20 najsexi dlhých bočných rán pre všetky dĺžky vlasov (obrázky 2021)

Trendové dlhé bočné ofiny majú funkcie na rámovanie tváre, ktoré idú diagonálne cez čelo. Sú perfektné na skrytie väčších čiel a nedokonalostí pokožky a je známe, že majú zoštíhľujúci účinok.

Najlepšie typy vlasov pre dlhšiu bočnú ofinu sú vlnité až rovné kvôli jednoduchému stylingu s týmito textúrami. Kučeravé vlasy môžu potrebovať na dosiahnutie požadovaných výsledkov o niečo väčšiu pomoc a prípravok.

Podľa kaderníka Arijana Arci of Louisville, KY: „Ak ste skôr typ ženy, ktorá sa radí k šatám, dlhšia ofina vám neprospeje. Tieto ofiny majú vysokú údržbu a vyžadujú každodenný styling. “

Arci odporúča fénovanie pri úprave dlhých ofín. Fénovanie v okamihu umocní ofinu-dodá jej uvoľnený a elegantný povrch. Vďaka tomu vytvára ilúziu výrazných lícnych kostí a dobre definovanej čeľuste.

Takže pred vašou ďalšou návštevou salónu sa pozrite na tieto obľúbené obrázky najlepších účesov s dlhou ofinou pre váš ďalší nápad!

Krátke vlasy s dlhými bočnými ofinami

krátke vlasy s dlhou bočnou ofinouInstagram @studio_betinha_leao

Krátke vlasy s dlhou bočnou ofinou pôsobia romanticky na oči. Bočné strapce s dlhými stranami zjemňujú rohy na tvári v tvare štvorca. Skvelé pre jemné vlasy a vlasy so strednou štruktúrou, ktoré dodávajú vlasom objem a odskočia.

Účes s dlhými jemnými bočnými nárazmi

Účes s dlhými jemnými bočnými nárazmiInstagram @deborahlynnhairartistry

Účes s dlhou jemnou ofinou je roztomilý na krátkych, tupých strihoch bobov. Účesy pre dlhé bočné ofiny dodávajú jemnú, ženskú žiaru, ktorú je možné upraviť na rovné alebo vlnité vlasy.

Super dlhé bočné rany pre rovné vlasy

Super dlhé bočné rany pre rovné vlasyInstagram @_gorgeoushairbydre

Super dlhé bočné ofiny pre rovné vlasy sú elegantným a jemným spôsobom, ako pridať bezproblémovo zmiešanú ofinu. Dlhé bočné ofiny sú vhodné pre všetky tvary tváre. Je pre dámy, ktoré hľadajú miernu zmenu svojho vzhľadu.

Dlhé vrstvené vlasy s ofinou

Dlhé vrstvené vlasy s účesom OfinaInstagram @cleencuts

Dlhé vrstvené vlasy s ofinou vypnutou do strany sú všestranné a nikdy nevyjdú z módy. Účes s vrstvenou ofinou na stranu môže byť upravený rovný alebo kučeravý. Bočné ofiny vyzerajú najlepšie, ak sú nastrihané ďalšími vrstvami, aby vytvorili úžasný chrumkavý, bombastický vzhľad.

Dlhé bočné rany pre hrubé vlasy

Dlhé bočné rany pre hrubé vlasyInstagram @hairshaftmiguel

Dlhé bočné ofiny pre husté vlasy sú krásnym vzhľadom pre okrúhle alebo oválne tváre. Bočná ofina s vrstvami je ideálna pre dámy s hustými vlasmi, ktoré chcú okoreniť svoj vzhľad a pritom ho udržať jednoduchý.

Dlhý bočný strapec pre vlnité vlasy

Dlhý bočný strapec pre vlnité vlasyInstagram @raularaujohair

Dlhé bočné strapce pre vlnité vlasy sú úchvatné pre všetky dámy, ale najmä pre ženy s jemnou textúrou vlasov. Účesy pre dlhé bočné ofiny by mali mať povrchové vrstvy. Pomáha kombinovať okraje a spája celý vzhľad.

Dlhé vlasy s bočnými ofinami

dlhé vlasy s účesom s dlhou ofinouInstagram @fabrizziio.castellano

Dlhé vlasy s bočnými ofinami dokonale prehnané cez nos alebo lícne kosti zjemňujú váš celkový tvar tváre. Bočné ofiny s dlhou dĺžkou sú skvelé pre tváre štvorcového tvaru. Požiadajte svojho stylistu, aby urobil menej vrstiev okolo tváre a zamerajte sa na bočné ofiny s dlhými vlasmi. Priťahuje všetku pozornosť očí a zároveň sa predlžuje okolo čeľuste.

Choppy Bob s dlhými vrstvami a bočnými nárazmi

dlhý vrstvený strihaný bob strih s dlhou ofinouInstagram @migueldoeshair

Choďte na dlhý vrstvený trhaný bob s bočnou ofinou, ak milujete rozcuchanú textúru svojich krov. Dlhšie vrstvy sú vzdušné a vytvárajú šírku bobu, aby zvýraznili textúru vašich vlnitých vlasov. Bočné ofiny sú perfektným doplnkom, ktorý dodá extra tvar a pohyb okolo tváre a zároveň udrží vrstvy dlhšie.

Dlhé bočné rany ohraničujúce tvár pre okrúhlu tvár

dlhá bočná ofina rámujúca tvár pre účes s okrúhlou tvárouInstagram @hairby_danicaorchard

Dlhé bočné ofiny pre okrúhlu tvár je možné dosiahnuť bez toho, aby vaša tvár pôsobila okrúhlejšie na kratšom strihu po bradu. Požiadajte svojho stylistu, aby ponechal dĺžku po stranách tesne pod oblasťou brady. Na predĺženie tváre môžete svojho stylistu požiadať, aby nepridával žiadne ďalšie vrstvy na rámovanie tváre, okrem bočných ramien strihaných nad obočím..

Dlhý bočný okraj pre ženy nad 60 rokov

dlhá bočná ofina pre ženy nad 60 rokov účesInstagram @jaezhairstudio

Dlhé bočné ofiny pre ženy nad 60 rokov zvýrazňujú oči a celkom dobre orámujú tvár. Je to skvelý strih pre dlhé a hranaté tvary tváre. Dlhé bočné strapce môžu pomôcť skryť veľké čelo a symetricky vyvážiť tvár.

👉 Pozrite sa na ďalšie účesy pre ženy nad 60 rokov, vďaka ktorým budete vyzerať o 10 rokov mladšie.

Dlhé pernaté ofiny do strany

dlhé pernaté ofiny s ofinou do bokuInstagram @renyaxydis

Dlhé pernaté ofiny do strany sú vynikajúce pre ženy, ktoré chcú objem bez toho, aby sa vzdali dĺžky vlasov. Na úpravu tohto strihu použite penu a vlasy osušte difúzorom.

Bočné rany pre staršie ženy

účes s dlhou ofinou pre staršie ženyInstagram @vera_silver_

Bočné ofiny pre staršie ženy dodajú vašim vlasom osobitý štýl a zároveň ich udržiavajú nenáročné. Zametací pohyb dodáva vlasom život bez ohľadu na dĺžku vlasov. Ďalšou výhodou bočných ofín je, že ich nie je potrebné strihať tak často a vyrastá do tvaru, ktorý sa ľahko upravuje..

Lichotivé bočné rany pre ženy nad 50 rokov

Lichotivá dlhá ofina pre ženy nad 50 rokovInstagram @grey_abounds

Lichotivá bočná ofina pre ženy po päťdesiatke s okuliarmi je účes, ktorý musíte vyskúšať, aby ste zjemnili a zamaskovali všetky oblasti recesie. Línia vlasov v blízkosti našich chrámov má s vekom tendenciu zosvetľovať. Dlhým pohybom v tejto oblasti priťahujete oko k strednej časti tváre a smerom od čela. Dlhšia dĺžka s ofinou zasiahne aj miesto na lícach pre mladistvý vzhľad.

Dlhší strapec pre krátke vlasy

Dlhšie bočné strapce pre krátke vlasyInstagram @chrisjones_hair

Ak chcete zoštíhliť širšiu tvár, skúste dlhší strapec pre krátke vlasy. Štvorcové a okrúhle tvary tváre sú spravidla najširšie na lícach. Pridaním dlhých bočných ofín, ktoré sa tiahnu po tvári, sa tieto tvary tváre zužujú.

Dlhé a kučeravé bočné rany

Dlhá bočná ofina pre kučeravé vlasyInstagram @alizaquefez

Dlhé a kučeravé bočné rany vytvoria mimoriadnu plnosť, objem a krásne splynú so všetkými ostatnými funkciami vašej tváre. To umožňuje krásnu projekciu vašich kučier bez ohľadu na to, aký máte typ kučery.

👉 Pozrite sa na kučeravejšie účesy s ofinou.

Dlhý Bob s bočnými nárazmi

dlhý bob s dlhou bočnou ofinouInstagram @vitosatalino_official

Dlhý bob s bočnou ofinou pomáha predĺžiť tvár a dodať lícam väčšiu definíciu. Vsaďte na vrstvené a rozstrapkané strapce, ktoré budú tvár perfektne orámovať a zároveň do nej bez námahy dodajú určitý objem.

Pixie s bočnými treskami

Pixie s účesom s dlhou ofinouInstagram @alexandrmaslovsky

Pixie s ofinou s rozopnutými bokmi vytvára jemný štýl. Vytvorte časť zhora hlavy dopredu, kde vlasy prirodzene padajú. Pridajte do korunky niekoľko kratších vrstiev, aby ste získali väčší objem a textúru. Ak chcete získať jemný uhladený vzhľad, použite okrúhlu kefu 1 1/2-2 palca, ktorá bude smerovať dozadu, aby vlasy padali a prechádzali po tvári. Myslite na to, že vlasy stiahnete opačne, ako by vám chceli spadnúť.

Bočné ofiny pre dlhý účes

bočné ofiny pre dlhý účesInstagram @amandacarvalhoofficial

Vyskúšajte dlhé bočné ofiny, ktoré zvýraznia váš dlhý účes. Požiadajte svojho stylistu, aby vám ofinu skrátil na peru alebo nos a získal dokonalú dĺžku. Táto dlhá ofina vyzerá skvele na všetkých tvaroch tváre a dodáva celkovému vzhľadu sexy vzhľad. Fénujte alebo sa natáčajte smerom od tváre, aby ste dosiahli jemný povrch.

Dlhšie rany na stredných vlasoch

Dlhšia bočná ofina na stredných vlasochInstagram @davidwbullen

Dlhšie ofiny na stredných vlasoch sú vhodné na zarámovanie dlhších tvárí. Dlhšia ofina sa tiahne v strednej časti štruktúry tváre a umožňuje tvarovanie tváre. Tým sa naruší dĺžka tváre a vlasov po ramená tým, že sa vytvorí pohyb presne tam, kde ho potrebujete.

Stylista David Bullen zo SoHo, NY hovorí: „Na styling použite spritz textúry alebo soľný sprej. Milujem Vyzlečené od Hairstory. Prečešte na mieste, stláčajte dĺžky a vysušte na vzduchu. “

Dlhé vrstvené vlasy s bočnými ofinami

dlhé vrstvené vlasy s dlhou bočnou ofinouInstagram @iuliantimisica

Rozhodnite sa pre dlhé vrstvené vlasy s bočnými ofinami a zosilnite ich množstvom vĺn, ktoré zvýšia pohyb a telo.

Tento vlasový trend vytvoril stylista Iulian Silviu Timisica z Rumunska. Je to ikonický vrstvený účes a aktualizovaná verzia Brigitte Bardotovej. Pre väčšiu dimenziu Timisica pridala aj zvýraznenia a fóliovú balayage!

About the author