25 dobrých účesov pre mužov

Tento vyberaný výber dobrých účesov pre mužov obsahuje niekoľko klasík, trendov a kombinácií týchto dvoch.

Máme účesy na bočnej časti, hrebeňové nástavce, bodce a krátke strihy, ktoré vyhovujú všetkým typom vlasov a tvaru tváre. Pridajte vyblednutie podľa vlastného výberu alebo zúžte zúženie.

Všetky tieto štýly vyzerajú skvele a sú na mieste. Pozrite sa na týchto 25 skvelých lookov.

1. Potiahnite späť + High Fade

Dobré účesy pre mužov

Holičské vrkoče

Táto verzia obľúbeného pánskeho účesu je zostrihaná a upravená vo formálnejšom štýle. Fade sa namiesto na koži skracuje, zatiaľ čo horná časť má matné držanie s nádychom vlny, ale nie je hladká ani neporiadna.

2. Účes bočnej časti + textúra + nízke vyblednutie

Sam Campagna

Toto je klasický účes bočnej časti s niekoľkými aktualizáciami v tomto roku. Vlasy na vrchu majú veľa objemu a sú jemne oddelené, zatiaľ čo nízke blednutie odhaľuje pokožku v línii vlasov.

3. Textúrované hroty + vyblednutie

Vlasy Toma Baxtera

Textúra je jedným z najlepších tohtoročných vlasových trendov. Môže byť pridaný do akéhokoľvek pánskeho účesu, ale funguje obzvlášť dobre s klasickými hrotmi.

4. Pomp Fade + bočná časť

bočná časť účesu pre mužov

Woodies Holičstvo

Pompadour a bočná časť sú dva klasické pánske účesy, ktoré sa neustále objavujú. Tu kombinujú sily s vyblednutím pre moderný vzhľad s nadčasovou príťažlivosťou.

5. Textúrovaný quiff

Malý Jay

Pánske vlasy s objemom pozdĺž čela lichotia takmer každému a navyše sa dajú ľahko upravovať. Táto verzia má tiež vysoké vyblednutie a textúru.

6. Krátke kučery + Temple Fade

Vaughn

Najnovší trend v oblasti textúr platí aj pre kučeravé vlasy. Vidíme veľa dlhších štýlov, ktoré zvýrazňujú prirodzenú textúru. Zoradenie a vyblednutie chrámu udržujú okraje čisté.

7. Buzz Fade + zostava

Pat Regan

Jedná sa o jeden z najobľúbenejších veľmi krátkych účesov pre mužov. Zoradenie a vyblednutie dodá inak obyčajnému hlučnému strihu štýl a čistý strih.

8. Vysoký a tesný + Vysoký vyblednutie + Dizajn vlasov

Tarik Nevar

Po vyššie uvedenom strihu je vysoký a tesný jedným z najlepších krátkych účesov pre čierne vlasy. Navrchu necháva dostatočnú dĺžku na textúru, zatiaľ čo boky rezne do značnej miery. Jednoduchý dizajn vlasov na krku odlišuje tento konkrétny strih od ostatných.

9. Kučeravé vlasy + stredná plešatá slabosť

Raggos Barbering

Fade s určitou dĺžkou na vrchu je jedným z najlepších strihov pre chlapcov s kučeravými vlasmi. Jedná sa o nenáročný spôsob, ako mať kučeravú textúru, a stačí chvíľku na úpravu a nanesením zvlneného krému na vlasy definujte kučery a bojujte proti kučeravosti..

10. Bočná časť + vlnité vlasy + nízke vyblednutie

Matt J..

Vytvorte si svoj vlastný jedinečný účes zmiešaním a zladením strihu, vyblednutia a štruktúry vlasov. Tento moderný vzhľad klasickej bočnej časti má nízky útlm a na vrchu nečakané vlny.

11. Účes na bočnej časti s pohybom a prúdením

Matt J..

Okrem textúry sú hlavným trendom roka pánske účesy, ktoré sú navrhnuté tak, aby mali pohyb a plynulosť. Tento vzhľad stále používa výrobok, ale výrobky s matným povrchom a flexibilným držaním.

12. Hi-Top + Kučery + Nízka plešatosť

Matt J..

High top fade je jedným z najlepších strihov pre chlapcov s výstrednými kučerami. Nie je to také geometrické ani presné ako plochý vrch, ale má podobný vplyv s dostatkom výšky a textúry.

13. Silné hroty + High Fade

Javi Barber

Štýlové štýly sú tiež ovplyvnené trendom textúr. Tento svieži vzhľad ponúka väčšie než obvykle hroty smerujúce nahor aj dopredu.

14. Zakrivené hroty

Dang strihá vlasy

Namiesto klasických rovných hrotov má táto verzia náznak krivky pre niečo iné.

15. Comb Over + Quiff + High Fade

Erick

Tento lichotivý a ľahko nositeľný štýl je dostatočne čistý na prácu a dostatočne chladný na celý život. Vlasy sú na vrchu dlhšie a prepracované na jednu stranu s určitým objemom na čele.

16. Hrebeň nad vyblednutím + textúra

Diana Pourová

Štýly na hrebeň sú obľúbené, pretože vyzerajú skvele a ľahko sa nosia. Tento je štylizovaný prstami, aby dodal textúre.

17. Wavy Sweep Back + High Bald Fade

Criztofferson

Vidíme veľa nových verzií starých obľúbených. Toto je jedinečný pohľad na kľukatý chrbát, voľnejšia verzia hladkého chrbta, s množstvom vĺn a vysokým vyblednutím..

18. Účesy pre jemné vlasy

Whitney VerMeer

Tento dlhý účes na vrchu, krátke strany a chrbát je skvelou voľbou pre mužov s jemnými vlasmi. Tiahnutie dozadu dodáva objemu a textúre, vďaka čomu pôsobia vlasy plnšie.

19. Silná plodina + bočné strapce

Conor Taaffe

Textúrovaná plodina je obrovským pánskym trendom, ktorý je možné nosiť mnohými rôznymi spôsobmi. Táto verzia má na vrchu veľkú hmotnosť a okrajové časti sú prepracované na jednu stranu.

20. Chaotické hroty

Holičské vrkoče

Ďalší chladný variant klasických hrotov, tento chaotický štýl ťahá hroty vo všetkých smeroch.

21. Textúrovaný Quiff + High Fade

 Ivan Rodriguez Hernandez

Tento quiff je lichotivý pre všetky tvary tváre a ľahko sa upravuje vďaka vrstveniu na vrchných a ultra krátkych stranách.

22. Nové účesy pre mužov

Holičské vrkoče

Tento svieži vzhľad štylizuje klasický pánsky účes novým spôsobom. Úseky vlasov sú opracované oblúkom smerom do stredu, aby bol dosiahnutý vysoký objem a textúrovaný povrch.

23. Vlnité vlasy + Mid Fade

Dean Marshall Braid

Toto je jeden z najlepších strihov pre mužov s vlnitými alebo kučeravými vlasmi. Jednoducho naneste na vlasy zvlnený krém a noste ich strapaté.

24. Účes Taper Fade

Alan zobák

Zúžené účesy, ktoré holia vlasy až po kožu v línii vlasov, sú stále obľúbenejšie. Je to klasický štýl s moderným dotvorením.

25. Krátke účesy pre mužov

Andrew má vlasy

Tu je solídny krátky účes pre chlapcov, ktorý sa dá ľahko upraviť ako rozcuchaný, ako vyššie, alebo v prípade potreby čistejšie.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author

Adblock
detector