15 účesov Quiff bolo aktualizovaných na rok 2021

Quiff účes je najznámejší ako klasický vzhľad, ktorý nosili Elvis Presley, James Dean a Morrissey. Existujú však aj moderné spôsoby, ako tento vzhľad nosiť. Charakteristickou črtou tohto účesu je objemový náraz v línii vlasov, ktorý môže byť zaoblený, textúrovaný alebo špicatý. Tá výška na čele je lichotivá pre každého, obzvlášť pre chalanov s okrúhlou tvárou.

Existuje toľko skvelých spôsobov, ako rozhýbať tento štýl. Vždy je tu obľúbený faux jastrab, okázalosť s nejakou extra výškou a niektoré aj novšie štýly. Quiff je možné pridať k textúrovanému orezaniu, ostrému vzhľadu alebo akémukoľvek typu vyblednutého účesu. Vlasy môžu byť krátke alebo stredne dlhé, stačí ich stiahnuť na čelo.

Existujú dva spôsoby, ako získať ten podpisový objem na línii vlasov. Pokiaľ ide o krátke vlasy a strapaté štýly, je to všetko o výrobkoch na vlasy. Štipka pravej pomády zapracovaná do takmer sucha udrží vlasy po celý deň. Pokiaľ ide o dlhšie vlasy alebo komplikovanejšie účesy, pred nanesením pomády trénujte vlasy s fénom. To zaisťuje maximálny objem a na držanie vyžaduje zlomok pomády.

Tu je len niekoľko spôsobov, ako nosiť ostrý účes. Prispôsobte si ho podľa svojho vkusného štýlu, špicatého špice alebo hrotov. Tu je len niekoľko spôsobov, ako rozhýbať moderný quiff.

Pozrime sa bližšie.

1. Účes Quiff

quiff účesHolič Abbás

Každý strih vlasov je dlhší na čele, s kratšími vlasmi po stranách a vzadu. Čím sú vlasy dlhšie, tým vyššie môžu ísť. Pokračujte v čítaní aj o kratších možnostiach. Tento moderný vzhľad nosený so strieborno-šedými vlasmi vyzerá skvele na mužoch všetkých vekových skupín.

2. Quiff účes pre mužov

quiff účesDavid Vetter

Toto je klasický quiff, aký by nosil Moz. Dlhé vlasy sú upravené vysoko nad líniou vlasov a priliehajú k temenu. Je to dobrý štýl, aby jemné alebo tenké vlasy vyzerali hrubšie, ako aj minimalizovať vzhľad rednúcich vlasov. Na tento typ jemných vlasov vyskúšajte niektorý z týchto ľahkých, silne držiacich pomád. Je to tiež možnosť pre chlapcov s hustými vlasmi, aj keď bude potrebný silnejší produkt.

3. Štruktúrovaný strih Quiff

ostrý strih s textúrouJavi Barber

Tento chladný vzhľad kombinuje trendovú textúru s klasickou siluetou. Pre chlapcov s účesom vo francúzskom strihu je to alternatíva k noseniu na okraji. Vyskúšajte vosk na vlasy, ktorý dodá vlasom prirodzený lesk.

4. Moderný strih Quiff

moderný quiff účesMohammad Hamze

Kuskusová textúra a špičková predná časť dodávajú tomuto quiffu moderný ráz. Pridajte pár oholených línií a bradu s knírami pre ešte lepší vzhľad. Využite jednu alebo všetky funkcie tohto vzhľadu.

5. Čo je to Quiff?

aký je ostrý účesBartłomiej Maciejewski

Toto je šialenstvo! Ten dodáva modernému pompadouru extra výšku. Má klasický tvar, ale matný povrch a rozmiestnená textúra ho udržujú svieži a nový. Tento typ vlasov je u mladých mužov veľmi obľúbený, pretože každému lichotí a upravuje sa oveľa jednoduchšie, ako vyzerá.

6. Messy Quiff Haircut

strapatý účesJosh Mcpike

Tento rafinovane strapatý účes nie je skutočne neporiadny. Vyžaduje to klasický nápad a zmodernizuje ho strapatou textúrou, vlnitým predným dielom a niekoľkými zaujímavými kúskami. Môžu to byť vlasy druhého dňa alebo vaša prvá voľba.

7. Strih Quiff Haircut

podrezaný quiff účesHossein Sarv

Podrezanie môže fungovať s akýmkoľvek účesom, ale funguje obzvlášť s týmto. Podrezanie, vyblednutie a usporiadanie spoločne zdôrazňujú výšku a ostrosť moderného quiffu.

8. Drop Fade + Quiff Haircut

drop fade a quiffRorro Gallardo

Účes drop fade klesá za ucho, aby vytvoril zakrivenú čiaru. Na vrch pridajte vínovú farbu a získate tento úžasný vzhľad.

9. Krátky strih Quiff

krátky ostrý účes pre mužovEddie Rosado

Tento strih a štýl funguje aj pre krátke vlasy. Hore uvádzame klasický krátky pánsky strih. Stačí mať na čelo zhruba palec. Zvyšok je ostrihaný tak, aby zdôraznil výšku a hrúbku krátkeho quiffu.

10. Quiff pre ázijské vlasy

ázijský quiff účesAndy Chung

Väčšina chlapcov s ázijskými vlasmi môže upravovať vlasy pomocou závideniahodnej vertikály. Tento chladný vzhľad dodáva quiffu trendovú ostrosť. Vyskúšajte jednu z týchto pomád na špicaté vlasy, aby reprodukovali vzhľad doma.

11. Ako štylizovať Quiff

ako štylizovať quiffDaniil Chetvertakov

Bez toho, aby ste videli bočný pohľad, by ste neuhádli, ako by ste tento štýl upravili. Vlasy na čele sú stiahnuté do vlny, aby sa dosiahol tento chladný textúrovaný objem. Spredu vlasy vyzerajú oveľa dlhšie, než v skutočnosti sú. To je dobré, pretože to znamená, že je jednoduchšie štýl. Vyskúšajte sušič vlasov, ktorý vám pomôže trénovať vlasy, aby zostali hore.

12. Quiff účes pre vlnité vlasy

kučeravé vlnité vlasyBertlebarbier

Nebojte sa, tento účes nie je len pre mužov s rovnými vlasmi. Je to úplne možné pre kučeravé alebo vlnité vlasy. Tento chladný vzhľad preberá prirodzenú textúru a ťahá ho nahor. Udržujte frizz na uzde s krémom na vlasy, aby ste nevyzerali Guma.

13. Quiff účes pre prírodné kučery

quiff na prirodzene kučeravé vlasyBrian Hickman

Toto je ďalší spôsob, ako nosiť quiff pre kučeravé vlasy. Tentokrát sa výstredné kučery môžu postaviť samy. Bočná časť dodáva tomuto výnimočnému štýlu extra chladnosť.

14. Quiff Hawk

špicatý quiff mohawkTitan Barber

Možno to nie je oficiálny účes, ale mal by byť. Naraz sa deje veľa rôznych vecí, takže začnime zhora. Vpredu je charakteristický vrchol vysokej hlasitosti. Tým to však nekončí, ale pokračuje hrotmi až do koruny. Potom je tu ochrana proti vyblednutiu, šnúra vzadu s výbuchom vyblednutia a ďalšia oholená šnúra. Tento štýl nemusí byť pre každého, ale pre niekoho je úžasný.

15. Quiff účes pre jemné vlasy

quiff účes pre jemné vlasy mužovRafa Hair

Toto je jeden z tých vzácnych účesov, ktorý vyzerá dobre u všetkých chlapcov a funguje pre všetky typy vlasov. Táto verzia pomáha jemným vlasom pôsobiť plnšie s blednutím po stranách a vlasmi stiahnutými do určitej štruktúry a bez lesku.

16. High Fade Quiff Haircut

krátky špicatý quiffAntonio Mateo

Toto je skvelý príklad toho, ako sa zo starého môže stať opäť nové. Klasický quiff je skrátený a má textúru, ale zachováva rovnaký tvar a príťažlivosť ako vždy. Vyzerať dobre je všetko, čo treba povedať.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author