Aktuálne 41 rôznych typov zrážok na radare

Priznajme si to, v dnešnej dobe je na výber toľko rôznych typov strihov. Hľadáte drastickú zmenu alebo si len chcete osviežiť svoj súčasný štýl? Zhrnuli sme „dlhé a krátke“ zo všetkých, aby sme vám poskytli komplexný pohľad na rôzne možnosti účesu. Od chlpov po boby, cez tupé strihy až po ombré farby, predstavíme vám všetky druhy rôznych strihov.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite naše obľúbené fotografie rôznych typov strihov.

Elegantný účes po bradu

Elegantný účes po braduInstagram @maribousalon

Všetko, čo potrebujete, je tieňový koreň a textúrovaný bob, aby zvýraznili váš vzhľad. Toto je elegantný účes po bradu, ktorý pozdvihne tvar a rozmer vašej blond hrivy.

Krátky uhlový účes s vlnitými skladanými vrstvami

Krátky uhlový účes s vlnitými naukladanými vrstvamiInstagram @styled_by_carolynn

Krátke šikmé zrážky s vlnitými, naukladanými vrstvami a štýlom urobia jednoduchý strih o úroveň vyššie. Vytváranie dimenzií pomocou svetlých a slabých miest tiež pomáha vytvárať hrúbku vlasov, ktoré môžu pri plnom vzhľade potrebovať malú pomoc. Stylingový krém po natočení pomôže vyhladiť a definovať kučery a vytvoriť tak dokonalý účes.

Hrebeň cez Boba Cuta

Hrebeň cez bob účesInstagram @kenpavessalon

Hrebeňový strih Bob je skvelý spôsob, ako zvýšiť prednú časť vlasov. Nízka časť vám môže skutočne pomôcť dosiahnuť taký zdvih. Ak jedna strana nefunguje, skúste sa rozísť na opačnej strane. Niekedy jedna strana dáva väčší zdvih ako druhá. Tak či onak, tento bob je strážca.

Edgy francúzsky strih na vlasy

Edgy francúzsky crop účes pre ženyInstagram @jlitt.hair

Nakopnite svoj krátky štýl a vyskúšajte ostrý francúzsky účes pre ženy. Tento typ strihania vlasov je oholený nožnicami po celom chrbte a bokoch. Silná váhová línia posilňuje okolo hlavy. Štýl s pomádou a bojovými čižmami.

Vzdušný objemný Bob pre hrubé vlasy

Vzdušný objemný bob pre husté vlasyInstagram @vitosatalino_official

Na dosiahnutie vzdušného objemného bobu pre husté vlasy by malo dôjsť k určitému vrstveniu, ale nie príliš krátkemu. Ak necháte vrstvy dlhšie, vytvorí sa perfektný tvar, ktorým je plochosť v korune a plnosť všade inde. Ženám s naozaj hustými vlasmi môže prospieť aj trocha redšieho strihu. Tento štýl vyfúkajte pomocou 1 1/2 palcovej okrúhlej kefy z kovového suda a peny na skákacie vlny.

Krátke pixie so špičatými vlasmi navrchu

Krátky pixie so špičatými vlasmi na vrchuInstagram @katherineh2o2

Krátky pixie so špičatými vlasmi na vrchu je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú jednoduchý účes. Štýlový a všestranný, dá sa nosiť plochý aj špicatý. Pixie funguje skvele na jemné vlasy. Ak máte husté vlasy, budete musieť požiadať svojho stylistu o textúru, aby vytvorila pichľavosť.

Shaggy Lob Cut

Strihaný chlpatý lobInstagram @novaartssalon

Chlpatý rez lobu je zábavný štýl s nízkymi nárokmi na údržbu. Stredné vrstvenie dodáva tomuto vzhľadu neporiadok. Ak máte s vlasmi nejaký pohyb, styling bude hračka. Naneste trochu gélu a nechajte uschnúť. Ak máte rovné vlasy, budete ich musieť natočiť žehličkou, aby vytvorili strapatý vzhľad.

Klasický francúzsky bob

Klasický francúzsky bobInstagram @inthetresses

Klasický francúzsky bob je elegantný vzhľad. Tento strih zasiahne čeľusť a skutočne predĺži krk. Nadčasový vzhľad, ktorý môžu nosiť kučeravé aj rovné ženy v každom veku. Pomerne nízka údržba, počítajte s tým, že ho budete upravovať asi každých 5-6 týždňov.

Vrstvený Bob Cut bez námahy

Vrstvený Bob Cut bez námahyInstagram @byashleyrenee

Pustite svoje základné dlhé vlasy a urobte si nový kotleta, ktorá vám bude sedieť nad ramenami. Tento bez námahy vrstvený bob s dlhou bočnou ofinou je ideálny pre vašu transformáciu. Vrstvený strih je asymetrický a dobre funguje s jemnými vlnami na vašej blond balayage.

Jednoduché vrstvy na dlhších vlasoch

Jednoduché vrstvy na dlhších vlasochInstagram @alicia_kreitler

Tieto ľahké vrstvy vytvárajú prirodzene vyzerajúci objem, ktorý je pri plážových vlnách taký jemný. Okrem extra štýlu uberajú na vašich hrubých, hnedých zámkoch aj nejakú váhu, aby nepôsobili ťažko. Rozdelenie vašich dlhých vlasov uprostred ohraničí črty vašej tváre pre dramatický efekt.

Super elegantný A-rad

Super elegantný A-radInstagram @gallery_of_hair

Jedná sa o klasický, moderný áčkový bob. Nadčasový strih vytvoril stylista Pedro z Chicaga, IL.

“Takéto strihy vyhovujú takmer všetkým ženám s akýmkoľvek typom vlasov s určitým prispôsobením,” hovorí Pedro. “Odporúčam, aby výber dĺžky závisel od toho, ako často si klient nosí vlasy a od ich životného štýlu.”

Pedro hovorí, že styling je celkom univerzálny, pretože tento vzhľad funguje sušením na vzduchu, fénovaním, žehlením, difúziou, zvinutím atď. „Odporúčam lesk v spreji, aby ste dosiahli elegantný vzhľad na fotografii, pomádu na zvlnený vzhľad, root-booster pre väčšiu plnosť a ľahké sérum pre ostré konce. “

Chladné stredne dlhé vlasy v tvare vlnitej laloky s textúrou

Chladné stredne dlhé vlasy v tvare vlnitej laloky s textúrouInstagram @sarahsimonstyles

Tieto strapaté vlnité vlasy pôsobia elegantne a bez námahy zároveň. Vytvorila ho holička a stylistka Sarah Simonová z Littletonu, CO.

“Tento rozstrapatený lob je neuveriteľne univerzálny a funguje ako upravený vzhľad, alebo je upravený na večernú akciu,” hovorí Simon.

Ak nechcete tráviť čas fénovaním na štýl, Simon hovorí, že podobný vzhľad dosiahnete tak, že vlasy necháte vyschnúť na vzduchu a potom ich natočíte kulmou. “Tento štýl by nevyzeral tak leštene, ale stále by bol rozmerový a lichotivý,” dodáva. “Vždy použite nejaký sprej na textúru alebo vosk, ktorý pomôže rozbiť tento štýl.” Na použití spreja na textúry je pekné, že si môžete na druhý deň vlasy odpružiť a nemusíte sa cítiť povinné ich umývať, pretože tento štýl údajne nie je dokonalý. “

Dlhé, zvodné vrstvy

Dlhé, zvodné vrstvyInstagram @matthewingraldi

Tieto dlhé, zvodné vrstvy vytvoril vlasový umelec a majiteľ salónu Matthew Ingraldi z Ontária.

“Moderný súlož je to, čomu hovoríme vzhľad„ prania a nosenia “,“ hovorí Ingraldi. “Jeho tvar, huňaté vrstvy a dlhšia dĺžka vlasov umožňujú vlasom prirodzene padať.” Vrstvy vytvárajú množstvo prirodzenej textúry, objemu, tela a plnosti vo vlasoch, pretože každá vrstva padá na ďalšiu vrstvu. “

“Ak by mi na stoličke sedela žena a požiadala ma o tento účes, vysvetlil by som im všestrannosť vzhľadu.” Ako môže dopĺňať dlhý tvar tváre tým, že ho zdvihne vrstvami, do okrúhleho tvaru tváre predĺžením o dĺžku, “vysvetľuje.

Zábavný účes s malým okrajom

Zábavný účes s malým okrajomInstagram @hair_by_raychel

“Piesočnatá, ale zlatá tonalita vrcholov na zlatohnedom základe sa navzájom dopĺňa a zároveň dodáva rozmeru tomuto tradičnému vrstvenému strihu,” vysvetľuje kaderník Raychel Ryckman-Martino z New Yorku..

To, čo sa jej na tomto štýle najviac páči, je ľahkosť a všestrannosť, ktoré s ním súvisia. “Vďaka odvážnym ofinkám, ktoré sme pridali, vyzerajú jej vlasy úplne upravené, dokonca aj v jednoduchom chvoste.” Tento strih je ideálny pre čerstvé mamičky a ženy na cestách, ktoré chcú stále vyzerať sexy, “hovorí Ryckman-Martino.

Tento jemný, splývavý, plný účes so správnou rozmerovou farbou by bol skvelý pre takmer akýkoľvek typ vlasov, v každom veku. Do práce alebo na zábavu, hore alebo dole, je to jednoduchý, ale nezabudnuteľný štýl, ktorý doplní takmer každú ženu.

Bezproblémový & Trendy vlasy

Bezšvové & amp; Trendy vlasyInstagram @hairby_dmitry

Tento bezproblémový, trendový a elegantný vzhľad vytvoril kaderník Dmitry zo San Franciska v Kalifornii.

“Výhodou je, že tento účes môžete mať chvíľu bez starostí s mesačnými schôdzkami,” hovorí Dmitry..

“Tento účes vyzerá skvele s dlhou ofinou,” dodáva. “Môžete tiež robiť plážové vlny a bude to vyzerať rovnako perfektne ako rovné vlasy.” Odporúčam použiť hydratačný krém, na končeky trochu suchého oleja a žehličku, aby ste zdôraznili techniku ​​umierania. “

Moderná textúra s bočnou časťou

Moderná textúra s bočnou časťouInstagram @denisstarosotnikov

“Je to veľmi moderný účes s jemnými vlnami a textúrou.” Ofina je dlhá a dodáva sexy vzhľad, “vysvetľuje kaderník Denis z Ruska.

“Tento štruktúrovaný účes funguje skvele pre jemné až stredne dlhé a dlhé vlasy a funguje dobre na všetkých tvaroch tváre,” dodáva. “Vlasy boli skrátené na jednu dĺžku s nejakým čelným odstupňovaním a intenzívnym textúrovaním.”

Na štýl, Denis hovorí, že aplikuje tepelnú ochranu na dĺžky a konce vlasov a objemový produkt v korienkoch. “Nakloňte hlavu nadol a rýchlo vysušte vlasy od korienkov po končeky.” Vytvorte jemné vlny pomocou stylingu, ktorý si vyberiete, potom vlasy trochu zacuchajte prstami, aby ste dokončili vzhľad. “

Krátky, Sassy & Sexy vlasy

Krátky, Sassy & amp; Sexy vlasyInstagram @shorthairbyshawni

Tieto krátke vlasy sú uhladené, drzé a sexi a všetky sú zhrnuté v jeden! Vytvoril ho kaderník Shawni Fronk z Odgenu, UT.

“Je to perfektný vzhľad pre ženu, ktorá sa nebojí byť trochu odvážna,” hovorí Fronk. “Funguje to skvele pre každého, kto má málo času na prípravu.” Všetko, čo potrebujete, je jackpot od R+Co alebo akýkoľvek iný stylingový krém, ktorý má štruktúru. Vlasy vyfénujte do požadovaného tvaru, potom nastriekajte malý sprej na textúru a môžete ísť! “

Takéto krátke účesy sú ideálne pre rovné vlasy. Jemné alebo husté vlasy fungujú skvele, stačí do nich narezať správne množstvo textúry. Tento strih nie je ideálny pre príliš kučeravé zámky.

Rozmerové & Trendový účes

Rozmerové & amp; Trendový účes pre stredne dlhé vlasyInstagram @hairbyatleegray

Tento vzhľad je rozmerový a trendový. Vyznačuje sa rôznymi tónmi, neopakovateľným dojmom a bol vytvorený majstrom kaderníkom Atlee Grayom ​​z Ohia.

“Dimenzia poskytuje vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu a pridávanie dlhých vrstiev dáva textúru a pohyb,” hovorí Gray.

Na úpravu štýlu použila Gray 1-palcovú kulmu na zvinutie celého tela a potom ploché konce vyžehlila, aby mala plážový vzhľad. “Dokončil som sprejom na textúru, aby som rozbil kučery,” dodáva.

Elegantný moderný Bob

Elegantný moderný BobInstagram @jadestyleshair

Tento elegantný moderný bob bol vytvorený kaderníčkou Jade Segalovou zo Santa Monice v Kalifornii. “Najlepšie na tom je, ako ľahko sa dá štylizovať.” Získate z toho veľkú univerzálnosť, pretože je zábavná len z krátkeho účesu, ale má takú dĺžku, aby ste ho mohli nosiť v rôznych štýloch, “hovorí Segal..

Tento vzhľad je lichotivý s niekoľkými tvarmi tváre, v závislosti od dĺžky, ale je obzvlášť lichotivý pre okrúhle tvary tváre, keď je predná strana dostatočne dlhá, aby zasiahla kľúčnu kosť. Vďaka dĺžke sa ľahko upravuje a dá sa nosiť rovné aj kučeravé.

Ak chcete zmeniť svoj štýl a nechcete strih, ktorý by sa dal len ťažko zvládnuť, Segal hovorí „urobte krok a ostrihajte ho. Je to tiež skvelý medzičlánok, ak máte dlhé vlasy a uvažujete o dĺžke pixie. “

Odhalené, ale leštené stredne dlhé vlasy

Odhalené, ale leštené stredne dlhé vlasyInstagram @curlsncopper

Jedná sa o uvoľnené, ale leštené stredne dlhé vlasy. Vytvorila ju Sarah Styles, spolupracovníčka stylistky v Hudsone, MA.

“Rozhodli sme sa ponechať vrstvy na strednej až dlhej strane,” vysvetľuje Styles. “Tiež som držal uhol okolo jej tváre trochu dlhšie, počnúc bradou.” Potom sme pomocou voľných kučier vytvorili viac efektu rámovania tváre. “

Styles verí, že tento účes je veľmi univerzálny a dobre sa prekladá s väčšinou tvarov tváre.

A-linka s okrajom

A-linka s okrajomInstagram @sonia_hairstory

“Je to vrstvený bob s okrajom,” hovorí kaderníčka a majiteľka salónu Sonia Yarkhani z Ontária..

Aby ho Yarkhani navrhol do rovného a elegantného vzhľadu, použil Kevin Murphy Smooth. Opäť.

Takéto strihy sú ideálne pre ženy so stredne hustými vlasmi, drobnou tvárou a dlhým krkom. Ideálna textúra vlasov môže byť mierne vlnitá alebo rovná. Tento typ strihu by mohli nosiť ženy s kučeravými vlasmi, ale potreboval by viac vrstiev.

Špicatý strih Pixie

Teraz je čas na obnovu. Nechajte svoje starosti za sebou a choďte super skrátka s rozkošným strihom pixie. Takáto kotleta môže vyzerať ostro, keď je špicatá.

Špicatý strih Pixie

Ako štýl strihu pixie:

 1. Pripravte si vlhké vlasy pomocou ľahkého texturizéra.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou Denmanovej kefy na účes s malým objemom.
 3. Zameňte všetky vlasy dopredu a na jednu stranu. Ľahko oddeľte končekmi prstov.
 4. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte Kevina Murphyho NEOBLIETENÉ, aby ste vytvorili voľný, neviazaný a prirodzený vzhľad. Tento špičatý pixie je vhodný pre väčšinu tvarov tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až jemných vlasoch.

Asymetrické podrezanie

Upriamte pozornosť na predĺžené okrajové a korunové vrstvy s jasným popom, aby ste predviedli tento bočný podrez.

Asymetrické podrezanieInstagram @eightnineonehairstudio

Ako štylizovať asymetrické podrezanie:

 1. Pripravte si suché vlasy ľahkou olejovou kúrou.
 2. Hladké vlasy pomocou vyrovnávacej žehličky. Vlasy jemne votrite do jednej strany.
 3. Vrstvy koruny úhľadne vyhlaďte.
 4. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Na tento asymetrický strih použite pomádu alebo vosk a vytvorte detaily v okrajoch a na bokoch. Vyskúšajte ošetrujúci olej Kevin Murphy YOUNG.AGAIN pre hladké, lesklé vlasy. Takéto kratšie zrážky sú vhodné pre okrúhle, oválne alebo srdcové tváre. Tento štýl funguje najlepšie na hustých vlasoch.

Rozšírený Bob s okrajom

Rozšírené strapce a pruhy orchideí dodávajú tomuto elegantnému a lesklému strihu bobu kontrast.

Rozšírený Bob s okrajom

Ako štylizovať bob s okrajmi:

 1. Pripravte si vlhké vlasy uhladzujúcim krémom.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy pre hladký účes s malým objemom.
 3. Hladké pomocou vyrovnávacej žehličky pre super elegantnú textúru.
 4. Pomocou vyrovnávacej žehličky vyhraďte konce strapcov.
 5. Dokončite svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte bezoplachový krém Kevin Murphy BODY.GUARD na uhladenie a ochranu vlasov s extra leskom. Tento rozsiahly strih bobu je vhodný pre okrúhle, oválne alebo hranaté tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch. Skúste kriedu na vlasy v tekutých farbách, aby ste sa pohrali s rôznymi odtieňmi. Ten purpurový pás vlasov neublíži štýlu.

Vrstvený Bob radu A.

Tento strih bobov radu A pomáha ovládať husté vlasy, aby sa dali upravovať a upravovať.

Vrstvený Bob radu A.Instagram @shmoakin_hair

Ako štylizovať strih do áčka:

 1. Pripravte si vlhké vlasy uhladzujúcim krémom.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy pre hladký účes s malým objemom.
 3. Končekmi prstov vytvorte jemné oddelenie.
 4. Dokončite svetlým lakom na vlasy.

Chrbtová základňa zaistí väčší objem s dlhotrvajúcim držaním. Vyskúšajte kúru DermOrganic Leave-In na uhladenie silou arganového oleja. Tento vzhľad je vhodný pre väčšinu tvarov tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemných, hustých vlasoch.

Rameno pasúce sa na ramene

Dosiahnite správnu rovnováhu s týmto zlatistým bobom, ktorý jemne pása rameno.

Účes s dlhým bobom so zlatými tónmi

Ako štylizovať lob:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým zahusťovacím mliekom.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy alebo kefy Denman, aby ste získali vzhľad s malým objemom.
 3. Vytvorte rozostup mimo stredu a preveďte okraje na jednu stranu.
 4. Na uhladenie vlasov použite žehličku na želanie.
 5. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte zahusťujúce mlieko Kevin Murphy FULL.AGAIN pre plnosť a telo s prirodzeným pohybom. Tento vzhľad je vhodný pre oválne, hranaté alebo srdcové tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemné až stredné vlasy.

Skosený strih Bob pre hrubé vlasy

Skúste skosený tvar dlhého bobu, pod ktorým sa vlní a definuje jemné, husté vlasy.

Skosený dlhý Bob strih pre hrubé vlasy

Ako štýlovať dlhý bob:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým uhladzujúcim mliekom.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy pre hladký účes s malým objemom.
 3. Pomocou vyrovnávacej žehličky vyklopte strapce.
 4. Dokončite svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte Kevina Murphyho NEOBLIETENÉ, aby ste vytvorili voľný, neviazaný a prirodzený vzhľad. Ak chcete získať ďalší objem, prečešte základňu a vnútro vlasov a nechajte povrch hladký.

Dvojfarebný lob s kučerami

Vytvorte hĺbku a rozmer s týmto dvojfarebným dlhým bobovým vzhľadom s tmavším interiérom a mimoriadne jemnými svetlami.

Dvoj tonový dlhý bob s hĺbkou

Ako upraviť kučeravý lob:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým volumizérom.
 2. Fénujte vlasy okrúhlou kefou pre ľahký objem.
 3. Vytvorte hlboké bočné delenie a natočte vlasy tak, že vezmete malé i veľké časti a vlasy vertikálne omotáte okolo strednej sudovej kulmy alebo prútika..
 4. Prsty prstov ľahko oddeľte vlasy.
 5. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Tento vzhľad je vhodný pre okrúhle, srdcové alebo oválne tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemné až stredné vlasy. Pridajte boho-elegantnú čelenku a zastrčte konce do nej a pod ňu, aby bol sladký jarný štýl.

Nóbl Bob

Udržujte svoj vzhľad roztomilý a elegantný s touto dlhou bobovou súpravou v bohatom brunetovom odtieni.

Nóbl Bob

Ako štylizovať elegantný bob:

 1. Pripravte si vlhké vlasy uhladzujúcim krémom.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy pre hladký účes s malým objemom.
 3. Končekmi prstov vytvorte jemné oddelenie.
 4. Dokončite svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte rýchloschnúci sprej DermOrganic, ktorý skvele drží s dotykovou textúrou. Tento vzhľad je vhodný pre oválne, hranaté alebo okrúhle tvary tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch.

Vrstvený strih

Vytvorte pohyb a zosilnite túto rozmerovú farbu pomocou mäkkých vrstiev pre super univerzálny vzhľad.

Vrstvený strih

Ako upraviť vrstvené vlasy:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým volumizérom.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy, aby ste dosiahli konečnú úpravu s malým objemom.
 3. Prevlečte strapce na jednu stranu a oddeľte dlhšie vrstvy, aby ste dosiahli jemný, kusový povrch.
 4. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Tento vzhľad je vhodný pre okrúhle, oválne alebo srdcové tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemné až husté vlasy. Konce zapletajte vrkoč a stočte do nízkeho dekonštruovaného drdolu.

Long Beachy Bob

Tento dlhý bob ponúka kombináciu svetlých a slabých miest s vrstvami, ktoré zvýrazňujú ležérny plážový vzhľad.

Long Beachy Bob

Ako štýlovať dlhý plážový bob:

 1. Pripravte si suché vlasy pomocou ľahkého texturizačného spreja.
 2. Vytvorte plážové vlny s textúrou voľným omotaním vlasov okolo strednej sudovej kulmy.
 3. Prejdite prstami po vlasoch, aby sa oddelili svetlo.
 4. Dokončite svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte sprej na vlnu a lesk Oribe APRES BEACH pre očarujúcu, dotykovú textúru. Tento vzhľad je vhodný pre oválne, hranaté alebo okrúhle tvary tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch.

Nový a svieži Soft Shag Cut

Pridajte pár jemných vĺn, aby ste mohli mať ultimatívny vzhľad.

Nový a svieži Soft Shag Cut

Ako štýl strihu súlož:

 1. Pripravte vlhké vlasy objemovým sprejom.
 2. Fénujte vlasy pomocou okrúhlej kefy na zvýšenie objemu.
 3. Vezmite veľké časti a natočte vlasy pomocou veľkej valcovej kulmy.
 4. Štetec vyčešte pomocou lopatkovej kefy.
 5. Vytvorte hlbokú bočnú časť a vlasy jemne oddeľte hrabaním prstov po vlasoch.
 6. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Skúste Kevin Murphy BODY.MASS na zvýšenie jemnej, tenkej štruktúry vlasov. Tento štýl funguje najlepšie na jemné vlasy.

Dlhý tupý Bob

Osviežte svoje končeky a posilnite jemné vlasy tupým obvodom, ktorý definuje váš dlhý tvar bobu.

Dlhý tupý BobInstagram @hair.by.aleksa

Ako upraviť tupý lob:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým uhladzujúcim mliekom.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy pre hladký účes s malým objemom.
 3. Na dosiahnutie hladkého povrchu použite vyrovnávaciu žehličku.
 4. Dokončite svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte zahusťujúce mlieko Kevin Murphy FULL.AGAIN pre plnosť a telo s prirodzeným pohybom. Vytvorte kusový obvod svetlým voskom. Tento vzhľad je vhodný pre oválne, hranaté alebo okrúhle tvary tváre a najlepšie funguje na jemné vlasy.

Karmínové vrstvy

Vylepšite jemné vlasy operenými vrstvami, aby bol váš vzhľad plný pohybu a ovládateľnosti.

Účes pre jemné vlasy s vrstvami

Ako štylizovať vrstvy:

 1. Pripravte vlhké vlasy objemovým sprejom.
 2. Fénujte vlasy pomocou okrúhlej kefy na zvýšenie objemu.
 3. Vytvorte stredové delenie a hladké strapce nadol s miernym objemom.
 4. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Skúste Kevin Murphy STAYING ALIVE Leave-In Conditioner pre zvýšenú ochranu a flexibilitu. Zozbierajte boky a vytvorte víťazné valce pre vintage nádych.

Stredne tupý strih

Propagujte plnosť a silnú siluetu pomocou tohto stredne dlhého tupého strihu s mäkkými vrstvami ohraničujúcimi tvár.

Stredne tupý strih

Ako štýl stredne dlhého tupého strihu:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým uhladzujúcim mliekom alebo olejovou kúrou.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou kefy Denman alebo kefy na pádlo pre jemné, uhladené zakončenie s ľahko skosenými koncami.
 3. Hladké s vyrovnávacou žehličkou pre extra elegantný povrch.
 4. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte zahusťujúce mlieko Kevin Murphy FULL.AGAIN pre plnosť a telo s prirodzeným pohybom. Uhladené vlasy naspäť do vysoko módneho chvosta pre niečo iné. Tento stredne dlhý strih je ideálny pre husté vlasy.

Fialový účes Ombre

Premeňte tento prirodzený vzhľad ombre na módny a živý trend pomocou tohto žiarivého purpurového tónu.

Strana s ostrihom na purpurové vlasy

Ako štýl účesu ombre:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým zahusťovacím mliekom.
 2. Fénujte vlasy pomocou okrúhlej kefy, aby ste získali maximálny objem.
 3. Vráťte základňu v oblasti korunky a vytvorte ľahké oddelenie rozhrabaním prstov cez vlasy.
 4. Zameťte vlasy dozadu a od tváre.
 5. Voľne zvlnené konce sa používajú pomocou veľkej sudovej kulmy.
 6. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Skúste Kevin Murphy HAIR.RESORT.SPRAY a získajte textúrovaný povrch. V prípade potreby spojte konce a pripnite, aby ste vytvorili účes faux bob.

Hodvábny blond účes

Hodvábne blond povrchová úprava je ideálnym spôsobom, ako predviesť tento dlhý tvar bobu.

Hodvábny blond účesInstagram @salongnyans

Ako upraviť hodvábne vlasy:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým uhladzujúcim mliekom.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou lopatkovej kefy pre hladký účes s malým objemom.
 3. Na dosiahnutie hladkého povrchu použite vyrovnávaciu žehličku.
 4. Dokončite svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte ANTI-GRAVITY volumizer a texturizer Kevin Murphy na ovládanie s leskom bez oleja. Pomocou vyrovnávacej žehličky vytvorte rozstrapatené vlny s textúrou. Tento vzhľad je vhodný pre oválne, hranaté alebo okrúhle tvary tváre a funguje najlepšie na jemné až stredné vlasy

Bohaté červené vlny pre husté vlasy

Zosilnite jemné, husté vlasy s jemným vrstvením na podporu pohybu a zvýšenie objemu.

Bohaté červené vlny pre husté vlasy

Ako upraviť vlny pre husté vlasy:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým objemovým krémom.
 2. Fénujte vlasy pomocou okrúhlej kefy na zvýšenie objemu.
 3. Kaskádové kučery vytvorte pomocou veľkej sudovej kulmy. Vezmite vodorovné časti a natočte vlasy od končekov nahor až tesne nad ucho. Uvoľnite zvlnenie a nechajte vlasy úplne vychladnúť.
 4. Vyčesajte vlasy na jemné vlny alebo vytvorte oddelenie svetla iba končekmi prstov. Základňa chrbtového hrebeňa pre extra objem.
 5. Vytvorte bočné delenie a odstráňte strapce na jednu stranu.
 6. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Skúste Kevin Murphy BODY.BUILDER Volumizing Mousse pre flexibilnú plnosť a držanie. Hladké vlasy pomocou vyrovnávacej žehličky na elegantný povrch.

Dlhé vrstvené vlasy s čokoládovo -karamelovou farbou

Nádherné kučery predvádzajú viacrozmerné sfarbenie tohto dlhého vrstveného štýlu.

Dlhé vrstvené vlasy s čokoládovo -karamelovou farbou

Ako upraviť dlhé vrstvené vlasy:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým objemovým krémom.
 2. Fénujte vlasy pomocou okrúhlej kefy, aby ste získali objem.
 3. Kaskádové kučery vytvorte pomocou malej a strednej valcovej kulmy. Vezmite zvislé časti a natočte vlasy na špirálovitú úpravu.
 4. Vytvárajte oddelenie svetla iba končekmi prstov. Základňa chrbtového hrebeňa pre extra objem.
 5. Vytvorte bočné delenie a odstráňte strapce na jednu stranu.
 6. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte bezoplachový krém Kevin Murphy BODY.GUARD na uhladenie a ochranu vlasov s extra leskom. Vytvorte mohutnú, neostrú textúru tak, že zvlníte konce a vrátite sa k dekonštruovanému vzhľadu.

Voľné vlny

V tomto voľne tvarovanom vlnovom vzore žiari nádherné marhuľové sfarbenie.

Účes pre voľné vlny

Ako štylizovať voľné vlny:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým objemovým krémom.
 2. Vyfúkajte suché vlasy pomocou okrúhlej kefy, aby ste získali objem.
 3. Kaskádové kučery vytvorte pomocou veľkej sudovej kulmy. Vezmite zvislé časti a natočte vlasy od končekov až po špirálovitú úpravu.
 4. Vytvárajte oddelenie svetla iba končekmi prstov. Backcomb základňa kučier pre extra objem.
 5. Vytvorte bočné delenie a odstráňte strapce na jednu stranu.
 6. Vezmite si malú časť z oblasti ľavého bočného chrámu a posuňte dozadu, aby ste zaistili.
 7. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte Kevina Murphyho NEOBLIETENÉ, aby ste vytvorili voľný, neviazaný a prirodzený vzhľad. Potom zvýraznite tento štýl malou mašľou na vlasy alebo ozdobnou barretou.

Farba čerešňového dipu na dlhých vlasoch

Odvážte sa so výraznou zmenou farby, ktorá siaha od tmavohnedej po ohnivý čerešňový odtieň a dodáva trendový zafarbený vzhľad..

Farba čerešňového dipu na dlhých vlasoch

Ako upraviť dlhé vlasy:

 1. Pripravte si vlhké vlasy ľahkým uhladzujúcim mliekom.
 2. Fénujte vlasy pomocou okrúhlej kefy, aby ste získali objem.
 3. Kaskádové kučery vytvorte pomocou veľkej sudovej kulmy. Vezmite zvislé časti a natočte vlasy na špirálovitú úpravu.
 4. Kefa sa zvinie do jemných vĺn a vytvorí oddelenie svetla iba končekmi prstov.
 5. Vytvorte bočné delenie a odstráňte strapce na jednu stranu.
 6. Nastavte tento štýl svetlým lakom na vlasy.

Vyskúšajte Kevin Murphy SESSION.SPRAY na flexibilné držanie s ochranou proti vlhkosti. Obohaťte svoje dlhé vlasy iskrivou vintage brošňou.

Posuňte svoje vlasy v tejto sezóne na vyššiu úroveň pomocou ktoréhokoľvek z týchto sviežich a obľúbených typov strihov. Nájdite strih, ktorý zodpovedá vášmu štýlu, a experimentujte s textúrou. Držte sa klasiky alebo sa odvážne odvážte k vlasom, ktoré vám dajú za pravdu!

About the author