19 lichotivých účesov s bočnými ofinami pre každý tvar a dĺžku tváre

Získanie bočnej ofiny je úžasný spôsob, ako úplne zmeniť svoj štýl! Navyše je to veľmi prefíkaný spôsob, ako zmeniť tvar tváre bez toho, aby ste boli príliš drastickí. Uchopte teda svoju kefu a naučte sa, ako si ofinu zametať nabok!

Niekoľko tipov a vecí, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri účesoch s bočnou ofinou:

  • Váš tvar tváre určí, na ktorej strane tváre vám bude vaša ofina najviac vyhovovať.
  • Požiadajte svojho stylistu, aby dĺžku skrátil tak, aby vám padala niekde medzi lícne kosti a bradu, a potom ju podľa potreby upravila.
  • Najlepším spôsobom, ako podporiť pohyb v rámci kratšej ofiny, je nechať ho zastrihnúť v obrátenom tvare „V“, aby ste ho mohli nosiť na obidve strany..
  • Dlhšie ofiny je možné ostrihať na uhlopriečke pre jemnejší efekt.
  • Udržujte svoj vzhľad ľahký a udržujte ho častými úpravami.
  • Najlepšie na tom všetkom je, že tieto pohľady sú všeobecne lichotivé.

Bez ohľadu na to, akým spôsobom sa ho rozhodnete upraviť, bočné okrajové účesy sú skvelým prízvukom pre akýkoľvek tvar tváre, najmä pre okrúhle tvary. Ponúka rámovanie tváre a jemne zvýrazní vaše oči a lícne kosti. Je to malý spôsob, ako osviežiť celý váš účes.

Pred ďalším termínom pre vlasy si pozrite tieto fotografie účesov s bočnou ofinou!

Krátke, vrstvené s bočnými okrajmi

Krátke, vrstvené s bočnými okrajmiInstagram @hair_by_katie

Stylistka Katie sa postarala o strih smerom dozadu a ponechanie plných, dlhých prameňov vpredu, aby boli vlasy jednoduchšie vrstvené s bočnými strapcami..

Bočné ofiny so šikmými dlhými vlasmi

Bočné ofiny so šikmými dlhými vlasmiInstagram @excellencebbb

Tieto dlhé šikmé bočné rany vytvoril licencovaný holič Excelsior Cerezo zo San Jose, CA. “Vrstvy rámujú tvár a pridané bočné rany sú len ďalšou skvelou vlastnosťou.” Aj keby to boli dlhé ofiny, stále by to vyzeralo úžasne, “hovorí Cerezo.

Dlhé a krátke bočné ofiny dodajú každému účesu skôr šmrnc. Tento druh strihu bude vyzerať skvele na každom dievčati s uhladenými vlasmi, ktoré hľadá niečo zábavné!

Cerezo hovorí, že nezabúdajte, že zrážky s bočnou ofinou vyžadujú, aby ste ich upravili, t. “Ak nie sú štylizovaní, tak tam len čakajú, kým sa im niečo stane.” Tiež, ak si zopnete vlasy do poníka, môžete si vytvoriť iný účes „rovnako dobre ako elegantný chvost s bočnou ofinou,“ hovorí.

“Ak ste suchý vzduch, je to úplne v poriadku.” Môžete použiť suchý vzduchový krém Bumble and Bumble „nefúkajte ho“, “hovorí Cerezo. “Odvtedy je to skvelý produkt a majú ho aj pre husté alebo jemné vlasy.” Vlasy jednoducho dobre osušte uterákom, rozdeľte na požadovanú stranu a potom použite asi nikel až štvrtinu veľkosti a prechádzajte stredmi až po konce. Vyhlaďte ho alebo skrútte, aby dodal textúru. “

Ženské vrstvy s dlhými bočnými nárazmi

Ženské vrstvy s dlhými bočnými nárazmiInstagram @hairbymichaelaokeefe

“Toto je veľmi jemný a ženský účes s bočnou ofinou,” hovorí vlasová farbistka a tvorkyňa štýlu Michaela O’Keefe zo San Diega, CA. “Vrstvy a dlhé bočné okraje splývajú pekne spolu a farba to všetko spája, pretože je to skôr pocit zaplnený slnkom a veľmi prirodzený pocit.”

Na udržanie a obnovu týchto vrstvených vlasov s bočnými ofinami O’Keefe hovorí, že na zníženie krepovatenia používa niečo, čo dodáva objem a zároveň vyhladzuje. “Napríklad profesionál L’Oreal Liss.” & Čerpadlo. Dodáva potrebný objem a zároveň vyhladzuje, “vysvetľuje.

Tento strih je ideálny pre hrubšie vlasy, pretože vrstvenie uberá na hmotnosti. Menej husté vlasy by nemali taký istý vplyv na štýly bočných ofín, ako je tento.

Pokiaľ ide o farbu, tá bola vytvorená technikou balayage, ktorá je vhodná pre každého.

Pixie Bob s bočnými ofinami pre jemné vlasy

Pixie Bob s bočnými ofinami pre jemné vlasyInstagram @louiblunthair

Pixie bob s bočnou ofinou je ideálny pre tvar tváre srdca. Tento pixie bob vytvoril stylista Loui Blunt z Londýna, Veľká Británia. “Je to drzé a má perfektnú posteľ.” Práve tie ozvláštňujú chúlostivú ofinu. Hladké alebo vlnité vlasy sa budú voľne prejavovať, “dodáva Blunt.

Blunt verí, že tento štýl je vhodný pre husté typy vlasov, pretože vrch je zospodu odpojený, čo ukazuje podrezanie. “Múdra ofina a vrstvy boli vytvorené holiacim strojčekom.” Ak sú vlasy tenké, bolo by možné navrhnúť niečo podobné. Jednoducho upravte vlasy, než aby ste robili vrstvy. “

Vlasy po plecia s kučeravými ofinami

Vlasy po plecia s kučeravými ofinamiInstagram @jemhair

Vlasová výtvarníčka Jenna Erin Murray z Yorba Linda, CA vytvorila túto balayage s bočným okrajom. “Je zmiešaný k dokonalosti a sedí priamo v oblasti očí,” hovorí Murray.

Odporúčame vám použiť bezoplachový kondicionér ako 7 sekúnd od UNITE. “Na tento bočný okrajový účes sú vhodné všetky typy vlasov, okrem skutočne kučeravých vlasov.” Kučeravé bočné ofiny je ťažké dosiahnuť, “dodáva.

Stredne dlhý bob s dlhými bočnými nárazmi

Stredne dlhý bob s dlhými bočnými nárazmiInstagram @theresaprzybyla

Jedná sa o tupý bob s dlhými bočnými nárazmi a vnútornou textúrou. Vytvorila ju kaderníčka Theresa z Austinu, TX. “Bob je klasický strih pre všetky tvary tváre a textúry vlasov,” hovorí.

Theresa hovorí, že vlnitú ofinu je najlepšie dosiahnuť s množstvom gélu v sére Oribe. “Tento produkt poskytuje flexibilné držanie vašich bočných ofín. Môže byť aplikovaný na celú hlavu od korienkov po konce pre štýl bez námahy. “

Vrstvy s dlhými bočnými nárazmi

Vrstvy s dlhými bočnými nárazmiInstagram @emanuelrodhair

Tieto vrstvy s dlhými bočnými nárazmi sú modernou „Farrah Fawcett“. Vytvoril ich kaderník celebrít Emanuel z Las Vegas, NV. “Dlhé vrstvy s dlhými šikmými ofinami predvádzajú uhly vpredu, ktoré pri stylingu umožňujú hrať s rôznym vzhľadom, ako je napríklad vytváranie ofín,” dodáva..

Emanuel odporúča vyskúšať radu Perfect Hair Day od Living Proof. “Je to dobré pre objem, textúru a lesk.” Vyskúšajte aj lak na vlasy od Living Proof. Pri vytváraní dlhých vlasov s bočnou ofinou je potrebná veľká okrúhla kefa. “

Väčšina účesov s bočným treskom funguje najlepšie pre kohokoľvek s normálnymi až hustými vlasmi kvôli ich prirodzenej schopnosti dosiahnuť väčší objem. Samotný strih je univerzálny, pretože bočný náraz je lichotivý pre všetky tvary tváre a životný štýl.

Dlhé vlasy s bočnými ofinami pre hrubé vlasy

dlhé vlasy s bočnou ofinou pre husté vlasyInstagram @appu_wayne

Tu sú ohromujúce dlhé vlasy s bočnými ofinami pre husté vlasy! Pernaté vrstvy odstránia určitú hmotnosť a objem. Bočné ofiny by medzitým lichotili takej dĺžke, ktorá sa zastaví v páse. Ak chcete, aby vaša hriva vyzerala zdravo, vyskúšajte jednoduchý prírodný dlhý účes, ako je tento.

Bočné rany na Choppy Bob

trhaný bob s bočnou ofinouInstagram @rayvoltagebeauty

Pridané bočné ofiny na trhanom bobu prinesú účesu viac štýlu. Dokážu orámovať tvár a zvýrazniť nádherné črty tváre. Vrstvený bob s čeľusťou v štýle textúry tak dobre ladí s chlpatým bočným strapcom.

Dlhý Bob s ofinou do strany

dlhý bob s ofinou do stranyInstagram @trinnie_hair

Dlhý bob s ofinou do strany môže stiahnuť mnoho rôznych žien! Tento trendový lob pre ženy je kombinovaný s bočným okrajovým účesom, ktorý zodpovedá väčšine tvarov tváre. Rozjasnite to pridaním textúry pre väčšiu štruktúru a hĺbku.

Obrátený Bob s bočnými ofinami

obrátený bob s bočnými ofinouInstagram @sergeyshapochka

Vychutnajte si prevrátený bob s bočnými ofinou pre ľahko upraviteľné vlasy. Okrem uhladenosti účesu dodáva blond odtieň tiež sofistikovanosť. Na tomto strihu je zábavné, že veľmi pekne rastie aj po niekoľkých mesiacoch.

Tupý Bob s bočnými strapcami

tupý bob s bočnými strapcamiInstagram @salsalhair

Tupý bob s bočnými strapcami je štýl, ktorý je skvelou voľbou pre ženy s jemnými vlasmi. Dĺžka aj tvar strihu dodávajú vzhľadu plnšie a hrubšie chvosty. Má bočné ofiny, ktoré dodávajú modernému a súčasnému štýlu klasický bob. Platinový blond odtieň medzitým ponúka živšiu atmosféru.

Stredne dlhé vlasy s bočnými ofinami

stredne dlhé vlasy s bočnou ofinouInstagram @yunuskarat

Túžite po stredne dlhom účese s bočnou ofinou? Berte to ako inšpiráciu. Tento štýl je vynikajúci pre dámy, ktoré myslia na ofinu, ale obávajú sa štýlu plnej ofiny. Ofinu môžete zastrčiť za ucho alebo pripnúť dozadu. So správnym nástrojom sa tento stredne dlhý účes s ofinou do strany ľahko obnoví.

Vrstvený strih s bočnými ofinami

vrstvený strih s bočnou ofinouInstagram @wendos_

Tu je vrstvený účes s bočnými ofinami, ktorý vyzerá očarujúco! Keď je štýl okorenený vlnami, dáva zámkom veľa pohybu. Dotyk ofiny vytvára okolo tváre výťah a hebkosť, takže vlasy neľahnú k hlave. Tento dlhý vrstvený účes s dlhou ofinou je všestranný. Pre dámy, ktoré chcú ofinu, ale napriek tomu chcú stiahnuť vlasy dozadu, je vhodný účes s bočnou ofinou.

Účes s pernatou kľúčnou kosťou a bočnými ofinami

účes s pernatou kľúčnou kosťou s bočnou ofinouInstagram @Laboratori

Účes s kľúčnou kosťou s bočnými ofinami, doplnený medenými pruhmi! Tento strih má ofiny do strán, ktoré splývajú s prameňmi ohraničujúcimi tvár. Veľmi dobre zvýrazňujú črty tváre. Vrstvy sú zúžené smerom dole k chrbtu, aby vytvorili operený a strapatý efekt.

Krátky strih Pixie s bočnými nárazmi

Krátky strih Pixie s bočnými nárazmiInstagram @corrinndoeshair

Tento krátky pixie strih s bočnou ofinou môže byť roztomilý aj nervózny. Má ten androgýnny štýl, ktorý funguje s akýmkoľvek oblečením.

Hlboká bočná časť

hlboká bočná časť s ofinouInstagram @hairbyshannonmarie

Hlboká bočná časť s ofinou ponúka klasický zostrih, ktorý pristane väčšine dám. Môže ju nosiť každá žena, bez ohľadu na typ vlasov. Tento okrajový štýl sa hodí aj k akýmkoľvek zrážkam, či už dlhým alebo krátkym.

Účes Shag s bočnými nárazmi

strapatý účes s bočnou ofinouInstagram @anhcotran

Ostrihaný účes s bočnými ofinami, ak bude nabalený objemom a textúrou, bude pôsobiť štýlom bez námahy. Stále funguje najlepšie s prírodnou textúrou. Kotleta má súložovité vrstvy, ktoré lichotia takmer každému tvaru tváre. Tajomstvo kopírovania štýlu spočíva v zaostrení okrajových a najkratších vrstiev na lícne kosti. Voľnú ofinu je možné nosiť dole alebo strhnúť bokom kvôli dvom rôznym vzhľadom.

Krátke vlasy s bočnými ofinami

krátke vlasy s bočnou ofinouInstagram @pixierqueen

Ak dávate prednosť drsným štýlom, noste tieto krátke vlasy s bočnou ofinou. Nebojte sa ho okoreniť množstvom textúry a chladných oholených strán. Pri úprave stylingu použite Oribe’s Dry Texture Spray a lepkavý stylingový krém alebo pomádu, aby ste to poriadne vyskladali. Tento strih je ideálny pre ženy, ktoré majú čierne, hrubé zámky.

About the author