Toto je 15 najhorúcejších zrážok v roku 2021

Ste pripravení na nový vzhľad tejto sezóny? Potom sa pokochajte týmto senzačným výberom najhorúcejších a najčerstvejších strihov z niektorých z najprestížnejších salónov roku 2021.

Súlož strednej dĺžky s ofinou

Stredne dlhý súlož s ofinouInstagram @bescene

Tento ohromujúci súlož strednej dĺžky s plnou ofinou od Linha Phana z Bescene Studios v Rockville v Marylande ponúka trhané dlhé vrstvy, ktoré sa perfektne kombinujú s dlhšími, úplnými ofinou..

Je to ideálny vzhľad pre ženy s hustými vlasmi, ktoré chcú využiť všetok svoj objem.

Rovná lalok po plecia

Rovný strih lobov po ramenáInstagram @demetriusschool

Zvážte rovný strih lobov, ktorý končí tesne okolo ramien. Je to ideálna dĺžka, ktorá vyzerá ako kratšie vlasy, ale stále ju môžete dať do chvosta. Buďte pripravení používať každý deň žehličku.

Krátky tupý Bob s ofinou

Krátky tupý bob s ofinouInstagram @bescene

U žien vo veku 20 až 30 rokov zvážte tupý strih Bob s tupou ofinou. Je to ostrý pohľad, ktorý nezostane bez povšimnutia. Tento strih je ideálny pre ženy s hustejšou hustotou vlasov a prirodzene rovnými vlasmi.

Choppy obrátený Bob

trhaný obrátený bobInstagram @allthathair2903

Roztrhaný obrátený bob je ideálny pre ženy nad 40 rokov, ktorým vlasy začínajú trochu rednúť. V tomto prípade je uhol bobu strmší ako váš typický bob. Spárujte ich s okrajmi a máte dosť nervózny bob, s ktorým sa môžete stále hýbať v kancelárii.

Pixie Shag Cut

Pixie súlož strihInstagram @arrojonyc

Skúste krátky strih pixie shag s roztrieštenými vrstvami. Textúra bude prospešná pre každý typ vlasov a vaši stylisti si môžu strih prispôsobiť tvári a prispôsobiť vášmu tvaru tváre.

Francúzsky Bob

Francúzsky bobInstagram @yokii.san

Francúz Bob tento rok zažíva veľký návrat. Moderný francúzsky Bob má trochu klinový strih, ktorý mu dodáva ten šmrnc.

Textúrovaná lobka s ofinou

Textúrovaný lob s ofinouInstagram @hirohair

Ak máte husté vlasy, zvážte textúrovaný lob s ofinou. Na styling použite veľkú valcovú kulmu. Vynechajte končeky vlasov, aby mali prirodzene rozcuchaný vzhľad.

Dlhá rana

Dlhá ranaInstagram @victorkeyrouz

Ak máte dlhé vlasy, urobte si poriadnu ranu. Vzhľadom na to, že dostanete balayage blond melír, aby ste predviedli rozmer vo svojich dlhých zámkoch.

Long Pixie Cut

Dlhý strih pixieInstagram @amyspencerhair

Dlhý strih pixie s ofinou je veľký záväzok. Je však ľahké štylizovať žehličku a pomádu.

Shag po plecia

Ostrihaný po ramená

Acacia Cronic z Salón Elon v Mariette, GA zavesil moderný súlož. Zvlášť pre dievčatá s jemnými vlasmi. Ak hľadáte veľkú, zlú zmenu, vyskúšajte štýl hrubého rocku.

Veľké, odvážne prírodné kučery

Veľký odvážny účes s prírodnými kučerami

To, čo mám na tomto roku najradšej, je, ako prirodzene kučeravé dievčatá objímajú svoje kučery. Veľký zostrih devy, ako je tento, kričí sebavedomím. Je to strih, ktorý Repkha Pexi urobil dobre Salón Elon v Mariette, GA

Súlož po krk s bočnými ofinami

Ostrihaný strih na krk s bočnou ofinou

Je to dlhý strih pixie alebo súlož? Nazvime to moderný pixie súlož, čarodejnica s niekoľkými úžasnými bočnými nárazmi. Tento vzhľad určujúci trendy vytvoril Jim Shaw na DASS salón v Atlante, GA.

Textúrovaný Bob pre staršie ženy

Strih bob s textúrou pre staršie ženy

Je to bob alebo súlož? Dajme tomuto aj nové meno – BobShag. A je to perfektné pre zrelé ženy, ktoré zatiaľ nechcú ostrihať väčšinu vlasov. Tento svieži vzhľad vytvoril Braun der Friseur, Kaarst / Düsseldorf, Nemecko

Podrezaný Bob

podrezaný bobInstagram @ryanmckinley

Podrezaný bob je perfektný krátky strih pre ženy s hustými vlasmi. Holenie zospodu vám vlasy zosvetlí a dodá jemný ostrý vzhľad. Upravte si vlasy tak, aby vyzerali úplne módne.

Silne vrstvený krátky Bob

Silne vrstvený krátky bob účes

Tento krátky čeľusťový účes s vrstvami padá z čeľuste. Ak hľadáte štýl, ktorý funguje v nočnom klube, ale aj na firemnej scéne, potom tento pohľad od Lennyho Chianga pre L Salón & Skupina farieb, San Mateo, CA je práve pre vás.

About the author