21 podrezaných účesov, ktoré sú super cool

Toto je najlepšia zbierka moderných strihov a tiež klasických štýlov podrezania.

Nižšie nájdete mnoho rôznych verzií podrezania, ktoré môžete vyskúšať.

Každá predvádza moderný nádych tohto klasického pánskeho strihu.

Čo je teda presne podrezaný účes / účes?

V minulosti boli tieto zrážky pre mužov veľmi jednoduché a boli skôr účesom typu „urob si sám“ doma. Tento klasický mužský zostrih sa dosiahne jednoduchým bzučaním po stranách a chrbte v jednej (veľmi krátkej) dĺžke nožnicami. Potom nožnicami nastrihajte vlasy na požadovanú dĺžku a celé ich uhlaďte.

Toto je jeden z najlepších a najľahších účesov, ktoré si môžete dať. Ak si trúfate skúsiť, haha. Napriek tomu, že sa to dá zvládnuť doma, dôrazne odporúčame vyhľadať pomoc priateľa alebo ho nechať urobiť holičom, aby bol v bezpečí..

Dnes existuje mnoho rôznych a veľmi štýlovo vyzerajúcich variácií tohto obľúbeného pánskeho strihu.

Či už máte kučeravé vlasy, vlnité vlasy, husté vlasy alebo rovné vlasy, určite existuje niekoľko návrhov podrezaných vlasov, ktoré vám budú vyhovovať..

1) Klasické podrezanie + kliknutie späť

Podrezané účesy pre mužov s dlhými vlasmi

Účes podľa Keller

Je to veľmi štýlovo vyzerajúci dlhý podrezaný účes pre mužov, ktorý bol stiahnutý dozadu v dlhých vlnách. Ak chcete získať tento vzhľad, použite pomádu s trochou lesku, rovnomerne vmasírujte do vlhkých vlasov a potom upravte pomocou prstov..

2) Strih dlhých vlasov pre mužov + plešatina + odpojená brada

Dlhé vlasy sčesané dozadu a podčiarknuté vysokým blednutím pokožky a bradou

Tento vyblednutý podrez ukazuje po častiach dlhé vlasy so štýlom dozadu a do strany. Úplne v pohode.

Zadný pohľad na podrezané dlhé vlasy

Účes podľa ambarberia

Tu je pohľad na pohľad zozadu. Veľmi cool vyzerajúci účes s blednutím pokožky a bradou.

3) Men’s Undercut Fade: dva štýly

Ostrý ostrihaný zostrih s dvoma štruktúrovanými štýlmi

Účes podľa Holičské vrkoče

Perfektná ukážka toho, ako všestranný môže byť tento účes, pokiaľ ide o styling. Tu máme jeden účes upravený dvoma veľmi odlišnými spôsobmi. Na ľavej strane majú vlasy dostatok objemu, ktorý vytvára sušič vlasov. Ak máte husté vlasy ako tento, použite silnejšiu pomádu a upravte vlasy spredu dozadu tak, aby vyzerali upravene. Vpravo sú štruktúrované vlasy upravené dopredu a dozadu do strapatého strihu. Dva skvelé účesy pre mužov! Tento moderný záber sa nazýva podrezanie.

4. Podrezanie s bradou + stredne dlhé vlasy + línia

Podrezanie pre husté alebo vlnité vlasy

Účes podľa Andy autentický

Je to skvelý strih pre mužov, ktorí majú stredne dlhé vlasy. Na vlhké vlasy naneste silnú matnú povrchovú úpravu a jednoducho vmasírujte.

5. Podrezanie pre kučeravé vlasy

Pánsky podrezaný účes na kučeravé vlasy

Účes podľa Holičské vrkoče

Ďalšia kráska, ale s kučeravými vlasmi a bradou. Máme vysokú bledosť pokožky, ktorá vytvára ostrý kontrast s hustými kučeravými vlasmi. Pomádou so stredným držaním dodáte svojim kučerám extra odrazu a života.

6. Podrezané krátke vlasy + oholená časť

Pánske podrezané krátke vlasy s lysinou

Účes podľa Kev

Skvele vyzerajúci podrezaný krátky vlas. Tento strih bol upravený do klasického účesu mini pompadour a je odpojený od tvrdej časti.

7. High Fade Undercut s hrubými vlnami

Strih na krátke vlasy pre mužov s nízkou plešatosťou

Účes podľa Keller

Vysoká plešatá pokožka odhaľuje husté čierne vlasy na vrchu, ktoré sú upravené do studene vyzerajúcich vĺn alebo verzie účesu combover quiff.

8. Podrezanie s dlhými strapcami

Podrezaný účes pre mužov s dlhými bočnými strapcami

Účes podľa Pánsky svet Herenkappers

Boky sú krátke, ale nie sú oholené až na kožu, a okraje sú dlhšie, pretože visia vpredu. Jedná sa o prirodzenejšie vyzerajúci bočný výrez, ktorý je štylizovaný s menším počtom produktov a tiež viac do strán.

9. Hard Part Pompadour Undercut

Tvrdý part pompadour podrezaný účes pre mužov

Účes podľa ambarberia

Ďalší odpojený podrezaný účes s tvrdou časťou. Dlhšie vlasy navrchu sú fénované, aby mali pekný prirodzene vyzerajúci prúd.

10. Špičatý strapatý podrezaný účes + nízke vyblednutie

Ostrý pánsky podrezaný účes

Účes podľa Pánsky svet Herenkappers

Super cool účes. Tento nový pánsky účes je kombináciou niekoľkých rôznych vzhľadov. Tento účes má na vrchu dlhšie štruktúrované vlasy, ktoré mu dodávajú ostrý strapatý vzhľad, a je upravený zozadu dopredu do účesu s dlhými strapcami. Na mierne vlhké vlasy používajte silnú pomádu, aby ostré textúry zostali po celý deň nedotknuté. Chaotický podrez bol veľmi obľúbenou voľbou.

11. Cool Pompadour Undercut

Pánske podrezané dlhé vlnité vlasy

Účes podľa Chris Graham

Ďalší moderný strih, ktorý je kombináciou pompadouru (vpredu) a vlasov, ktoré sú vzadu veľmi dlhé a narezané do tvaru V. Ak chcete získať tento vzhľad, jednoducho vlasy vyfénujte a použite pomádu na ľahké držanie.

12. Podrezané dlhé vlasy s bradou

Podrezaný účes pre mužov s dlhými vlasmi a rozpojenou plnou bradou

Účes podľa ambarberia

Hrebeňová bočná časť s veľmi dlhými strapcami (ofinou) vpredu a veľkými bradami. Blednutie pokožky zvýrazňuje na vrchu väčšiu dĺžku vlasov a rozpojuje fúzy. Úžasné.

13. High Fade Undercut so stredne štruktúrovanými vlasmi + line up

Vysoko podrezaný efekt vyblednutia pokožky s česanými vlasmi česanými dozadu

Účes podľa Javi Barber

Fade je vzatý veľmi vysoko až k línii vlasov na čele. Stredne dlhé vlasy sa upravia a vrátia na miesto pomocou fénu, aby vyzerali prirodzene. Toto je podrezanie vysokého vyblednutia.

14. Jeden strih + dva štýly

Podrezaný štýl štylizovaný dvoma spôsobmi - rovný chrbát - a špicatý

Účes podľa Pánsky svet Herenkappers

Ďalší skvelý príklad, ako jeden účes upraviť dvoma úplne odlišnými spôsobmi. V hornej časti sú vlasy vyfúkané do sucha a späť. Drží sa na mieste pomádou so stredným držaním. Alebo použite silnejšiu pomádu a oživte dlhé textúry chaotickým trhaným vzhľadom. Jeden strih účesu môžete upravovať pre všetky firmy alebo večierky, vyberte si!

15. Skryté podrezanie + dlhé vlasy

Dlhšie vlnité vlasy s upraveným chrbtom pre mužov s vysokou plešatosťou

Účes podľa Javi Barber

Veľmi vysoká plešatá slabosť, ktorá ostro rozpojuje dlhé splývajúce vlasy na vrchu. Ak chcete získať tento vzhľad, buď osušte uterákom alebo vyfénujte a odhrňte vlasy z tváre. Skvelý príklad pánskeho podrezania dlhých vlasov, ktoré by ste mohli dostať, ak chcete dlhšie vlasy.

16. Cool odpojený štýl + dlhé strapce

Cool undercut pre mužov s dlhými strapcami

Účes podľa Mikey

Tento účes je 100% COOL. Milujte tento účes od Mikeyho, jedného z najkreatívnejších holičov/stylistov. Stredne dlhé husté vlnité vlasy upravené na vrchu úhľadne s ofinou visiacou k očiam. Odpojená dobre upravená brada vyzerá úžasne s týmto veľmi štýlovým pánskym účesom. Vlasy sú upravené na jednu stranu a sú skvelo vyzerajúcim moderným hrebeňom na účes.

 Jednoznačne najlepší výber zo skupiny.

17. Under-Hawk

Pánsky podrezaný účes pod jastrabom

Účes podľa Andy FadeMaster

Veľmi vysoká slabosť a tvrdá časť pôsobia mohutným dojmom.

18. Dlhé podrezanie s bradou

Podrezané dlhé vlasy s bradou

Účes podľa ambarberia

Dlhé podrezanie. S týmto účesom dlhé vlasy tak dobre fungujú. Krátke strany boli opäť dosť vysoké, čo dáva dlhým vlasom veľa pohybu. Na úpravu účesu použite tento fén na úpravu vlasov. Potom, čo sú vlasy suché, naneste malé množstvo svetlej až stredne silnej pomády a vmasírujte do vlasov dozadu a tiež do strany.

19. Stredný podstrih vlasov

Krátky až stredne dlhý strih vlasov pre mužov

Účes podľa Keller

Tento krátky podrez s vysokým vyblednutím pokožky vyzerá úžasne. Jednoducho vyfénujte vlasy a získajte tento vzhľad. Klasický vzhľad, ale taký chladný pánsky účes.

20. Odpojený podrezaný účes

Odpojené podrezanie s tvrdou časťou

Účes podľa Holičské vrkoče

Vysoká plešatosť a tvrdá časť oddeľujú fúzy aj dlhšiu dĺžku vlasov navrchu. Vlasy boli upravené dozadu z tváre do typu pompadourového hrebeňa cez účes.

21. Účes s bočným zametaním a podrezaním

Bočný upravený účes pre chladných chlapov

Účes podľa Javi Barber

Dlhšie prírodné vlasy sú česané do strany. Ak chcete získať ďalší objem, naneste stredne silnú pomádu rovnomerne na vlhké vlasy a potom použite fén. Vyčešte vlasy na miesto. Úplne cool podrezaný účes.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author