21 dospievajúcich zrážok pre mužov: trendy 2021

Späť do školy je čas na nové oblečenie a svieži účes. Pozrite sa na týchto 21 dospievajúcich strihov pre chlapcov, ktorí kombinujú najnovšie trendy a ľahko sa nosia.

Ak máte záujem vyčnievať z davu, vyskúšajte účes alebo trendový textúrovaný štýl. Ak je pri športovaní dôležité zostať v pohode, vyblednutý účes vyzerá dobre s minimálnym úsilím.

Niektoré z týchto strihov vyžadujú určitý produkt, zatiaľ čo iné nie. Styling vlasov je jednoduchý. Stačí použiť množstvo produktu vo veľkosti hrášku medzi dlaňami, aby sa zahrialo a prepracovalo cez vlasy. Väčšinu lookov je možné upravovať samotnými prstami, ale podobne ako hrebeň, najlepšie vyzerajú, keď skončíte štetcom alebo hrebeňom s jemnými zubami..

Toto sú jedny z najlepších účesov pre chlapcov a dospievajúcich chlapcov.

1. Špičatá textúra + vlasový dizajn

Holičské vrkoče

Tento chladný strih kombinuje blond farbu, trendovú textúru a najnovší vzhľad s výstrihom do vlasov. Získajte iba jeden z týchto prvkov alebo všetky.

2. Prečešte Fade

CuttyFresh

Hrebeň nad vyblednutím je jedným z najobľúbenejších účesov pre mužov, pretože vyzerá cool a ľahko sa upravuje. Jednoducho vmasírujte do vlasov lesklý alebo matný výrobok a rozčešte ho na jednu stranu.

3. Textúrovaná plodina + tupé strapce

Pán Liptrot

Toto je jeden z najhorúcejších pánskych trendov pre krátke vlasy a obzvlášť pre mladších mužov a teenagerov. Predstavuje vrstvy, ktoré sú štylizované s textúrou na vrchu a niekedy majú tieto ofiny strihané rovno cez čelo.

4. Krátky Quiff + High Fade

Josh Connolly

Tento krátky účes je ešte jednoduchšie upraviť. Pridajte dotyk alebo produkt na čelo a zapracujte vlasy hore a dozadu. Tento strih funguje na husté, vlnité a kučeravé vlasy.

5. High Fade Haircut

Charlie

Kratšia verzia plodiny, tento strih nevyžaduje žiadny styling.

6. Buzz + Hair Design

JuanFran Peluquero

Geometrické čiary oholené bzučivým blednutím určite zaujmú.

7. Burst Fade Mohawk + Hair Design

Prodavač jastraba Barbera

Krátke mohawky sú ďalším obrovským trendom vlasov pre chlapcov v tomto roku. Ten dodáva oholenému dizajnu klasický výstrih do vyblednutia.

8. Účes bočnej časti

Urban Stylez

Ďalší spôsob nosenia bočnej časti, alias hrebeň, je s definovanou časťou.

9. Pomp Fade

Charlie Cullen

Účesy inšpirované pompadourom sa dajú jednoduchšie upravovať, ako vyzerajú. Fénovanie pomáha, ale dá sa to len s výrobkom. Ak práve začínate, vyskúšajte niečo klasické ako Layrite. Tento štýlový strih s dlhými vlasmi môžete tiež upraviť na jednu stranu alebo nosiť voľne.

10. Hair Design + Curly High Top

Ramon B. Gibbs

Tento svieži vzhľad kontrastuje s lineárnymi cik cakmi a výstrednými kučerami na vrchu.

11. Kučeravé vlasy + nízka plešatosť

CuttyFresh

Tento chladný strih má na vrchu textúru a vyblednutie, ktoré začína vysoko a klesá k pokožke nízko.

12. Buzz + Fade + Line Up

Gerry Barber

Toto je jeden z najpopulárnejších módnych účesov pre mužov rôznych typov vlasov. Funguje dobre na kučeravé a čierne vlasy, ako Drake, ako aj na akékoľvek hrubé pramene. Je to skvelý strih pre chlapcov, ktorí chcú vyzerať bez údržby.

13. Vlnitý okraj

Charlie Cullen

Nestrihajte iba vlnité alebo kučeravé vlasy. Tento dlhý zvrchu, krátke strany a zadný diel kombinuje trendy v textúrach a okrajoch s ľahko ovládateľnými stranami.

14. Účes s nízkym vyblednutím + zubaté ofiny

Josh Connolly

Tento rok sú v trende všetky druhy ofiny pre chlapcov. Tento svieži strih ponúka rozmazané blednutie vzadu a zubaté okraje vpredu.

15. Textúrovaná Pomp + bočná časť

Charlie Cullen

Ďalším trendom vlasov pre chlapcov v tomto roku je dlhší vzhľad a zúžené boky. Toto cool má oboje plus veľa textúrovaného objemu. Styling s výrobkom na texturizáciu a prstami je ľahký.

16. Plochý vrch

Ben Warren

Ďalším dlhším účesom pre chlapcov, ktorý je tento rok obrovský, je plochý vrch. Noste ho s rozkrokom inšpirovaným 90. rokmi alebo so svojimi obľúbenými úzkymi džínsami.

17. Strih Fade Účes

CuttyFresh

Tento štýlový strih pre vlnité vlasy zanecháva na vrchu veľa textúry, štylizovaný nadol cez čelo.

18. Špicatý faux Hawk

Charlie

Falošný jastrab, alias fohawk, je pánsky účes, ktorý pretrváva, pretože je taký lichotivý. Účes s vysokým vyblednutím mohol byť tiež upravený do úhľadného chrbta alebo nosený voľne.

19. Mid Bald Fade

Hnusní holiči

Stredná škola môže byť zaneprázdnená medzi triedami, športom a socializáciou. Vyblednutý účes s určitou dĺžkou navrchu zaistí, aby boli vlasy vždy na mieste.

20. Mid Fade

Josh Connolly

Tento svieži strih vyzerá skvele pred, počas a po hodine telocviku.

21. Orezaná textúra + oholené čiary

Josh Connolly

Tento trendový vzhľad kombinuje najhorúcejší účes tohto roku s pár oholenými líniami vzadu.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author