Blue Deep Side Part

Bezchybná hlboká bočná časť s modrozelenou farbou vlasovHair by Kelli Stevens, Makeup Amy Carter for Kozmetické školy Kennetha Shulera, Columbia, SC

Ponorte sa do modra s touto úžasnou sýto zelenou farbou, ktorá sa vyznačuje drsnou textúrou. Hlboká bočná časť pomáha vašim vlasom pôsobiť plnšie.

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste sprej s morskou soľou.
 2. Fénujte vlasy iba prstami a pohybujte nimi rôznymi smermi, aby ste získali extra telo.
 3. Akonáhle je úplne suchý, pomocou veľkej kulmy zvinúť časti rôznej veľkosti v striedajúcich sa smeroch.
 4. Prevráťte hlavu a dajte svojim kučerám chvenie, hneď ako vychladnú.
 5. Nastriekajte sprej s morskou soľou na vlasy a v prípade potreby rozdrvte konce.

Odporúčané produkty:

Aby vaše módne farby rýchlo nevybledli, je použitie suchého šampónu nevyhnutné. Bonusom je, že mnohé z nich (vrátane suchého šampónu Pravana’s Fresh) sú tiež veľmi objemné. Použite ho na umývací deň na zvýšenie objemu alebo na vlasy 2. alebo 3. deň!

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Srdce alebo okrúhle tváre vyzerajú skvele v celej tejto štruktúre, zatiaľ čo vlasy, ktoré sú dostatočne silné na to, aby boli zosvetlené, sú pre túto farbu nevyhnutné. Jemnejšie vlasy, ktoré sú rovné až vlnité, sú úžasné na obnovu tohto štýlu.

Uhlový Bob

Pôsobivý šikmý Bob účesVlasy od Amber Cox, make -up Amy Carter pre Kozmetické školy Kennetha Shulera, Columbia, SC

Tento jemne šikmý bob dáva tenším, jemnejším vlasom možnosť trocha predĺžiť. Naskladané vrstvy vzadu krásne vytvárajú väčší objem a plnosť.

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste zahusťujúce mlieko.
 2. Vyfénujte vlasy stredne okrúhlou kefou.
 3. Akonáhle sú vlasy suché, použite veľkú kulmu tesne na končeky vlasov, aby ste ich jemne natočili alebo ohli.
 4. Dokončite svojim obľúbeným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Mnoho klientov s jemnejšími vlasmi sa bojí akéhokoľvek druhu mlieka vo vlasoch, ale zahusťovacie mlieko Kevin Murphy’s Full Again nezaťažuje vaše vlasy a vytvára úplné a hladké vypadávanie.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Štvorcové, okrúhle alebo oválne tvary tváre vyzerajú v tomto uhlovom štýle úžasne, zatiaľ čo vlasy, ktoré sú prirodzene rovné a jemné až tenké, dobre dotvárajú tento vzhľad..

Stredná časť po ramená

Stredná časť po ramenáInstagram @renae.belcastrohair

Klasický, na koncoch jemne vrstvený a zvýšený okolo tváre stredne dlhý strih sa môže zdať ako nudná voľba, ale v kombinácii s vynikajúcimi prednosťami a slabým osvetlením dodáva zábavu a štýl.!

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy, ktoré boli umyté objemovým šampónom alebo kondicionérom, použite zahusťovací krém alebo penu.
 2. Vyfénujte vlasy pomocou koncentrátora na sušičke a plochej kefy. Zdvihnite vlasy na temene hlavy, aby ste získali ďalší objem.
 3. Na vyhladenie končekov vlasov použite súpravu žehličky na nízke teploty (ktorá chráni vaše jemné vlasy pred teplom a farbu pred vyblednutím)..
 4. Pomocou prášku na textúru vyhlaďte všetky odlety alebo konce.

Odporúčané produkty:

Veľkou zahusťujúcou penou je Pravana’s Full Volume. Bavlnené semeno napumpuje každým prameňom a dodá úžasný lesk!

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

V tomto klasickom vzhľade pôsobia jemné až tenké vlasy, ktoré sú prirodzene rovné na akomkoľvek tvare tváre.

Dlhé vrstvy s ofinou

Dlhé vrstvy s ofinouInstagram @hair.byroo

Pridané vrstvy zvýšia objem ochabnutých prameňov. Tento štýl je možné tiež veľmi jednoducho zmeniť jednoduchým pridaním kučier alebo vĺn.

Ako štýl:

 1. Od korienkov po končeky naneste stredne silný objemový sprej.
 2. Vyfénujte vlasy po častiach, zdvíhajte vlasy smerom hore a od hlavy, aby ste vytvorili objem a konce otočte pod. Odporúčam použiť okrúhly štetec strednej veľkosti, ale ak máte kratšie vrstvy, môžete použiť aj malý okrúhly štetec.
 3. Pomocou obľúbeného laku na vlasy si oroste celú hlavu, rozdeľte a oddeľte vrstvy.
 4. Dokončite svojim obľúbeným sprejom na lesk.

Odporúčané produkty:

Milujem Anti Gravity sprej Kevina Murphyho. Dáva lesk, drží a predovšetkým objem!

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Najlepšie tvary tváre pre tento ľahký a jemný štýl sú oválne, diamantové alebo srdcové. Jemné až tenké textúry, ktoré sú rovné, spôsobia, že styling bude hračkou.

Razored Bob

Najkrajší účes ako žiletka

Ak hľadáte krátke účesy na rednutie vlasov, zvážte tento strih. Kombinácia štruktúrovaných koncov a odstupňovania vytvára vzhľad, ktorý je plný väčšieho objemu a pohybu.

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu plnú dlaní od korienkov po končeky.
 2. Spritz korene s objemovým posilňovačom koreňov.
 3. Sekcia zhora.
 4. Spodnú časť vyfúkajte malou lopatkovou kefou a pohybujte vlasmi zo strany na stranu.
 5. Odopnite hornú časť. Pomocou stredne veľkej okrúhlej kefy vysušte hornú časť od tváre.
 6. Hladké vlasy s 1-palcovou žehličkou.
 7. Korene hmly s texturizačným sprejom.
 8. Jemne chrbtová oblasť koruny.
 9. Nastriekajte pružným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Vyskúšajte Body Builder od Kevina Murphyho pre jemné, lesklé vlasy s mega objemom.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre oválne, trojuholníkové, podlhovasté a srdcové tvary tváre a všetky hustoty vlasov.

Tupý Bob

Tupý bobInstagram @sttrutdotcom

Najrýchlejší spôsob, ako vytvoriť dojem plnších vlasov, je tupý účes s minimálnym vrstvením. Keď budete nabudúce v salóne, požiadajte svojho stylistu o tupý bob s miernym odstupňovaním.

Ako štýl:

 1. Počnúc vlhkými vlasmi naneste fénom od korienkov po končeky.
 2. Vyfúkajte suché vlasy malou lopatkovou kefou.
 3. Jemne chrbtová oblasť koruny.
 4. Prejdite hladkou žehličkou po chrbte hrebeňa.
 5. Jemne vyčistite hrebeň chrbta.
 6. Nastriekajte vlasy pružným lakom na vlasy.
 7. Hladké vlasy s 1-palcovou žehličkou.

Odporúčané produkty:

Vyskúšajte Prime Style Extender Living Proof na ochranu pred teplom. Pomáha tiež blokovať vlhkosť vypúšťajúcu objem.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať najlepšie pre srdcové a oválne tvary tváre a hustotu tenkých až stredných vlasov.

Voľné vlny

Vynikajúce voľné vlny

Voľné vlny dodávajú telu a objemu dlhé, vrstvené účesy a dajú sa veľmi ľahko vytvoriť.

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými suchými vlasmi postriekajte korene texturizačným sprejom.
 2. Odrežte oblasť koruny.
 3. Pomocou trojhlavňovej vlnovky začnite vlniť vlasy pod tým, že urobíte malé zvislé časti.
 4. Nechajte vlasy vychladnúť.
 5. Odopnite hornú časť. Odrežte oblasť ofiny. Začnite mávať hornou časťou prácou na malých zvislých častiach. Akonáhle je vrch (okrem ofiny) hotový, nechajte vlny vychladnúť.
 6. Vezmite časť s ofinou a okrúhle vlasy kefy dopredu.
 7. Ofinu umiestnite nabok a nastriekajte lakom na vlasy.
 8. Jemne prechádzajte prstami po vlnách.
 9. Jemne chrbtová oblasť koruny.
 10. Nastriekajte pružným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Skúste Big Sexy Hair’s Spray and Play na flexibilné držanie, ktoré uzamkne objem.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a hustoty vlasov.

Prirodzene kučeravé

Prirodzene kučeravéInstagram @looksbylacie

Prirodzene kučeravé účesy na rednutie vlasov môžu byť náročné. Ale s trochou produktu a malou pomocou fénu je ľahké mať úplné zámky.

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu plnú dlaní od korienkov po končeky.
 2. Na konce naneste malé množstvo gélu.
 3. Začínajúc na zátylku, vytvorte zákruty rôznych veľkostí. Pokračujte v práci, kým nie sú všetky vlasy skrútené.
 4. Difúzorom vlasy jemne vyfúkajte, kým nie sú väčšinou suché.
 5. Jemne vytrepte zákruty.
 6. Hmlové vlasy s lakom na vlasy.
 7. Nechajte uschnúť na vzduchu.

Odporúčané produkty:

Vyskúšajte hydratačný stylingový gél Ouidad’s Curl Quencher pre ľahké držanie, ktoré podmieňuje vaše kučery.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre oválne, srdcové alebo dlhé tvary tváre a všetky hustoty vlasov.

Veľké vlasy, je mi to jedno

Blond vlasy s veľkými vlasmi na riedke vlasy

Ak milujete veľké vlasy, je to pre vás ideálny štýl! Je plný objemu a štýlovo zostavený.

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu plnú dlaní od korienkov po končeky.
 2. Spritz korene s objemovým posilňovačom koreňov.
 3. Fénujte vlasy stredne veľkou okrúhlou kefou.
 4. Nastavte vlasy pomocou veľkých valcov na suchý zips.
 5. Nechajte valčeky vychladnúť.
 6. Hmla s lakom na vlasy.
 7. Odstráňte valčeky a vytriasajte vlasy.
 8. Jemne chrbtová oblasť koruny.
 9. Usporiadajte ofinu rázom.
 10. Hmlové vlasy s lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Veľký objem začína v sprche šampónmi a kondicionérmi na zvýšenie objemu. Vyskúšajte zosilňujúci šampón a denný kondicionér Prive a pripravte si vlasy na ultra objem.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a všetky hustoty vlasov.

Rozstrapatené kučery

Populárny účes s rozstrapatenými kučerami

Pridanie kučier je najľahší spôsob, ako vytvoriť ilúziu objemu a tela na riedenie zámkov.

Ako štýl:

 1. Počnúc suchými vlasmi vezmite stredne veľkú vertikálnu časť vlasov.
 2. Omotajte vlasy okolo 1-palcovej kulmy, nie vyššie ako ucho.
 3. Uvoľnite vlasy a nechajte kučeru vychladnúť. Opakujte okrúhlu hlavu.
 4. Prevráťte hlavu hore nohami a vytrepte kučery.
 5. Nastriekajte pružným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Skúste Kerastase Double Force Controle Ultime pre silnejšie zámky a dlhotrvajúce držanie.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a všetky hustoty vlasov.

Ľudová princezná

Riedke účesy národov princeznej

Usmernite svoju vnútornú princeznú Dianu v tomto elegantnom a zmyselnom štýle.

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu plnú dlaní od korienkov po končeky.
 2. Spritz korene s objemovým posilňovačom koreňov.
 3. Vyfúkajte suché vlasy malou okrúhlou kefou.
 4. Emulgujte malé množstvo pomády v rukách a jemne prepracujte vlasy, aby ste získali textúru.

Odporúčané produkty:

Na definíciu a oddelenie vyskúšajte organický tmel Organic Salon Systems.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl funguje najlepšie pre oválne, dlhé, srdcové a hranaté tvary tváre a stredné až tenké hustoty vlasov.

Prírodné vlny

Účes s prírodnými vlnami na rednutie vlasovInstagram @rachelwstylist

Tento boho štýl zdôrazňuje prirodzené telo a objem s minimálnym úsilím. Navyše tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a všetky hustoty vlasov.

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu od dlaní od korienkov po končeky.
 2. Vytvorte dva vrkoče začínajúce v hornej časti uší.
 3. Nechajte pletence zaschnúť.
 4. Uvoľnite vrkoče.
 5. Hmla sa končí sprejom s morskou soľou.
 6. Premiešajte a nechajte uschnúť na vzduchu.

Pokiaľ ide o výrobky, vyskúšajte sprej s morskou soľou Verb’s, ktorý dodá každému štýlu dokonalé množstvo textúry a zrnitosti.

Twisted Messy Updo

Trendové skrútené chaotické updo

Hľadáte štýlové updo pre udalosť, ale máte obavy, že vaše rednúce zámky zničia štýl? Aktualizácie tenkých vlasov vyžadujú extra dĺžku, aby sa vyrovnali rednutie vlasov. Ak teda máte dlhšie zámky, vyskúšajte tento nádherný štýl a všetky tieto starosti dajte na odpočinok.

Ako štýl:

 1. Počnúc suchými vlasmi, postriekajte korienky a končí texturizačným sprejom.
 2. Nastavte vlasy do horúcich valcov.
 3. Oddeľte vlasy od ucha k uchu.
 4. Natiahnite všetky vlasy spoza uší do chvosta.
 5. Vymeňte oblasť korunky a vytvorte časť.
 6. Jemne vyhladená oblasť chrbta.
 7. Vezmite si malú časť a otočte sa späť k chvostu. Zaistite skrútenie do chvosta.
 8. Vezmite väčšiu časť a otočte sa. Zaistite do chvosta.
 9. Konce chvosta jemne zatočte a zaistite, aby zvlnené konce zostali voľné.
 10. Nastriekajte vlasy lakom na vlasy so silnou fixáciou.

Odporúčané produkty:

Vyskúšajte lak na vlasy L’Oreal Elnett Satin Extra Strong Hold na dotyk, nelepivé, s prirodzeným leskom..

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a všetky hustoty vlasov.

Farebný panel

Vynikajúca farebná panelová farba vlasov

Farbenie vlasov pod tmavšími vlasmi im dodá celkový silnejší a plnší vzhľad. Keď budete nabudúce v salóne, nechajte si od stylistu, aby vám do spodnej časti vlasov pridal panely jedného až dvoch odtieňov tmavších ako je vaša prirodzená farba. Okamžite budete mať pocit, že vaše vlasy vyzerajú hustejšie!

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu od dlaní od korienkov po končeky.
 2. Vyfúkajte suché vlasy pomocou lopatkovej kefy.
 3. Konce jemne uhlaďte žehličkou.
 4. Oblasť koruny chrbta.
 5. Nastriekajte pružným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Chráňte svoje investície do farieb šampónom a kondicionérom bezpečným pre farby. Vyskúšajte Balancing Wash od Kevina Murphyho a Angel Rinse pre dokonalú ochranu farieb.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a tenké až stredné hustoty vlasov.

Dokonale leštený chvost

Dokonale leštený poník Hladký blond chvost zozadu

Je to perfektný poník na deň v kancelárii, na brunch s dievčatami alebo na rande a je to veľmi jednoduché.!

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými suchými vlasmi postriekajte korene suchým šampónom.
 2. Oblasť koruny chrbta.
 3. Rozdeľte vlasy na dva nízke vrkôčiky, jeden vycentrovaný a druhý tesne mimo stred.
 4. Odstráňte stredový držiak chvosta a jemne otočte.
 5. Zaistite zákrutu so stredovým chvostom.
 6. Konce chvosta natočte pomocou 1-palcovej kulmy.
 7. Nastriekajte lakom na vlasy so silnou fixáciou.

Odporúčané produkty:

Vyskúšajte ovládanie sily Aveda, aby ste dosiahli maximálne držanie, ktoré vydrží celý deň.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a hustoty vlasov.

Silné hrubé rany

Silná ofina, tmavovláska rednúca s červenkastými odleskami

Jemné alebo riedke pramene by vás nemali hanbiť skúšať tupé ofiny s vrstvami na rámovanie tváre. Nechajte svojho stylistu, aby vám poskytol hrubý okraj s dobre premiešanými vrstvami, aby ste tento vzhľad zvládli.

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu od dlaní od korienkov po končeky.
 2. Spritz korene s objemovým posilňovačom koreňov.
 3. Ofinu ofúkajte malou lopatkovou kefou, pričom sa rany pohybujú zo strany na stranu (ako stierače čelného skla).
 4. Akonáhle sú ofiny suché, odrežte oblasť koruny.
 5. Dole vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy.
 6. Horná časť okrúhlej kefy.
 7. Jemne zabaľte vlasy do veľkých valcov na suchý zips. Hmla s lakom na vlasy a fúkaním s fénom.
 8. Nechajte valčeky vychladnúť.
 9. Odstráňte valčeky a nastriekajte pružným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Vyskúšajte Body Builder od Kevina Murphyho pre jemné, lesklé vlasy s mega objemom.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky hustoty vlasov a pre dlhé, srdcové, trojuholníkové a oválne tvary tváre.

Očarujúce výbuch

Dlhý očarujúci účes

Usmernite svoju vnútornú vojvodkyňu s týmto pôvabným výbuchom. Hlbšia bočná časť spolu s trochou peny dodá trochu vzpruhy, aby vytvorila plnší vzhľad.

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu od dlaní od korienkov po končeky.
 2. Na končeky naneste malé množstvo arganového oleja.
 3. Začínajúc od zátylku, vyfénujte vlasy stredne veľkou okrúhlou kefou, pracujte v malých častiach.
 4. Potom, čo je každá časť suchá, zrolujte do zvinutia a zaistite kolíkom.
 5. Pokračujte v práci okolo hlavy a opakujte kroky 3 a 4.
 6. Nechajte vlasy vychladnúť.
 7. Odopnite vlasy a prstami jemne prechádzajte po vlasoch.
 8. Nastriekajte pružným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Vyskúšajte stylingový krém Verb’s na jemné držanie s tepelnou ochranou a prirodzeným leskom.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a hustoty vlasov.

Dlhé vrstvy

Dlhé vrstvyInstagram @joahhmendes

Pridanie rozmeru dlhým vrstvám vytvára pohyb a dáva ilúziu hrubších vlasov. Nabudúce, keď budete v salóne, požiadajte svojho stylistu o rozmerovú farbu vlasov.

Ako štýl:

 1. Počnúc suchými vlasmi postriekajte korene suchým šampónom.
 2. Pomocou 1¼ palcovej kulmy odoberte hrubé časti vlasov a zvisle ich omotajte.
 3. Nechajte vlasy dôkladne zahriať a uvoľnite.
 4. Pokračujte vo zvislej práci okolo hlavy, kým sa všetky vlasy nestočia.
 5. Jemne chrbtová oblasť koruny.
 6. Prstami jemne rozlomte kučery a vyhlaďte chrbát.
 7. Nastriekajte pružným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Skúste Oribeho suchý texturizačný sprej na textúru a lesk s trochou zrnitosti pre objem.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a hustoty vlasov.

Textúrované konce

Textúrované konceInstagram @rokkjess

Aby ste vyzerali hustejšie vlasy, vyskúšajte tento štýl pre mladistvý vzhľad, ktorý je elegantný s trochou textúry na koncoch

Ako sa štylizovať

 1. Počnúc čistými vlhkými vlasmi naneste objemnú penu od dlaní od korienkov po končeky.
 2. Vlasy vyfúkajte rovno pomocou lopatkovej kefy.
 3. Rovnou žehličkou jemne pokrčte ofinu pod a uhlaďte konce vlasov.
 4. Na končeky naneste malé množstvo arganového oleja.

Odporúčané produkty:

Verb’s Ghost Oil skrotí krepovatenie a poskytne lesk bez tiaže

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a hustoty vlasov.

About the author