15 klasických + trendových účesov z umelého jastraba

Účes a štýl umelého jastraba, vyslovený fohawk, je falošný mohawk. Prečo neskúsiť to pravé? Mohawk je úžasný, ale možno nie taký, ako by ste mohli alebo chceli rockovať stále. Falošný jastrab nie je práve punkový, ale je skvelý.

Tento populárny pánsky vzhľad je o účese a štýle. Aby sa špicatý vrchol dostal na čelo, musia mať vlasy určitú dĺžku. To je však jediná požiadavka. Boky môžu byť vyblednuté, zúžené alebo rezané nožnicami. Vlasy môžu byť krátke, stredne dlhé alebo kučeravé.

Vzadu si môžete vybrať z ľubovoľného výstrihu, od zúženého, ​​podrezaného, ​​strapatého, inšpirovaného mohawkom alebo dokonca od parmice.

Na týchto obrázkoch nájdete 15 skvelých spôsobov, ako nosiť účes s falošným jastrabom. Vyberte si z rôznych štýlov, strán a výstrihov a vytvorte si vlastný štýl.

Faux Hawk

Faux HawkAndrew má vlasy

V tomto čase je umelý jastrab prakticky klasickým pánskym účesom. Strih a štýl vydržali desaťročia a vyzerajú skvele s každým tvarom tváre a typom vlasov. Táto verzia je súčasným trendom s krátkymi stranami, dlhším horným účesom a textúrovaným stylingom.

Tento účes s nízkym vyblednutím môže byť tiež upravený do štýlu pompadour, bočnej časti alebo do uhladeného chrbta, aby boli veci čerstvé. Získajte akýkoľvek z týchto štýlov s matnou pomádou, ako je vosk na vlasy alebo hlina.

Faux Hawk + Fade

Faux Hawk FadeMINIMÁLNY holičský dom

Fade je ďalší klasický vzhľad pre mužov, ktorý nikdy nevyjde z módy a dá sa nosiť s akýmkoľvek účesom. Táto svieža verzia je s vysokým zúžením, s veľkým zúžením v chráme a s miernym zúžením krku. Mäkké hroty a textúra udržujú vzhľad stále moderný. Je to cool strih pre chlapcov s hustými a/alebo vlnitými vlasmi.

Chaotický účes Faux Hawk

Chaotický účes Faux HawkAndrew má vlasy

Existuje mnoho účesov a štýlov z umelého jastraba. Tento pán má klasický krátky zostrih so sprievodnou bradou. Chaotický štýl kontrastuje s inak čistým strihom. A to je len jeden zo spôsobov, ako upraviť štýl fohawk.

Tento strih je opäť možné navrhnúť mnohými ďalšími spôsobmi, ale je to skvelý štýl po nedeľnom brunchi po hodinách, pre chlapcov, ktorí musia väčšinu času vyzerať profesionálne..

Krátky účes Faux Hawk

Krátky účes Faux HawkCarlin Cuts

Ako krátky môže byť falošný jastrab? Vrchol mohawku je možné upraviť aj na kratšie vlasy, ako aj na tento všestranný krátky zostrih s nízkym blednutím. Stačí mať vpredu nejaké dlhšie vlasy, napríklad Ivy League alebo dlhšie vysoké a pevné. Uvoľnené, strapaté strany sú ďalším spôsobom, ako upraviť štýl fohawka.

Krátky účes Faux Hawk

Krátky účes Faux HawkCarlin Cuts

Tu je ten istý krátky faux jastrab videný spredu. Nebojte sa, že by ste dostali vrchol presne do stredu. Asymetria funguje s voľným, chaotickým štýlom.

Fohawk Fade

Fohawk FadeMikey Teeze

Tento široký výstrel mohawk s výstrihom v tvare V je viac než umelý, ale umožníme to. Zo zadnej strany môže váš strih pôsobiť krajšie, ako vyššie, alebo viac mainstreamovo.

Pohľady zozadu + zboku

Vlasové štúdio Divine Hue

Existuje mnoho spôsobov, ako nosiť umelého jastraba a je to zaujímavá kombinácia. Zo zadu pracuje vysoké vyblednutie s korunkou a vyzerá to, že by to mohol byť účes pompadour alebo bočnej časti.

Potom prekvapenie, boky sú oholené až na vrchol, aby získali chladný vzhľad, ktorý sa ľahko upraví na vrchol inšpirovaný mohawkom. Tento účes je možné tiež upraviť na hrebeň pri vyblednutí alebo pompéznosti.

Faux Hawk + parmica

Faux Hawk MulletPani vlasová expertka

Tento parmicový jastrab je v súčasnej dobe trendovým trendom a my sme tu kvôli tomu, aby ste vyzerali ako párty-vpredu, tak aj vzadu. Chrámový útlm vytvára široký tvar mohawku, ktorý je umocnený ostrým štýlom. Chrbát pokračuje a bude sa zlepšovať, iba ak bude stále rásť.

Curly Faux Hawk

Jessica Lynn

Nazvite to frohawk, ak máte radi, ale kučeravé vlasy dodávajú vzhľadu svoj vlastný objem a textúru. Čím sú vlasy kučeravejšie, tým je mohawk vyšší.

Tieto kučery sú trvalé, tak úžasné je kučeravé faux jastrab. Kučeravé strapce vyzerajú skvele alebo ich do určitej výšky zosilnite pomádou.

Cool účesy pre dospievajúcich chlapcov

Cool účesy pre dospievajúcich chlapcovCarlin Cuts

Toto je účes všetkých vekových skupín. Táto verzia tiež ukazuje, ako falošný jastrab funguje pre všetky typy vlasov. Špičatá textúra pomáha jemným vlasom pôsobiť hustejšie.

Faux Hawk pre chlapcov

Deissy FloresSalón Whistle StopRon CarringtonRon Carrington

Keď už hovoríme o všetkých vekových kategóriách, umelý jastrab je tiež obľúbeným účesom pre chlapcov. Strih môže mať krátke strany a chrbát, aby čo najdlhšie rástol v dobovom alebo mohawkovom tvare. Na vrchu dajte vlasy do zvislej čiary, nechajte ich kučeravé, rozhodnite sa pre podrezanie alebo choďte na moderný strapatý vzhľad. Je to všetko milé. A v pohode.

Vlasy nie je potrebné upravovať každý deň, ale určite môžu byť. Vzhľad je dosť jednoduchý na to, aby sa dieťa mohlo štýlovať, a tak si dajte lacný produkt a nechajte ho kreatívne.

Najlepšie účesy pre husté vlasy

Carlin Cuts

Umelý jastrab je tiež skvelou voľbou pre mužov s hrubšími vlasmi. Je to tiež obľúbený účes ázijských mužov, pretože funguje s hrubými vlasmi a lichotí širokým tváram. Táto chladná verzia má strih inšpirovaný mohawkom a chladný matný objem. Vyskúšajte jeden z týchto prípravkov na špicaté vlasy a vyskúšajte si vzhľad.

Najlepšie účesy pre husté vlasy

Najlepšie účesy pre mužov - Faux HawkVlasové štúdio Divine Hue

Toto je jeden z najlepších účesov pre mužov. Vyzerá skvele a ľahko sa upravuje. Tento účes je najdlhší v strede hlavy, aby pomohol vytvoriť špičkový tvar mohawku. To je úsmev muža, ktorý vyzerá dobre a vie to.

Ak žiadny z 15 vyššie uvedených štýlov fohawk nie je pre vás, je to v poriadku. Pozrite sa na pompadour a pomp fade. Namiesto toho, aby sa vlasy hrotili nahor, sú vlasy upravené nahor a dozadu. Vzhľad je rovnako lichotivý a ľahko sa upravuje, ale má zaoblenejší profil a retro dojem.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author