53 obľúbených stredne dlhých účesov s ofinou v roku 2021

Pridanie ofiny do účesu je ako pridanie čerešne na vrch zmrzlinovej nedele – dokončí vzhľad. Či už máte kučeravé vlasy, rovné vlasy alebo niečo medzi tým, tu nájdete nádherné stredné účesy s ofinou, ktoré je potrebné zvážiť!

Stredný Bob radu A s ofinou pre tenké vlasy

Stredný Bob radu A s ofinou pre tenké vlasyInstagram @salsalhair

Elegantné boby s ťažkou ofinou nikdy nevyjdú z módy. Toto telo samo o sebe má nízke nároky na údržbu, ale hrubé tupé rany môžu z času na čas potrebovať orezania.

Dlhé tresky

Očaruje dlhé ofinyInstagram @brianaguilarhair

Ťažko sa oddávate ofine? Skúste dlhú ofinu kombinovanú s trendovým stredne dlhým vrstveným účesom.

Ako štýl:

 1.  Pripravte si vlasy fénované tepelnou ochranou proti teplu.
 2. Vytvorte bočnú časť.
 3. Pomocou kulmy alebo jednopalcovej kulmy natočte vlasy smerom od tváre.
 4. Nechajte kučery vychladnúť a potom pomocou hrebeňa so širokými zubami ľahko vráťte konce.
 5. Stylingovým voskom votrite malé množstvo do korienkov v oblasti ofiny.
 6. Vytiahnite ofinu hore a korene laku na vlasy
 7. Zahmlený zvyšok vlasov lakom na vlasy.

Odporúčanie produktu:

Ak chcete do oblasti s ofinou pridať výťah a definíciu, vyskúšajte kontrolnú vložku Aveda.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Stredne trhané ofiny

Stredne trhané ofinyInstagram @belximenes

Ak máte vlasy po krk, môžete nosiť nadčasovú rovnú ofinu. Ak neviete, ako s tým ďalej, chaotický trhaný rez je vždy bezpečnou voľbou.

Ťažké bočne strmé strapce

Ťažké bočne strmé strapceInstagram @brittshighlights

Bočné ofiny môžu zjemniť hranaté čeľuste a silné kostné štruktúry vo vašej tvári. Tieto atraktívne ofiny sú univerzálne aj v štýle, v ktorom ich môžete voľne pustiť alebo skryť špendlíkom, kedykoľvek budete chcieť.

Šikmé bočné rany

Šikmé bočné ranyInstagram @ericashairaffair

Predĺžená rovná ofina je najvšestrannejšou voľbou pre akýkoľvek stredne dlhý účes. Buď ich sklopte, aby vytvorili koketný efekt, alebo ich naneste štetcom a prišpendlite ich na stranu, aby ste ich nedostali z tváre..

Roztomilé detské tresky

Roztomilé detské treskyInstagram @rachbenshair

Vďaka týmto roztomilým ofinkám bude váš vzhľad obzvlášť príjemný. Je to tiež typ ofiny, ktorú by ste chceli dostať, ak nie ste na údržbe, ktorú vyžadujú pravidelné ofiny.

Žiarivé stredne dlhé vlasy s ofinou

Žiarivé stredne dlhé vlasy s ofinouInstagram @hair_reverie

Orámovanie tváre jemnými vlnami a peknou ofinou z boku môže efektívne vyvážiť plnosť okrúhlej alebo srdcovej tváre. Zlatá blond farba je tiež ideálna na to, aby ste vždy vyzerali žiarivo a žiarivo.

Blond vlasy s ofinou

Blond vlasy s ofinouInstagram @migs105

Vypadajte sladko a koketne s týmto dievčenským vzhľadom! Tieto tmavé korienky a odlesky vyrovnávajú objem vo vlasoch a umožňujú vám upraviť konce pomocou jemných plážových vĺn.

Elegantné updo s ofinou

Elegantná updo s ofinouInstagram @brooklyncardenas

Dajte vynikajúco elegantný a moderný vzhľad tým, že si oblečiete vrstvené ofiny, ktorá má efekt rámovania tváre. Toto strapaté voľné pletené updo by bolo perfektné pre každú noc, na ktorej chcete nosiť očarujúce šaty.

Ofina pre okrúhlu tvár

Stredne dlhý strih s ofinou pre okrúhlu tvárInstagram @birdhousebrooke

Tento strapatý strih po ramená je osviežujúcim vzhľadom pre každého, kto chce účes s jednoduchou údržbou. Rovné trhané ofiny, ako sú tieto, môžu tiež otvoriť a predĺžiť vašu okrúhlu tvár.

Vlnité vlasy s ofinou

Stredne dlhé vlnité vlasy s ofinouInstagram @hirohair

Hrubé vrstvené vlny vyzerajú tak dokonale na podlhovastých a tvárových plochách, pretože dodávajú vašej hlave šírku. Ofina navyše pomôže skryť určitú dĺžku pred vašou tvárou a zdôrazní vaše ohromujúce oči a črty tváre.

Stredný bob s ofinou

Najtrendovejší stredný bob účes s ofinouInstagram @johnnyramirez1

Tento extra vrstvený vzhľad vyzerá extra haute v kombinácii s dlhým vrstveným strapcom.

Lichotivé vlasy po plecia s ofinou

Lichotivé vlasy po plecia s ofinouInstagram @chris_hairgenie

Q&Autorka štýlu, Christina Yaw

Kaderník @ Salon Estique vo Phoenixe, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Na tomto štýle mám rád to, že je veľmi trendový pre ženy a dievčatá všetkých vekových skupín. Štýl je vrstvený jednodĺžkový strih s hrubými bočnými ofinami. Farba je titánová glazúra na predtým zosvetlených vlasoch.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak hľadáte tento štýl, mali by ste zvážiť niekoľko vecí. Trvalo nám asi 12 až 16 hodín salónu, kým sme ju dostali z tmavohnedej na blond, s bielidlom od pokožky hlavy po končeky, potom sme zasklili, aby sme získali krásnu farbu, ktorú vidíte.

Budete musieť vykonávať pravidelnú údržbu a na udržanie vzhľadu musíte používať šampóny, kondicionéry a stylingové výrobky v salóne. Myslím, že ak sa chceš zabaviť, choď von a požiadaj svojho stylistu, aby ťa urobil trendy!

Kučeravé vlasy s ofinou

Stredne dlhé strihané kučeravé vlasy s ofinouInstagram @curlonbecky

Q&Autorka štýlu, Becky Borman

Hairstylist @ Wabi Sabi Beauty v San Franciscu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je odvážny, kučeravý súlož. Niečo, čo je rock-n-roll, ale zároveň jemné a ženské.

Čo na tomto vzhľade rozhodne milujem, sú kučeravé ofiny, ktoré pristanú každému a každému. Tiež sa mi páči, ako vyzerá sebavedomo a zvlnene.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je extrémne nenáročný na údržbu. Vyrastanie je skvelé a dokonca sa dá dlhšie zastrihávať pomocou ofiny. Ľahko sa upravuje tak, že zatlačíte všetky vlasy dopredu, zatlačíte kader a pridáte stylingový krém (balzam na vlasy Hairstory je mojim pomocníkom) a buď schnete na vzduchu, alebo vysušíte pomocou difuzéra, čím sa zvlnenie a objem zväčší. Nádherné takmer na každom type vlny alebo zvlnenia. Curl On!

Šikmé rany s vrstvami

Šikmé rany s vrstvamiInstagram @mari33sb

Q&Autorka štýlu, Marisela Romero

Kaderníctvo @ Ana’s Hair Salon v El Paso, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o elegantný dlhý bob s ofinou. Je to štýl a to, ako sa jej strapce miešajú s vlasmi, ktoré milujem najviac. Posunul som strih dlhého písmena „V“ na jej okrajoch, potom som jej ofinu vyfúkol dopredu a do strany, aby som definoval bočný zdvih..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vyžaduje fénovanie, natočenie vlasov a pravidelnú údržbu každých 5 až 7 týždňov. Pokiaľ ide o štýl, fénujem stredne veľkým okrúhlym štetcom, nastriekam sprejom Oribe Maximista a natočím jednopalcovou kulmou, aby som dokončil tento vzhľad. Nakoniec som nastriekal stredný lak na vlasy Oribeho super jemný lak na vlasy.

Stredne dlhé rany pre oválne tváre

Stredne dlhé rany pre oválne tváreInstagram @niki_carpinelli

Q&Autorom štýlu je Dominique Carpinelli

Stylista / kolorista @ Siren Salon v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je moderný a má klasický strih. Lob je už nejaký čas mojím obľúbeným strihom kvôli jeho univerzálnosti.

Prestrihol som to holiacim strojčekom, aby som získal mäkké vnútorné vrstvy a odstránenie hmotnosti, čo zvýši prirodzenú vlnu a pohyb vo vlasoch. Moja klientka Claudia to môže uhladiť, vysušiť na vzduchu a použiť okrúhlu kefu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih funguje najlepšie na stredne hustých, rovne vlnitých vlasoch. Ak máte kučeravé vlasy a nechcete ich vyfúkať, neodporúčam vám tento strih. Na dosiahnutie tohto vzhľadu musíte mať produkt s textúrou. Použil som R+Co Sail.

Vyfúkané nastriekajte na suché vlasy a nechajte pôsobiť, inak nastriekajte na vlhké vlasy a nechajte uschnúť na vzduchu. Je to skvelá dĺžka pre ženy, ktoré nechcú dlhé vlasy, ale napriek tomu sa im páči možnosť stiahnuť si vlasy dozadu.

Prirodzene kučeravé ofiny

Prirodzene kučeravé ofinyInstagram @jafra_faith_hairstylist

Q&Autor so štýlom, Jafra Faith

Hairstylist @ Salon Shanti vo Fountain Valley, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

To, čo na tomto vzhľade milujem najviac, sú prirodzene pokrčené ofiny! Môžete objať prírodné kučery a predviesť ich zábavnou formou. Za to, že boli takí jednoduchí, urobili veľké vyhlásenie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Požiadajte svojho stylistu, aby vám prestrihol ofinu na dlhšej strane, pretože všetci vieme, ako kučeravé vlasy poskakujú. Kľúčový je tiež stylingový produkt. Potrebujete dobrý krém na kučery, ktorý vlasy rozčesá a zároveň udrží kučery na mieste. Na dotyk by mal pôsobiť jemne a nie chrumkavo.

Stredne šikmý bob s ofinou pre jemné vlasy

Stredne šikmý bob s ofinou pre jemné vlasyInstagram @hairbymarip123

Q&Autor so štýlom, Marian Palmer

Stylista @ Vlasové štúdio Fixx v New Braunfels, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o dlhý šikmý bob s niekoľkými chaotickými štruktúrovanými vlnami. Použili sme tiež úžasnú líniu fúzie farieb Redken, aby sme získali krásny odvážny žiarivý odtieň, ktorý je možné v prípade potreby ľahko obnoviť leskom Redken Shades EQ..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je vhodný pre niekoho, kto si je vedomý údržby okrajových okrajov. Spravidla potrebujú úpravu každé 4 týždne. Povedala by som, že ak žijete aktívnym životným štýlom, tento strih je skvelý, pretože je drzý, ale v dĺžke je stále taký, aby ste si v prípade potreby dali vlasy do nízkeho až stredného chvosta! Je to skvelé pre niekoho s jemnými, plochými vlasmi, ktoré potrebujú určitý objem a textúru!

Rovné ofiny pre husté vlasy

Rovné ofiny pre husté vlasyInstagram @hairbymaddyg

Q&Autorka štýlu, Madison Gillespie

Stylista @ Union Salon vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

To, čo mám na tomto vzhľade najradšej, je celá atmosféra 60. rokov krátkeho tupého strapca a jasne červených vlasov. Moja klientka a ja sme spoločne vytvorili niečo, čo na nej vyzeralo prirodzene, ale stále vyniklo a zodpovedalo jej osobnosti! Milujem ryšavky, obzvlášť tie „prírodné“!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto dĺžka vlasov je pomerne nenáročná na údržbu. Nemá veľa vrstiev, takže je ideálny pre niekoho s jemnými vlasmi, ktorý chce vytvoriť dojem plnosti. Toto je samozrejme možné upraviť pre iné typy vlasov!

Ak máte farbené vlasy, vždy sa ubezpečte, že používate šampón a kondicionér bezpečný pre farby! (Vrelo odporúčam rad Wella Brilliance). Začnite svoj styling s výrobkom chrániacim pred teplom, ako je sprej Nioxin Therm Activ, a hladko vyfúkajte štetcom alebo fénom a žehličkou..

Okraj bude vyžadovať určitý štýl buď pomocou okrúhlej kefy alebo plochej lopatkovej kefy a fénu. Veľmi rýchle a pohodlné, ak si veľa nosíte vlasy alebo ste zaneprázdnení a na cestách!

Pro tip* Začnite vždy fénovacím strapcom s mokrými alebo vlhkými vlasmi, nechcete ho nechať vysušiť, než začnete.

Fénujte fúkaním vlasov zo strany na stranu pomocou lopatkovej kefy, aby ste získali prirodzenejší vzhľad. Alebo pomocou okrúhlej kefy fénujte pohybom nahor a zdvihnite strapce na vrchu kefy, aby ste vytvorili skákací vzhľad..

Konce zakončite sérom (moje najobľúbenejšie je skrášľujúce sérum Eufora) a nejakým zvoleným lakom na vlasy!

Choppy Bob Cut with Bangs

Choppy Bob Cut with BangsInstagram @shantellepaintshair

Q&Autorka štýlu, Shantelle Horn

Majster stylista & Vizážista @ Posh Salon & Kúpele v Lexingtone, KY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je môj zvrat na vašom klasickom stredne dlhom bobu! Miloval som pridávanie všetkých vrstiev, ale najmä rámovanie tváre!

Ofina je tiež príliš roztomilá! Nezabudnite na všetku textúru, vďaka ktorej bude táto kotleta perfektná pre letný plážový vzhľad, ktorý je v tejto sezóne trendový!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Investujte do svojho obľúbeného volumizéra a spreja s morskou soľou, aby ste si mohli každý deň urobiť štýl!

Obrátený Bob s ofinou a zvýrazneniami

Obrátený Bob s ofinou a zvýrazneniamiInstagram @katie.lynn.nicolai

Q&Autorka štýlu, Katie Mcvicker

Salónik Artisan @ Blo Out Lounge a farebný bar v meste Hamilton Township, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Môj hosť mi povedal, aby som sa bavil s týmto pohľadom a ja som to urobil! Osviežili sme jej melír a dodali sme svetlejšiu okrajovú oblasť, pričom sme zachovali trochu koreňový vzhľad jej blondínky.

Na jej strih som použil holiaci strojček, aby som dosiahol bez námahy uhladený účes. Tento strih sa jej bude tak ľahko upravovať samostatne.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl môže fungovať s väčšinou typov vlasov. Ženy s hrubšími vlasmi však určite budú potrebovať viac času na úpravu účesu. S jemnejšími vlasmi, ak sú správne ostrihané, to môže byť skutočne bez námahy. Trochu ručného smerovania pri použití fénu bude mať tento strih spadnutý na svoje miesto.

Použil som neviditeľnú techniku ​​vrstvenia, ktorá do vrstiev pridáva kratšie kúsky, aby môjmu hosťovi dodal plnosť a textúru! Vyzerá skvele rovno a/alebo s plážovou vlnou!

Super sladké jemné chrumky

Super sladké jemné chrumkyInstagram @miaqcosmo

Q&Autorka štýlu, Mia Quintos

Stylista @ Carlton Hair v Montclair, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to skutočne zábavný a ľahký letný vzhľad. Má dlhé vrstvy, ktoré sa naozaj dobre spájajú a ofina je moja najobľúbenejšia, pretože dodáva tomuto dielu pútavý kúsok a priťahuje pozornosť očí v tejto dĺžke..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pokiaľ ide o ofinu, najmä ak ju máte prvýkrát, vždy navrhujem, aby ste si najskôr ofinu rozčesali a upravili, než si upravíte ostatné vlasy..

Pretože kúsky sú oveľa kratšie ako ostatné vlasy a s vlasovou líniou je náročné manévrovať, je najlepšie vlasy ovládať skôr, ako uschnú..

Pokiaľ ide o zvyšok vlasov, dlhé vrstvy sú super ľahké a zvládnuteľné pre akýkoľvek druh životného štýlu! Sú tak všestranné pri úprave, bez ohľadu na štruktúru vlasov, hustotu, farbu atď.

Krásne dlhé tresky

Krásne dlhé treskyInstagram @hairbykrystal18

Q&Autor so štýlom, Krystal Yangco

Hairstylist @ Salon 120 & Denné kúpele v Summerville, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o stredne dlhý strih s dlhými vrstvami a dlhým bočným treskom. K jej prirodzenej farbe bolo pridaných niekoľko chladných, tónovaných, balayaged melírov, aby bola farba jemná.

Milujem jednoduchosť tohto strihu. Môžete ho nosiť rovný alebo zvinutý a farba bude vyžadovať veľmi minimálnu údržbu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih je skvelý pre jemné vlasy. Dlhší bočný náraz je príjemnou dĺžkou pre tých, ktorí potrebujú nejaký pohyb okolo tváre, ale napriek tomu chcú trochu bezstarostného vzhľadu..

Pridanie objemnej peny alebo spreja pred sušením fénom a použitie tepelnej ochrany pred prútikom alebo žehličkou pomôže udržať tento štýl po celý deň..

Ofina a stredná časť

Ofina a stredná časťInstagram @balayagebay

Q&Autorka štýlu, Molly Bayless

Stylista na voľnej nohe v Whiteville, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o krátky medovo blonďavý bob s textúrou s jemným okrajovým závesom.

Najlepšia vec na tomto strihu musí byť ofina alebo ofina, ako ich niektorí ľudia nazývajú. Som dieťa 80 -tych rokov, ale mala som sa narodiť o desaťročie skôr, pretože milujem módu 70. rokov! Okraj závesu je modernou poctou ikonám 70. rokov, akými sú Farrah Fawcett a Stevie Nicks.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Dĺžka tohto strihu je veľmi univerzálna. Vytvára ilúziu hrúbky vlasov, ktorým chýba hustota. Pre niekoho s hrubšími vlasmi môže pridanie krátkych vrstiev urobiť túto dĺžku veľmi zábavnou pri odstraňovaní hmotnosti.

Okraj závesu tu skutočne kradne, pretože priťahuje vašu pozornosť na oblasť očí/tváre a mierne rozširuje tvár, čím vytvára diamantovejší tvar. Tento strih bude najlepšie fungovať pre okrúhle alebo oválne tváre, ale je možné ho prispôsobiť tak, aby vyhovoval iným tvarom tváre. Všestrannosť štýlu je neobmedzená.

Curling s trochou texturizačnej pasty dáva zábavný plážový, zažitý vzhľad, alebo si môžete urobiť elegantný štýl na večernú akciu. Tento štýl je ideálny pre niekoho, kto vedie aktívny životný štýl, pretože je dostatočne krátky na to, aby vám skracoval styling, ale nie je taký krátky, že mu chýba osobnosť a všestrannosť..

Ideálne s okuliarmi a ofinou

Čierne stredne dlhé vlasy perfektné s okuliarmi a ofinouInstagram @taliacraig

Q&Autorka štýlu, Talia Craig

Vlasový umelec & Stylista @ Fringe Salon v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih je asymetrický, tupý bob. Tupým výrazom mám na mysli ostré čiary bez vrstiev.

Je to drsné, a predsa sofistikované. Na tomto strihu mám najradšej spôsob, akým ostré čiary zvýrazňujú rôzne črty tváre.

Pôvodne mala obavy z guľatosti v tvári. S ohľadom na to som skrátil kratšiu stranu na dĺžku, ktorá nasmeruje vaše oko na spodok jej tváre a vnútorný sklon brady..

Vďaka tomu sa úplne pozriete okolo akejkoľvek zaoblenosti, ktorú môže mať. Použitie dlhých rovných vlasov na druhú stranu tiež zníži celkovú zaoblenosť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvážte tvar. Tento štýl môže nosiť mnoho rôznych typov vlasov.

Kučeravé/vlnité vlasy tento tvar viac rozšíria, takže budú pôsobiť viac trojuholníkovo. Čím sú vlasy rovnejšie, tým menej vyzerajú trojuholníkové. Pretože tento tvar nemá žiadne vrstvy, vlasy sú ťažšie a znižuje objem pokožky hlavy.

Tento strih si udrží svoj tvar veľmi dlho a do značnej miery aj samotného štýlu.

Vrstvené s ofinou

Vrstvené stredne dlhé vlasy s ofinouInstagram @mchlpnnmpd

Q&Autor so štýlom, Michael Pennimpede

Stylist @ Alchemy The Hair Salon in Orlando, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je rozhodne dramatickejšou verziou moderného súlož. Jej farba vlasov je prirodzená, takže som sa cítil, že mi to umožnilo posunúť tvar účesu o niečo ďalej. Žiletkou som dokázal vytvoriť dostatočný tvar a pohyb, takže styling rúk pomocou difuzéra a silného krému bol veľmi jednoduchý..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pretože tento strih je jednoznačný „look“, musí byť na niekom veľmi sebavedomom. Je silne vrstvená okolo tváre, ktorá jej skutočne otvára lícne kosti, a ofina jej skutočne pekne lemuje oči. Jedná sa o strih s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý sa môže sušiť na vzduchu sám alebo sa rýchlo upraví ručne stlačením krému do vlasov, aby sa dosiahol prirodzený vzor vĺn a zároveň difúzoroval pri nízkych rýchlostiach. Je to určite prebudenie a sebavedomé vlasy „cool girl“.

Pre ženy nad 50 rokov

Stredne dlhý strih s ofinou pre ženy nad 50 rokovInstagram @cindyhstyles

Q&Autorkou štýlu je Cindy Hunt

Nezávislý kaderník @ Sara’s Shear Sensations v Circleville, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem lobs. Moja klientka chcela niečo iné a ľahko upraviteľné, a tak som ju rozžiaril svetlými melírmi a dal jej mladistvý lob. Týmto lalokom som jej dal mäkké textúrované vrstvy, aby sa zmiešali a vytvorili pohyb.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vločky sú skvelé pre takmer každého. Ak chcete niečo iné a aktuálne, ale nechcete stratiť žiadnu alebo veľkú dĺžku, lob je takmer vždy mojím návrhom. Vločky sú všestranné!

Textúra je pre mňa obrovská! Ak máte vlnité, husté, jemné, hrubé alebo kučeravé vlasy, lob môžete takmer vždy nechať fungovať. Pri prispôsobovaní laloku je dôležité vziať do úvahy tvar tváre. O tom je textúrovanie celkového vzhľadu, ktorý hľadáte. Tam vytvoríte individuálny strih.

Laky na vlasy Kenra Taffy a Sabastion sú moje najlepšie. Milujem všetky výrobky, ale tieto dva patria aj mne. Je dôležité používať dobrý produkt, ktorému dôverujete, ktorý vám pomôže definovať a vytvoriť vzhľad každý deň.

Stredne dlhý bob s ofinou

Náš obľúbený hranatý bob s ofinouInstagram @_thatjennagirl_

Q&Autorka štýlu, Jenna Binette

Špecialista na rezanie @ House of J Henry v Portlande, ME

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Záclonové ofiny sú práve teraz všade a ja jednoducho milujem, ako môžu perfektne zvýrazniť takmer akýkoľvek strih. Spároval som jej jemnú ofinu s klasickým hranatým bobom, ktorý jej sotva zametal ramená. Aby som zlepšil prechod od jej ofiny k bobu, pomocou žehličky som vytvoril ohyb vlasov tesne pri lícnej kosti..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Milujem tento pohľad na rovné až vlnité vlasy. Ak máte vpredu cowlicky, jednoducho si ofinu vyfénujte zo strany na stranu, keď sú mokré, aby sa zlomila vlna. Ak sú vaše vlasy silné, pridanie vrstiev dodá vášmu bobu ľahkosť a textúru.

Udržanie vlasov po celej dĺžke funguje s väčšinou tvarov tváre, ale ak je vaša tvár okrúhla alebo potrebujete nejaké predĺženie, vpredu požiadajte, aby bol váš strih o niečo dlhší..

Chcel som pre tento vzhľad jednoduchú vlnu, ale vyzerala by tak roztomilo s voľnými kučerami alebo lesklými a uhladenými!

Textilný výstrih po plecia

Vynikajúci štruktúrovaný zostrih po ramenáInstagram @lauren_hairstylistt

Q&Autorka štýlu, Lauren Altieri

Hairstylist @ Tribe in Chadds Ford, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes by som opísala ako štruktúrovaný dlhý súlož. Môj obľúbený aspekt tohto strihu je rozhodne ofina. Ležali tak bez námahy a ťahali celý štýl k sebe!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl sa hodí každému, kto má stredné až jemné vlasy. Na dokončenie tohto vzhľadu som použil spálňu Kevina Murphyho. Vlasy. Pomohlo mu to dodať imitáciu, vďaka ktorej boli vlasy pohyblivé a zároveň zachovali oddelenie a textúru.

Rovné vlasy s tupými ofinou

Vyhlásenie o tupých ofináchInstagram @jenessaacostahair

Q&Autorka štýlu, Jenessa Acosta

Hairstylist @ Ramirez | Tran Salon v Beverly Hills, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako elegantný a sofistikovaný s malým okrajom. Dal som jej tupý výrok s textúrovaným krátkym až dlhým bobom.

Moja obľúbená vec na tomto účese je, že existuje dokonalá zmes klasického tresku a bobu, ale s textúrovanou ostrosťou. Je to najlepšie z oboch svetov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Čo sa týka ofiny a bobu, je o čom diskutovať. Prvá vec, ktorú by ste mali mať pri rozhodovaní o ofine alebo nie, je tvar tváre. Keď máte dlhú tvár ako moja klientka, ofina vám môže pomôcť znížiť celkovú dĺžku tváre.

Ak máte okrúhlu tvár, perfektná dĺžka bobu by bola pod bradou a po stranách tváre by mala mať všetky vlasy rovnakú dĺžku, aby oči a lícne kosti vyskočili..

Ofina aj krátky bob vyžadujú viac štýlu ako obvykle, obzvlášť ak máte prirodzený kovový výstrih, ktorý vám prekáža. Ak máte čas na svoj styling vlasov, tento účes vám pomôže urobiť každý outfit mimoriadne elegantným..

Na úpravu účesu som nastriekala Milbon Volume Thickening Mist, keď boli vlasy mokré. Potom, čo som jej vysušil a zamával vlasmi, som jej nastriekala na korienky ofiny Oribe Gold Lust Dry Shampoo, aby som predišla masteniu. Skončila som s L’Oréal Professional vlasovým lakom na ďalší deň, ktorý dodá všetkým vlasom väčší objem a textúru..

Textúrované blond vlasy s ofinou

Fantastická textúrovaná ofina so závesomInstagram @hairbyamandanovepocha

Q&Autorka štýlu, Amanda Nove Pocha

Hairstylist @ Tiger Tiger Salon v Portlande, OR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Dlhšia ofina umožňuje odvážnu zmenu každému, kto chce úplne iný vzhľad bez toho, aby príliš stratil na dĺžke. Pridaním textúry a umožnením poprášeniu obočia ich robí koketnejšími a „odrastenejšími“ a zároveň upútava pozornosť očí..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Dlhé vrstvy, ktoré padajú tesne za ramená, zmiešané s dobrým stylingovým výrobkom umožňujú prirodzenú textúru vlasov udržať väčšinu štýlu..

Zistil som, že záclonové ofiny vyzerajú najlepšie, ak ich sušíte fénom bez prílišného rozruchu. Hrubé sušenie rovno nadol im umožní vyzerať hladko, bez toho, aby boli ohrozené akékoľvek kravské škvrny. Týmto spôsobom sa ľahko oddelia a orámujú oči. Tieto ofiny pôsobia na niekoho s tvárou v tvare srdca zabijácky!

Stredne dlhý účes s ofinou

Účes v strednej dĺžke s tupou ofinouInstagram @hairbytinam

Q&Autorka štýlu, Tina Malhotra

Stylista @ L’Appartement Hair Boudoir v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o stredne dlhý štýl, ktorý prechádza za kľúčnu kosť. Milujem, ako tento účes predlžuje jej okrúhlu tvár, aby poskytoval ilúziu oválnejšieho tvaru, a tiež sa mi páči, ako jej vzhľad dotvárajú tupé ofiny..

Mnoho mojich klientov, ktorí vyrastajú z lalokov/kratších štýlov, miluje, keď ich dĺžka dosiahne túto fázu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vlasy môjho klienta sú jemné a prirodzene rovné. Aby som dosiahol tento štýl, použila som pastu na stredné textúry od Davinesa na prípravu vlasov za mokra. Vyfúkal som jej vlasy veľkou okrúhlou kefou vo veľkých častiach, aby som pridal objem v korienkoch. Ofinu som nechala rovnú a tupú, ale zvyšok vlasov som jej upravila 1 1/4-palcovou valcovou kulmou, aby dodala nejaké vlny. Ďalej som kučery zľahka nastriekala Davines Dry Texture Spray, aby pomohla jej jemným vlasom udržať vlny bez toho, aby sa lepili. Pomocou hrebeňového korytnačky so širokými zubami som vlny jemne rozlámal, aby im dodali hravosť a textúru. Aby som dokončil vzhľad, vlasy som zamlžil ľahkým, pružným lakom a vytriasol som ich.

Moja klientka je mama batoľaťa, takže jej životný štýl môže byť nepredvídateľný! Tento štýl nielenže dopĺňa jej tvar tváre a strih, ale má aj zažitý vzhľad, takže si môže bez námahy udržať tento výstrel..

Stredné vlasy s bočnými strapcami

Očarujúca bočná strana ofinouInstagram @erikacongdon

Q&Autorka štýlu, Erika

Hairstylist @ Magnum Opus Salon v Portlande, OR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Očarujúca praktickosť! Jasnejší tresk a rám tváre dodávajú svätožiaru, zatiaľ čo jednodielny lalok dodáva jej vlasom hustejší vzhľad. Styling je jednoduchší, pretože tento vzhľad je možné vyhladiť alebo zvlniť bez toho, aby ste potrebovali veľa času. Dĺžka je tiež dostatočne dlhá na to, aby ste sa odtiahli pri ranných cvičeniach!

Moja obľúbená časť by musela byť ofina. Môžu byť tak všestranné a môžu zmeniť celkový dojem z účesu v závislosti od toho, ako sú upravené. Verím, že na úprave vašej ofiny nie je nič dobré ani zlé. Len sa bavte!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Keď príde na seknutie laloku, prečo nie? Ľahko sa natiahne späť do chvosta, skráti dobu sušenia a stylingu a vyzerá dobre takmer u každého. Moja obľúbená textúra vlasov pre tento vzhľad by musela byť rovná alebo vlnitá s jemnou až strednou hustotou. Strih vytvára úplnosť bez toho, aby bol príliš ťažký, a pomocou správnych texturizačných produktov sa dá premeniť na sexy štýl plážových vĺn. Milujem sprej Oribe’s Dry Texture!

Ak chcete, aby váš štýl zostal nenáročný na údržbu, navrhujem, aby vám ofina zostala dlhšia a bokom. Ak máte radi niečo trochu tvrdšie, potom je priama ofina skvelá. Ofina prešla kus cesty od vašich dní, keď ste si urobili kutilstvo na základnej škole! Uistite sa, že urobíte malý prieskum pri rozhodovaní, ktorý štýl ofiny by ste uprednostnili.

Life Hack – Mokré a fénované iba vaše ofiny v druhý deň vlasov, aby ste osviežili celý svoj vzhľad v priebehu niekoľkých minút.!

Bettie Bangs a Chlpaté vrstvy

Cool bettie ofina s huňatými vrstvamiInstagram @amyhairspray

Q&Autorkou štýlu je Amy Schaming

Kaderník & Vizážista @ salón Metropolis & Dry Bar v Columbii, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem kontrast medzi Bettie Bang a huňatými vrstvami v tomto laloku. Ofina je moja najobľúbenejšia. Strihačmi krku som ich narežal, aby boli ostré a tupé.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih je jednoduchšie navrhnúť, ako by ste si mohli myslieť. Jediná časť, ktorú je potrebné sušiť fénom, je ofina! Zvyšok vlasov vysušte na vzduchu niečím ako R+Co’s Wave Spray, aby ste podporili plážovú textúru, a potom v prípade potreby upravte niekoľko kúskov kulmou na ďalšie oddelenie..

Bronde Shag

Trendy bronzový súlož s ofinouInstagram @accomando

Q&Autorka štýlu, Lindsay Accomando

Kaderník / majiteľ @ Accomando Hair v Roanoke, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je nielen nadčasový (myslím Brigitte Bardot), ale dá sa nosiť aj rovno alebo zvlnene. Moja modelka má „vlnité“ (mierne vlnité) vlasy, takže ak nemá náladu ich sušiť fénom, môže úplne rozhýbať svoju prirodzenú plážovú textúru. Chvalabohu, trend súloží je späť!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Rozhodol som sa, že jej najskôr vlasy ostrihám nasucho, aby som mohol využiť jej prirodzenú textúru a ostrihať suché konce pred nanesením akéhokoľvek zosvetľovača. Potom som v sekcii Mohawk aplikoval čajové svetlá pomocou zväzku Pulp Riot Blonde AF + 10 a Brazilian Bond Builder. Po stranách a niekoľkých kúskoch vzadu som balajajgoval svetlami Paul Mitchell Skylights s objemom 25 a skončil som s objemom 30 + brazílsky Bond Builder. Na oddelenie a na udržanie produktu mokrého na ďalší zdvih som použil plastový obal. Spracovávala asi 20 minút.

Potom sme umyli šampónom, vysušili uterákom a aplikovali koreňovú škvrnu w/ 10 gramov 7,18 dvojitým Keune Semi Activator, 13 gramov 10,7 + 2 gramy 9,1 + 2 gramy šedej + 3 gramy čírej farby dvojitým Keune Semi Activator pred spracovaním na ďalších 20 minút. Druhý vzorec po rozmazaní koreňa bol nanesený na stredný hriadeľ na konce.

Ďalej sme šampónovali, kondicionovali, sušili uterákom, presmerovali sme jej rám tváre a upravili veci holiacim strojčekom. Použil som IGK Call Time na tepelnú ochranu a IGK Trust Fund na objem, potom som zaoblil štetcom s mojimi obľúbenými keramickými + iónovými štetcami Olivia Garden.

Tento účes je skvelý pre vlnité, kučeravé alebo rovné vlasy. Môžete ho hojdať v prírodnom stave alebo si dať výdatný výbuch. Ak niekto zvažuje ofinu, určite potrebuje vedieť, ako vysokú údržbu dokáže urobiť. Tento štýl odporúčam skôr pre tvár oválneho tvaru, ale môžete ho podľa toho prispôsobiť, aby lepšie vyhovoval iným tvarom.

Edgy Shaggy Cut s Blunt Bangs

Každodenný a ostrý strih s tupou ofinou[email protected]

Q&Autorka štýlu, Samantha Hamilton

Master Stylist @ Salon Pure Rituals v Buchanane, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako každodenný nervózny. Plná ofina a tupý strih dodávajú pocit hrany, napriek tomu sa dajú nosiť na každý deň.

Presné umiestnenie farieb zvýrazňuje konkrétne črty tváre a to mám na balayage najradšej. Je to skutočne úžasné a robí to prispôsobeným pre každého hosťa!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak hosť zvažuje tento vzhľad, navrhujem zistiť, ktorá dĺžka strihu a ofiny by im najviac vyhovovala. Zamyslite sa nad tým, na aké funkcie chcú upozorniť. Myslím si, že bob s kľúčnou kosťou je pre väčšinu žien lichotivý, zatiaľ čo ofina vám môže skutočne vyformovať tvár. Či už si vyberiete ťažkú ​​ofinu alebo jemnú ofinu, so svojim stylistom prediskutujte, ktorý tvar ofiny by vám najviac lichotil..

Akonáhle vytvoríte strih, môžete sa rozhodnúť, ktorá farba by najlepšie vyhovovala strihu. Strih a farba by sa mali vždy navzájom dopĺňať. Balayage je skvelá technika na doplnenie takmer akéhokoľvek strihu, pretože váš stylista môže klásť dôraz na akcentačné body strihu.

S týmto strihom je styling ľahký. Môžete pridať roztomilý vrchný uzol na rýchly pohľad, zatiaľ čo ofina ho udrží elegantným. Mojím najobľúbenejším je pridanie určitej textúry do vlasov voľnými vlnami. Skúste styling s 1 1/4-palcovou sudovou žehličkou, pričom striedajte smer kučier. Dokončite suchým šampónom, ktorý dodá textúre vzdušný a živý vzhľad. Nastriekajte lakom na vlasy s ľahkou fixáciou a ste hotoví!

Bob s kľúčnou kosťou a strapcami

Super cool bob s dĺžkou kľúčnej kosti s tupými strapcamiInstagram @kaitlinjhair

Q&Autorka štýlu, Kaitlin Jorgenson

Stylista @ Scott J. Aveda Salon v Brooklyn Heights, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako lob s dĺžkou kľúčnej kosti s tupým okrajom alebo detskou ofinou. Účes je zozadu dopredu mierne šikmý, čo jej pomáha dobre padať na plecia.

Milujem tento vzhľad pre toľkých svojich hostí, pretože má všestrannosť. Môj hosť na fotografii má vlnitý vzduch, ktorý dobre schne, ale rada príležitostne pridá aj zvlnenie alebo ho narovná. Tento účes funguje dobre pre všetky tieto účesy. Pridal som nejaké ľahké vrstvenie na pohyb cez účes, aby bez ohľadu na to, aký vzhľad si vyberie, bolo ľahké ho upravovať a nosiť bez námahy..

Ďalšou skvelou vecou na tomto štýle je, že s malými úpravami je možné ho prispôsobiť mnohým tvarom tváre a typom vlasov. Váš stylista by mohol pridať viac uhlov o dĺžku, môžete upraviť okraje tak, aby boli kratšie alebo dlhšie, alebo pridať väčšiu textúru a dosiahnuť menší tupý efekt. Tieto krátke detské ofiny fungujú skvele pre niekoho s oválnou tvárou a môžu byť dlhšie aj pre dlhšiu tvár.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

V tejto sezóne mám toľko hostí, ktorí sa zaujímajú o okrajové časti, a je to ideálny čas na to, aby ste sa vydali na cestu! S pridaním okrajov k vášmu novému vzhľadu je niekedy potrebné túto oblasť vlasov sušiť fénom, aby sa vyhladili všetky rastové vzory alebo textúry, a chcete, aby boli vaše vlasy chránené a zdravé.!

Aby som dosiahol tento vzhľad, navrhol som jej Aveda Smooth Infusion Style Prep Smoother. Je to perfektný ľahký stylingový výrobok s pšeničným proteínom na tepelnú ochranu a obsahuje tiež aloe, kukuricu a tapioku pre hladký a lesklý výsledok s až 12 hodinovou ochranou proti vlhkosti.!

Aby som si vytvorila vlnitejšiu úpravu, rada sprejujem vlhké vlasy prípravkom Aveda’s Texture Tonic, vyfénujem a potom vezmem veľké časti voľne ich omotajte okolo kulmy alebo prútika, aby mali prirodzený vlnitý vzhľad..

Ak chcete tento vzhľad, ale máte vlnité alebo kučeravé vlasy, máte šťastie! To môže byť aj pre vás veľmi úsporný a nenáročný na údržbu. V závislosti od toho, aké kučeravé sú vaše vlasy, sa váš stylista môže rozhodnúť pridať viac vrstiev, aby ste sa vyhli obávanému vzhľadu trojuholníka a možno nechali vaše strapce trochu dlhšie. Štýl s Be Curly Style Príprava a sušenie na vzduchu alebo difúzia pre váš nový obľúbený vzhľad!

Ofiny na rámovanie tváre

Úžasná ofina pre ženy s okuliarmi, ktorá rámuje tvárInstagram @lc.hair_

Q&Autorka štýlu, Lauren Curulli

Senior Stylist @ LC Hair v Perthe, Západná Austrália

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento štýl je v súčasnosti veľmi trendový. Je to skvelé pre tých klientov, ktorí chcú zmeniť štýl so sexy textúrou a jemnou ofinou, aby skutočne zmenili svoj vzhľad!

Na tomto štýle mám najradšej rámovanie tváre. Poskytuje vám ľahkosť s veľmi malou údržbou.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na obnovenie tohto vzhľadu odporúčam nastriekať na koreň a strednú oblasť Sugar Lift od spoločnosti Wella Professional, aby ste získali v korienkoch nejaké extra telo, a potom pumpičku Flow Form od spoločnosti Wella Professional, ktorá pomôže predchádzať krepovateniu, ale tiež ochráni vlasy pred akékoľvek poškodenie spôsobené tepelným stylingom.

Vytvárajte vlny a textúry pomocou požadovaného horúceho nástroja, vytrepte vlasy rukami alebo hrebeňom so širokým zubom a nastriekajte prípravok Ocean Spritz, aby vaše vlny držali a definovali..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl je pre väčšinu ľudí lichotivý, pretože dĺžku ofiny môžete zmeniť podľa toho, čo chcete zvýrazniť. Napríklad, ak si chcete vylepšiť oči, strihajte si ofinu tesne pod úrovňou obočia. Ak si chcete vylepšiť lícne kosti, požiadajte svojho stylistu, aby vám ostrihal ofinu okolo úrovne líc.

Tento vzhľad je možné nosiť aj rovno alebo zvlnene. Tento štýl je taký úžasný, pretože existuje veľa možností, ktoré vyhovujú každému!

Výbuch s ofinou a vrstvami

Stredné vlasy s ofinou a vrstvamiInstagram @sainasarafian

Q&Autorka štýlu, Saina Sarafian

Stylista & Špecialista na predlžovanie vlasov @ Medulla & Co. v Toronte, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som označil za pekný zdravý výstrel. Je veľmi ľahké a nositeľné pre každú príležitosť, kedykoľvek počas dňa. Je to určite pohľad, ktorý môžete nosiť celý týždeň, od kancelárie až po večeru s nejakými priateľkami.

Mojou najobľúbenejšou vecou na tom by malo byť telo a lesk, pretože dodáva vlasom zdravý lesk a lesk.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto vzhľadu som použila krém na vlasy TO 112 na vlhké vlasy. Je to nádherný krém, ktorý skutočne bojuje proti krepateniu. Dokončil som fúkanie a zapečatil kutikulu vlasovým sérom TO112. Dobrým tipom je každý druhý deň pridať kvapku séra od strednej dĺžky po končeky, aby vaše vlasy nevyzerali suché.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Jedná sa o veľmi univerzálny vzhľad, ktorý vyhovuje takmer každému. Tento strih robím svojim klientom, ktorí majú vlnité/kučeravé vlasy. Z obrázku nie je možné rozoznať, ale je skutočne odpojený. Keď máte klienta, ktorý rád nosí svoje prirodzené vlasy, strih je mimoriadne dôležitý. Tento strih zaisťuje, že NEDOSTANETE ten tvar trojuholníka!

To je tiež krásny strih pre klientov, ktorí majú radi veľa vrstiev a objemu. To vyhovuje tvarom tváre, ako sú oválne, hranaté, okrúhle alebo srdcové!

Prirodzene kučeravé ofiny

Úžasná prirodzene kučeravá ofina pre čierne ženy

Pridajte k dlhému kučeravému bobu ofinu spásajúcu obočie a skutočne upútate pozornosť na svoje nádherné oči a lícne kosti.

Ako štýl:

 1. Počnúc odkvapkávaním vlhkých vlasov naneste krém a gél na zvlnenie.
 2. Podľa svojho prirodzeného vzoru zvlnenia skrúťte kučery striedavými smermi.
 3. Zneškodnite vlasy na nízkych/stredných, kým nie sú vlasy suché na 80%.
 4. Nechajte vlasy uschnúť na vzduchu, kým nie sú úplne suché.
 5. Podľa potreby jemne rozlomte zákruty prstami a vláčnymi vlasmi.
 6. Do končekov vmiešajte malé množstvo arganového oleja.
 7. Dokončite lesklým lakom na vlasy.

Odporúčanie produktu:

Ak chcete kučery pripraviť na vzhľad bez krepovatenia, vyskúšajte šampón a kondicionér Aveda Be Curly.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre oválne, trojuholníkové, podlhovasté a srdcové tvary tváre a pre tie, ktoré majú prirodzene kučeravé vlasy.

Textúrovaný okraj

štruktúrované strapce na stredne dlhých vlasochInstagram @torunwiththepack

Rovné ofiny môžu vyzerať vážne, ak sú strihané príliš tupo. Ak chcete vytvoriť jemnejší a vzdušnejší vzhľad, nechajte svojho stylistu zakončiť textúrou.

Ak chcete zvýšiť objem a zdvihnúť, vyskúšajte Phomoillent od Avedy. Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Klasické fénovanie

Klasická fénovaná ofina

Ak chcete získať nadčasový vzhľad, vyskúšajte vrstvený stredne dlhý účes s dlhou ofinou a vrstvami na rámovanie tváre.

Ako štýl:

 1. Na uterákom vysušené vlasy pripravte fénom a posilňovačom koreňov.
 2. Rozdeľte vlasy na päť sekcií (horné, obe strany, zadný horný a zadný spodný diel).
 3. Ofinu vyfúkajte pomocou plochej pádlovej kefy.
 4. Začnite bočnou časťou a vlasy vyfénujte stredne veľkou okrúhlou kefou. Flip končí pri sušení.
 5. Pokračujte v sušení vlasov, kým nie sú všetky sekcie hotové.
 6. Na končeky naneste malé množstvo arganového oleja.
 7. Dokončite štýl pomocou flexibilného laku na vlasy.

Odporúčanie produktu:

Ak chcete dosiahnuť bezchybné sušenie fénom za polovičný čas, vyskúšajte Aveda’s Style Prep Smoother.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Ťažké bočne strmé strapce

Vynikajúce ťažké bočne strmé strapce

Hustý bočný náraz spojený so stredne dlhým bobom jemne tvaruje lícne kosti a dodáva čeľustnej kosti definíciu..

Ako štýl:

 1. Pripravte si uterákom vysušené vlasy svojou obľúbenou penou.
 2. Na konci pridajte malé množstvo arganového oleja.
 3. Vyfénujte vlasy pomocou Denmanovej kefy.
 4. Pri sušení omotajte vlasy okolo hlavy, aby ste na koncoch vytvorili ohyby.
 5. Rýchlo uhlaďte vlasy a ohnite konce pod.
 6. Plochá železná ofina dopredu a do strany.
 7. Dokončite štýl pomocou flexibilného laku na vlasy.

Odporúčanie produktu:

Vyskúšajte originálnu úpravu marockého oleja, ktorá dodá vašim leskom lesk a vyživí ich.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Dlhé zmiešané rany

Úžasné dlhé zmiešané ofiny

Dodajte svojmu stredne dlhému bobu dramatickosť a šmrnc s ofinou spásanou lícnymi kosťami, ktorá sa hladko zmieša so zvyškom vlasov..

Ako štýl:

 1. Stylingový krém naneste na uterákom vysušené vlasy.
 2. Vyfúkajte suché vlasy pomocou stredne veľkej okrúhlej kefy.
 3. Ofinu vyfúkajte dopredu a na opačnú stranu pomocou malej/stredne veľkej okrúhlej kefy.
 4. Na konce naneste texturizačný krém.
 5. Dokončite štýl lakom na vlasy s jemným držaním.

Odporúčanie produktu:

Vyskúšajte Onest’s Style Prep Smoother pre elegantný fén. Môže sa tiež zdvojnásobiť ako texturizačný krém na suché vlasy.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Rozcuchané vlny a tresky

Najkrajší rozstrapatený vlnitý účes s ofinou

Niekedy môže byť ťažké rozhodnúť sa, ako upraviť ofinu, keď nosíte strapatý, vlnitý vzhľad. Jednoduché riešenie? Pridajte trochu textúry a vlňte ofinu, aby vyzeral dobre.

Ako štýl:

 1. Pripravte si uterákom sušené vlasy pomocou objemovej peny a textúrujúceho spreja s morskou soľou.
 2. Twistujte sekcie rôznej veľkosti a difúzie na nízkej/strednej úrovni.
 3. Kulmou alebo jednopalcovou kulmou zviňte vlasy okolo žehličky zvisle.
 4. Odstráňte vlasy zo železa a nechajte vlasy vychladnúť.
 5. Nastriekajte vlasy texturizačným sprejom a naškriabte na požadovaný vzhľad.
 6. Dokončite štýl lakom na vlasy so stredným držaním.

Odporúčanie produktu:

Ak chcete vytvoriť plážový vzhľad s prirodzeným objemom, vyskúšajte Aveda’s Volumizing Tonic.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať na všetkých tvaroch tváre a na tých, ktoré majú rovné až vlnité textúry vlasov.

Šikmé rany s vrstvami

Fantastická šikmá ofina s vrstvami

Orámujte si tvár šikmou ofinou a ľahkými dlhými vrstvami.

Ako štýl:

 1. Na uterákom vysušené vlasy naneste stylingovú penu.
 2. Závesy vyfúkajte do sucha pomocou plochej pádlovej kefy.
 3. Vlasy vysušte pomocou prstov alebo veľkej plochej kefy.
 4. Pomocou jednopalcovej kulmy sa zvinutie končí zvisle v malých až stredne veľkých častiach.
 5. Scrunch v texturizačnom kréme.
 6. Ľahko prečešte kučery prstami a dokončite štýl lakom na vlasy so stredným držaním.

Odporúčanie produktu:

Textúru a definíciu vyskúšajte Aveda’s Light Elements Defining Whip.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a rovné až vlnité typy vlasov.

Rozmarný Full Fringe Half Updo

Pôsobivá plná ofina s polovičným updo

Nosenie úplného ofinu s upstyle dodá nádych výstrelku a dodá tvári orámovanie.

Ako štýl:

 1. Naneste svoj obľúbený stylingový produkt na uterákom vysušené vlasy.
 2. Ofinu vyfúkajte pomocou plochej pádlovej kefy.
 3. Vyfénujte ostatné vlasy pomocou prstov alebo lopatkovej kefy.
 4. Oblasť koruny chrbta.
 5. Vytiahnite hornú časť a boky späť do polovičného štýlu.
 6. Natiahnite všetky vlasy do nízkeho chvosta.
 7. Pomocou kulmy natočte rôzne časti vlasov.
 8. Dokončite štýl lakom na vlasy so stredným držaním.

Odporúčanie produktu:

Vyskúšajte Aveda Air Control na prírodný saténový povrch s ľahkým až stredným držaním.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Jasne oranžové detské ofiny

Atraktívna žiarivá oranžová detská ofina

Ak chcete získať mimoriadne ostrý vzhľad, pridajte k stredne dlhému bobu detskú ofinu.

Ako štýl:

 1. Pripravte si vlasy fénom.
 2. Vyfúkajte suché vlasy pomocou plochej pádlovej kefy.
 3. Vlasy podľa želania uhlaďte a na konce a ofinu naneste texturizačnú pastu
 4. Dokončite štýl ľahkou hmlou z pružného laku na vlasy.

Odporúčanie produktu:

Ak chcete vytvoriť textúru a definíciu, vyskúšajte Aveda’s Light Element Defining Whip.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre oválne, trojuholníkové a srdcové tvary tváre a pre typy s rovnými až vlnitými vlasmi.

Šikmé bočné rany

Super chladné šikmé bočné rany

Skúste pridať šikmé bočné ofiny do stredne dlhého alebo dlhého bobu, ktoré vám pomôžu upútať pozornosť na vaše báječné lícne kosti!

Ako štýl:

 1. Stylingový krém naneste na uterákom vysušené vlasy.
 2. Vyfúkajte suché vlasy pomocou plochej pádlovej kefy.
 3. Ploché železné ofiny smerom k tvári a zvlneniu končí pod.
 4. Rovné železo zvyšok vlasov a flip končí.
 5. Na končeky naneste malé množstvo arganového oleja.
 6. Dokončite štýl malým množstvom laku na vlasy.

Odporúčanie produktu:

Pre silnejšie typy vlasov vyskúšajte krém Aveda Brilliant Universal Styling Crème.

Tvar tváre a typ vlasov::

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Kudrlinky a Piecey Bangs

Úžasné kučery s drobnou ofinou

Vytvorte súdržný štýl tým, že svojim ofinkám dodáte textúru, keď budete mať natočený účes.

Ako štýl:

 1. Čerstvo fénované vlasy pripravte tepelnou ochranou.
 2. Plochá železná ofina dopredu a ohyb sa končí pod.
 3. Pomocou 1 až 1 palcovej kulmy zvlňte vlasy zvisle a pracujte v stredne veľkých častiach.
 4. Nechajte kučery vychladnúť.
 5. Na konce rozotrite malé množstvo arganového oleja a texturizačnej pasty.
 6. Spustite zvyšky produktu cez ofinu.
 7. Prsty hrebeň cez konce.
 8. Dokončite štýl lakom na vlasy so stredným držaním.

Odporúčanie produktu:

Vyskúšajte tekutý piesok Hanz De Fuko, ktorý ponúka beztiažový objem a veľa definícií.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Ofina a stredná časť

Elegantná ofina so strednou časťou

Nehanbite sa zo strednej časti, ak máte stredne dlhé vlasy a ofinu! Stredná časť môže osviežiť váš štýl a budete mať pocit, že máte úplne nový vzhľad.

Ako štýl:

 1. Na uterákom vysušené vlasy naneste stylingový krém a tepelnú ochranu.
 2. Rozdeľte vlasy na päť sekcií (horné, obe strany, horná časť chrbta a zadná časť spodnej časti).
 3. Okrúhla kefa na vlasy pomocou stredne veľkej okrúhlej kefy.
 4. Pokračujte v práci, kým nie sú všetky vlasy suché.
 5. Vytvorte strednú časť.
 6. Pomocou plochej žehličky (alebo jednopalcovej kulmy) uhlaďte vlasy a natočte ich zvisle.
 7. Zvlnenie rámovania tváre od tváre.
 8. Na končeky naneste malé množstvo arganového oleja.
 9. Dokončite štýl pomocou laku na vlasy s ľahkým držaním.

Odporúčanie produktu:

Aby ste ochránili svoje pramene pred škodlivým tepelným stylingom, vyskúšajte Aveda’s Damage Control.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Kusové vrstvy

Najkrajšie kusové vrstvy s dlhou ofinou

Pridajte plnosť a objem svojich vrstiev vyklopením koncov a vytvorením definovanej vrstvy ofiny.

Ako štýl:

 1. Pripravte si uterákom vysušené vlasy objemovou penou a gélom na ľahké držanie.
 2. Vyfúkajte suché vlasy pomocou stredne veľkej okrúhlej kefy.
 3. Pomocou plochej žehličky preklopenie skončí.
 4. Ploché železo buchne dopredu a vyklápa von.
 5. Naneste malé množstvo stylingovej pasty na končeky a malým množstvom definujte ofinu.
 6. Dokončite štýl lakom na vlasy so stredným držaním.

Odporúčanie produktu:

Ak chcete vytvoriť definované konce bez zaťažovania vlasov, vyskúšajte Aveda’s Light Elements Defining Whip.

Tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a rovné až vlnité typy vlasov.

Múdre rany a textúrované vrstvy

Stredný účes s jemnou ofinou a štruktúrovanými vrstvamiInstagram @angelo.baiunco

Ofina môže byť niekedy pre tenší typ vlasov náročná. Vyskúšajte tenké rovné ofiny spárované s dobre zmiešanými štruktúrovanými vrstvami pre štýl s veľkým objemom. Tento štýl bude fungovať pre všetky tvary tváre a tenšie typy vlasov.

Ako štýl:

 1. Na uterákom sušené vlasy pripravte objemovú penu a gél na ľahké držanie.
 2. Vlasy vyfúkajte hore nohami pomocou prstov alebo plochej pádlovej kefy.
 3. Ofinu vyfúkajte pomocou stredne veľkej okrúhlej kefy.
 4. Korene postrekujte objemným suchým šampónom.
 5. Na konce naneste texturizačnú pastu.
 6. Vlásky a účes podľa želania.
 7. Dokončite štýl pomocou objemového laku na vlasy.

Skúste koktailovať Aveda’s Confixor Gel s objemovou penou, aby ste vytvorili dlhotrvajúci výťah bez chrumkavosti.

About the author