31 najobľúbenejších pánskych strihov pre rok 2021

Uvažujete o zmene svojho vzhľadu a vyskúšate nový štýl účesu? Nehľadaj ďalej. Zabezpečili sme vás. Toto je najaktuálnejší a najkompletnejší sprievodca všetkými najobľúbenejšími pánskymi účesmi a pánskymi účesmi.

Táto príručka vysvetľuje všetky najnovšie účesy pre mužov a ich štýl. Toto je najčerstvejšia zbierka fotografií a príkladov strihu mužov. Všetky sú strihané a štylizované najlepšími holičmi na svete. Toto sú najlepšie zrážky pre rok 2021 a ďalšie, ktoré by si mal vyskúšať každý muž.

Nezabudnite si nájsť čas a prečítajte si všetky nižšie uvedené popisy strihov. To vám pomôže porozprávať sa s vašim holičom o všetkých vašich ďalších zrážkach. Je dobré vedieť a zaistiť, že dostanete to, čo chcete. Vyberte si nový vzhľad, ukážte fotografiu svojmu holičovi a potom vyjdite a vyzerajte skvele.

Populárne vybledne

Najprv si povedzme o vyblednutiach. Fade nie sú v skutočnosti účesy, ale skôr spôsob, akým váš holič zmieša vlasy z krátkych na dlhšie po stranách a vzadu..

Najpopulárnejšími zoslabeniami sú vaše nízke, stredné a vysoké prechody, ktoré položia základ pre ďalšie štýly vyblednutia. Získajte viac informácií o mnohých ďalších štýloch v našom sprievodcovi typmi vyblednutých zrážok, ktoré môžete vyskúšať. Keď hovoríme o nízkych, stredných a vysokých, v podstate hovoríme o častiach vlasov po stranách a zadnej časti hlavy a o tom, kde zastrihávač pracuje a konce miešania (nízke, stredné alebo vysoké). 

Nízke vyblednutie

Nízke vyblednutie je skrátené holiacimi strojčekmi nižšie po stranách a vzadu, bližšie k ušiam a línii vlasov. Orezávacia práca je nižšie. Váš holič sa bude postupne miešať do väčších dĺžok po stranách a chrbte. Zjednodušene povedané, vlasy sú oholené nižšie až k pokožke v dolných oblastiach, ale nie tak často v stredných až vysokých oblastiach bokov a zadnej časti hlavy. Nízke blednutie má tendenciu predvádzať vlasy vyššie a dodáva štýlový vzhľad s väčším prietokom, podobne ako zúžený strih nožníc..

SasanVic Blends

Mid fade

Mid fades môže byť spojený s mnohými vašimi klasickými pánskymi účesmi. Veľmi štandardný pohľad na to, ako holič strihá vlasy po stranách a zadnej časti hlavy. Vlasy sú zmiešané od veľmi krátkych alebo plešatých v spodnej časti až po stredne krátke v strednej časti. V stredných až vysokých častiach bude váš holič pravdepodobne ďalej miešať dĺžky vlasov nožnicami. Stredné odtiene vám poskytnú pekný čistý strih a štýlový vzhľad, ale stále nechávajú vlasy o niečo vyššie po stranách, vzadu a samozrejme aj navrchu..

  • Účes vyblednutia pokožky

Vic BlendsRozreže Killah

Vysoká slabosť

Vysoké vyblednutie znamená, že väčšina strán a zadnej časti účesu je ostrihaná veľmi krátko. Do značnej miery až tam, kde by ste si rozdelili vlasy. Vysoké vyblednutie je často kombinované s podrezaním, bzučivými strihmi, vysokými a pevnými účesmi, pompadourmi a strihmi typu quiff. Vysoké vyblednutie vytvára viac odpojenia medzi dlhými vlasmi na vrchu a veľmi krátkymi stranami.

Papito blahoslaveníKen Nguyen

Populárne krátke účesy

Krátke účesy sa ľahko upravujú a upravujú. To je dôvod, prečo toľko chlapov chodí na krátke účesy.

Buzz Cut

Niekoľko krátkych účesov môže spadať do kategórie bzučivého strihu. Posádky, ploché topy, brečtanová liga a vysoké nohavice sú veselé. Je to krátky zostrih vyrezaný holičskými nožnicami. 

Buzz cutJúlius Cvesar

Strih posádky

Strih posádky je klasický pánsky strih, ktorý bude vždy obľúbenou voľbou. Vlasy na vrchu sú po celej dĺžke krátke s trochou pompadouru alebo quiffu vpredu, ktoré dodávajú štýl. Tento účes je pre mužov najľahšie upraviteľný a udržiavaný. Vyskúšajte strih posádky s rôznymi štýlmi vyblednutia alebo mierne odlišnými dĺžkami navrchu, aby tento skvelý krátky vlas vyzeral ako nový.

Strih posádkyDrew Nance

Ivy League

Ivy League je typom prerušenia posádky. Vlasy v prednej časti sú dostatočne dlhé, aby ste si mohli vytvoriť bočnú časť. Vlasy sú smerom ku korune kratšie. Dĺžka vlasov vpredu je zvyčajne asi jeden a pol palca dlhá a menej ako jeden palec smerom dozadu a k temenu. Niekto by mohol povedať, že ide o univerzálnejší a štýlovejší strih posádky.

Účes brečtanovej ligyDrew Nance

Plochý vrch 

Plochý vrch je krátky zostrih, pri ktorom sú boky ostrihané tesne k pokožke a zvršok je vzpriamený a je zastrihávačom alebo plochým strihom ako stolová doska. Vaše vlasy na vrchu môžu byť krátke, stredné alebo dlhé. Ak stále stojí vzpriamene, vytvorí plochý vzhľad.

Strih na plochý vrchMax Dos Santos

Vysoká a tesná

Vysoký a tesný je typ zníženia posádky, ktorý je propagovaný vojenským personálom. Je to super krátky zostrih, pri ktorom sa boky a chrbát oholia až na kožu a postupne sa zmiešajú do vysokého vyblednutia. Horné vlasy sú tiež veľmi krátke.

Vysoký a pevný účesHolič Greg

Caesar Cut

Caesarov účes bol pomenovaný podľa rímskeho cisára Júliusa Caesara. Má krátke vrstvené vlasy po celej dĺžke od 1 až 2 palce. Ofina (ofina) je skrátená a vodorovne cez čelo. Pre aktualizovanejší vzhľad vám holič môže poskytnúť chladné vyblednutie.

Caesar rezSeeCut Hairstylizh

Francúzska plodina

Francúzsky crop aka ten crop účes je v poslednej dobe veľmi populárny. Je podobný Caesarovi, ale má horizontálny okraj, ktorý je na dotyk dlhší. Dĺžka okrajov môže byť kdekoľvek od stredu čela až tesne nad obočie. Holičstvo robí tento strih v porovnaní s Caesarom o niečo modernejším a chladnejším, pretože na vrchole sú rôzne odtiene, štruktúrované vlasy alebo strapaté vlasy..

Francúzsky strihMātū Barber Company

Ťažká časť

Tvrdá časť môže fungovať na krátke alebo stredné vlasy. Možno je to viac funkcia ako strih. Napriek tomu je to vlastný unikát. Účes na tvrdej časti má oholenú líniu v mieste pravidelnej bočnej časti. Môže byť úzky alebo širší.

Účes na tvrdej častiCarlos Imlau

Textúrované účesy 

Účesy s textúrou pôsobia chladne vo všetkých dĺžkach vlasov. Spôsob, akým váš holič strihá končeky vlasov, vytvára textúry. Účesy sú navrhnuté tak, aby boli upravené rozcuchane alebo ostro. Štruktúrované zrážky vyzerajú skvele, ale dajú sa nosiť aj v profesionálnom alebo kancelárskom prostredí, vďaka čomu budú boky a chrbát vždy svieže vďaka zvolenému efektu..

Pánsky strih s textúrouVzali sme si vlasy

Populárne stredné účesy

Keď si necháte narásť vlasy do strednej dĺžky, začnete sa otvárať viacerým druhom strihov a účesov.

Bočná časť

Niektorí chlapci nechcú byť v centre pozornosti s trendovým vzhľadom. Ak ste to vy, potom je účes na bočnej časti perfektný. Je to skvelý účes, ak chcete vyzerať čisto a jednoducho. Ideálne pre profesionálne alebo formálnejšie okolnosti. Ak chcete, aby bol tento účes chladnejší, pridajte kvapkanie alebo plešatosť.

holičstvo @ goodbarberscolorado

Podrezanie

Podrezanie je už veľmi dlho jedným z najobľúbenejších pánskych strihov pre stredne dlhé vlasy. Pravdou je, že podrezanie môže fungovať s akoukoľvek dĺžkou vlasov. Ale na vrchole potrebujete nejaké vlasy, s ktorými budete pracovať. Jedná sa o klasický pánsky strih, ktorý ponúka veľmi krátke strany oholené na jednu dĺžku, čo znamená, že nejde o vyblednutie. Vrch sa náhle odpojí od oholených oblastí. Vlasy na vrchu sú zachované dlhšie a môžu byť ponechané strapaté alebo uhladené. Za tie roky sme videli niekoľko úžasných moderných úprav tohto klasického pánskeho strihu. Ako to vyzerá, môžete upraviť tak, že si necháte narásť vlasy, pridáte hroty a textúry alebo narastiete na okraji. Môžete tiež pridať dizajn vlasov pre extra chladný faktor.

PodrezanieVic Blends

Odpojené podrezanie

Nie sme si istí, odkiaľ tento výraz presne pochádza. Je to skutočne len moderný odkaz na podrezanie. Dalo by sa povedať, že je to moderný ostrý účes, v ktorom sú krátke vlasy odpojené od dlhších vlasov na vrchu, ktoré môžu mať akýkoľvek štýl alebo dĺžku..

Odpojené podrezanieHolič Harley

Flow účes

Flow účes je prirodzený vzhľad, ktorý je spravidla bez vyblednutia alebo oholených strán a chrbta. Tento štýl môže mať stredne dlhé až dlhé vlasy. Dalo by sa nosiť voľné a strapaté ako strih na surfe alebo sčesaný chrbát a štýlové do kancelárie.

Flow účesENSŌ

Pompadour

Pompadour je klasický pánsky strih, ktorý často sprevádza stredný alebo vysoký útlm. Vlasy na vrchu vpredu sú uložené kdekoľvek od strednej až po dlhú dĺžku. Vlasy sú smerom ku korune zúžené na dĺžku. Aby ste získali štýl a telo a pohyb, použite najskôr sušič vlasov a kefu na vlasy. Potom pomocou pomády na úpravu vlasov upravte vlasy vpredu aj vzadu. Vpredu to vytvára hrčku alebo vydutie a smerom dozadu je plochejšie.

Tu je príklad klasického pompadouru.

Účes PompadourCurran Candage

A tu je príklad moderného účesu pompadour.

barbercole

Odklonené dozadu

Upravené vlasy budú vždy chladné. Jednoducho požiadajte o stredne dlhý klasický pánsky strih na vrchu s dlhšou ofinou a krátkymi bokmi alebo vyblednutie vašej túžby. Môžete to urobiť pomocou vlhkých vlasov alebo suchých vlasov. Stačí si chytiť pomádu, prstami si ho prepracovať do vlasov alebo ho upravte pomocou hrebeňa. Pomády s leskom dodajú mokrý vzhľad. Pomády s matným povrchom budú vyzerať prirodzene.

Upravené vlasy dozaduRay DeCandia

Quiff

Ostrý účes bol v posledných rokoch najlepšou voľbou pre mnohých mužov. Je to úplne úžasný chlap, ale moderný vzhľad. Jedná sa o kombináciu účesov pompadour, combover a bočnej časti. Quiff vyzerá skvele so stredným alebo vysokým vyblednutím. Tento vzhľad má ofinu, ktorá čiastočne vyčnieva vpredu, ale tiež sa upraví do zvyšku vlasov navrchu.

Quiff účesHossein Sarv

Vyššie uvedená fotografia ukazuje klasickejšiu verziu quiffu. Tento účes je tiež dobrým príkladom bočného účesu.

criztofferson

A vyššie, máme príklad jemného strihu s modernejším vzhľadom.

Fúkaný účes

Fúkanie má nízky útlm po stranách a vzadu a stredne dlhé až dlhé vlasy na vrchu. Štýl má na vrchu vzhľad veľkého objemu, plynulosti a pohybu, ako keby ste prst strčili do zásuvky (nerobte to!). Toto je teraz veľmi univerzálny a populárny strih.

Vyfúkaný účesiNSPIREd reže DFW

Prečešte

Hrebeň má krátke strany a na vrchu dlhšie vlasy. Tento vzhľad môžete štylizovať úhľadne alebo chaoticky. Jednoducho vlasy rozčešte alebo učešte do strany. Časť nie je potrebná, hrebeň môže fungovať napríklad aj s podrezaním. Na dosiahnutie väčšieho objemu použite počas čistenia fén. Ak chcete zvýšiť držanie hrebeňa, použite pomádu. 

Hrebeň cez účesTrevor Moots

Účesy Mohawk

Mohawk začínal ako zostrih, kde boli boky oholené veľmi krátko alebo odvážne a navrchu bol veľmi dlho vyrastený úzky pás vlasov. Dnes vidíme širokú škálu strihov mohawk, strihaných vo všetkých dĺžkach vlasov. Tu je super cool mohawk, ktorý ponúka štruktúrované vlasy, orez vpredu a plešatú/prasknutú farbu. Perfektný príklad pánskeho strihu, ktorý je kombináciou niekoľkých účesov v jednom.

criztofferson

Faux Hawk

Tento účes je kratšou modernou verziou mohawka, ale je oveľa menej intenzívny. Pás vlasov na vrchu nie je taký úzky ani vysoký ako mohawk, ale je upravený rovnakým spôsobom do stredu. Boky sú krátke, zvyčajne silne sfarbené a nie sú oholené na kožu ako pravý mohawk. Faux znamená vo francúzštine falošný. Tento účes je ako mohawk, ale nie v skutočnosti. Je to moderná menej punková verzia, ale má rovnaký štýl.

Faux hawk fohawkRyan Cullen

Fringe alias Bangs

Udržanie dlhšej ofiny (ofiny) dodá vašim účesom ďalší rozmer. Okrajové zrážky sú skvelé a dajú sa upravovať mnohými spôsobmi. Noste strapce dole a voľne, do strany, strapaté alebo ich vráťte dozadu. Je to úplne na vás.

Brian Hickman

Populárne dlhé zrážky

Dlhé vlasy pre chlapcov sú v dnešnej dobe opäť obľúbenejšie. Účesy a účesy pre dlhé vlasy sa tiež stávajú rozmanitejšími a pôsobia chladnejšie.

Surferové vlasy: rozpustené + rozcuchané vlny alebo kučery

Máte husté vlasy a chcete si nechať vyrásť nový vzhľad? Skvelým východiskovým bodom sú surferové vlasy alebo rozpustené, strapaté vlny alebo kučery. Pokiaľ ide o dlhšie vlasy, tieto looky sa veľmi ľahko spravujú. Môžete si doslova uterákom osušiť vlasy, upraviť si vlasy rukami a ísť. Vďaka tomu získate chladný, divoký a drsný vzhľad. Môže sa však tiež zmierniť, ak to vyžadujú určité príležitosti. Stačí vyfénovať alebo vykefovať.

Surfer vlasy pre mužovEthan Kelly

Dlhé + rovné

Dlhé vlasy nevyžadujú husté vlasy. Chlapi s rovnými alebo jemnými vlasmi môžu vyzerať skvele aj s dlhými vlasmi. Nechajte to dlho rásť, získajte pekný čistý strih od svojho holiča alebo kaderníka. Pridajte niekoľko vrstiev na textúru. Zvýšte objem a pohyb pomocou pomády alebo fénu, keď ju upravíte. Môžete ho nosiť späť, uviazať späť alebo rozdeliť.

Muži s rovnými dlhými vlasmiWill Salon

Dlhé + vlnité alebo kučeravé

Po surferových vlasoch s dĺžkou po ramená vyzerajú vlnité a kučeravé vlasy ešte dlhšie. Zvýraznite textúru a objem ľahkým výrobkom, ktorý tiež skrotí kučeravosť. Vlny a kučery dodávajú tento objem iným účesom pre dlhé vlasy vrátane drdolu, chvosta a polovičky.

Muži s dlhými vlnitými kučeravými vlasmiGiaro Giarratana

Dlhé vlasy s časťou

Niektorí chlapi nosia dlhé vlasy s upraveným chrbtom alebo zopnuté dozadu. Ale môžete sa tiež pozrieť na vzhľad, ktorý obsahuje časť. Najlepšie vyzerá stred alebo trochu na jednu stranu. Toto je spôsob, ako vylepšiť svoj vzhľad. Alebo spôsob, akým môžu chlapi s kučeravými alebo vlnitými vlasmi získať iný štýl.

Dlhé vlasy s časťouSpizoiky

Konský chvost

Nechajte si narásť dlhé vlasy. Malo by to byť aspoň po ramená. Jednoducho si vlasy pozametajte dozadu a zabaľte ich sponou do vlasov. Môže byť hore, dole, alebo niekde medzi tým. Nízke nároky na údržbu, ľahký štýl, praktický a štýlový vzhľad pre mužov.

Konský chvost pre mužovLasse Løkken Matberg

Účesy polovičného strihu

Chcete si nechať vlasy mimo tváre a pritom niektoré nechať visieť? Stačí predné a boky vlasov zozbierať, stiahnuť späť do rúk a uviazať do chvosta, vrchného uzla alebo drdolu tesne pod korunou vlasov. Hotový. Ľahko. Praktické. Body navyše.

Polovičný účes pre dlhé vlasy pre mužovSpizoiky

Muž Bun

Mužský drdol bol super populárny hipsterský účes, ktorý sa objavil na začiatku minulého storočia. Mnohí si mysleli, že to bolo najskôr smiešne, bola to módna móda, ale teraz je to už bežné. Štýl odmieta prestať a zmiznúť. Realita je taká, že funguje a môže byť praktická. Noste to chaoticky a ležérne alebo elegantne a formálne.

Mužský drdol účes pre mužovFreizo

Topknot

Topknot je dosť podobný mužskému drdolu, ale dodáva štýlu viac nádychu a vyhýba sa bokovskému vzhľadu. Zhromaždite strapatý drdol a noste ho vyššie na temene hlavy.

Účes Topknot pre pánov s dlhými vlasmiWade Menendez

Mužské vrkoče

Keďže v dvadsiatom prvom storočí sú čím ďalej tým obľúbenejšie pre mužov aj vrkoče. Momentálne sú úplne v trende a existuje toľko spôsobov, ako vytvoriť vzhľad pletených vlasov. Noste ich dole, uviažte ich späť alebo ako vrkoče. Existujú aj vrkoče na vlasy pre mužov, ktoré zapletá profesionál a vydržia v nich 6 a viac týždňov.

Lasse Løkken MatbergMajster Dorian

Dredy

Dredy sú super cool. Dredy vyžadujú husté alebo kučeravé vlasy. Takže, ak máte jemné alebo tenké dlhé vlasy, pravdepodobne to nebude pohľad, ktorý by ste si mohli stiahnuť.

Dredy dlhé vlasy ČernosiBeštiálny režim

Tým sa končí náš úplne nový sprievodca po najlepších a najobľúbenejších pánskych zrážkach. Odporúčame vám vyskúšať čo najviac štýlov, ktoré vyhovujú vašej dĺžke vlasov a typu vlasov. Prečo? Zmena vzhľadu je úplne zábavná. Prvý dojem je v živote veľmi dôležitý. A budete sa cítiť dobre vo svojom osobnom štýle.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author