60 obľúbených párty účesov, ktoré sa dajú ľahko upravovať

Konečne ste našli outfit, topánky a doplnky. Máte nalíčené a upravené nechty, ale vlasy sú len bla! Vaše vlasy môžu spôsobiť alebo prerušiť všetku myšlienku a úsilie, ktoré ste do svojho štýlu vložili pre dnešnú párty. Bez ohľadu na to, či máte radi vlasy rozpustené, rozpustené, splývavé, hore alebo dokonca upravené, máme pre vás pripravené rady! Tu je niekoľko jednoduchých účesov na párty, ktoré vám zaručene pristanú na každom plese.

Tesné kučery

Tesné kučeryInstagram @leysahairandmakeup

Výrazné a pevné kudrlinky dodajú nevšednú atmosféru, ktorú musíte mať na večierku. Dodajte viac živosti pri vyzliekaní viacrozmernej blondínky. Rozhodnite sa pre strih, ktorý vám dodá niekoľko vrstiev a dĺžku po plecia, aby zvýraznil jeho tvar.

Plážová strana

Plážová stranaInstagram @hmbhairmua

Plážový, obojstranný vzhľad bude pre vás vynikajúcim dôvodom na to, aby ste si predĺžili zámky a hneď sa stali blondínkami! Vyzerá to veľmi slávne s objemom, čo prináša šťastie vašej atmosfére.

Diva vlasy

Diva vlasyInstagram @beautybyale_

Cítite sa krásne a skvele, keď budete mať tieto vlasy diva! Blond farebná tavenina v kombinácii s objemnými vlnami je rozhodne bomba. Toto je taký pozoruhodný spôsob, ako vyzdobiť svoje dlhé zámky.

Pletený bočný drdol

Pletený bočný drdolInstagram @_hairbytaylor___

Kto hovorí, že vás sofistikovaná updo nemôže sprevádzať na večierku? Tento pletený bočný drdol má tiež zvraty a textúru, ktoré dotvoria váš elegantný vzhľad. Nestrácajte čas a naplno využite svoje tmavovlásky!

Párty Bob

Párty BobInstagram @brothersoxford

Rozstrapatený typ hrivy prináša perfektný pohľad na existenciu a tento bobuľový bôčik s dlhou čeľusťou je skvelým príkladom. Textúra na celom mieste, vrátane okrajov, je na mieste. Všetko, čo k tomu patrí, je dokonalým a jemným finišom, ktorý triedi vaše brunetové vlasy.

Polovica hore Polovica nadol

Polovica hore Polovica nadolInstagram @tangledbytina

Štýl napoly hore, napoly dole vás nikdy nesklame, pokiaľ ide o špeciálne udalosti. Začleňte vlny a nechajte ich robiť svoju prácu, aby zvýraznili atmosféru vašej dlhej, blond hrivy. Zvraty a textúra tiež vytvoria kúzlo pre celý váš vzhľad.

Vlny morskej panny

Vlny morskej pannyInstagram @rafaa.garom

Rozhýbte vlny morskej panny, ktorým bude balayage najlepšie vyhovovať. Shadow root plus detské svetlá a svetlá vytvárajú úžasnú farebnú taveninu. A čo môže byť perfektná dĺžka na predvádzanie pohybu ako dlhé vlasy?

Chaotické vlny

Chaotické vlnyInstagram @hannahrubelhair

Tieto chaotické vlny sú tak na párty! Pruhy blondínky vytvárajú jemné jaseňové efekty, čím je tok ešte lepší. Nechajte dĺžku pásť sa po ramenách, aby ste prišli s drzým lalokom.

Pútavá polovica updo s pletenými reťazami

Obrázok pútavého polovičného updo s pletenými reťazamiInstagram @hair_makeup_bymarissa

Tento štýl kaderníčky Marissy Russo sa vyznačuje jednoduchým zamotaním, ktoré držia tenké opletené retiazky, a vyzerá tak polovične. Máte pocit, že nosíte korunu, ktorá vám dodá toľko potrebné sebavedomie na celú noc!

Long Jet Black Curls na večer

Obrázok dlhých čiernych kučier na večerný výstupInstagram @pom_hairstylista

Tento elegantný, ale sexi účes je ideálny pre dlhé čierne vlasy, ktoré vyžadujú koketnú atmosféru. Dostaňte vlasy z tváre a za uši jednoducho pomocou špendlíkov a laku na vlasy, aby ste mohli bez problémov tancovať celú noc..

Nádherne natočené polovičné updo pre hnedé vlasy Espresso

Obrázok nádherne stočeného polovičného updo pre hnedé vlasy espressoInstagram @corina.loves.my.do

Je to nádherne natočené polovičné updo pre hnedé vlasy espresso! Tento štýl je ideálny pre vašu vrodenú glam atmosféru a bude vytvárať pohyb a textúru pre vaše dlhé zámky.

Rybí chvost

Obrázok párty účesu s vrkočomInstagram @ellen0ise

Zrazu sa potrebujete zúčastniť večierka? Potrebujete krásny účes, ktorý sa dá ľahko obnoviť? Bočný rybí cop vám zachráni noc! Najlepšie na svojich dlhých a tmavých kučerách môžete tento vzhľad rozkolísať veľkým množstvom textúry.

Mäkké a štruktúrované vintage vlny

Obrázok jemného a štruktúrovaného účesu na párty s vintage vlnamiInstagram @mescheveuxsalon

Nikto určite nemôže odmietnuť retro vzhľad, to určite! Poskytuje elegantný štýl, ktorý z vás môže urobiť takého krútiaceho momentu. Pre vašu stredne dlhú blondínku budú skvelou voľbou jemné a štruktúrované vintage vlny.

The Blowout

The BlowoutInstagram @megan.e.grimm

Plačete po dlhom, objemnom účese? Vyberte si kefu a sušič vlasov, pretože prasknutie sa hodí k účtu. Nie je nič úžasnejšie, ako vidieť svoju karamelovú balayage s týmto druhom pohybu.

Q&Autorka štýlu, Megan Grimm

Majiteľ / zakladateľ @ Style od Megan Grimm & Nevesty Indy v Broad Ripple, IN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je môj obľúbený. Toto bola prechodná fáza hosťa, ktorý hľadal chladnejšie tóny. Táto béžová farba je zdravým prechodom do svetlých studených tónov pre tých, ktorí majú prirodzenú úroveň 5 a nižšiu. Vlasy má ostrihané do okrúhlych alebo okrúhlych vrstiev, aby vytvárali pohyb mimo tváre.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri úprave tohto strihu upravte štýl podľa hmotnosti vlasov a spôsobu, akým bol strih vykonaný. Štýl preč od tváre. Táto farebná kombinácia je skvelá pre tých, ktorí majú neutrálny a olivový podtón a dodávajú pokožke jemný a žiarivý vzhľad. Myslite na to, že vaše vlasy sú najlepšie vo veku 6 alebo 7 rokov. Je to strih a farba, ktorú môžete strihať ľahko. Udržiava vlasy v zdravom rozmedzí blond a ľahko sa upravujú tak, aby vyzerali každý deň rovné alebo kučeravé.

Vysoká žemľa

Vysoká žemľaInstagram @kerriebespokehair

S týmto kreatívnym účesom sa budete cítiť dobre. Urobte vysoký drdol o niečo viac, keď ho ozdobíte doplnkom v jednom rohu. Kúsky rámujúce tvár dodávajú jemnejší nádych, ideálne pre vaše tmavohnedé zámky.

Q&Autorkou štýlu je Kerrie Hiscock

Vlasová stylistka @ Hair od Kerrie v Essexe vo Veľkej Británii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je pre niekoho, kto chce niečo elegantné a moderné. Moja najobľúbenejšia vec na nej je fakt, že je stále ženská s náznakom rozmarnej elegancie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre tento štýl musia byť vlasy na dlhšej strane, takže ak sú vaše vlasy kratšie, pridajte niekoľko predĺžení. Ak sú vlasy jemnejšie v štruktúre, najskôr ich napeňte tak, že ich vlasy mierne zlisujete.

Lak na vlasy je ako pracovný výrobok nevyhnutnosťou. Môžete pridať svoju vlastnú osobnosť pomocou doplnku podľa vlastného výberu, alebo ak chcete, aby bol každodennejší vzhľad, bez príslušenstva.

Bočný cop v strednej časti, ktorý dopĺňa krátke vlasy

Obrázok bočného copu v strednej časti, ktorý dopĺňa krátke vlasyInstagram @gracefilipowiczhair

Q&Autorka štýlu, Grace Filipowicz

Asistent riaditeľa pre vzdelávanie @ Jose Luis Salon v Austine, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o vlny bez námahy s boho „rozšíreným“ opletením. Rozšírený vrkoč je moja obľúbená časť tohto vzhľadu.

Na to, aby ste dosiahli predĺžený vrkoč, musíte urobiť všetko inak, ak použijete textúrny alebo zahusťovací sprej, ako napríklad sprej na suchú textúru od Oribe, na bežný vrkoč a potom ho pomaly začnete rozťahovať, aby bol cop väčší..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je skvelý pre dlhé vlasy, ale je ešte lepší pre krátke vlasy. Je to skvelý spôsob, ako mať vlasy dlhé ako bob elegantný štýl.

Tiež sa mi páči univerzálnosť tohto vzhľadu. Môžete urobiť viac plážových vĺn a nosiť ich ako denný look, alebo si trocha viac vyleštiť kučery a obliecť si ich na svadbu alebo ako družičku.

Pozoruhodné vrkoče pre dlhé popolavé hnedé vlasy

Obrázok pozoruhodných vrkočov pre dlhé hnedé vlasyInstagram @kate.ainslie

Q&Autorkou štýlu je Katherine Ainslie

Hairstylist @ Me Salon v San Antoniu, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Elegantné, bez námahy a bohémske! Páči sa mi tento up-style, pretože tento vzhľad je jednoduchý a ľahko sa robí. Tento pletený vzhľad je možné nosiť aj na špeciálnu príležitosť alebo dokonca denne!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je módny, bez námahy a nemusí byť dokonalý! Podľa mňa platí, že čím chaotickejšie, tým lepšie! Tiež tento vzhľad funguje dobre s jemnými a hustými vlasmi, pokiaľ sú vlasy dlhé po ramená alebo dlhšie.

Najprv si natočte vlasy prútikom, pričom striedajte smer každého natáčania. Potom kučery poprášte obľúbeným lakom na vlasy typu medium hold (ja dávam prednosť laku na vlasy Oribe Superfine). Nielenže veľmi dobre drží, ale aj príjemne vonia!

Hneď ako vychladnú, prečešte prsty kučerami, aby mali plážovú textúru. Uchopte toľko vlasov, koľko potrebujete pre svoje dva vrkoče, začnite zapletať vrkoče a potom konce zopnite. Natiahnite každý kúsok copu, aby mal cop väčší a plnší vzhľad.

Nebojte sa, ak vrkoč začne pôsobiť strapato. Ako som povedal, čím chaotickejšie, tým lepšie! Spojte dva vrkôčiky dohromady a pokračujte jediným vrkočom podľa vlastného výberu, aby ste dotvorili vzhľad.

Vráťte sa späť a natiahnite si vrkoče, aby ste im dodali požadovanú veľkosť. Čím viac budete vrkoče ťahať, tým budú vrkoče väčšie!

Ak chcete dokončiť vzhľad, nastriekajte na kučery dobrý texturizačný sprej, ktorý im dodá elegantný, ale chaotický vzhľad s pevnosťou. Na dokončenie vzhľadu som použil suchý texturizačný sprej od Oribe.

Pletené podrezanie

Obrázok zapletaného podrezaného párty účesuInstagram @alannawidgiz

Q&Autorka štýlu, Alanna Widgiz

Master Stylist @ Jerome Salon v Calgary, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o reverzný francúzsky vrkoč. Začína sa v zadnej časti hlavy a pokračuje až k prednej línii vlasov, čo vám umožňuje dokončiť vzhľad akýmkoľvek spôsobom..

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je jednoduchý, ale predsa len iný, ako by ste videli na väčšine žien.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak ste vášnivý pletiar, tento vzhľad je pre vás. Ak nie ste, potom by som videl vášho kaderníka, aby dosiahol tento vzhľad.

Tento typ štýlu je najlepší pre niekoho, kto má dobrodružstvo a skúša niečo nové a vzrušujúce. Budete musieť zaistiť, aby ste mali zahusťovací produkt, ako je Materialiste od Kerastase alebo VIP-Volume In Powder od Kerastase, aby ste vytvorili husto vyzerajúci, plný cop..

Tento účes bude najlepšie vyzerať na plnejších typoch vlasov, ale dá sa dosiahnuť žehličkou na textúru od Sam Villa, ktorá dodá vlasom absolútny objem..

Zábavná a odchádzajúca osoba môže tento štýl rozhádzať bez ohľadu na to.

Zrušené párty kučery

Obrázok stočeného a zapletaného párty účesuInstagram @hairandstylebycharlie

Q&Autor so štýlom, Charlie Ercoli

Hairstylist @ Crystal Boutique & Beauty bar v Lagrangeville, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je nevratný štýl večierky. Vlasy sú stiahnuté do polovice tak, aby boli z tváre, ale vždy ponechám kúsky dole v celom štýle okolo tváre, aby pôsobili romantickejšie a bez námahy. V korune je trochu objemu, takže nie je príliš monotónny a na jednej strane veľmi voľný cop. Moja obľúbená vec na tomto štýle je, ako romanticky a rozmarne to vo vás vyvoláva pocit. Môžete ich nosiť na svadbu, na rande, večierku alebo dokonca na prechod zo dňa na noc.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak niekto zvažuje tento vzhľad, aby si to nechal urobiť v salóne alebo to urobil sám, povedal by som, že majte na pamäti hrúbku jeho vlasov. Na dĺžke až tak nezáleží, pokiaľ majú vlasy vpredu dostatočne dlhé na zopnutie. Ale ak sú vlasy redšie, odporučila by som vziať si kúsky a roztočiť ich, aby ste získali ilúziu zložitosti štýlu..

Môžete to urobiť, ak sú vaše vlasy rovné, vlnité alebo kučeravé. Myslím, že ak necháte vlasy v ich prirodzenom stave, bude pôsobiť ležérnejšie a čím viac sa budete natáčať alebo textúra bude vyzerať „dokonale“, tým bude formálnejšia..

Keď som urobil tento konkrétny vzhľad, vlasy som natočil, rád však použijem sprej na textúru, aby som to pokazil a aby všetko vyzeralo o niečo živšie. Myslím si, že tento vzhľad je mimoriadne univerzálny, pretože nemusíte mať určitý typ osobnosti alebo životný štýl, aby ste to zvládli.

Existuje toľko rôznych spôsobov, ako urobiť štýl pre vás jedinečným, až mám pocit, že je to pre každého super zábava.

Pokiaľ ide o produkt, povedal by som, že sa uistite, že máte veľa bobby pinov a lak na vlasy je váš priateľ, ale nepreháňajte to. Aby som to dokončil, vždy sa mi páči nejaký lesklý sprej. Moje obľúbené produkty s týmto vzhľadom by boli laky na vlasy Moroccanoil medium hold, laky na textúry Saints and Sinners a brazílsky Blowout Acai Shine & Štítový sprej.

Plné vlny

Obrázok účesu s plnými vlnamiInstagram @jacqnac

Q&Autorka štýlu, Jacqueline Nachumová

Kaderníčka v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad dodáva tomuto oblečeniu atmosféru vlny textúry na pláži.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl vyzerá a pôsobí jemne, leskle a čisto, čo perfektne funguje pri luxusných udalostiach. Aby ste dosiahli tento vzhľad, vaše vlasy musia mať zrnitosť a byť trochu špinavé. Začnite úplne suchými vlasmi a nastriekajte si na vlasy množstvo rôznych lakov na vlasy. Počkajte, kým nezaschne, a potom ním prechádzajte, až kým nebudete mať pocit, že sa vám pramene trochu zahustia.

Vezmite 1-palcovú kulmu a majte vlasy striedavým smerom a uistite sa, že vlníte prednú časť vlasov od tváre. Pri curlingu nechajte jeden centimeter koncov von z kulmy, aby dĺžka klienta zostala rovnaká. Dokončite lakom na vlasy so stredným držaním a počkajte, kým uschne, asi päť minút. Nakloňte hlavu dozadu a veľmi jemne prečešte prsty, kým trepete vlasy, aby ste rozbili vlny.

Novodobý úľ

Novodobý účes v ÚliInstagram @blowoutco

Q&Autor so štýlom, Shannon Hubalik

Stylistka @ The Blowout Co. Belle Meade v Nashville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je novodobý úľ. Ponechajte si výšku, ktorú sme videli v 60. rokoch, ale tento rok ju zdvihnite!

Na tomto vzhľade mám najradšej fakt, že ho môže nosiť ktokoľvek a kdekoľvek. Ženy v každom veku môžu obliecť toto vyhľadávanie na elegantnú a sofistikovanú príležitosť, alebo ho obliecť na bežné rande s dievčatami!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Jedna vec, ktorú je potrebné pri tomto vzhľade vziať do úvahy, je výška! Skúšanie vytvárať pevný základ je pre udržateľnosť kľúčové.

Moje obľúbené produkty, ktoré používam na tento vzhľad, sú laky na vlasy Strong Hold od Davines a Shimmer.Shine od Kevina Murphyho. Tento vzhľad je jednoduchý spôsob, ako zmeniť svoju týždennú rutinu.

Pletené & Šik

Pletené & amp; Elegantný účesInstagram @trishaobeauty

Q&Autorka štýlu, Trisha Ostrander

Kolorista / stylista @ Salon Shahin v Stamforde, CT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento elegantný pletený vzhľad je ideálny pre večierky, príležitostné svadby a zábavné akcie. Najlepšie na tomto vzhľade je, ako sa voľné vlny prepletajú s vrkočmi a vytvárajú jemný vzhľad, ktorý je veľmi nositeľný.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl funguje najlepšie na stredne štruktúrovaných vlasoch.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov nechajte klienta prísť s čistými, suchými vlasmi. Vlasy pripravte sprejom s tepelnou ochranou a potom zabaľte časti 3/4 palcovou žehličkou, aby sa vytvorili vlny. Vlasy zapleťte po jednej strane do holandského copu, ktorý jemne rozopnete a potom zopnete konce. Dokončite svetlým lakom na vlasy.

Kaskádové zvraty

Účes kaskádové zákrutyInstagram @ap_designz

Q&Autor so štýlom, Apoorva Rao

Externá kaderníčka a vizážistka @ Amy Klewitz Beauty v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako boho chic. Kaskádové zákruty na oboch stranách dodávajú modernému boho štýlu, ktorý je práve teraz trendový a sú mojou obľúbenou súčasťou účesu.

Moja klientka nechcela plochý vzhľad v prednej časti od koruny, takže som pridal zákruty na oboch stranách, aby sa zvýšil hlasitosť v hornej a bočnej časti..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na tento účes budete potrebovať 1-palcovú kulmu, hrebeň na sekanie, tri spony na sekanie, bobby pins, priehľadnú gumu, silný lak na vlasy a lesklý sprej..

Najlepším spôsobom, ako dosiahnuť tento vzhľad, by bolo zaistiť, aby ste si pred navinutím celej hlavy trochu ukecali v korune, a tiež nastriekať tease silným lakom na vlasy. Dráždenie vo vlasoch je nevyhnutné pre vytváranie objemu a slúži tiež ako kotva pre bobby špendlíky a zákruty, aby zostali na svojom mieste..

Radšej si vlasy pred kulmovaním dráždim, pretože udržujú kučery vo forme. Použila som 1-palcovú kulmu od Hot Tools a cítim, že väčšina mojich kučeravých účesov sa dá dosiahnuť pomocou 1-palcovej žehličky. Nezáleží na tom, akej značky je kulma, pokiaľ funguje!

Môj klient mal prirodzene rovné vlasy, takže nebolo potrebné, aby som doň vstupoval s fénom, aby som narovnal textúru a poletoval. Normálne by som vlasy pred natáčaním vyfúkala priamo na prirodzene kučeravej klientke.

Zoberte dva pramene vlasov z jednej strany a začnite krútiť a ťahať, kým nebudete mať v zákrute požadovaný dizajn. Opakujte na druhej strane a spojte zákruty vzadu pomocou gumičky, ktorá zaistí. Teraz jednoducho vytiahnite zákruty, aby boli väčšie, a Bobby pripnite zostávajúce pramene okolo gumy. Je to celkom jednoduché! Pri tom nezabudnite vždy skontrolovať, ako vyzerá predná strana, pretože nechcete, aby boli tieto zákruty také tesné, aby vaše vlasy vyzerali plocho..

Tento účes je ideálny pre každú vekovú skupinu alebo udalosť a dodáva každej tvári výrazný, ale moderný a temperamentný vzhľad. Na vylepšenie vzhľadu je možné pridať príslušenstvo, ako sú kvety a klipy.

Nóbl & Šaty

Nóbl & amp; Elegantný účesInstagram @coralie_fournier_

Q&Autorka štýlu, Coralie Fournier

Kaderník @ Salon Bliss v Montréale, QC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to elegantný a elegantný vzhľad, ale nie príliš sofistikovaný. Mojou najobľúbenejšou vecou je jednoduchosť a hladký štýl. Považujem to za skutočne luxusné!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčam tento vzhľad pre klienta, ktorý chce vyzerať jednoducho, ale elegantne. Tento štýl som vytvorila na tenkých vlasoch, ale každý typ vlasov to môže dosiahnuť. Pokiaľ ide o stylingové výrobky, použil som svetlú pastu a nejaký lak na vlasy.

Bombalové kučery

Účes Bombshell CurlsInstagram @terrimundyhair

Q&Autorka štýlu, Terri Mundy

Medzinárodný stylista / kolorista @ Muse Salon and Spa v Johns Creek, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento krásny model má dlhé, lákavé zámky, ktoré boli jemne balayaged kvôli nízkej údržbe farby. Milujem zažitý vzhľad balayage spolu s týmito koketnými, lesklými kučerami.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Upravil som jej vlasy prípravkom L’Oréal Professional’s Hollywood Waves, Sweetheart Curls, a Shu Uemura Sheer Lacquer Microfine Finishing Spray. Natočte vlasy do klasickej sady a potom ich rozčešte prstami a definujte konce pomocou produktu LOréal Hollywood Waves, Waves Fatale..

Dokončite vzhľad pomocou Shu Uemura Microfine Finishing Spray. Balajáž sa uskutočňovala pomocou malých kúskov pomocou techniky L’Oréal Freehand Techniques 6.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad bomby je pre akýkoľvek typ vlasov alebo tváre, ktoré chcú zatočiť hlavou!

Chaotické vlny

Tieto dokonale nedokonalé vlny nie sú len v trende, ale tiež odstraňujú roky z veku ich nositeľky v porovnaní s perfektne uvoľnenými kučerami a účesmi.

Chaotický vlnitý účes na večierokŠtýl podľa Čistí profesionáli, Wooster, OH

Ako štýl:

 1. Na mokré vlasy naneste stylingový prípravok.
 2. Vlasy vyfénujte hlavou dole hlavou, aby ste vytvorili objem.
 3. Omotajte časti vlasov okolo stredne veľkej kulmy.
 4. Naneste prípravok na textúru a súčasne si vlasy pretrepte rukami.
 5. Set s dokončovacím sprejom.

Odporúčané produkty:

Caviar Perfect Texture Finishing Spray dodá vlasom textúru tým, že zabráni zhlukovaniu prameňov pomocou spevňujúcich polymérov.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

K tomuto účesu pristanú všetky tvary tváre s vlasmi strednej až vysokej hustoty a strednej textúry.

Diva vlasy

Tento účes určite musíte mať, ak chcete otočiť hlavy ako diva.

Účes kučeravých večierkovŠtýl podľa Čistí profesionáli, Wooster, OH

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste stylingový prípravok.
 2. Vyfénujte si vlasy hlavou

  hore nohami na vytvorenie objemu.

 3. Omotajte časti okolo malej curlingovej paličky a zaistite každé zvinutie špendlíkom alebo sponkou, kým všetko nevychladne.
 4. Akonáhle vlasy vychladnú, odstráňte špendlíky alebo sponky.
 5. Vlasy pri korienku potraste hlavou hore nohami, aby sa kučery rozšírili a vytvorili objem.
 6. Použite sprej na textúru alebo suchý šampón, aby ste účes ešte viac rozšírili.

Odporúčané produkty:

Kaviárová zosilňujúca pena dodáva vlasom objem a dlhodobé držanie.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

K tomuto účesu pristanú všetky tvary tváre s vlasmi strednej až vysokej hustoty a strednej textúry.

Hladký operátor

Vychutnajte si očarujúci, ale klasický vzhľad vytvorením hladkých a lesklých vĺn len na koncoch vlasov.

Očarujúci účes s hladkými vlnamiŠtýl podľa Braun Der Friseur

Ako štýl:

 1. Na suché vlasy naneste tepelný ochranný sprej.
 2. Veľké časti vlasov natočte od stredu drieku po konce kulmou a zaistite sponami.
 3. Hneď ako vychladnú, odstráňte spony a pomocou kroviny uvoľnite kučery.
 4. Skombinujte časti vlasov a zatočte s nimi, aby ste vytvorili jednu veľkú vlnu.
 5. Nastavte štýl pomocou dokončovacieho spreja.

Odporúčané produkty:

Caviar Perfect Iron Spray chráni vlasy pred teplom žehličiek až do 450 F.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

K tomuto účesu pristanú všetky tvary tváre s vlasmi strednej až vysokej hustoty a strednej textúry.

Slicked Back Glam

Slicked Back GlamInstagram @phoebegeorgiamakeup

Noste tento účes a stanete sa hviezdou noci! Tento uhladený zadný vzhľad má elegantné vlny a je ľahké ho obnoviť, ak máte dlhé a tmavé kučery. Na posledný dotyk použite olej a flexibilný lak na vlasy, ktoré dodajú extra lesk a lesk.

Q&Autorka štýlu, Phoebe Georgia Stronach

Hair Stylist @ Phoebe Georgia Makeup in North West, UK

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je dokonalou kombináciou moderného trendu sčesaných vlasov na červenom koberci a klasických, vintage hollywoodskych vĺn. Úplne milujem silnú, sexy a elegantnú siluetu, ktorú tento štýl vytvára.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes je perfektným večierkom. Sála z toho sebavedomie, ale vlna vzadu ho robí oveľa nositeľnejším než moderné rovné hladké zadné vlasy. Povedal by som, že to funguje najlepšie na dlhých vlasoch, ak chcete jednotné vlny, ale mohlo by to fungovať dobre na stredne dlhých vlasoch s rozcuchanejšou vlnou..

Kľúčovými produktmi, ktoré budete potrebovať na dosiahnutie tohto vzhľadu, sú sušič vlasov, jednopalcová natáčka, kefa so zmiešanými štetinami, Color Wow’s Pop and Lock, lesklý sprej, gél na vlasy a pár bobby pinov. Niekoľko najlepších tipov na dosiahnutie tohto štýlu by bolo, ak si vlasy vyfénujete dozadu bez roztrhnutia (ak nemáte čas, upravená povaha tohto štýlu znamená, že funguje veľmi dobre aj na 1 alebo 2 dni staré vlasy – perfektné, ak idem priamo z kancelárie a nemám veľa času na úpravu vlasov).

Natočte všetky vlasy rovnakým smerom, aby ste získali hollywoodsku vlnu, a nebojte sa ich poriadne vykefovať. Učešte si všetky vlasy a nastriekajte ich lesklým sprejom – milujem VO5 Tame and Shine, pretože tiež poskytuje malú výdrž. Pridajte liberálne množstvo Color Wow’s Pop and Lock na skrotenie všetkých poletujúcich a dodanie skutočného vysokého lesku.

Ak potrebujete dodatočné zabezpečenie alebo chcete dramatickejší vzhľad, môžete si nechať korienok prejsť gélom na vlasy a ak plánujete tancovať, pripevnite si boky za uši pomocou pár bobby pinov. Dokončite rozstrekom laku na vlasy – mojím obľúbeným pre vysoký lesk je lesklý lak na vlasy Morrocan Oil.

(Glam späť)

Žiadne rozlúčky tu! Už ste niekedy videli tie elegantné, uhladené pohľady na červenom koberci? Tu je návod, ako ich znova vytvoriť.

Účes s klbkou dozaduŠtýl Carly Dehmer, Moda 330 The Salon, Rahway, New Jersey

Ako štýl:

 1. Na čisté, suché vlasy naneste tepelný ochranný sprej.
 2. Natočte si vlasy kulmou.
 3. Rozčesajte svoje kučery do vlny.
 4. Stiahnite si vlasy späť do polovičného chvosta.
 5. Nastriekajte všetky vlasy nad uši a vpredu lakom na pevné vlasy.
 6. Zaistite si vlasy nad ušami špendlíkom.
 7. Vyberte chvost a nechajte špendlíky odležať, kým lak na vlasy úplne nevyschne.
 8. Odstráňte kolíky.
 9. Nastavte celý účes pomocou flexibilného spreja na držanie.

Odporúčané produkty:

Caviar Working Hairspray poskytuje dlhodobé držanie bez chrumkavého pocitu. Poskytuje prirodzený vzhľad a chráni vlasy pred vlhkosťou.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

K tomuto účesu pristanú všetky tvary tváre s vlasmi strednej až vysokej hustoty a strednej textúry.

Tip:

Medzi špendlíky a vlasy použite vizitku, aby sa vám vlasy nekrčili.

Kučery z prútika

Kudrlinky z prútika pôsobia prirodzenejšie, trendovo a rozhodne mladšie.

Účes s kučerami z prírodnej paličkyŠtýl podľa Salón Sean Rocco, Charlotte, NC

Ako štýl:

 1. Na čisté, suché vlasy naneste tepelnú ochranu.
 2. Omotajte časti vlasov okolo curlingovej paličky a konce nechajte tak.
 3. Pretrepte vlasy pri korienkoch a súčasne nastriekajte na vlasy sprej na textúru.
 4. Nastavte štýl pomocou flexibilného zadržiavacieho spreja.

Odporúčané produkty:

Caviar Perfect Iron Spray chráni vlasy pred teplom žehličiek až do 450 F.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

K tomuto účesu pristanú všetky tvary tváre s vlasmi strednej až vysokej hustoty a strednej textúry.

Plážová strana

Plážové kudrlinky pripnuté na boku vám poskytnú organický, ale stále zjednotený vzhľad.

Účes na plážovej pártyŠtýl podľa Londýnske vlasy

Ako štýl:

 1. Natočte časti vlasov v náhodných smeroch pomocou stredne veľkej kulmy.
 2. Aplikujte výrobok, ktorý dodá kučerám textúru.
 3. Vlasy zopnite na jednej strane hlavy dozadu a do strany.
 4. Držte štýl na mieste pomocou svojho obľúbeného laku na vlasy.

Odporúčané produkty:

Spray Wax je vosk v plechovke, ktorý vám poskytne kontrolované a rovnomerné rozloženie textúry na vlasoch.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude vyzerať dobre na akomkoľvek tvare tváre s vlasmi, ktoré majú strednú až hrubú textúru a strednú hustotu.

Vyfukovanie

Vyjdite zo svojej kúpeľne s pocitom, že ste vyšli zo salónu s týmto nádherným štýlom.

Účes s dlhou ofukovanou stranouŠtýl podľa Salón Sean Rocco, Charlotte, NC

Ako štýl:

 1. Na mokré vlasy naneste stylingový prípravok.
 2. Fénujte suché časti vlasov pomocou okrúhlej kefy a dávajte pozor na pridanie ohybu na koncoch vlasov.
 3. Oblasť koruny a boky zľahka dráždite stylingovým štetcom.
 4. Použite svoj obľúbený lak na vlasy, aby udržal štýl na svojom mieste celý deň.

Odporúčané produkty:

Sculpting Foam je kondicionačná pena, ktorá umožní vašim vlasom sledovať tvar vašej okrúhlej kefy, čo výrazne zjednoduší proces fénovania..

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude vyzerať dobre na akomkoľvek tvare tváre s akýmkoľvek typom vlasov.

Vlny morskej panny

Tento štýl ponúka bezchybne tvarované, extra jemné vlny.

Dlhý účes s vlnami morskej pannyŠtýl podľa Currie vlasy, koža & Klince, Wilmington, DE

Ako štýl:

 1. Úseky vlasov rovnomerne natočte smerom od tváre pomocou stredne hrubej žehličky.
 2. Natočte kučery do vlny pomocou kefy na diviaky.
 3. Nastavte štýl svojim obľúbeným lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Soft Spray od Paula Mitchella je ideálny na popisovanie a držanie štýlov, ako je tento na svojom mieste.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Všetky tvary tváre so stredne silnými vlasmi budú v tomto účese vyzerať najlepšie a najľahšie. Tieto vlny budú najlepšie vyzerať na vlasoch, ktoré sú skrátené o jednu dĺžku alebo na vlasoch s naozaj dlhými vrstvami.

Párty Bob

Oblečte svoj každodenný bob na párty kučerami a sponkami do vlasov.

Krátky Bob účes s kučeramiŠtýl podľa Braun Der Friseur

Ako štýl:

 1. Natočte časti vlasov v náhodných smeroch pomocou malej sudovej žehličky.
 2. Dodajte kučerám väčšiu textúru tak, že do vlasov vmasírujete stylingový výrobok.
 3. Nastavte štýl lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Vmasírovaním Pomáda na úpravu vlasov do vlasov dodá lesk a textúru.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Oválne tváre so stredne dlhou textúrou a nízkou až strednou hustotou budú v tomto účese vyzerať najlepšie a najľahšie.

Tesné kučery

Tento krásny štýl prechádza z priameho temena hlavy na tesné zvinutie tesne za temenom hlavy.

Dlhý účes s tesnými kučeramiŠtýl podľa Čistí profesionáli, Wooster, OH

Ako štýl:

 1. Omotajte malé časti vlasov okolo malej kulmy.
 2. Nastriekajte na produkt textúru.
 3. Rukami vmasírujte vlasy.
 4. Nastavte štýl lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Pretože je Spray Wax vosk v aerosólovej forme, umožňuje vám mať vo vlasoch kontrolovanú a rovnomernú distribúciu vosku. To vám zabráni v prílišnej aplikácii a v tom, že budete musieť skočiť späť do sprchy, aby ste začali odznova.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

V tomto štýle budú dlhšie tvary tváre pôsobiť dlhšie. Vlasy s nízkou až strednou hustotou a strednou textúrou budú v tomto účese vyzerať najlepšie a najľahšie sa upravia.

Štvrťrok hore

Ste rozpačití medzi tým, ako dostať updo a mať vlasy dole, a zarámovať si tvár? Tento účes vám dáva pocit, že máte vlasy upravené od tváre, ale bez toho, aby vám vlasy uberali.

Dlhý účes s ofinouŠtýl podľa Londýnske vlasy

Ako štýl:

 1. Natočte časti vlasov pomocou strednej sudovej kulmy.
 2. Vyčesajte vlasy v temene hlavy hrebeňom.
 3. Voľne stiahnite vlasy späť do polovičného chvosta.
 4. Zaistite vlasy bobby pinmi.
 5. Držte svoj štýl na mieste pomocou laku na vlasy.

Odporúčané produkty:

Extra telový sprej nielenže udrží váš štýl na mieste po celý deň, ale tiež dodá vášmu lesku lesk.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude vyzerať dobre na všetkých tvaroch tváre so stredne hustými vlasmi a textúrou.

About the author